Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Á R O K szem alatt

Torolt_felhasznalo_474576
Torolt_felhasznalo_474576
Létrehozva: 2005. január 17. 14:34
Sziasztok!
27 éves vagyok és egyik napról a másikra mély gödör (árok) lett mindkét szemem alatt. Egyszerűen öregednék? Nem dohányzom, nem iszom, sok folyadékot iszom és próbálok minél többet aludni. Van valakinek ötlete, hogy mitől lehet, illetve, hogy hogyan tudnám ha nem is eltüntetni, de "kijavítani"? Létezik valami csodakrém vagy kozmetikai/orvosi varázslat? Minden segítséget és tanácsot hálásan köszönök!
  1. 2005. január 21. 16:1276.
    Neked is! Egyebkent en sem mentem meg el dokihoz, csak levelet irtam. Nem volt ra lehetosegem. Egyszer azonban raszanom magam, a konzultacio ha nem is mindenhol, de legtobb helyen azert meg ingyenes. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_474576 (75)
     
  2. Torolt_felhasznalo_474576
    Torolt_felhasznalo_474576
    2005. január 21. 15:4175.
    Szerintem senki nem gondolja azt, hogy önző vagy és idióta. És persze mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Én csak bíztatni akartalak és persze magam is, hisz nemrég lettem 27 és nekem sem telik el úgy nap, hogy ne ijednék meg attól mi lesz később, ha már most ennyire "durván" nézek ki. Ez van, sajna csak a bizakodás marad a csodakrémekben, én nem mernék kés alá feküdni. Na tessék, most rám fogják azt mondani milyen gyáva vagyok. :) Fel a fejjel! Legalább már ketten sóhajtozunk nap mint nap. Szép hétvégét!
    előzmény:
    ocean (73)
     
  3. 2005. január 21. 13:3474.
    :( tudom. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687790 (72)
     
  4. 2005. január 21. 13:3473.
    kedves dokari,

    tudom, hogy nem ez a legnagyobb problema, nagyon jol tudom. . . ha arra gondolok, hogy Afrikaban eheznek, amott meg haboruznak vagy epp termeszeti katasztrofa kovetkezteben halnak meg emberek, en elhuzhatok a sunyiba a szemelyes problemammal. . Ez tenyleg gyarlosag, ilyen az ember. De mindenkinek a sajat problemaja a legnagyobb. Tudom, hogy nem ezen mulik minden, de azt is tudom, hogy nem mulik el nap, hogy ne utalnam ezt az egeszet, nem beszelve arrol, h meg csak 26 vagyok es hogy fogok kinezni akar csak 10 ev mulva. :):( Ezek utan minden nap igy fog eltelni. . ? Ha igy lesz, akkor az egesz eletemet ez fogja kitenni es ez biztosan senkinek sem tesz jot. . Ezert gondoltam vmi mas megoldasra. . . Na, most gondoljatok, milyen idiota vagyok es onzo :( De koszi a biztato szavakat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_474576 (70)
     
  5. 2005. január 19. 13:4472.
    Igaz, én csak néhányszor kaptam megjegyzéseket, de az über g**ci beszólás az volt: vénásan lövöd magad, vagy felszippantod?

    :/no comment
    előzmény:
    ocean (69)
     
  6. 2005. január 19. 13:4171.
    Kb. egy éve vettem, tehát elég rég, de szerintem van még ott ilyen krém!
    De ha tényleg használ, számolj ám be!Akkor veszek én is egyet ismét. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_474576 (68)
     
  7. Torolt_felhasznalo_474576
    Torolt_felhasznalo_474576
    2005. január 19. 13:2170.
    Kedves ocean!

    Aki ilyen szánalmas megjegyzéseket tesz, az saját magát minősíti, biztos Te is megtudnád bántani ha akarnád, de te jóindulatú vagy, vele ellentétben. Ne add fel és ne legyél ennyire szomorú! Bár én is el vagyok keseredve, de mivel ezen csak javítani lehet, így kell elfogadnunk magunkat. Tudom, hogy ez csak süket duma, de tényleg! Én tutira nem mennék plasztikáztatni, még ha megtehetném akkor sem. A korrektor valamennyit kendőz a helyzeten, úgyhogy legalább azt használd!Világosabbat tegyél fel mint a bőrszíned, mert ettől sugárzó lesz a tekinteted és eltereli a figyelmet erről a problémáról. Válassz jólfedő, és ha teheted jóminőségű nem rúzs kiszerelésű korrektort és akkor tudsz valamelyest segíteni ezen a szépséghibán. Tudom, hogy ez sovány vigasz, de nem tudunk mit tenni, csak folyamatosan reménykedünk az újabb és újabb kencékben és közben eltartjuk a kozmetikai cégeket. Hát ennyit tudunk tenni az ügy érdekében, de talán ez is elég, hisz sajnos vannak az életben ennél nagyobb tragédiák is. Azért persze feltétlenül szólok, ha rátaláltam a csodaszerre! ne búsulj, legalább az boldogítson, hogy nem vagy egyedül. Szép napot!
    előzmény:
    ocean (69)
     
  8. 2005. január 19. 12:5269.
    En voltam a "sotet, karikas szemek" topic inditoja nemreg (kb. egy honapja. . ), ugyhogy teljesen egyutterzek Veletek. .
    Nekem nincs sem vas, sem verszegeny, sem vese, stb. problemam, bar a meregtelenitest meg nem probaltam. De szerintem semmit sem segitene, ugyanis orokletes nalam is a dolog, bar ugy tunik, nalam nagyon kijott. . . A fejet felfele tartas vicces, ez tenyleg bevalik, csak kicsit hulyenek neznenek, ha folyton fennhordanam az orrom :) En gyerekkori fotoimon is latom ezt, persze nem ennyire durva, de tinedzserkorom ota zavar es foglalkoztat a dolog, ami eleg durva, ha belegondolok. Mar nincs olyan nap, hogy ne gondolnek erre es a tudat, hogy sosem segit semmi (en mar minden kremet, kencet, trukkot, korrektort kiprobaltam. . ), kikeszit. En mar irtam plasztikai sebesznek is, el is lehet tuntetni kb. 300 ezer forintert :)) Vegulis, lehet, h ugyanennyit szannek kozmetikai szerekre egesz eletemben, ha nem tobbet. . . A megjegyzeseket en is ismerem: "Huu, indigoval aludtal az ejjel? " Vagy "Nincs valami vesebetegseged vagy iyesmi?" Szoval ezek jolesnek, igazan. . :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_474576
    Torolt_felhasznalo_474576
    2005. január 19. 12:4468.
    Mikor vetted? Régen? Mert én tegnap bejártam Tolnát-Baranyát és mindenhol csak az uborkás tubusost lehet kapni. Lehet, hogy az Árkádban még van? A körúti DM-ben már fél éve nem tartanak.
    Egy próbát biztos tennék vele, mert most még bízom benne, hogy ez az egyetlen ami segít.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687790 (67)
     
  10. 2005. január 19. 11:5767.
    én anno egy másik topik hatására vettem egyet a DM-ben, az Árkádban

    nem volt drága, de bevallom, csak egy drabig használtam, és nem volt eredménye. . . nem vagyok valami kitartó, ha nincs látávnyos javulás!
    De van akinek segített, egy próbát megér
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_474576 (66)
     
  11. Torolt_felhasznalo_474576
    Torolt_felhasznalo_474576
    2005. január 19. 10:5666.
    Bocsi, most tudtam meg, hogy a St Ivestől nem is az uborkás a jó, hanem ez: dark circle dimisher under eye treatment K vitaminnal. Szóval ez az állítólagos csoda, de én már lejártam a lábam és sehol nem lehet kapni, lehet, hogy már nem is forgalmazzák. Ha valaki mégis látna valahol, legyen kedves ossza meg velem is a címet. Nagyon köszi. Puszi mindenkinek!
    előzmény:
    Blanka34 (65)
     
  12. 2005. január 18. 09:4265.
    St. Ives uborkás rulez:-) Csak a sötétséggel nem tud mit kezdeni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_474576 (64)
     
  13. Torolt_felhasznalo_474576
    Torolt_felhasznalo_474576
    2005. január 18. 09:1964.
    DRÁGA, KEDVES SORSTÁRSAK!

    ANNYIRA BOLDOG VAGYOK, HOGY ILYEN SOKAN ÍRTATOK (persze nem annak örülök, hogy más is hasonlít egy beesettarcú pandamacira mint én, hanem annak, hogy ilyen helyesek és aktívak vagytok. ) MIVEL ELÉG SOKAN VAGYUNK, MINDEN JÓTANÁCS ÉS TAPASZTALAT JÓL JÖN, MÁR AZ EDDIGIEK IS SOKAT SEGÍTETTEK. (kék/zöld korrektor, teafilter a szemre, Nivea és Dova szemkrém, sok alvás, vashiány felderítése stb. ) Én most kezdtem egy salaktalanító kúrát, kipróbálom, hátha javul valamit a helyzet. Ja, és valamelyik fórumon olvastam, hogy a St. Ives-nek van valami uborkás szemrevaló cucca ami nagyon klassz (én még nem próbáltam), a Nivea Q10 és a visage géljét illetve a Vichy thermal S yeux géljét is többen dícsérik. Olvastam még egy furcsaságot is, hogy állítólag sminkelés előtt a fotómodellek szeme alá aranyérelleni kenőcsöt kennek, így percek alatt felfrissül a szem és halványodnak a karikák. Kicsit furinak tűnik, de egy próbát megérne. Ha kiprószáltam vmelyiket megosztom Veletek. Legyen nagyon szép a napotok, nekem már tuti az lesz, hogy láttam milyen segítőkész mindenki. PuszKa*
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844761 (63)
     
  14. Torolt_felhasznalo_844761
    Torolt_felhasznalo_844761
    2005. január 17. 18:1263.
    Nekem is vannak árkok a szemem alatt. Néha alig láthatóak, néha viszont roppant zavaróak.
    Azt vettem észre, hogy hiába alszom sokat és testileg fitt vagyok, ha van valami lelki problémám jön az árok. Addig marad is amig nem orovoslom a bajomat. Szerintem az árkokat ne keverjük össze teljesen a sötét karikákkal, mert nekem pl. nem sötét ilyenkor a szemem alatt, csak van egy árok, be van esve a szemem.
    Szóval ha elmúlik a depi, feltöltődik az árok is:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_177720
    Torolt_felhasznalo_177720
    2005. január 17. 17:1462.
    Ez a sörös dolog tetszik, bár én nem szeretem a sört, de gondolom, bármilyen más alkoholos itallal helyettesíthető. Ehhez hasonló védekezést tudok baba ellen: Algopirin: a két lábad közé szorítva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_921350 (61)
     
  16. Torolt_felhasznalo_921350
    Torolt_felhasznalo_921350
    2005. január 17. 17:0761.
    :-))) Ez teccik, most néztem meg a tükörben, felfele tartott fejjel tényleg kevésbé láccik!!!

    másik módszer, sört kell inni. . . karika marad, de néhány sör után már kit érdekel ;-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258658 (53)
     
  17. 2005. január 17. 16:3160.
    Szerintem ebben a versenyben en nyerek, akkor is! Kar, hogy nincs fent kep a bem. emn, mert akkor mindenki megnyugodhatna. Szoval az en karikaim oroklottek (anyatol), de vsz az ok az, hogy iszonyatosan vekony a bor a szemem alatt- rossz napokon (vagy mindig, most nem is tudom?) az orrnyergem is fekete. Szoval nekem nem egyszeru arkaim vannak, vagy karikaim, hanem fekete (de komolyan!) karikaim a szemem alatt. Es hiaba: verszegeny ugyan vagyok egy kicsit, de nalam tobbet peldaul nem tud senki sem aludni es megis igy nezek ki. Raadasul oroklott, ugyhogy nem is lehet rajta valtoztatni nagyon. Na jo, mar megszoktam (uis pici koromtol van), de azokat a kedves megjegyzeseket igazan kitorolnem az eletembol, amikor azt kerdezik, hogy na, mi van, megvertek? :((( Szoval MACI, kerlek, kuldj nekem is jelszot, hogy ne erezzem annyira egyedul magam! Koszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_869203
    Torolt_felhasznalo_869203
    2005. január 17. 16:3159.
    elnézést sokszor küldtem el véletlenül. . bocs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_869203
    Torolt_felhasznalo_869203
    2005. január 17. 16:3058.
    ajjaj én is csatlakoznék a klubhoz:) baromira zavarnak a karikák, árkok.
    Megoldásnak én az uborkát hallottam, de nem hiszem hogy hosszútávon beválna. Nálam kb. 1 éve van, 25 év, lega. akkor vettem észre hogy látványosan megjelentek, de tény hogy dohányzom, és eléggé felborult az alvásom is akkortájt, de mostmár nem és mégis itt maradtak. . .
    vagy ilyen egyszer megkapod soha nem mulik el tipusu?:)szóval örömmel venném az ötleteket. alapozó se segit hosszutávon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_921350 (51)
     
  20. Torolt_felhasznalo_869203
    Torolt_felhasznalo_869203
    2005. január 17. 16:3057.
    ajjaj én is csatlakoznék a klubhoz:) baromira zavarnak a karikák, árkok.
    Megoldásnak én az uborkát hallottam, de nem hiszem hogy hosszútávon beválna. Nálam kb. 1 éve van, 25 év, lega. akkor vettem észre hogy látványosan megjelentek, de tény hogy dohányzom, és eléggé felborult az alvásom is akkortájt, de mostmár nem és mégis itt maradtak. . .
    vagy ilyen egyszer megkapod soha nem mulik el tipusu?:)szóval örömmel venném az ötleteket. alapozó se segit hosszutávon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_921350 (51)
     
  21. Torolt_felhasznalo_869203
    Torolt_felhasznalo_869203
    2005. január 17. 16:3056.
    ajjaj én is csatlakoznék a klubhoz:) baromira zavarnak a karikák, árkok.
    Megoldásnak én az uborkát hallottam, de nem hiszem hogy hosszútávon beválna. Nálam kb. 1 éve van, 25 év, lega. akkor vettem észre hogy látványosan megjelentek, de tény hogy dohányzom, és eléggé felborult az alvásom is akkortájt, de mostmár nem és mégis itt maradtak. . .
    vagy ilyen egyszer megkapod soha nem mulik el tipusu?:)szóval örömmel venném az ötleteket. alapozó se segit hosszutávon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_921350 (51)
     
  22. Torolt_felhasznalo_387498
    Torolt_felhasznalo_387498
    2005. január 17. 16:3055.
    nem, ilyesmiről nem volt szó. rám bízta, hogy tisztítom ki a testem:)
    amúgy nekem is a belső szemzugnál, az orrnyereg mellett ilyen.
    előzmény:
    Blanka34 (50)
     
  23. 2005. január 17. 16:2754.
    áááá, az a napi 12-14 óra számítógép:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_921350 (52)
     
  24. Torolt_felhasznalo_258658
    Torolt_felhasznalo_258658
    2005. január 17. 16:2653.
    Sziasztok! Szintén zenész. Bár 35 évesen ez már-már indokolt. Alapozó nem csinál neki semmit, korrektort nem igazán tudok használni, most jegyzeteltem ki tőletek. De megfigyeltem, hogyha eléggé fölfele tartom a fejem akkor nem annyira látszik! Lényeg, hogy nem szabad leszegni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_387498 (48)
     
  25. Torolt_felhasznalo_921350
    Torolt_felhasznalo_921350
    2005. január 17. 16:2652.
    nincs gond a szemeddel? mármint nem erőlteted tul a szemed?
    tibce
    előzmény:
    Blanka34 (49)
     

Címlap

top