Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tantra és tao a szexben

Torolt_felhasznalo_149895
Torolt_felhasznalo_149895
Létrehozva: 2005. február 4. 13:51
Sziasztok! Nos, én elég sok irodalommal rendelkezek a keleti kultúrák szexuális szokásairól (indiai, kínai, stb...). Nagyon vonz ez a téma. És kíváncsi lennék, h milyen tapasztalatai vannak azoknak, akik ezek szerint élik a szexuálsi életüket. Pl.: most hutottam hozzá egy tao-s könyvhöz, amiben elég érdekes dolgokat olvastam.
Szóval szeretnék ilyen témából tapasztalatokat olvasni ezen a fórumon:)))

Különösen azért szeretem ezeket a könyveket és felfogásokat, mert mindent természetesként kezelnek...MINDENT!
  1. Torolt_felhasznalo_961237
    Torolt_felhasznalo_961237
    2006. február 12. 00:54156.

    szioka hölgyeim!

    Olyan pasit kell keresni" aki nem siet ."pl,úgy szeretek elmenni , ha előttem legalább 2*3 szor Ő elmegy. Légy nyugodt ,kívánatos(fontos), gyertya,halk zene ,relax,zene,maszír,és aztán a szex.Ezt egy férfinak nehéz elmondani ehez fel kel nőnie,bellülről kel hogy jöjön!De probáljátok meg rávezetni kényeztessétek hosszan,aztán fordítva,mindjárt kiderül,hogy mi a fontos neki,(de ne a golyók körül nehogy lemaradjatok).Én imádom ha nem férünknk bele a másfél órába.Sok sikert,és kitartást!

    hrobert70@tvn.hu kérdezhettek,ha tudok segítek!

                                           Róbert                           

    előzmény:
    bringuli (10)
    2005-02-04  14:11
  2. Torolt_felhasznalo_146386
    Torolt_felhasznalo_146386
    2005. augusztus 16. 09:33155.

    Helló,

    Hiányoltátok a férfiakat. Nos én több éve láttam egy mestert, aki gyógyított a masszázzsal. Eleinte csak a párom gerincproblémájára használtam, mert láttam, hogy a lelki-testi "rossz energiák" levezetése csökkenti fájdalmát.

    Aztán találtam a könyvtárban egy régi könyvet, amibõl megtanultam, nemcsak erre jó a masszázs, az ellazítás, relaxálás.

    Azóta mással élek együtt, akivel csodálatos gyönyöröket élünk át a masszázs segítségével. Igazából csak én lazítom el õt, levezetem a rossz energiákat - ami benne feszültséget, görcsöt keltett, majd feltöltöm "jó"-val - ami pajzsként védi a külsõ rossz hatásoktól.

    Ezután már teljesen ellazultan várja, hogy egy energiaáramlást indítsak el benne a megfelelõ csakrája felé, úgy, hogy egyetlen pillanatra sem érek "hozzá", csak mellette halad el finoman a kezem...

    Nálunk azóta nincs "friss tej hamar kifut" probléma, annyiszor jut fel a csúcsra elöttem, amennyiszer csak kivánja. Nem érzem ugyanis benne a sürgetést és ez engem is enged ellazulni.

    Hát ennyit szántam hozzáfûzni férfi oldalról, de ha kérdésetek/hozzászólásotok van, nagyon érdekel, mivel fokozhatom a párom örömét még jobban .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_283205
    Torolt_felhasznalo_283205
    2005. Április 6. 14:27154.
    Neem. . . nem haltunk ki :)

    Szóval. . igyekeztem minél több postingot elolvasni, de mindet azért túlzás :)

    Én önszorgalomból foglalkoztam erotikus és érzéki masszázsal is.
    Míg barátnöim el nem hagytak addíg nagyon élvezték a dolgot. . föleg azért mert én adtam (és szinte sose kaptam).
    Mindketten elmondták, h. ök ilyet még sosem éltek át. Söt az utóbbi barátnöm már ca. 8 pasival volt együtt és megjegyezte, h. ezzel a technikával annyi figyelmet kap egy nö, h. ez magában is gyönyörü.
    Az ember nem is sejti, h. mennyi gyönyört lehet így "találni", ha néha veszi az ember az idöt és fáradságot kicsit "kisérletezni" :)

    Üdv,
    Marci
    előzmény:
    -Cicalány- (145)
     
  4. Torolt_felhasznalo_315000
    Torolt_felhasznalo_315000
    2005. március 30. 16:14153.
    Egy kérdésem volna, mi a tao-s könyv címe, hol lehet kapni.
    Bringulinak üzenem most már van egy férfi is a vonalban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_793160
    Torolt_felhasznalo_793160
    2005. március 30. 14:00152.
    Mivel minden nőtől kérdezted, bár régi a kérdésed, én is csatlakoznék hozzá. Ugyanis nem hiszek abban, hogy a szexuális viselkedés olyanfajta tanult viselkedés lenne, mint mondjuk az udvariasság vagy jólneveltség. Éppen úgy, ahogyan egy szál virágból még nem tudom megállapítani, hogy szeret-e, csak annyit, hogy legalábbis alapszinten elsajátította az udvarlás tudományát, az ágyon kívüli viselkedéséből sem tudok következtetni arra, hogy jó szerető lesz-e.
    Ez ugyanis partnerfüggő. Rajtam éppúgy múlik, mint rajta. A kérdést inkább úgy módosítanám: megállapítható -e , hogy meg fogjuk érteni egymást az ágyban, avagy nem? És erre a válasz már egyszerű: ha egy húron pendülünk a beszélgetésben, könnyű ráállni egymás gondolataira, akkor nagyon valószínű, hogy az ágyban is meg fogjuk érteni egymást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351098 (65)
     

Címlap

top