Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit vegyek a kedvesemnek?

*Barby*
Létrehozva: 2004. december 3. 15:00
nem tudom,hogy mit vegyek a pasimnak karácsonyra.ráadásul 27 éves lesz dec. végén.van valakinek valami jó ötlete?(ami nem túl drága?)
előre is köszi
  1. Torolt_felhasznalo_771225
    Torolt_felhasznalo_771225
    2004. december 4. 22:2751.
    Sziasztok!
    A topik indító egy kérdéssel fordult hozzánk, nem hiszem, hogy rögtön le kellene támadni! Szomorú látni, hogy a megkeseredett emberkék mindig másokon töltik ki a haragjukat!:-((
    Én igenis el tudom képzelni, hogy v. ki nem tud mit venni a másiknak. Mi pl. 8 éve vagyunk együtt, természetesen én is "figyelek", hátha elszólja magát mi is kéne még Neki:-)) A hobbijához, a focihoz szinte mindent megvesz magának, mondjuk ezek elég drága dolgok. A ruháit is együtt vesszük, nemrég volt az évfordulónk, akkor megkapta, amire még "annyira" vágyott. (Egyébként anyós is "fülel", mert ált. lelövi a poént és direkt előre megveszi azt, amit kisfiacskája kinézett magának:-(() Igaz, hogy vannak még olyan cuccok, amikre szükség lenne, talán azok közül fogok választani, de nekem mondjuk unalmas, hogy szinte minden évben ruhaneműt vegyek:-)
    Képzeljétek, én is szoktam boxeralsót és avonos csomagot, vagy illatszereket venni, mégpedig az "apróság" kategóriába sorolva. Egyáltalán nem ciki, ha ezt veszed! Pláne, ha nincs túl sok lóvéd!. . és ha szeret a kedvesed, akkor szívből fog neki örülni, bármi legyen is az!:-)
    Nálunk úgy van, hogy a szülinapra, évfordulóra, karácsonyra drágább ajándékokat veszünk egymásnak (kb. 15000-20000-ért), hiszen egyszer vannak ezek egy évben. A névnapra, mikulásra, valentin napra. . . stb. -re kisebb dolgokat.
    Idén a nagy ajándékot még nem döntöttem el véglegesen, az apróbbakat pedig már leírtam. Párom nagyon sok oldalú, vehetnék Neki ezer féle dolgot:-)) Szereti pl. a háborús, régi időkben játszódó történeteket, fantasztikusakat, akár könyvben v. videón, de szinte minden műfajt. A zenével szintén így van, a könnyű zenétől a komolyig. . . mindent:-))

    Tehát, ha mondjuk szűkösebb a pénztárcád, akkor ajánlanám ezeket: illatszercsomag, boxeralsó, jópofa bögre, névjegykártyatartó (idén nálam ez lesz az egyik kisebb aji), díszdobozos ital, ruhanemű pl. egy szupi ing v. pulcsi, könyv, cd, videó film v. dvd, sapka+sál+kesztyű, sporttáska. . . . és még ezerfélét sorolhatnék:-)) Most nagyon sok helyen van leárazás, akció, érdemes körülnézni!
    Kérdezz bátran, segítünk!

    Ja, és még v. mi! Azt is el tudom képzelni, hogy Barby-nak nem volt ideje nézegetni a többi topicot, ahol ilyen témákról van szó. Mert ugye nekem se nagyon van rá időm! Ha mégis belenéztem ezekbe, akkor sem találtam sajna semmi nekem való dolgot.

    Üdv. Ildikó
    előzmény:
    *Barby* (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_903864
    Torolt_felhasznalo_903864
    2004. december 3. 18:0050.
    meg egy apro otlet:

    kedvenc ferjem hallgathato konyvet (is) kap, mert sokat autozik egyedul es ez lekoti a figyelmet es nem alszik el:))))))

    Ja, a hallgathato konyv - mert ez igy nem biztos, hogy ertheto:) - konyv, amit CD-re mondtak fel. De pl szulinapi otletkent felmerult neki egy hungaroringes autokazas is - az sem olyan veszes aron van:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_509021
    Torolt_felhasznalo_509021
    2004. december 3. 17:4549.
    Az én Kedvesem saját kötésű pulcsit kap, + egy cd-t, + egy könyvet, és még valami apróságot, ait nem találtam még ki, de vicces lesz (plüssfigura, bögre, stb. . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_695505
    Torolt_felhasznalo_695505
    2004. december 3. 17:2848.
    hoppá!hát ez nagyon jó ötlet. Mennyibe kerül ehy fhm előfizu?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715431 (41)
     
  5. 2004. december 3. 17:1847.
    Elot?
    előzmény:
    nurká (43)
     
  6. 2004. december 3. 17:1646.
    Sziasztok! En femkeresot akarok venni a paromnak. Mar regota szeretne.
    A 3 eves lanyunknak baletthoz valo korlatot veszunk, mert szeret balettozni. Mikulasra pedig mindannyian jegyet kapunk a Diotorore.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. december 3. 17:1345.
    szia aditte:-) ez nagyon jó oldal!
    előzmény:
    aditte (29)
     
  8. 2004. december 3. 17:0744.
    Szia Pio :) Akkor jo valasztas volt. Lattam, hogy nagyon nezegette multkor a HMV-ben, aztan nagy szomoruan lerakta, mert 60 euro. Most igy hazvasarlas kozepen vagyunk, ugyhogy "special occasion" kell, hogy ilyesmit vegyunk ;))
    előzmény:
    pioane (34)
     
  9. Torolt_felhasznalo_413704
    Torolt_felhasznalo_413704
    2004. december 3. 17:0443.
    Én egy kacsapárt ajándékozok a kedvesemnek!
    Mert a kacsapá a szerelem, a hűség szimbóluma.
    Szerintem jó ötlet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_413704
    Torolt_felhasznalo_413704
    2004. december 3. 17:0342.
    Én egy kacsapárt ajándékozok a kedvesemnek!
    Mert a kacsapá a szerelem, a hűség szimbóluma.
    Szerintem jó ötlet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_715431
    Torolt_felhasznalo_715431
    2004. december 3. 17:0241.
    szerintem is azokra kell figyelni amit nem venne/vesz meg magának! az én kedvesem fhm előfizetést kap karácsonyra de tudom még ajánlani a national geographicot is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. december 3. 16:4340.
    Tudjátok az én férjem mit kap a szülinapjára? Mindig is irigyelte tölem a Clarins kozmetikai kezelést és oda kértem egy idöpontot neki - van külön fiú kezelésük - ugyanis mindig mondogatja, hogy ez nem igazsag, hogy csak nekem lehet.
    Nekunk is minden decemberben van, igy olyan nehez jo dolgokat kitalalni. Nyitott füllel kell járni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2004. december 3. 16:1439.
    Jah igen január 2án szülinapjára torta, és dec 25 Névnapjára még huuuha, mit is. . jah igen habos pancsi ;-) nah szóval egyszerű emberke :) 3 ajándékot, nem is egyet "kell" kitalálnom :)
    De ezek titkos infók, el ne áruljátok Neki :DD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342354 (35)
     
  14. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. december 3. 16:1438.
    Na de pont ez az! Mi van ha valakinél ez pont fordítva mqködik? mint pl. nálunk:)
    Alsógatyát nem vesz magának, még akkor sem ha a pöcse lóg ki belQle :)) De illatszert sem nagyon. viszont megvesz magának minden luxust amire szüksége van és amit kinézett magának , ezek általában autós dolgok, mert ez a hobbija. Ezt én anyagilag nem tudom követni, viszont örül, ha kap egy jó kis J-Press gatyát, mert végre van mit hordania :)) Na meg persze örül, ha csinálok neki valami finomat.
    előzmény:
    nmaris (28)
     
  15. FHB
    FHB
    2004. december 3. 16:1337.
    Olyan ember nincs, aki mindent megvesz magának, amit szeretne. Ha igen, akkor viszont olyan korlátlanok az anyagi lehetőségei, hogy a párjának sem gond kinézni a számára vmi kütyüt.
    De az emberek 99%-a egy csomó dologra rávágja, hogy majd, mert kéne azért, de nem égető. Az ilyen majdokra kell figyelni és máris kész az ajándékötlet.
    Nekem most megmondta a párom, hogy minek örülne nagyon, de azért csak megvettem egy ilyen majd-ajándékot is épp ma, hogy legyen meglepetés is :)
    előzmény:
    Milu (33)
     
  16. 2004. december 3. 16:1236.
    Ezevben a legujabb, extrakkal teli 4 DVDs Lord of the Rings DVD-t kapja karacsonyra.
    előzmény:
    pioane (34)
     
  17. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2004. december 3. 16:1235.
    Hm részemről mivel egy monitort nem veszek, csinálok neki szerszámtartót, autószerelő a drága és egy zsákban vannak a kulcsok, csavarhúzók, hát ejnye, gondoltam veszek egy dobozt, de érdekesebb, ha varrok egy tartót :P NO meg még 1-2 dolgot tuti kap, de azt még nem választottam ki a sok lehetőségből :P
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. december 3. 16:1034.
    A Live Aid DVD-nek bizti orulni fog a ferjed, nekunk megvan, es szuper ! :o)

    *Barby* - nem orulne a kedvesed egy helikopter/kisrepulos oranak?
    En par eve repulotanfolyamra fizettem be a ferjemnek, es nagyon-nagyon orult neki. Az egy oras rovid tanfolyam nem tulzottan draga.
    előzmény:
    pinkcork (23)
     
  19. 2004. december 3. 16:0433.
    Ezzel abszolút nem értek egyet. Ha valaki megveszi magának, amire szüksége van, amire vágyik, annak nem biztos, hogy könnyű kitalálni olyasmit, amit szeretne, de neki még nem jutott eszébe.
    A hobbijához az illetőnek nem a legjobb ajándékot venni, hacsak nem közös hobbi, amihez én is ugyanúgy értek. Különben csak bosszúság lesz az öröm helyett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_255209 (6)
     
  20. 2004. december 3. 16:0332.
    Nekem pl. nagyon tetszett az a "dobozba tett utalványos" ötlet. Te találod ki, hogy mit kérhet tőled a Párod. . és nem feltétlen perverz dolgokat kell ráírni:) ezzel abszolút egyedi lesz, és roppant ötletes. . na és occsó !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. december 3. 15:5831.
    Ahol kérdés van, ott válasz is lesz !! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415794 (15)
     
  22. 2004. december 3. 15:5430.
    én mástól szereztem az ötletet, de egyből ráharaptam :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360091 (27)
     
  23. 2004. december 3. 15:5329.
    www. ajandekozz. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. december 3. 15:5128.
    nem gond az alsógatya, de az olyan, hogy tényleg szükség van rá, me gminden, de az ajándékban kell, hogy legyen egy csipetnyi luxus. tehát valami olyan (vagy olyan IS) legyen benne, amit ő nem vesz meg amgának, mert bár vágyik rá, de tudja, hogy képes élni nélküle. Vagy mert drága egy kicsit. Vagy mert elfelejti mindig. stb.

    Tehát lehet h. enyém is kap boxert, mert lusta venni magának, de az nem igazi ajándék szerintem :-) 3 db pamutboxer :-) Az olyan fogyóeszköz, mintha egy nagy csomag papírzsepit kapna :-)
    Ja, másmilyet meg nem hord, tehát hülyeség lenne neki hiperextra drága dizájnos menő márkás gatyót adni. . . csak feküdne a fiókban, aztán 20 év múlva elhasználná porrongynak :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905087 (24)
     
  25. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. december 3. 15:5127.
    a névtábla nekem is eszembe jutott, mert most költöztünk és még nincs. :)
    előzmény:
    nmaris (26)
     

Címlap

top