Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A.J.Christian

hajnalhozó
Létrehozva: 2005. február 9. 21:52
Az érdekelne, hogy ti mit gondoltok A.J. Christianról.

Elsősorban azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, aki valamelyest "ismerik" őt: olvasták a könyveit vagy voltak az előadásain.
  1. Torolt_felhasznalo_252511
    Torolt_felhasznalo_252511
    2005. Április 11. 16:4951.
    Sziasztok 4 room ÓZ OK,

    Kedves Holian,

    Azt írod , hogy nem vélemény amit írsz hanem tapasztalat. A kettő igencsak összefügg nem?Egészen addig csak tapasztalat, amit átéltél amig szavakba nem öntöd nem? Ezután ha akarod ha nem, már vélemény. Azért mert Ch-nak nincs ugymond véleménye amit igencsak kétlek azért neked még lehet:-). Fizikai megnyilvánulásod egyfajta vélemény a legkissebb quarktól a legnagyobb szervedig a fizikai valódig, ami sugározza magából azt ami, aki vagy, ami a véleményed a világról. Erről tudni vagy nem tudni az lehet különbség. Az egész Ch jelenségben az a jó, hogy ha kell ha nem mindenkit megmozgat. Miért?
    Mert bennünk kezdődik és végződik az amit látunk tudunk és érzékelünk belőle. Ez klf. formákba önti magát ezután, mintegy kinyomva fölösleges változást gátló érzés-értelem - öntudat maradványokat belőlünk. Van akinek ehhez egy hús vér ember kell, kisugárzással van akinek egy mantra vagy bármi, sport , favágás, forumozás:-)Egy közös van bennük: az aki végzi ezeket dolgokat. Ch alapvetően kimondatlanul ezt "sugározza": légy önmagad mindenben amiről tudsz és képes vagy végrehajtani se többen se kevesebben. Ha ezt sikerül megvalósítani akkor ez a kellemes érzés bir áradni csak belőlünk mindenféle sallang nélkül, amit holian is érzékelt. De ez mindig "bentről" jön és ez az amit érdemes megtartani ha tényleg lényeget keressük és nem a macsó, misztikus, ilyen olyan ember tükröződését akit persze ugyanúgy lehet szeretni és nem.

    Üdv:Baywatch
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_615615
    Torolt_felhasznalo_615615
    2005. Április 11. 13:4450.
    Kedves Juliette!
    1. :Nem állítottam hogy jó ember- igaz azt sem hogy rossz. 2. :nem akarlak semmiről sem meggyőzni :)
    S hogy miben rejlik az újszerűsége? hát abban hogy ő egy hús-vér valódi tudatos létező. A lényével tanít elsősorban, s nem a szavaival, egyszerűen sugározza a boldogságot, a teljességet. Én csak fürdök a lényében, mikor találkozunk. . . ennyi. S hadd hangsúlyozzam ki: ez nem egy vélemény, hanem tapasztalat. . . S ne várd hogy meggyőzzen bárki is, mert az megint egy másik ember véleménye lesz, s nem a tiéd. Ha Valóban érdekel hogy milyen, akkor ahogy a mesék végén is lenni szokott: "aki nem hiszi - járjon utána" :)
    üdv. h
    előzmény:
    Juliette** (39)
     
  3. Torolt_felhasznalo_854405
    Torolt_felhasznalo_854405
    2005. Április 11. 13:0449.
    En ezo irodalmat nem olvasok, de a Buddhizmusbol is nagyon sokat meritett!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854405 (48)
     
  4. Torolt_felhasznalo_854405
    Torolt_felhasznalo_854405
    2005. Április 11. 13:0348.
    vagy inkabb eletmuvesz!!! ELETMUVESZ!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854405 (47)
     
  5. Torolt_felhasznalo_854405
    Torolt_felhasznalo_854405
    2005. Április 11. 13:0247.
    Szerintem nagy kalandor a pasi!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_286072 (46)
     
  6. Torolt_felhasznalo_286072
    Torolt_felhasznalo_286072
    2005. Április 11. 12:5946.
    Szia,

    csak azt szeretném javasolni Neked, hogy soha ne kérd meg (s ne is hagyd) hogy meggyőzzön Vki Téged, se erről, se bármi másról. Inkább vedd a fáradságot Magadnak és győződj meg Magad mindarról amiről véleményt formálnál (vagy ha már formáltál! - hiszem hogy utólag meggyőződni még mindig kisebb szégyen mint tudatlanul bíráskodni vagy akár csak véleményt mondani bármiről) és csak utána tedd ki azt nyilvános "vitának", ha meg is tudod indokolni, védeni azt. Szerintem az hogy Te ezt olvastad az újságban (vagy a topicban) az nem a Te véleményed, vagy ha Neked ennyi is elég, az bizony elég szomorú. Mármint ha elegendő számodra az itt-ott olvasott dolgokat elhinni és készenkapott tényként kezelni azt amit mások adnak a szádba. Az viszont biztos, hogy sokkal kényelmesebb és olcsóbb mint feladni az üldögélést, utánajárni, elolvasni, végiggondolni, netán találkozni Vele és meghallgatni. Szerintem azonban sem Christian sem mi, akik eljárunk az előadásokra vagy szeretjük Őt bármi oknál fogva nem szorulunk rá hogy meg kelljen védeni, üdv Mindenkinek :-)
    előzmény:
    Juliette** (39)
     
  7. Torolt_felhasznalo_854405
    Torolt_felhasznalo_854405
    2005. Április 11. 12:4245.
    Tobb mint egy eve olvastam az elso konyvet, izgatottan mentem haza Magyarorszara, alig vartaam, hogy megvehessem azt a konyvet. Akkor meg azt sem tudtam, hogy ki fia borja A. J. Christian, azt sem tudtam, hogy magyar-e vagy sem. Talan itt a Nok Lapjaban hallottam rola, mert mar akkor vihart kavart.

    Az az igazsag, hogy a konyvet azert nehez olvasni, mert iszonyuan unalmas, onmagat ismetlo es neha ertelmetlen is. Eloszor en is azt hittem, hogy valami nagyon komoly dolgot olvasok es hogy biztos en vagyok a nehez feju, hogy nem ertem. Aztan rajottem, hogy en egyaltalan nem vagyok hulye, ha valami ertelmesen van leirva, az nem szokott gondot okozni.

    Kulonben tehetseges az iro es sokat tud es olvasott, de egyetlen-egy onallo gondolatot nem hozott fel, viszont hivatkozasokkal sem fecserelte az idejet.
    Nekem neha az az erzesem, hogy A. J Christian gunyt uz az emberekbol. Ugy gondolja, ha a nepeknek ez kell, akkor o megadja nekik es kozben jol erzi magat a befolyo osszegekbol!!! Hat persze, hogy boldog!
    Nekem egy kicsit kalandornak tunik A. J Christian, egy ugyes ferfi, aki megel azokbol, akik hisznek benne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854405 (43)
     
  8. Torolt_felhasznalo_246008
    Torolt_felhasznalo_246008
    2005. Április 11. 12:3444.
    Szia kolátos!

    Épp azért is írtam, hogy egyáltalán nem érdekel, hogy az ő gondolatai vagy Oshoé, de akkor illő lett volna úgy könyvet írni, hogy "olvastam Oshot, totál egyet értek vele, az ő könyveire, gondolataira hivatkozván nekem is az a véleményem, hogy. . . . ", és nem saját, eredeti szerzeményként eladni. Persze, ha egyet értek vele totál és egy nap én is ne adj Isten könyv írására adnám a fejem, biztos, hogy sok azonos dolgot írnék én is. Ez egyértelmű. Én csak egy picit csalásnak érzem azt, hogy a könyvében még a példák is ugyanazok, ami Oshótól olvasható (az említett, gyerekeket dombon feltolós sztori). Azért is írtam, hogy lényegében nem számít számomra, mert elgondolkodtató könyv lett, ráadásul Osho 4-5 könyvét kaptuk meg 2 könyvbe szedve, tehát időt is spórolhatunk vele:-)
    De azé ez egy kicsit huncutság így, nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_854405
    Torolt_felhasznalo_854405
    2005. Április 11. 12:2543.
    Szerintem iszonyu simli pasi ez az A. J Christian!! Mit gondoltok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469650 (41)
     
  10. 2005. Április 11. 12:2542.
    Akkor azok nem gondolatok, hanem más véleményének szajkózása jó pénzért, nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469650 (41)
     
  11. Torolt_felhasznalo_469650
    Torolt_felhasznalo_469650
    2005. Április 11. 12:2041.
    Hali!

    Olvastam Oshót s egyebeket. Az ezo irodalomban rengeteg összecsengést lehet olvasni. Ti nem tudjátok azt elképzelni, hogy akik hasonló tapasztalatokat szereznek az élet mibenlétéről azok hasonló gondolatokat fognak vallani róla??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246008 (36)
     
  12. Torolt_felhasznalo_584819
    Torolt_felhasznalo_584819
    2005. Április 11. 12:1140.
    Szia

    Szoktam járni az előadásaira, és a könyveit is olvasgatom, amik szerintem az átlag embernek elég nehezen emészthető. Szerintem legfljebb a mostani fiatal generáció lesz képes a férfi és a női egót háttérbe szorítani és aszerint élni. Akiket nem így neveltek annak nehéz dolga lesz átállni , ha akar egyáltalán!
    előzmény:
    hajnalhozó (1)
     
  13. 2005. Április 11. 12:0639.
    Nem ismerjük. Csak a megjelent cikkek alapján tudok én pld. véleményt mondani, de annak alapján nagyon ellenszenves, amit vall az életről.
    Légy szíves mondd el a te szavaiddal, hogy miért jó ember ő és miben rejlik az újszerűség, ami miatt ilyen előadássorozatokat is tart, hogy az emberek boldogabban éljenek. Ténylegérdekel. Én kész vagyok belátni a tévedésemet, de ehhez előbb meg kén e győznie valakinek észérvekkel, akár ő maga, akár te vagy más őt ismerő ember.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615615 (38)
     
  14. Torolt_felhasznalo_615615
    Torolt_felhasznalo_615615
    2005. Április 11. 12:0138.
    ÜDVÖZLETEM MINDENKINEK!
    elolvastam a hozzászólásokat, pro és kontra, s egyet kérdeznék a kritizálóktól: ismeritek ti a Christiant egyáltalán? Beszélgettetek vele legalább 1-2 órát? Mert én 8 éve ismerem. Ettől függetlenül nem baj hogy szidjátok, de érdemes lenne megismerkedni vele - persze csak ha van kedvetek hozzá - hátha akkor megváltozna a légbőlkapott véleményetek. . . Valaki azt mondta egyszer: semmit se szeress vagy gyűlölj anélkül hogy meg ne tapasztaltad volna annak mibenlétét. ha talákoztok vele és beszélgettek egy nagyot, s még mindig tartjátok a véleményeteket róla, azzal semmi baj sincsen. De így ismeretlenül. . .
    üdv. holian
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246008 (36)
     
  15. 2005. Április 11. 12:0037.
    Ezt hívják plagizálásnak. Be lehetne perelni érte, ha a meghalt író örökösei tudnák, ki ez a magyar szélhámos és mit művel.
    Egy volt asztalos, nevetnem kell. . . Vsizont rafinált, dörzsölt pali, aki rájött, a fene fog gürizni napi 8-10 órában, mikor a nőkből minden szempntból meg lehet élni. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246008 (34)
     
  16. Torolt_felhasznalo_246008
    Torolt_felhasznalo_246008
    2005. Április 11. 11:5136.
    Hali megint!

    Akik fel vannak háborodva: olvastátok egyáltalán a könyvét? Aligha. . . . mert akkor nem beszélnétek arról, hogy "követői" vannak. Épp a könyvében is leírja milliószor, hogy ezek az Ő meglátásai, így értelmezi a dolgokat, ezt a kedves olvasó vagy elfogadja, vagy nem. Még azt is írja, hogy nem feltétlen kell mindent elhinni, épp az a baj az emberiséggel is, hogy időről -időre jön egy "vezér" alkat, akik után menetelnek az emberek és minden szavát elhiszik. Ő csak megosztja velünk a saját (vagy inkább Osho) nézeteit és ennyi, nem kéne ennyire túllihegni ezt a témát. . . .
    Biztos vagyok benne hogy ugyanannyi ellenzője van mint pártolója. De ez is érthető. Az Ő "igazságai" egyeseknek bejönnek, egyetértenek vele, másoknak meg nem.
    Szerintem semmi értelme ezen tovább lovagolni, mert meggyőzni egymást úgysem fogjátok. Mindenki élje a kis életét ahogy akarja, Krisztián könyveivel vagy anélkül és kész. Akit érdekel a téma, az járjon utána, olvassa a honlapját, járjon előadásra, aki meg ellenzi, az keressen magának más jellegű könyveket, vagy más íróktól olvasson.
    De egy ember szapulása vagy más emberek "rábeszélése" arra hogy utálja (vagy épp szeresse) őt teljesen felesleges időpocsékolás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. Április 11. 11:3635.
    Szia Juliette,

    Hat en is mindjart pipa lettem mikor meglattam ezt a fickot vigyorogni a kezdolapon. . . MAr megint???Ne mar!
    Teljesen egyetertek veled, ez egy gatlastalan bunko aki atgazol az embereken, nokon. De ezt kifejtettem mar egyszer. . .
    Valahogy sajnos nagyon jol csinalja mert rengetegen hisznek neki. . . S ha kovetik is mindezt. . hat nem tudom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_246008
    Torolt_felhasznalo_246008
    2005. Április 11. 11:3434.
    Sziasztok!

    Én is olvastama háló-és nappalis könyvét is. Jó gondolatok, tényleg nehéz eszerint élni, főleg mert ezekhez egy olyan társat is kellene találnunk, aki szintén hasonlóképp gondolkodik a párkapcsolatról, a féltékenységről és mindenről, amit Krisztián leír a könyveiben.
    Én viszont kicsit pipa vagyok rá, mert ezek -híresztelése ellenére- nem a saját gondolatai, nem ő "fedezte" fel ezeket a dolgokat, minden, amit leír, egy az egyben megtalálható Osho könyveiben, aki pedig még a '90-es években meghalt. . . .
    Hálószobás könyvében van egy példa, mikor tolókocsisokat toltak fel a hegyre, egy nőci pedig egyedül cipelt egy kisgyereket, és azt mondta, elbírja, mert neki nem teher, mivel a rokonáról van szó, így örömmel viszi a dombnak fel. . . . nem részletezem, a lényeg, hogy ez a példa is Osho könyvéből lett kiszedve, Az Élet Misztériuma c. -ű művéből. . . .

    Nem szidni akarom vagy ilyesmi, mielőtt félreértés adódna, csak azt sajnálom, hogy a saját gondolatainak, saját beszélgetéseinek tűnteti fel a könyvben leírtakat és ebből él. Miért nem vállalja fel, hogy írt 2 könyvet egy már meghalt embertől, és most ő zsebeli be érte a lóvét. Jó, amit mond és tényleg hasznos is mindenkinek elolvasni, átgondolni az olvasottakat. Csak azt mondom, hogy ha valaki nem tudja beszerezni a könyveit, ne csüggedjen, elég, ha egy könyvtárba betérve kiveszi Oshótól A Nők KÖnyve, A Férfiak KÖnyve, Az Élet Misztériumai valamint A Meditáció könyveit. . . . . elsősorban ezekből szedte ki a 2 könyvéhez az anyagot, ami miatt kicsit pipa vagyok. . . . de mivel hasznos dolgokkal foglalkozik, így "bűne" az én szememben megbocsátható:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. Április 11. 11:1233.
    Rosszul vagyok attól, hogy ilyen link, szélhámos, a nihilizmust hirdető emberek fél éven belül már kétszer szerepelnek a Nők Lapjában. Talán a nyomtatott számba is bekerül megint?!Nyilván az egyik újságírónő jó haverja, más értelmes magyarázat nincs rá.

    Az őszi számban megjelent cikknél is mélységesen felháborodtam, hogy egy komoly értékeket valló, hirdető női lap hogy készíthet cikket egy ilyen szélhámossal.
    Most ugyanaz a véleményem.

    Ez a Kis Józsi vagy Nagy Krisztián, aki ilyen hangzatos, butuska lányka füleknek olyan szexyn és idegenül hangzó Christian nevet vett fel, egy igazi életművész. Az önmagában nem zavar, hogy nem dolgozik, hanem élvezi az életet, gátlástalanul és hűség nélkül, az viszont már igen, hogy erre buzdít is.
    Mit mond? Ő csak önmagához hűséges. Nem a nőkhöz, illetve mindenkit szeret. Ez csajok pontosan a férfiak ezeréves vágyott álma, jól meg*ni minden nőt felelősségvállalás, szeretet, szerelem nélkül, bár azt hazudhat mindnek, amit akar.

    Gondoljatok bele, ilyen férjet szeretnétek magatoknak? Ilyen barátot?
    Ti vagytok a legjobban felháborodva, ha a pasitok csak ránéz más formás nőcire, de közben nem zavar, hogy ez a srámos szélhámos nyíltan hirdeti, ő szabad akar maradni és minden nőt röptiben, mert csak így érdemes élni.

    Aki elfogadja az ő nézeteit arról, hgoy csak az egó számít és a másik ember le van tojva, mert ez a lényege a drága Christian szavainak, az meg is érdemli, hogy a pasija mellette szeretőket, barinők sokaságát tartsa.

    Vegyétek már észre, ez az ember a morál, az erkölcs, az emberi tartás és kölcsönös felelőssgévállalás ellen beszél.
    Az élet pillanatnyi élvezetére buzdít és ennyi. A múltkor cikkből ez nagyon ájött.
    Aki meg még képes fizetni is, hogy elmenjen az előadásaira. . .
    Hát részvétem.

    Költsétek a pénzeteket inkább egy beteg gyerek konkrét gyógyítására, én tavaly pld. arra ajánlottam fel adóm 1 %-át, egy balesetben agykárosodást szenvedett kislány műtétjeire.
    Akkor legalább valami értelmeset és felemelőt is tennétek.
    Bocs az éles hangért, de nem bírom az emberi butaság ilyen fokát, mikor birka módra dőlnek be az emberek jöttment, munkát rühellő volt asztalos igehirdetőknek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_469650
    Torolt_felhasznalo_469650
    2005. Április 11. 10:1232.
    Kedves widor!
    Chris legközelebbi vidéki "fellépése" Szolnokon lesz április 27-én. De nem rég volt Szegeden.
    (Amúgy itt a fórumon ezt már kérdezte más is és a válasz a honlap címe volt, ahol megtalálható, hol mikor tart előadást. )
    előzmény:
    widor (28)
     
  21. Torolt_felhasznalo_415925
    Torolt_felhasznalo_415925
    2005. Április 11. 01:2831.
    Sziasztok!

    Én voltam pár elöadásán. Pont azt mondja mindig, hogy ne higgy neki, abszolút nem várja el. És kántálni sem kell semmit se elötte, sem közben sem utána:)
    Én egyszerüen jól érzem magam utána és kész, ezért mentem el többször.
    Norfolk, hogy tudsz ennyire gyülölni valakit amikor nem is ismered, és nem is ártott Neked?:(( Mindenkit ilyen felületesen ítélsz meg és el?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_734244
    Torolt_felhasznalo_734244
    2005. február 14. 16:2330.
    Igen, szerencsére ismerek ilyen embereket. Az, hogy valaki nem a saját egójával van elfoglalva, nem azt jelenti, hogy önmaga ellensége, hogy egy alázatos mártír, mindneki kapcája, nem, nem! Csak annyit jelent, hogy az önös érdekein kívül képes/hajlandó mások érdekeit is figyelembe venni, hogy képes kivárni a saját "pillanatait" mondjuk egy családon belül, ha úgy látja, hogy előbb a többieknek van szüksége figyelemre, és természetesen cserébe az ő "pillanataiban" a többiek is rá koncentrálnak majd. Aki a saját egójával van elfoglalva, az nem tud adni, és menekülni fognak mellőle az emberek.

    widor, távol áll tőlem, hogy megvédjelek, nincs is rá szükséged, okos lány vagy te, csak mindenképp szerettem volna hozzászólni a neked címzettekhez is. . . :-DD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137880 (27)
     
  23. Torolt_felhasznalo_137880
    Torolt_felhasznalo_137880
    2005. február 14. 15:2129.
    :-)
    Szia
    Én sem vagyok "pesti". ;-)

    előzmény:
    widor (28)
     
  24. 2005. február 14. 14:5628.
    Sziasztok,
    Koszi Norfolk hogy probalsz vedeni. :)Ugy latom eleg hasonloan latjuk ezt a dolgot.
    Ugy erzem azonban hogy nem sok ertelme van vitazni Rozival ( s a vitazas szot itt jo ertelemben hasznalnam, vagyis eszmet, gondolatokat megvitatni) mert ö eleg erosen a befolyasa ala kerult Christiannak. . .
    Rozi, az elveim alatt sajat ertekrendemet ertettem, azt amit sajat magam alakitottam ki-lehet hogy nevelesei es tarsadalmi befolyasok is hatassal voltak erre a vilagszemleletre. Nalad ugyanigy, hiszen most Christian hatasa alatt vagy, hiaba ismetelgeted azt hogy Te Te vagy es csak ez a fontos. . stb. Szerintem olyan nem letezik hogy valakire ne lenne hatassal a kornyezete.
    Az pedig hogy miert nem tudom elfogadni Christiant:nem allitom hogy vallasos lennek, nem nagyon tudok hinni. De azert akarhogy is nezzuk, a vallasnak ott van alapul a Biblia, Koran. . stb vagyis szent konyvek amiket emberek evezredek ota tisztelnek, kovetnek. Erre jon Christian es azt allitja magarol hogy ö mar gyerekkoraban megvilagosodott, megirja a konyveket ezzel probalja befolyasolni oket, a sajat maga altal kigondolt es jol eloadott elvek alapjan. Na nekem ez nem stimmel. Ennyi erovel barki akinek kicsit is gondolkodo tipus, elkezdhetne ugyanezt. Mitol hiteles ö?Meg tudod mondani?
    Arrol meg csak annyit hogy mennyire "segiteni" akar az embereken:allitolag videkre mar nem is szervez eloadasokat mert annyi van Pesten is hogy nincs szuksege a videkiek penzere. . . NA marmost ha en annyira meg akarom valtani a vilagot nem penzert csinalom:(25 ezer egy tanfolyam??) s nem csak a pestieket reszesitem ebben a kivaltsagban. . .
    Na most hirtelen ennyi. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_734244 (26)
     
  25. Torolt_felhasznalo_137880
    Torolt_felhasznalo_137880
    2005. február 14. 14:4227.
    Én azt érzem, néha tele van már Chrisnek a hócipője a közszerepléssel. Nem hiszem, hogy sírva fakadna ha többet senki sem keresné fel vagy meg. . . stb.
    Van egy jó mondás, nem biztos, hogy pont így íródott de a lényeg a következő:
    - Ha valakire sokáig azt mondják disznó, előbb-utóbb röfögni fog. . .

    Ismersz valakit a környezetedben aki NEM a saját egójával van elfoglalva?
    Én nem ismerek, de ez alól én sem vagyok kivétel. Egy percig sem állítom azt, hogy a Chris nem egoista, de lagalább szórakoztató és "őszintén tud hazudni". :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_734244 (26)
     

Címlap

top