Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fitnesz videó - Melyiket?

Torolt_felhasznalo_400026
Torolt_felhasznalo_400026
Létrehozva: 2005. január 27. 13:05
Sziasztok!
Tudom,hogy erről már van topic,de nem volt türelmem végigböngészni.Az lenne a kérdésem,hogy ti kinek a kazettáját ajánlanátok?Igazából fogynom 1-2 kilót kellene.A problémás területem a fenék és a has.Most elkezdtem a Béres Alexandra tornát,de szeretném felváltva csinálni egy másikkal.
  1. 2008. június 19. 11:479451.

    Sziasztok!

    Nekem most Béres A. a kedvenc. Az ő anyagait váltogatom. tegnap az Új kihívás, ma szeritnem megcsinálom a Vitalitást. Fogytam 3 kilót. Éljeeeen, már "csak" 8-at kell.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. június 17. 15:379450.
    na, megvót a Réka torna! A felsőtest kivételével megcsináltam a programokat. Teljesen egyetértek Rozival. Tehát - a gyakorlatok jók, érzem az izmaimat! VAn step padom is, szóval csináltam rendesen. Tett bele újakat is, pl. oldalsó hasizom oldalunk emelgetésével, kemény, de lehetne belőle több is. Nagyon jó, hogy 20 percesek a blokkok, családbarát időtartam :-) szuper a zene - ez sajnos Alexánál nem az. Cserébe most sincs Rékánál nyújtás, sajnos. Mindenesetre nekem bejön, gyakori lesz! Megyek, csuklik a Fiam..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169267 (9447)
    2008-06-12  15:49
  3. 2008. június 13. 12:399449.
    köszi az infót! MÁr alig várom. Egyébként én is mindig azt hajtogatom, hogy Réka hatékonyabb, mert többet foglalkozik egy-egy izomcsoporttal, már időben többet, és többet ismétel egy gyakorlatból, és ugye Rezsőtől tudjuk, hogy ez milyen jó!Alexának viszont a kajái jók, kifejezetten finomak. És én valóban fogytam a súlykontroll menüvel anno. Norbitól hasmenésem volt mindig. Na mindegy. Mindenki csak megtalálja, mi hatékony neki. Alexa szakácskönyvét meg is kaptam szülinapra, a hétvégi bulira abból lesz a túrótorta. ja igen, a kókuszos túrórudi esetében nekem is inkább számzáras lakat kellene rá a piros csík helyett.. viszont Alexának lesz súlykontrollos túrórúd jégkréme! A Gast--yalnak meg cukormentes túrórúdja. Ez is egy ételkiszállító cég. Most Stahl ételeket is házhoz visznek, de még nem próbáltam.  A házi túrórudat viszont ki fogom kísérletezni. VAn egy wellness kókuszos túrótorta receptem, majd annak is nekiesek egyszer, ha fincsi, beírom. Egy régi Wellness magazinban volt. Hajrá Lányok, jön  a bikiniszezon. Mintha fogyott volna a belső combom. Tán csak nem hat a leg magic három hónap után??? Még nem kiabálom el. Hétfőtől már Réka 4em is lesz! Kell is, mert ma lángost ettem és fagyit. Kirúgtunk a hámból a lányommal. Hozzáteszem, itt van egyedül a világon zsírtalan lángos. El nem tudom képzelni, hogy hogy csinálják, de nem zsíros a tésztája, kívül sem. Na, mentem! Ciao!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169267 (9446)
    2008-06-12  15:47
  4. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. június 12. 15:539448.
    szia! megnéztem a fotókat, nagyon helyesek a gyerekeid! és milyen gyorsan nő ez a kiskrapek!
    előzmény:
    Jeniana2 (9444)
    2008-06-09  14:13
  5. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. június 12. 15:499447.

    egyet elfelejtettem még a réka dvd-vel kapcsolatban: kicsit idegesítő, hogy miközben patakokban folyik rólam a víz, réka megáll, táncikál, vagy a lábemelgetés ...stb. helyett a kezével mutogat. szenvedjen egy kicsit ő is, ne csak én.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169267 (9446)
    2008-06-12  15:47
  6. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. június 12. 15:479446.

    sziasztok!

    rengeteg meló a munkahelyen, csomó intéznivaló otthon, és tegnap tornáztam először, mindösszesen 20 percet Mary Winsorral... szóval az elmúlt három hét - Bridget Jones után szabadon - kiló 63-64, torna 0 egység, alkohol és cigaretta 0 egység (ezzel legalább sosem volt problémám), diéta egészen ok, csokiegységek kókuszos túrórudi formájában... próbálnék otthon kókuszos túrórudi belsőt gyártani, de eddig még nem sikerült eltalálni a bolti ízt, alakulgat, de még nem az igazi. ötlet?

    szóval ez a magyarázat a hallgatásomra.

    réka új anyaga szerintem jó, bár viszonyítási alapom nincs más rékához, mert más nincs meg tőle. hang elviselhető, 4*20 perc: ebből has nekem kemény, comb is, de jó, fenék szintén kemény, de jó, nem értem, hogy miért kell egy lábat 10 percig nyúzni, majd utána a másikat, már pokrócon térdeltem, de úgyis fájt a térdem, szóval miért nem lehet 5 percenként váltani???, a kar is ok. Mary Winsor 20 perc tornája nyilvánvalóan nem ér annyit, mint ez a szadista gyakorlatsor. szerintem most réka jobban eltalálta, hogy "mi kell a népnek", mert ez a 4*20 perc blokk jobban bejön, mint béres alexandra hosszabb dvd-i, ugyanis olyan már több is van. de úgy olvastam, hogy ősszel béres alexandra új dvd-t jelentett meg (ja, kérem, a konkurenciaharc), most forgatja/forgatta törökországban. remélem vitalitás jellegű lesz.

    a héttől egyébként torna-torna-torna. kifogás nélkül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. június 12. 09:299445.

    Sziasztok!

    Tegnap meg szerettem volna csinálni a Capoeira 2-t. Hát, nekem nagyon durva

    Az erősítés felénél abbahagytam. Viszatérek arra, amit birok. Ma vagy futok, vagy Norbi Kiképzést csinálom.

    Írjatok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. június 9. 14:139444.
    szia, na, erre még nem válaszoltam, de most alszik a manó.. szóval a winsor pilatesből az egy órás programot szoktam, heti 2x3x csinálgatni, bár két hete inkább a lendületesebb tornákat nyomom, főleg has-fenék faragás a cél. Auróra, köszi a gratulációt! Teszek fel új képeket, joroido a jelszó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169267 (9428)
    2008-05-19  16:35
  9. 2008. június 9. 14:079443.
    szia, szerintem nem jó aerobicra a futócipő, de nem akarlak költségekbe kergetni..
    előzmény:
    Hairstylist22 (9433)
    2008-05-21  16:35
  10. 2008. június 9. 11:129442.

    sziasztok, én is végre elkezdtem fogyni! Már csak 2 kg rezeg rajtam.. 56 kg vagyok. Hiába, keveset kell enni..Tatarek Rezső dvd szerintem még nincs, de szóljatok, ha találkoztok vele, mert nagyon szeretem. Én felvettem a vitaltv-ről videóra. A vitaltv honlapon fent van, hogy mikor megy, egyórás progija csak egyféle van, de nagyon jó. A tízperceseket meg érdemes egymás után felvenni, abból 10 van, és elég rendes program az is, ha megcsinálod végig mindet egymás után.

    Milyen  Réka új anyaga?, engem is érdekel!!

    Szuper cukormentes desszerteket csináltam! Alexandra epres joghurtokat összekevertem egy kis tejszínnel, sok -sok párolt eperrel, zselatinnal felfőztem, és megdermesztettem. Meg - ez durvább- kávéba forgatott korpovit kexre tettem párolt meggyet, rá olyan gesztenyekrémet, hogy a cukormentes massza volt kikeverve tejszínnel, egy kis cherryvel, Alexandra baracklekvárral, és rá kakaópor. Fagyit is csináltam, kefír, méz, citromlé, citromhéj---szóval kísérletezgetek. Sziasztok!

    Torna most főleg Czanik Capoeira, has burning, Réka I és Rezső, néha egy kis Vitalitás.

    előzmény:
    Kiskata (9438)
    2008-06-01  17:01
  11. 2008. június 9. 08:429441.

    Sziasztok!

    Én nem igazán ismerem Réka DVD-it, de állítólag inkább inkább alakformálók. De biztos jön valaki aki majd segít!

    Bár nem nagyon jár erre senki

    A múlt héten nekem az Új kihívás volt, meg a Pörgesd fel. Én most nagyon lelkes vagyok!

     

    Lányok hahóóóóó

    előzmény:
    abonett (9440)
    2008-06-02  13:46
  12. 2008. június 2. 13:469440.

    Rubint Réka 4. dvd-je zsírégető is?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169267 (9436)
    2008-05-26  11:34
  13. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. június 2. 13:419439.

    sziasztok! tudok egy igazán sikeres fogyókúrát, bölcsességfog-kihúzás, -2 kg 3 nap alatt. viccet félretéve, tornáról most szó sem lehet, pedig már nagyon szeretném. a fájdalmak mellett viszont kifejezetten örülök a -2 kg-nak, mert így végre valahára elmozdultam a 65-ről. innen folytatom tovább, amint lehet.

    mindenkinek szép napot és jó tornázást!

    ps. én tatarek rezső tornáit nem ismerem, nem láttam ilyen dvd-t, de itt a topicon is sokan dicsérték.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. június 1. 17:019438.
    Sziasztok, érdeklődnék mert ti biztos tudjátok, hogy Tatarek Rezsőnek (Vital Tv-n tornáztat reggelente) megjelent-e dvd-je? Ha nem, netről le lehet-e valahonnan tölteni?  Nagyon fontos lenne. Az az igazság, az index fórumon (porc-gerinc topicban) láttam hogy irta valaki, azt hiszem sziporka, hogy neki megvan az összes, de oda nem tudok beirni. Köszönöm előre is. Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. május 29. 13:219437.

    Sziasztok!

    Én is tornázgatok ammennyire tőlem telik. Tegnap megcsináltam a Nyerj időt. Már nagyon régen vettem elő, jól esett nagyon. Mostanában inkább Czanik B Cap.I van meg ked és csüt. futok (áá, inkább kocogok)

    Gyerünk lányok mozogjuk!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. május 26. 11:349436.

    sziasztok! én is mezítláb, max. zokniban.pénteken Czanik B-t választottam, és azt hiszem, torna közben megrándult a vállam, úgyhogy szombaton kínlódtam, vasárnap meg csak sétálni voltam, dehát az is valami. aurora, egyébként minden elismerésem, hogy Te egyben meg tudod csinálni a RR4-et, nekem 2 blokk bőven elég volt belőle. érdekes, Béres A. Vitalitás dvd-jére írják sokan - egy wellnesscafés topicon - hogy mennyire megizzadnak tőle, én egyáltalán nem, viszont az Rubint Réka dvd-től rólam is folyt rendesen a víz.

    jó tornázást mindenkinek!

    előzmény:
    aurora24 (9435)
    2008-05-21  21:17
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 21. 21:179435.
    én többnyire mezítláb, mert szőnyeg van, a zoknival meg hajlamos vagyok nem letapadni kitöréseknél:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169267 (9432)
    2008-05-21  16:20
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 21. 21:169434.
    bocs, én nem azt mondtam, hogy unalmas, hanem azt, hogy untam...magyarul a 80 perc végére akartam már érni..de lehet, hogy bármilyen kazettára tornázok aznap, uígy untam volna..off
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. május 21. 16:359433.

    Sziasztok,

     most akarok venni egy jó minőségű futó cipőt,szerintetek az jó lesz aerobicra is? Csak mert elvileg aerobicra van külön,de nem akarok 2-t is venni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. május 21. 16:209432.

    sziasztok!

    lehet, hogy nekem azért nem unalmas a RR 4, mert ez az első dvd-je tőle. nekem nincs steppadom, úgyhogy kihagytam. mindösszesen 2 db egy kilós súlyzóval, lábsúlyokkal, tornaszalaggal és egy használaton kívüli ministepperrel rendelkezem. ti tornacipőben tornáztok? én a szobában kényszerülök tornázni, és nem veszek fel cipőt, vagy mezítláb vagy zokniban. ez csak olyan kíváncsiskodó kérdés. a mostani terv mindennap 20 p RR 4 fenék v. comb és 20 p Czanik B. vagy Béres A. has vagy karizmok. aurora, még nem emlékszem, hogy ezen a topicon botrány lett volna bármi miatt is. a hír szent, a vélemény szabad. ez egy békés topic, sajnos most túl nyugodt is, remélem azért billentyűzetet ragadnak mások is és írnak pár sort!

    én most húzok bele a tornába, meg a jövő hét elején, mert csütörtökön ismét bölcsességfog kihúzás következik, és akkor nem merek (és valószínűleg kedvem sem lesz) tornázni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. május 21. 07:279431.
    sziasztok! Na, csak megkérem a szülinapi potenciális vendégeket, hogy szerezzék meg Réka 4-et nekem. Van step padom, még az első gyerek születése után kaptam. Réka engem nem idegesít, amúgy most nagyon bírom Tatarek Rezsőt a Vitaltv-ről, hatékony, nagyon megmozgat, és Ő mondta, hogy a nagy ismétlésszám ugyan unalmas, de eredményesebb úgy az edzés. Elhiszem. Tehát ha Réka most monotonabb, lehet, hogy hatékonyabb is! Amúgy nekem az első anyaga jön be, fenékre nagyon jó, és combra, a másodiktól erősödik a lábam, ha nem fogyózom. Alexától nálam is a Vitalitás meg a Lendületben a nyerő. CSináltam egy Billy Blankset, de az nem jó most a melleimnek, rájöttem, úgyhogy még pihentetem egy kicsit.  Tornázzatok, itt a nyár! Bár tegnap ez nem látszott az esőtől.
    előzmény:
    aurora24 (9430)
    2008-05-19  16:49
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 19. 16:499430.
    mielőtt kitör a botrány, nem olyan tekintetben "untam", hogy könnyű volt, vagy unalmas, hanem vártam már, hogy vége legyen..valószínűleg elfáradtam bele:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 19. 16:489429.

    sziasztok! jó rég nem jártam erre. ellenben megvettem én is RR4-es dvd-jét..Kb. az 1-2-3 dvd-s elemeket kombinálja. én egyben lenyomtam a 80 percet, a végére már eléggé untam..és ugye ott van a steppad, amit a combgyakorlatoknál használ, oké lehet nélküle is, de steppaddal azért csak erősebb..amúgy nagyon durva izomlázam nekem nem lett.

     

    Alexandrától viszont a Lendületben-t használom jó sokat. most ez a kettő lesz a kedvenc, bár a RR2-es dvd továbbra is dobogós. Nem tudom, talán azért, mert az volt az első, és 2 hét után már igen látványos eredményeket hozott, pedig előtte aerobikoztam edzőteremben, és ehhez képest is..szóval nálam Réka a nyerő..

     

    Jeni, asszem már gratuláltam a babóhoz, de ha rossz az emlékezetem, akkor még egyszer!

     

    mindenkinek kitartást, fogyást, stb.

     

    ja és Finciri, merre? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_169267
    Torolt_felhasznalo_169267
    2008. május 19. 16:359428.

    Sziasztok!

    Jeni, ilyen tervvel biztosan jó úton haladsz. Winsor pilatesből melyikre tornázol?

    A májusi hosszú hétvégék nálam túrázással, tollassal, sétával teltek, ami ugyan nem torna, de legalább mozgás volt. Megvettem RR új dvd-jét (én, aki azelőtt rendkívül elleneztem minden Norbi+Réka terméket) és eddig kétszer tornáztam rá: egyszer kar+comb, egyszer meg has+fenék összeállításban, hát elég durva izomlázam lett tőle (fenék+combot illetően), pedig nem tartom magam kezdőnek. A hangja szerintem ezen a dvd-n elviselhető és a gyakorlatok közben nincs reklám, szerencsére. Bár nem tetszik, hogy én szenvedek, ő meg megáll és táncikál vagy számol, de a gyakorlatokat hatásosnak érzem. Most ezt fogom kombinálni Czanik B. Győzikés dvd-jével. Mivel olcsóbb és 20 perces programokat tartalmaz, ezért vettem ezt a dvd-t és nem Béres A-t. Abból még mindig a Vitalitás a kedvencem.

    Hát, mára ennyi. Egyébként vezetek és dolgozom, ezért jelentkezem kevésbé gyakran.

    Jó tornázást mindenkinek!

    előzmény:
    Jeniana2 (9427)
    2008-05-13  15:52
  25. 2008. május 13. 15:529427.

    sziasztok! Négy kg súlyfelesleggel fogok meghalni.. na mindegy. Kisfiam szuper gyerek, eszik, alszik, vigyorog.. A lányom meg ősszel suliba megy. Részemről jól vagyok, most kerek a világ. Sajnos a fenekem is, de nem adom fel. Vasárnap sikerült elkapnom Tatarek Rezső egy órás tornáját a Vital tv-n. Hát mit mondjak, szuper. Mindenem fáj, ilyen erős izomlázam már régen volt, pedig megvan a napi egy óra torna. A pasinak sajnos nincs még dvd-je. Egyszerú gyakorlatokat ismétel sokszor, és egész újakat is mutatott. Mármint nekem újakat. A hátizmokra nagyon figyel, tök jó ez is. Szóval beiktatom, bár lassan nem tudok mihez kapni, olyan sok anyag van. A winsor pilates is kell heti 2x legalább, aztán minden nap 20 perc ellipszis, minden másnap leg magic, és ezeken felül vagy CapI aerob rész és utána hasazás, vagy Réka 20 perc talajon. A legjobb nadrágjaimat még mindig nem bírom begombolni, de legalább már feljönnek a combomra.

    Na pusz mindenkinek, menjetek futni, kirándulni! Tornázzatok!

    Ja igen, elronthatatlan palacsinta: 10 dkg tk tönkölyliszt, 5 dkg zabkorpa, 3 dl tej, 2 tojás, 1 dl szénsavas ásványvíz.

    Valami jó kis gyümölcsös sütit vagy krémet kellene kitalálnom nyárra..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_707786 (9424)
    2008-04-21  13:50

Címlap

top