Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrekről bővebben

Cukorka20
Létrehozva: 2005. január 20. 14:48
Sziasztok!
Sokat olvastam már "magamról"....de mindenhol mást. Jó lenne kicsit többet megtudni erről a jegyről. Amit igaznak olvastam,az annyi, hogy nem szeretem az unalmas, monoton dolgokat.
Kiváncsi vagyok a ti tapasztalaitokra....
  1. 2005. május 25. 16:442126.
    Szia Szini!

    Akkor előszöris BOLDOG SZÜLINAPOT! Pussz :)

    Köszi az álomfejtést. Érdekes, de tetszik. . . persze az, hogy jellemtelen disznó vagyok, már kevésbé. . .

    A mai nap folyamán eddig 5 percig láttam a pasimat, este talán 1 órát fogom, mielőtt bealszik. És elegem van. . . Ez nem készül semmire. . . Csak arra, hogy épp kit fog lecsukatni, kivallatni, kinyírni, stb. . .
    Biztos ez a szerelmi bonyodalom. Na meg a rajongóm :)

    Új karriert csináltam. . . szombaton hostesskedni fogok egy autókiállításon. Lesznek Ferrarik, meg Aston Martin, stb. . . Remélem legalább sok pénzt fognak adni. Én min 7000-re számítok, de az a véleményem, hogy a gazdag arab pasinak(vagy afrikai, mindegy) nem okozna nagy érvágást, ha pl. triplaannyit adna. . . /biztos ez lesz az a haszon, amire majd szert teszek :)
    előzmény:
    Szinita (2115)
     
  2. 2005. május 25. 15:352125.
    Isten éltessen, ha esetleg holnap nem kukkantok be! :-)

    ( a párom meg ma "öregedett", úgyhogy én már ma is ünnepi hangulatban vagyok!) :-))
    előzmény:
    Szinita (2117)
     
  3. 2005. május 25. 15:292124.
    De ari vagy!!. -))
    köszi!!
    nektek is!!!!
    Neked már holnapra!
    pussz
    előzmény:
    Szinita (2123)
     
  4. 2005. május 25. 13:262123.
    Nem leszek gépközelben vasárnap, úgyhogy:
    "Bóóóldog, bóóóóóóóóóldog, bóóóóóóóóóóóóldog születésnapot,
    kívánjuk. . . . . . stb. "
    PUSSSSZZZZZ. Jó nyálas. Mármint a virtuális csókkkkk!!!!
    előzmény:
    szuszó (2122)
     
  5. 2005. május 25. 09:452122.
    Boldog születésnapot!!!!:-)))
    tök jó lesz, az biztos.
    Mindenesetre a számmisztikához tudni kellene a tejles nevedet meg yilen apróságokat, az is fontos. . .
    azt hiszem az astroneten lehet számolgatni. . .
    sok sikert hozzá!
    nekem amúgy 29-én lesz!

    egyébk mindnenkinek B SZ!!!!!:-)))))))

    szuszó
    előzmény:
    Szinita (2117)
     
  6. 2005. május 25. 09:322121.
    Ja! De ő nem Oroszlán volt, hanem Ikrek!!!!!!

    Amúgy sztem a buli inkább a Norcin múlik, nem rajtunk, mert ő lakik messze. . . . . . Én 3 km-re lakom Pesttől, úgyhogy szinte bármikor. . . :-)))
    Mondom mi az, ami nem jó: 11. -én esküvőre megyünk, és ez a hét péntek kivételével minden pénteken vizsgázom, v szombat reggel. Tehát a szombatok jók nekem, kiv jún. 11.
    Amúgy nem ismerem azt a helyet, de nekem nem szokott ilyesmivel problémám lenni, szeretem az új helyzeteket, elmehetünk oda. Amúgy a pasim pesti, úgyhogy biztos tudja hol van, csak most melózik, nem tudom tőle megkérdezni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2119)
     
  7. 2005. május 25. 09:272120.
    Nekm is volt egy holland pasim. . . . pontosabban szólva a vőlegényem volt. . . :-((( Frank-nek hívják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2119)
     
  8. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 25. 09:172119.
    ez tök fura!! az én "holland pasim" - vagyis "rajongóm", ő is Oroszlán! Micsoda összefüggések:)
    Múltkor is üzent, hogy most már megígéri, hoyg megszervez nekem egy utat, hogy kimenjek hozzá. Kedves, nem? Ahelyett , hogy ő dugná ide a képét, ha akar valamit. . . Bár, nem sokat jósolok ennek a dolognak, de épp ez az izgalmas: messze van, "idegen", de nagyon odáig van!!!:)

    előzmény:
    Mnory (2113)
     
  9. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 25. 09:132118.
    hi!

    nekem végülis tök mindegy, hova megyünk!! csak MENJÜNK:) már egész kíváncsi vagyok rátok!!!
    miért lenne baj, hogy a pasiddal jössz?? legalább szemügyre vesszük:)

    én most azon parázok, hogy vajon velem tervez-e valamit 26-án??? (mivel neki is aznap van). úgyhogy még ezt megvárom!!

    ti melyik napra gondoltatok???

    előzmény:
    Szinita (2116)
     
  10. 2005. május 25. 08:122117.
    Ja! Amúgy kicsit ijesztő, h holnaptól már közelebb leszek a 30-hoz, mint a 20-hoz!!! 26 éves leszek!!!
    Tényleg csajok!!! 26 éves leszek 26. -án!!!! Jelent ez vmit? Ért vki a számmisztikához???? Lehet, h életem legszebb éve előtt állok!!!!
    De szar annak, aki mondjuk elsején született. . . . . :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2110)
     
  11. 2005. május 25. 08:092116.
    Örülök, h jelentkezett, látod, nem is kellett parázni. . . :-)))
    Megkérdezem a pasimat a Buddha beach-ről, nekem fogalmam sincs h hol van? Azt tudom, h a Zöld Pardon már nyitva van, tehát lehet h ez is. . . Ha mennék, akkor a barátommal, nem baj?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2110)
     
  12. 2005. május 25. 08:072115.
    Most, h felhívtad a pasid figyelmét, már biztos h készülni fog a mai napra. . . . nem? Mert ha nem, az nagyon kiábrándító lenne. . . :-((
    előzmény:
    Mnory (2111)
     
  13. 2005. május 25. 08:052114.
    Hűűűűű. . . . . . . .
    Szóval a következőket írja az álomfejtős könyvem:
    vmi haszonra teszel szert, van benned egy bizonyos felülkerekedési vágy /hűha. . . :-))) nem gondolok semmi rosszra/, és kielégítetlenség. . . . hmmm. . . . . , barátságos természeted van, és most van egy kis szerelmi bonyodalom körülötted, egy bánat, amiből hamar kikerülsz. Jól helyezkedsz, ügyesen érvényesülsz, vki megérdemelte egy könnyelmű ajándékodat, rossz partnerkapcsolat (ezt csak olvasom, nem én találom ki, bizti. . !!). Önfelmentés: elkövetett hibáidért jellemtelenségedért mindig másokat, a körülményeket teszed felelőssé, jó alkalmazkodóképességed van, derűlátás, fantáziádat jobban élvezed, mint a valóságot, vmi megújulást jelez, és jó előmenetelt, ambíciót.
    előzmény:
    Mnory (2113)
     
  14. 2005. május 25. 07:382113.
    Jó reggelt!
    "Álmot láttam". . . Szinta, te mint amatőr álomfejtő. . .
    Szóval:

    Egy nyaralóban voltam (barna faház) a b. nőmmel (akivel te is taliztál), a barátjával, meg azzal a pasival, aki az "ír pasi". És indultunk volna buliba. Én a b. nőmmel akartam menni egy autóban, de úgy elhúzott, hogy hiába rohantam utána.
    Ezért később indultam a barátjával, meg az írrel. És ír kártyát vetett a buliban (Crowley tarot-val), és vmi tök szép lapot húztam, amire ő vigyorgott.
    Aztán megint otthon voltunk, és keltem fel épp. (a szoba tök olyan volt, mint a hálószobánk). De ez már nem a nyaraló volt, hanem egy lakás. És ott volt a főnököm, hogy főzött nekem kávét. Meg ott volt a fia is, aki kicsit hasonlított az Oroszlán rajongómra is. És az ott nyomult, meg udvarolt.
    Aztán kiderült, hogy a mellettünk lévő lakásban lakik az ír. . . és mentek hozzá vmi csajok. Én erre tök féltékeny lettem, és mondtam a Caramelnek (a tv-s Caramel is ott volt), hogy jöjjön már ki velem a lépcsőházba, hátha meglátunk vmit. És akkor kiálltunk az ír ajtaja elé, ami nyitva volt, és egy nővel beszélgetett. Mi meg a C. -lel nekiálltunk úgy beszélgetni, hogy tök egymásra tapadtunk. Erre kijött az ír, és leültünk a lépcsőre dumcsizni.
    Köv. kép, hogy suliban vagyok, a rajongóm ül mellettem, én meg sms-ezek az írrel. Már nemtom mikről, de az uccsó sms-ében írta, hogy az apja kitalálta, hogy költözzenek nemtomhova. Nézem a térképet, hát kiderült, hogy az egy másik országban van, tök messze. . . Én meg küdtem neki a válasz sms-ben egy rakat sírós szmájlit. . .

    Most én normális vagyok? A pasim nem is szerepelt az álmomban. Sőt, sztem talán nem is volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. május 24. 23:592112.
    Naaa, ennek örülök :)
    Milyen Beach? Nálam a Sugópartnál megáll az élet. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2110)
     
  16. 2005. május 24. 23:572111.
    Még hogy romantikus program. . . nofene, azért ott még nem tart. . . vagy már nem?
    Én azzal leptem meg, hogy közöltem vele: Fogadjunk nem tudod, milyen nap van ma. . . .
    És tényleg nem tudta, úgyhogy jól meglepődött. . .

    Most ő már épp órák óta alszik, én meg csetelek. . . jellemző. . .

    Jaj, nem is meséltem. Lehet, még emlékszel az Oroszlán rajongómra. Ma nagyon odavolt. Megpróbált leteperni a könyvtárban. . . most meg írta sms-ben, hogy mennyire imád, és milyen jó, mikor a közelemben lehet, és hogy én milyen jófej vagyok, de egyben kemény is, és szereti, ha irányítják. . .
    Félelmetes a srác.
    előzmény:
    Szinita (2108)
     
  17. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 24. 22:432110.
    sziasztok lányok!!!

    először is: gratula a vizsgához és az évfordulóhoz!!!

    nem tudom, 26-án belefér-e nektek egy buli?? vagy inkább másnap (pénteken???) nekem is tanulnom kellene, de kit érdekel, egy évben csak egyszer van ez a nap!!:)

    Fejlemény: megtört a csend , és végre ÜZENT!!! most itt örülök magamnak:)) érdeklődött 1 újabb randi felől. . . mégse vagyok csúnya és pattanásos:) vagy ha igen, így is jó vagyok! Jeeeeeeeeee!!!

    Töj jó idő lesz egész 7en, úgyhogy vmi nyitott helyre kellene menni! Pl Buddha beach?? nyitva van már???

    Jóccakát!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. május 24. 22:172109.
    Az én gyönyörűséges papucsom is halvány rózsaszín, +megkapom hozzá a táskát is. . . :-)))
    Már kitapasztaltam, h hol kell beragtapaszozni, és akkor mehetek én is csinibe!!!! Mondjuk hozzáteszem, h múlt nyáron is 3-szor volt rajtam a szoknyám, de gyanítom, h idén sem lesz agyonnyúzva. . . .
    Nem tehetek róla, egyszerűen bele vagyok esve a sportcipőmbe, és a farmeromba. . . . . ez van. Ja! És hátizsák nélkül nem élet az élet, azt meg ugye nem lehet szoknyához felvenni. . . . tehát adott a helyzet. . . :-)))
    előzmény:
    Mnory (2106)
     
  19. 2005. május 24. 22:132108.
    Gratula a 3-ashoz!!!!!
    Amúgy meg a 2 évhez is, remélem még sokáig boldogok lesztek. . . . stb, stb. Szóval mázlista csaj vagy. . . . gondolom ma este vmi romantikus program van kilátásban. . . :-)))
    Vagy már nem mentek sehova??? Végülis csak az ágyban a legjobb, nem? (mindenféle modern, de kényelmetlen pozitúrákat előnyben részesítők véleménye ellenére. . . )
    Holnap mesélj, h mit kaptál!!!!!
    Ja, amúgy te mivel lepted meg?
    előzmény:
    Mnory (2105)
     
  20. 2005. május 24. 22:082107.
    Hát persze h jöhet. . . :-))
    Elvégre holnap után szülinapunk lesz. . . Amúgy nem sikerült beírni magam 20. -ára, már tele volt. Tehát 14. -én megyek. Húzós lesz. . .

    A pasival kapcsolatban pedig annyit, h nem kell senkivel összejönnöd, ne érts félre!!! Csak elmenni moziba, beülni egy teaházba, stb. Hidd el, jót tesz minden nőnek egy kis odafigyelés, és ráadásul elkerülhető az ilyenkor szokásos "én nem kellek senkinek, mert csúnya vagyok, és kövér/sovány/alacsony/pattanásos/stb. . . . "
    És hidd el, h ilyenkor egy kicsit megnyílik a világ, és nem gondolsz rá addig sem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2104)
     
  21. 2005. május 24. 21:512106.
    Szia!

    Te szegény. . . én is hasonlóképpen jártam az új RÓÓÓZSASZÍN cipőmmel Szegeden. Éreztem, hogy vmi fura. . . leveszem, és mit látok? Ömlik a véééér a lábujjamból. (A kislábujjam körme belefúródott a mellette lévő lábujjamba)
    De én nem szoktam levenni. . . egyszer volt, hogy szétvágta a szandi a lábam 3 helyen, és folyt a vér, tetejében tök sötét volt, de én nem vettem le. Akkor meg engem néztek hülyének. . . Az embereknek sose nem jó semmi
    előzmény:
    Szinita (2103)
     
  22. 2005. május 24. 21:492105.
    Szia!

    Ne keseredj el a pasi miatt :) Mikor én randiztam anno a barátommal, ő se hívott fel, mikor megígérte, meg más nőt vitt moziba helyettem. Na mindegy. De azóta meg tök jól vagyunk. 2 éve. Ma van az évfordulónk.

    A vizsgám 3as lett. Meg is lepődtem, mert épphogy csak átolvastam egyszer a tételeket. De én voltam az uccsó előtti, és lehet, hogy ennek megörült a pasi. Nem is nyaggatott nagyon.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2104)
     
  23. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 24. 16:562104.
    ezt nem értem. . . miért menjek el másik pasival, ha ő "birizgál"? akkor a szegény másik is csak pórul jár, hiszen nem akarok tőle semmit. hát, nem egyszerű. de feszültség az van, az tuti. még mindig nem hívott. . . mi baj lehet velem??? nem értem!!!!!

    MÁS: júni 20-ig no buli? vagy azért közben is jöhet valami kis feszültségoldás??
    előzmény:
    Szinita (2103)
     
  24. 2005. május 24. 16:082103.
    Amúgy meg hív fel egy másik pasit (tök mindegy, h kit), menjetek el vhova. Csak úgy, feszültségoldónak. Addig csináld meg, amíg bele nem szeretsz, mert utána már csak te veszíthetsz az ügyön. . . . .
    (most olyan voltam mint a bölcs öregek, ugye?? hi-hi) - (mondjuk nem vagyok bölcs, csak öreg. . . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2101)
     
  25. 2005. május 24. 16:052102.
    Nekem a zárás egy szigorlat lesz, jún. 20. -án, de járok még mellette emelőgép-ügyintézői tanfolyamra is, annak a zárója jún 27-28, ill. júl. 6. -án lesz. :-(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2101)
     

Címlap

top