Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Amniocentézis

BiroLili
Létrehozva: 2005. február 7. 19:49
Üdvözlök mindenkit!

új fórumot nyitottam a magzatvízvizsgálat címen, mert 9 hetes kismama vagyok és kíváncsi lennék azok véleményére és tanácsára, akik már átestek egy ilyen vizsgálaton. Van a másik - magzati boholyból való vizsgálat - ami szintén kromoszóma rendellenesség kiszűrésére van. Kíváncsi lennék, hogy ezt megcsináltatta - e valaki és mit tapasztalt? Nekem lehet, hogy mind a kettőt meg kell csináltatnom, bár remélem, hogy nem fog kelleni. Az ezekről való élményről, eredményekről nem tudok sehol olvasni.

Köszönöm annak, aki ír, hiszen megnyugtatna egy kicsit.

Biró Lili
  1. 2012. március 20. 09:5154.
    Örömmel tudatnám, hogy két gyönyörű, egészséges (!) kisfiam született. Őket tette volna ki annak az orvos, hogy esetleg nincs lehetőségük megszületni...Örülök, hogy az ösztöneimre hallgattam, egy orvos "szakértő" véleményével szemben...
    előzmény:
    dorkablondi (46)
    2011-09-19  00:05
  2. 2011. október 18. 20:1553.

    Kedves Marcsi,

     

    ha nem volt egyértelmű: neked volt okod a magzatvízvételre (38 év), nekem azonban semmi. Azóta több orvossal, nőgyógyásszal beszéltem, mindenkinek megvolt a véleménye az esetről. És mindenki igazat adott, hogy feleslegesen végezték volna  a vizsgálatot. 

    előzmény:
    blama72 (47)
    2011-09-19  06:59
  3. 2011. október 14. 10:1052.

    szia,

    köszönöm a válaszodat.

    Időközben én is túlestem rajta! Nem volt annyira vészes, bár amikor szívták az nem volt kellemes. A folyosón meg szépen elájultam, végül kb 30 perc pihenés után hazajöttünk.  Nem is tudtam volna benn maradni, mert állítólag nem volt hely. Mindegy így jó volt. Készültem kispárnákkal, takaróval aztán hazafelé még aludtam is egy jót a kocsiban. Most még pihenek, de szerencsére jól érzem magam.

    köszi még 1x.

    előzmény:
    Mindenamigyongy (51)
    2011-10-11  15:37

Címlap

top