Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrekről bővebben

Cukorka20
Létrehozva: 2005. január 20. 14:48
Sziasztok!
Sokat olvastam már "magamról"....de mindenhol mást. Jó lenne kicsit többet megtudni erről a jegyről. Amit igaznak olvastam,az annyi, hogy nem szeretem az unalmas, monoton dolgokat.
Kiváncsi vagyok a ti tapasztalaitokra....
  1. 2005. május 16. 11:092051.
    Sziasztok!
    Hááát, eléggé megoszlanak itt a vélemények Ikrek-Ikrek ügyben, majd meglátjuk, belőlünk mi (vagy inkább ki???) :-) lesz. . . .
    Másfél éve vagyunk együtt, de vihar a javából. . . . Alapjában véve tök egyformák vagyunk, egy értékrend, stb. . . de néha úgy össze tudunk ugrani, hogy csak úgy porzik a levegő. . . aztán meg két napig el sem engedjük egymás kezét. . . :-))
    Érdekes kapcsolat, mindenesetre.
    Nekem eddig volt egy Nyilasom, az olyan langyosvíz volt, aztán egy Bak, akinek soha semmi nem volt jó, aztán egy Mérleg, akihez hozzámentem, majd egy félév után elváltunk, aztán egy Oroszlán, aki egy tünemény volt, de fiatal volt hozzám és olyan kelekótya és most egy Ikrek. Úgy érzem, ő a másik felem. . .
    Na de ennyit a pasikról! :-)
    Irány a tanulás! Egyébként műv. szervező szakon fogok - remélhetőleg 3 hét múlva - végezni! :-)
    pusza
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. május 16. 08:432050.
    Hú, képzeljétek, mi volt tegnap este. . . Tök izgi. . .
    Szóval, este olyan fél 10 körül néztük a tv-t. Én meg úgy hallottam, vki kaparássza a zárat és be akar jönni. Mondtam is a barátomnak, hogy hallgassa meg. . . persze ő először azt hitte tök hülye vagyok. De akkor megint hallottam. . . neki is kezdett gyanús lenni, és kiment. Kizárta az ajtót, és kinézett.
    Egy totál részeg öreg faszi tántorgott az ajtóban, és marhára meg volt lepődve. Barátom meg aszondja neki: "Helló, hát te elég rossz helyen próbálkozol. . . Menjél eggyel följebb, hátha" (mert ott lakik a Hülye család, akiket úúúútálunk, gondolta, rájuk szabadítja a pasit), de a pasi csak dülöngélt az ajtóban, és azt hajtogatta, hogy ő valahol itt lakik, csak nem biztos benne, hogy hol :D
    Végül nem ment föl, hanem elhúzott.
    Mondtam barátomnak, hogyha egyedül lettem volna itthon, én tuti ki nem nyitottam volna. Meg igazából én mindig elfelejtem bezárni a hevederzárat. És akkor tuti azon kaptam volna magam, hogy a részeg majom besétál, miközben és egyedül, védtelenül dekkolok itthon. . .
    Tiszta ciki. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. május 16. 08:372049.
    Szia Judo!
    Kitartás :)

    Én sörözőbe szoktam járni hétvégenként, az nem olyan igénytelen, és kis hely, úgyhogy be se fér sok tahó. . . Meg néha lemegyünk a partra, ott van egy pub, ahol buli is szokott lenni, meg vannak ott is ilyen beülős helyek, csak kicsit drága az a sor. Nyáron szokott lenni a szigetben sörsátor, és ott is szoktak jó bulik lenni.
    A nagy tömeget viszont nem szeretem, mert ott nagy eséllyel fordulhatnak elő ilyen igénytelen emberek.

    A szülinapomat már évek óta a kedvenc sörözőmben ünneplem. De idén vmi mást szeretnék, viszont házibuli kilőve, mert hozzánk a lakásba be se lehetne féni. 4-5 ember még oké. . . Na, de 20?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2048)
     
  4. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 16. 01:532048.
    sziasztok!!

    újra itt vagyok!
    szóval nincsenek jó tapasztalataitok az Ikrek pasikkal:( na mindegy!
    képzeljétek, elfelejtettem a jelszót, amivel levédtem a bem. oldalamat!! akkora ökör vagyok! mindegy, majd visszacsinálom, és akkor mindenki "láthassa":)

    még 2 nap az államvizsg. , totál kész vagyok! nem tudok aludni!! letört a körmöm is:( pedig olyan szép, nekem is francia (volt)
    nagyon irigykedem Szinitára, hogy ugrott! nem semmi! engem is vonz, szívesen kipróbálnám egyszer!!
    vettem Plussz pezsgőtablettát, ami "agyra van", de csak álmosabb lettem tőle! tök hülyeség az egész!

    egyébként meg nagyon hiányzik a (volt) barátom, lehet, hogy életem legnagyobb baklövését követtem el!! ezen rágódok itt magamban. ugyanakkor néha már erőt is tudok magamon venni, hogy majd mással jobb lesz, stb, stb. végülis valahogy eljutottam eddig a döntésig! szóval nyugtatgatom magam. . . . nem tudom, az élet valóvan beigazolja-e majd, hogy jól tettem, amit tettem. ennyit a lelki tusa részéről. azért nehéz ám így magammal:)

    lusta dög vagyok! ma sem teljesítettem az előírt tételszámot! be vagyok fosva! szerintem ilyen nehéz időszak még nem volt az életemben!!

    Lányok! Nemsokára szülinapunk van!!!:))) Ti hogy ünneplitek? valami hatalmas buli van kilátásban??

    amúgy hova szoktatok járni szórakozni? én már úgy unom ezeket az igénytelen helyeket, ahol nyomulnak a Bélák a primitív kőkóla szövegükkel. . . plusz az átlagéletkor 17 köröl mozog. . . ! azt hiszem, a tettek mezejére kell majd lépnem valami jó kis házbulival majd a vizsgák után.

    megyek , megpróbálok tanulni vagy aludni vagy kezdeni magammal valamit, mert ez így nem állapot! Kész amortizáció! Mire végzek, sokat veszítek majd "piaci értékemből":) hogy fogok így elkelni??? segítség!

    Vissza se olvasom, mennyi hülyeséget hordtam itt nektek össze! de azért jó volt kiírni magamból a hülyeséget! már 2 napja nem szóltam senkihez!! majd beszélgetek a fallal! szia fal:) sziasztok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. május 15. 20:292047.
    Eszméletlen jó volt az urás!!!
    Akkor nagggggyyyon beparáztam, amikor ki kellett ülni a gép küszöbére, és lenézni 2500 méter mélyre. . . . . . . . . .
    Az volt a szörnyű, h nem kapaszkodhattam, hanem csak lógtam ki, és az ejtőernyős pasi egyszer csak lökött, minden figyelmeztetés nélkül. Én meg ott . . . . . . . . . . . . . . . jaj, nem elemzem.
    De azt a pár pillanatot túl kell élni, utána már isteni. Olyan fél percet zuhantunk szabadesésben, utána rántott egy hatalmasat az ejtőernyő, és akkor már csak szálltunk. És képzeld, irányíthattam is!!!! És csináltunk forgásokat, és figurákat is!!! Annyira jó volt!!!! Próbáld ki te is.
    Mondjuk egy kicsit drága, mert 45. 000 Ft volt, de szülinapomra kaptam a kedvesemtől, és a haverjaitól, és a nővérééktől.
    Életem egyik legszebb szülinapi ajándéka volt!!!
    előzmény:
    Mnory (2044)
     
  6. 2005. május 15. 20:222046.
    Nekem volt Ikrek pasim, sőt. . . . a vőlegényem volt.
    De sajna nem tudta az asc-ét, mert anyukája elfelejtette h mikor született!!!! Ez kész. DDD:::
    Izzott a levegő, de szalmaláng volt, és a végén kiderült, h ő az a tipikus Ikrek. Szabad a végletekeig. Nem is lett belőle esküvő. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2041)
     
  7. 2005. május 15. 18:162045.
    Szia Szuszó!
    Jó ötlet ez a bioritmus, csak lehet, nem sokra megyek vele, ha megállapítja, hogy a köv. héten a szellemi szintem 0 és 2 között mozog.
    Egyébként én is szoktam ilyet csinálni, főleg ilyen párkapcsolat verziójat
    előzmény:
    szuszó (2034)
     
  8. 2005. május 15. 18:142044.
    Szia Szini!
    Na, és milyen volt az ugrás? Kicsit se féltél? Én tuti elájultam volna. . .

    A hajad bizti tök jó, de sztem a vörös is jól állt :)

    A körmömet franciamanikűrre csináltattam, csillogós sötét rózsaszín csíkkal. Nem akartam követ bele, mert tuti csak leesne, és akkor meg úgy már csúnya :(
    előzmény:
    Szinita (2040)
     
  9. 2005. május 15. 18:102043.
    Szia!
    Nekem volt egyszer egy Ikrek pasim. . . de tul. képp nem is voltunk olyan nagyon szerelmesek egymásba sose. Szóval szerettük egymást, meg jó volt, de olyan semmilyen. Állítólag az Ikrek Ikrekkel sose lesz az igazi. De sztem itt számít az aszc. is. . . (Nekem az is Ikrek, úgyhogy nem kell sokat gondolkodni :) )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2041)
     
  10. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 15. 11:532042.
    én sem tanulok, pedig szerdán megyek vizsgázni!
    én nem tudom, mi van velem! lógok a neten, szemöldököt szedek, meg ilyenek! most már tényleg nekiülök!!! fúúúj
    előzmény:
    Szinita (2039)
     
  11. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 15. 11:522041.
    milyen az ikrek az ikrekkel? kedvelek valakit, akivel 1 napon születtem:) (mármint nem egy évben, csak egy napon).
    előzmény:
    Illéri (2030)
     
  12. 2005. május 15. 00:392040.
    Amúgy nem is írtam, h voltam fodrásznál, és már nem vagyok vörös. Most barna, szőke melírcsíkokkal, de csak módjával. Nincs benne túl sok. Nekem jobban tetszik, mint a vörös volt. . . :-))
    Már csak egy pár új ruha kellene. . . . .
    előzmény:
    Mnory (2033)
     
  13. 2005. május 15. 00:342039.
    Csajok! Nem bírok tanulni. Egyszerűen nem megy a koncentrálás mostanában. Ebben a félévben vhogy semmi nem úgy alakul, ahogy eddig. Nem bírok figyelni, összecsapom a beadandóimat, ami egyébként nem jellemző rám. És jövő 7végén 2 vizsga + beadandó is!!!
    És még neki sem álltam, és nem fogok végezni, de nem bírom magam rávenni, h leüljek elé. . .
    Na jó, semmi depi. . :-))
    Pussz mindenkinek. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. május 15. 00:312038.
    Ikrek Nyilas asc-el? Hááát. . . . . . . . . . . . . . . . .
    Nem lesz könnyű egy pasinak sem bekötni a fejed. . . :-))
    De gondolom téged ez nem szomorít el. . . :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2029)
     
  15. 2005. május 15. 00:282037.
    Szia! Milyen szakra jársz az ELTE-n?
    előzmény:
    Illéri (2032)
     
  16. 2005. május 15. 00:262036.
    Hali! Milyen színű lett a körmöd????
    Én rakatnék bele strasszokat is a helyedben!!

    Képzeljétek!!!!!!!!!!!!!!
    Ma megvolt életem első ejtőernyős ugrása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2500 méterről, és tandemet ugrottam. Hárman ugrottunk, a harmadik végig vett engem közelről videóra!!! Már tovább is adtam az anyagot, h vegyék át normál vhs-re, és dvd-re is. . . . .
    Eszméletlen nagy élmény volt Csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Mnory (2033)
     
  17. 2005. május 15. 00:212035.
    Én is 26. -án születtem!!!!!!!!!!!!! Csak 3 évvel előbb. . . :-(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2028)
     
  18. 2005. május 14. 20:122034.
    sziasztok, én szerencsére már túl vagyok az államvizsgán, hát nem irigyellek benneteket, én nagyon kivoltam:(
    de nem kell félni, próbáljatok pozíitívan hozzáállni, hogy ezen "csak" túl kell esni:))
    akkor egy icipicit könnyebb!!
    ja, én is megcsináltam a körmeimet, nagyon durva, mindneki mazt hiszi, h mű:)
    legutóbb a villamoson szólítottak le miatta!:))
    büszke is vagyok rájuk!:)
    szóval csjaok fel a fejjel, tessék tnulni, lecitint, meg vitaminokat szedni, esetleg ginsenget, és minden jó lesz! én a bioritmusomat is meg szoktam nézni, eddig mindig bejött. . .
    (globenet. hu/bio)
    császtok!
    szuszó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. május 14. 17:352033.
    Sziasztok!
    De jó, hogy ilyen sokan lettünk :)
    Nemrég jöttünk meg Szabadkáról. . . 3 óriási szatyornyi ruhát meg cipőt vettem. Barátom nem győzte cipelni utánam. . . hihi.
    Jövő héten nekem csak sima vizsgáim lesznek. . . de még nem tanultam egyikre se. Ez tök ciki. . . Na mindegy. . . vhogy majd csak lesz. (Lecitint is szedek, mert arra meg azt mondják, hogy serkenti az agyműködést, vagy mifene)

    Ez tök érdekes, hogy írjátok, hogy a Vízöntők passzolnak az Ikrekhez. . . nekem volt pár vízöntő pasi ismerősöm. Hát azok számomra elviselhetetlenek voltak. Az egyik folyton nyomult, meg minden, a másik meg sokkal idősebb volt nálam, és állandóan tapizni akart, stb. . . pedig akkor csak 16 voltam. (A pasi meg kb. 40/és anyám élettársa) Olvastam egy könyvben, hogy minden jegynek van magasabbrendű és alacsonyabrendű változata. És az alacsonyrendű vízöntőre illenek ezek a perverz dolgok. Gáz. . .

    Szinita!
    Megcsináltattam a körmeimet, tök jók lettek :) Csak kicsit megcsiszolta az ujjaimat is, úgyhogy még fáj. . . de nagyon bejön. . . Egy kicsivel hosszabbra hagyta, mint ahogy gondoltam, úgyhogy néha kicsit magatehetetlennek érzem magam tőlük. Bruhaha
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. május 14. 16:272032.
    szia :-)
    Az ELTE-re járok és komplex államvizsgám lesz kb. hat tantárgyból. Úgyhogy van mire készülnöm. Most egy kis ebéd utáni pihi, aztán megint a tételek. . . . hmmm. . . . szívesen lennék most egy hónappal idősebb! :-)

    Illéri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2031)
     
  21. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 13. 22:262031.
    szia:)
    akkor majdnem mindenben hasonló cipőben járunk. . :) állavizsga, vízöntő barát. . . vagyis nekem csak volt. most lett vége. de jó volt, bár hosszabb is lehetett volna. miattam mentünk szét, én vágytam többre. lehet, hogy egyszer benő a fejem lágya és bánni fogom. de most úgy érzem, nem ez kell.
    amúgy az én szüleim is tökéletes páros: nyilas-halak.
    te miből vizsgázol? üdv judó
    előzmény:
    Illéri (2030)
     
  22. 2005. május 13. 19:252030.
    Sziasztok!

    Szintén ikrek és szintén államvizsga előtt! :-)

    Az ikrek-vízöntő párosításra: a szüleim ilyenek és a kapcsolatuk tökéletes!

    Az én párom szintén ikrek. . . . tapasztalatok???

    Illéri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 13. 19:222029.
    megnéztem, nyilas az aszcendensem! hú, az elég gáz így az ikrekkel , nem???:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 13. 19:182028.
    23 vagyok (vagyis leszek), 26-án!!
    mindjárt nézem is az aszcendensem, pill:)
    előzmény:
    Szinita (2027)
     
  25. 2005. május 13. 07:382027.
    Az ezo. hu-n meg tudod nézni az ascendensedet az aztrológia címszó alatt. Tudni kell hozzá a születésed percre pontos idejét. Majd írd meg, h mi jött ki!
    Judit, neked nincs kedved bem. oldalat csinálni?
    Amúgy hány éves vagy?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2025)
     

Címlap

top