Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hétköznapi smink

kószáló
Létrehozva: 2004. december 2. 20:48
Sziasztok!
Nagyon érdekelne, hogy ki mennyire sminkeli magát egy átlag munkanapon?
És mivel? Váltogatjátok? Vagy mindennap a jólbevált szinek?
Mit vár el a munkahely? Hallottam olyanról, ahol a szolid smink szinte kötelező. Nálatok ez hogy van?
  1. Torolt_felhasznalo_185241
    Torolt_felhasznalo_185241
    2005. január 6. 17:22134.
    A többi avonos rúzs nekem se jött be. Vagy borzasztó szineik voltak, vagy nagyon hamar lekoptak, vagy összevissza kenődtek, vagy szárítottak. Ez az első ami nekem jó volt
    előzmény:
    kószáló (133)
     
  2. 2005. január 6. 17:03133.
    Hú, ez nagyon izgalmasan hangzik. . nem vagyok az Avon rúzsok nagy rajongója (pedig én avon-ügynök vagyok - lehet, hogy ezért van, hogy eddig egy fillért sem kerestem :))), de ezzel én is kacérkodtam. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185241 (131)
     
  3. 2005. január 6. 13:45132.
    Sziasztok!
    Ha valakit érdekelne nekem van eladásra egy Új Clinique City Block színezett nappali hidratáló krémem spf15 (fényvédővel).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_185241
    Torolt_felhasznalo_185241
    2005. január 6. 13:03131.
    Sziasztok. Csak azt szeretném megosztani veletek, hogy rendeltem az avonból egy rúzst, asszem az a neve hogy My Lip Miracle. Teljesen elégedett vagyok, nagyon tartós, tegnap használtam először, és még délután is ugyanugy nézett ki mint reggel amikor felraktam, pedig közben ettem, ittam meg minden. Ja és egyáltalán nem szárította ki a számat, ahogy a tartós rúzsok szokták. Nekem Totally Twig nevű szín van, és télleg tök jól néz ki.
    (még mielőtt valaki nekem esne, nem vagyok avon-ügynök :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. január 4. 13:19130.
    szia,
    amig fiatalka voltam és üde (20 év körül) akkor én a Nívea színezett krémjét használtam. Most is lehet kapni, láttam a multkor a DM-ben. Egyáltalán nem drága, és nagyon szerettem. Most meg a Miss Sport-ot használom, erre is a dm-ben bukkantam, és ezt a szokásos nappali krémmel együtt kenem fel.
    Ha veszel alapozót vagy színezett hidratálót, akkor majd arra figyelj, hogy legyen inkább világosabb a bőröd eredeti színénél. Én ezt egyszer egy magazinban olvastam és tényleg igaz. Az ami kicsit is sötétebb mint az én bőröm az borzasztó rosszul állt, ki is dobtam.
    Ja meg még egy jó tanács az alapozóhoz, lehet, hogy mások hülyének néznek emiatt, de nekem nagyon bevállt: mindig bevizezem az ujjaimat amikor szétkencélem magamon az alapozót, meg közben is vizezem, mert akkor sokkal kevesebbet kell felkenni, és mégis jól el lehet oszlatni a bőrön. Nem spórolás miatt csinálom, hanem azért mert így sokkal vékonyabb rétegben áll utánna a bőrön, és szerencsére nekem sem kell sokat fedni, tehát felesleges lenne sokat (mint ahogy írtad: maszkszerűen) felrakni.
    előzmény:
    kószáló (129)
     
  6. 2005. január 1. 15:08129.
    Sziasztok! Újabban azon gondolkodom, hogy mi lenne, ha beszereznék egy szinezett hidratáló krémet a mindennapokra. . .
    Van valakinek tapasztalata, hogy milyen az? Ha már vennék, biztos Vichyt vennék, és az ugye drága, ezért előbb érdeklődök. . .

    Azt várnám tőle, hogy hozza az alapozó jótulajdonságait (nekem nem kell fedés, csak szeretem azt a szép egyenletességet, amit ad, meg hogy nem olyan élesek a vonásaim), viszont nem rendelkezik a rosszakkal: vagyis nem "nehéz", nem veszi igénybe a bőrt, és semmiképp sem maszkszerű.

    Nos?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. december 31. 17:26128.
    Barátnőm is kipróbálta, valóban csókálló! :) (Persze csak ha nincs alatta szájápoló v. felette szájfény. ) Viszont pont a tartóssága miatt leszedni is csak olajos szemsminklemosóval lehet. De hát annyi baj legyen. . . ;)
    előzmény:
    z-s-u (126)
     
  8. 2004. december 31. 15:32127.
    Az ilyen (ön)reklámok nem szoktak osztatlan sikert aratni a topicozók körében, itt mindenki mások TAPASZTALATÁRA kíváncsi elsősorban. Mert gondolom, nem újévi ajándékként ajánlod fel senkinek a sminktanfolyamot?
    előzmény:
    szuvenir (124)
     

Címlap

top