Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Aurafotózás..?

Torolt_felhasznalo_376917
Torolt_felhasznalo_376917
Létrehozva: 2005. február 1. 09:34
Sziasztok!
Főleg arra lennék kíváncsi, hogy mennyire pillanatnyi állapotot tükröz egy ilyen fotó, illetve mennyire lehet megállapítani belőle "alap" dolgokat. Csináltatott esetleg már valaki páros fotót? Minenféle tapasztalat nagyon érdekel :)
  1. 2015. január 27. 09:4534.

    Sziasztok!


    Tud valaki ajánlani igazi kirlian fotóst budapesten? 

  2. 2005. március 18. 14:5233.
    Szia Pitak! régen olvastalak!

    Persze tudom, csak azért kezdetnek jó volna, mert tudnám hasznosítani, de az az igazság, hogy már sokszor hallottam, hogy ugyan tök könnyen meg lehet tanulni, csak nekem eddig nem sikerült.
    előzmény:
    pitak (32)
     
  3. 2005. március 18. 14:2932.
    Az egy dolog látni. . . más dolog pedig érteni, elemezni amit lát.

    Szia Ezisen!!:))
    előzmény:
    ezisen (31)
     
  4. 2005. március 18. 14:1731.
    Szia Tamás!

    Én igencsak szeretnék megtanulni aurát látni, lehetne itt a fórumon pár szót ejteni arról, hogy hogyan is kell?
    előre is köszönöm
  5. 2005. március 18. 11:0030.
    Kedves Tamás, lehet hogy ez az igazság, de ez csak a TE igazságod. . .

    2 perc alatt megtanítani vkit aurát látni?Ugye ezt csak viccnek szántad?!

    2 féle fotózási technika van, a másik, amiről nem beszéltél, az Oszter Tamás féle, amit ismerek, és hitelesnek tartok. /Ez pedig az én igazságom:)/
    Én pedig arra bíztatok mindenkit hogy próbálja ki!!!:)
  6. Torolt_felhasznalo_521927
    Torolt_felhasznalo_521927
    2005. március 18. 08:3029.
    Köszi a véleményt! Ennek a nőnek tényleg csak egy gépe van (külsőre olyan, mint egy fényképező vagy egy kamera) és egy laptopja. És a szék mögött a falra egy nagy színes terítő van rakva, amin különböző szín-sávok voltak. Pl. középen indigókék, és a két oldalán narancssárga, majd piros. Valami ilyesmi. Pontosan már nem emlékszem.

    Ezek szerint jól is jártam, hogy nem lett fotózás????
  7. 2005. március 17. 15:5428.
    Szia Pitak! :o)

    Majd egyszer jövök én is fotózni! :o)
    Szólj, ha vagytok!

    Pusz!
    előzmény:
    pitak (27)
     
  8. 2005. március 17. 13:4127.
    aZ EGÉSZ ÉLETED BENNE VAN AZ AURÁBA. . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_521927 (26)
     

Címlap

top