Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem kell mindig kaviár:)

Torolt_felhasznalo_924485
Torolt_felhasznalo_924485
Létrehozva: 2005. január 21. 15:48
ugye ti is így gondoljátok? most hideg van, süvít a szél... itt ülök, gőzölög a tea a bögrémben, de nincs hozzá semmi nasi:( miket nassolnátok ebben az időben, ha éppen nincs kaviár és pirítós kézközelben?
  1. 2010. március 15. 14:569137.

    ....elég a próbálkozásból részemről, inkább beírom.

     

    Max konyhája: Sós teasütemény 1985-ből

     

    Ez volt a szuper, csak a link helyett eltűnt az egész, bocs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. március 15. 14:549136.

    .....szuper előtt eltűnt, amit linkelni szerettem volna.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. március 15. 14:539135.

    Szia, Eper!

     

    Nagyon sajnálom, hogy ennyire kiürült a topik!

     

    Pályát tévesztettél, Eper! Bár még lehet belőled séf!

    Sokszor keresgélek én is valami újdonságot a neten.

    Hírlevelet is kérek, de azokból nem emlékszem, hogy megvalósult volna valami.

     

    Parasztreggeli sikeresen bevezetésre került....ebéd gyanánt

    Tegnap halászlé volt, ma bableves ( a maradék gyufametélttel).

    A rakott krumpli valóban jobb cserépedényben.

     

    Szuper!

     

     

     CBA-t én is szeretem, valószínű, hogy a férjem újfajta étkezési jegyét ott tudjuk/fogjuk levásárolni.

     

     

    Á propos parasztreggeli: a Spar-ban (ehemalige Plus) vettem pár alkalommal fagyasztott változatban. Úgy gondoltam, hogy otthoni kivitelezéssel is megoldható...bejött!

     

    Volt még mézes zserbó...nekem jobban ízlik a grízes változat.

     

     

    Kellene valami ma is sütni, de semmi kedvem/ötletem!

     

     

    Üdv mindenkinek!

    előzmény:
    eperlevel (9134)
    2010-03-12  14:00
  4. 2010. március 12. 14:009134.

    Mi a legtöbbször együtt vásárolunk be, és fizetéskor a melegjegy utalványból elmegyünk a CBA-ba ot megveszük ami ott jó áron van alapdolgokat, meg takarítási cuccokat. De figyelni kell,m ert vannak dolgok, amik drágábbak. Húst csak intesparban vagy hentesnél veszek, ritkán lidl-ben, vagy anyósom ad. És hetente-másfél hetente van nagyobb bevásárlás. Zalán óta csak néha piac. Majd ha jön az új idő megyünk újra. Tejet meg zsemlét veszünk mindennap, vag yén séta közben, vagy Maci hazafelé.

    Nem tervezek, képtelen vagyok rá. Viszont állandóan szakácskönyveket és recepteket "olvasok" a neten, a boltban meg azt veszemmeg, ami jó árban van, akciós. Mióta itthon vagyok erre tudok figyelni. (Ez meló mellett nem menne, így teljesen mindegy merre tolom a babakocsit) szóval így választok.

     

    Nem fotóztam le sajnos a brokkolis tésztát, de valóban fini volt. Hagymát dinszteltem, ráment az előfözöttt brokkoli, felöntöttem most vodkával, száraz fehér borral szoktam, de nem volt, só, bors, tejszín, és rámorzsoltam a márványsajtot, egy fokhagymát még beledobtam, most kihagytam a szerecsendiót, és bele a metélt tészta.

     

    Tegnapelőtt is újszerűt gyártottam, megfőztem a karikára vágott krumplit, de úgy, hogy már apróra tört (véletlenül, de legközelebb direkt csinálom) csirke kockákat sóztam borsoztam olajon előre sütöttem egy serpenyőben. Fogtam egy jénait kivajaztam, morzsáztam, egy sor krumpli, só, bors és szerecsendióval megszórtam, egy sor hús, és egy zacskós snidlinglevest ahogy írta vízzel megfőztem, belenyomtam egy nagy gerezd fokhagymát, ezzel öntöttem le, megint egy sor krumpli, fűszerek, hús és a krémleves. Sajt a tetejére. Sütő.

     

    Mennem kell, Zalán felébredt...

    előzmény:
    gilt (9133)
    2010-03-11  18:13
  5. 2010. március 11. 18:139133.

    Szia, Eper!

     

     

    Férjem a kereső, ő viszi az autót....kb. 2 éve jár bevásárolni, addig bizony én "cekkereztem" a biciklimmel.Persze a kisebb dolgokért azért még el tudok menni 

     

     

    Úgy néz ki, egyre csak egyszerűsödik a hétköznapi főzőcske: hétfőn maradék, utána spenót főtt krumplival, leves sütivel, valamilyen egytál (frankfurti zöldbab vagy rakott krumpli), tészta.

     A férjem sem igényli , inkább csak hétvégén a kiadósabb étkezést.  A  "pasikaját" viszont mi hárman nők nem kultiváljuk túlságosan.

     

    Az, hogy a férjem vásárol, behatárolja sokszor, hogy mit főzök.

     

    Kíváncsi vagyok, ha rántott hús lenne minden nap, mikor menne el a kedvünk tőle?

     

     

    Most a palacsinta a sláger kakaóval, esetleg dzsemmel, mert a túrót nem hajlandók megenni.

     Előtte a márványos kevert süti volt a kedvenc.

     

    Azért a zabpelyhes keksz is elfogy.

     

     

    Zöldségek: még nem volt ilyen év, hogy ennyire kevés cékla és káposzta fogyott nálunk. Sárgarépát nem eszi egyik sem, csak én meg a  kutyám

     

     Egy nagybevásárlásnál te mindent megvásárolsz előre?

    Tervezel előre heti menüt?

     

     

    Komolyan irigykedek a változatos étkezésetekre....az a brokkolis tészta még jól is nézhet ki, nemcsak finom.....gondolom én.

     

     Legyél jó, Eper és üdv minden topikolvasónak!

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    eperlevel (9132)
    2010-03-10  11:07
  6. 2010. március 10. 11:079132.

    Sziasztok!

     

    Szia Gilt, ezek szerint inkább a férjed vásárol, mint te? Nálunk is sok volt mostanában a csirke, de egy szavam nem lehet anyós hozta nekünk a munkahelyéről, és hát nem került semmibe. Tegnap előtt szecsuáni csirke volt nálunk rizzsel. Tegnap meg kéksajtos-brokkolis tészta volt. Mára is van csirke, fel kell használnom, de még nem tudom mi lesz belőle.

    Este sütöttem sósat, túróból, vajból és lisztből, füstölt sajttal és köménnyel a tetején.

    Úgy ennék egy jó marhapörköltet, jó lenne hétvégén azt főzni.

    Nektek van valami kívánságotok? Kivéve persze a friss gyümölcsöket és zöldségeket, azokra sajnos még várnunk kell! :(

    előzmény:
    gilt (9131)
    2010-03-07  19:58
  7. 2010. március 7. 19:589131.

    Szia, Eper!

     

     

    ....mosogatni?! 2 lábas bánta már a lányom főzőcskézését!

     

    Szombaton nálunk is sült csirke volt....a milánói szelet köretével.

     

    Rakott krumpli: ez nekem is száraz. Gondolkodtam: anyámé mindig zaftos volt---> elkészítési módja: kizsírozott egy békebeli zománcos bonyhádi lábast és rétegezve beletette a hozzávalókat tejföllel és zsírral. A krumplit nyersen. Ráborított egy azonos méretű tálat és a gázon főzte készre.

    Gondoltam, legközelebb cserépedénybe teszem nyers krumplival elég zsíradékkal. Akkor talán hasonlít az eredetire.

     

     

    A héten zabpehelykekszet, mézes-krémest, meggyes sütit sütöttem.

     

     

    Friss zöldségek....még a Pennyben is sokalltam a hétvégén a zöldségek árát, hol lesz a mérték egy-két hét múlva?!

     

     

     Mindenkinek kellemes vasárnap estét!

     

    P.S.

    A mai pörköltet túlfőztem a kuktábanPedig én mondtam a férjemnek, hogy már hozhatna másfajta húst is, sok volt a csirke.

    előzmény:
    eperlevel (9130)
    2010-03-01  10:29
  8. 2010. március 1. 10:299130.

    Szia Gilt,

    nem értem én néztem volna el valamit, vagy egy évvel ezelőtt jártam volna?

     

    Na, szépen vagyunk, mosogathattál a tejbegríz után, ez az Anyai sors :)

     

    Nálunk hétvégén, szombaton zöldbab főzeléket sült csirkével, vasárnap rakott krumpli volt, most besamellel tejföl helyett, mert az elfogyott, és anyósom így szokta csinálni, gondoltam én is kipróbálom. Finom lett, jó szaftos, de valahogy engem "idegesít" hogy tudom, hogy "lisztes" így az étel.

    Zöldségkrémlevest főztem még, zellerből, krumpliból, sárga-és fehérrépából, na meg vörös és fokhagymából.

     

    Tegnap este kaptam egy kis időt, így kimehettem a konyhába sütit sütni. Pikótát sütöttem, és kókusz kockának csináltam meg. De csokit nem akartam főzni, így felolvasztottam egy étcsokit, abba mártogattam a tésztát.

     

    Ma a tegnapi maradékot esszük.

     

    Már alig várom, hogy friss zöldségek-gyümölcsök legyenek, úgy ennék retket, új krumplit és persze epret! :)

     

    Legyen szép napotok (bármikor olvassátok)! 

    előzmény:
    gilt (9128)
    2010-02-27  10:12
  9. 2010. február 28. 21:309129.

    Sziasztok!

     

    Kaptam egy ajándékcsomagot, benne volt 150 gr. aszalt vörösáfonya.

    Soha nem használtam ilyet, nem szeretem. Kidobni sajnálnám, egy doboz gyümülcsteára elcserélném!!

     

     

    Judit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  10. 2010. február 27. 10:129128.

    Szia, Eper!

     

     

    Nálam csak a saját 10-i bejegyzés látható a tiéd előtt.....lett volna több?!

     

    Sült csirke....nálunk is ez készül vagy halászlé hétvégén.

    Újabban a lányok gombával sülve szeretik (+némi fűszer). Leszoktam arról, hogy lehúzzam a gomba "héját", így "mutatósabban" lehet szeletelni .

     

    Gofrit nem kérnek a lányok, csak palacsintát.

    Kipróbáltam a diós-túrós pogácsát, jó volt.

     

    A héten nem sütöttem, kibírtuk, de tegnap este a lányaim főztek egy kevés tejbegrízt....én mosogattam. 

     

     

    Eper, minden jót, minden topikolónak kellemes hétvégét!

     

     

    előzmény:
    eperlevel (9127)
    2010-02-26  19:49
  11. 2010. február 26. 19:499127.

    Sziasztok!

     

    Én ezt nem értem, 24-én írtam be ide utoljára, meg is jelenítette.  Most az utolsó bejegyzés, ami látszik, az február 10-ei. Hová lett, amit azóta írtunk be???

     

    Nálunk ma és tegnap is sült csirke volt vele sült hagymával, és sült krumplival, uborkával. És már nagyon kívántam valami édességet, gofrit készítettem eper szósszal. (Ez igaziból pudingporból lett septiben hígabbra főzve).

     

    Remélem, jelentkeztek ti is, és nem tűnnek el a beírások!

    Kellemes hévégét

    előzmény:
    gilt (9126)
    2010-02-10  10:51
  12. 2010. február 10. 10:519126.

    Szia!

     

     

    Megnéztem, nagyon csábító!

     

     

    előzmény:
    favale (9125)
    2010-02-04  19:37
  13. 2010. február 4. 19:379125.

    Kedves Gilt!

     

     

     

     

    Tettem fel hozzá egy fotót is, hátha nagyobb kedved lesz a fánkhoz! Még egy tippet is láthatsz rajta, hogyan porcukrozd szépre...Vale

    előzmény:
    gilt (9123)
    2010-02-04  12:11
  14. 2010. február 4. 12:269124.

    Szia, Répalány!

     

     

    Hóhelyzet? Elegem van, vasárnap felváltva lapátoltunk a férjemmel....ő jobban bírta.

    Valahogy nem tudom értékelni a "behavazott" téli tájat.

     

    Nálunk is bableves lesz a napokban, mert a férjem egy jókora füstölt oldalast hozott.

     

    Tepsis krumpli rozmaringgal megvalósult, nagyobbik lányom szorgalmasan piszkálta tányérja szélére a fűszerdarabokat.

    A férjem kocsonyakúrán volt, nem irigyeltük tőle.

     

    Tegnapról maradt  tejszínes csirkemell, nem főztem.

    A csontjából készült vegyes zöldségleves is elég mára.

     

    Kipróbáltam egy mandulás sütit reszelt csokival...nem egy hot shot.

    Felét lefagyasztottam, majdcsak elfogy.

     

    Kisebb lányom újabban márványos sütit kér. Megint nem tudom, hogy kinek a receptje.

     

    Ha pizza, akkor csak kolbász vagy szalámi lehet a feltét, mert a férjem másképp nem eszi meg.

     

    Répus: Favale--->Favatta, jól van írva a szakácskönyvemben ennek az olasz ételnek a neve?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_924485 (9121)
    2010-01-25  13:15
  15. 2010. február 4. 12:119123.

    Szia, Favale!

     

     

    A nicknevedről egy olasz sólet-féle nevére asszociálok.

    Köszi az ötletet, régen sütöttem fánkot.

    Lehet, belevágok...bár a csörögét jobban szeretem.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-02-03  17:03
  16. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2010. január 30. 18:299122.

    hahó, na, milyen a hóhelyzet?

    nálunk is elképesztően sok a hó és folyamatosan gyarapodik. szeretem.

    ma csülkös bablevest főztem (keményítőnap, így nekem a bab és a zöldségek voltak a tányéromban). vacsorára tepsis krumplit sül éppen. a héten volt marhahúsleves, kapros hal, borsófőzelék, sertéspörkölt, palacsinta, rántott csirke. holnap még nem tudom mit főzök, de az biztos, h. a fahéjas csigát biztosan sütök.

    szép, havas hétvégét mindenkinek:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2010. január 25. 13:159121.

    sziasztok,

    tegnap palócleves, párizsi szelet, rizs volt a menü. nekem ananász, kiwi, banán és narancs:-)) tegnapelőtt pizza volt, a fiúknak a szokásos sonkás és kolbászos, nekem padlizsános. annyira jó kis feltétet sikerült összeraknom, h. beírom (eredetileg tésztát terveztem hozzá, de a programok végül nem engedték a tésztázást).

     

    Padilzsán-feltét pizzára (vagy tésztához)

     

    1 padlizsán hosszában felaprítottam, majd forró oliván kisütöttem (én nem sóztam, csorgattam stb.). 1 közepes fej hagymát felaprítottam, megfonnyasztottam, hozzáadtam 1 gerezd apróra vágott fokhagymát, 1 felszeletelt paradicsomot, majd a csíkokra vágott sült padlizsán. Sóval, borssal ízesítettem. Kb. 20 percig kis lángon párolom. Petrezselyemmel szórtam a legvégén. Ha lesznek nyáron friss fűszereim, biztosan kísérletezek velük! Erre én vmi jó kis juh- v. kecskesajtot szórnék!

     

    ma húsnap. 2 szelet vékonyka karajt hirtelen kisütöttem, só, bors. tűzállótálra tettem és rákarikáztam kecskesajtot. grill alá tettem kb. 3 percre. friss paradicsommal, uborkával ettem.

    előzmény:
    gilt (9120)
    2010-01-24  13:02
  18. 2010. január 24. 13:029120.

    Sziasztok!

     

     

    Répus, jók a sütikéid! A kiflifelfújthoz hasonlót cseresznyével ritkán szoktam azért össszedobni.

     

    Nem irigyellek a paradicsomszószos tészta miatt. Én nagyon szenvedtem volna, ha ilyen "séfkaják" mellett ilyesmikre kényszerülnék.

     

    Az olivás hal megint egy telitalálat.

     

    Ma csirkeszárnyat eszünk, mert véletlenül összecseréltem a fagyasztott csomagokat.

     

    Leves és kínai módra sütve készült belőle rizibizivel.

     

    Süti tegnapról: márványos és anyósom fánkja.

     

    Kellemes vasárnapot!

     

    P.S.

    Hozhatnál néhanapján egy-egy ételfotót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2010. január 20. 20:159119.

    sziasztok, itt a beígért jól sikerült püspökkenyér.

     

    Püspökkenyér


    4 tojás,     15 dkg cukor, 15 dkg lisztben elkevert 1 teáskanál sütőpor, 1 csomag vaniliás cukor, 6 dkg vágott dió, 8 szem aszalt barack, 6 szem aszalt szilva, 8 dkg darabolt keserűcsoki, 1 marék aszalt vörösáfonya

     

    A cukrot két tojással és két tojássárgájával krémes habbá verjük. Hozzákeverjük a sütőporos lisztet és a  vaníliás cukrot. Belekeverjük az aszalt gyümölcsöket, csokit és a diót (én mogyorót adtam hozzá), a habbá felvert tojásfehérjéket óvatosan beleforgatni. Kizsírozott, kilisztezett kenyérformába önteni és 160 fokon 40 percig sütni. Nekem nem volt itthon aszalt szilvám, de aszalt eper és ananász igen, így az került bele. Nem rontotta el:-)

    előzmény:
    gilt (9109)
    2009-12-23  19:28
  20. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2010. január 19. 19:189118.

    hali,

    próbálom behozni a kimaradásomat, így naponta jelentkezem:-))) ma brokkolikrémleves kenyérkockával és nigella-féle húsgombóc tésztával volt a menü. 

     

    az ülőmunka hátulütője a kilók észrevétlen gyarapodása... brrrr. hát én most a 90 napos diétának hódolok, egyelőre örömmel. a napi menüt úgy állítjuk össze, h. nekem is praktikus legyen. így ma csak paradicsommártást tettem a tésztámra:-) a hús nem, de a sajt nagyon hiányzott. holnap gyümölcsnap, a fiúknak még lesz húsgombóc.

     

    valaki korábban kérdezett egy jó, bevált püspökkenyér receptet. na, én már sokat kipróbáltam, sokáig a fehér püspökkenyér volt a nyerő, de újév első hetében kipróbáltam egy újabb receptet, ami bekerült a "leg" listámba. holnap délelőtt bemásolom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2010. január 18. 15:119117.

    sziasztok,

    tegnap csirkehúsleves volt és olivás hal.

     

    Olivás hal (fehérhúsú)

     

    1 nagy fej hagymát apróra vágtam. Pici olivaolajon fonnyasztottam. Közben 2 nagy paradicsomot is felaprítottam (bőrétől előtte megszabadítottam), a hagyma után küldtem egy gerezd szétnyomott fokhagymával. Kb. 20 percig pároltam az egészet. Kb. fél csokornyi apróra vágott petrezselymet szórtam bele, só, bors. Egy tűzálló tálban ezzel az ágyat vetettem a halnak. Az ágyre helyeztem fejenként 1 szelet pangasiust (fagyasztva, nem kiengedve). Ráöntöttem 1 dl portóit (sima fehér bor is jó!) és pár löttyintésnyi olivaolajat. 180 fokos sütőben kb. 40 percig sütöttem. Jó maroknyi fekete olajbogyót felszeleteltem és rászórtam a sütés legvégén (lehetőség szerint kerüljön bele a hal alatt lévő finom szaftba). Pár percig grilleztem, h. színt kapjon a hal.

     

    nagyon finom. rizzsel ették a pasik, én köret nélkül. jó lehet ez az étel úgy is, h. cukkini karikákat teszek a paradicsomágyra és arra a halat... legközelebb dupla adag hagymával és paradicsommal készítem és úgy mindenkinek megvan a köret is:-)

     

    ma paprikás krumpli lesz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2010. január 17. 09:229116.

    sziasztok, boldog új évet!

     

    remélem, mindenkinek nyugodtan teltek az ünnepek. mire észbekaptam, h. beírjak karácsonyra, már otthon voltunk. otton nincs netem. most újra itt, de főzés szempontjából majdnem zéró a helyzet. 

     

    nálunk a karácsonykor kacsamell, lazacleves, tárkonyos raguleves, töltött káposzta, rakott kifli, kókuszkocka volt.  szülőknél a szokásos karácsonyi finomságok a halászlétől a zserbóig. a szabadság alatt jamie-től kipróbáltam (azóta már 2x újráztam) egy csirkés-kukoricás receptet. Beírom, mert mindenkinél sikere volt - szabad fordítás, ráadásul a könyv sincs nálam.)

     

    Csirkemell banánnal, kukoricával, fehérbabbal (Jamie Oliver nyomán)

     

    Tűzálló tálat kivajazunk. Sütőt 180 fokra bekapcsoljuk. Egy doboz konzerv fehérbabot elfelezünk. A felét villával összetörjük. Morzsolt kukoricából a bab kétszeresét vesszük (ha mirelit, felengedjük). A babot (a pürét is) összekeverjük a kukoricával és a tálba tesszük. Só, bors. 2 dl sűrű tejszínt öntünk rá.

    Csirkemelleket hosszában háromfelé vágunk. Mindegyikbe zsebet ügyeskedünk.  A zsebekkel azonos hosszúságú darabokat vágunk elnegyedelt banánból, majd a zsebekbe dugjuk, egy szelet baconnal körbefogjuk. Ráteszünk minden darabot elrendezünk a babos-kukoricán. Sütőben pirosra sütjük.

    Megj. azóta már kipróbáltam juhtúrós töltelékkel, amihez jól passzol az aszalt szilva, de az nem volt itthon.  Tervezem, h. végigpróbálom néhány gyümölccsel!

     

    beírom a rakott kiflit, nekünk nagyon ízlett. ezt is csak emlékezetből, a recept a 99 süteményből való.

     

    Rakott kifli

     

    12 kiflit ujjnyi karikára vágtam. Leöntöttem kb. 6 dl felforralt, vaniliás, cukros, lehűtött tejben. Kivajazott tűzálló tálba leraktam egy réteg cuppogós kiflit, megszórtam darált cukros mákkal, rá egy réteg kimagozott meggy.  Addig rétegeztem, míg volt kifli. A tetejére egy kiskanálnyi meggylekvárral felvert tojáshabot tettem. Sütőben addig sütöttem, míg aranybarna lett.

     

    Megj: a meggyre marcipánt is reszeltem, nem rontotta el:-)) A tojáshabból kihagyható a meggylekvár.  Az eredeti recept dióval írja, mi jobban szeretjük a mákot.

     

    szilveszterkor disznótorost ettünk, sütöttem sajtos rúdat, töpörtyűs pogácsát.

    előzmény:
    gilt (9115)
    2010-01-13  15:18
  23. 2010. január 13. 15:189115.

    ....az a sült malac svédgombával nagyon felkeltette a figyelmem:)

     

    Malacsülttel kapcsolatban rosszak a tapasztalataim....nyers maradt, amit én ettem egy vendéglátás alkalmával, de mivel mindenki megette, ami a tányérján volt, nem mertem finnyáskodni.

     

     

     Remélem sikerül  képfeltöltés a mézeskalácsról és az adventi koszorúról....megkésve bár:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2010. január 13. 15:119114.

    Szia, Eper!

     

     

    Nem sok szabadidőd van egyelőre, az biztos.

    Nálunk a bébiételek közül a krumpli nem örvendett nagy népszerűségnek.

    Ha kevertem mással, nem volt probléma.

    Nekem újdonság több zöldség, amit Zalánnál kipróbáltál.

     

    A karácsonyi menü szokásos volt: zellerkrémleves, rántott csirkecomb (kevés füstölt tarja volt belegöngyölve), "majonézes" krumpli (tartár, főtt krumpli (ecetes salátalében előáztatva:)), ecetes uborka, most hagyma nélkül).

    Első nap szüleimnél ebédeltünk, második napon kénytelen voltam a maradék füstölt tarját felhasználni, mert nem fért bele a csirkecombba:)

    Paníroztam, petrezselymes krumpli volt mellé. Leves a csontokból (ez viszont már készen volt).

    Nem főztem több mindent előre, mert akkor nem esszük meg...mindig csak annyit készítek, ami elfogy.

     

    Szilveszter: virsli mustárral

    Újév: lencseleves, előző napról leveles sós stangli

     

    Sütik: tiramisu, mézeskalács, trüffel, ánizsos szív, diós kifli

     

    Újév első hetében 2 vendégség-sütés a lényeg: kapucíner és babapiskótás szelet, narancsos-tejszínes (HULALA, biztos, ami biztos:)) süti, sós stangli és sajtos csiga,kinder paradiso.

     

    Még mindig volt a fagyasztóban egy adag füstölt tarja: ma tésztaszószt gyártottam belőle (vöröshagymával kicsit megsütöttem, borsikát, fokhagymát tettem rá, fehérborral és tejszínnel felfőztem).

    Orsótésztát főztem ki mellé.

    Leves helyett paradicsomlé van.

     

    További jó főzőcskézést minden kaviáros olvasónak!

    előzmény:
    eperlevel (9113)
    2010-01-09  00:43
  25. 2010. január 9. 00:439113.

    Sziasztok,

    na jól lekéstem a karácsonyról, a szilveszterről...de hát a netezésre alig jut időm, vagy csak a család, illetve az alvás kárára, ami ugye nekem nagy kincs. Pedig kíváncsi lettem volna nálatok mi rotyogott a fazékban az ünnepek alatt.

    Nálunk teljesen hagyományos volt, karácsonyi borkrémleves, diós bundában rántott afrikai harcsa, burgonya saláta, tiramisu. Illetve életemben először főztem töltött káposztát is. Szilveszterkor lencseleves volt, sült malac szeletek svédgomba salátával.

    Azóta meg megy a diéta hétköznap, és csak hétvégn eresztünk kicsit a szorításon. Zalánnak továbbra is igyekszek kotyvasztani, de azért kap bébiételt is, főleg olyat, amit csak mélyhűtött zöldségből-gyümölcsből tudnék előállítani. Továbbra is kedvence a kígyóuborka, az avokádó és a paradicsom. Idáig csak a zöldborsó és zöldbab nem tetszett neki.

    Remélem mindannyian jól vagytok!

    előzmény:
    gilt (9105)
    2009-11-25  09:52
  26. 2010. január 6. 22:549112.

    Sziasztok! Szia, Ági!

     

     

    Be-benézek.

     

    BUÉK mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_371856 (9111)
    2010-01-01  23:35
  27. Torolt_felhasznalo_371856
    Torolt_felhasznalo_371856
    2010. január 1. 23:359111.

    Boldog Uj Evet es jo falatokat mindekinek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2009. december 23. 19:329110.
    Köszönöm!
    előzmény:
    gilt (9109)
    2009-12-23  19:28
  29. 2009. december 23. 19:289109.

    Szia, Edit!

     

    Én kóstoltam ezt és elkértem a recepjét, de nem próbáltam.

     

    2 tojás, 25 dkg cukor, 1 vaníliás cukor, 2 dl tejföl, 30 dkg liszt, fél sütőpor, citromhéj, 10 dkg mazsola, 5 dkg vágott dió és csoki, meggybefőtt, fél cs, zselécukor

     

     

    előzmény:
    edit-a (9108)
    2009-12-23  18:48
  30. 2009. december 23. 18:489108.

    Sziasztok! :)

     

    Rég jártam erre ,de azért hozzátok fordulok segítségért. Valami tuti püspökkenyér receptet szeretnék kérni.Szeretnék bele csokit,diót,gyümölcshéjat stb.-t tenni.A tavalyi receptemet nem lelem,kellene egy bevált új.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_924485 (1)
    2005-01-21  15:48
  31. 2009. december 22. 22:589107.
    Minden kedves topiklakónak kellemes karácsonyyi ünnepeket kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. Torolt_felhasznalo_953507
    Torolt_felhasznalo_953507
    2009. november 25. 10:019106.
    kaviárt és pírítóst! vajjal hmmm...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. november 25. 09:529105.

    Sziasztok!

     

     

    Mindenkinek kelllemes tavaszi november végét!

     

    Korai volt Répalány az öröm az első hónak! A temesvári szeletet jó, hogy említed, mindig szeretném kipróbálni, de elfeledekezem róla.

    Férjem rákapott a szombati férfikaja főzésre.....mi mást eszünk.

    Ilyenkor népkonyhát rendez, mert kénytelen elosztogatni a bográcsosát.

     

    Sütik: zabpelyhes kekszek többféle változatban, lala kifli,  szimpla kelt kilfli, csíkos kalács.

     

    Eper, "olvasom" nagy élvezettel teszed a dolgot Zalán körül, biztosan nem válogatós. Emlékszem a próbálkozásaimra. Cékla a frissen meszelt falon+átöltözés, fulladozás a krumplitól (sosem tudtam eléggé felhigítani)--->ez volt a nagyobbik lányom. A kisebb nyugisabb volt, ő a májért nem rajongott. Én is sokszor készítettem főzeléket, míg a lányok kicsik voltak. 

     

    Nagyon profi séfek vagytok, most épp a sajtfelhasználás révén említem.

    Sárgaborsó szeretetemmel egyedül maradok, korlátoznom kell a lencsére.

    A lencsesalátát is próbáltam már, családnak nem kell.

     

    Karácsonyi sütik:  diós, kakaós, ánizsos szívecskék. Fele csokiba mártva.

    Szeretik a trüffelt, a trüffeltortát.

    Mézeskalács? Azt hiszem pancsolhatok továbbra is egyedül vele.

    Pedig szerintem kellemes időtöltés lenne együtt díszítgetni.

     

     

     

    Hétvégén itt az Advent, még nem tudom melyik sütivel kezdem a sort.

    Bordó gyertyát vettem a koszorúhoz. Ti készítetek?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. november 19. 17:119104.

    Nálunk pont ma volt ebédre sárgaborsó főzelék. Tegnap reggel áztattam be 8 órakor, és este nyolckor kezdtem el főzni, 11-ig rotyogott mire valamennyire szétfőtt. Sokan panaszkodnak erre. Füstölt-főtt bordát főztem bele. Zalán inkább cukkíni főzeléket kapott. Megette, de ez volt az első olyan zöldség amire láttam nem jött be neki annyira. Az avokádót viszont nem bírtam elég gyorsan adni neki.

    Ja, vacsira quesadillat sütöttem, a sajt mellett fehérkáposztával, paradicsommal és lila hagymával töltöttem, jól megfűszereztem, a tortilla lapot is, amit magam gyúrtam, guacamole-val tálaltam.

     

    Ma paprikáskrumplit főzök holnap ebédre.

     

    Karácsonyi süti??? Tavaly a terhesség alatti konyhaundor tartottt távol a nagy készülődéstől, idén ez manó függő lesz. Pár dolgot azért én is tervezek. Majd beszámolok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_924485 (9103)
    2009-11-19  13:28
  35. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2009. november 19. 13:289103.

    sziasztok,

    korai volt beharangozni a telet... itt is enyhült és még egy ideig ilyen is marad. a vírusok ettől boldogok:-((( igyekszünk sok gyümölcsöt, nyers zöldséget enni. hétvégén szárazborsóból főztem levest (olasz recept szerint). volt juhtúrós galuska, temesvári szelet (húst lesüt, zöldbabpaprikás, tejföllel behabar). sütöttem tortát (csokis piskóta, csokikrémmel - sok-sok 70 %-os Tibi csokival:-))) és piskótatekercset, valamint egy hajtoványt (többféle szórással).

     

    a szárazborsóra visszatérve: gyerekkoromban nagymamám főzött ilyet. évek óta vágyom rá. sosem jött velem szemben a piacokon (bár a "babosnál" én mindig leragadtam a vöröslencsénél és a vörös vesebabnál). oroszországban láttam ilyet, vettem egy zacskóval. itthon néztem, h. szép utat járt be a szárazborsó, ui. made in usa:-))) igazán nem gondoltam volna!

     

    jövő héten neki látok az aprósüteményeknek. karácsony előtt bőven elég lesz majd a zserbó, kalács-nagyüzem:-)

    előzmény:
    eperlevel (9101)
    2009-11-17  12:57
  36. 2009. november 17. 12:599102.
    mármint magunknak sóztam utána..mielőtt még szó érné a ház elejét. hi-hi-hi
    előzmény:
    eperlevel (9101)
    2009-11-17  12:57

Címlap

top