Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baráti kör

zsuzsimuzs
Létrehozva: 2003. február 10. 09:35
Timike nagyon gratulálok a házasságkötésedhez!!!!
Nagyon irígyellek a baba és a férj hát ez gyönyörű! Tegyél fel képeket kiváncsiak vagyunk!
Jól vagyok és már nagyon várom hogy megjöjjön és végre lehessen probálkozni újra! Ennyire még sosem vártam a mensesemet! Veszek Maca Vibe-t és azt fogom szedni.
Zsebike minden rendben a pároddal?
Szveti ti hogy vagytok?
  1. 2008. Április 15. 16:085326.

    pusz!!

    Ma mentem Bencusért és kértem időpontot az ovónéniktől, holnap fél 5. Mondta az ovónéni, hogy reggel nagyon nehezen nyugodott meg bence és nem tudják mi baja lehet.
    Mondtam pkés ezt akkor holnap megbeszéljük,mondják hogy jó akkor holnap megebszéljük ez egy negyed órás beszélgetés kb.


    Mivan?? Honnan tudja előre mennyi idő?? Okés én sem akarok órákat beszélgetni és elhiszem hogy siet,no de akkor is!!
    Jó nem állok már igy hozzá én meghallgatom őket és elmondom Bence miket mesélt róluk aztán majd kiderül....

     

    Timi édes a kiskutya
    Kis fekete!!

    Akkor nektek jó munkát a házhoz, szuper lesz!!
    Sok meló,de megéri!!

     

    Amúgy Bence is nagyon anyás és nem tudom most ez mitől van? Én élvezem,de lehet ez sem normális most és valami lelki baja van??

    Jó lesz a végére járni mostmár ennek!!

     

    No befogom,jelentkezem majd!!

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5325)
    2008-04-15  15:41
  2. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. Április 15. 15:415325.

    Sziasztok!

     

    Hű de lemaradtam, úgy látszik, az a titka a pörgősebb fórumnak, ha én nem vagyok pár napig :)

     

    Niki, Dávid jobban van már? Nem fogtok unatkozni, ennyi műtét :-( ezek nem jó hírek. Robinak milyen sérv? Szorítok!

     

    Zsuzsi, voltatok kirándulni valamerre? Én nem vinném rögtön másik oviba, de kideríteném, mi áll a dolog mögött, lehet, hogy másik gyerek bántja vagy tényleg a bánásmód nem jó?

     

    Bóha, Marci akkor volt ilyen, amikor én sokat szakdolgoztam, munka után is sokáig csak azt tudtam neki mondani, foglalja el magát, mert anyának dolga van... rá pár hétre nagyon anyás lett, ilyen, ahogy írod. Aztán rá pár hétre-hónapra elmúlt...

     

    Gumicuki, nagyon jól nézel ki, hatalmas a pocakod, ez már a finis majdnem! :) Meddig dolgozol? Nagyon szép a takaró is, én is majd valami hasonlót szeretnék varrni... Daninak jobbulást!

     

    Nálunk újságok: voltunk Construmán, begyűjtöttünk egy halom prospektust, intéződik a hitel, szóval kezd tényleg úgy kinézni, hogy lesz őszre házunk :) beüzemeltük a kutat, kertben dolgozgattunk, ééééés veszünk kiskutyát! :) Csatolok egy képet, fekete labrador, a hét vége felé lehet majd elhozni, akkor lesz hathetes, kis gombóc, nagyon aranyos :)

     

    Puszi!

     

     

    előzmény:
    szvetlana (5318)
    2008-04-09  15:51
  3. 2008. Április 15. 09:475324.

    Puszika!!

     

    Ez a takaró csodaszép, én tuti nem tudnám megvarrni
    A pocakos tényleg óriási és még mennyi idő van hátra, húú mekkora lesz?!

    Itt most sok a gond bence ovija,én betegeskedem már elég régen szóval nem vagyunk a toppon!!

    Irok nektek majd a fejleményekről ígérem!!

     

    Szveti nektek sok erőt a kórházban,neked sem lesz könnyű most azt tuti!! jeentkezz majd!!!

    előzmény:
    gumicukor (5322)
    2008-04-14  15:16
  4. 2008. Április 15. 09:425323.

    Lányok!! S.O.S Tanács kellene!!

     

    Bence egyre gázabb ha oviba kell menni!!REggelente sír,de nem hiszti szívből sír és panaszkodik az ovónénikre!!
    Már nem tudom ez mennyire kamú és mennyire nem az
    Ma kérek időpontot az ovónéniknél és beszélek velük,mert ez így nem jó és a szívem megszakad érte!!
    Mit csináljak??
    Most tényleg nézzzek új ovit??

     

     Írjatok légyszike!!!!!! Ha van ilyen tapasztalat bárkinél,vagy hallott ilyet meséljetek!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. Április 14. 15:165322.

    Hali,

     

    A szobák így néznek ki: http://www.xn--csi-5xa.hu/

     

    A mi hálónkba még kell varrnom ágytakarót, ilyet, mint  a képen. Májustól ha itthon leszek, lesz is időm rá, addig anyagot sem ártana venni hozzá. ez egy '92-es újsgában van, azóta őrizgetem, mert annyira tetszik. Végre megvalósulni látszik.

     

    A gyerekszobán is van még alakítanivaló, többek között a függöny meglepetésként ért, hogy nem elég hosszú, de veszek anyagot és betoldom, hogy a földig leérjen + a közepénél hosszában kettávágom, ígí 2 oldalon díszítőcsíkként lesz, középre meg már megvan egy sima tejszerűen átlátszó fehér függöny, csak ki kellene mosni. Az mégis átereszeti a fényt, meg be sem látnak, viszont mi kifelé igen.

     

    A mini egyelőre velünk lesz, a hálóban lesz a kiságya és egy kisszekrényke, játszani meg a gyerekszobában fogunk, idővel meg átkerül majd a nagyhoz.

     

    Hasonlóság- hát a párom feje totál ilyen, de majd meglátjuk, amikor megszületik, meg úgyis alakul még sokat.

     

    Dani most beteg, mandulagyulája van, de szerencsére nem durva, mert csak hőemelkedése van, illetve hol van, hol nincs, de fájlalja a torkát, meg szottyos az orra. Homaopátiát kap, és a héten itthon vagyok vele. Én is taknyos vagyok, meg fáj a torkom, de láztalan vagyok, szóval nem vészes, de legalább tudunk pihizni. Lassan szerintem ébred, úgyhogy megyek is lassan.

     

    Szüléstől nem izgulok, inkább olyan jó izgulásféle van rajtam, mert várom már nagyon, kíváncsi leszek milyen lesz. Mindenesetre Dani 3 órájához képest biztosan gyorsabb lesz és intenzívebb, vagy az is lehet, hogy pont nem. Feliratkoztam 2 ágyas alapítványi szobára, hátha akkor pont lesz szabad kapacitás.

     

    Egyébként jól vagyunk, pocak nő, szerintem hatalmas, dobok képet is róla, és ez még nőno fog június elejére. Júni 8-ra vagyok kiírva, júni 6-án lesz a fiam évzárója az oviban, jó lenne addig kihúzni, mert tavaly is olyan tuti volt a kis műsoruk. 

     

    Remélem Dávid vérképe már okés!!! Műtétekhez drukk és hogy utána is jó legyen végre minden!!!

     

    Marci is már milyen nagyfiú!!!

     

    Na, pusza mindenkinek!

     

    32+1

     

    előzmény:
    zsuzsimuzs (5319)
    2008-04-09  20:35
  6. 2008. Április 10. 10:355321.

    Sziasztok!!!!

     

    Hü, de édes ez a "Legolány"! Most komolyan mondod, hogy látsz hasonlóságot? Mi nem csináltattunk anno ilyen 4D-s képet és tényleg nem tudom, hogy mennyit lehet kivenni belöle, ill. hogy amikor megszületik mennyire hasonlít. (Érted?)

     

    Szveti, családilag bevonultok a kórházba? Szegénykék... Szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen! Hogy bírod a 4 gyerekkel?

     

    Timke, aranyosak a túrázós képek, nálunk Ember származik a Bakonyból (bakonyi betyár) na meg az én édes apukám is. :-))))

     

    Zsuzsi, ne is mondd, én is annyira kifáradok estére, mint egy hosszútávfutó. Ez az egy szem gyerek is totál leamortizál. Föleg most Ember is sokat utazott, egyedül voltam a kisasszonnyal, és megállapítottam, hogy nem egyszerü egyedülállóként gyereket nevelni... Nem tudom, mi ütött MAncikámba, de mostanában egy percet sincs el egyedül. Anya játszál velem, anya játszál velem, ez megy egész álló nap. Rajzfilmeket nem néz, nem számítógépezik, nem rak ki puzzle-t, nem rajzol, nem babázik, egyszerüen semmit nem csinál azon kívül, hogy engem nyúz. Rettenetes állapot, totál kivagyok.

    Viszont a jó hír az, hogy átvittem végre a másik oviba és nem is tudom, hol kopogjam le, de minöségi változás állt be. Csak még nem merem elkiabálni...

     

    Más semmi különös nincs nálunk, újabb lendületet vett az építkezésünk, eddig nem lehetett folytatni, mert hidegek voltak mázoláshoz meg tetöfedéshez. Remélem, most már mielöbb befejezzük, aztán lehet élvezni munkánk gyümölcsét.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. Április 9. 20:375320.

    Gumicuki!! Nagyon jók a képek!!
    Danira is hasonlít???

    Hú már nincs sok és szülés!! Izgulsz??

     

    előzmény:
    gumicukor (5315)
    2008-04-04  10:01
  8. 2008. Április 9. 20:355319.

    Sziasztok!!

     

    Én is vgyok ám, de el vagyok havazva!
    Meló, család,háztartás..... Sok ez nekem!!

    Na jó nem sok,de estére kipurcanok. Álom helyzetem volt amég nem dolgoztam!!
    Viszont jó ha van meló, mert akkor azért van pénz iy ugye Nekem semmi nem jó mi??

     

    Hát szveti akkor ti sem unatkoztok!!
    A műtéthez drukk megy!! Műtétekhez!!!

    Hugiménkál mióta Dorcit megműtötték semmi baja!!Kivették a manduláját és azóta nem beteg!3 hete jár oviba!!!!
    Hugim betegeskedik vagyis betegeskedett valószínű vesehomok volt az okozó!!
    Viszont 4 hete nem jött meg neki ,nem terhes, de valami hormon baja van! Van teje pedig Dorci 3 éves Ez nagyon nem jó szóval most majd vizsgálgatják!! Szuper!!

     

    Timi jók a túrázos képek nagyon! Bence is mondja hogy menjünk kirándulni!!
    Holnap nincsen ovi és az volt a terv hogy családilag elnézünk valamerre,de van meló igy ez nem fog menni!!
    Itthon áramszünet lesz!! Valamerre menni kell az tuti!!

    előzmény:
    szvetlana (5318)
    2008-04-09  15:51
  9. 2008. Április 9. 15:515318.

    Sziaszitok!

    itt vagyok ám én is:)

    na szóval szépen sorban:

     

    Gumimaci, Alíz baba csudaszép! Kivácsi vagyok milyen lesz ha megszületik.

    a szobákra is kíváncsi lennék, majd teszel fel képet, ha nem titkosak?

     

    Timike, tök jók a kirándulás képek!!!! Construmához kitartást!!!!!!

     

    Zsu, Szöszibolha, Xti hogy vagytok?

     

    Ami Dávidot illeti: középfülgyulladása volt, és mivel alapból sovány és sápadt elküldte a dokinéni vérvételre. Nem lett jó mert iszonyú magas volt. 4 és 10 között okés, Dávidnak 65 volt. meg volt még 2 másik érték ami nem volt jó. Mikor meggyógyult elküldték újra kontrollra, ahol már jobb volt az érték, de még nem az igazi. Majd 2-3 hét múlva újra nézik.

     

    Lénának 24-én lesz a műtétje, és aznap műtik Robit is, igaz őt sérvvel. Szóval a János kórházban családi kedvezményünk lesz

     

    más nem nagyon történik velünk.

    mindenkinek szép napot!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. Április 8. 08:445317.
    Ja, a múltkori bakonyi túrázós képekből lekicsinyítettem párat:
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5316)
    2008-04-08  08:37
  11. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. Április 8. 08:375316.

    Sziasztok!

     

    Gumicuki, nagyon aranyos Aliz :) olyan érdekesek ezek a 3D képek, hogy vajon milyen lesz majd élőben... és hát nincs is már messze, hogy meglássátok :)

     

    Nálunk semmi különösebb érdekesség nem történik mostanában, illetve volt vasárnap a nagypapám 81. szülinapja, tegnap meg a Páromé :) sütöttem neki epertortát.

     

    Marciéknak mostanában a közlekedés a nagy téma az oviban, pénteken voltak vasútállomáson, a héten meg mennek a tűzoltóságra, teljesen rá van izgulva :) mi meg a Construmára megyünk a hétvégén, megnézegetjük, mit és honnan akarunk venni a házunkba :)

    előzmény:
    gumicukor (5315)
    2008-04-04  10:01
  12. 2008. Április 4. 10:015315.

    Hali,

     

    Jobbulást a betegeskedőknek!!! Kicsiknek nagyoknak, akinek szüksége van rá! Gyógyító virágokat küldök -->

     

    Mi jól vagyunk, éppen lakást rendezünk, szobát cseréltünk, miénk lett a kisebb, Dani megy a nagyobba, és idővel majd a tesó is utána, jó nagy az a szoba 20 nm, 2 gyerek egy darabig elfér benne. Festjük is a szobákat, a kicsi már kész, tegnap össze is raktuk a gardróbot, igaz ajataja még nincs, azt majd apránként vesszük meg. Ma kezdjük a nagy gyerekszobát, de ott nem a teljes falat festjük, csak színes dekorcsíkokat, meg kutyatappancs nyomok lesznek a falon itt-ott.

     

    Voltunk 4Ds uh-n kedden, dobok is képet. Kisasszony becsült súlya 1600 gramm, BPD (fej): 8,2, a többit most nem tudom fejből, de minden ok, szervileg, méretileg + velem is. Másnap megmatatott a saját dokim is, méhszáj is még zárt mindenhol, nem keményedek, tök jól érzem magam, éjjel jókat alszom, energiáim is még velem.

     

    Két képet is dobok Alízról, teljesen a párom arca néz vissza .

     

    Dani is jól van, a héten nem ovizik a festés miatt, a hét első felében anyósomékat, mos t meg már anyukámékat boldogítja, már nagyon várta, hogy mamázhasson.

     

    na, megyek, mert dolog van, mindenkit puszilok!

     

    30+5

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5314)
    2008-04-02  14:04
  13. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. Április 2. 14:045314.

    Mi van Dáviddal, hogyhogy rossz a vérképe? Egyáltalán hogyhogy néztek vérképet?

    És Bence foga? :( és szegény hugid :( most mindenkivel ilyen gondok vannak?

     

    Mi jól vagyunk, nagyot túráztunk, kb 10 kilométert a Bakonyban, nagyon ügyes volt Marci, tök büszke voltam rá. Teszek majd fel képeket, csak amikor próbáltam, mindenre azt mondta a nl, hogy túl nagy :( de szép volt és nagy élmény.

    előzmény:
    szvetlana (5311)
    2008-04-01  21:05
  14. 2008. Április 1. 21:375313.
    Szveti mi rossz Dávid vérképében????
    előzmény:
    szvetlana (5311)
    2008-04-01  21:05
  15. 2008. Április 1. 21:365312.

    Puszi!

     

    Bocsi, hogy ilyen ritkán jövök!!Én olvaslak benneteket minden este benézek Olyan álmos vagyok mostanában és hamar lefekszem!
    Mindig van valami nálunk! Most az uram betegeskedik,bence foga fájt! Tegnap megjártuk a fogorvost!
    Hugiméknál volt ugye a keresztlányom mandula műtétje,most a Hugim beteg és még nem tudják mi baja van. Volt már vesegörcs,méhen kívüli terhesség és petefészek gyulladás is a tipp!Holnap labor,pénteken eredmény talán akkor kiderül!
    Na szóval nem unatkozunk az tuti!!

     

    Meséljetek ki mit csinált ebben a jó időben? Holnaptól megint jön a rosszÉn már úgy élvzetem a meleget!!
    Holnap megyek fodrászhoz és csütörtökön egy barátnőmmel szabad napom lesz,jövünk megyünk Erre rossz időt mondanak!!

    előzmény:
    szvetlana (5311)
    2008-04-01  21:05
  16. 2008. Április 1. 21:055311.

    Nagyon kihalt a topikunk mostanában:( igaz én sem sűrűn tudok jönni, mert Dávidom elvileg meggyógyult, de olyan pocsék lett a vérképe, hogy a dokinéni nem engedi még mindig suliba. Csütörtökön újabb vérvétel, péntekre lesz eredmény és akkor kiderül, hogy okés-e a gyerek. Mondjuk én élvezem nagyon, hogy itthon van velem, itthon tanul csak ő menne már nagyon suliba.

    Többiek? Bence? Dani? Kotti? Lara? Marci? és persze az anyukák és Legolányka, hogy vagytok?????

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5310)
    2008-03-28  16:02
  17. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. március 28. 16:025310.

    Szia Niki!

     

    Engem sem engedett tegnap hozzászólni :( de ma már igen! :) Szegény Léna... :-( meg Dávid is, egy ilyen nagyfiú hogy bírja a betegséget? lénának tényleg annyira gáz, hogy műteni kell?Marci szerencsére jól van, úgy néz ki, ezt a telet mi megúsztuk - remélem, most már tényleg vége a télnek... Húsvét nálunk is jól telt, hozott sok mindent a nyuszi, Marci meg jót játszott a hóban :)

     

    Holnap megyünk túrázni, hacsak nem szakad az eső, majd hozok fényképeket remélhetőleg már hétfőn!

    Puszi!

    előzmény:
    szvetlana (5309)
    2008-03-27  08:57
  18. 2008. március 27. 08:575309.

    Sziasztok!

    remélem most engedi megírni a hsz-emet...

     

    remélem mindenki jól van. Gumicuki, még mindig gyönyörű kismami vagy!!!

     

    Timike, édes ez a kép Marcival:)

     

    Zsu, Bence hogy van? és Dorka?

     

    szöszibolha, csajszikád?

     

    Lénát is fogják műteni orr és torokmandulára ápr. 24-én, mert nagyon nagyok a mandulái, és éjjel nem kap rendesen levegőt, néha kihagy a levegővétellel.

    Dávid is beteg most, középfülgyuszija van:(

     

    Amúgy jól vagyunk:-D Húsvét is jól telt, leszámítva ezt a pocsék időjárást.

    Képzeljétek vettünk egy lógófülű törpenyuszit, o9lyan cuki:-D

    a gyerköcök ugyanis nyúztak minket, hogy legyen állatuk, és kutyát nem akartam lakásba, macskát meg pláne nem akartam, ezért a nyúl mellett döntöttünk:)

    gyerköcök imádják, és gondját viselik:)

     

    Veletek mi újság?????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. március 26. 10:025308.
    a 7 kg az teljesen jó, talán ha tíz lesz a végére, megint nem fog rajtad maradni semmi, tök jó :) meddig dolgozol? Második babával ezek szerint tényleg nagyobb a pocak :) a szobákkal hogy álltok?
    előzmény:
    gumicukor (5307)
    2008-03-25  14:52
  20. 2008. március 25. 14:525307.

    most vmi 7 kg-nál járok pluszban. 55-ről kezdtem, most meg 62-t mértem. Pedig most még a tornától is el vagyok tiltva, eszem rendesen, tök jó az étvágyam, szóval ez tényleg alkat. Viszont a hasam tuti nagyobb lesz, most 96 cm a 30. héten, Danival a szülés napján pont 100 cm volt.

     

    remélem többiek is jól vannak, jelentkezzetek időnként!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5306)
    2008-03-25  08:40
  21. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. március 25. 08:405306.

    Tök nagy pocid van már, de most is csak a hasad nő, nem nagyon hízol, mint Danival, nem?  mi volt uh-n?

     

    Utólag is boldog húsvétot kívánok mindenkinek meg sok locsolót, azt hittem, lesz a hosszú hétvégén egy kis forgalom, de Rajtad kívül megint sehol senki...

    előzmény:
    gumicukor (5305)
    2008-03-21  19:59
  22. 2008. március 21. 19:595305.

    Dobok egy ma délután készült pocakfotót. A fejem elég gáz rajta, munka utáni, hosszú hétvége előtti állapot

     

    Tegnapi uh-n 1288grammra becsülték, bér szerintem kisebb, mert folyton kortyolt a magzatvízből és nagy pókhasa volt.

    Az uh-ról inkább nem mesélek, mert egy pokróc volt a szonográfus csaj... de a babával minden rendben, meg velem is.

     

    28+5

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5304)
    2008-03-17  09:03
  23. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. március 17. 09:035304.

    Hű, már 28. hét (sőt, azóta 29. ha jól számolok)?? Rohan az idő, tudom, hogy unalmas, hogy mindig ezt mondom, de tényleg... Ezek szerint most már végérvényesen Alíz a leányzó? :)

     

    Voltunk 4 napot pihenni Gyulán a párommal, a fiammal és a tesómmal meg az ő családjával, nagyon jó volt, gazdag program, pihenés is, teljesen kikapcsolt a munkából :)

    előzmény:
    gumicukor (5303)
    2008-03-10  15:42
  24. 2008. március 10. 15:425303.

    Én is idetaláltam végre. Mióta új az nlc, azóta a Kedvencek között a link döglött.

     

    Mi jól vagyunk, pocak növöget, Alíz sokat mocorog, viszont szuperjókat alszom még éjjel, pár párna már befigyel, de kényelmes. Egyedül a bal oldalamon nem esik jól az alvás, a másik kettőn, jobb és a hátamon meg igen. Pedig azt mondák az okosok, hogy pont ezen a kettőnk nem kellene, de nem fulladok, nem fáj semmi. A balon meg elkezd fájdogálni a méhem, így azt hanyagolom. Jövöhéten megyek nagy uh-ra, ami egyben 4D is, már nagyon várjuk, már biztosan sokat husisodott a kiscsajszi.

     

    Eddig 6 kg pluszban vagyok, de szinte csak a hasamon. Pocakképet majd a 30. héten kaptok.

     

    Szveti- nézegettem a falmatricákat, nagyon klasszak vannak, de néztem, hogy ha rendelek, akkor a szállítás is majdnem kitesz annyit, mint amennyibe az egész kerül . Még gondolkodom rajta, mert van pár ötletem. És ez tényleg nem szedi le a falat, ha megunjuk és leszedjük? Vagy mondjuk a gyerek szedi le egy hirtelen ötlettől vezérelve????

     

    27+1

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (5302)
    2008-03-05  08:49
  25. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2008. március 5. 08:495302.

    Hű, szorítok nagyon, szegény gyerekek... remélem, könnyen viselik meg jól lesznek.

    Szombaton volt buli, Anyukám szülinapja délben, Marcié uzsonnakor, vasárnap meg a Közlekedési Múzeumban voltunk, az is ajándék volt :)

    előzmény:
    zsuzsimuzs (5301)
    2008-03-04  21:56

Címlap

top