Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 augusztusi babavárók

Mozso2
Létrehozva: 2004. december 4. 15:38
Sziasztok!

Számításaim szerint augusztusi babaváro vagyok:-)))))

Sziasztok
Mozso
  1. Torolt_felhasznalo_842120
    Torolt_felhasznalo_842120
    2004. december 8. 10:0251.
    Én is a "folymatosan fogyozó" kategória vagyok, vagy inkább igyekszem minden nap visszafogni magam. :)
    Ez persze felfüggesztve, mióta tudom, hogy terhes vagyok, de egy hete nem igazán van étvágyam, de muszáj enni. Ma is akkor lettem jobban, amikor fél10-kor csakazértis megettem egy fél szendvicset (tegnapról maradt :)).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821306 (41)
     
  2. Torolt_felhasznalo_842120
    Torolt_felhasznalo_842120
    2004. december 8. 09:5250.
    Szia!
    Én is a mustáros kenyérre szavazok! :)
    előzmény:
    Mozso2 (22)
     
  3. Torolt_felhasznalo_842120
    Torolt_felhasznalo_842120
    2004. december 8. 09:5249.
    Sziasztok!
    Csatlakozom a társasághoz. Okt. 27-én jött meg utoljára, a netes kalkulátor aug. 5. -ét számolt. Dec. 5-én voltam UH-n, de még csak egy folt látszott a babából. :)
    Mindenkinek nagyon szép pocakosodást! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. december 8. 09:1948.
    Sziasztok,

    Október 22-én jött meg utoljára, a tesztem nem egyértelműen pozitív és holnap megyek dokihoz, de bízom benne, hogy én is csatlakozhatom hozzátok. Ha jó a babanetes számláló akkor augusztus elején fogok szülni:-))

    Mammamó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. december 8. 09:1047.
    És mikor szándékozol majd orvoshoz menni?
    előzmény:
    Mozso2 (45)
     
  6. 2004. december 8. 09:1046.
    És mikor szándékozol majd orvoshoz menni?
    előzmény:
    Mozso2 (45)
     
  7. 2004. december 8. 09:0845.
    szioka!

    örülök, hogy csatlakozol!!!

    képzeld el nekem is pont november 4-én volt meg utoljára!!!!!

    tök jo:-)))))

    szioka
    előzmény:
    kocci (44)
     
  8. 2004. december 8. 08:3144.
    Sziasztok én is csatlakoznék hozzátok.
    Utolsó mensim nov. 4-n volt úgyhogy én is augusztusi babaváró vagyok.
    Tüneteim egyelőre a mellfeszülés és a a kinőtt melltartók, néha émelygés.
    Ja és nagyon örülök, hogy elíndítottátok ezt a topicot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. december 7. 22:0843.
    Szia!

    Még nem tom, hogy milyen baba mellett tanulni, mert ezt a félévet halasztottam, tehát csak a következő félévben fogok vizsgázni! Nem mertem bevállalni, hogy 4 hónapos baba mellett tanuljak és jól tettem!
    Az elég érdekes lesz, hogy augusztusban szülsz és októberben államvizsgázol! Én ismerek olyat, aki ugyanígy csinálta, minden tiszteletem az övé, én nem lennék képes rá! Már most parázom, hogy a nyári vizsgaidőszakot hogy fogom bírni, pedig addigra Bence már 9-10 hónapos lesz! Na majd meglátjuk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821306 (41)
     
  10. 2004. december 7. 18:2842.
    Sziasztok kisanyukák!
    Én a 2004. végi babaproject topicból vagyok, okt. 25. az utolsó mensim és két pozitív tesztem volt múlt héten. Dokihoz holnap megyek, de nem magánhoz, csak SZTK-ba. . . Semmi tünetem nincs. . .
    Csatlakoznék, ha szabad!
    Vigyázzatok tényleg magatokra, öltözzetek jól fel és a picúroknak sok erőt! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 7. 18:1041.
    Háááát!!!!Nagyon örültem, hogy írtál. . . kicsit megnyugtatott az, hogy lehet egy bébi mellett is tanulni. . . . 5. éves vagyok, de halasztások miatt szeptemberben kezdtem volna államvizsgázni. Mivel a baba augusztus közepén fog megszületni. . . nem tudom. . . . okt-nov-ben hogy tudok én egész álló nap tanulni. . . Főleg ha szoptatni szeretném. . . . Hát mindegy. Mesélj erről, hogy neked hogy ment, és hogy oldottad meg. . . . Most is ugye kezdődik a vizsgaidőszak. . . tanulni kell. . . Megpróbálok nem stresszelni, nem akarok a babának ártani ezzel.
    Én sokkal többet eszek, mint szoktam, mert é szinte állandóan fogyózok, nem ettem kenyeret meg reggelit, meg vacsit szinte soha. Most meg nem akaro a táplálékot elvonni a picitől:))))))))Elevitet szedtek Állítólag jó. . . Nagy zavarunkban, mikor két csíkunk lett, fél órán belül vettünk 1 dobozzal és el is kezdtem szedni:))))
    Remélem nem jön majd hányinger, meg minden. . . . az roppant kellemetlen lenne. . . Ti hogy vagytok vele?
    előzmény:
    solyci (35)
     
  12. Torolt_felhasznalo_800809
    Torolt_felhasznalo_800809
    2004. december 7. 13:0240.
    Szia!:-)

    En elolvastam mi törtent, nagyon brutal. . . nem is hittem volna, hogy ilyen megtörtenhet egy korhazban!Meg jo, hogy figyeltel es nem törtent nagyobb baj!!!!Az en orvosom nemcsak tesztet, de belsö uh-t is csinalt, meg persze kezi vizsgalatot. . . hogy lehet ilyen felelötlen egy ember, mint az a növer?!En kirugtam volna ilyenert, hiszen a mano elete mulhatott volna rajta!
    De szerencsere minden ok!!!:-)))
    En nem tudom hol van a listam, de ket dolgot meg tuti nem szereznek be:-baba kozmetikumokat, mint kremek, babafürdetö, stb. . . en vettem egy csomofelet, aztan kiütesek jöttek a manora es az orvos felirt egy gyogyszertarit. Aztan elmultak a kiütesek, de akkor meg azt tanacsolta a doki, hogy mivel egy ilyen apro baba nem koszos, eleg neki a tiszta viz is. . . most meg it all egy fel illatszerbolt a szekrenyben. . . A masik a mellszivo, mert nem lehet tudni lesz e tej, hogy megy majd a szopi, mit tanacsol a vedönö, doki-sokan vesznek, aztan nem is kell vagy eppen a kezi fejes jobban bejön. . . ezzel meg lehet varni!Szerintem!:-))
    előzmény:
    Mozso2 (38)
     
  13. 2004. december 7. 12:4139.
    Már nagyon kíváncsi vagyok a nemére, de a saját orvosom is nézte uh-n meg a 18-19 héten van egy úgynevezett "nagy" vagy "genetikai" ultrahang, de ott sem tudták biztosra mondani. Azt mondta az orvos, hogy mintha fiú lenne, de hagyjuk ezt még.
    Állítólag sokáig a kuki meg a nuni nem nagyon különbözik egymástól, mindkettő egy kis kidudorodás. Csak a 22. hét környékén szállnak le a herék a herezacskóba, és akkor már az is látszik az uh-n, akkor biztosabban látható.
    De hát meglepetések bárkit érhetnek, hallottunk már olyat, hogy biztosra mondta az orvos hogy fiú vagy lány, aztán mégsem az lett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_983873 (36)
     
  14. 2004. december 7. 12:2838.
    Szioka!

    Hát ugy látszik a kismamiknak teljesen hasonlo a gondolkodásuk:-))
    én is vettem rögtön 2könyvet is, én is sokat iszom mert eddig alig ittam:-))

    Ja és én is két tesztet csináltam 1reggel 1 du. -án

    Nekünk májusban volt az esküvö és mi is utánna szerettük volna a babát, de sajna nem ugy jött össze!!

    mindegy a lényeg, hogy most itt van a pocimba!!!!Nektek gratulálok!!!!!

    voltam dokinál ha elolvasod l a A Clostilbegyt rejtély topic 8662-es hozzászolását akkor
    megtudod miért, nem tul jo okbol, de holnap reggel megyek megint!!

    és akkor elvélig már látszani fog a baba:-)))ugy várom:-))

    sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_983873 (36)
     
  15. Torolt_felhasznalo_344595
    Torolt_felhasznalo_344595
    2004. december 7. 11:4837.
    Sziasztok!
    Azt hiszem Te kérdezted a 2004-es babavárok fórumán a listát, hogy mit is érdemes már most megvenni a babának? Aktuális még vagy már válaszolt vki?
    előzmény:
    Mozso2 (33)
     
  16. Torolt_felhasznalo_983873
    Torolt_felhasznalo_983873
    2004. december 7. 11:2436.
    Sziasztok Lanyok!

    Manka! Koszi hogy irtal nekunk! :-)

    Nona! Gratulalok es sok boldogsagot! Biztos nagyon erdekes erzes lehet amikor a pici mozog a hasadban. Es megkerdezitek majd a nemet, vagy legyen meglepetes a szuletesekor?

    Mozso! Meg ket hete sincs hogy tudunk a babarol, november 25-en derult ki, akkor csinaltam meg a terhessegi tesztet (epp a naszutrol hazaterve) egyet reggel es egy masikat este hogy biztos lehessek benne.
    Elso intezkedesek, hat nogyogyasz keresese, es mult penteken csinaltattam egy vervetelt is. Amugy kicsit jobban odafigyelek arra hogy mit eszem, probalok sok folyadekot inni mert azt olvastam hogy az jo, es sajnos eddig nem ittam tul sokat. Ja es rogton beszereztem egy konyvet melyben kovetni lehet a pici novekedeset es sok kerdesemre valaszt kapok.
    Sokszor vagyok netkozelben.

    Zsezse! En is kezdem erezni a hasamat, pedig azert ilyenkor meg nem no, de fel van puffadva az biztos. 2 napja en is estefele vagyok rosszul. Kulonben mi is igy vagyunk, neha alig hisszuk el hogy kisbabank lesz, de olyan jo belegondolni!

    Volt mar valaki orvosal azota hogy kiderult hogy terhes?

    Puszi mindenkinek!
    Dudu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. december 7. 11:2035.
    Sziasztok újdonsült Kismamák!

    Az én kisfiam idén augusztus 2. -án született és csak azért ugrottam be ide hozzátok, hogy gratuláljak és nagyon sok boldogságot kívánjak a kis Jövevényekhez!
    Zsezse, én is a jogra járok és tavaly ilyenkor már együtt vizsgáztam a kisfiammal, mindig ott volt velem, tök jó érzés volt! És szerencsét is hozott, mert nagyon jól sikerült az a vizsgaidőszak!
    Te már államvizsgázol? Nekem sajna még hátravan 2 félév+ államvizsgák!
    Na sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. december 7. 10:2534.
    Sziasztok!

    Mindenkinek gratulálok a kétcsíkhoz!!! Én április közepére várom a kisbabámat, tehát az 5. hónapban vagyunk, de pl. ma is eszembe jutott, milyen érzés volt megtudni, aztán pedig elmesélni az apukájának, hogy Ő van!!!!!

    ÉS tényleg minden hét újabb meglepetést tartogat! Mi még nem tudjuk biztosra a nemét, de sokan ilyenkor már azt is tudják és a nevén szólítják a kicsit. Vagy kicsiket, mert a mi fórumunkon több mama is ikreket vár!!! Lehet, nálatok is kiderül majd ilyesmi. :-)))))
    Tegnap pedig olyan hihetetlen ficánkolást rendezett a hasamban, hogy kivülről is nem csak érezni, de látni lehetett. Az apja csak nézett tátott szájjal!

    Szóval nagyon sok boldogságot, kellemes kismamaságot kívánok mindenkinek!!!!:-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. december 7. 09:0833.
    szioka, köszönjük, hogy irtál nekünk:-))))

    és boldog boldog napokat nektek a babáddal:-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_344595 (32)
     
  20. Torolt_felhasznalo_344595
    Torolt_felhasznalo_344595
    2004. december 6. 22:5732.
    Sziasztok Kismamik!
    Kíváncsiságból bekukkantottam Hozzzátok. Én is augusztusi babavárom voltam igaz 2004-es. :)
    Tavaly ilyenkor már pocaklakó volt igaz a valódi ténnyel csak dec 28-án szembesültem amikor a teszt a két csíkot mutatta. Csodálatos időszak vár rátok, nagyon jó pocakosnak lenni. Leírhatatlan élmény az újabb és újabb változásokkal szembesülni: amikor először megmozdul, majd aztán mikor majd kirúgja az oldaladat és az uh-on látni is felejthetetlen élmény. Az én Nyunyókám 08. 20-án bújt ki a pocakomból és azóta is minden nap egy élmény Vele.
    Minden jót kívánok Nektek az elkövetkező hónapokra és higgyétek el hamar eljön az a kalkulátor mutatta idő. :)
    Mariann
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_821306
    Torolt_felhasznalo_821306
    2004. december 6. 19:1931.
    Sziasztok Lányok!!!!
    Az én kalkulátorom augusztus 13-at írt ki. . . .
    Én inkább estefelé szoktam-idáig picit rosszabbul lenni. . . Valahogy "érzem" a hasamat. . . ki kell kapcsolni a nacit, ha lelök valahova. Fel vagyok pufadva, és a cicim is ma kezdett el tök érzékeny lenni. . . .
    Orvoshoz majd csak a hét vége felé megyek, mert még egyelőre szerveznek nekem valaki ismerőst, mert nem tudom, hova forduljak!
    Mozso, bocs, hogy ma csak most írtam. . . . egész nap az egyetemen rohangáltam:((((Jogi egyetem egyébként. Első babánk lesz. . . Még fel sem fogtuk!!!!!!!!!
    Ha fiú: MÁTÉ lesz, ha lány, akkor nem tudom. . . Talán : ANNA, vagy ZSÓFIA
    Puszi mindenkinek!!!!!
    előzmény:
    Mozso2 (28)
     
  22. 2004. december 6. 18:5930.
    szioka!

    nekem az internetes naptár augusztus 11-ét hozott ki:-))

    Én gyálon lakom, és 23-éves vagyok, és elsö baba:-))))

    Te mit dolgozol ??

    nevek:nekünk nagyon tetszik fiu:Zsolt lány:Lili Fanni

    Neked is kellemes estét!

    te mikor vagy net közelben?

    Elsö intézkedéseid miota tudod , hogy baba lesz?
    és miota tudod?
    Valami amin változtattál??

    kiváncsi vagyok meg persze gyüjtöm az infokat:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_983873 (29)
     
  23. Torolt_felhasznalo_983873
    Torolt_felhasznalo_983873
    2004. december 6. 17:5829.
    Szia Rabbit és Mozso!

    Orultem a valaszotoknak! Nekem oktober 26-an volt az utolso menszeszem es az internetes naptar augusztus 2-ra hozta ki a baba szuleteset. :-)

    Epp delelott irtam hogy nincs hanyingerem, hat most delutanra lett es hanytam is.

    Amugy a mellem nekem is feszul nagyon!

    Rabbit! Kerdezted hogy hol fogok szulni, hat az az igazsag hogy 4 eve Parizsban dolgozom, ugyhogy valoszinuleg itt.

    Ti hova valosiak vagyok? Mennyi idosek? Ez az elso terhessegetek?

    A baba neven meg nem gondolkodtunk, ti igen?

    Kellemes estet!
    Dudu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_281821 (27)
     
  24. 2004. december 6. 16:5328.
    Sziasztok Rabbit73 és dudu75!!

    Nektek mikor jött meg utoljára??
    nekem nov. 4. én:-))

    és nekem is a kalkulátor augusztus elejét mondott:-))

    nekem vannak kisebb töneteim
    hányinger bizonyos szagoktol, meg cici feszülés. .

    gondolkodtatok már baba néven??

    sziasztok irjatok:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_983873 (26)
     
  25. Torolt_felhasznalo_281821
    Torolt_felhasznalo_281821
    2004. december 6. 15:4127.
    Szia Dudu!

    Éppen most olvastam a leveled, és úgy gondoltam, egyből írok is. Számításaim szerint én is auguszusban fogok szülni, és teljesen ugyanazokat a tüneteket produkálom jelenleg, amiket Te írtál.
    Még szoknom kell a gondolatot, de persze nagyon örülünk mindketten a babának.

    Te hol fogsz szülni?

    Vigyázzatok Magatokra!

    Rabbit
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_983873 (26)
     

Címlap

top