Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrekről bővebben

Cukorka20
Létrehozva: 2005. január 20. 14:48
Sziasztok!
Sokat olvastam már "magamról"....de mindenhol mást. Jó lenne kicsit többet megtudni erről a jegyről. Amit igaznak olvastam,az annyi, hogy nem szeretem az unalmas, monoton dolgokat.
Kiváncsi vagyok a ti tapasztalaitokra....
  1. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 13. 00:282026.
    ja, még egy kérdés! az aszcendenst honnan lehet megtudni?? valamilyen internetes lap v ilyesmi? köszike
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 13. 00:252025.
    jaj, én is pont ezt érzem vele kapcsolatban. . . rendes, aranyos, hűséges. . . és itt jön a DE: érzelmileg, szexuálisan, "kalandvágyilag" nem tudta azt nyújtani, amit szerettem volna. sokáig áltattam magam, de csak mostanra fogalmazódott meg bennem a végleges döntés. spontán volt, kijött belőlem, meg is lepődött. közölte, hogy jó lenne megnyugodnom egy picit az életben, és értékelni, amim van. csak azt nem tudja, hogy egy ikrek soha sem nyugszik le az életében, mert úgy érzi jól magát, ha 100 feladattal többet vállal, mint az átlag. . . :)
    szóval biztosan csalódott, meg én is sajnálom, dehátm tudom, hogy ennél még több vár rám. . . nem kötök kompromisszumot. . . még nem!
    na, ennyit erről
    nem tudom, ti észrevettétek-e magatokon a gyakori kedélyingadozást? tegnap este például még pityeregtem az ágyamban, hogy hú, mekkora hülye vagyok a szakítással kapcsolatban, ma reggel meg már vidáman táncikoltam egy Caramel-számra, hogy milyen jó döntés volt. . . hülye vagyok én? lehet!
    egyébként a jogon államvizsgázok, ahol 4 db van:(( most jön a harmadik! már kivagyok, de nagyon!
    más téma hogy tudok ilyen szarságokat magatokba nyomni, mint élesztőtabletta, meg csalántea??? már ha le kell írnom, atól is rosszul leszek. én sem vagyok egy botsáska, de erre még nem vetemedtem.
    megint szófosásom volt:)
    majd írjatok. csáó
    előzmény:
    Szinita (2022)
     
  3. 2005. május 12. 22:012024.
    Miből államvizsgázol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2020)
     
  4. 2005. május 12. 22:012023.
    Bocsi, te írtad a Vízöntő pasit, enm a Szuszo. Ezer bocs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2020)
     
  5. 2005. május 12. 22:002022.
    Hali! Képzeld, az én asc-em is Oroszlán!!!
    Állítólag jó hatással van az Ikrekre, de nem elég erős, az a baj. . . .
    Pedig egy kis "főnökséget" csippenthetnék belőle az Ikrek jellememhez. . . . . . . . . .
    Nekem lassan 2 éve van ugyan az a pasim, Skorpió, Vízöntő asc-el.
    Amúgy volt egy másik, aki Vízöntő volt, vele is 2 évig voltam együtt, én szintén én szakítottam, ahogy te is. Nekem túl langyi volt. . . . .
    Pedig amúgy rendes, meg minden, deeeeeeeee. . . . . . . . . . . .
    Nem volt meg benne a macho, ami nekem kell.
    előzmény:
    szuszó (2021)
     
  6. 2005. május 12. 19:342021.
    Sziasztok, bekapcsolódhatok???
    én is ikrek vagyok, méghozzá a "borzasztóbbik" fajta:)))
    á, nem is!
    na de ami miatt írok, Mnory halolod, mintha magamat hallottam volna, és igen én is 3 hete eszem újra az élesztőtablettát csalánteával!%!!(azt csak két hete iszom, néha cickafarkkal) és sztem használ, sokkal szebb az arcom, bár kell a kezelés is!!
    a sima élesztő ehetetlen, én legalábbis behányok tőle:)
    a tabikat meg lenyelem és már kész is, a csalántea meg még ízlik is. . . a salaktalanítóhoz képet egész iható.
    szóval nem tudom ki van itt májusi júniusi, de hamarosan szülinapunk lesz!:))
    minden kedves ikreket puszilok. megyek mert 500felé áll az agyam:)))
    mint mindig!
    UI: az aszcendensem oroszlán, a pasim szintén, és mi 4 éve vagyunk eygütt, és nekem is ez a rekordom!!!!!:)))
    és még bírjuk!:))
    úgyhogy sok boldogságot nektek is!

    szuszó
    előzmény:
    Mnory (2017)
     
  7. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 12. 19:032020.
    nem judo-zok:)) a Judó onnan jött, hogy próbáltam regisztrálni a Judit összes "válfajaként", de nem jött össze, ezzel sikerült:)
    Igen, én is Ikrek vagyok!! Sajnos tipikus, úgyhogy elég nehéz magammal:) most meg amúgy is padlón vagyok, mert kiröppentem egy kapcsolatból, és eléggé fáj, bár én akartam. . . (3 és fél év után).
    úgyhogy szomorkodom, de a másik felemben már ott van az "új élet" meg a kisördög:)
    mindegyik horoszkóp azt írja, hogy a vízöntő pasikkal illünk össze a legjobban, én meg most hagytam ott a vízöntőmet. . . lehet, hogy életre bánni fogom?:) ááá! ja, még a mérleg is passzol. fura, hogy pont ilyen jegyűekkel hozott eddig össze a sors.
    most épp államvizsgázom, úgyhogy zűrös időszak van, nem beszélve arról, hogy be vagyok zárva a vizsgák miatt március óta, ami ugyebár egy ikreknek a legnagyobb BÜNTETÉS!! néha úgy érzem, begolyózom itthon. koncentrálni se tudok, mindig 80 dolog foglalkoztat. na megyek is, mert rohadtul le vagyok maradva az anyaggal. fúúj!
    üdv nektek:) majd még jövök. Judit
    előzmény:
    Szinita (2015)
     
  8. 2005. május 12. 17:112019.
    Sztem csak egyszerűen gyakrabban kell használnod tisztítómaszkot, és 1-2 hónap után meg lesz az eredménye!!!!!!!!!
    Nekem is van egy rakat beadandóm, de nem bírok foglalkozni velük!!
    előzmény:
    Mnory (2017)
     
  9. 2005. május 12. 14:262018.
    Szia Judo!
    Te is ikrek vagy? /Ha nem vagy az, az se baj, gyere máskor is :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2013)
     
  10. 2005. május 12. 14:242017.
    Hali!

    Két éve vagyunk együtt :) Május 24-én lesz az évfordulónk (mikor jön az ír).

    Lehet benne vmi, amit mondasz. . . mármint hogy csak azért gondolok ilyeneket a pasiról, mert már régóta nem vagyok szingli. . .
    Egyébként szeretem a pasimat. . . ez nálam meglepő, mert általában fél év után már senki se érdekelt eddig. Szóval ő a kivétel. :)

    A körömről még nem beszéltél le :) Nem is baj, ha utána nem növeszthetem meg hosszúra, mert ilyenkor csak csúnya lesz. . . de ezt már írtam.
    Tegnap is kb. 5x azt hittem, az ujjam is el fog törni, mikor éjjel beleakadt a takaróba, falba, stb. . . Remélem majd a porcelán bírni fogja a kiképzést :D

    Már kb. reggel 8 óta készülök, hogy elmegyek a postára, feladni a dolgozataimat (holnap van a határidő), de vhogy mindig jobb dolgom lett. Az előbb pl. kinyomkodtam a homlokomon pár mitesszert, úgyhogy most egy fél óráig minimum nem merészkedek emberek közé
    Tipikus. . . pasim mindig azzal piszkál: "Itt a kismókus, akit pofánlőttek sörétespuskával"
    Hát de sajna tényleg úgy nézek ki.
    Ezért elhatároztam, hogy kipróbálom, hogy csalánteát fogok inni, mert állítólag az jót tesz. Bár mondjuk élesztőkapszulát is már 3 hete eszek, eredménytelenül. Anyám szerint rendes élesztővel kéne próbálkoznom, nem a kapszulával, de az meg annyira büdös :(
    előzmény:
    Szinita (2016)
     
  11. 2005. május 11. 21:222016.
    Mit is mondtál, Nóry? Mióta vagytok együtt a pasiddal?
    előzmény:
    Mnory (2011)
     
  12. 2005. május 11. 21:202015.
    Amúgy te judo-zol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2013)
     
  13. 2005. május 11. 21:202014.
    Szia!
    A csillagjegyünk Ikrek. Amúgy semmi baj, nem zavarsz. :-))
    Azért még megpróbálom megnézni az álmotokat valahogy. . . . . .
    De szerintem ezek vágyálmok. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413321 (2013)
     
  14. Torolt_felhasznalo_413321
    Torolt_felhasznalo_413321
    2005. május 10. 23:122013.
    bocs, hogy beleszólok a beszélgetésbe, de én is álmodtam ilyet az én hollandommal. Pest utcáin jártáltam, és kerestem, aztán megtaláltam, és kis utcákban csókoloztunk, stb:) furcsa volt olvasni, hogy mással is megtörtént.
    csak ennyit akartam. amúgy ti "ikrek" vagytok???
    előzmény:
    Mnory (2011)
     
  15. 2005. május 10. 21:192012.
    Hűűű. . . ilyesmire nem terjed ki az álmoskönyv, ehhez egy kicsit gagyi.
    Kíváncsi vagyok. . . . de sztem úgysem lesz semmi, mert szereted a barátodat, nem? Sztem csak olyan "régen voltam egyedül és régen pasiztam"- fantáziálás.
    Nekem volt már műkörmöm, de elegem lett belőle, mert pont akkor volt, amikor még táncoltam, és volt egy fellépésünk Siófokon az egyik szállodában. . . . . . . . . . . . . . . a párom nyúlt a kezem után, de csak a körmeimet érte el, és azzal a mozdulattal le is tépte a kezemről, vmint berepítette a közönség soraiba. . . . . . . . . :-))) Szted? Volt kedvem utána csináltatni másikat? Ráadásul mindig koszos lett az alja, belül. Én meg egy kicsit tisztaság-mániás vagyok, és nem bírtam elviselni, h besárgul alul, és összegyűjti a koszt. . . . :-(((
    Na jó, nem akarlak lebeszélni, de ugye tudod, h utána vagy 2-3 hónapig nem lehet hosszú körmöd, mert annyira elgyengíti, h ha leszeded, akkor vissza kell nőnie az egészséges résznek újra. Mondjuk aki szereti, és tud is bánni vele, nem úgy mint én, annak jól állm és nekem is tetszik rajta. Szóval alapvetően szép, de nekem nagyon macerás.
    Az ugrást pedig nagyon várom már!!!!!!!!!!!!
    Képzeld, le is leszek videózva közelről, mert a barátom olyanra fizetett be, h én ugrok tandemet egy ejéssel, és ugrik mellettünk egy másik ejés, aki közben videózza az arcomat!!!!!!!!!!!! SZÉP LESZ!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Mnory (2011)
     
  16. 2005. május 10. 18:192011.
    Szia!
    Hú, micsoda ajándék. . . én le nem mernék ugrani, az már egyszer biztos.
    Én fényképezőgépet fogok tőle kapni. Mármint úgy, hogy ő is ad bele pénzt. Már évek óta szeretnék egyet.
    És képzeld, mire szántam el magam. . . péntekre bejelentkeztem manikűröshöz. Csináltatok körmöket. . . Ezt is már rég ki akartam próbálni, mert szeretem, ha hosszúk a körmeim, viszont ha már nagyon hosszú, akkor csúnya is, mert összekunkorodik a vége. Szóval elveszti azt a szögeletes formát, amit én szeretek.

    Emlékeim szerint jól néz ki az az "ír" pasi. Bár leginkább a személyisége fogott meg. Már szóltam b. nőm pasijának, hogy szerezzen róla egy fotót. Azt mondta, meg fogja próbálni majd feltűnés nélkül.
    Konkrétan már nem nagyon tudom, hogy mit álmodtam. Legtöbbször táncoltunk. De egyszer volt, hogy csókolóztam vele, utána meg bolyongtam az utcán, és kerestem, és mindenki szembejövőtől megkérdeztem, hogy hol van. . .
    előzmény:
    Szinita (2010)
     
  17. 2005. május 9. 16:162010.
    Amúgy jóképű az a pasi aki Írországból jön?
    Mit álmodtál a pasival kapcsolatban pontosan? Mert csak úgy tudom megnézni.
    előzmény:
    Mnory (2008)
     
  18. 2005. május 9. 16:112009.
    Bocs, h eltűntem, de költöztünk, és nem volt net.
    Segíthetek az álomfejtésben ha gondolod, mert van könyvem.
    Képzeld, tudod mit kaptam a páromtól a szülinapomra előre?
    Egy ejtőernyős ugrást!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jövő 7 vasárnap megyünk le Kecskemétre, és ott fogok ugrani 3 v 4000 m-ről!!!!! Tandemet fogok ugrani, már nagyon várom!!!!!!!
    Tiszta boldog vagyok.
    Amúgy az én párom is lelép, de 1 hétre. . . . . . . . . . .
    A haverjával mennek le Kaposvár környékére túrázni. Kijelentették, h én nem mehetek, mert nem vagyok elég igénytelen, és velem nem lehet olyanokat megcsinálni, amiket pasik egymás között szoktak. Nagyon mérges lettem, mondanom se kell!!!!!!!!!
    előzmény:
    Mnory (2008)
     
  19. 2005. május 4. 16:442008.
    Szia!
    Mindjárt megpukkadok. . . elegem van. Holnapra még nem tanultam túl sokat. . . mondhatni semmit. A füzetemet elvitte az egyik srác, hogy lefénymásolja, de csak holnap adja vissza. . . akkor meg már minek. Na mindegy. Megírtam neki, hogy ne is álmodjon róla, hogy még egyszer adok neki bármit is.
    A holnaputáni vizsgára meg még mindig nem tudom, mit kell tanulni.

    Tetejében nemrég hívott a barátom, hogy mire hazajön, pakoljak neki össze ruhát, mert megint megy vmi kétnapos nemtommire. Hát mit ne mondjak, marhára örülök neki. . . És velem mi lesz?

    Május 24-én leszünk kétévesek. . . és aznap jön haza az a pasi Írországból, akit öszvissz egyszer láttam, akkor dumáltunk, de azóta is fúrja az oldalam, hogy mi lehet vele, meg ilyenek.
    Állítólag kölcsönösen tetszettünk egymásnak, és vmi olyasmit mondott, hogy még akár táncolna is velem. . . :)
    Nem lenne rossz. Azóta már egy csomót álmodtam vele. . . Nemtom ez mit jelenthet.

    Te nem tudsz vmit az álomfejtésről?
    előzmény:
    Szinita (2007)
     
  20. 2005. május 2. 23:152007.
    Semmi gond!!
    Örülök, h jó volt a 7végéd!!! Végre egy kis romantika, ugye???
    Már nekem se ártana. . . .
    Én pont ma írtam ösze a vizsgáimat, és a beadandókat!!!!
    JJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJj
    Nem elemzem. Viszont talált az egyik ismerősöm egy honlapot, a boszipláza. hu-t. Csak belelestem, de jónak tűnik. . :-))))
    Amúgy gratula a 4-eshez!!!!!!!!
    előzmény:
    Mnory (2006)
     
  21. 2005. május 2. 18:432006.
    Na, közbe látom, kicsit hülyén jött ki ez a hogy állsz a sulival kérdés a hozzászólásod után :)
    Szóval neked sincs könnyű dolgod. . . néha már szinte bánom, hogy jelentkeztem ide. Bár ha meg nem tanulnék, akkor lényegében nem is csinálnék semmit. Elvétve dolgozgatnék, de érdemben nem nagyon találkoznék emberekkel.
    előzmény:
    Mnory (2005)
     
  22. 2005. május 2. 18:412005.
    Szia!
    Hú, tegnap egész nap tanultam. De megérte, mert ma 4-est kaptam tartalmiból. . . pedig azt hittem, még a 2-es se fog összejönni. . .

    Na, hogy pénteken mi történt?! El se akartam hinni. . . a barátom kb. este 11-ig dolgozott. Én addig haverjaimmal voltam egy sörözőben. Utána felhívott, és kérdezte, hogy van e kedvem buliba menni. Mondtam, hogy nanáááá. El is mentünk. Jött vmi kollegája is, aki hobbiból törpemókusokat tenyészt. . . Amúgy tök ari az a pasi, csak épp kedvenc hobbijaként éjjel-nappal vmi kocsmában ül :)
    Szóval a lényeg: barátom táncolt velem. . . Ilyet utoljára két éve csinált, mikor még nem jártunk, és csak be akart vágódni nálam. . . Hát tiszta jó volt.

    Most amúgy a nyaralásunkat szervezzük. Bár még csak ott tartunk, hogy ki kéne találni, hogy hova is fogunk menni. Eddig ott tartunk, hogy valsz. Horváto. lesz belőle. Mondjuk lehet, hogy nem lesz rossz.

    Te hogy állsz a sulival?
    Nyaralás? (bár ezt már mintha írtad volna. . . , csak én felejtettem el, lehet)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. május 1. 20:072004.
    Na szió, itt vagyok. Megvolt a diplomavacsora, jó volt. Tele voltunk programmal a 7végén, ismételten. Már szeretnék néha egy kis szünetet. Csak pont most kezdődik a vizsgaidőszak. :-(((((((
    Még élni sincs kedvem. Na nem rombolom a hangulatot.
    Milyen volt a 7vége?
    előzmény:
    Mnory (2002)
     
  24. 2005. Április 29. 22:412003.
    Én is el vagyok maradva, legkésőbb vasárnap el kell küldenem emilbe a tanárnőnek a statisztika beadandót, és még sehol se vagyok vele. Plusz megyünk vacsorázni is vhova Veszprémben. Huginak lesz a diplomavacsija. Már leragadnak a szemeim, olyan álmos vok, úh abbahyagyom. Puszi. Legyél jó, vas este leszek legközelebb, v esetleg csak hétfőn, jó éjt!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Mnory (2002)
     
  25. 2005. Április 29. 07:422002.
    Szia!
    Én még nem tudom mit veszek. . . majd ma elmegyek a városba körülnézni. Persze még ötletem sincs (pénzem meg pláne nincs). Először arra gondoltam, vmi ruhadarabot veszek neki, mert annak örülne legjobban, de aztán letettem róla. Nincs miből megvenni. Teljesen kiköltekeztem.
    Jövő héten 3 vizsgám lesz, de még egyikre se tanultam. Nemtom mi lesz így velem. Az egyik (a hétfői) tök nehéz lesz. Nem értem a feladatokat, nem tudom a szabályokat, nem értem az elemzéseket, nem tudom az elméleti részt se. . . mondjuk rendes volt a tanár, mert megint elmondta, mi kell ahhoz, hogy kettest adjon, de hát hiába mondja az én esetemben. . . :( Mindegy, még úgyse buktam meg semmiből. . . vmikor el kell kezdeni, nem?
    B. nőm megint kitalálta, hogy szombatra nézzek bulit. De nem ám azért jutott eszébe, mert én már egy hónapja menni szeretnék. Neeeeem. . . . hanem mert jönnek a pasijának a rokonai, és akkor azoknak ki kell találni vmi programot. Jellemző. . . nekem mikor talál ki vmit?
    előzmény:
    Szinita (2001)
     

Címlap

top