Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baráti kör

zsuzsimuzs
Létrehozva: 2003. február 10. 09:35
Timike nagyon gratulálok a házasságkötésedhez!!!!
Nagyon irígyellek a baba és a férj hát ez gyönyörű! Tegyél fel képeket kiváncsiak vagyunk!
Jól vagyok és már nagyon várom hogy megjöjjön és végre lehessen probálkozni újra! Ennyire még sosem vártam a mensesemet! Veszek Maca Vibe-t és azt fogom szedni.
Zsebike minden rendben a pároddal?
Szveti ti hogy vagytok?
  1. 2003. február 11. 12:5926.
    Sziasztok lánykák!!!
    Milyen kis optimisták vagytok az esküvővel kapcsolatban!! :))) Mi is kis esküvőt terveztünk, kb. 50 személlyel, de 110 lett belöle!!! Pedig nagyon megszorítottuk a vendéglistát!!! Lesznek akiket nem lesz szívetek nem meghívni, pedig esetleg nem akartátok. Kistarcsán nagyon szép ruhák vannak. Van egy üzletház és annak az emeleti kirakatában vannak szép ruhák, azok közül láttál???
    Valentin nappal kapcsolatban, nekem suli lesz, tehát nem nagyon fogjuk ünnepelni. Igazából nem is terveztünk semmit, mert most kemény spórolás megy. . . . :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. február 11. 12:5625.
    Sziasztok!!

    Timi gratulálok!!!
    Zsebike, köszi jól vagyunk nagyjából hányinger csillapodott, szörnyű fémes íz állandóan van, most kezdődött a fejfájás, egyszer már elájultam és néha érzem megint, csak most már vigyázok:-)) Szerintem érdemes tovább gondolkoznod, hogy mivel lehetne még spórolni.
    Talia, nekem a 6. hét végén kezdődtek a tüneteim, de akkor aztán rendesen. . .
    Valentin nap számomra semleges. Bár vettem egy doboz epres milka csokit a páromnak, persze hátsó szándékkal:-))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (23)
     
  3. 2003. február 11. 12:5224.
    Tudom, hogy el fog venni csak olyan jó lenne ha már legalább bejelentkeztünk volna vagy ilyesmi!
    Valentín nap? vettem egy képkeretet ami tök jól megy az új hálóba és teszek bele a kisfiáról és rólam készült képet!
    Ti mit találtatok ki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 11. 12:0223.
    Most mondta a főnök, hogy pénteken a Valentin-napra való tekintettel 2kor hazamehetünk.

    Ti hogy álltok ezzel az "ünneppel"?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 11. 12:0222.
    Hát szerintem ha a párod egyáltalán nem akarna elvenni, akkor a baba miatt se venne el. Lehet, hogy csak egy lökésre van szüksége.
    Nálunk a 20 fős nem megoldható, már az eljegyzésen is 27-en voltunk :)))
    előzmény:
    zsuzsimuzs (21)
     
  6. 2003. február 11. 11:1721.
    Olyan jó Zsebike, hogy így tervezgeted a lagzit! Én is tenném, bár mondom nekem már kezd tetszeni a 15-20 fős lagzi is. Az lenne a rossz, hogy annyi barátunk van akiket nagyon meghívnék és így nem menne. Hát úgy csinálok mintha valaki el akarna venni feleségül! Pedig nem is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (20)
     
  7. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 11. 10:4920.
    Sziasztok :)))

    Azért csak beindul a fórum újra :)))

    Niki: Kistarcsán láttam, csak a kocsiból, de jó alaposan megnéztem magamnak :))))))

    Zsuzsi: mi sem akarunk annnnnnnyira nagyot, szerintem úgy 70 főből megússzuk :))) A nagyszülőknek is majd csak a meghívót visszük, mielőtt kitalálják, hogy ki mindenkit kell meghívni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. február 11. 10:4319.
    Nekem is volt egy időszakom amikor nagyon esküvői lázban égtam, de már nem akarok nagy esküvőt. Persze jó lenne, de elég lenne egy kis csendes igen is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (16)
     
  9. 2003. február 11. 10:3718.
    Sziasztok!
    Remélem a nászéjszaka is nagyon jól sikerült a Timiéknek!
    És képeket hamar rakjál fel légyszike az esküvőről!
    Szveti te hogy vagy? Én nagyon jól!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. február 11. 10:3417.
    Szia Zsebike!!!!!
    Biztosan meglesz az a ruha jövőre is!!! Csak jegyezd meg hol láttad és esetleg a márkáját, modellnevét!!
    Ne dolgozzd agyon magad!! ;)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (16)
     
  11. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 11. 08:3216.
    Hóeséses szép jó reggelt!

    Voltunk tegnap keranyuéknál, fantasztikusan édes pocakja van :)))

    Most már totálisan esküvői lázban égek, vasárnap már láttam is álmaim ruháját, remélem, jövő nyáron is meglesz még :)

    Most megyek, rengeteg melóm van, de igyekszem bekukkantani napközben is.

    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. február 11. 08:3015.
    Sziasztok lányok!!!!

    Timike örülök, hogy jól sikerült az esküvő!! Remélem a nászéjszaka is ;)!!! Majd ha tudsz tegyél fel képeket!!!!! Biztos nagyon szépek vagytok!!!!

    Anetthugi, miért tilos áprilistól júniusig esküdni? És ha vészhelyzet van????? Mikor fog a baba megszületni? MIkor mész pontosan orvoshoz?
    Xtina sms száma, vagy e-mailcíme nekem is kellene ha valakinek meg van. Kiváncsi vagyok mi van vele, mert tegnap néztem pont a táblázatban, hogy már ő is 17 (!) hetes!!! Örület, hogy rohan az idő! Nemrég olvastam, hogy Timi babát szeretne, most meg már majdnem kint van!!!!:)

    Zsebike, hogy vagytok???

    Zsuzsimuzs, hogy vagy????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. február 10. 17:4714.
    Timi! Nagyon sok boldogsagot! Apropo eskuvo, nekunk is esedekes lesz mar lassan. Itt tilos eskudni aprilistol junius kozepeig, igy lehet, hogy a vegen en is nagy pocakkal fogok a chupa ele allni. Nalunk nagyon pici eskuvo lesz kb. 40-50 fo maximum, es ha minden igaz akkor a leendo sogorom villajaban fogjuk megtartani. Mivel itt nincs allami eskuvo igy majd a rabbi hazhozjon. :))) Mar nagyon varom az ultrahangot, mert sok jelet nem adja ez a baba maganak (nincs semmi hanyinger vagy hasonlo, sot meg tulzott faradtsag sem). Csinaltam meg 2 tesztet, (persze pozitivok) es a mellem es szepen no, de mas jele nem nagyon akad. Zsuzsi! En erzem, hogy nagyon hamar jonni fog a kovetkezo baba! Valaki tudja Krisztanak a cimet?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509021 (13)
     
  14. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2003. február 10. 17:3813.
    Sziasztok lányok! :-)))

    Nahát, itt rólam szólt az egész nap! :-)))) De aranyosak vagytok! :-))))) Megvolt az esküvő, köszönöm mindenkinek a gratulákat, sms-en is! :-))) Szép, hangulatos kis esküvő volt. :-) Utána ebéd, aztán ültünk kocsiba és mentünk a MÁV-ba esedékes vizsgálatra. :-)))) Marci pont 3000 g, a feje keresztben 9, 2 cm, dokibácsi szerint ha időre születik, kb. 3700 g lesz. Minden oké, ma volt az első ctg is, ott is minden oké, meg velem is, és még nem készülődik, mert nem tágulok még egyáltalán. Mostantól már hetente kell majd menni. Bár ki tudja, a nászéjszaka mit indít be. . . ;-)))))

    most csak ennyi időm volt, anyósékhoz ugrottunk be pár percre, puszi és xxxxxxxxxxx mindenkinek, vigyázzatok magatokra, ha tudok, még jövök: az újdonsült feleség, Timi + Marcika 37+1 :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. február 10. 14:5712.
    Én is azt gondolom, hogy ha szerencsénk van akkor bejön a nagy része a menyasszonytáncból! De erre nem lehet alapozni sajna!
    Na mindegy!
    Puszika neketek és jók legyetek megyek lassan haza!
    előzmény:
    szvetlana (11)
     
  16. 2003. február 10. 14:2811.
    Sziasztok!!! Zsebike, az esküvőn tényleg lehet spórolni. Igaz a miénk nagy volt és tényleg nem spóróltunk rajta, de szerintem a harmadából megúsztuk volna, ha nem hajón van az esküvő, ha figyelek arra mennyi a ruhám, stb. . . de mi 110-en voltunk, kajával, hajókázással piával együtt került 800. 000, - be a vacsora része. Viszont mi a hívogatásnál megmondtuk mindenkinek, hogy pénzt kérünk ajándékba. És senki sem akadt ki, inkább örültek, mert nem kellett ajándék után rohangálniuk és tudták minek örülünk. Igy az esküvőnk ingyen volt. Ráadásul mi két hónap alatt találtuk ki hogy lesz esküvő és nem volt félretett pénzünk. Tehát két hónapig ami bejött, szülinapi ajándék, fizetés stb. . . az esküvőre ment. (igaz a felét kellett előre kifizetni)
    Anyuék és anyosómék pedig úgy segítettek, hogy etettek minket :)

    Timimaminak nagyon nagy gratula!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. február 10. 14:2810.
    Sziasztok!!! Zsebike, az esküvőn tényleg lehet spórolni. Igaz a miénk nagy volt és tényleg nem spóróltunk rajta, de szerintem a harmadából megúsztuk volna, ha nem hajón van az esküvő, ha figyelek arra mennyi a ruhám, stb. . . de mi 110-en voltunk, kajával, hajókázással piával együtt került 800. 000, - be a vacsora része. Viszont mi a hívogatásnál megmondtuk mindenkinek, hogy pénzt kérünk ajándékba. És senki sem akadt ki, inkább örültek, mert nem kellett ajándék után rohangálniuk és tudták minek örülünk. Igy az esküvőnk ingyen volt. Ráadásul mi két hónap alatt találtuk ki hogy lesz esküvő és nem volt félretett pénzünk. Tehát két hónapig ami bejött, szülinapi ajándék, fizetés stb. . . az esküvőre ment. (igaz a felét kellett előre kifizetni)
    Anyuék és anyosómék pedig úgy segítettek, hogy etettek minket :)

    Timimaminak nagyon nagy gratula!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. február 10. 13:399.
    Köszike a telefonszámot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (7)
     
  19. 2003. február 10. 13:318.
    Igen végül is lehet spórolni mindennel az biztos. Hát nekem még van időm erre. Jó lenne nyáron megtartani az esküvőt, de ki tudja megkérik e a kezemet. Ha beszélünk róla akkor mindig azt mondja, hogy elveszlek és hogy akarja is az esküvőt.
    Hermi és milyen ruhád volt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 10. 13:207.
    Hermike, te vagy az én emberem :))) Vannak még ilyen jó tippjeid? Meg hogy vagytok?
    előzmény:
    Hermi_ (6)
     
  21. 2003. február 10. 13:076.
    Sziasztok! Zsebike lagzit lehet olcsón is szervezni!!! Nekünk 70 fős lagzi megvolt kb. 200-250e FT-ból. Egy kollégiumban volt. Mi vittünk minden alapanyagot a főzéshez és egy fogadott szakács főzött, azt hiszem 2 konyhalány segített neki, és 2 pincérünk volt. A kaja nagyon finom volt. Ugye nem volt mocsingos a hús, meg ilyenek. . . Minden maradékot hazahoztunk, az innivalókat pedig visszaváltották a maradékot egy nagyker. A hangulat viszont nagyon jó!! Még az idősebb emberek se mentek haza korán, reggel 5-ig tartott a buli.
    A ruhámat varrattam, az is kijött 20e FT-ból. Sok mindenen lehet ám spórolni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (4)
     
  22. 2003. február 10. 12:435.
    Nem a babához van kötve csak amikor most babás voltam akkor a párom viccesen megkérdezte, hogy akkor most el kell vegyelek? Én mondtam, hogy nem és terhesen hozzád sem mennék. És akkor elkezdtünk beszélgetni erről és úgy beszéltük meg hogy összeházasodunk. Én is nagy esküvőt szeretnék, de ennyi pénzt kiadni érte! Talán a menyasszonytánccal visszajön egy kevés, de ki tudja mennyi! Tudom olyan ronda a pénzel foglalkozni, de mit tegyünk ha a szüleink nem tudnak segíteni nem?
    Timike gratula! megírnád a mobilját privibe, hogy gratuláljak nekik?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (4)
     
  23. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 10. 12:204.
    Én is gondolkodok azon, hogy nem is kell nagy lagzi, de már az eljegyzésen is majdnem 30an voltunk, és akkor "távolabbi" rokonok, barátok még sehol. A bnőim biztosan kinyúvasztanának, ha kihagynám őket belőle :)) A másik meg, hogy világ életemben nagy esküvőről álmodoztam és el sem tudok képzelni olyat, hogy pl. szülőkkel + 2 tanúval karonfogva összeházasodunk csendben. . . Ugyanakkor a nagy lagzi úgyszólván pénzkidobás, 70 fő alatt nem úsznánk meg, az meg legalább 700. 000 Ft és a végére marad 15 kenyérszeletelő és 30 kakukkosóra. Úgyhogy lehet, hogy szolíd lesz, de akkor is férjhez megyek jövőre és kész :)))) Nálatok a babához van kötve a lagzi? Miért?
    Hugicám üzent az előbb, valami akciójuk van (a Pepsinél dolgozik), de mondtam neki, hogy egyelőre lagzira spórolunk, erre visszaírt: "Akkor számíthatok nemsokára egy keresztlányra?" Imádom :))))

    Elmúlt a fejfájásom :)))) Timkének még nincs bekapcsolva a mobilja, szerintem sokáig nem is lesz. Nagyon irigylem őket :))))
    előzmény:
    zsuzsimuzs (3)
     
  24. 2003. február 10. 11:403.
    Nekem is azt mondta a párom, hogy elvesz feleségül, de hogy mikor azt nem tudom. Nem is akarok nagy esküvőt, mert az annyi pénz lenne, hogy azt most nem akarom. Nekem már mindegy hogy mekkora esküvő csak annyira lennék feleség! Ezt neki nem mondom, de nektek olyan jó elmondani!
    Zsebike én nagyon drukkolok, hogy hamar összejöjjön a pénz is a lagzira! És mire te babát szeretnél addigra mi már nagyon sok jótanácsot tudunk adni neked!
    Mindjárt kezdődik a Timike esküvője! Olyan szép lehet így nagy pocival. Ha megmaradt volna a baba akkor én is férjhez mentem volna! Na majd idővel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (2)
     
  25. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2003. február 10. 11:212.
    Sziasztok!

    Először is: Timke drága! Nagyon sok boldogságot kívánok az esküvőtök alkalmából, legyetek nagyon boldogok továbbra is! :)) (Küldtem egy lapot, remélem megkaptátok)

    Zsuzsi: akkor most XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX azért, hogy megjöjjön, aztán mindent bele! :))))

    Nálunk az a szitu, hogy 2004. júniusára tervezzük az esküvőt és a project beindulását is :)))))))))))))))))) Csak sajnos lehet, hogy azok a piszkos anyagiak közbeszólnak, a téli hónapokban egyáltalán nem tudunk spórolni 18. 000 Ft-os gázszámla mellett :((( De inkább nem megyünk nyaralni se, de már nagyon szeretnék a kedvesem felesége lenni, és akkor elég lenne egy névtáblát is csináltatni ;))) Ja, és képzeljétek, voltunk anyóséknál 7végén, megint elkezdték a babát (mármint hogy fiatalok vagyunk, meg hogy a párom még elég éretlen és biztos idegesítené egy gyerek, mert néha még a keresztfiához sincs türelme) és képzeljétek, a párom azt mondta, hogy egy saját baba teljesen más és a következő kocsink egy babakocsi lesz :)))) Úgyhogy most nagyon boldog vagyok, bár messze van még jövő nyár :)))

    Egyelőre ennyi, rengeteg dolgom van és a fejem is hasogat. Majd még jövök!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top