Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrekről bővebben

Cukorka20
Létrehozva: 2005. január 20. 14:48
Sziasztok!
Sokat olvastam már "magamról"....de mindenhol mást. Jó lenne kicsit többet megtudni erről a jegyről. Amit igaznak olvastam,az annyi, hogy nem szeretem az unalmas, monoton dolgokat.
Kiváncsi vagyok a ti tapasztalaitokra....
  1. 2005. május 18. 13:332076.
    na jó, ha apró dolgokat kell kérni, akkor egy apró kis lakáskulcs egy egészen apró kocsikulccsal! Tehetiket a kettőt egy karikára is, hogy ne foglaljon több helyet! :-))
    előzmény:
    Szinita (2072)
     
  2. 2005. május 18. 13:192075.
    Sziasztok!

    Micsoda béééna vagyok. Tegnap annyira zavartak már az "arcrücskeim", hogy nekiálltam kamillateás pakolást nyomatni magamra, mert állítólag jó. . . Hát valamire biztos. Nekem arra volt jó, hogy vörös foltos és kiütéses lett az arcom, és egész éjjel viszketett. Viszont reggelre jobb lett azért mint volt. . .
    Mondjuk ha nekem pollen és virág allergiám van, akkor lehet, hogy nem kéne ilyenekkel játszanom. . .

    Szülinapom május 30. Törpenyulat kérek. . . barnát =:o) Amennyiben nem megoldtható, akkor törpenyulas képeslapot :))

    (bemoldalra tettem fel cuki nyuszis képeket. . . lehet olvadozni)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. május 17. 23:012074.
    Amúgy jó a kép, majd én is teszek fel rólunk.
    előzmény:
    Mnory (2066)
     
  4. 2005. május 17. 23:002073.
    Már írtam a többieknek (sztem már unják is), h nekem az egyik ex-vőlegényem Ikrek. Hatalmas lánggal égett az egész, és éppen olyan hamar vége is lett. . . . :-(( De nem baj, nem voltunk egymáshoz illők.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830848 (2070)
     
  5. 2005. május 17. 22:582072.
    Bon-bon???
    Én oroszkrém-tortát kérek nagyon sok tejszínhabbal.
    Vagy egy kis apróság is megteszi. . . . hmmmm. . . . gyémántgyűrű?. . . . . . . . . . . . . . . . . ez igazán "apró". . . :-)))
    előzmény:
    Illéri (2071)
     
  6. 2005. május 17. 19:582071.
    Nálunk dettó ugyanez! :-))) Lehet, hogy én vagyok a nem normális, de mindig ilyenre vágytam! :-)))

    Egyébként a szülinapom június 3. , a bonbonokat egy kosárkába tessék összedobni! :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830848 (2070)
     
  7. Torolt_felhasznalo_830848
    Torolt_felhasznalo_830848
    2005. május 17. 19:362070.
    Sziasztok!

    Én 5 éve élek egy Ikrek-Ikrek kapcsolatban. Szerintem őrület amit művelünk. Imádjuk és utáljuk egymást olykor-olykor, de mind a két véglet 100%-os.
    előzmény:
    Illéri (2051)
     
  8. 2005. május 17. 19:142069.
    Melyikőtöknek mikor van a szülinapja???
    Csak, h tudjak köszönteni!!! :-)))
    Én május 26. -i vagyok!!! (ezt nem véletlenül írtam, tessék majd jóóóóóóóllllll felköszönteni engem!!!!!!!!!) :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. május 17. 19:122068.
    Én most a Da Vinci-kódot olvastam, nagyon tetszett!!!
    Persze pszichológia helyett. . . . :-)))
    előzmény:
    Mnory (2065)
     
  10. 2005. május 17. 19:082067.
    Az én párom egy egész hétre itthagy egyedül, mert megy sátrazni a haverjaival. . . :-(((
    És én nem mehetek, pedig nagyon szeretek túrázni, kirándulni, stb. . . brühü-hü, brü-hü-hü-hüpp, hüpp. . . . . . hüpp. . .
    előzmény:
    Mnory (2060)
     
  11. 2005. május 17. 12:022066.
    A bemoldalad egyébként működik :) Majd tegyél fel egy képet. . . vagy kettőt :D

    Én is tettem fel egy újat, ez kb. fél éve készült. . . Na de csak kapjam meg a gépemet, rögtön frissítek. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. május 17. 11:552065.
    Szia!

    Ez a koncentrálás dolog nekem is gáz. Bár most művtörit tanulok, az még mondjuk elég érdekes. . .
    De a holnapi dokuleírásra nem tudom, hogy tudok majd tanulni, mert annak abszolút semmi értelme. . . Van egy csomó szabály, és mind alól legalább 5 kivétel. . . De akkor meg mi értelme a szabálynak? Na mindegy.

    Sztem ne keseredj el a pasi miatt. . . Ha tényleg ő lett volna az, aki az Igazi, vagy mittomén micsoda, akkor a sors úgyis úgy intézte volna, hogy ne szakítsatok. Ha meg már szakítottál vele, annak úgyis oka volt. :)

    Gyanúm mégis igaz lett. Tényleg a bejárati ajtó üvege tört össze. . . de apró pici darabokra. Hurrá. . . most már csak az nem jön be, aki nem akar.

    Egyébként ti tudjátok, hogy mi az a BLOG? Mert én annyit tudok róla, h. vmi naplószerűség, amit vki a neten ír. . . Na de hogy konkrétan mi az, azt nem tudom. . . (És ez zavar. . . hogy én ne tudjak valamiről?! Hehe)

    Jaaaj! Nagyon jó könyvet olvastam!!! Az Állatfarm-ot. Olvastátok? Tök durva. Persze idegesítő, hogy nem lett normálisan vége. Utálom az ilyen könyveket. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2064)
     
  13. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 17. 10:552064.
    sziasztok!!
    Nory, ez elég beteg történet, amit leírtál a Rák pasikról!!!

    Csak feljöttem megnézegetni, azóta mit írtatok! amúgy gyúrok a holnapra! SEMMMI nem történik velem, és ez annyira rossz! Azt hiszem, vizsga után egy terápiás shopping rámfér:) (ha már más nem kényeztet).

    Olvasgattam az Ikrek nő-Vízöntő pasi c. topic-ot, és tökre elkeseredtem , mert ott mindenki azt írja, hogy a VÍzöntő a legtutibb az Ikrek nőknek, és hogy mindenki milyen boldog, blablabla. . . .
    Picit megijedtem, hogy eldobtam életem nagy lehetőségét. és vtényleg ő illenne hozzám. De ha valóban az igazi lett volna, akkor nem tettem volna! Nem tudom, meddig fogok még rágódni ezen!! Félek, hogy megbánom:(( ÉS nem tudom, mikorra fogom kiheverni, mert eddig tök könnyen túlléptem a nem sikerült kapcsolatokon, már másnap jól voltam! Ez az első, hogy nem így van!

    Nory, működik a bem. oldalam??? Bénáztam vele.

    Én is szeretnék lánybulit, tekintettel arra, hogy no pasi. Érdekes, most nem is vágyom senkire. Nem értem, hogy van ez!!

    Megyek elmélyedni az alkotmányjog rejtelmeibe. Éljen, juhéé!

    Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ennyire lusta dög, nektek sem megy a tanulás!!!:)
    Azt észrevettétek már magatokon, hogy nehezen tudtok koncentrálni?? Nálam állandóan ez a baj. Nekiülök, aztán már fél óra múlva kukac van a hátsómban!! Hát ez van!! Holnap jövök elújságolni, hogy milyen lett a vizsga! PARA!!!

    Sziasztok!!!

    előzmény:
    Mnory (2059)
     
  14. 2005. május 16. 21:472063.
    mozgalmas az élet arrafelé! Itt csend és nyugalom. . . imádok itt élni! :-))
    előzmény:
    Mnory (2062)
     
  15. 2005. május 16. 21:322062.
    Köszi, egy kicsit jobban érzem magam, hogy nem én vagyok az egyetlen.
    Párod mit dolgozik?

    Na, de itt már megint zajlanak az események. . . Az előbb rohadt nagy csörömpolés, és egy nő torkaszakadtából üvöltött vmi pasival, aki a házból jött ki. . . és azt ordította a pasinak, hogy most lebukott, meg jöjjön csak ide a ribacához, de a gyerekéről lemondhat. És itt vonszolt maga után kézenfogva egy kislányt. . . Tök ciki, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak. És akkor még cipeli magával szegény gyereket. . . Na mindegy. A pasi amúgy szó nélkül elhúzott a kocsijával, a nő meg üldözőbe vette. Persze nem láttam, ki az a pasi, mert totál sötét volt. . . Azóta is fúrja az oldalam, ki lehet az. . .
    Ja, és hogy mi volt az a csörömpölés, az nem derült ki. . . azt hittem a bejárati ajtó volt, de nem úgy néz ki innen fentről.
    előzmény:
    Illéri (2061)
     
  16. 2005. május 16. 18:572061.
    tudom, hogy nem nyugtat meg, de az én párom is ügyeletes este 10-ig és én sem haladok a tanulással kellő ütemben! :-) Úgyhogy nem vagy egyedül, add a kezed! :-))))
    előzmény:
    Mnory (2060)
     
  17. 2005. május 16. 18:112060.
    Most megint egyedül maradtam. Barátom elment gyilkost üldözni. . . Beigazolódott a gyanúm. . . Tényleg tök karrierista. Ma elvileg nem dolgozott volna, de ugye mégis őt hívták be. Azt mondta, meg is sértődött volna, ha nem így lenne. És kifejtette, hogy nagyon is örül neki, hogy őt ennyit hívják, és hogy még mindig jobb, mintha a többiek csinálnák meg azt, amit ő is meg tud. . .
    Hát ez nem igaz, tisztára mint az oviban: A többiek hülyék, én akarom, én, én, én. . .
    Az elmúlt években is csak ő kapott jutalmat jóformán. . .

    Délután megint nem sikerült tanulnom. Baromira fájt a fejem, ledőltem egy kicsit 2-kor. Hát most tértem magamhoz. El vagyok keseredve. De azzal nyugtatom magam, hogy csütörtökig még van remény, hogy megjegyezzem a lényeget. . . És végülis nem tragédia, ha 2-est kapok. Bár elmúlt félévben is így álltam hozzá, és 5-ös lett mégis. . .
    Na mindegy.
    előzmény:
    Szinita (2057)
     
  18. 2005. május 16. 18:072059.
    Sziasztok!

    Jaj, istenem, Rák pasi. . . Hát az is volt. . . 8 hónapot bírtam mellette. . . az érzelgősség az még oké. . . de azok a jelenetek? Átlagosan két hetente úgy kiborult vmin, hogy ott bőgött órákon keresztül. Utána taktikát váltott. Azzal zsarolt érzelmileg, hogy neki én vagyok a családja, és ugye soha nem fogom elhagyni, mert akkor jaj, mi lesz vele (a szülei Kanadában laktak). Elég sokat ivott, és a vége felé egyre többször be volt tépve.
    Persze néha tök jó volt vele. Az ágyban pl. jó volt, és rengetegszer csináltuk, mert ez ilyen mánia volt nála. . . Meg azt képzelte magáról, hogy ő vmi ördögi lény, én meg egy angyal vagyok, és neki csak addig van esélye bármire, amíg én vele vagyok. (Sztem ezt már csak a sok füvezés csinálta vele)
    Miután szakítottunk, még 3 évig néha felhívott telefonon, hogy még mindig szeret, stb. . .

    A női Rákok sztem mások. Anyu pl. Rák, de ő nem ilyen elborult elme. Abszolút normális, és népszerű az emberek körében, mert mindenkihez van egy kedves szava. És tök családcentrikus. Csak néha elragadják az érzelmek. Meg pl. pasiügyekben nem túl nyerő. Elég neki egy kis udvarlás, meggyőzés, máris azt hiszi, de jó pasit talált. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_731363
    Torolt_felhasznalo_731363
    2005. május 16. 17:532058.
    hmm köszi, a csokinak nagyon örülnéééék:)
    előzmény:
    Szinita (2057)
     
  20. 2005. május 16. 17:382057.
    Hali!
    Sajna nincs tapasztalatom a Rákokkal, csak lányt ismerek, a legjobb bnőm.
    Amúgy sztem olyan pasi, akivel lehet romantikus filmet nézni, és rózsát, és csokit is hoz neked. . . :-)))
    Legalábbis ezt írja az irodalom. Igaz, vagy nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_731363 (2052)
     
  21. 2005. május 16. 17:362056.
    De jó neked!!!!
    Én még csak 2. -os vagyok!!!
    Remélhetőleg meg is lelted a kis Ikertesódat, szorítunk. :-)))
    előzmény:
    Illéri (2051)
     
  22. 2005. május 16. 17:332055.
    Nóri! Sztem egy tök részeg vén fazonnal még te is elbírnál a 40 kilóddal. . . . . . . . . :-))
    Szóval semmi pánik. Úgyis meg van írva, h mikor jön a Kaszás, akkor meg?? Én nem félek semmitől, csak az egyedülléttől. . . . . . . . . meg a vizsgáktól, és a sötétben a falevelektől, ahogy fújja a szél, és attól, h mindenki átver. Meg persze egx sereg dologtól, de azt hiszem befejezem. hagyjuk. :-)
    előzmény:
    Mnory (2050)
     
  23. 2005. május 16. 17:292054.
    Én lánybulit szervezek a szülinapomra, eszméletlen lesz. . tequila minden mennyiségben, és egy jó funy-s pub!!!!!!!!
    És csak csajok. A pasikat nem hozzuk, mert az enyém sátrazni megy. . . :-(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2048)
     
  24. 2005. május 16. 17:262053.
    Hali Judit!
    Hááátttt iiiiigenn. . . . ez már keményen a bomló elmeállapotnak a terméke. . . . . . . . . . de mi nem hagyunk el, ne aggódj!!!!!!!!! :-))
    Minden nap "feljössz dumcsizni", és garantáltan megőrzünk egy pár petének valót az a pusztuló agysejtjeidből a szebb napokra. . . :-))))

    Amúgy most hozta el nekem egy srác az ugrásomról a dvd-t, és a vhs-t. Megnéztük a párommal. . . . . . . . . . . . . .
    Szerintetek milyen arcom volt a "kilökődés" állapotában????
    Még jó, h vannak azért fényképeim, h mentsem, ami menthető. . . . . nem, nem kisunokám, nem voltam én ENNYIRE ronda, csak a pillanat hatása. . . . . . . . . :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2048)
     
  25. Torolt_felhasznalo_731363
    Torolt_felhasznalo_731363
    2005. május 16. 12:222052.
    nekem is volt ikrek pasim de nem kívánom még1x:))
    igaz ő juniusi ikrek volt én májusi és én kicsike különbséget látok a májusi és juniusiak között. .
    nyilas , vizöntő, mérleg nagyon okééé. .
    rák-ikrek felállásról meséljetek már :)
    előzmény:
    Illéri (2051)
     

Címlap

top