Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 augusztusi babavárók

Mozso2
Létrehozva: 2004. december 4. 15:38
Sziasztok!

Számításaim szerint augusztusi babaváro vagyok:-)))))

Sziasztok
Mozso
  1. Torolt_felhasznalo_374823
    Torolt_felhasznalo_374823
    2004. december 12. 21:34101.
    Hello, én egy új csatlakozó volnék, egy órája lett a tesztem pozitív, és tisztára boldog vagyok, meg ideges, és még nem merem senkinek mondani, de itt muszáj:))
    Az előző terhességemmel annyi gond volt, nem kilenc hónap öröm, hanem 7 hónap rettegés, szóval jól jönne egy kis bátorítás, de apának még nem merem mondani. . . várom a megfelelő időt. . . fel sem fogom, de mi lesz ha megint annyi baj lesz???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. december 12. 21:02100.
    Szioka!

    Én is pont tegnap nézegettem, nagyon jo dolgok vannak benne!!!!

    Szioka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_800809 (99)
     
  3. Torolt_felhasznalo_800809
    Torolt_felhasznalo_800809
    2004. december 12. 11:0599.
    Itt van balra a rozsaszin savban!!!Puszi!!!:-)))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_800809 (98)
     
  4. Torolt_felhasznalo_800809
    Torolt_felhasznalo_800809
    2004. december 12. 11:0398.
    Kismamik, nezzetek meg a föoldalon a babazzunk oldalt, azon belül is a gyermekvaros reszt!!!!!!Hetekre lebontva mutatja meg a terhesseget es a babat, van a szoptatasrol is egy csomo jo dolog!En elmentettem a kedvencekhez, a jövöre gondolva!!!!!:-))))))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 11. 12:3897.
    Abszolút egyetértek Veled Mozso!!!!!Ha ilyen sokáig nem jött meg a menstruáció, ráadásul 5 db tzerhesteszt is pozitív lett. . . még va remény.
    Veled mizujs????Minden rendben remélem. Barnázás alábbhagyott?? Miért kell azt a gyógyszert szedni és meddíg. . . Én is annyira aggódok, sokszor ellenőrzöm nem -e jött meg a mensim. . . . De eddíg hála nem. Jó hétvégét mindenkinek!!
    előzmény:
    Mozso2 (96)
     
  6. 2004. december 11. 09:3896.
    Szioka Plumtree!

    én a helyedben még nem mondanék le 100százalék a ababárol, nekem volt egy elözö terheséggem, amivel elmentem, kb olyan tájt orvoshoz mint te és azt mondták nem vagyok terhes, pedig az voltam!!!!!!de sajnos 1-hét mulva elvetéltem:-(((
    és nekem igaz csak 2 tesztem volt de egy pozitiv és egy negativ. . . . . .
    ez a doki kispesten volt,
    2-nap mulva elmentem a saját dokimhoz, ö cegléden van és rögtön mondta hogy igen terhes vagyok azt mondta a másik teszt nem volt elég érzékeny. . . . .
    (ezután vetéltem el)

    most is voltam már dokinál mert az elözö vetélés miatt nagyon ovatosnak kell lenni. . . . .
    és mikor a baba még csak 16-napos volt még nem látszodott. . .
    de 20naposan már igen:-))))))
    és ha neked nov 8-án volt meg utoljára akkor kb 14-16 napon pete érés az az 22-én vagy
    24-én az az még csak 16-napos volt a baba!!!
    ugyhogy szerintem vigyázz magadra!!!!!
    és ne add fel!!!!
    ha már ennyire mániákus tesztelö lettél inkább csinálj még, a patikába én már direkt ugy kértem, hogy extra érzékenyet, igaz drágább volt de két csik lett rajta:-)))))))))))))

    szurkolok, hogy maradj velünk!!!!!!!!!!

    nagyon kiváncsi vagyok, ahogy van valami irj!!!!!!!!

    ja és nekem se volt se hányinger se cici feszülés. . . . . .
    már van:-)))
    ugyhogy lehet, hogy csak négy nap és minden meglesz. . . . .

    szioka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 10. 23:0895.
    Nagyon sajnálom. . . . Pedig olyan jó lett volna ez a 2 naponta szülés. . . . Még én sem nagyon hiszem el, hogy babám lesz. . . ki kell várni a 3. hónap végét. Bár karácsonykor elmondjuk a szüleinknek, de csak a szűk családnak, mert nem lenne jó elkiabálni a dolgokat. Plumtree, azért nézz be hozzánk néha, és próbálkozzatok, majd megnyitodd a 2005 szeptemberi babavárók topikot!!!!!Teljes szívemből kívánom!
    Puszi mindenkinek!!!!Zs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_611094 (94)
     
  8. Torolt_felhasznalo_611094
    Torolt_felhasznalo_611094
    2004. december 10. 22:5294.
    Hullamhegy utan hullamvolgy.

    Ma reggel a repulon csinaltam egy tesztet, valami fuggoseg-fele alakult ki. Negativ. A masikat is kivettem a dobozbol. Negativ. Elso utam rogton a repterrol a korhazba vezetett itthon, ahol egy nagyon turelmetlen es faradt orvos (azt hiszem, eppen szult elotte, mert sokat kellett varni) megvizsgalt, es kozolte, hogy mehen beluli terhessegnek nincs nyoma. "Nagyon ures a mehecskeje". Es mehen kivuli? kerdezem en - "hat, az nagyon ritka, meg lennenek mas tunetei is". Azt se kerdezte, mikor volt mensim meg egyaltalan az volt neki a legfontosabb, hogy minel elobb elhagyjam a rendelot. Azert egy labortesztre be akart utalni. Kerdeztem: miert, lat valami eselyt? Nem. De Angliaban csinaltassam meg, mondta. Es kulonben is, hogy van az, hogy en ide berepulok es elvarom, hogy mondjanak valamit. . . Ok csak magyar ellatast tudnak biztositani. . . Mondtam neki, hogy magyar szazszor jobb, mint az angol. . . Erre elmosolyodott, kerdezte, mikor jovok megint, es mondta, hogy akkor karacsonykor menjek ujra el hozza. Azt mondta, meg fog jonni tiz napon belul. :((((((((((((((((

    Azert nem sajnalom, hogy elmondtam Nektek. Nagyon koszonom a drukkokat.

    Most nagyon faj. Raadasul a ferjem sincs itt, pedig nagy szuksegem lenne a gyengedsegere.

    Szoval bucsuzom Toletek es nagyon sok drukkot kuldok Nektek!!!
    Szeretettel, Plumtree
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. december 10. 22:2193.
    Sziasztok, a változatosság kedvéért én is a 2004. augusztusiaktól érkeztem hozzátok, Tamarát pedig már ismerem is így neten keresztül:)))

    A többiek jókívánságaihoz csak csatlakozni tudok!!!

    Dudu: Az adataink megegyeznek, nekem is okt. 26 és aug. 2 volt a két irányszám, csak éppen egy évvel korábban:))) Augusztus 2-án meg is született Barnabás, múlt héten volt 4 hónapos. Nézd meg, ha van kedved, nincs jelszóm.

    Mindenkinek szép és gondtalan babavárást kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 10. 19:4992.
    Hahó csajok. . . Hát mi van veletek???Ki fog jövő augusztusban szülni????????????Valaki jelenjen már meg:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821306 (91)
     
  11. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 10. 16:1391.
    Kíváncsi vagyok, látszott-e a baba, vagy egyáltalán ilyen korán mi látszik???Meg tudják állapítani gondolom, hogy beágyazódott-e rendesen. . . ilyenek. . . . Kíváncsi vagyok nagyon a beszámolódra!!!!Mindenkinek kívánok nyugalmat és kitartást a várakozáshoz!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_611094 (89)
     
  12. Torolt_felhasznalo_983873
    Torolt_felhasznalo_983873
    2004. december 10. 10:4590.
    Sziasztok lanyok!

    Latom nagyon beindult ez a topik es egyre tobben vagyunk!

    En meg nem voltam UH-n, nekem is azt mondta az orvos hogy ilyenkor meg nem latszana semmi. Pedig mar olyan jo lenne latni! :-)

    Szep napot mindenkinek es varjuk a hireket!
    Dudu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_611094 (87)
     
  13. Torolt_felhasznalo_611094
    Torolt_felhasznalo_611094
    2004. december 9. 23:4289.
    :))))

    Olyan jo itt lenni kozottetek. Holnap irok, mi volt a dokinal.
    Ti is irjatok!
    Jo ejt, Plumtree
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821306 (88)
     
  14. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 9. 23:3588.
    De jóóóó, 2 naponta fogunk szülni a kalkulátor szerint. . . :)))
    Mozso aug. 11, én aug. 13. Te aug 15:)))
    Aztán majd mind 1 napon lesz:))))))))))))))))))))
    Mozso, nálad az ultrahangon látszott valami már?
    Biztosra szeretnék menni a jövő héten. . . Jó éjt mindenkinek!Zs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_611094 (87)
     
  15. Torolt_felhasznalo_611094
    Torolt_felhasznalo_611094
    2004. december 9. 23:2787.
    Sziasztok!
    Csatlakozhatok?

    Adatok: utolso mensi nov. 8, netes kalkulator szerinti varhato idopont: aug. 15. Mindig is augusztusi babat szerettunk volna, mindketten augusztusiak vagyunk! A probalkozast oktober kozepen kezdtuk. A ferjem 29, en 26 eves vagyok, ket eve hazasok.

    Nem erzem magam terhesnek, mert semmi emelyges, cicifeszules stb. , de ennek ellentmond az 5 darab pozitiv teszt es a mensi hianya!

    Dokihoz holnap szeretnek menni, mert reggel repulok haza Budapestre es elso utam a korhazba vezet majd. . .

    Drukkoljatok, en is nagyon drukkolok! Jo, hogy megnyitottatok ezt a topikot!

    Udv,
    Plumtree
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. december 9. 22:1986.
    Szioka Mindenkinek!!!

    Nem voltam ma mert párommal töltöttük a napot, voltunk bécsben nagybevásárláson,
    nagyon szép volt:-))))

    Én kaptam a dokimtol egy gyogyszert, hogy kicsikét nyugodtabb legyen ez az elsö 12-hét a neve:UUtrogestan napi 3 szor 1 8-oránként az elsü 12-hétre
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821306 (78)
     
  17. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 9. 21:1185.
    Annyira örültem a hozzászólásodnak heömano!!!!Megnyugtattál. . . Nagyon vigyázok magamra. . . egész nap csak ülök az ágyamon. . . és . . . . . tanulok. . . Mi lehet Mozso2-vel????MOZSO hol vagy????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_800809 (84)
     
  18. Torolt_felhasznalo_800809
    Torolt_felhasznalo_800809
    2004. december 9. 18:3584.
    A dokim igy fogalmazott:az elsö honap, elso hetek mindent eldöntenek-utolag felesleges azon parazni, hogy 2 hetes volt a baba es cigiztem, alkoholt ittam, stb. . . ugyanis ebben a terhessegi idöben ugy müködik a szervezet, hogy mindent vagy semmit. Azok a babak, akik mar 5-6 hetesek, azoknak mar nem artott a mulbeli bünözes, akiknek meg artott, azoknak a szülei nem is tudjak, hogy ott volt az a baba. . . . ugyhogy semmi retteges, egeszseges kismamik vagytok, es a jövöben meg ugyis mindenki vigyazni fog. . . . en a pozitiv terhessegi teszt elött meg napi 1 doboz cigit szivtam es bort is ittam a karacsonyi bulin, megis itt a mano, epen, egeszsegesen-az igaz, hogy a cigit letettem es kb 2 pohar vörösbort ittam meg a 9 honap alatt. . . de ez igy van rendjen. :-)))
    előzmény:
    Mozso2 (67)
     
  19. Torolt_felhasznalo_800809
    Torolt_felhasznalo_800809
    2004. december 9. 18:2683.
    Sziasztok Babavarok!:-)))

    Nekem a VOMITUSHEEL nevü homeopatias cseppek jöttek be, mar az emelygesnel be kell venni, van egy kis alkoholtartalma, de ilyen mennyisegben nem jelent semmit-az orvos is ajanlotta!Valamint a többszöri, apro eves, alma, szensavas asvanyviz. . . de a sok apro eves meg a kiloimnak nem tett jot hosszutavon. . . . eshat volt olyan, hogy egesz nap emelyegtem, tehat ettem es aludtam, aludtam es ettem. . . de ennek is vege van egyszer!Akkor meg majd jön mas. . . :-)))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842120 (76)
     
  20. Torolt_felhasznalo_865496
    Torolt_felhasznalo_865496
    2004. december 9. 18:1882.
    Sziasztok újdonsült kismamik!
    Én egy hónappal járok előttetek, a júliusi fórumban dumálunk a csajokkal, 8 hetes terhes vagyok.
    Csak egy apró tanács, amit én hülyén csináltam és szerintem megkímélhetitek magatokat egy pár rossz héttől meg csalódástól.

    Én is annyira belelkesedtem, hogy már a hatodik héten elmentem dokihoz, és sajnos az UH még nem tudta megerősíteni a terhességemet. Nagyon el voltam kenődve, csakúgy vigasztalgattak a csajok, mert még embriót nem látott az UH csak petezsákot meg szikhólyagot.
    Úgyhogy én azt tanácsolom nektek, hogy csak a 7-8 héten menjetek el, mert akkor már tutira mond valamit, a gyakori UH meg nem tesz jót állítólag.

    Affig meg mindenki vigyázzon magára!
    Gratula és sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_379872
    Torolt_felhasznalo_379872
    2004. december 9. 16:5381.
    Gyönyörű a kisbabád!!! És az a sok tej!!!!!!!!! Irigyellek. Én sajna csak három hónapos koráig tudtam szoptatni a babámat (azt is inkább fejtem, mint szopta). Tényleg nagyon kicsi volt a hasad! Én 14. hetes voltam, mikor egy orvos (nem nőgyogyó) azt hitte, az 5. hónapban vagyok. Poén. Már nagyon korán új gatyákat vettem, mert minden kényelmetlen volt.

    Még egyszer gratulálok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979031 (80)
     
  22. Torolt_felhasznalo_979031
    Torolt_felhasznalo_979031
    2004. december 9. 16:2080.
    Nekem is a sokszor kis étkezéstől rendeződött a dolog. Én úgy fogtam fel, hogy a manó tudja, hogy vegyen rá a rendszeres étkezésre, mert a nem létező tartalékaimból ugyan éhen is halhatott volna :) Na jó, ilyen úgysem fordulhat elő, de a természet okosan kitalálta ezt, és rávesz arra, ami a picinek jó:) Az álmosság detto ilyen. Én soha előtte és azóta sem (sajnos :(( nem tudtam nappal aludni, de akkor igen!Ebéd után rendszerint elbóbiskoltam egy órára :) Jó hogy megtehettem :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842120 (76)
     
  23. Su
    Su
    2004. december 9. 14:5579.
    Üdv Kismami:-) Örülök, hogy látlak!!!!!
    előzmény:
    Mozso2 (2)
     
  24. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 9. 14:3778.
    Szia!!!Én is úgy vagyok, ahogy te. . . Egyáltalán nem vagyok éhes. . . És annyira fel van puffadva a hasam. . . . majdnem inni sem tudok, majd kipukkadok!Ma csináltam még 1 tesztet, mert a múltkor 3-mat vettünk egyszerre , és megmaradt. pár másodperc alatt kijött a 2 csík-megnyugodtam. . . Tegnap beszéltem a barátnőmmel, aki a 8. ónap elején van, és ő mondta, hogy nem szabad beleélni magunkat a 3. hónapig, mert minden(!!!!) megtörténhet. . . . És nehogy csalódás legyen. Erre tökre beparáztam. Ugye az influenza elleni védőoltásom miatt amúgy is tiszta para vagyok. . . Most meg már aggódok, megmarad- e a baba. Tudom, hogy nem terveztem pont mostanra, de enek ellenére nagyon- nagyon várom, és akarom a férjemmel együtt!!!!!És most azt szeretném, ha minden rendben lenne. A jövő héten megyek orvoshoz. . . Közben meg csinálom a vizsgaidőszakot a jogon:(((Elég nehéz 1 időszak. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842120 (72)
     
  25. Torolt_felhasznalo_277987
    Torolt_felhasznalo_277987
    2004. december 9. 13:2177.
    A másik topicban a lányoknak nagyon bejött a MagneB6 vitamin napi 3*2 adagban, a naponta 5-szöri, de kis étkezés, a sima keksz és a folyadékivás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842120 (76)
     

Címlap

top