Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilcsi termékek ára???

beszi
Létrehozva: 2004. november 17. 08:14
Sziasztok!
Szeretném kipróbálni az Ilcsi termékeket, főleg a fekete szappant, esetleg arckrémet és bőrradírt, csak az interneten sehol sem találtam árlistát, nem tudna valaki árakat mondani nekem, jó lenne tudni mégis mennyibe kerülnek!
Előre is köszi!
  1. 2005. január 10. 20:5951.
    Szia!
    Kövirózsa krémzselé hatóanyagai: szénhidrátok, izocitromsav, citromsav, almasav, malonsav, aszparaginsav, fenolkarbonsav, kávé- és klorogénsav, flavonoidok, cserzőanyag, procianidinek, C-vitamin, nyálka.
    Kövirózsa habkrém hatóanyagai: szénhidrátok(szedoheptulóz), izocitromsav, citromsav, almasav, malonsav, aszparaginsav, fenolkarbonsav, kávé- és klorogénsav, flavonoidok(kvercetin-, kempferol-flavon glikozidok), cserzőanyag, procianidinek, C-vitamin, nyálka.
    előzmény:
    redoree (41)
     
  2. 2005. január 10. 20:5950.
    Szia!
    Kövirózsa krémzselé hatóanyagai: szénhidrátok, izocitromsav, citromsav, almasav, malonsav, aszparaginsav, fenolkarbonsav, kávé- és klorogénsav, flavonoidok, cserzőanyag, procianidinek, C-vitamin, nyálka.
    Kövirózsa habkrém hatóanyagai: szénhidrátok(szedoheptulóz), izocitromsav, citromsav, almasav, malonsav, aszparaginsav, fenolkarbonsav, kávé- és klorogénsav, flavonoidok(kvercetin-, kempferol-flavon glikozidok), cserzőanyag, procianidinek, C-vitamin, nyálka.
    előzmény:
    redoree (41)
     
  3. Torolt_felhasznalo_937449
    Torolt_felhasznalo_937449
    2005. január 4. 18:5449.
    Sziasztok!

    Ally1 és Babucska köszönöm szépen a segítségeteket.
    Ha valaki tudja a Bem utca kozmetika pontos címét és telefonszámát kérem írjátok meg akár priviben is!Előre is köszönöm!
    Remélem a fekete szappan meghozza majd a várt hatást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842926 (44)
     
  4. Torolt_felhasznalo_937449
    Torolt_felhasznalo_937449
    2005. január 4. 18:4548.
    Sziasztok!
    Köszönöm szépen a Ally1 és Baucska a segítségeteket!
    Ha valaki tudja a Bem utcai kozmetika pontos címét és telefonszámát megköszönném!
    Remélem a fekete szappan meghozza a várt hatást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_842926 (44)
     
  5. Torolt_felhasznalo_182390
    Torolt_felhasznalo_182390
    2005. január 3. 17:5547.
    Szia! Érdekelne a kozmetikus elérhetősége - voltam már korábban Ilcsi termékekkel dolgozó kozmetikusnál, a termékekkel nem volt semmi bajom, de a kozmetikus, elszúrta a szemöldökömet és nem maszirozott rendesen -.
    előzmény:
    Kokapu (46)
     
  6. 2005. január 3. 17:4346.
    Sziasztok! Én úgy hat hete voltam egy Ilcsis kozmetikában először. Nekem úgy néz ki, hogy bevált, bár még csak egyszer voltam, szombaton megyek másodszor. Eddig én Dr. Spillert meg Phyrist használó kozmetikákban voltam. Mondjuk a krémekkel nem volt bajom, inkább a kozmetikusokkal. Az egyik dohányzott, ami elég zavaró volt nekem, a másik pedig masszírozás helyett csak "simogatott" és hiába mondtam, hogy erősebben is masszírozhat, nem csinálta. A simizésnek meg szerintem nem sok értelme van, gyakorlatilag nem is éreztem amit csinált.
    A mostani lánnyal meg vagyok elégedve eddig minden tekintetben, és az Ilcsi krémekkel is. Rám asszem őszibarackos, bár lehet hogy meggyes pakolást kent, mondta, hogy lehet hogy csípni fog, de én nem éreztem semmit. A bőröm remekül érezte magát a kezeléstől.

    Korábban egyébként én is húzódoztam az Ilcsi néni termékektől, de aztán elgondolkodtam azon, hogy vajon a bőrnek mennyire van szüksége a mindenféle vegyszerekre, tartósítókra amik a kozmetikumokban van?

    Otthon egyelőre még Vichy-t használok, de lehet, hogy otthonra is kipróbálom egyszer az Ilcsi cuccokat.

    És utoljára egy kérdés: Ilcsi néni hány év körül van?
    Nekem őszintén szólva ez a legnagyobb visszatartó erő, mert hát az ő arca nem valami nagy referencia, hiszen teli van ránccal. De hát ez a kor függvénye is. Mondjuk anyukám 65 éves lesz idén, de neki fele annyi ránca sincs mint Ilcsi néninek, pedig sosem kente semmivel az arcát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_276548
    Torolt_felhasznalo_276548
    2004. december 30. 10:5545.
    Sziasztok! Nekem Budakeszin 1700 forintért ajánlottak vérpezsdítő testápolót, 125 ml-t. Nagyon soknak tartom, az alábbi árlista és a +10% ismeretében! Tudna valaki olyan kozmetikust ajánlani, akinél olcsóbban lehet vásárolni a kozmetikumokat? Szóba jöhet elsősorban: Törökbálint, Budaörs, Érd, Budakeszi, Bp. II. kerület. (Esetleg Budapest más kerületek is. ) Előre is köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_842926
    Torolt_felhasznalo_842926
    2004. december 30. 02:4444.
    Éppen ma jártam hasonlóképpen: futószemölcsre kerestem kataplazmát (pár éve már bevált nálam). Kiderült, hogy már megszüntették. Véletlenül bukkantam egy gazdagréti kozmetikusra, Kis-Szölgyémi Ildikóra, aki telefonon is nagyon kedves volt, és talált raktáron egy utolsó darabot. Amikor elmentem érte, részletesen elmagyarázott mindent. És nekem kellett kérni kártyát, hogy esetleg legközelebb mehessek kezelésre. Ajánlom Neked fekete szappan ügyben is, biztosan tud segíteni! (Kérdés csak az, hogy mennyire esik Neked útba)
    Juno Kozm. 246-5221, csüt. délelőtt lesz nyitva

    Említették még itt a fórumon a Bem J. utcai kozmetikát, az az egyik legnagyobb, nekik is biztos van fekete szappanjuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937449 (40)
     
  9. 2004. december 28. 22:4343.
    Oké, akkor kozmetikust keresek, akinek van az ilcsi termékek összetételéről tájékoztatója:))
    előzmény:
    hobbitka (42)
     
  10. 2004. december 28. 17:4842.
    Katalógusa csak kozmetikusoknak van, magukon a termékeken nincsenek feltüntetve az összetevők.
    előzmény:
    redoree (41)
     
  11. 2004. december 28. 16:3441.
    Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Kaptam egyik barátnőmtől 2 féle ilcsis kövirózsás készítményt az apró futószemölcseimre. Sajnos nem tudom a pontos összetételét és mivel allergiás vagyok pár dologra, ezért még nem mertem kipróbálni. Ha le tudnátok írni a kövirózsás krémek, zselék összetételét (gondolom a katalógusban benne van, mert sajnos neten nem találtam:( ), akkor azt előre is nagyon nagyon megköszönném:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_937449
    Torolt_felhasznalo_937449
    2004. december 28. 09:0840.
    Sziasztok!

    Már régóta szerettem volna kiprobálni a fekete szappan hatását, ezért rámentem az Ilcsi weboldalára és kinéztem pár kozmetikus cínét és telefonszámát de hiába probáltam hívni őket nem vették fel.
    Szeretném a segítségeteket kérni abban, hogy hol tudok tutira fekete szappanhoz jutni, fontos lenne!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. december 28. 07:1439.
    Most sokat fordítanak a kutatásra, fejlesztésre, ami helyett pedig nincs más, nyilván nem igazán használták.
    előzmény:
    Gabiiii (37)
     
  14. 2004. december 28. 07:1338.
    Ez azt is jelenti, hogy ennyiért hozzá is tudsz jutni a termékekhez?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406365 (36)
     
  15. 2004. december 27. 19:3537.
    Korábban említettem, hogy kaptam egy listát a megszűnt dolgokról. Íme ezek utánuk pedig a helyettesítési lehetőségek:
    Magic krém- zsíros krém, bőrtípustól és a bőr állapotától függően
    Zsíros csipkebogyó krém - csengőlinka- karotin olajjal, szőlőmagolajos fitoösztrogéne masszírozóval dúsítani az Aloe hidratáló krémet
    Ginkó zsíros krém - az előbbinél felsoroltakkal dúsítani a regeneráló ginkó hidratáló krémet
    Berkenye habkrém zsír-vízhiányos bőrre - berkenye habkrém a megfelelő olajjal dúsítva
    Herpesz - kövirózsa krémzselé+szoft lézer
    AHA 30% - tejsavas hámlasztó joghurt krém a könyökre, AHA-s peeling hab kefés masszázshoz arcra
    Kámforos lemosó - kökény-, vörös rózsa-, csipke-, mahónia tonik
    Ajakbalzsam - ez újra fent lessz a palettán, ha a kiszerelést megoldottuk
    Aranyér olaj - cickafark olaj
    Ayurvedikus csalánmag olaj - csengőlinka olaj, szőlőmagolajos fitoösztrogénes masszírozó, karotin olaj, cickafark olaj
    Ayurvedikus Borágóolaj - -II-
    Ayurvedikus Ligetszépeolaj- -II-
    Kataplazma tyúkszemre, talpi szemölcsre - rostos kövirózsa zselé (dunsztolva)
    Liposzómás bőrtömörítő vízhiányos tágpórusú börre- ROZI
    Fiatalító ginkós méz- nincs helyette más
    Kalendulás paraffin pakolás- nincs helyette más
    Szőrgyengítő krém - nincs helyette más
    Szénsavpakolás - nincs helyette más
    Borostyán olaj - nincs helyette más
    Ginkós gél - Fitoösztrogénes gél
    Karikátlanító - nincs helyette más
    Gyantaolaj - nincs helyette más
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. december 27. 18:4536.
    Sziasztok!
    Tavalyi nagyker. árak:

    Vérpezsditő test. á/1000ml: 4030 Ft
    Csengőlinkás szemr. k. /250ml: 3560 . -
    Csengőlink szemr. k/125ml: 1700. -
    Aloé zsirosk. /125 ml: 2700. -
    Ginkó zsirosk. /125 ml: 2700. -
    Vadgesztenyés keringő/125 ml. : 2700. -
    Tonizáló, reg. kökényk. /250ml: 2700. -
    Meggy habkrém/250 ml: 2700. -
    Sárgabarack zsir-és vizhiány. /250 ml: 2700. -
    Berkenye zsir- és vizh. /250ml: 2700. -
    Rózsahab /250 ml: 2700. -
    Sárgabar. hab/ 250 ml: 2570. -
    Csipkebogy-kukoricás radir/250 ml: 2240. -
    Fekete szappan/125 ml: 2240. -
    Fekete szap. /35 ml: 740. -
    Vérpezsditő testáp/250 ml: 1150. -
    Csipkehab /250 ml: 2570. -
    Nem írtam le az egészet!!! Ja, a kistégely 50. -
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. december 27. 17:3435.
    Szia! Én referencia kozmetikába járok. A kozmetikus megvizsgálta a bőröm, és ajánlott rá készítményeket. Egyedül az ichtiolos korrektor nem vált be - nappalra. Éjszakára viszont az is jó, ha pattanást akarok gyógyítani, bár újabban nem jönnek ki rajtam.

    Amúgy az Ilcsi termékeket amerikai és kanadai kozmetikusok is használják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_484225 (32)
     
  18. Torolt_felhasznalo_484225
    Torolt_felhasznalo_484225
    2004. december 27. 17:1934.
    Gyümölcssavas kezelésük van hegekre, nekem is maradt pár ilyen az államon, csúnya kinyomhatatlan pattanások után. Az első kezelést ott csinálják, mert egy gyümölcssavas zselére kenik fel a paprikás krémet, amitől elég meleged lesz, csak hogy meg ne ijedj, azért kérik, hogy az elsőt ők csinálják meg. Aztán kaptam 3 adagnyit, hetente egyszer kellett használnom. NAgyon jót tett, legalábbis nekem, de egy próbát megér. A fehérítő nem tudom mennyire jó az ilyesmire, de erős fényvédő krémet nem ártana használnod télen-nyáron (ezért engem mindig hülyének néznek) :))
    előzmény:
    Mona85 (30)
     
  19. Torolt_felhasznalo_484225
    Torolt_felhasznalo_484225
    2004. december 27. 17:1633.
    Egyébként van egy másik magyar természetes kozmetikum - dr. Pál - arról is sok jót hallottam, azt külföldön is árulják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_484225
    Torolt_felhasznalo_484225
    2004. december 27. 17:1432.
    Hello!
    Ha jól tudom, akkor még dolgozik, a Bem József utcai kozmetikájukban. Ott csak Ilcsivel kezelnek, én krémet is mindig ott veszek. Azt viszont felejtsétek el, hogy csak kinéztek valamit és megveszitek. Régebben, amikor sokkal több info volt fent a krémjeikről, akkor összeírtam magamnak egy listát, hogy miket szeretnék. A kozmetikus csaj egyből mondta, hogy mi nem kell vagy nem jó az én bőrömre. A krémeket lehet 2, 3 és 5 dekás kiszerelésben is kapni, fekete szappanból is van kicsi és nagy is. A krémből a 2 dekás is igen sokáig elég. Hűtőben tartva még tovább is jók, mint 6 hónap.
    Ha van még kérdésetek, csak szóljatok.
    előzmény:
    hobbitka (29)
     
  21. 2004. december 27. 16:4531.
    Nem ezekre gondolok. Írtam, hogy zselékről van szó( birs, berkenye, rózsa, sütőtök-narancs, meggy. . . ) Ezekbe nincs paprika, megnéztem. Valószínűleg a gyümölcssav. De mi van az érzékeny bőrrel?Az ne legyen savas, vagy tüntessék fel. Vagy ne ajánlja rá!
    Egyébként a vendég nem szereti és a többség nem is tűri az ilyesmit. Nem felkészítés kérdése.
    Egyébként az eredeti kérdésedre visszatérve nézz körül az Ilcsi. com-n és ha nem kapsz választ hívd fel őket!
    előzmény:
    hobbitka (28)
     
  22. 2004. december 27. 14:5830.
    Sziasztok!
    Tud vki olyan Ilcsi krémet, ami segít az aknék nyomának eltűntetésében? Hallottam egy fehérítő krémről. A hegekre is jó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. december 27. 14:4329.
    Tényleg, az eredeti kérdésemre tud valaki válaszolni?

    "Szerintetek maga Ilcsi néni fogad még vendégeket? Nem feltétlenül kezelésre gondoltam, csak konzultációra. Valamelyik újságban olvastam, hogy első ránézésre meg tudja mondani, kinek van fogtöméscserére szüksége, vagy egyébre, hogy megoldódjanak a bőrproblémái. "
    előzmény:
    hobbitka (28)
     
  24. 2004. december 27. 14:3828.
    Az esemény előtti pakolás, valamint az ichtiolos pakolás (nincs benne paprika) kifejezetten érzékeny bőrre van. Csípnek nagyon, amíg rászáradnak az arcra. Az elsőtől ki is vörösödik, majd egy óra múlva olyan lesz, mint a babáé.

    Mégiscsak te nem voltál tisztában a hatással. A vendég pedig panaszkodni fog, ha nem készítik fel rá előre.
    előzmény:
    Gabiiii (26)
     
  25. 2004. december 27. 13:5827.
    Hogy mik szüntek meg azt most nem tudom felsorolni, de később küldök egy listát ha érdekel. Nem otthon vagyok.
    Gratulálok nekik ha ilyen kitüntetésben részesülhettek.
    Nekem is van más választásom rajtuk kívül és a többi kozmetikusnak is, aki nem szereti. Aki meg szereti használja egészséggel.
    előzmény:
    hobbitka (25)
     

Címlap

top