Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nimfomániás lettem?

Torolt_felhasznalo_524326
Torolt_felhasznalo_524326
Létrehozva: 2004. november 11. 09:06
Jaj segítsetek! Azon kaptam magam ma reggel a metrón, hogy a pasik nadrágját nézem üveges szemmel, dudorodik, gyűrődik?
Az agyamban meg kergetőztek a képek, gondolhatjátok... nem vagyok éppen elhanyagolható külsejű, a Párommal is jól megvagyunk az ágyban (is!), tehát látszólag semmi okom, hogy ismeretlen férfiakról és azok szerszámairól ábrándozzak. Megőrültem, vagy csak szimplán a nimfomániás lettem??? Minden gondolatom a szex körül forog, pedig nem "kielégületlenek" az északáim, panaszra tényleg semmi okom. Ti hogy vagytok ezzel, vagy ilyen nincs is csak nálam???
  1. Torolt_felhasznalo_645543
    Torolt_felhasznalo_645543
    2008. szeptember 23. 07:33154.

    Heló sziasztok. Most itt ovoda van? Vagy partner kereső fórum??????

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. november 11. 15:25153.
    persze! Ne aggódj lányka! inkább én a helyedbe azon aggónék hogy a pasidnak elég kemény legyen, hogy a kút útán az egérlukba is be tudja tenni mert nem mindegy hogy milyen kemény a cerka!
    előzmény:
    aggódólány (150)
     
  3. 2004. november 11. 14:20152.
    ugye?
    előzmény:
    macskoszka (151)
     

Címlap

top