Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jézus, a pártus herceg

Torolt_felhasznalo_552993
Torolt_felhasznalo_552993
Létrehozva: 2004. december 19. 18:48
Jöjjön ide mindenki, aki ismeri Badiny Jós Ferenc eme kötetét, és beszélgessünk róla.
Aki még nem olvasta, nagyon melegen ajánlom, mert sok tévhitet eloszlat - mármint abban, aki egyáltalán az igazságot keresi Jézussal kapcsolatban.

Mindenről beszélünk ezen a fórumon, csak éppen Jézusról nem.
  1. 2004. december 26. 14:46601.
    a baromarcu az kifejezetten neked szolt! vallas es hovatartozas nelkul!!!
    az szemelyes te vagy!

    előzmény:
    GÉGÉ (678)
     
  2. 2004. december 26. 14:43600.
    Én kérdeztem - téged- de nem felelsz. . . Most sem.
    előzmény:
    GÉGÉ (669)
     
  3. Torolt_felhasznalo_353594
    Torolt_felhasznalo_353594
    2004. december 26. 14:39599.
    Te szegény üldözött! Nyiss ablakot, küldök Dedalont, mielőtt kiszáradnál a sok okádástól. Mert akkor mi lesz velünk, kin fogunk röhögni?!
    előzmény:
    GÉGÉ (671)
     
  4. 2004. december 26. 14:38598.
    volt ma idom gondolkodni a hozzaszolasaidon.
    megosztom veled az eredmenyt:

    azert nem fogad el toled senki semmilyen informaciot, mert gyulokodve teszed es gyulolkodve adod tovabb. te nem a sajat oromodre vagy tudasszomjadra keresel valaszokat a magyar gyokerek temaban. te csak ledorongolni, foldebeverni szeretnel mindenkit.
    eddig a gyulolkodesed ket reteghez szolt: a zsidokhoz es a kommunistakhoz.
    most kibovitetted egy harmadikkal is: a hivo, vallasos kereszteny reteggel. most azokon ugralsz, most azok hitet akarod elvenni, mert hirtelen felmerult valami keszekusza elmelet, amire azonnal kaphato vagy, hiszen te magad is hasonlo vagy hozza. .
    hogy ezzel most hany hivon utsz, az teged nem erdekel, mert te magad vagy a nagy magyar tokely.
    mar tobbszor kitargyaltuk, hogy eleg oreg vagy mar ahhoz, hogy tudjuk, te is atelted ezeket a rendszereket, amik voltak.
    mondjuk nem merult fel senkiben eddig, hogy te akkor is ekkora fajmagyarkodo lettel volna. :((((( nem az a tipus vagy.
    de ezt tegyuk felre, legy te a fajmagyar.
    remelem ennek ellenere felfogod, micsoda pusztitast vegzel az emberek lelkeben!

    veled kapcsolatosan mar csak egy gondolat maradt:

    nincs kivel es nincs mirol beszelni!!!!!!

    te egyetlen ertelmes ember egyetlen ertelmes gondolatat sem erdemled meg!

    előzmény:
    GÉGÉ (656)
     
  5. Torolt_felhasznalo_353594
    Torolt_felhasznalo_353594
    2004. december 26. 14:33597.
    " GÉGÉ (648)2004-12-26 13:14
    A téma elején FHB előbb nyelvszakértőként tetszelgett, aztán az orrunkra kötötte, hogy judaisztikai szakértő.

    A föltett kérdéseimeit bizonyára még mindig tanulányozza és egyszer majd megválaszol rá.

    Föl lehetne sorolni azokat a neveket, akik nem érvelni jöttek ide, hanem csak okádni és durván személyeskedni. "

    Föl hát! Milyen érdekes, megint csak GÉGÉ+Sonata*

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_353594
    Torolt_felhasznalo_353594
    2004. december 26. 14:31596.
    Két kis össze illő ember,
    Fénylő, tágra nyíló szemmel.
    Figyeld, elakad a hangjuk.
    Istenem, hát mi vagyunk. . .

    Két fénysugár a ködben,
    jöttél hozzám és én jöttem.
    Látod, így volt írva sorsunk,
    Most élünk végre, nem csak álmodunk!:))))))))))))))))))))))))

    Előzmény:GÉGÉ+Sonata*
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. december 26. 14:21595.
    )(7. 4. 7.
    Hát nem vagyok a számítógép ördöge. . . . )))) Nem tudom ugyanúgy idehozni, de felismered, nem?. . . . )))
    előzmény:
    GÉGÉ (656)
     
  8. Torolt_felhasznalo_185022
    Torolt_felhasznalo_185022
    2004. december 26. 14:11594.
    !999-ben jobboldali kormany volt, akik a nepszavazason az igen-re buzditottak, vagyis jo magyar emberek. Hogy hogy nem tamogattak ennek a hianypotlo munek a kiallitasat amire az egesz vilagnak igenye van?
    Megindokoltak?
    előzmény:
    GÉGÉ (656)
     
  9. 2004. december 26. 14:00593.
    Hogy ne kelljen sokat visszakeresgelned:

    Szia Gabor, csak jottem megnezni, hol tartotok. :-)
    Ja es kosz az uj webcimeteket, mar nem tudtam, hol keresselek benneteket. Nehez kovetni, tul sokszor valtoztatjatok az elerhetoseget (persze okosan ugyanazt a lapot teszitek fol mindenhova, minek annyit dolgozni rajta, eleg az alapszinen valtoztatni egy kicsit) - maradt meg olyan magyar szerver, ami megturi az anyagot? Mert ismerem nehez sorsotokat, Europaban pillanatok alatt lekapkodjak az ilyesmit a netrol, szoval nemsokara a szabad amerikai szerverekre kell fanyalodjatok. Hu, az nagyon ciki lesz, mi? :-)
    előzmény:
    GÉGÉ (656)
     
  10. 2004. december 26. 13:58592.
    Ani po hamudi, rak toci et haaf selha velo tuhal lehahzir oto lahor miefo sebata. . .
    előzmény:
    GÉGÉ (656)
     
  11. 2004. december 26. 13:43591.
    Biztos az egesz csak hulye reklam, a vakitoan kek eggel, a kristalytiszta, vegtelen tengerrel, meg a palmafakkal. Tudtam, hogy ez tul hamisnak tunik - valojaban a magyar rovasirast tudja ott tanulmanyozni a nyaralo, semmi mas elfoglaltsaga nincs a kornyeken. Puff neked lakatlan sziget!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_353341 (590)
     
  12. 2004. december 26. 13:42590.
    Lehet, hogy megsem vagyom oda annyira? Nagyon unatkozhatnak ott azok a szerencsetlen nyaralok. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_353341 (589)
     
  13. 2004. december 26. 13:40589.
    Miert izzadnanak a nyaralok? A Kanari szigetek az egyetlen hely a vilagon, ahol a homerseklet allandoan 15-27 fok korul van. . .
    előzmény:
    GÉGÉ (656)
     
  14. 2004. december 26. 13:36588.
    Szoval akkor mizujs net-ugyben?
    előzmény:
    GÉGÉ (656)
     
  15. 2004. december 26. 13:35587.
    Azt a muveletlen vilagot!
    előzmény:
    GÉGÉ (655)
     
  16. Torolt_felhasznalo_185022
    Torolt_felhasznalo_185022
    2004. december 26. 13:31586.
    Sehol meg meg sem emlitettem a kozelkeletet. Az onnan szarmazo hozzaszolasokhoz sem fuztem semmilyen velemenyt, meg utalast sem tettem erre.
    előzmény:
    GÉGÉ (651)
     
  17. 2004. december 26. 13:31585.
    Szia Gabor, csak jottem megnezni, hol tartotok. :-)
    Ja es kosz az uj webcimeteket, mar nem tudtam, hol keresselek benneteket. Nehez kovetni, tul sokszor valtoztatjatok az elerhetoseget (persze okosan ugyanazt a lapot teszitek fol mindenhova, minek annyit dolgozni rajta, eleg az alapszinen valtoztatni egy kicsit) - maradt meg olyan magyar szerver, ami megturi az anyagot? Mert ismerem nehez sorsotokat, Europaban pillanatok alatt lekapkodjak az ilyesmit a netrol, szoval nemsokara a szabad amerikai szerverekre kell fanyalodjatok. Hu, az nagyon ciki lesz, mi? :-)
    előzmény:
    GÉGÉ (651)
     
  18. Torolt_felhasznalo_185022
    Torolt_felhasznalo_185022
    2004. december 26. 13:15584.
    Ahhoz konnyen hozzajuthatok, vicces, hogy ezt irod.
    Szakmai targyakat tanitok a Gogypedagogiai egyetemen. Praktizalok is.
    Igy megszoktam a megfelelo szintu fogalmazast. Sajnalom, hogy meg ez is zavaros Neked.
    Sonata*:
    Te joszandeku vagy. Ugye a 642-es 643-as hozzaszolas stilusaval nem ertesz egyet.
    Szeretnelek Teged megkerdezni, minden hatso gondolat nelkul: Ma a vilagon, Magyarorszagon ki a magyar. Ki igazi magyar.
    Szepen es egyszeru mondatokkal kerdezem Toled. Koszonom.
    előzmény:
    GÉGÉ (640)
     
  19. 2004. december 26. 13:10583.
    Túlestem. . . )))
    Él még Badinyi?
    előzmény:
    GÉGÉ (644)
     
  20. Torolt_felhasznalo_667249
    Torolt_felhasznalo_667249
    2004. december 26. 13:07582.
    Miről is beszélsz ?
    Minden külföldi sárgajelű aki itt ezen a topicon megfordul.
    Az NLC ezt a színt választotta nekik megkülönböztetésül.
    Az én pirosomról sem a Nagy Októberi Szoc. Forradalom jut eszébe másoknak és nekem sem.
    Ha Neked ilyen színproblémáid vannak, akkor ott más gond is lehet. . . . . . . . . .
    Nekem nincs problémám a sárga jellel, arról nem tehetek, hogy akik ezen a topicon megfordultak történetesen kivétel nélkük ama bizonyos topicból érkeztek. Talán reklamálj a rendszergazdámál, hogy változtassá
    k az ő színűket hupililára a félreértések elkerülése végett. Kellemetlen az ilyen, az kétségtelen. . . . . . . . .
    előzmény:
    eda-1952 (580)
     
  21. Torolt_felhasznalo_667249
    Torolt_felhasznalo_667249
    2004. december 26. 13:02581.
    Itt egyetlen ellenvélemény nem hangzott el az általad említett "hiteltelenen" kívül. Minden egyéb vélemény a cikizésen alapult, érdemi vita nem volt. Nem voltak érvek és ellenérvek, ahogy Te is pontosan leírtad a topicoc általános ismérveit ( inkább vitára érvényes egyébként ). Itt nem voltak a másik oldal részéről ellenérvek, esetleg FHB esetén mondható el ilyesmi. Az más kérdés, hogy nem értettünk egyet, de legalább írt valamit. A többiek semmit.
    Azt pedig hagy döntsem el én, hogy mihez szólok hozzá. . . . . . . . .
    Nincs szükségem arra, hogy egy olyasmihez kapacitáljanak ami nem érdekel, még akkor sem, ha nincs tiltva.
    Nem azzal volt itt sem a probléma, hogy bárki beleszólt, a topicok már csak ilyenek, bárki beleszólhat. Ez így van rendjén addig, amíg nem valamiféle hátsó szándékok és érdekek a topic szétverését tűzik ki célul. . . . . . . . .
    előzmény:
    Hadasa (579)
     
  22. 2004. december 26. 12:53580.
    Nagyon vicces. . . . ebből arra kell következtetni, hogy aki külföldön élő magyar az. . . . . ? Hú, de sokan ugranának most. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667249 (577)
     
  23. 2004. december 26. 12:51579.
    A topik így indult. . . eredetileg senki nem a magyarokat, hanem a szerzőt "cikizte", hogy hiteltelen.
    Nem tudom, én még nem olvastam tőle semmit, ehhez nem tudok szólni.
    A "magyarkodás", meg a többi - sajnos - később jött.
    Miért ne lehetne az eredeti témáról beszélni? Szerintem senki sem tiltotta meg! Ha valaki ezt hiszi, elhiszi, akarja hinni, hát tegye! Ám vannak sokan, akik másképp gondolják, ők is hozzászólnak, mert a topikok rendszerint így működnek (vélemények és ellen-vélemények sorozata).
    Hogy te nem akarsz az izraeles topikhoz szólni, az a te dolgod, de megtiltva nincsen. . . tudtommal.
    A topikokhoz rendszerint nem csak egy náció szól hozzá. . . a "romános", "németes", "hollandos", stb. topikhoz is szólnak hozzá olyanok is, akiknek "nem inge".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667249 (576)
     
  24. 2004. december 26. 12:51578.
    Szívesen elbeszélgetnék Badinyival -ha még él -, hogy az anno első látásra szimpatikus elméletéhez (nem Jézus, hanem a sumér) szerinte is hozzátartozik-e a vaskalaposság, az antiszemitizmus. . . stb. Mert nem hiszem.
    előzmény:
    GÉGÉ (632)
     
  25. Torolt_felhasznalo_667249
    Torolt_felhasznalo_667249
    2004. december 26. 12:47577.
    Szerinted milyen színű a jelük ???? :-)))))))
    előzmény:
    eda-1952 (572)
     

Címlap

top