Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Oxytarm-Tapaszt alatok?

Torolt_felhasznalo_424523
Torolt_felhasznalo_424523
Létrehozva: 2004. november 11. 08:41
Sziasztok!
Pár napja kezdtem el szedni ezt a készítményt. Bélcsatorna-tisztításra fejlesztették ki olyanoknak, akik sokat szenvednek pl. hasmenéstől, székrekedéstől, IBS-től, candidiázistól stb. Úgy néz ki, hogy be fog válni. Elmúlt a görcsös hasfájásom, hasmenésem. És valahogy jobban is érzem magam. Ha esetleg más is szedi vagy kipróbálta, megosztaná velem a tapasztalatait? Csak hogy tudjam, nem volt felesleges pénzkidobás. Köszi
  1. 2005. Április 29. 08:41151.
    Nem, nem vált be. De mivel a férjem vegyész, szépen elmagyarázta, (jó fej, amikor már megvettem és meglátta) mekkora baromság, amit vettem, jó drágán. Ugyan beszedtem egy doboznyit, sajnáltam volna kidobni, de a végén már nem rendszeresen, mert én hízni kezdtem tőle. Az emésztésem semmit se változott. Szóval, én azt mondom, humbug. De ha másoknak használt, elfogadom, hogy csak én voltam a negatív példa. . . :))
    előzmény:
    Jumbo3 (149)
     
  2. 2005. Április 29. 08:38150.
    Neked bevált az Oxytarm? Mert most olvasom, hogy Te is elkezdted. Nem szeretnék kiadni rá 6000Ft-ot, amíg nem gyűjtök néhány tapasztalatot.
    Lehet vele fogy ni is? Aki tudja, írjon. Köszi!
    előzmény:
    picur81 (147)
     
  3. 2005. Április 29. 08:36149.
    Szia! Most olvasgatom ezt a topicot, mert nem tudom eldönteni, vegyek-e Oxytarmot. Neked bevált? Fogytál is vele, mivelé meggyorsítja az anyagcserét?
    előzmény:
    lufi (122)
     
  4. 2005. Április 20. 00:56148.
    A hatásmechanizmusa alapján igen. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_606862 (146)
     
  5. 2005. Április 18. 07:51147.
    Sziasztok!

    Látom nem vagyok egyedül a problémámmal, vannak itt nálam sokkal tapasztaltabbak, ugyhogy lenne egy kérdésem. 2 napja kezdtem el szedni az oxytarmot, ez a harmadik nap, de egyelőre a jótékony hatásaiból semmi nem tapasztalható. . . szerencsére rosszul sem vagyok. Nektek mennyi időre volt szükség, hogy elkezdjen hatni? És ha nekem nem hat, mennyi idő után hagyjam abba a szedést? Előre is köszi a választ.

    Szép napot Mindenkinek!!

    Picur
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_606862
    Torolt_felhasznalo_606862
    2005. március 28. 13:23146.
    Sziasztok, lehet ezt a dolgot várandósan szedni? Mióta babát várok, még katasztrófálisabb az emésztsem mint eddig. . . köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. február 11. 09:07145.
    Annyit iszik hogy iszonyat azért gondolom egyszer majd csak elkapom. . mert be azért nem csinálna. . Igen ide mind bejáratos. a 3 macsi is meg a kutya is. . . . Van is ám a kerámialapokon olyan "mintázat" hogy csak. Majd este felmosom, mert ha most kezdem, kb. óránként tehetném. Mennem kell a halashoz, vajjon mit fogott ma? Aztán az utcsó családtag is bejelentkezett (ebéddel egybekötött) kutyalátogatásra. . . .
    előzmény:
    lufi (144)
     
  8. 2005. február 11. 08:41144.
    Jaj, akkor istenments!!!!! Marad a z udvaron a kergetőzés? És mi lenne, ha nem engednétek ki a lakásból, (már ha bejáratos oda), és ha már nagyon kell neki, akkor kikülditek és gyorsan alá a pitlit?
    előzmény:
    riverina1 (143)
     
  9. 2005. február 11. 08:39143.
    nem akarják elbóditani, mert beteg anélkül is. . . hátha végleges lenne , és egy pössentésért???????
    előzmény:
    lufi (142)
     
  10. 2005. február 11. 08:35142.
    De miért nem jó a katéter, kicsit elbódítják, és tök egyszerű lenne. Vagy az fáj neki? Ha ennyire nem pössent nektek az az eb. . .
    előzmény:
    riverina1 (141)
     
  11. 2005. február 11. 08:33141.
    Folyik a vadäszat, de eredménytelen. A végén meg kell katéterezni. Hogy nekünk nem fog produkálni az tuti. Párom reggel a sétán (biztos volt a sikerbe) a pórázon tartva probálkozott a szabad kezével, hát röhejes látvány. Azon drukkoltam, nehogy huzzon a kutya, mert akkor az ő háta oda. . . . . meg a sétának is annyi. Belátta. -)))))) Már én is probáltam , de semmi. . . .
    előzmény:
    lufi (140)
     
  12. 2005. február 11. 08:14140.
    Hát, jó pisivadászatot nektek! Még jó, hogy nem vagyok ott. én is röhiznék. . . :)))
    előzmény:
    riverina1 (139)
     
  13. 2005. február 10. 22:02139.
    Hát ezt már ebben a kertben???? lehetetlen, de azt a röhögögörcsot(oldodik) amit mi itt egybegyülve átéltünk. . . . . Azt hogy én a szomszédok örömére üveggel rohangáltam a kutya után , az még a lábát is emelte, (mint egy kan) de sehol egy csepp. . . . Na gondoltam, most aztán a családon a sor. (én már kékre fagytam a hidegbe) Férjem, szépen csizmába bujt (erre a kutya gondolta na megyünk sétálni) és a ház körül, meg előtte , mögötte követte őt. . . . . Végleg oldodott a frász. . . . -)))))) de sehol valami csepp hugy. . . Na , most aztán várunk, hogy holnap tán valaki célt ér. . . . . Nesze neked félelem. . . . . vupp jumeira
    előzmény:
    lufi (138)
     
  14. 2005. február 10. 17:51138.
    Mi vaaaaaaaaaaan, miből maradtam ki megint?
    Tök poén ez a lufi név, legalább lehet variálni, mi?
    Figyu, mi lenne, ha a kutyunak minden bokor meg sarok köré kis tálkát tennél, hátha abba kvíz-elne?
    előzmény:
    riverina1 (137)
     
  15. 2005. február 10. 15:09137.
    Olvastad, most meg héliummal akarnak feltölteni. . Hülye egy neved van hallod e??? Hol, pukk, hol kukk, meg felfujva. . . . . . . . Hátha tudsz tanácsot adni hova menjenek a lufi-val. . . ?:-))))))))))))))))))9999 még nem sikerült vizeletet elkapni, semmilyen formába a kutyától. . . . . Hagyok a családnak is egy kis mozgást. . . . fussanak ők utána és probálkozzanak. . . . . .
    előzmény:
    lufi (136)
     
  16. 2005. február 10. 09:15136.
    Öregem, akkor hagyd magad levizelni, abszolúte! Osztán markold föl a nyereményt, ha szerencsét hozott a levizelés! :))
    előzmény:
    riverina1 (135)
     
  17. 2005. február 10. 09:13135.
    Mond a vizelet is szerencsét hoz? Gondolom nem uszom meg egy pár spriccni nélkül? Most olyan lottoláz van mert valami 13 mil. fr. van a szombati huzásra. . . . . . gondoltam, hátha. . .
    előzmény:
    lufi (134)
     
  18. 2005. február 10. 09:04134.
    Biztos félt a doki, hogy megharapja a kutyu. . . De nagyon örülök, hogy nincs baj, meggyógyul a szeretett állatka!
    Hát, akkor, itt a feladat, pisivétel. . . sok sikert hozzá teneked! :))
    előzmény:
    riverina1 (133)
     
  19. 2005. február 10. 09:01133.
    Kint ugat mint akit meglöktek. Örömében, mert nincs láza, és igy a doki csak vért vett és hazaküldte, hátha elég az antibiotikum? Csak azt a feladatot adta, probáljak vizeletet venni egy üvegcsébe tőle. . . . Hát majd alábujok és megprobálom. . . . . . Nem akarta megkatéterezni??? Engem meg jöhet majd felmosni. . . . . . vagy mi.
    előzmény:
    lufi (127)
     
  20. 2005. február 10. 08:42132.
    jóó ! csak szólok, hogy jó erősen nyomjátok a csengőt, mert néha nem szól. van pad is meg minden, úgyhogy kímélheted az íróasztalt.

    na pussz, megyek

    szép napot!

    bogis
    előzmény:
    lufi (131)
     
  21. 2005. február 10. 08:39131.
    Hú, de sajnálom, télleg pesti vagyok. De majd akkor küldök kocsit házhoz, na? Jó lesz? :))
    előzmény:
    bogis (130)
     
  22. 2005. február 10. 08:35130.
    oxxx, akkor megyek , mert én is az vagyok! illetve leszek márciustól. . . csak az a baj, hogy nem pesten. gondolom te onnét pötyögsz. . .
    előzmény:
    lufi (129)
     
  23. 2005. február 10. 08:29129.
    Na, akkor kűggyed a masszőrt hozzám is, jó? Tök klafa lenne, végignyúlnék itt az íróasztalon, aztán jöjjön a masssz. . . :))
    előzmény:
    bogis (128)
     
  24. 2005. február 10. 08:27128.
    lufffi: örülök, hogy kicsit felvidultál. . . én most még elég jól vagyok, később meg talán még jobban leszek, mert jönnek megmasszírozni :) biszony. bibíííí
    milyen kutyuról van szó? bogis szeretni kuyák. . .

    pussz
    előzmény:
    lufi (127)
     
  25. 2005. február 10. 08:22127.
    Hát, látod, banyuci, milyen jó kis vicces, poénos helyzet lett itt! Én olyan jót szórakozom rajta. . .
    Remélem, akkor neked is varázsoltam egy mini-mosolyt az ábrázatodra. . . picit jobb kedved lett. . . Kutyu, hogy van?
    előzmény:
    riverina1 (124)
     

Címlap

top