Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Probléma az ágyban!!SOS!!

Torolt_felhasznalo_411634
Torolt_felhasznalo_411634
Létrehozva: 2004. december 30. 22:25
Sziasztok!
A kedvesemmel ugyan még csak 2 hete vagyunk együtt, viszont már egy éve ismerjük egymást, s mivel mindkettőnknek rég volt már kapcsolata, ezért hamar túlestünk az első együttléten...
Ez a bizonyos első úgy zajlott, hogy annyira felhúztam őt, hogy amint belémhatolt, szinte azonnal elment...OK, első alkalmom, nem gáz, nem is gondoltam semmi rosszra. Azóta viszont már voltunk együtt párszor, és minden alkalommal nagyon hamar vége lett... Már ott tartok, hogy nincs is kedvem az egészhez, mert félek, hogy újra csak ilyen rövid lesz, és olyankor annyira kellemetlen az egész szitu, ő bocsánatot kér, én vigasztalom...Nagyon igyekszik, próbál kézzel, szájjal kielégíteni, de sajnos pl. legutóbbi alkalommal én már annyira feszült voltam, tartottam attól, hogy ismét gond lesz, és emiatt nem tudtam elengedni magam kellőképpen, így nagyon nehezen tudott felizgatni, és persze mikor végre belémhatolt, alig 2-3 perc után már vége is volt...
Engem nagyon frusztrál ez a dolog, és látom rajta, hogy őt is. Fogalmam sincs mit tegyek, mivel lehet ezen segíteni? Egyáltalán lehet?
Nem sok fiúval volt eddig kapcsolatom, de senkivel nem voltak ilyen problémák, mindenkivel maximálisan tudtam élvezni a szexet. Tanácstalan vagyok, nem tudom kezelni a helyzetet. Utálnám magam, ha ezért elhagynám, mert szeretem!Aki tud valami tanáccsal szolgálni, örömmel veszem.Amúgy én 25 éves vagyok, ő 26.
  1. Torolt_felhasznalo_893699
    Torolt_felhasznalo_893699
    2004. december 31. 09:1426.
    Ja, bár ez szerintem jóval több volt 20cm-nél.
    Nem tudom volt-e már tapasztalatod olyannal akivel igencsak bőkezűen bánt a természet de hidd el arra még másnap is emlékszel:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483720 (24)
     
  2. 2004. december 31. 09:1325.
    Ki nem tudna elriasztani??És mi van, vizes pólóban engem??Mi van?!Már megint nem értelek. Nem is ismerjük egymást, miért nekem címzed a válaszaid?Nem értek belőle semmi. Már a másik topicon is írogattál vmi újságról, az is értelmetlen volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483720 (21)
     
  3. Torolt_felhasznalo_483720
    Torolt_felhasznalo_483720
    2004. december 31. 09:0724.
    Én inkább mínusz centikben szoktam megnyugodni. :-)))
    előzmény:
    maxmara (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_893699
    Torolt_felhasznalo_893699
    2004. december 31. 09:0723.
    Dézikének igaza van, hogy nem érdemes a férfiakat azzal stresszelni, hogy miért nem megy, mikor fog menni stb.
    Viszont ha szereted el tudod dönteni, hogy ő milyen típus (kommunikatív, önmarcangoló. . . ) és lehet, hogy ha megtalálod a megfelelő hangnemet hamarabb célt érsz.
    Volt egy barátom akivel a sex az elejétől kezdve isteni volt (bárhol, bármikor) aztán egyre többet veszekedtünk, majd azon vettem észre magam, hogy már nem voltunk együtt 1 hete, 2 hete, 3hete.
    Nagyon rosszul esett és persze hiányzott. Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy nem jó neki, hogy én kezdeményezek. (??? ilyet se hallottam még). Az a rossz ilyenkor, hogy a nők hajlamosak azt hini, hogy már nem vonzóak. Szóval eltelt vagy 2-3 hónap, én nem kezdeményeztem és közben sokat voltunk távol egymástól. Aztán kevesebbet veszekedtünk és rendbe hoztuk a kapcsolatunkat lelki sikon. Ezek után egyből kívánt. Szóval némely férfi lelkizősebb, mint mi nők és ha gond van a kapcsolattal, gond van a sexel is. Pedig ő nem egy nyálgép volt.
    előzmény:
    dézike (15)
     
  5. Torolt_felhasznalo_483720
    Torolt_felhasznalo_483720
    2004. december 31. 09:0522.
    A totális kielégülést mindenki más módszerrel éri el
    ő úgy :-))))
    előzmény:
    maxmara (20)
     
  6. Torolt_felhasznalo_483720
    Torolt_felhasznalo_483720
    2004. december 31. 09:0421.
    Engem nem tudna ilyen könnyen elriasztani ! De ugye ezzel nem arra célzol, hogy hasonló lenne a kimenetele, ha vizes pólóban látnálak?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_463909 (19)
     
  7. Torolt_felhasznalo_893699
    Torolt_felhasznalo_893699
    2004. december 31. 08:5820.
    teljesen igazatok van
    nekem is volt egy baratom, halalosan szerettem es nála a sex min 1-2 ora hosszat jelentett (az előjátékot nem számítva), ehhez jött még hozzá a nem mindennapi mérete. . .
    szóval az Isten mentsen meg az ilyentől mindenkit (bár biztos van akinek bejön) és 1-2 óra múlva már én szóltam, h lehet h már elég a jóból
    aztán - mivel nagyon szerettük egymást - megbeszéltük és sikerült lecsökkenteni "normális" hosszúságúra. szerintem mindent érdemes megbeszélni
    előzmény:
    dézike (15)
     
  8. 2004. december 31. 08:2019.
    Szia!
    Már nem fűznék hozzá semmi mást az előttem szólókhoz, csak annyit, hogy legyél hozzá mindig kedves!!Ne morogj, ne némulj meg, kedvesen állj hozzá, nehogy világkatasztrófának érezze ezt a sikertelenséget, mert attól még görcsösebb lesz. . .
    Kell egy kis humorérzék és sok kedvesség!!:)
    (Humorérzék nem egyenlő a kinevetéssel!De gondolom, nem is áll szándékodban kinevetni, hisz ha jól értettem, szeretitek egymást és ez nagyon jó!:)) )

    És Dézikének ötlete nagyon igaz. :)
    előzmény:
    *KisViki* (9)
     
  9. Torolt_felhasznalo_705879
    Torolt_felhasznalo_705879
    2004. december 31. 03:4418.
    Ha nem tudtok róla beszélgetni, egyszerűen mutasd meg neki ezt a topic-ot . . .
    előzmény:
    *KisViki* (11)
     
  10. 2004. december 31. 00:2217.
    :))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594970 (16)
     
  11. 2004. december 31. 00:2016.
    énis éppen javasolni akartam, tán konzultáljon azzal leánnyal, ki arról nyitott topikot, palija ötórán keresztül gyömöszölte:)
    előzmény:
    moraki77 (14)
     
  12. Torolt_felhasznalo_986413
    Torolt_felhasznalo_986413
    2004. december 31. 00:1615.
    Ne izgasd magad tulságosan . Szerintem szerelmes és idővel megoldódik i a probléma . Ha sokat beszélsz róla gátlásos lesz . Alkalmazd azt amit javasoltam ha akarod . SAJÁT DÖNTÉSED .
    De valamelyik hsz . -el egyetértek . Soha ne legyen részed olyanban hogy nemtud elmenni csak kb. 1 óra alatt . Az valami szörnyü . Inkább játszadozzatok , ismerkedjetek .
    Sok sikert és szeretettel gondolok rátok .
    előzmény:
    *KisViki* (11)
     
  13. 2004. december 31. 00:0214.
    p. s: Volt már olyan pasid aki évezredek alatt tudott csak elmenni? Na az sokkal kínosabb. . . :)
    előzmény:
    *KisViki* (11)
     
  14. Torolt_felhasznalo_608355
    Torolt_felhasznalo_608355
    2004. december 30. 23:5513.
    az nem lehet hogy a kapcsolat frissessége miatt van? hogy túl erősek az érzelmek?
    előzmény:
    *KisViki* (11)
     
  15. 2004. december 30. 23:5512.
    Én még csak nem is beszélnék róla. . . Egyszer régen baj volt azzal a fiúval, akibe nagyon-nagyon (!) szerelmes voltam, nem ment neki a dolog. Mármint úgy egyáltalán. De engem egyáltalán nem érdekelt, hogy miért meg hogyan, sőt nem is zavart a dolog, hiszen nagyon szerettem, s csodák csodája kb két hét alatt meg is oldódott a "probléma". Pusztán csak attól (szerintem), hogy nem volt ezzel kapcsolatban semmi görcsölés, csak nagyon vidám hangulatban játszottunk egymással. . . (nagy sóhaj) :)
    előzmény:
    *KisViki* (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_411634
    Torolt_felhasznalo_411634
    2004. december 30. 23:4111.
    igazad van, abszolút jó ötlet, és igyekszem majd hasznosítani :)
    tudod, a legnehezebb az, hogy erről elkezdjünk komolyan beszélni. . .
    merthogy eddig csak épphogy beszéltünk róla, aztán igyekeztünk témát váltani - pedig ez a legrosszabb, ha csak magunkban örlődünk. . . beszélni kell a problémákról, mindíg, minden helyzetben, csak így lehet megoldani őket.
    erőt veszek magamon, aztán meglátjuk mi lesz
    mindenesetre nagyon köszi, hogy megpróbáltál segíteni!
    előzmény:
    dézike (10)
     
  17. Torolt_felhasznalo_986413
    Torolt_felhasznalo_986413
    2004. december 30. 23:3310.
    Elhiszem hogy nem szándékos volt a duplázás . Én még soha nem nyitottam topicot , lehet hogy igy járnék . Mi a véleményed arról amit irtam ?
    előzmény:
    *KisViki* (9)
     
  18. Torolt_felhasznalo_411634
    Torolt_felhasznalo_411634
    2004. december 30. 23:299.
    mindenkinek nagyon köszi a tanácsokat!
    DE! nem tudom, miért jött létre két topic!!tényleg fogalmam sincs, hogy sikerült ezt összehoznom. . . :)), de nem állt szándékomban duplán megnyitni. . .
    előzmény:
    dézike (8)
     
  19. Torolt_felhasznalo_986413
    Torolt_felhasznalo_986413
    2004. december 30. 23:208.
    Én annyit tudok tanácsolni -igaz nem vagyok szexológus-hogy egyelőre tartózkodjatok a közösüléstől . Próbáljátok meg előjáték kal , pettingel kielégiteni egymást és ha lehet először Te kezd Te elégitsd ki a Párodat . És amikor Ő már elment akkor vegyen kezelésbe Téged . Kézzel , szájjal ami a fantáziájába belefér . És a közös élmény a közös gyakorlat megteszi a magáét nekem elhiheted . A szexuális élményt nem kizárólag a közösülés jelenti .

    Tényleg bajban lehetsz amiért két topicot nyitottál .
    Sok sikert .
    előzmény:
    *KisViki* (1)
     
  20. Torolt_felhasznalo_178082
    Torolt_felhasznalo_178082
    2004. december 30. 23:147.
    akkor biztos erre gondolt HP -duplázás gyanánt. . .
    előzmény:
    KaleM (6)
     
  21. Torolt_felhasznalo_531581
    Torolt_felhasznalo_531581
    2004. december 30. 23:116.
    láttátok, hogy kétszer van megnyitva?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. december 30. 23:095.
    Nekem is van egy nagy gondom :-( Úgy , de úgy nyomja a derekamat valami az ágyban esténként! Lehet, hogy borsószem királykisasszony vagyok? :-DDD
    Bocs az offért, de ez kijött :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_531581
    Torolt_felhasznalo_531581
    2004. december 30. 23:064.
    ne aggódj, majd belejöttök!
    én is így jártam, - járok- hat hetes kapcsolatom van.
    egészen egyszerűen, szerintem arról van szó, hogy meg kell tanulni egymást.
    mi elég ritkán találkozunk a távolság, no meg az egyéb kötelezettségek miatt.
    én azt javasoltam a páromnak, hogy ne tartsa magát vissza, így aztán a második menetnél már nincs probléma.
    legyél türelmes, és örülj annak, amit éppen kapsz, szeretetet, ragaszkodást, figyelmet. . .
    előzmény:
    *KisViki* (1)
     
  24. 2004. december 30. 22:523.
    Szerintem csak egy kis turelemre van szukseg, ez idovel meg fog szunni. A srac vegtelen vonzalmaval indokolhato ez, ami persze nalad is biztosan meg van, de a nok ugye mas tipusuak. . . Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az o vonzalma is csokkeni fog, hanem majd kiegyensulyozottabb lessz az intim percekben is. Szerintem varj, biztos nem fogod megbanni. . . Bar nyilvan ez egy ido utan frusztral es annak snincs ertelme, hogy a te szexualis magatartasod is csorbat szenvedjen. Ne gorcsolj semmikep, hanem probalj meg beszelni vele errol. . .
    Udv
    Mokuska
    előzmény:
    *KisViki* (1)
     
  25. 2004. december 30. 22:492.
    TÜRELEM
    előzmény:
    *KisViki* (1)
     

Címlap

top