Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Angyali érintés

Torolt_felhasznalo_716629
Torolt_felhasznalo_716629
Létrehozva: 2005. január 3. 18:03
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy volt e valakinek szerencséje megtapasztalni az angyalok közelségét, jelenlétét.
Találkozott-e már valaki angyalokkal? Kérte e a segítségüket?
Mik a tapasztalatok?
Előre is köszi Mindenkinek!
  1. tji
    tji
    2005. január 4. 17:3476.
    elolvastad azt, amit írtam?:)
    az írásomból kiderül, hogy mit értettem az alatt, hogy segítő sugárzások ezek. Abban igaza van a radiesztétáknak (tanultam én is radiesztéziát és foglalkozom energiákkal), hogy mérhetők pálcával, ingával stb stb. . . viszont abban vitába szállok velük, hogy káros-e.

    Nem mindegy hogy valamire azt mondjuk KÁROS, vagy azt mondjuk rá, hogy felnagyítja a lelki problémáinkat, aminek KÁROS következménye is lehet.
    Miért van az, hogy egyik ember halálos beteg lesz ott azon az ágyon fekve, a másikat meg hidegen hagyja?
    hát azért nem hiszem, mert hisz benne. . . s azért sem mert nem hisz.

    persze léteznek a pozitiv és a negatív gondolati programok is, de azért elgondolkodtató:) még most is vállalnám azt a gondolatot, hogy a sugárzásokraa szükség van és tanító jellegűek, s hiába pakolássza az ember összevissza a butorait, attól a sugárzás még nem fog eltünni. .

    mi van azokkal, akik félévente cserélik? ha fix a vonalak, pontok, sugárzások helyei, akkor miért kell időnként p akolászni?:) azért m ert azok a pontok és vonalak, erőterek mozognak. Az időjárás hatására s az ott lakók katására is. intelligensek, azt is mondhatnánk ÉLNEK.
    Érdemes picit beleolvasgatni pl. Szőke Lajos könyveibe. . . ő eléggé ott van a radiesztézia témákban:)
    előzmény:
    nanná (59)
     
  2. Torolt_felhasznalo_242844
    Torolt_felhasznalo_242844
    2005. január 4. 16:3675.
    Sziasztok!

    Szia DeSue! Végigolvastam az írásaidat! Nagyon misztikusak, de ettől függetlenül nagyon érdekesek is az élményeid! Kívánom, hogy találkozhassál az angyalkáiddal és segítsék az életedet! Puszika! Még visszatérek!

    DI.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (70)
     
  3. Torolt_felhasznalo_745537
    Torolt_felhasznalo_745537
    2005. január 4. 16:0274.
    Egy ismerőse, aki valami esszénusi hókuszpókuszt csinált vele, állítólag "bezárta az ördögöt egy fényburokba", azóta nyugton van. De tudja, hogy ez csak időleges.
    Ha meg megszállás, akkor azon hogy segít a gyógyszer?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976679 (73)
     
  4. Torolt_felhasznalo_976679
    Torolt_felhasznalo_976679
    2005. január 4. 15:5473.
    Ha ilyen betegségben szenved az ismerősöd, arra még nem gondoltatok, hogy rossz szellemek megszállták? Sajnos hallottam már ilyenről, sőt láttam is ilyet. . . Van rá megoldáa, a pszichiátriai kezelésen és a begyógyszerezésen túl (mondom Én ezeket, aki ugye orvosnak készülök. . . , de nem tehetek róla, amennyire lehetséges, a gyógyszerek "ellen" vagyok. . . ). Szóval vannak emberek, akik tudnak ezen segíteni. Pl. aroloval - ez is egy ősi atlantiszi gyógymód. . .
    előzmény:
    Gigi_50 (71)
     
  5. 2005. január 4. 15:4772.
    bocs, az offért. . . . . ha tudjátok, továbbítsátok. . . .

    Január 5-én, szerdán délben háromperces gyász-szünetet tartanak a közintézményekben a délkelet-ázsiai katasztrófa áldozatai emlékére.

    A kormány azt kéri, hogy minél több munkahely és állampolgár csatlakozzon a megemlékezéshez - adta hírül a Kormányszóvivoi Iroda.

    A lapunkhoz eljuttatott közlemény értelmében a Magyar Köztársaság kormánya csatlakozik a délkelet-ázsiai természeti katasztrófa ügyében kiadott EU felhíváshoz. A délkelet-ázsiai országok lakosságával és valamennyi áldozat hozzátartozóival való együttérzés és az egész magyar nemzet oszinte gyászának kifejezésére 2005. január 5-én, szerdán délben a Parlament elott katonai tiszteletadással felvonják, majd félárbocra engedik a Magyar Köztársaság lobogóját.

    A kormány ezúton felhívja a közintézmények vezetoit, hogy az ország valamennyi középületén is engedjék félárbocra a nemzeti zászlót, és szerdán délben tartsanak 3 perces gyász-szünetet.

    Az Európai Unió elnöksége által kiadott felhívás szellemében a kormány kéri, hogy az országban minél több munkahely és minél több állampolgár csatlakozzon a felhíváshoz és emlékezzen szerda

    délben 3 perces némasággal a 2004. december 26-i, rettenetes ereju szökoár több mint százötvenezer áldozatára.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_745537
    Torolt_felhasznalo_745537
    2005. január 4. 15:4471.
    Lehet, mindenesetre ő ugyanolyan valóságosnak éli meg, mint ti az angyalokat. Ez komoly.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (70)
     
  7. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 4. 15:3770.
    Uhh. Elég gáz.
    Mond meg neki, hogy hangolódjon rá valami kellemesebbre. Talán nem fogja őt ilyen negatív erő befolyásolni.
    Bár, ki tudja, lehet hogy tényleg a képzelet szüleménye.
    előzmény:
    Gigi_50 (68)
     
  8. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 4. 15:3369.
    Zen!
    Mit gondolsz az angyalokról? Léptél már velük kapcsolatba? Én egyre jobban érzem a jelenlétüket. Egyre jobban kezdek rájuk hangolódni. De tudom, még idő kell, hogy elérjem ezt a szintet.
    előzmény:
    tji (57)
     
  9. Torolt_felhasznalo_745537
    Torolt_felhasznalo_745537
    2005. január 4. 15:3368.
    Tényleg, és "valóságosan" megjelent neki többször is, felszólítva, hogy irtsa ki a keresztényeket. Párbeszédet folytattak egymással.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (67)
     
  10. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 4. 15:2967.
    Ördögi van elég ebben a világban. Elég bekapcsolni a tévét.
    Tényleg beteg az ismerősöd?
    előzmény:
    Gigi_50 (65)
     
  11. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2005. január 4. 15:0766.
    hali Bilon, a Létköz tényleg nagyon jó könyv. sokszor eszembe jut pedg régen olvastam már
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976679 (44)
     
  12. Torolt_felhasznalo_745537
    Torolt_felhasznalo_745537
    2005. január 4. 15:0065.
    Én sajnos csak ördögit tudok, amit tegnap mesélt egy ismerősöm. Igaz, hogy skizó szegény, de tök valóságosnak élte meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (64)
     
  13. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 4. 14:5564.
    Hol vagytok?
    Írjatok angyali élményeket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 4. 14:5363.
    Bár egy kicsit elmentünk az eredeti témától, de szerintem azok az emberek, akik tudják, hogy káros sugárzások stb. érik a házat és eljutnak egy olyan szellemi szintre, hogy azok már nem hatnak rá, eléri azt a szintet, mely által kivédi ezeket, annak bizonyára nem árthatnak, semlegesítheti.
    De aki nem foglalkozik ilyen jellegű témával, arra szerintem hatással lehet. De ezek csak az én gondolataim.
    előzmény:
    tji (57)
     
  15. 2005. január 4. 10:5462.
    Visszatérve az angyaklokhoz, nincs valaki köztetek, aki elvégezte az Angyalkommunikáció nevű tanfolyamot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2005. január 4. 10:4261.
    Szerintem is károsak ezek a sugárzások. Én legalábbis hiszek a mesteremnek. Meg ennek:

    1930-ban Bouly atya alkotta meg a radiesztézia nevet a latin radio (sugárzás) és a görög aestenasthai (érzékelés) szavak összekapcsolásával, tehát a radiesztézia szó jelentése sugárérzékelés. Az emberiség már sok ezer évvel ezelőtt is használta az ingát, a varázsvesszőt, de ezekben az években még csak mágusok, varázslók használhatták.

    Háromféle fő káros sugárzónát ismer a radiesztézia.

    Az első a vízér-sugárzás, amiről annyit kell tudnunk, hogy a föld alatt futó vízerek káros sugarakat bocsátanak ki, amelyek az emberi szervezetben változásokat képesek létrehozni.

    A második a Hartmann-sugárzás. A Hartmann háló úgy szövi át az egész Földet, mint a szélességi fokok. A nevét Ernst Hartmann-ról kapta, aki újra felfedezte, mivel ezt a sugárzást már a rómaiak is ismerték. A Hartmann zónák rendkívül ártalmas sugárzást bocsátanak ki. Elhelyezkedésük Magyarországon 250-300 cm-es hálót alkot, ami észak-dél, kelet-nyugati irányú hálószerkezet, szélessége kb. 20-30 cm A harmadik káros földsugárzás a Curry-sugárzás, ami talán még károsabb, mint a Hartmann zónák hatása. Nevét Manfréd Curryről kapta. Szintén körülveszi a Földet, de a szálai északkelet-délnyugat, délkelet-északnyugat irányú, 350-380 cm-es hálót képeznek, amelyek szélessége kb. 50 cm. Ezek a sugárzónák még károsabbak, amikor egy másik káros sugárzással kereszteződnek.

    Vannak még úgynevezett technikai sugárzások is. Ezek a sugárzások csak olyan helyeken jelentkeznek, ahol fejlett civilizációk léteznek, hiszen különböző készülékek, szerkezetek, berendezések bocsátják ki őket. Azonban nem minden műszaki berendezés sugárzása ártalmas. Csak a radarokból, transzformátor állomásokból, nagyfeszültségű távvezetékekből, rádióállomásokból, röntgenberendezésekből eredő sugárzások ártalmasak.

    A káros földsugárzások különböző hatásokat váltanak ki az emberi szervezetben. Fáradtan ébredünk, annak ellenére, hogy kiadósat aludtunk, rémálmok gyötörnek, gyakran felriadunk éjszaka, reggel fejfájással vagy gerincfájdalmakkal ébredünk, zsibbadtnak érezzük a kezünket reggel ébredés után, ajkunk kiszárad. . . , ezek a tünetek utalhatnak arra, hogy talán rossz helyen van az ágyunk Ezeket a zónákat ki kell szűrnünk, mert maradandó nyomot hagyhatnak az emberi szervezetben.

    Nem csak az ágyunkat kell ingerzónamentes területre tenni, hanem azokat a berendezési tárgyakat (íróasztalt, fotelt, stb. ), amelyeken vagy amelyek mellett minimum négy órát töltünk el, ugyanis ennyi idő már elegendő a káros sugárzónának ahhoz, hogy változást idézzen elő a szervezetünkben.

    Az ingerzónákban való tartózkodás, ha hosszabb ideig éri a szervezetet, bizonyos idő eltelte után gyengíti az ellenálló képességet, ezáltal könnyebben megbetegszünk.

    A gyerekek általában 4-6 éves korukig ösztönösen menekülnek a káros sugárzás elől, sajnos 7-8 éves korban már a civilizáció kiöli belőlük ezt az ösztönt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_635326
    Torolt_felhasznalo_635326
    2005. január 4. 10:3260.
    Ezt, egyébként saját tapasztalatból mondom:

    Reggelente fájt a feleségem válla.

    Kimértük, ágyikó fél méterrel odébb, fájás megszűn.
    előzmény:
    tji (57)
     
  18. Torolt_felhasznalo_635326
    Torolt_felhasznalo_635326
    2005. január 4. 10:2759.
    Sziasztok!

    No, akkor ezt mondja meg valaki, melyik a valós?
    Van, aki esküszik arra, hogy ezek a sugárzások nagyon károsak az emberi szervezetre.

    Ismerek olyan embert, aki azért kezdett el kb. 10 éve ezekkel a mérésekkel foglalkozni, mert /állítólag/ az apja agydaganatban halt meg, is ilyen sugárzás érte a fejét, folyamatosan.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. január 4. 10:1558.
    Eddig még nem hallottam arról, hogy ne lennének károsak. Bár nekem sincsenek kimérve ezek a dolgok a szobámban.
    Amúgy Tji, te honnan 'tudod'ezeket? Foglalkozol valami ilyesmivel?
    előzmény:
    tji (57)
     
  20. tji
    tji
    2005. január 4. 08:5457.
    sziasztok:)

    nagyon népszerű lett mostanság ez a védelem meg energiaháló a lakásokon. . .
    szerintetek, ha az ember fél, tele van "sötét félelmekkel", akkor a védelem sokáig, tartósan ott lesz a lakáson?
    mert szerintem nem. . .

    ha sokat foglalkoztok és fejlődtök energetikailag, rájöttök, semmi értelme a védelemnek hosszabb távon.
    az első napokban, hetekben jó, mert gyakorolhatod a teremtőerődet. . . később tudatosabbá válhat, aztán ezek után el is lehet hagyni, mert az önismeret fejlődésével egyre inkább csökkentheted a támadási felületedet. . .
    a vízér, hartmann háló, cury háló, szt. györgy vonalak és pontok pedig szükségesek az ember életében. . . nem is értem miért van szükség annak a terjesztésére, hogy ezek ártó hatásúak.
    a sugárzások figyelmeztetnek és felerősítik a lelki problémáitokat, ha vannak. tehát tanító jellegűek.
    ahelyett, hogy az ember tologatná a lakásban a bútorát, vagy elköltözne, ahelyett inkább picit magába nézhetne:) a sugárzás fókuszpontja (pl. sugárzások metszéspontjánál) található egy szerved. . . ennek pedig van egy lelki megfelelője:) elég hatékonyan lehet kezelni problémákat, betegségeket és TANULNI belőle;)

    szeretettel: zen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 3. 22:2156.
    Köszi a tippet. Igen, valamit még kell kezdeni ezzel a lakással. A vízereket már kimérték, nem olyan vészes.
    Talán ebben is az angyalkákat kéne megkérnem, hogy tisztítsák meg.
    előzmény:
    arlana (54)
     
  22. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 3. 22:1755.
    Köszi. Jó tanulást és jó éjszakát!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976679 (53)
     
  23. 2005. január 3. 22:1654.
    Szerintem attól függ, kik laktak ott előtte. Vagy lehet, hogy sok a sugárzás, tudod, vízér, meg stb.
    Jó ötlet a pap, de sztem hatásosabb lenne egy igazi hozzáértőt hívni, mint pl prána, vagy reiki mester, ilyesmi. Ők tudnak védelmet is tenni a lakásra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (52)
     
  24. Torolt_felhasznalo_976679
    Torolt_felhasznalo_976679
    2005. január 3. 22:1553.
    Erre még írok. Azt hiszem a szellemvilág az oka, de ebben a témában nem nagyon vagyok otthon. Egyéb oka is lehet. . . Pont a múlt héten hallgattam a Danubis rádióban egy spiritisztával egy beszélgetést (Noéminak hívják), ő rontásokról is beszélt, amit valaki rá küld egy másik illetőre (megjegyzem elég csúnya dolog. . . ), és ez kihathat pl. a házra is. . . De javaslom, nézz utána még itt a neten, hátha találsz valakit, vagy "véletlenül" belebotlasz valami segítőbe. . . :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (52)
     
  25. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2005. január 3. 22:1252.
    Negatív rezonanciák mitől alakulnak ki egy lakásban? Mert a pánikom akkor alakult ki, mikor az új lakásunkba költöztünk. Kb. 2 hónapra rá.
    Nagyon érzékeny lettem mindenre, így éreztem, hogy valami nem stimmel a lakással. Voltak bizonyos pontok, ahol kimondottan rosszul lettem.
    Eljutottam arra a szintre, hogy utáltam hazajárni, mert nem volt meleg, kellemes hangulatú lakás. Sok-sok fehér gyertyát égettem, füstölőket, most már egyre jobb, jobban érzem magam. Egyik ismerősünk pap, elhívtunk, hogy szentelje meg a lakást. Remélem hamarosan ejön.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976679 (46)
     

Címlap

top