Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Delfint simogatni

Torolt_felhasznalo_215801
Torolt_felhasznalo_215801
Létrehozva: 2005. január 2. 17:52
Sziasztok!
Nagyon szeretem a delfineket. Nagy vágyam és álmom, hogy szeretnék delfint simogatni. Ha valakinek volt ilyen élménye légyszi írjátok meg. Mindent, hogy milyen, mekkora, milyen érzés. És ha valaki tudna segíteni hogy hova lenne érdemes utazni, ami nem túl drága.... Köszi előre is az infókat és élményeket ha megosszátok.
Üdv.Szilvi
  1. Torolt_felhasznalo_838927
    Torolt_felhasznalo_838927
    2008. október 27. 14:4329.
    Szia Szilvi!Nem tudom, hogy még tart-e a nagy érzés a delfinek iránt,de ha egyszer van lehetőséged, utazz Balira a Melka Hotelbe! A hotel összeköttetésben áll egy delfináriummal és egy kisebb állatkert is található a területén. Delfineket nem csak simogatni lehet, de úszni is velük! Dec. közepén utazok ki 1 hónapra, mert lehetőséget kaptam dolgozni, mint delfin terapeuta. Aki éppen arra jár, keressen, vagy írjon, segítek a felejthetetlen élmény megszervezésében!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215801 (1)
    2005-01-02  17:52
  2. 2005. július 24. 08:0028.
    Motala!
    Irtam privát üzenetet, légy szives nézd meg!!:))
    Köszi
    liliom
    előzmény:
    motala (9)
     
  3. 2005. július 22. 11:0627.
    Szasztok!

    Állítólag Ausztriában is van. . . Nem tudja valaki, hogy hol???

    Franciaországban van Antimes-ban, de nagyon messze van és nagyon sokba kerül. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top