Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 augusztusi babavárók

Mozso2
Létrehozva: 2004. december 4. 15:38
Sziasztok!

Számításaim szerint augusztusi babaváro vagyok:-)))))

Sziasztok
Mozso
  1. 2010. augusztus 10. 00:4127401.

    Halihó!

    Na ma egy érdekes nap volt....

    Érdekes, mert nem készültem rá csak jött dühből... és nagyon szupi lett.

    Szóval apuka már 2 hónapja etetei a két fiút, hogy elmenek a vidámparkba.... Ma reggel nézegettem, a netet, hogy skanzen, vagy kirándulás, hisz olyan az idő, erre Csaba: anay nem megyünk a vidámparkba, Mondom, hogy azt apátokkal terveztétek erre Balu, ÁÁÁ úgyse visz el max a kocsmába.....

    No fogtam, DE 9-kor a két gyereket oszt lesz ami lesz (utálom a mindenféle felülőset)  és elmentünk a vidámparkba.

    Hát tudjátok, valami fenomenális volt.....

    10 órakkor ott voltunk és este 9:15-re értünk haza.

    Tök tuti volt....

    A gyerekek élvezték, és szerencséde nekem sem kellett felülnöm túl sokra... De azért felültem, aminek csaba nagyon örült, mert ő volt már velem Vidámparkban, de Balunak most ez volt az első....

     

     szóval beleadtam anyait-apait és mentünk, felültünk mindenre......

    És este még alatatnom sem kellett.... 

     

    előzmény:
    anylasz (27400)
    2010-08-09  08:53
  2. 2010. augusztus 9. 08:5327400.

    Csaba  szavai olyan elevenbe vágók.megnyugtatásképp nálunk ugyan ez volt, sőt volt, hogy kiosztott a kicsim, hogy nem jól osztom be a fizum és bla-bla-bla.túlélésre játszani, hidd el vasláncból vannak az ember idegei.ahhoz, hogy olyan lett a lányom amilyen nagyon sok türelem és kitartás és következetesség kellett.nagyon büszke vagyok rá és nekem tök mindegy mi lesz belőle .azt gondolom a jég hátán is meg fog élni.

    barátaikkal mentek, de nem féltem és már nem is fura.ennek most van itt az ideje.iskola időben nem sok randi van hétközben, péntek du-vasárnap este 6-ig  bármikor bármennyit együtt lehetnek, meg szünetben.jön velünk a fiú minden hová.egy kérésem volt, hogy a tanulmányai rovására ne menjen, mert van élet egy pasi után és amit abban elcsesz, nem minden pótolható.a fiú elég trehány volt amikor összekerültek.immel-ámmal tanult.elég volt a 2-es neki, kérdezgettem mik a tervei, hát majd csak átrugdalják érettségin, max a kórházba elmegy beteghordónak.én meg szegényt jól kiröhögtem és megkérdeztem tőle, hogy fel tudna-e emelni és vinni tudna-e.az addigi vigyor az arcára fagyott.mielőtt vád érne, nem nézem le a beteghordókat és egy nagyon nehéz munka, de asszem többre hivatott.szépen összeszedte magát, jól érettségizett és felvették fogtechnikus tanulónak, szerzett ő is jogsit és ugyanúgy nyári melózik.mondogatta a lánynak, hogy ha fogdoki lesz és együtt maradnak, akkor milyen jó együtt dolgozhatnak.na a lányom közölte vele, majd hamegbízhatóan precíz munkát fog végezni.ezt a konyhából hallottam és jót röhögtem.

    nem érzem magam öregnek a 40 évemmel sem.állítólag nem látszik rajtam.a lányomat a hugomnak nézik

    előzmény:
    MAndy_10 (27399)
    2010-08-08  22:13
  3. 2010. augusztus 8. 22:1327399.

    Anylasz nemszennim a nagylány..

    Kettesben a barátjával???? Huh de öregek vagyunk....

    23-ig én is szabin vagyok, szerencsére, így csak napi 2-3 óra melóm vana gép előtt azt meg simán lezavarom a skacok alvása után....

     

    Baluval sokat sétálunk, kirándulunk és van sok terv, igaz csak közelbe, mert még nem tudok finanszírozni egy nyaralást, majd talán jövőre.... 

    Bár Csabától így is megkapom, hogy apával bezzeg elment Tunéziába. ma Zamárdiba, és köv héten is oda.......

    Jah kisfiam, ez egy évben max 2 hetet jelent amit apá finanszíroz, de a többi napokon én állom a cehedet.....

    Na volt nagy kuss..... nem akartam neki mondani, de kijött belőlem, mikor az ő 14 éves nagy tudásával osztja az észt nekem.....

     

    Az 5. szülinapra készülünk, bár nagyon nem tudom mit is vegyek neki (persze játék). Majd teszek fel képeket.....

     

    Jó pihit mindenkinek! 

    előzmény:
    anylasz (27398)
    2010-08-07  15:57
  4. 2010. augusztus 7. 15:5727398.

    heeeeeeeeelyesugye, hogy van élet a válás után?

    a fiúkkal meg könnyebb lesz, csak hagyj időt nekik és értsd meg őket.nekik mi a fontos egyenlőre?

    a nagynak:kaja, ruha, új cuccok, élmények.most mentek át abba a korba, hogy olyan ciki az anyámmal menni, lenni. ez ideget próbáló lesz, de túlélésre  játsz :)

     a kicsi meg még anya biztonsága....

    Nóri a Balcsin van egy hétre. a barátnőmtől megkata a nyaralót egy hétre és a fiúval kettesben ütik el az időt.szegény gyermekem:)))))))))

    Márkó meg itthon velem.23.-ig szabin vagyok, apa dolgozik.Hétfőn jön Márkó unokatesója itt lesz egész nap. már beszereztem a spagetti alapanyagot és a dinnyét, a kukoricát.ez volt a kivánság. jól ellesznek. jővő hét nekem generálozás lesz, mert beiktattam a fodrászt, dédihez is jön, a manikürösöm.

    jah akartam mutatni a lányomról egy képet.

    Márkóról is keresek egyet...

    előzmény:
    MAndy_10 (27396)
    2010-08-06  22:18
  5. 2010. augusztus 6. 23:0627397.

    Most vagy 2 x megy el vagy nem.előbb írtam és nem jelent meg akkor most újra

    Sziasztok

     

     Néha be nézzek de sajna dolgozom és azért itt a nyár is.

    Mandy meg érdemled a kényeztetéstnyugi.

    Ugye hogy tudnak hiányozni?

    Néha napján P boy is mamáéknál van és hiányzik nagyon. Én annyira de annyira élvezzem ezt a korszakot azt hiszem már írtam ezt de tényleg minden jó volt picinek is de azért akkor sok kötöttség volt. Evés,cicizés 3 óránként,pelus stb. Nem ALVÁS.

    De jó volt minden nap miként változnak fejlődnek jé ma ezt tudja holnap már mást is tud.

    De én annyira élvezzem már kis önálok és beszélnek kérdeznek van véleményük.

    Most ,hogy nyári szünet van elmegyünk minden felé, imádok Pat-el sétálni ebédelni menni és mindent csinálni.

    Jaj annyira szeretem most egész jó minden remélem mert le írom nem változik nincs hiszti meg érti ha valamire azt mondom nem. És annyira de annyira tud örülni mindennek.

    És megérti ha dolgoznom kell sőt sokat segít is.

    Na azért erről meg van a teóriája többet tudok dolgozni több pénzem lesz több játékot tudok venni nekiJ

    Szóval jól telnek a nyári napok sokat fürdünk pancsolunkJNálunk most ovi szünet is van és azért próbáljuk jól eltölteni a napokat.

    Inkább éjszaka dolgozom és van ,hogy nem is fekszem le  így szabadok a napok napközbe.

    Apa is sokszor magával viszi amit nagyon élvez.

    Lett most egy kis új barátja akivel „  bandáznak” egész nap van olyan nap is mikor este 10-11 kor jövünk hazaJ de élvezik.

    Nem is tudom mi lesz szeptembertől ovi hogy ál vissza.

    Aki nem nyaral és gép közelbe lesz tegyen képet fel az 5.szülinapról.Mégis csak egy nagy évfordulóJ

    HihetetlenJ megy az idő.

    Puszi mindenkinek és jó nyaralást aki épp nyaral és aki most készül.

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. augusztus 6. 22:1827396.

    anylasz it hon vannak a fiúk.....

    De képzeld az összes általad leírt kényeztetés megtörtént...

    Plussz ......... na erről nem számolok be egy babás topicba....

     

    Most viszont itthon vannaka a fiúk.... 

    Nagy a szerelem.... 

    Mandy 

    előzmény:
    anylasz (27395)
    2010-08-02  21:40
  7. 2010. augusztus 2. 21:4027395.

    fura lehet a fiúk nélkül:)

    én szeretem a magányosabb napokat. akkor végre alhatok, olvashatok és le...rom a mosnivalót, a az ajtókat.fel kell tudni töltődni.barátnőmmel szoktunk elmenni amikor esik az eső, hideg morcos az idő.itt a városban a termál fürdő.egy nap.szauna,sószoba, meleg viz, úszás, tracsipacsi.

    előzmény:
    MAndy_10 (27394)
    2010-08-02  21:32
  8. 2010. augusztus 2. 21:3227394.

    anylasz ez a vicc kicsit erős volt...

     

    Képzeljétek (és vessetek rám követ)  14,5 éve nem történt velem ilyen.....

    Az összes kölök nélkül vagyok!!!!!!

     

    Anyukámék elvitték Szlovákiaba heyéet mászni a lurkókat.....

    Én meg egyedü...(no majdnem )  tehát gyerekek nélkül!!!

    Azaz este a 6:30-as hiradót meg tudom nézni!!!!  Vacsi közben senki nem kér még kecsöpöt, vagy még virslit, vagy fújd meg, vagy mittomén.....

     

    Ennek úgy örültem már egész nam a melóban erre dzettem magam...

     

     A hiradó megvolt, a vacsi nyugodtan megvolt......

    Nade most itt állok, hogy nem kell senkinek mesét olvasni, betakargatni, beszélgetni melléfekve.....

    A szennyesben semmi, kimostam mindent, ami megszárídt bevasaltam..... 

    Kiraktam az erkélyre kovászolni ubit, konyhát kifertőtlenítettem.....

     

    Basszus....... HIÁNYOZNAK!!!!!!

    Én marha nem tudok mit kezdeni magammal!!!!!

    Ne nézetek hülyének,csak szerintem a 14 év alatt annyira elszoktam mástól......

    Szerintem holnap munka után lepuceválom az ajtókat..... 

    előzmény:
    anylasz (27392)
    2010-07-30  18:15
  9. 2010. július 31. 07:0127393.

    Anylasz! Én is olvastam Nóri blogját. Nagyon jól ír. És kicsit nosztalgikus érzés volt, mert nagyon hasonlóan gondolkodtam én is ennyi idős koromban. De azért változott a világ.

    Tök rendben van a lány.

     

    Vince: Jó nyaralást! Jó utat! 

    előzmény:
    anylasz (27392)
    2010-07-30  18:15
  10. 2010. július 30. 18:1527392.

    persze nem stikába irogat.azt gondolom, hogy ha a hálón megosztja a gondolatait, akkor azt én is láthassam.

    nem elvont, szerintem egy normális majdnem felnőtt:)))), persze én elfogult vagyok vele...

    persze az ember aggódik folyamatosan, hogy nehogy bajba kerüljön...épp az előbb olvastam egy viccet, megosztom veletek, de kérlek ne kövezzetek meg érte:

     

    Az apa hazaér a munkából, és benyit a lánya szobájába. Egy levelet talál az ágyon, remegő kezekkel olvasni kezdi.

    Kedves Apa!

    Nagyon sajnálom, de elszöktem az új barátommal. Megtaláltam az igazi szerelmet. Nagyon aranyos, izgalmas piercingjei, sebhelyei, tetoválásai vannak, és egy hatalmas motorja. Terhes vagyok, és a Pista azt mondta, hogy igazán boldogok leszünk az erdőben, a lakókocsijában. Több gyereket is akar tőlem. Már tudom, hogy a marihuána nem káros, ezért azt fogunk termeszteni magunknak és a barátainknak. Ők védenek bennünket. Közben majd imádkozunk hogy ahmed AIDS-e javuljon. A pénz miatt ne aggódjatok. A Pista lebeszélte Karcsival, hogy szerepelhetek a filmjeiben. Sőt, kétszer annyit kapok, ha több pasival csinálom, vagy lóval.
    Üdvözöl, szerető lányod

    U.i.: Apa, ez természetesen nem igaz, a szomszédban vagyok, és TV-zek. Csak meg szerettem volna mutatni neked, hogy van rosszabb is annál, mintha a Fradi kikap a Kecskeméttől.

     

     

    előzmény:
    vince1 (27391)
    2010-07-30  13:48
  11. 2010. július 30. 13:4827391.

    Anylasz, kicsit beleolvasgattam, jó ""elvont""" ez a lány:_))) én sok mindent nem értettem meg. És nem baj neki h olvasgatod amiket ír? Vagy Ő mondta h szabad? Tényleg ha nagyok lesznek a gyerekek majd kereshetjük a neten h miket csinálnak hogy ismerkednek stb:-))))

    Nata mennyi idős? Azon gondolkodtam h 2-vagy 3? De mintha Ő is 3 lenne már ősszel ugye? Megy oviba? Drukkolok a kistesónak majd avass  be minket is hagy izguljuk végig!!!

    Holnap hajnalban indulunk, még ma kell venni egy dvd lejátszót, úgy volt h a szomszéd kölcsön adja de nem tudta mert nem hozták vissza:-( nem örülök neki nem olcsó mulatság de valamit csinálni kell az úton nekik, 1300 km, 2 napos út.(apu nem meri egy nap alatt megtenni)

    IGen, vinyó tényleg hihetetlen változásokon ment át már ki tudja köpni a fogkrémet is:-))persze ez is úgy volt h ő nem volt hajlandó, gondoltam akkor megmutatom déneskének, na ez már nagyon érdekelte vinyót is. sőt mostanában magától elővesz egy lapot, betűket ír rá, és egyszerűbb szavakat pedig senki sem mondja neki. és mindegyikért kér egy piros pontot:-) úgy látszik a suliban majd evvel jól lehet motiválni őt.

    na jó be is fejezem, jön a férjem és pakolunk a kocsiba sőt még egy tanítványom is lesz délután. mindenkinek további szép nyarat( ha minden ok, 15 körül jelentkezem. remélem...)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  12. 2010. július 29. 19:3427390.
    nah ez privi akart lenni, de mindegy:)
    előzmény:
    orsov2 (27388)
    2010-07-29  14:51
  13. 2010. július 29. 19:3327389.

    szia!

    a blog:

    http://sweeties.blog.hu/

    szép estét!

    Hajni

    előzmény:
    orsov2 (27388)
    2010-07-29  14:51
  14. 2010. július 29. 14:5127388.

    Gyerekeim kényeztetnek. Nata alszik, Zsombi meg már egy órája rajzol.

    Mi is járunk könyvtárba és én is jobban sajnálom azóta a pénzt könyvre. A könyvtárban a legújabb könyvek is megvannak. És a régebbiek is. Nyárra mindig annyit hozunk el amennyit akarunk, mert nálunk egy általános iskolában van a könyvtár ami egész nyáron zárva van. Úgyhogy most is vagy 20 könyvet kihoztunk. Hát az biztos, hogy ennél jobb dolog nincs.

     

    Vince: örülök, hogy Vinyó ilyen jófiú lett. Az biztos, hogy elég hullámzóak a fiúk is. A férjem mondja mindig, hogy nem szereti a női sportágakat nézni, mert a nők teljesítménye nagyon hullámzó, valószínű ciklusfüggő. És őt ez totál felidegesíti. Pl tenisz, kézi stb sík ideg lesz tőle.

    Jó nyaralást nektek! Bulgária biztos nagyon jó lesz, az egyik barátnőmék is odajárnak, mert a családban van ott nyaraló. 

     

    Anylasz: Már régebben is akartam írni, hogy add már meg légyszi a lányod blogcímét, kiváncsi lennék rá?

     

    Vince:Te blogolsz még?

     

    Én egy ideje nagyon megritkultam blogírásban, főleg a képekkel kapcsolatban, amióta meg elhagytuk az új fényképezőgépünket, azóta végképp nem írtam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  15. 2010. július 28. 14:3127387.
    jaj de jó mégsem tűnt el
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  16. 2010. július 28. 14:3027386.

    megint eltünt minden megőrülök...

    mindegy szombaton megyünk 2 hétra nyaralni aztán majd jelentkezem...

    alig van időm erre mindig így járok:-(((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. 2010. július 28. 14:2927385.

    Sziasztok!!

    Orsov köszi nagyon jol leirtad mik varhatoak. en el akartam vinni denesket a heten legalabb h megnezzek de a ferjem attol felt, h felrántják neki és akkor az egész nyaralását tönreteszem(mármint ÉN!!!!) Így inkább nem mentünk el, mindegy még ráér. amúgy kb egy hete éjszaka is szobatiszta lett vagyis nem kap pelust bár már bepisilt párszor de tudom h vinyónál is így volt h az első 3 hétben vagy bepisilt vagy nem aztán megszokta. csak déneske mire elalszik már kétszer megy ki pisilni hajnalban már kel kakilni :-)))

    Amúgy Vinyó hatalmas változáson ment át az elmúlt pár hétben.-nem tudom minek köszönhető de teljesen normális lett nagyon aranyos és ami vicces h elkezdte a folytonos kérdezősködést. gondolom ez életkori sajátosság de folyton okoskodik mindent tudni akar mindenről ezer kérdése  van és mindenen gondolkodik ha valamit mondok neki és látom h sokszor nem elég neki a válasz, mindent tudni akar:-))) a könyvtárból is hozok ki neki érdekes ""tudományos"" könyveket és élvezi.  mióta könyvtárba járunk nem is veszek könyvet semmi értelme annyit kiveszünk mindig, őket is külön beirattam, azt is alig győzzük olvasni.

    szombaton indulunk nyaralni 2 hétre bulgáriába majd aug közepén érünk haza. addig írjatok jó sokat!!!

    mostmár  alányos anyukák is előjöhetnének valami jó kis témával:-))

    kik kezdik most az ovit??? már csak egy hónap és mind a kettő ovis lesz el sem hiszem!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  18. 2010. július 26. 22:3427384.

    WOW ez  a skandináv dolog tetszik....

    Sjan nem ott élünk és hülyítenek, hogy így letapadva nem jó....

    Úgyhogy ha vége fürdős időszaknak menyünk szondázttabni a fütyköst....

    ÁÁÁÁ

    Az új kéró tuti jó lesz!!!

    Lassan 1 éve vagyok én is az új kéróben és tökre élvezem.....

    A régi kertesházhoz képest minden nyílászáró új, szigetelt a fal, a rezsi tök "ólcsó" a régihez képest. Amit nagyon bántam az a régi fürdőszoba ahol volt külön zuhanyfülke. De a terveim között szerpel, hogy 4-5 év múlva (mikor Balunál már talán nem kell hűtőfürdő) a kádat lecserélem zuhanykabinra. Álom-álom..... de legalább vannak terveim...

    Jelenleg most mivel apuka b....szik gyerektartást fizetni igyekszem a napi költségvetést megoldani. Luxus: a gyerekeimnek spec ovi és különtanár...

    De azért már elvagyunk..

     

    előzmény:
    orsov2 (27383)
    2010-07-25  16:14
  19. 2010. július 25. 16:1427383.

    Húúú, Mandy! Az ilyen munkahelyi szövegek nagyon durvák.

     

    Az enyém gyerekek igazán ritkán betegek, pont pénteken, ahogy a palacsintát sütögettem, gondoltam, hogy nem is emlékszem rá, Zsombi mikor volt beteg. Na, már éjjel lázas is volt. (negatív gondolatok, hogy bevonzák a bajt...) Tényleg nagyon-nagyon régen, talán 1,5-2 éve már orvos sem látta. Most péntekről szombatra Zsombi, szombatról-mára meg Nata lett lázas, mellé fosnak. Zsombi már jól van, csak Algopyrint adtam neki, Nata még most is lázas, éjjel még hűtőfürdőztünk is , mert a Nurophen után egy órával 39,8 volt a hője (hónaljban). Hajnalra ment le neki, egyfolytában félre beszélt, habot emlegetett, nem akart az ágyba feküdni, mert ott hab van- állította. Teljesen megzakkant szegény. Ilyen lázas még sosem volt egyik sem.

     

    Mandy, amúgy gőzöm sincs mi lehet Baluval, de még gondolkodom rajta. Kullancs? 

     

    Fütyi: Vince: Ha szűkület van, akkor általában körülmetélik, ha csak letapadt akkor, szondával leválasztják vagy lehet próbálkozni Ftorocortos vagy egyéb szteroidos kenőccsel, de ezek szteroidok és nem ártalmatlanok. Mondjuk én is próbálkoztam vele, és egy kicsi helyen fel is lazította, ott már nem tapad le újra, viszont elég kitartóan kell kezelgetni vele, én meg nem akartam szteroiddal túl sokáig. Anikó nekem annó azt mondta a sebész, hogy addig egyáltalán nem nyúlnak hozzá amíg van pelus. Másik, hogyha körülmetélik akkor egyszersmindenkorra megoldódott. Ha csak letapadt akkor viszont onnantól minden este hátra kell húzni, főleg első napokban szar, mert akkor még fáj is, különben letapad, és ha feloldás után visszatapad akkor, az általában elég brutálul visszatapad. Amúgy nekem a skandináv hozzáállás nagyon szimpatikus, szívem szerint én sem nyúlnék hozzá. Nekünk azt tanították, hogy a gyerek maga választja le általában, azzal, hogy játszik vele, plusz az erekciókkal, szóval általában maguk megoldják serdülőkorukra. De ez csak arra érvényes, ha letapadás van, a szűkületet csak sebész tudja megoldani. Úgyhogy ezért érdemes megnézetni mindenképp orvossal. Szerintem nyugodtan várhatsz ezzel még pár hónapot, ha begyullad, akkor kenegesd gyulladáscsökkentőkkel, Pl:Baneocin kenőccsel. Vinyónak mennyire jön fel? Húú, ha tudnák a gyerekeink 10 -15 év múlva, hogy mi hogy kitárgyaljuk ezt a dolgot...

     

    Lakás: lefoglalóztuk. Kb októberben tudunk költözni, szeptemberig benn lakik az előző lakó. Nagyon várjuk már az új kéglit, mert kényelmesen elférünk majd, kivéve a fürdőben, mert az sajna elég kicsi. Festésen és a  két gyerekszoba padlózásán kívül, semmit nem kell rajta csinálni. Minden új (és hála isten az én ízlésemnek is megfelelő) benne, radiátorok, ablakok, vezetékek, fürdő, konyha. Csak a rohadt költözés, attól nagyon félek. Valószínű a gyerekek mennek Komlóra arra a hétvégére, mi meg nekihasalunk. Már nagyon szeretnék kismama lenni, de jó lenne megvárni a költözést vele, mert nagyon félek az első hónapoktól, Natával írtó szarul voltam.

     

     

    előzmény:
    MAndy_10 (27382)
    2010-07-21  23:08
  20. 2010. július 21. 23:0827382.

    Vince! DrukolokDéneskének4 

    Selejetes????? Nehogymán!

    Akkor nekem mindkető az volt, van......

    Néha még mondani is szoktam, hogy olyanok akiket anno a Taigetoszról tuti ledobnának. 

     Csaba ugye anno tej-tojás érzékeny volt, most diszlexiás, diszgráfiás....

    Balu egyelőre csak diszes, mahd megtudom mi lesz belőle. és folyton beteg.

     Épp tegnap kaptam a pofámba face to face, hogy egy másik kolléganőm akinek a gyerek most volt 2 éves és áprilisban jött vissza dolgozni ő azóta nemvolt betegácsiban. sőt reggel 7-től este 7-ig bent van.... No azt nem tudom mikor találkozik a 2 éves gyerekével és köze van e egyáltalán a neveléséhez, de megadóan bólogattam. hogy sorry én egy ilyen selejtes brigádot nevelek.... DE velem vannak nem mással. 

    Na ez utóbbi megjegyzésemet senki nem értette....

    Mandy 

    előzmény:
    vince1 (27381)
    2010-07-21  14:09
  21. 2010. július 21. 14:0927381.

    Sziasztok!!

    Mandy, köszi a tanácsot, azt hiszem csak elviszem jövő héten déneskét és megmutatom. ha esetleg műteni akarja azt fogom mondani h várjunk vele őszig,. épp itt olvasgattam most az nlcafen mások is ajánlják a Madarászt hogy ott normális orvosok vannak, remélem nem a műtét lesz csak a megoldás.

    déneske amúgy remekül van, mondom egy nap alatt rendbejött a betegsége, épp azért írtam, bár azt nem értem, h Balunak miért jön vissza többedjére???Nem lehet valami vírus a szervezetében, elvileg a láz arra utalna.

    épp most várom a vevőt aki elvileg megveszi a kocsimat...igaz még nem is látta csak az interneten de békéscsabáról jön és hozza a pénzt is(vagyis ezt mondta) mindig izgulok az ilyen "akciók" előtt.

    aug.ban még ortopédiára is vinni kell dénest, a lába is borzasztó ahogy áll.. tiszta selejtes ez a gyerek:-))) de ezt már születéskor tudni lehetett mert ferde nyakkal született és szépen be is sárgult:-)) azóta is Ő a gyengébb láncszem, a bölcsibe vagy 4-5ször rakták ki a szűrét mert köhögött:-)) remélem az oviban jobb lesz a helyzet lekopogom vinyó ebben az évben olyan keveset volt beteg.

    Gamon, Te mész dolgozni szeptembertől? Kinga Tomikával együtt fog oviba járni, egy csoportba? És Levente meg Marci? Nem is emlékszem h végül magán oviba járnak-e???

    Orsov a lakásvétellel minden ok??? Mikor fogtok költözködni?

    na sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  22. 2010. július 20. 21:3627380.

    Szió Vince!

     Nem túl jó hír Déneske hányása.....De remélem hamar túl lesz rajta.

     Szurkolok!

     

    Fütyitéma: Balunál is volt némi szűkület, amit kb 1 éve láttak az első "nem akar pisilni" betegségnél, ami valszeg a nem tisztítható szűkületes fütyi miatt volt. Akkor kaptuk a Ftorocort kenőcsöt. Azzal kellet kenni a fütyit úgy, hogy ameddig feljön addig húzni, és oda egy kicsi kenőcsöt , majd vissza rá a bőrt, ha megy. Az elején szinte semmit nem tágult, majd lassan-lassan sikerült és azóta a szűkület megszűnt csak letapadás van. 

    esetleg ezt kipróbálhatnátok. Arra sajna nem melékxem, hogy  receptköteles e. De szerintem a körzeti ismerheti vagy esetleg kéheted tőle célirányosan.

    szerintem próbáljátok meg.

     

    Balu amúgy már láztalan, hülyét kapok mert már 4x-re adja elő a kincsem, hogy 24 órára belázasodik minden nélkül 

    előzmény:
    vince1 (27379)
    2010-07-19  21:32
  23. 2010. július 19. 21:3227379.

    Sziasztok! Remélem most nem fog eltünni amit írtam:-((

    Déneske is beteg lett a múlt héten. Csütörtök reggel arra keltünk h elkezdett hányni és nagyon szarul volt, fájt a torka mindene. Nagyon ideges lettem, rohantam vele a dokihoz. írt fel antibiót de amikor megtudta h pestre hordom dokihoz mondta h akkor biztos ismerem a homeopátiás szereket és adjak neki pár napig oscilloc.ot. nagyon megörültem. aztán délután 4ig csak kóválygott ide oda, aludt stb és akkor hirtelen semmi baja nem lett. pedig a dokihoz is úgy mentünk be, h ott előtte összehányt mind a kettönket... szóval nem tudom furák ezek a gyerekek. 

    megnézettem a fütyijét is, sőt elvittem a saját dokinkhoz is ma, és sajnos szűkülete van:-((( ami azt jelenti h műteni kell. de aug elején megyünk két hétre nyaralni(bulgária) addig semmiképpen nem szeretném vinni, aztán meg nekem kezdődik a munka úgyhogy nagyon tanácstalan vagyok, mivel éjszaka még pelus van rajta szerintem kellene várni vele én úgy gondolom h az őszi szünetig ráérne. csak az a baj h szokta mondogatni h fáj neki, akkor elkezdi nyxomkodni és nem is fáj. úgyhogy elég ideges vagyok miatta nemrégen műtötték a kezét nem hiányzik még egy ilyen altatásos dolog...de lehet csak elviszem a dokihoz aztán remélem nem lesz gond ha később műtik...megnézte a vinyóét is azt mondta az rendben van, este vettem észre h egy kicsit berepesztette...nem sírt vinyó de láttam rajta h fájt neki szegénynek. ráadásul déneskének a kis lába is nagyon furán áll, oda aug-ra kaptunk időpontot. Jó selejtes szegénykém:-)))

    úgyhogy most olvasgatok a fitymaszűkületről, elvileg van valami kenőcs is rá, illetve ami nekem nem nagyon tetszik h lehet h a műtét után megint ugyanez lesz a helyzet mint előtte volt akkor meg kitenni egy ilyennek??!!!

    A tesóm Írországban lekik, kérdeztem h náluk mi a helyzet ezzel, azt mondja semmi, egyáltalán nem is kell foglalkozni vele nem is nézegetik a dokik sem. ott amúgy minden sokkal sokkal lazább mint itthon. 

    egyébként bevallom én vinyónak sem "rángattam" napi szinten sőt!!! szinte egyáltalán nem csak mostanában h déneske elkezdte mondogatni h fáj neki. amúgy ez kamaszkorban magától nem tud megoldódni??erről mit tudtok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. 2010. július 18. 23:2627378.

    Szió Orsov!

    Na a leírtak alapján Baluval ezt fogják csinálni.... wow... már előre rinyálok...

     

    DE Balu most ism lázas!!!!!! Már negyedszerre!

    Azaz minden tünet nélkül jön egy magas  láz 38,8 körüli és tart 1-1,5 napig. Ez most 4szerre jött vissza. Az előző 2 hete volt, akkor volt garatváladék, vizelet, vérvizsgálat és orr-fül-gégész szakorvos kukucska.

    Mire a leletek megjöttek ism jól volt. az orr-fül-gégész szerint semmi, A vérvizsgálaton minimális eltérések . Garatváladék negatív....

    Mivel már 4szerre jön vissza kezdek iedeges  lenni.

    Nincs semmi tünet se köhögés, se orrfolyás csak a láz.....

    van valakinek ötlete????

    Mandy 

    előzmény:
    orsov2 (27373)
    2010-07-14  15:43
  25. 2010. július 16. 23:3427377.
    Anikó! Ne csüggedj! Állj neki újra!
    előzmény:
    vince1 (27376)
    2010-07-16  14:48

Címlap

top