Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrekről bővebben

Cukorka20
Létrehozva: 2005. január 20. 14:48
Sziasztok!
Sokat olvastam már "magamról"....de mindenhol mást. Jó lenne kicsit többet megtudni erről a jegyről. Amit igaznak olvastam,az annyi, hogy nem szeretem az unalmas, monoton dolgokat.
Kiváncsi vagyok a ti tapasztalaitokra....
  1. 2005. január 21. 12:5651.
    Azt mondtad, az aszcendens inkább külső jegyekben nyilvánul meg? Akkor hogy lehet, hogy az Én Halak fiam a jegyének minden jellegzetességét nélkülözi, ill. pont az ellenkezőjét mutatja? Ugyanolyan, mint én, élénk, örökmozgó, bőbeszédű, hangulatváltásokra hajlamos. Vízöntő az aszcendense.
    előzmény:
    protheus (50)
     
  2. 2005. január 21. 12:3150.
    Az én párom nyílas és szerencsére semmi komoly kivetni valót nem találok benne. De más egy nyílas nő és férfi. A nyílas férfi meglehetősen könnyen függő viszonyba kerülhet az alkoholtól , kábítószerektől (Ld. : Jimi Hendrix, Demjén F. ), mivel igen nagy a szabadság vágyuk. Lángolnak és gyakran magukat égetik meg. A régebbi ismerőseim között volt egy-két nyílas férfi , én jóban voltam velük, bár közöttük is volt alkoholista . A halak férfiakkal én bár csak felületes, haveri viszonyban de jól kijöttem, valószinűleg azért mert az aszcendensem is halak. A párod nem kötődik a vízhez, valamilyen formában (úszás, csónakázás, horgászat stb. ) ?
    előzmény:
    Mnory (49)
     
  3. 2005. január 21. 12:1549.
    Az én párom Halak. . . Azt mondja néha nem lehet velem bírni. Pedig ez nem így van, csak fel kéne vennie a tempót. . . Az állandó pihizés, alvás, evés nem nekem való.
    Állítólag hozzám leginkább a Nyilas jegyű férfiak passzolnak, de elég nyilast ismerek hozzá, hogy ebben kételkedjek. . .
    előzmény:
    protheus (46)
     
  4. 2005. január 21. 11:3948.
    Igen, igazad van, a mérleg elnevezés abból adódik, hogy állandóan keresi az egyensúlyt és ezért rengeteget hezitál. Egyik barátom felesége is mérleg, hát , őszintén szólva én nem sokáig bírnám.
    De mindegyik jegynek megvannak a jó és rossz tulajdonságai.
    előzmény:
    b.betti (47)
     
  5. 2005. január 21. 11:3247.
    Én a Mérlegtől (párom) is frászt kapok néha, nem bírom az állandó vacillálást, tökölést. :)))
    előzmény:
    protheus (46)
     
  6. 2005. január 21. 10:3746.
    Igen, sokan izgágáknak tartják az ikreket, főleg a föld jegyűek ( bika , szűz, bak. ) Tény és való, hogy sok energiát elpazarlunk felesleges mozdulat sorozatokra. Az asztrológia szerint ehhez a jegyhez a levegő és a tűz jegy ( mérleg, vízöntő, nyilas, oroszlán ) passzol. Állítólag a földjegyűek " földhözragadottságától" frászt kapunk.
    előzmény:
    kávéivó (40)
     
  7. 2005. január 21. 10:2945.
    Tényleg, az arc vonásaid "oroszlánosak" a tekinteted viszont tipikus ikrek. Bács-Kiskun. . . ideiglenesen földik vagyunk.
    előzmény:
    Mnory (39)
     
  8. 2005. január 21. 09:4944.
    Én is olvastam, hogy 2005 az Ikrek éve lesz. Hát, már éppen itt volt az ideje, hogy ránk kerüljön a sor!

    Nekem egyszer azt mondt valaki okos, hogy valószínűleg Skorpió lehet az aszcendensem, gyorsan el is dobtam magam! Ez még egy szép párosítás! :))))
    előzmény:
    kávéivó (43)
     
  9. 2005. január 21. 08:3443.
    Ja, kedves Ikrek, figyelem:) több helyen is írva vagyon, hogy idén mi nyerünk nagyokat a lottón, hajrá;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. január 21. 08:3342.
    szia:))
    Ami a neten van, az sztem humbug, látod, egymásnak ellentmondó dolgokat "dob ki" a gép.
    Gratulálok, ha amúgy egy nyugodt Ikrek vagy, ritka vagy mint a fehér holló:-) Én sajnos aggódós, ideges, túlpörgött, türelmetlen is tudok lenni sokszor, ezért is szeretnék nagyon olyan lenni, mint a párom, de ebben a korban így 25-ön túl az ember már alapjaiban nem változik, viszont jó, ha van valaki a közelben, akár egy barátnő is, aki lehiggasztja az embert :-)
    előzmény:
    Mnory (41)
     
  11. 2005. január 21. 07:5941.
    Szia!
    Tudod min nevettem nemrég egy jót? Vmi horoszkópos tenyérelemzéses bigyót csináltattam. Pár mondatos jellemzés. Egymás alatt volt ez a kettő:
    - misztikus erők hajtják a félrelépésre
    - végtelenül hűséges.

    Ez vicc. . .
    Amúgy én speciel egy viszonylag nyugodt ikrek vagyok (mások szerint csak ha alszok), de persze elég sokszor "megkergülök" én is. . .
    :-))
    előzmény:
    kávéivó (40)
     
  12. 2005. január 21. 07:5140.
    Hoppá!! Szóval magas homlok, nagy szem? Akkor helyben vagyunk, úgyis soxor Lenin-homlokúnak vagy lencsibabának szólítottak otthon:)) Van benne valami:-) Én június 18-án születtem, aszcendensem nyilas. Ahogy itt lent olvasgatom, sokunknak vannak erős hangulatingadozásai, ok, ez megnyugtató, már azt hittem velem van valami gond:) Néha már szegény bikuci páromat sajnálom miatta, aki maga a nyugalom:) Mivel az Ikrek vége felé születtem, ott figyel azért egy pár Rák tulajdonság is, például a nagy család és a nyugalom iránti vágy is, de sajnos a nyugalom szónál valahogy ikrek énem folyton kinevet. . ;) Üdv minden kedves "sorstársamnak", szép napot:-D
    előzmény:
    protheus (35)
     
  13. 2005. január 20. 22:0639.
    Szia Protheus!
    Hááát, néha jól érzem magam a bőrömben, de néha egyáltalán nem. Biztos ez is attól a bizonyos kettőségtől van meg. Egy asztrológiához értő ismerősöm mondta ezt az aszcendens dolgot, de ugye nem fejtette ki bőven. Annyira emlékszem, hogy külsőleg Oroszlán vonásokat fedezett fel rajtam. . .
    De amit te írtál, az is igaz: magas homlok, óriási szem. (Megnézheted a bemoldalamon)
    A hangulatom képes percenként változni. Úgyanígy van a véleményemmel is. De ez a véleményváltozás csak azért van, mert minden nap vmi újat tud meg az ember, ami formálhatja a véleményét. Ezt sokan úgy értelmezik, hogy nem állok ki a saját véleményem mellett. Hát dehogyisnem. Amíg helytállónak érzem, addig ki is tartok mellette. . .
    előzmény:
    protheus (35)
     
  14. 2005. január 20. 21:0838.
    Nem értem miért? Hiszen nekünk ez annyira természetes nem? Legalább valami izgalmat hozunk szeretteink életébe. :))))
    előzmény:
    Cukorka20 (37)
     
  15. 2005. január 20. 20:4137.
    Megynyugodtam :) . . . . nekem is a nagymamám mondta meg hány orakkor érkeztem meg!
    Anyu nem figyelt ennyire a részletekre!
    Egyébként a hangulatváltozás nálam is megvan. . . . de nem mindenki dijjazza:)
    előzmény:
    b.betti (36)
     
  16. 2005. január 20. 20:3636.
    Én június 2-án születten és tipikus Ikrek vagyok. Igaz, az aszcendensem nem tudom, mert anyukám nem emlékszik az időpontra (hát anya az ilyen? :))))), én meg lusta voltam utánanézni.
    Élénk vagyok, örökmozgó, kiváncsi, állhatatlan, néha már skizoid módon kettős személyiség, könnyen átlépek mindenen, nyitott vagyok, sokoldalú és szabadságmániás, kerülöm a kötöttségeket, ill. csak annyira megyek bele bármibe, ami mellett még független lehetek. Ami a környezetemet legjobban zavarja, hogy még én sem tudom, hogy a következő pillanatban mit teszek. Lehet, hogy depressziósan kuporgok valamelyik sarokban, de az is lehet, hogy viháncolva táncolok az asztal tetején, vagy éppen a nászajándékba kapott étkészletet vagdosom egyesével a földhöz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. január 20. 18:1735.
    Ha jól érzed magad a bőrödben akkor jót, ha nem akkor rosszat. Állítólag az aszcendens elsősorban a külső tulajdonságokban jelenik meg és csak másodlagosan belül. Az ikrek levegő jegy, tehát feltehetőleg könnyed járású, enyhén magas homlokú, nyílt tekintetű vagy.
    előzmény:
    Mnory (34)
     
  18. 2005. január 20. 17:2434.
    Szia B. pirike!
    Te vagy az első, akiről kiderült, hogy szintén május 30-ai. Már azt hittem én vagyok az egyetlen. . .
    Nem elég hogy ikrek vagyok, még az aszcendensem is ikrek. Állítólag ez tök ritka. De nem tudom, ez jót jelent-e vagy rosszat.
    előzmény:
    B.pirike (27)
     
  19. 2005. január 20. 17:1633.
    Na, mennem kell. Benézek holnap is! Sziasztok Ikrek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. január 20. 16:5632.
    Egyébként nagyon tetszik a nicked, szerintem ez is tipikus ikrek vonás. Legalábbis én állandóan mosolygok! Néha észre sem veszem, csak amikor valaki megkérdezi, hogy: "Te mindig mosolyogsz?" :)))
    előzmény:
    smile4ever (20)
     
  21. Torolt_felhasznalo_982789
    Torolt_felhasznalo_982789
    2005. január 20. 16:5331.
    Pedig az ikrek szines egyéniségek
    előzmény:
    B.pirike (29)
     
  22. 2005. január 20. 16:5330.
    pirike tuti nem ikrek :))

    egyébként pár éve mindenhol bika voltam most meg többnyire ikrek
    de láttam már ilyen horoszkópot is
    ápr. 21 - május 20 bika
    május 22 -június 21 ikrek

    előzmény:
    B.pirike (29)
     
  23. Torolt_felhasznalo_655459
    Torolt_felhasznalo_655459
    2005. január 20. 16:4829.
    inkább megyek mert ez uncsika sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_655459
    Torolt_felhasznalo_655459
    2005. január 20. 16:4628.
    Akar valaki mondani valamit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_655459
    Torolt_felhasznalo_655459
    2005. január 20. 16:4527.
    Sziasztok én május 30 án születtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top