Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Angyali érintés

Torolt_felhasznalo_716629
Torolt_felhasznalo_716629
Létrehozva: 2005. január 3. 18:03
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy volt e valakinek szerencséje megtapasztalni az angyalok közelségét, jelenlétét.
Találkozott-e már valaki angyalokkal? Kérte e a segítségüket?
Mik a tapasztalatok?
Előre is köszi Mindenkinek!
  1. Torolt_felhasznalo_518095
    Torolt_felhasznalo_518095
    2005. január 10. 18:27126.
    Különben úgy elrémített, amiket írtál, hogy alig tudtam aludni az éjjel. . .
    Mert azért elég érzékeny vagyok én ezekre a dolgokra. . .
    Jó neked, hogy Te nem félsz. Én viszont sajnos félek, szorongok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (123)
     
  2. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 10. 08:40125.
    Nahát, látod nincsenek véletlenek csak kérni kell az angyalkák segítségét és jönnek is.
    Teljesen igazad van abban, hogy feltétel nélkül és bárkinek segítenek.
    Milyen betegségeket kezelsz?
    előzmény:
    ZS1234 (120)
     
  3. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 10. 08:33124.
    Szia Bözse!
    Mióta van kapcsolatod e világgal?
    Nem hordozod a véredben e képességet? Ezt úgy értem, hogy nem örökölted nagyitól, családtagtól?
    Milyen esemény váltotta ki az életedben, hány évesen, ha nem vagyok túl indiszkrét?
    Hát, igen jól veszed az akadályokat. És ennek a kezelésére magad jöttél rá? Nem kellett segítség ezeknek a dolgoknak a megértésére, feldolgozására?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (123)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. január 9. 18:01123.
    Szia, én nem voltam és vagyok felkészülve semmire, élem az átlagos életem, sőt kicsivel többet. Nemrégen költöztem ebbe a régi házba, és gondolom itt maradtak szellemek és azok piszkálódtak. Nem félek tőlük sem, mert szép szóval el lehet őket küldeni. Az imádságomért jött Jézus és segitett, hidd el nekem, ha meg nem hát nem. Én biztos hogy az ördögöt láttam, mert nem aludtam. Kissé ilyesztő volt, de már tul vagyok rajta. Azt mondta valaki, hogy roppantul értékes vagyok azért, hogy nem vertem hatalms hisztit ezért, mert eléggé félelmetes dolog. Annak azonban még utána kell néznem, hogy honna gondolta az álomfejtő, hogy engem irányitanak. Én ezt nem vettem észre, legfeljebb álmaimban üzennek. Véletlenül irtam meg 1-2 álmomat itt az nlcafén és a hölgy ezt irta. Szóval ennek azért utána fogok járni. Nem félek, mert mitől kellene félnem? Ezek érdekes dolgok, váratlan események, de megfejtettem, hogy honnan kezdődött és egyáltalán nem kellene csodálkoznom semmin. Csak meglepődöm, hogy miért pont én? Ne félj, észnél vagyok és nem beteg. Teljesen hétköznapi módon élem az életem, mert hétköznapi ember vagyok. Min csodálkozol és lepődöl meg? Kinek ez, kinek az jut. Nem háboroghatok semmin ami ért már eddig is, és jelenleg is van, ezt osztotta rám a sors, ezt választottam magamnak, ezt hagyták rám hagyatékként. Nem félek az elmulástól sem, mert mi csak vendégek vagyunk e földön. Hogy betöltjük e a küldetést, az már csak rajtunk mulik, de erőltetni, direkte keresni nem fogom, ha tudom mit kell tennem megteszem, ha nem kérek segitséget, vagy magamtól is rájövök. Nem igy látod? Azért csak nyugodjál meg felelőlem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (114)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. január 9. 17:51122.
    Köszönöm Attila
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_519131 (115)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. január 9. 17:48121.
    Szia, én nem a gonosztól és nem a szellemektől félek, hanem a gonoszt hordozó emberektől, akik mindenbe belekötnek. Az, hogy én a halál angyalát feketének láttam, annak láttam. Hogy Jéz8s megérintett, igen meg, és nem képzelődtem. Jobb kezést könyökig éreztem és láttam a fehér ingujját. Az ördög pedig az volt, aki volt, én meg az vagyok aki vagyok. Nekem igy jó ezzel a természetes közeggel, szellem nincs a házamban. Köszönöm azonban a véleményed.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_518095 (116)
     
  7. Torolt_felhasznalo_918573
    Torolt_felhasznalo_918573
    2005. január 9. 17:16120.
    Sziasztok!

    Pránanadis vagyok, nekem is vannak tapasztalataim Angyalokkal. Kezelgetés közben érzem a jelenlétüket, érzem hogy sokan vannak körülöttem. Azt hogy ezek a lények Angyalok vagy pedig szellemi segítők nemigen tudnám megmondani. Annyira nem is fontos szerintem, azt érzem hogy szeretettel vannak telve és megnyugtató érzés tölt el ha megérzem a jelenlétüket. Szoktam beszélni Hozzájuk, előtte gyertyát gyújtok és megköszöm Nekik az eddigi segítségüket, különösen azt hogy ilyen dolgokkal foglalkozhatok mint a Pránanadi. Ilyenkor mindig egy hatalmas bizsergő érzés indul meg a fejem búbjától a talpamig, van mikor 10 mp-ig is érzem. Csodálatos érzés. . . :-)) Ilyenkor tudom hogy ott vannak velem.
    Úgy gondolom ha szeretettel gondol rájuk az ember, akkor már megtette az első lépést a kapcsolatfelvétel felé. Angyala mindenkinek van, még akkor is ha nem hisz benne az illető, akkor is ha nem érzi a jelenlétét. A kritikus helyzetekben mindig számíthat rájuk bárki, feltétel nélkül segítenek a bajbajutott embereknek.
    Nekem egyik élményem a következő volt. Egy volt katonatársam megkért hogy a mostani munkahelyemen próbáljak már szólni az érdekében a személyügyön hogy vegyék elő a jelentkezési lapját, hátha felvételt nyerne. Többszöri telefonálása ellenére sem volt semmi előrehaladás az ügyben. Mondtam neki egyszer hogy van ott ismerősöm, ő meg azt hitte hogy akkor sima dolga van. Én viszont csak futólag ismerem az illetőt, és nem is mertem előhozakodni a dologgal. Egy este gyertyát és füstölőt gyújtottam és kértem az Angyalokat hogy segítsenek neki. Miután elmondtam a kérésemet, hatalmas bizsergést éreztem és tudtam el van intézve a dolog. :-) Így is lett, egy-két nap múlva barátom szólt hogy felvették s egész jó munkahelye lett. Hogy ez véletlen-e? :-) Nem hiszem. Én aki éreztem a jelenlétüket, biztos vagyok benne hogy segítettek. :-) Mindezt teszik úgy hogy az embereknek sokszor fogalmuk sincs Róluk. . . :-))
    Most ennyi, majd még írok. :-)

    Sziasztok. :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_518095
    Torolt_felhasznalo_518095
    2005. január 9. 08:32119.
    Ha ő Jézusnak érzékelte, akkor valószínűleg ő volt az.
    Tulajdonképpen Jézus angyali formában létezik - szeráf. Istenhez a legközelebb.
    előzmény:
    yogobella (118)
     
  9. Torolt_felhasznalo_649612
    Torolt_felhasznalo_649612
    2005. január 8. 16:33118.
    Szia! Egy barátnőm mesélte, hogy látomásban - tisztán kivehetően - pár percig megjelent neki egy fehér hajú, csillogó szemű arc, akiről ő azonnal tudta, hogy Jézus az. Nem lehet, hogy ő is egy angyalt látott?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_518095 (117)
     
  10. Torolt_felhasznalo_518095
    Torolt_felhasznalo_518095
    2005. január 8. 16:14117.
    Még egy dolog.
    Pontosítanék: EGY FŐGONOSZ, az nincs. :)))
    Mert természetesen van yin és yang.
    Van jó és rossz.
    Van fekete és fehér.

    Azt tudtátok, hogy vannak angyalok, kik úgymond rosszat is csinálnak??
    Akkor ők most jók vagy rosszak?
    A halál angyala a fekete hajával, stb. Ő jó vagy rossz? :)))

    Elég érdekes, hogy fekete volt. Mert nem minden kultúra asszociál a halálra a feketéről. . . Na? Akkor? Milyen színű a halál angyalának haja és ruhája? :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_518095
    Torolt_felhasznalo_518095
    2005. január 8. 16:12116.
    Szió.
    Mit szólsz ahhoz, ha azt mondom, nem különül el így a rossz és a jó, ahogy Te leírtad?
    Meg hogy idetalálnak a rossz emberek. . . :(((
    A félelmeddel be is vonzod őket.
    A másik: ha angyalokkal tartod a kapcsolatot, mélyebb szinten is éreznéd, hogy működik ez, és nem lennél ennyire tele félelemmel. . .

    Nem az ördöggel találkoztál. Mert különálló gonosz nincs.
    Az emberek teremtenek démonokat.
    Lehet, hogy a benned lévő rosszal találkoztál. Az meg csak rajtad áll, hogy leküzdd. . . Illetve megszeresd.

    Nem kellene ennyire félni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (112)
     
  12. Torolt_felhasznalo_519131
    Torolt_felhasznalo_519131
    2005. január 8. 10:50115.
    Sziasztok:))! Bözse, Neked pedig nagyon szépen köszönöm a jó kivánságaidat:))! A meditáció nem "feltétlenül" fontos az Angyalokkal való találkozáshoz, az én véleményem szerint, egy fajta "könnyedséget" kapsz tőle, tehát ha reggel este meditálsz, az csak jó:))! Az Angyalokat elég ha csak hívod, de a nevüket inkább ne mond ki, mert azt nem szeretik! Jól érzed ill. látod őket, a cikázó fények ill. a melegség érzés. De ha valami kérdésban megakadnál, akkor nézd meg a tenyereddel, hogy melyik oldalon van az angyalkád, aszerint cselekedj /a jobb oldal az igen, a balodal a nem/! De elég ha hívod őket, már is ott lesznek. Ha kérésed van, azt inkább hangosan tedd, mert ugy hatásosabb! Ha kérsz tőlük valamit, mindig köszönd meg a segítségüket! Attól meg tényleg ne félj, hogy "idő előtt" elmégy, mert amig van "feladatod" és nem végezted el, addig nem mehet el senki!!! Ha rossz szellemek vannak a lakásodban, akkor használj legalább füstölőt és gyertyát, mert a lángot és a füstöt nem szeretik! De nem árt valamilyen szakember segítsége sem! KELLEMES HÉTVÉGÉT MINDENKINEK:))! Üdv: Attila
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (113)
     
  13. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 7. 20:48114.
    Hááát, hogy őszinte legyek, kicsit megijedtem azon amit írtál.
    Ilyen "sokmindenkivel" találkoztál már? Eléggé felvoltál rá készülve? Miért jönnek hozzád a negatív "lények" is? Mit akartak?

    Ahhoz, hogy felfogjam, nekem ez túl nagy falat. Kicsit félelmetes is.
    Régi házban laktok, hogy szellemek is vannak/voltak?

    Remélem elég erős vagy ahhoz, hogy ezeket a dolgokat a legoptimálisabban kezeni tudd. Nem zavar, hogy ők irányítanak? Természetes ez?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (112)
     
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. január 7. 18:49113.
    Atti, azért utólag a Jóisten éltessen nagyon nagyon sokáig szeretetben, békességben, egészséggel.
    Feltétlenül fontos a meditáció az angyallal való talihoz? Szerintem nem, mert én anélkül is összefutok vele. De ez sem mindig van. Éjszaka szoktam látni cikkázó fényeket és érzem a melegséget magam mellett, megérint angyalom. ugye nem baj, hogy a nevét kikottyintottam? Tán csak nem haragudik meg rám. Te nagyon sokat tudhatol, de irj nekem ezekről a dolgokról, többiekkel együtt, és köszönöm, hogy köztetek lehetek, nektek elmodhatom e titkokat. Mindenkinek jóéjt, szeretettel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_519131 (99)
     
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. január 7. 18:43112.
    Szia, sok-sok évvel ezelőtt egy szomszéd be akart épiteni abba Németh Sándor féle bagázsba és a keritésnél vitáztam véle, a hitről, az enyémről, vallásról. És akkor a hát vége felé néztem és ott láttam egy feketében, fekete szárnyakkal, fekete hosszu haju angyalkát. Majd 1-2 nap mulva meg a saját őrző angyalomat, gondolom ő lehetett, tiszta fehérben, szőke hajjal. Majd elájultam a látványtól. És azóta hiszek ebben, miután én a spiritualitáshoz is közel állok csak lelkileg, nem müvelvén azt, csak hamar megtalál mindennemü lény. Igy az ördög is meglátogatott már, de az angyalkáim elhajtották. Iszonyu élmény volt. Megvettem az angyalokkal kapcsolatos összes könyvet és onnan tudom, hogy mi az angyalkám neve. Sokat takargatott már be engem, viccelt velem, lelökte a ruhámat a fogasról és sertepertél, zörög. De személyesen is fogunk talizni, ha elolvasom a könyvet, hogy hogyan kell. Nem mindig érek rá, naponta 1 órát foglalkozom angyalommal és hangosan beszélgetek vele. Már többször a belső hanggal üzent, és megértettem mindent. Amikor Édesanyám meghalt, 5 perc mulvay láttam anyát mellettem, csodálatos jelenség volt az is az is, amikor az érte mondatott misén megint velem volt. Soha ezt nem tudom feledni. Sok-sok szép élményem van, de én meditálni nem szoktam csak imádkozni hangosan, hogy hallja Istenem és angyalom. Gyerekem is foglalkozik evvel de ő reikit is végzett, neki könnyebb. Én azért ennyire nem merek mélyen belemerülni. De jó hogy itt vagytok ti nekem és erről beszélhetek, mert valakiknek elmondtam és hülyén néztek rám.
    Állitólag nagyon nagyon idegileg érzékeny ember vagyok, azért találnak rám ilyen könnyen. De védelmük alatt állok és nem magamtól járom az utam, hanem irányitanak. Ők, onnan fentről. Amikor a Sirató falnál voltam, megérintett és azóta, hogy Jézusomhoz imádkoztam, szabaditsa meg otthonom a szellemektől 1 hét mulva Jézusom keze a fejemen megsimogatott és soha többé nem járt erre senki, csak az ördög, de már felvérteztem magam ellene. De még teszek majd mást is, felszenteltetem a házat. Ezek nem butaságok, ezek való igazak. Nagyon félek attól, hogy ide a topikra is ide találnak rossz emberek, akik a másikat megalázzák.
    Köszönöm a könyv cimet, meg fogom venni, mielőbb. Nagyon köszönöm, hogy ide találtam hközétek, ez sem véletlen.
    Ritkán tudok csak jönni, mert kevés az időm, beteg édesapám van velem és 3 kis állatkám 2 kuty és 1 cic is rám vár. Igyekszem azonban mielőbb jönni, visszaolvasok mindent.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (93)
     
  16. Torolt_felhasznalo_854115
    Torolt_felhasznalo_854115
    2005. január 7. 18:42111.
    Időnként bekukkantok, addig is ügyes legyél és erős. Tudom, hogy menni fog. Addig is minden jót, szép álmokat-angyalkásat-
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (110)
     
  17. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 6. 23:42110.
    Kedves Angel!

    Nagyon szépen a köszi amit írtál. És az "útravalót" is.
    Ari vagy!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854115 (109)
     
  18. Torolt_felhasznalo_854115
    Torolt_felhasznalo_854115
    2005. január 6. 21:37109.
    Akérdésedre már válaszoltál is. A jóga egy eszköz a meditáláshoz. Az egyik ami segít "magadban lenni" Merj magadban, magaddal lenni. Az egyik legnehezebb feladat. Az erőt csak így tudod magadból előhívni. Ha erős leszel, akkor már kérni is tudsz. Az angyalok ott várnak, hogy segíthessenek, de csak akkor tehetik, ha kéred. Nagy szeretettel egy gondolat:"Ahhoz, hogy másokat meggyógyíts, előbb magadat gyógyítsd meg!"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (108)
     
  19. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 6. 20:24108.
    Köszi a választ.
    Nagyon remélem, hogy igazad van és lesz időm mindent véghez vinni amit kitűztem.
    A halál fájdalmától nem félek. Nem a fájdalom a lényeg, hanem az, hogy nem leszek többé. Lehet, hogy reinkarnálódom, de a mostani életemben a mostani személyek olyan közel állnak hozzám és a céljaimat velük együtt érhetem el, hogy a tőlük való elszakadástól félek.
    A pánikbetegség ilyesfajta okát még nem hallottam, de teljesen igaz, amit írtál. Igen, időnként úgy érzem, hogy hatalmas teher mindennap küzdeni és hinni a gyermekemben, s talán tényleg tudatalatt ellenkezem.
    Mi a gyógyír erre? A jógától, önmagamtól, az angyaloktól és az erőtől várom a választ.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854115 (107)
     
  20. Torolt_felhasznalo_854115
    Torolt_felhasznalo_854115
    2005. január 6. 19:32107.
    Ami tervvel, célllal idejöttél amikor megszülettél, arra mindig elég időt ad az élet, hogy véghezvidd. A megérzésed jó. Sokkal több és nagyobb feladatot kaptál mint mások. A gyermekednek nagyon fontos vagy. Nem véletlen Választott téged, amikor ide készült. (ugye tudod, hogy a gyermekeink választanak bennünket) A pánikbetegség a nehéz feladat elleni tudatalatti menekülés. Amire minden okod megvan. De a halálfélelem ne engedd, hogy vele járjon. A halál nem fáj!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (106)
     
  21. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 6. 18:57106.
    Hát, van benne valami.
    Talán azért is félek a haláltól mert rengeteg tervem és célom van ebben az életemben, félek, hogy nem valósíthatom meg őket.
    A kislányom sajnos beteg és nagyon-nagyon nagy szüksége van rám, mert tudom csak én vagyok arra képes, hogy a legjobb fejlesztésben részesítsem, szeressem, küzdjek érte. Bár az is eszembe jut, hogy miért szakítanának el tőle idő előtt, ha ezt a nemes és hatalmas feladatot kaptam a sorstól.
    + a pánikrohamok. Én minden egyes roham alkalmával átélem a halál pillanatát. Csoda, ha félek tőle? De ez sem véletlen, hogy kialalkult az is biztos.
    Sokat kell fejlődnöm ezen a téren. Azt hiszem ez az utolsó fal amit le kell döntenem a lelkemben, de még nem találtam meg a módját.
    Mi lehet a megoldás?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854115 (105)
     
  22. Torolt_felhasznalo_854115
    Torolt_felhasznalo_854115
    2005. január 6. 18:28105.
    Viszaolvastam egy picit. lenne egy kérdésem: hogy állsz a reinkarnáció fogalmával? Foglalkoztál már ezzel a témával? Az az érzésem, hogy ezt a témát kihagytad és a félelmeid ebből adódnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (104)
     
  23. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 6. 15:12104.
    Nagyon igazad van. Nem könnyű olvasat, de ha neked szól, olyan természetesnek tűnik minden szó.

    Attila te mióta foglalkozol az angyalokkal? Mennyi időt vett igénybe mire eljutottál erre a szintre?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854115 (95)
     
  24. Torolt_felhasznalo_508210
    Torolt_felhasznalo_508210
    2005. január 5. 23:41103.
    ; )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_519131
    Torolt_felhasznalo_519131
    2005. január 5. 22:54102.
    JÓ ÉJT! Sziasztok:))! Üdv: Attila
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854115 (100)
     

Címlap

top