Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Londonban szulni?!

nicole24
Létrehozva: 2004. november 8. 13:43
Sziasztok!

Masfel hete tudtam meg, hogy babat varok. Aminek a parommal egyutt nagyon orulunk. Csak egy kis nehezsegbe utkoztunk..., ugyanis egy eve Londonban elunk es semmi tapasztalatom sincs sem a terhesseggel sem a kulfoldon szulessel kapcsolatban. Itt szeretnem megszulni a babat mert nem szeretnenk feladni itteni eletunket.
Olyanok segitseget varom, akik itt elnek Angliaban babat varnak, vagy kis gyermekuk van, vagy barmiben ugy erzi segiteni tud. Minden aprosag erdekel, baba klub, korhaz, orvos nev, papirok, szoval minden.

Elore is koszonjuk!!
  1. 2009. augusztus 14. 17:1162301.

    Én is erre tippeltem, lehet hogy nem is az Apa volt az igazi apamax. a csak férje épp.

     

    Mi is maradiak voltunk, mi oxitocinoztunk. Mondjuk az meg Tominak nem tetszett, így gyorsan leszedték.

    előzmény:
    Nyulcsi (62300)
    2009-08-14  16:52
  2. 2009. augusztus 14. 16:5262300.
    Gondolom elég jóban voltak ők igy hárman és haver nem ott szállt csak be vonakodva a dologbaMarad nekem a csipős kaja meg a lépcsőzés .
    előzmény:
    barackmano (62299)
    2009-08-14  16:26
  3. 2009. augusztus 14. 16:2662299.
    Még visszafogták magukat. Jó hogy nem a gruppenszexet vetteték be
    előzmény:
    Nyulcsi (62298)
    2009-08-14  16:24
  4. 2009. augusztus 14. 16:2462298.
    Jééézus. Talán ezt mégsemMik vannak
    előzmény:
    barackmano (62297)
    2009-08-14  15:55
  5. 2009. augusztus 14. 15:5562297.

    Kutakodtam a témában és ezt találtam, annyira tetszett, bemásolom, hogy mire vetemednek egyesek

     

    "Már említettem a szülés előtti szexuális együttlét hátását: az oxitocin kiválasztás egyszerű módja lehet a mellbimbó izgatása is. A ricinusolaj hashajtó hatása mozgósítja az emésztőrendszert, melynek ingerlése beindíthatja a szülést, és ha már nem segít más, a magzatburok leválasztása szintén gyorsíthatja a folyamatot.

    Az egyik nő tágulását úgy próbálták a kórházban elősegíteni az oxitocininfúzió elkerülése érdekében, hogy férje és egyik barátjuk orálisan ingerelte a vajúdó nő mellbimbóját. A szülésznő és az orvos elborzadt a látványtól, viszont megdöbbenve kellett tapasztalniuk, hogy a nő a következő pillanatban készen állt a kitolásra, így nem volt szükség mesterséges oxitocinra.

    Mint látjuk, bizonyos esetekben kijátszható a kórházi környezet, ha a szülők nem gátlásosak és az sem érdekli őket, hogy a kórházban mit gondolnak róluk. "

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. augusztus 14. 13:2962296.

    Hú, ez tök jó Tina és kivel mész? Majd mesélj.

     

    Ez a curry után szex tetszett

     

    Tünde, talán tényleg most kéne rajtakapni a dolgon hogy elvolt valahogy esti szopi nélkül és most megvonni valahogy, talán most könnyebben menne. Ha visszaszokik megint nehezebb lesz. A tea jó ötlet.

     

    Noémi, nem hiszem hogy ez isiász, a balban szerintem valami ideg gyulladt be, a jobbon a vádlim fáj, szerintem egyszerűen sok volt nekik a sok hegynek fel séta meg bicikli. Most fájdalomcsillapítón élek, viszont sikerült elmásznom a bőrgyógyászhoz, jól vannak az anyajegyeim. Ez is pasi volt (új, a régi nő volt), nem is ronda, így elviselem hogy minden doki valami jó pasi akihez járni kell. Mondtam ennek is mi van kinn, azt mondta sajnos ezt hallja mindenkitől a GP-k f***ok (már bocs), a szakorvos meg több hónap.

     

     

     

     

    előzmény:
    rintintin (62294)
    2009-08-14  10:53
  7. 2009. augusztus 14. 11:1862295.

    Érdekes hogy nem tudtál elérni telefonon. Valamelyik nap volt egy nem fogadott hivásom de ismeretlen számról ezért nem tudtam kit visszahivni. Egyébként meg mindig itt van velem a telefon mert várom hogy hivjanak egy beadott cuccom miatt de persze nem hivnak. Pedig már rájukcsörögtem de azt mondták várjak. Lehet hogy baj van a telefonommal. Az sms-eket furan kapom meg az biztos. Ezer eves sms-ek jönnek néha az ujakkal együtt. Szóval mindig be vagyok kapcsolava mostanába meg metro közelében sem jártam. Fura. Papirokat már beadtam. Bevittem ahogy tanácsoltad és jól tettem. Mindent szépen visszakaptam és még át is lapozták a form-ot és belekérdezgettek.

    De jó lesz neked hogy mész U2 koncertre. Bár én nem vagyok nagy rajongó de élő koncertekre meg szinházba ugyis szeretek járni ha nem éppen  a kedvencem van. Persze sok pénzért csak olyanra mennék amit szeretek.Egész más mintha tv-ben látná az ember.  Kaptunk pl ingyenjegyet egy drámára amire normális esetben el nem mennék de nagyon tetszett. Tény pénzt nem adtam volna érte.

    Vera csak ki ne derüljön hogy neked is isiászod van mert ez nagyon gáááz. Viszont ha már van akkor a jobb lábadban kéne és akkor tényleg kiegészitenénk egymást.  

    előzmény:
    rintintin (62294)
    2009-08-14  10:53
  8. 2009. augusztus 14. 10:5362294.

    sziasztok!

     

    Batun, nagyon orulok,h. sikerult tuljutni ezen! nagyon ugyes volt Domi,gondoltam ratok!

    nahat,akkor neked meg tenyleg sok tejed van!!! nekem a bal szinte teljesen kiurult. a jobban meg nagyon sok van, olyan erdekes. en ejjel egyaltalan nem szoptatok. esti alvasnal kb. 8 korul szopi, aztan hajnal 5- 5:30 korul felebred, akkor cicin visszaaltatom es mar ez a 3. reggel,h. 8-ig aludt. (nem elkiabalom...)

    amugy ejjel 3 korul is felebred,mert regen akkor szopizott, de szigoruan csak vizet kap vagy citromos gyumolcsteat hidegen. sztem te is kiprobalhatnad, ne szoptasd ejjel, neked is faraszto,meg amugy is,amit irtal,h. 11 kilo ( ), ki kell birnia reggelig. foleg,ha gergonek sikerult visszaaltatni cici nelkul!

     MA MEGYEK A U2 KONCERTRE!!!! 

    G. lesz veluk,nem is lesz esti szoptatas,mert mar 6 korul lelepek, 4:30-kor nyitjak a kapukat. mar annyira varom.

     

    Vera,Kriszta, jo lehetett a muzeum! ez Keszthelyen van? Coral nagyon csinos a kis feher szandaljaban!

     

    Noemi, 3x hivtalak, egyszer sem sikerult, nem tudom,miert. 2x azt mondta,h. ki vagy kapcsolva. 1x meg sokaig csorgott,de ugy,mint amikor vkit magyar szamon hivok es olyan furcsan csorgott.

    en mindent kiprobaltam,igaza van Eszternek,de nekem semmi sem jott be...sot,nekem 2 membrane sweep-em volt egymas utan,ami eleg ritka,es meg ugyse lett belole gyerek...12 emelet lepcsozes es csipos chicken curry utan szex, na, ezek a kolykok inkabb behuztak magukat...ugyhogy nekem mindkettot beinditottak...

    ja,nekem is adtak Mg tablettat labfajasra,de azt is otthon adtak. esetleg kerdezz ra itt gyogyszertarban. hogy allsz a papirok toltogetesevel?

     

    na,megyek. nalunk 1 korul BBQ, aztan keszulok a koncertre.

    előzmény:
    barackmano (62293)
    2009-08-14  09:44
  9. 2009. augusztus 14. 09:4462293.

    Ezt direkt nem írtam Noémi, bár végül is elkaphatsz egy pasit az utcán ha minden kötél szakadde Dóri úgysem engedi majd, jó kislány lesz mint az Anyukája és időben érkezik. Majd invitálom őt is is itt.

     

    Most már én is nyomorék vagyok, gőzöm sincs izom vagy ideg, már egy ideje vacakol a bal fenekemnél (nagy farizom táján), de eddig elvoltam vele, senki nem vette észre. De ma éjjel még átfordulni sem tudtam. Épp tudok menni mint a lassított felvétel, bár eléggé fáj. Ma kell mennem pedig a bőrgyógyászhoz és hát nem az utca végén van. Jók lennék együtt Noémi, két bénaGyanítom a bringa a ludas, ma tuti nem ülök fel rá, remélem holnapra jobb lesz.

     

     

     

     

    előzmény:
    Nyulcsi (62292)
    2009-08-13  23:06
  10. 2009. augusztus 13. 23:0662292.
    Jó hogy túl vagytok rajta. Rossz lehetett hogy ott kellett hagyni  a kicsit bár jó kezekben volt. Dominak meg nagyobb szüksége volt rád. Nem tudom elképzelni hogy ne aludjak majd Dori melett ha véletlenül bekerül pedig nem biztos hogy mindig meg lehet oldani. Jajj már ezen jár az eszem és még ki sem jött. Egyébként még jó helyen van benn nem akarom kicsalogatni csipős dolgokkal de két hét mulva már lehet jól fognak jönni a kicsalogató módszerek.Csak azt nem irjátok hogy szexelni kell mert azt nem tudom kivitelezni
    előzmény:
    batun (62286)
    2009-08-13  20:57
  11. 2009. augusztus 13. 21:2062291.

    Én is. Azt hiszem a csípőssel kezdtem. Pedig akkor még nem is bírtam annyira mint most. A lépcsőzést mondják még (szegény Noémi) de bármi aktív testmozgás, takarítás, akármi segíthet. De te még nem tartasz ott Noémi, inkább szuggeráld hogy igyekezzen.

     

     

    előzmény:
    Avocado2 (62289)
    2009-08-13  21:10
  12. 2009. augusztus 13. 21:1962290.

    koszi!

    sajna igy Balcsira sem tudunk mar menni sztem, mert ott tesomek gyerekeivel egesz nap tombolnak.

    előzmény:
    barackmano (62288)
    2009-08-13  21:02
  13. 2009. augusztus 13. 21:1062289.

    nagyon lassu itt az internet de azert megprobalok irni.

    Vera, Kriszta, biztos tok jo lehetett a muzeum! Itt eleg furi ido volt, delutan meg esett is.

    Tunde tok jo hogy jol sikerult mutet, es hogy Felix is ilyen jol birta.

     

    Noemi, egyel csiposet, az allitolag segit elinditani. Tina mar profi benne mi segit, annak idejen mindent kiprobalt ha jol emlekszem.

    előzmény:
    barackmano (62288)
    2009-08-13  21:02
  14. 2009. augusztus 13. 21:0262288.

    Örülök Tünde hogy szerencsésen túl vagytok rajta és minden simán ment. Igen, ez 2 hét no szaladgálás meg kiabálás meg ugrálás nálunk is nehezen menne. Ezek szerint Félix is elvolt a rokonokkal, csak az esti szopit hiányolta. Sokat gondoltam rátok.

     

     

    előzmény:
    batun (62286)
    2009-08-13  20:57
  15. 2009. augusztus 13. 20:5862287.

    De, nagyon is bejön neki, nem gondoltam volna hogy ennyire odalesz. Szereti a gym-et is, de azt én sem akarom lecserélni úszásra. Karácsonyig már be van neki fizetve a heti kettő, aztán majd meglátjuk. Aaron valami 15-ér jár úszni havonta, azt esetleg mellette is kinyögjük.

     

     

    előzmény:
    Nyulcsi (62285)
    2009-08-13  17:07
  16. 2009. augusztus 13. 20:5762286.

    sziasztok,

    megvolt a mutet, minden siman ment, bar Domi itt ott sirdogalt kicsit, de nem volt veszes. A Bethesdaban mutottek. Ez egy gyerekkorhaz a VArsoligetben. Szerencsere nagyon rendes dokit fogtunk ki.

    Az agy mellett alvas eleg gaz volt, de egy kicsit azert tudtam aludni, viszon orankent itatnom kellett Domit es iszonyatosan bedurrantak a melleim is, hogy nem szoptattam Felixet egesz ejjel. Igy felorankent kijartam a (ket hetagyas szobara juto) mosdoba fejni kezzel...nem lehetett zarni az ajtot igy barmikor ram nyithattak, igy nem tudtam nyugodtan megcsinalni egyszerre, mert eltartott volna fel oraig kifejni rendesen. REggelre mar omlott a tejem, nem gyoztem atoltozni. Szerencsere itthon FElix egesz delelott szopizott, ugyhogy nem gyulladt be. NApkozben o is jol elvan szopi nelkul, ha nem vagyok itthon, de az esti elalvasnal uvoltott kb egy orat, mire sikerult Gergonek elaltatni. Ejjel 3x felkelt, akkor mar nem volt nehez visszaaltatni allitolag.

    VEra, en sem rakatnek be grometet, ha nincs folyadek, akkor nincs is ertelme sztem, jobb ha vartok tavaszig. 

    Ami nehez, hogy Domi most 2 heteig nem szaladgalhat, ugralhat, kiabalhat, pedig ez nala alap. Es elegge meg van az is hatarozva, hogy miker ehet csak 10 napig. Mindegy, ha ettol jobb lesz kesobb, akkor kibirjuk.

    Tina, nagyon edes lehet Panni a babajaval, ahogy dudol. FElix meg allandoan szopizas kozben elkezd csibeszkedni, ugralni meg fogdosni az orromat, szamat, fuleimet.

    előzmény:
    barackmano (62284)
    2009-08-13  15:43
  17. 2009. augusztus 13. 17:0762285.
    Ugye itt kinn Londonban nem járt uszni Tomi? Lehet mire visszajöttök majd inkább uszni akar és nem gym-be menni. Vagy azért annyira nem jön be neki?
    előzmény:
    barackmano (62284)
    2009-08-13  15:43
  18. 2009. augusztus 13. 15:4362284.

    Én is ebben reménykedtem mikor már nagyon elegem volt. Azt mondják a csajok kevésbé lusták. Hajrá Dóri!!!! Szabadítsd megy Anyut a szenvedéseitől. Az nagyon rossz lehet hogy folyamatosan fáj, pláne ha mész.

     

    Nem lesz cső, mondtam is H-nek hogy mondja le ha hazamegy. Apukám is volt már ennél a csajnál, azt mondta neki nagyon szimpi (na fura lenne ha mint pasinak nem lenne az)ő adna arra amit mond. Úgyhogy adunk. Majd Húsvétkor megműti.

     

    Ma H viszi Tomit úszni, nekem más dolgom van, majd ott talizunk. Most már olyat csinálnak hogy be kell ugrani a mély vízbe tök messzire és ki kell evickélni. Tomi ki tud menni. Ez mondjuk még messze áll az úszástól, de talán már nem fullad bele a Balatonba.

    előzmény:
    Nyulcsi (62283)
    2009-08-13  15:18
  19. 2009. augusztus 13. 15:1862283.

    Helló én is itt vagyok

    Nagyon édesek a gyerekek. Biztos jól éreztétek magatokat. Tomit meg ismét üldözik a csajok de nem adja könnyen magát.

    Akkor megcsináltatod Tominak azt  a csövet vagy sem? Én mondjuk  a magyar doki véleményére adnék inkább.

    Nemgég jöttem meg a gp-től. Semmi jóval nem biztatott a lábamat illetően. Szerinte idegzsába és ha nagyon fáj szedhetek paracetamolt. Hát nagyon fáj de amig nem kell mennem sehova nem veszek be semmit. Utána elmentem venni egy két apróságot a kórházi táskába és alig tudtam hazavánszorogni. Most itthon fekszek de már feküdni is fáj. Kicsit remnykedek hogy Dóri kibujik a kiirt időpont előtt mert másnapra van egy időpontom a midwife-hoz és neeeem akarok elmenni. Messzi van.

    előzmény:
    barackmano (62282)
    2009-08-13  13:57
  20. 2009. augusztus 13. 13:5762282.

    Hahó!!!! Megtöröm a mai csendet...

     

    Voltunk Krisztáékkal a Múzeumban. A  nagyobbak tök jól elvoltak, Coral csak a végére kelt fel a babakocsiban. Utána a Kastélyparkban fagyiztak, addig én elszaladtam valamiért bringával. Tomi velük maradt. Rubin olyan ari volt, a végén adott búcsúpuszit Tominak, azaz próbált, de Tominak ilyeneket nem egyszerű. Olyan szép Coral is, felépítésre egy más típus, de egyébként nagyon hasonlítanak. Még a gesztusaik is.

     

    Talán még a hétvégén strandozunk majd.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. augusztus 12. 14:4862281.

    Szerintem elég ha onnan megtudja. Pláne ha nem szól rá semmit. Akkor meg sem érdemelte volna.

    előzmény:
    Nyulcsi (62280)
    2009-08-12  14:40
  22. 2009. augusztus 12. 14:4062280.

    Fel fogom rakni a képeket a facebookra meg iwiwre tehát fogja látni. Viszont arra gondoltam hogy mivel mégiscsak az apja külön küldenék  egy levelet de lehet nem fogok.

    előzmény:
    barackmano (62279)
    2009-08-12  14:29
  23. 2009. augusztus 12. 14:2962279.

    Tök aranyosak vagytok

     

    Noémi, itt nem háton fekve kell, hanem félig ülőben, én nem is értem háton fekve hogy képzelik? Itthon biztos az dívik még.

     

    Szerintem a Facebook-on keresztül értesítheted, ha nagyon akar rá reagálni akkor majd fog. Ha  nem akkor meg jó nagy

    előzmény:
    Nyulcsi (62278)
    2009-08-12  14:06
  24. 2009. augusztus 12. 14:0662278.

    Bármit olvastam erről mindenütt azt irják hogy sok pihenés meg lehet más pozicióban kell szülni és nem háton szétrakott lábakkal. Exről semmi hir azóta hogy irtam neki kb 2 hónapja. Akkor nagyon nem volt kedves szóval nem akarom mégegyszer felvenni  akapcsolatot vele. Azt sem tudom megirjam e neki külön hogy megszületett a baba. Félek hogy rossz lenne a reakcioja.

    Jujj a málna nagy kedvencem de nem nagyon eszek mostanában mert minden gyümölcsöt meg szeretek mosni miota terhes vagyok azt meg ha megmosom olyan összeesett lesz. Tomi pedig tényleg helyes. Nem csoda hogy tapadnak rá a szöszi csajok.

    előzmény:
    Avocado2 (62276)
    2009-08-12  13:43
  25. 2009. augusztus 12. 13:5662277.

    Most így 2 óra körül már kifejezetten meleg van, hétvégére megint 30 fokot mondanak, de már az az igazi hőség nem lesz. Ez megnyugtató.

     

    Szegény Noémi. Na jó, belelegyezek hogy ne várj meg, inkább jöjjön hamarabb Dóri, és neked vége legyen ennek a sok rossznak. Gondolj bele már nem sok. Segít neked a csajszi aki veled lakik. H nem munkamániás, de épp egy szálloda project-jén dolgoznak és csak így engedték el hogy befejezi, ha otthon nem sikerül neki előtte akkor itt.

     

    Hát nem fért már be Tomi a műtétre, legközelebb húsvétkor lehetne, esetleg ha előbb hazaugranánk. De a doktornő szerint egyáltalán nem olyan tragikus a dolog hogy ne várhatna. Most nem tudom mit csináljak az angol "csövesekkel", azt mondta berakathatom neki ha akarom, de szerinte fölösleges. Vizet most sem látott a fülében.

    H szerint csináltassuk meg azt is neki. Én már nem tudom. Mondtam neki OK, de akkor ő viszi.

    előzmény:
    Avocado2 (62276)
    2009-08-12  13:43
  26. 2009. augusztus 12. 13:4362276.

    Jajj, szegeny Noemi nagyon sajnallak. Magyarorszagon erre minden doki MagneB6-ot ad, ami magnezium meg B vitamin bar allitolag nagyon nem hasznal. Kitartas mar csak tenyleg 2 het! Hatha mond majd valami biztatot a GP. Regen nem irtal mar az ex-rol, tartjatok meg a kapcsolatot?

     

    Tina edes lehet Panni a babajaval, egyebkent Karin is eszmeletlen babas, mar mondja is hogy baba baba es megy erte.

     

    Itt reggelente szomorkas, de 10-11 fele mar nagyon meleg es napos ido van, a kertben erik a malna a szeder meg az eper, isteni!

     

    Vera, drukkolok hogy a fuleszeten minden jol menjen. Nekem is nagyon tetszik ez a kisfiu, meg igy hosszu hajjal is. De Tomi jobban tetszik o kifejezetten jokepu es abszolut nem lanyos. Nagyon helyesek a kis szoke kislannyal.

     

    Gabi mar regen irt, remelem csak elfoglalt es nincs valami baj.

     

     

    előzmény:
    Nyulcsi (62275)
    2009-08-12  11:30
  27. 2009. augusztus 12. 11:3062275.

    Sziasztok

    Ezek a terehsségi hormonok kikészitenek. Minden szempontból. Lassan már mindenen bőgök pl. Tina irja hogy Pannyi milyen aranyos a babával hát én bőgök ezen. A csipőm nagyon fáj már holnap mondom a gp-nek mert ez nem normális. Alig tudok menni nagyrészt ágyban vagyok. Tegnap elvánszorogtam venni egy kislámpát a szobámba de sirva jöttem haza. Már a boltba sem tudok nagyon lemenni mast kell megkérni és ezen is csak bőgnöm kell. De csak kibirom már ezt a 2 hetet. Remélem nem lesz sokkal több. Az olyasmit mint gátmasszás elfelejthetem.

    Vera remélem minden ok lesz Tomi fülével. Tb-vel valószinüleg tényleg nem jutnátok már be. Akkor nektek egyáltalán nem jár ellátás otthon? H meg mért dolgozik nyaralás alatt? Munkamánia?Inkább vigyen téged romantikus vacsikra

    Tina tök jó ez a Marci nap. Mire én legközelebb látom őket már alig fogok rájuk ismerni. Panni is biztos nagyon sokat tud már. Remélem szülés után rendbejön a lábam hamar és majd mi is tudunk menni parkozni meg ilyenek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2009. augusztus 12. 10:0762274.

    Marci napA nyelvet biztos otthon látta valakitől, Tomi is csak a rosszat tanulja a környékbeli fiúktól, elkezdett ő is visszafeleselni, de eléggé nem örültem neki.

     

    Panni de ari lehet, olyan nagy szeretettel írsz mindig róla is, már nagyon nyomorgatnám én is. Azért milyen jó lehet neked ha rájuknézel, egy helyes "Terrence Hill" és egy ennivaló Pannyicsajszi. Marci hogy szereti a könyveket! Tomit addig abszolút hidegen hagyta amíg én olvastam. Most hogy már tud kicsit nagyon érdekli.

    előzmény:
    rintintin (62272)
    2009-08-12  09:52
  29. 2009. augusztus 12. 10:0162273.

    Végre aludtatok Tina, ez jó hír!!! Jó lehetett a tegnap este is. A seabass nagyon finom szerintem is!!!!!!

     

    Nekem Rohan sosem tetszett rövid hajjal, most kicsit meglepődtem rajta, bár Apukám szerint akinek mutattam rövid hajú képet az arca is változott azóta. Neki nagyon helyes apukája van.

    A göndör nekem is csak rövidnek jön be, a szomszéd kis Hubának van szőke göndör haja, nem vágták még le neki, hát nem is néz ki túl fiúnak, léptem-nyomon lánynak nézik. Én úgy megkopasztanám. Persze ez is ízlések és pofonok, az anyukájának pl. így tetszik.

    Én Tomit is mindig nyírtam kicsinek, most hogy megnyúlt az arca nem áll jó neki a nagyon rövid, de én sem szeretem ha hosszabb mint egy fiúnak szokott lenni.

     

    Mi is mindjárt megyünk fülészetre, majd kiderül mi lesz Tomival is. Én örülnék ha túl lehetne esni rajta, bár félek nem olcsó TB nélkül, meg lehet hely sem lenne már.

    előzmény:
    rintintin (62271)
    2009-08-12  09:45
  30. 2009. augusztus 12. 09:5262272.

     

    szoval Calvin Klein 


    jaj,meg azt akartam irni,h. ha latnatok Pannit, megzabalnatok!!! annyira edes, amikor altatas van, cici utan egybol keri a babajat es hummog,h. dudoljam a dalt,amire el szokott aludni. hat egyszeruen hihetetlen,milyen okos,milyen edes. nagyon-nagyon kis cuki,ahogy hummog es szoritja a babajat!!!
     
    ezt a kis jatekbabat meg Magyaro.-on kapta panni a bartnomtol es olyan erdekes,egybol elkezdte magahoz szoritani,olelni, meg keri is,ha a kanapen van a baba,ramutat es keri,h. adjam neki oda mindig elolvadok tole

     

    Marci kis rosszcsont mostanaban,ugy felesel, alig ismerek ra!meg nyujtogatja a nyelvet, honnan szedte??!!amugy mostanaban alig volt ra idom, csutortokon Marci-napot akarok rendezni. tegnap is olvastam neki 5 meset es olyan jo volt,h. senki se zavart,ugy elvezte.

     

    na, sikoltozas van...

    előzmény:
    rintintin (62271)
    2009-08-12  09:45
  31. 2009. augusztus 12. 09:4562271.

    sziasztok!

     

    Vera, nagyon aranyos kis arca van ennek a kisfiunak,de szerintem ez a bukosisak-frizura szornyu! olyan magas felul, tul dus,hosszu,nekem meg pont ez nem tetszik...kicsit meg kene szedni neki...igy olyan kb.,mintha egy paroka lenne a feje tetejen...izlesek es pofonok,nekem jobban tetszik,ha egy kisfiunak kisfius,rovid haja van, pl. nekem Chris haja sem tetszik,mert sztem tul lanyos, angyalkas, ezaltal elveszti a fiussagat. bar mondjuk vannak olyan fiuk,akiknek kifejezetten jol all a felhosszu-hosszu haj, pl. afro sracoknal a rasta haj, ha szep az arc,nekem nagyon bejon. vagy lattam a multkor egy Calvin Kline modell sracot felhosszu hajjal, nagyon jol allt neki.

     

    tegnap azert nem jottem,mert igaz,h. nem dolgoztam,de csak rohangaltam,mint egy bolond, tiszta szervezetlen vagyok, kapkodtam ide-oda, egy csomo dolgot elfelejtettem, eluszott az egesz nap, tok haszontalanul telt. Panninak sebes-piros a feneke a sok kakitol,ot vittem GP-hez. csodak csodajara vmi szuper specko kremet kaptunk, ejszakara bekentem neki a popojat es reggelre teljesen elmult az a heves piros szin. vmi turbo krem lehet,mert csak max. 2x lehet naponta hasznalni es szigoruan hutoben kell tarolni. a felso foga jon,azert szenved. amugy nincs laza,nem hany stb, eszik-iszik,ugyhogy sztem 'csak' a foga. az ejszaka is jol telt, vegre aludtunk.

     

    elozo este meg atjott a baratnom a ferjevel, kagylot foztunk meg seabasst sutott a kertben a srac,hoztak a pici babat is,nagyon cuki volt, vegig aludt. annyira finom volt a hal!!!

     

    Batun,nagyon sokat gondolok ratok!!! orulok,h. vegre jo kezekben van Domi! remelem,hamar tul lesztek rajta es Domi jol fogja turni. Felix tuti jol ellesz, ne aggodj, en a mult heten nem vittem az ovis kirandulasra Pannit, G. maradt itthon vele, reggel 9-tol este 9-ig ott voltunk, megis tok jol elvolt-szopi nelkul!!!

     

    Noemi, a kek EU-s kartyaval ingyen ellatjak majd otthon Dorit es Te is alapellatasban reszesulsz. hogy vagy ma?

     

    Gabi, te merre vagy? masik gabi: nagyon aranyos kisbaba, kis formas es jo eroben van nagyon! gratulalunk! mi lett a b.kocsival? anyukad megerkezett?

     

    Kriszta, nagyon gaz ez a paypal dologpont ez hianyzott meg nektek! hihetetlen,mik vannak es igy kihasznaljak a tisztesseges embereket! az egyik haverunk hasonloan jarta meg, o Braziliaba 'vett' repjegyet, aztan a Heathrow-n a csekkolasnal derult ki -6 masik utassal egyutt-,h. nincs semmifele jegyuk,vmi kamu utazasi iroda volt ez, es vmi srac bankszamlajara ment be a nagy osszeg. amugy milyen az ido otthon?

    mi ma hyde parkba akarunk menni,de elegge esore all.

    na megyek keszulodni. Vera, ti mikor jottok vissza?

    előzmény:
    barackmano (62270)
    2009-08-12  09:00
  32. 2009. augusztus 12. 09:0062270.

    Jó reggelt!

     

    Tina nem volt tegnap. Remélem ma jössz Tina.

     Úgy látszik én vagyok a legállandóbb tag

     

    Hoztam megmutatni Tomi unokatesóját, Rohan-t. Mindig rövidebb volt a haja és nekem úgy nem tetszett. Így már igen. Ő eléggé apukája, szerintem nem is hasonlítanak Tomival. Janakivel azért mert ő meg tiszta anyukája.

    Rohan egy kis ördögfióka az angyali arca ellenére.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. augusztus 11. 22:3262269.

    És ti nem jártok erre?

     

    Igen, nekem is más hogy legalább itt van. Olyan jó volt elmenni enni is, Londonban nem szoktunk. Még Tomi is jót evett.

    előzmény:
    Avocado2 (62268)
    2009-08-11  22:22
  34. 2009. augusztus 11. 22:2262268.

    Mi Akarattyan vagyunk.

    Akkor legalabb kimozdultok! Gondolom azert neki is mas itt mint otthon!

     

    előzmény:
    barackmano (62267)
    2009-08-11  22:07
  35. 2009. augusztus 11. 22:0762267.

    Eszter ti merre vagytok? Krisztáék csütörtökön lesznek itt.

    Nem nagyon csinálunk semmit, H hozott munkát így a nap legnagyobb részében dolgozik. Igaz ma voltunk vacsizni az utcavégi étteremben.

     

     

     

     

    előzmény:
    Avocado2 (62266)
    2009-08-11  21:01
  36. 2009. augusztus 11. 21:0162266.

    Gabi, gratulalok a kicsi Markhoz, nagyon edes, igazi kis pasi ahogy ott kiterulve alszik. Gyonyoru kisbaba.

     

    Kriszta ez a paypal-os dolog eleg durva, en ilyenrol meg nem is hallottam! Meg jo hogy nem utaltad el a 150 fontot, bar gondolom az mar eleg gyanus volt. Eszmeletlen milyen emberek vannak!

     

    Tina, esetleg ha a ket gyereket rakod egy agyba? Nalunk mar aludtak igy egyutt es eleg jol bevallt, jol ossze tudnak bujni.

     

    Vera, gratulalok! Kriszta mikor megy Keszthelyre? Mi ez a bohochajo? Miket csinaltok most hogy H is itt van veletek?

     

    En ugy tudom az ilyen pici gyerekeket meg altatjak a mutetekhez - legalabbis mikor nekem kb kivettek a mandulamat (engem nem altattak) de a 30kg alatti gyerekeket igen. Pikk pakk futoszalagon mentek be.

    Tunde hol mutik? Heim Pal? Drukkolok hogy minden jol menjen. Szegeny kicsi Domi. Gondolom jobban izgulsz mint o.

     

    Noemi en mar mindig ugy ulok a gep ele, hogy na vajon van-e mar baba? En mindig megnezettem a gyerekorvossal a gyerekeket itthon mikor hazajottunk, es Karinnal pl eszre is vett 2 dolgot amit kezelni kellett es Angliaban nem vettek eszre (nem is latta doki ugye)

     

    Mi meg mindig Balatonon, bar most szomorkas az ido nem lehetett furdeni. Enzo megkapta a 4. Diperte-t jol be is lazasodott tole. Karin meg MMR-t kapott egy mukk nelkul turte. De lehet ezt  mar irtam. Mi a hetvegen Ausztriaban voltunk eskuvon gyerekek nelkul, hat mit mondjak nagy felfrissules volt. Es utana olyan jo volt hazajonni hozzajuk megint.

    előzmény:
    Gabi_Ibe (62257)
    2009-08-10  18:50
  37. 2009. augusztus 11. 20:5862265.

    Nagyon szurkolok majd Dominak, biztos minden tök simán megy majd. Félix is tuti könnyen átvészeli.

     

    Emlékszem hogy útáltam mikor a 3 hós Tomit kellett itthagynom 1 napra, elvileg benn kellett volna aludnom de hazajöttem este.

     

    Nálunk holnap derül ki mi lesz végül vele.

     

    Noémi, majd nagyon igyekszem nem itt hagyni. Te csak ne legyél elfoglalt, nem azt mondtad megvársz???

     

     

    előzmény:
    batun (62264)
    2009-08-11  20:32
  38. 2009. augusztus 11. 20:3262264.

    Sziasztok,

    VEra, a csonek csak akkor van ertelme, ha folyadek van a fuleben es ez nem tud tavozni. Ez csak a jelenlegi problemat szunteti meg, de az ugyanugy vissza fog terni, ha bentmarad a mandula. (nekunk kb 3 doki magyarazta igy egymastol foggetlenul.). En a magyar dokikban bizom es az angolokban egyaltalan nem... A cso utan nem szabad, hogy viz erje a fulet(fuldugot kap) a mandulamutet utan valamennyivel mar mehet furdeni sztem. Talan csak a fertozesveszely miatt nem amig be nem gyogyul a seb, dehat az gyorsan megy. En nagyon bizom benne, hogy a mandulakivetel utan nem lesz annyit beteg Domi.

    NAgyon izgulok, bent leszek Domival 24 orat, FElix itthon marad GErgovel anyosommal. NApkozben behozzak egyszer hozzam szopizni, meg elviszem setalni sztem, de ejjelre nelkulem marad. Szegenyket nagyon sajnalom, de Domit nem akarom otthagyni most. Amugy ma is es tegnap is nagyon sokat volt nelkulem es tok jol birta, ugyhogy remelem holnap is igy lesz.

    na megyek is keszulni, drukkoljatok holnap!

     

    előzmény:
    barackmano (62260)
    2009-08-10  21:58
  39. 2009. augusztus 11. 17:0762263.

    Hello

    Köszi Vera. Nagyon aranyos vagy. Majd megpróbállak figyelmeztetni hogy ne hagyd otthon de lehet hogy akkor már elég elfoglalt leszek.

    Tünde jó hogy vegre ti is balcsizhattok. Irigykedek megint. Orvoshoz meg lehet tényleg jobb ha az ember magyarországon viszi a gyerekeket ha teheti. Én jobban megbizom bennük. Persze csak a fizetősben bár még lehet sztk alapon is jobbak mint itt.Még nincs sok tapasztalatom.Tervezem hogy mikor hazalátogatunk majd elviszem megnézetni. Bár lehet hogy aztán nem lesz belőle semmi mert nem lesz semmi panasza és akkor meg lehet otthon se nagyon csinálnak vele smmit. Tényleg akartam kérdezni hogy otthon kap orvosi ellátást a baba ha valami baj van vagy mindenért fizetni kell? Nekem van europai egézségbiztositási kártyám.

    előzmény:
    barackmano (62261)
    2009-08-11  15:32
  40. 2009. augusztus 11. 15:3262261.
    Noémi, megvan az orrszívód. Ugyanolyat vettem mint Tominak volt, az húzta odáig épp mikor már meg lehetett tanítani orrot fújni. Most már csak nem kéne itt hagyni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2009. augusztus 11. 15:3262261.
    Noémi, megvan az orrszívód. Ugyanolyat vettem mint Tominak volt, az húzta odáig épp mikor már meg lehetett tanítani orrot fújni. Most már csak nem kéne itt hagyni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2009. augusztus 10. 21:5862260.

    Írtam egy baromi hosszút, erre elszállt a net

     

    Nem írom újra.

     

    Tünde, nem tudod orrmandulaműtét után vízbe mehetnek? Tominál is felmerült (bár még nem tudom lesz e vagy nem), bár neki csövet nem raknak csak szimplán ez. Holnapután kell majd visszamennünk, akkorra kiderült mi lesz vele.

     

    Otthon már megküldték az időpontját a csőbeültetésre, de itt meg nem látják értelmét.

     

    Ezt úgy bírom, most kinek van igaza???

    előzmény:
    batun (62259)
    2009-08-10  21:19
  43. 2009. augusztus 10. 21:1962259.

    sziasztok

    na vegul hazaertunk csutortokon. Bar akkor is kalandos volt az ut, a repteren mar rohantunk a gephez es epp akkor kezdtek felengedni a gepre, mire odaertunk...

    MEg csurotokon elmentunk Domival egy ful-orr-gegeszhez, aki megallapitotta, hogy tenyleg muteni kell. Idopontot mar nem tudott adni. HEtvegen Balcsiztunk a csaladdal, tok jo volt. MA reggel hivogattam a ful-orr gegeszeket es az egyik behivott rogton, megvizsgalta, intezett rogton egy hallasvizsgalatot, labort, szerdan muti. NAgyon gyors es tok jo fej volt! MOndta, hogy amugy mar oktoberig be van telve a muteti naptarja, de aterzi a helyzetunket, hogy Angliaban nem csinalnak vele semmit ezert, meg mert epp elottunk derult ki, hogy egy kislanyt nem kell mutenie szerdan, ezert minket beprselt oda. Szegeny Domi elegge kiakadt a vervetelen... mi lesz meg a mutetkor...de legalabb gyorsan tul leszunk rajta. Kiveszik az orrmandulajat es beteszik a grometet a fulebe mindket oldalra.  Ezek utan leszerveztem a ket gyerek felugyeletet delutanra es vegre elmentem fodraszhoz aki zarva volt...(pedig volt idopontom, csak epp nem nyithattak ma ki, mert betonoztak a jardat elottuk) Szoval nekem sincs meg vege a pech szeriamnak, de azert nem szivok annyit, mint Krisztaek...Sajnalom a hercehurcat a hazzal es a PS-os story-t is:( REmelem most mar mindkettonknek megfordul a szerencseje!

    Tina sajnalom a faraszto ejszakakat! TEnyleg nehez lehet ebben a lakasban 2 gyereket osszeszervezni. NEm akartok koltozni?

    FElix mostanaban raszokott a napkozbeni egyszeri hosszu alvasra. Del korultol alszik 1,5-2 orat.  Ez nagyon szuper, mert igy tobb idom van intezni a lakas koruli teendoeket. REmelem ez itthon sem borul fel.

    VEgre megismerhettuk sogornom babajat, mar 2 honapos es 6 kilo korul van. Fura, hogy milyen picinek tunik Felix mellett, pedig nemreg volt ekkora o is. (FElix 11,4 kg) FElix iszonyat aranyos, angy csibesz, mar most rengeteget rosszalkodik, elso este felmaszott a futon kanapenkra es le is esett orra rogton a szonyegre. Jo kis sebes az orra, de direkt illik a csibesz fejehez.Allandoan a nyomaban kell lenni.

    Domit nagyokat vizipisztolyozik a csalad tobbi tagjaival a kertben, nagyon elvezi a meleget.

    Timi, mi a helyzet a lakaskeresessel?

    puszi mindenkinek!

    Tunde

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2009. augusztus 10. 20:5362258.

    Milyen jól fejlett, szép kisfiú!!! A harmadik képen olyan angyali a kis arca. Gratulálok még egyszer. Gyere gyakrabban, mesélj hogy telik az életetek otthon. Jó lenne látni cseperdeni Márkot is.

     

     

    előzmény:
    Gabi_Ibe (62257)
    2009-08-10  18:50
  45. 2009. augusztus 10. 18:5062257.

    Sziasztok!

     

    Gabi mondta, hogy bejelentette itt is a nagy hírt és, hogy ti is nagyon kedvesen gratuláltatok! Koszonjuk szépen!

    A szulés maga nagyon szép (bár kétség kívul fájdalmas) emlékként fog élni bennem! Hála az égnek egy valóságos tundér volt a szulésznom. Jó 33 órányi vajúdás után Augusztus 4-én, 21.24kor megszuletett Márk, 50 cm és 3280g.

     

    rintintin: hú, de jó, hogy nem kellett olvasnom ezt a storyt szulés elott!  Hihetetlen! Remélem mostanra jobban van szegény!

     

    Íme néhány kép:

     

    Szép estét nektek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2009. augusztus 10. 17:1562256.
    Szófogadó kislány vagyokVera te meg ügyi vagy.
    előzmény:
    barackmano (62255)
    2009-08-10  14:41
  47. 2009. augusztus 10. 14:4162255.

    Már csak Gabi hiányzik, Noémi hívásra megjelent, jó kislány

     

    Képzeljétek megvan a Cercificate-m otthon, tegnap rákérdeztem mondták hogy minden OK volt vele. Tök jó! Most gondolkodom melyik lesz a következő.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. augusztus 10. 14:1162254.
    Te jó ég szóval ugrott a csomag meg a postaköltség is. Nekem eszembe sem jutna gyanakodni egy hivatalosnak látszó emil miatt. Főleg ha már máskor is adtam el igy dolgokat,nem csekkolgatnám, hogy vajon igazi e. Még jó hogy idejében kapcsoltál és nem tudtak még többet lenyulni
    előzmény:
    bluebell (62252)
    2009-08-10  13:31
  49. 2009. augusztus 10. 13:4062253.

    Tudtam hogy jössz Kriszta!!! Ez a PS2 nagyon durva, de hát nem tudhattátok, de hogy ilyenek vannakEz a szegény embert az ág is húzza esete, de egész biztos vagyok hogy most már lassan felfelé indul el az a szekér.

     

    Nagyon örülök hogy csak jöttök erre, Tominak nem is mondtam, majd meglepi lesz minden.

     

    Noémi, szerintem Nell is helyes, angolnak pláne. Ők is szőke mint Lilla. H-vel mondtuk Tominak hogy ne egy csajon csüngjön, mi van ha neki más tetszik meg. Erre kiválasztotta őt is. Ezeken persze olyan jókat mosolygunk.

    előzmény:
    bluebell (62252)
    2009-08-10  13:31
  50. 2009. augusztus 10. 13:3162252.

    Sziasztok. Itthon minden oké, az idő is aránylag jó, anyu is szabadságon van, a lányok is jól érzik magukat. De valahogy ez a júl-aug nem a legszerencsésebb időszak az életünkben.

     

    A ház még mindig bizonytalan. Állandóan újabb (és még bizonytalanabb) infóval hív fel valaki. Vagy az ügynök, vagy a bróker, vagy az ügyvéd. Egyszer már majd túl leszünk rajta.

     

    Ennek a tetejére, Norbi a gumtree-n eladatta velem a PS2-t, valami extra szuper kiadás, kormánnyal, pedállal, meg 13 játék dvd-vel, kb. 200 fontot ér így használtan. Egy férfi, aki megvette, kérte, hogy a fiának postázzuk Afrikába, ő kifizeti a plusz költséget és még ad rá 50 fontot, amiért csomagoljuk-postázzuk. Meg is kaptuk az email-t a paypal-tól, hogy ez az ürge átutalta a 400 pénzt, amint küldöm a tracking no-t, jóváírják a számlánkon. Norbi el is küldte, 125 fontot!!! fizetett a postaköltségért.  Erre másnap jött egy újabb email, hogy ez a férfi még utalt 200 fontot, hogy ebből 150-et utaljunk el a fiának, és az 50-et megtarthatjuk. Akkor már fogtam a fejem, hogy tuti valami csalás. Felhívtuk a paypal-t, és ők mondták, hogy már másokat is átvertek így. Nigériaik a csalók, mi is oda postáztunk, létrehoztak egy paypal hasonmás weblapot, onnan küldik a hivatalosnak tünő emailt, de valójában semmi pénz nincs mögötte. Ezt jól benyeltük. Ez még nagyon hiányzott nekünk. Voltunk a rendőrségen is, semmit nem tudnak tenni, de sajnos sok ilyen esetük van. A postára is elmentünk, hogy visszatarthatjuk-e a csomagot, de ott sem volt szerencsénk. De ettől már csak jobb jöhet.

     

    Tina, én biztos erőltetnék egy költözést a helyedben. Te szívod meg legjobban, hogy ilyen az elrendezése a lakásotoknak. Tudom, sokan laknak egy szobásban több gyerekkel is, de nektek, akik nem is fizettek keveset az albiért, simán lehetne egy jobb elrendezésü szép lakásotok is. Az biztos javítana az alvási szokásokon. Addig semmit nem tudsz tenni. 

     

    Örülök, hogy Margit jobban van. Írj már priviben egy vezetékes számot, mert nincs benne a telefonomban. 

     

    Bocsánat, hogy most ilyen negatív vagyok.

     

    Igen, van végre szállásunk Hévízen. Szerdától vasárnapig leszünk ott. Remélem oda nem érnek el a rossz hírek. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2009. augusztus 10. 13:3162251.

    Sziasztok

    Szegény Tina. Már előre félek én is mert a nem alvás amitől félek. És szegény Pannika. Csak kijönnek már azok a fogacskák verge valahára. Szerintem Tina te még mindig aktivabb vagy igy nem alvás után is mint én 8 ora után. Nem is tudom mi lesz velem. Majd jól bealszok szoptatás közben gyerekkel az ölemben.

    A képek nagyon jók. Tominak jó az izlése. Nell is helyes kislány?

    Tina rendes tőle hogy gondoltál rám amikor nem irtál a barátnődről de igazából nem rémisztenek meg az ilyen sztorik szóval nyugodtan irj róla. Persze remélem hogy velem ilyen nem történik de nem kezdek el pánikolni. Apukámék megvették  ajegyet jönnek szeptember végén. A kórházba meg van szervezve valaki és remélem ott is tud lenni. A csontjaim mostmár ülés közben is fájnak. Annyira kivagyok tőle.

    Irigylem a balatonozokat
    előzmény:
    rintintin (62249)
    2009-08-10  09:26
  52. 2009. augusztus 10. 10:4962250.

    Húzós lehet így az éjszaka Tina, ezek a fogak mindig úgy megkínozzák szegényeket. Lehet hogy nem is az a baja hogy nincs vele senki, hisz mesélted a kiságyban is hogy aludt. De gondolom mikor fáj felkelti és akkor szeretne ott valakit. Majd csak lezajlik ez is. Az első fogak ilyan rosszak csak.

     

    A kislány a barátnőm lánya, pont 1 évvel idősebb Tominál, ő a nagy Ő neki (jelen pillanatban) és képzeld még Nell-re mondja hogy ő az angol "barátnője", de néha csak úgy hívja hogy Marci's girl. Ahhoz képest hogy egyszer találkoztak elég nagy benyomást tett rá.

     

    Krisztával már beszéltem ma, remélem tudnak jönni Keszthelyre. Meg majd ide is. Tényleg pangás volt. Meleg van de nincs kánikula.

     

    Gabi, Noémi???? A múltkor erre megjelentek

    előzmény:
    rintintin (62249)
    2009-08-10  09:26
  53. 2009. augusztus 10. 09:2662249.

    sziasztok!

     

    micsoda pangas van! mentseg legyen,h. hetvege volt...

    Vera, aranyosak a sracok,lemaradtam,ki ez a kislany,hol voltatok...?

     

    Kriszta,mi ujsag veletek? otthon milyen ido?

     

    nalunk iszonyatos ejszakak vannak,mar nem sokaig birom igy...Panninak jon a felso foga, de amugy is,olyan szarul alszik. tok káosz az esti altatas, szervezes, alvas stb. ugye ha P. elalszik,mi meg fent vagyunk,Marci meg olyankor jon-megy, dvdzik,vagy meset olvasunk stb. igy P.-t a pici szobaba nem rakhatom,mert 'atjarohaz'. ha a belsobe teszem,akkor meg kesobb,amikor attennem amoda,akkor siman felebredne ra. travel cot-ban csak par orat alszik,aztan felebred es nyafog,h. nincs mellette senki... igy megint ott kotunk ki,h. vmelyikonk mellett az ágyon alszik,amit en ki nem allhatok (mocorog, cumit keres, stb...) plusz most meg a foga is jon, egyik nap a Calpol se utotte ki...na,nem rinyalok tovabb, de mar tenyleg alig latok,olyan faradt vagyok

     

    koszionom az erdeklodest,a baratnom jobban van,vegre a baba is elkezdett szepen szopizni. nagyon cuki!

     

    Noemi,hogy vagy? vannak joslofajasaid? ki lesz veled a szulesnel? apukad jon vegul,vagy ki fog segiteni? en vegig itt leszek aug.-ban, nyugodtan hivj barmikor.

     

    na,megyek reggeliztetni,aztan jon nell. egesz jol alakul,mert csak heti 3x kell vigyazni ra.

     

     

     

      

     Mano:

    előzmény:
    barackmano (62248)
    2009-08-09  08:35
  54. 2009. augusztus 9. 08:3562248.

    Teszek fel 2 képet. A kutyával és  a búcsúzás. Azaz fordítva, csak így tudtam felrakni.

     

    Majd még mesélek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2009. augusztus 9. 07:1362247.

    Hazajöttünk, tök jó volt. A gyerekeket szét sem lehetett szedni, de mi négyen meg tök jó elvoltunk elszórakoztatták egymást, mi meg csak élveztük az életet meg beszélgettünk.

     

    Nem hívtál Kriszta

    előzmény:
    bluebell (62245)
    2009-08-07  20:56
  56. 2009. augusztus 8. 11:4862246.

    sziasztok!

     

    Kriszta, orulok,h. rendben hazaertetek! Batunek is biztos mar otthon vannak. (ezt Marci kuldi...)

     

    Kriszta, aranyos vagy,h. erdeklodsz. igazsag szerint Noemi miatt nem akartam irni...Margit nagyon rosszul volt. tegnap engedtek csak haza oket. a midwife allitolag bevallotta,h. hibazott es most tobben is biztattak a korhazban,h. inditsanak pert. reszleteket nem is akarok irni. majd ha o akarja,elmondja. lenyeg,h. mar jobban van es otthon vannak tegnap este ota. ma koradu. atmegyek hozza,viszek neki huslevest. (otthoni falusi csirke mamatol  )

     

    tegnap egesz napos kirandulas volt a Marci ovijaval Bognor Regisbe, a tengerpartra es az ottani vizividamparkba. szuper volt! a hely neve Butlins. egy nap persze semmire sem volt eleg. kint is es bent is hatalmas teruleten rengeteg jatek, kisautok,korhintak, kint nagy jatszoter, kalandpark, falmaszas stb. bent a nagy vizipark csuszdakkal.

    3-an mentunk:Marci,Nell,en. nagyon jol ereztuk magunkat. a sracok is jol viselkedtek nagyon. csinaltam kepeket, de persze az uszodaban nem lehetett fotozni a hulye angol szabalyok miatt! a tengerpartra alig maradt ido,mert olyan sokat autoztak,korhintaztak, csuszdaztak a sracok. amugy a belepo a helyszinen eleg draga, nekunk volt eloveteli jegyunk. az utazast az ovi biztositotta, nevetseges osszeget kellett befizetni.

     

    na,megyek car boot sale-re.

    előzmény:
    bluebell (62245)
    2009-08-07  20:56
  57. 2009. augusztus 7. 20:5662245.

    De nagy a pangás. Tina, hogy van Margit?

     

    Vera, holnap rádcsörgök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  58. 2009. augusztus 7. 08:0362244.

    Enzo nem semmiezek szerint tavaly óta nőtt egy csomót. Ti nem jártok majd erre Eszter?

     

    Kiderítem Kriszta, majd megírom mit tudtam meg.

    előzmény:
    Avocado2 (62242)
    2009-08-06  22:45
  59. 2009. augusztus 6. 22:4962243.

    Sziasztok. Köszönöm a névnapi köszöntéseket, kedvesek vagytok.

     

    Eszter, köszi az emailt.

     

    Tina, szegény Margit. Nagyon sajnálom, hogy ilyen komplikált szülése volt. Mielőbbi felépülést kívánunk Neki. Majd légyszi írj, hogy hogy van. Izgulok érte. Azért tolmácsold légyszi nekik a jókívánságainkat! Sok boldogságot a babával!Minden rendben lesz.

     

    Tünde, hívtalak ebéd után, de nem csoda akkor hogy nem vetted fel. Nekem is azt mondták Londonban, hogy azért nem kell új jegyet vennetek, mert még utazás előtt jeleztük, hogy nem lesztek a gépen, így nem buktátok, hanem módosítottátok. Aztán ki tudja, egyik ezt mondja, másik azt. A végeredmény így is, úgy is rohadt drága volt. Nagyon sajnáltam, hogy ilyen balszerencsések voltatok. Rubin is mondta ma is, hgoy "Anya, majd látogassuk meg Tündééket". Képzeld, annyira paráztam a repülőn. A felszállásnál rendesen gyomoridegem volt, hogy tuti, hogy most fogunk lezuhanni,mert mindig van ilyen sztori, hogy valaki szomorkodik, hgoy lekéste, és végül ő lesz a nyertes.  Szerencsére azért nem így lett.

     

    Sok szeretettel gratuálunk "másik" Gabinak és a kisbabájának is. Tudtok nevet? 

     

    Nekünk minden oké itthon. Meleg van, csak kár, hogy nem süt a nap.

     

    Vera, sajnos nem lett a Balcsin szállásunk, (tudod, egy korábbi nyaralási jogos hetünket cseréltük volna erre a hétre), de jövő pénteken lemegyünk egy hosszú hétvégére. Javasolta egy ottani barátnőm, hogy feltétlen menjünk el a Keszthelyről a minden este 5-kor induló bohóchajóval. Tudjátok már meg, hogy mi is ez, és esetleg elmehetünk együtt pénteken. Addig még hívlak.

     

    Hulla fáradt vagyok, megyek csicsikálni. Jó éjt Mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  60. 2009. augusztus 6. 22:4562242.

    Jajj de ugyes Tomi! En sem tudok gyorsuszni, csak haton szeretek. Edesek ezekkel a szerelmekkel. Majd meselj mi volt.

     

    Szegeny Tundeek, ehhez kepest hazarepulni 2 gyerekkel egy esemenytelen delelott. De jo hogy vegre hazaertetek.

     

    Tina, jot rohogtem hogy a ket hanyas kozott.. nahat a te duracell energiaszinteddel nehez versenyre kelni. En is mindig terveztem h majd pocakosan uszom de aztan nem voltam soha. En csak a kilometereket rottam.

     

    Gabi biztos nagyon nehez lehet neked most a hanyos korszakban meg Jade utan rohangalni is. Remelem hamarosan jobb lesz. Mikorra vagy kiirva?

     

    Mi ma voltunk oltason meg statuszvizsgalaton. Enzo 17.5kg es 104 cm, Karin 9.7kg es 74 cm. Mindketten kaptak oltast, Karin meg sem mukkant, Enzo kicsit sirt de hamar abbahagyta. Viszont tok tuti jatszoszoba van a rendeloben, egesz meglepodtem hogy mar itt is vannak ilyenek.

    előzmény:
    barackmano (62241)
    2009-08-06  22:00
  61. 2009. augusztus 6. 22:0062241.

    Neki nem nagyon van itt senkije, a tesóm eléggé beteg, de ahhoz már nincs elég jól hogy őt ápolja, semmi szociális élete nincs, én megértem. Szociális otthonba szeretne menni. Nem tudom Apukám mit szólna hozzá, még nem vetettem fel, a nagyim viszon folyton azt kérdezi beszéltem e már vele.

     

    Képzeljétek Tomi tud gyorsúszni. A mellúszás tempók is mennek már neki külön, erre tegnap nekiálltak a gyorsúszást gyakorolni, mára tudta is és annyira tetszik neki, megy mint a kis motolla, persze levegőt még nem tud venni közbe, így 4-5 m-eket csak, de azt tök magától. Olyan furi volt nézni, én nem tudok gyorsúszni.

    Persze ez még nem jelenti azt hogy tud úszni, de segítség nélkül képes helyváltoztató mozgásra a vízben, ez nekem tök nagy szám.

     

    Majd hétfőn próbálok róla képet.

     

    Holnap reggel megyünk a barátnőmékhez, azaz Tomi szívszerelméhez Lillához, állítólag Lilla is számolja vissza a napokat Tomiig, mi lesz ott holnap?

     

     

    előzmény:
    Nyulcsi (62240)
    2009-08-06  16:50
  62. 2009. augusztus 6. 16:5062240.
    Hogy hogy nem akar hazajönni utána sem?
    előzmény:
    barackmano (62239)
    2009-08-06  10:46
  63. 2009. augusztus 6. 10:4662239.
    Jobban van de azért még gyenge, jó helyen van ott. De nem is nagyon akar már hazajönni utána sem.
    előzmény:
    Nyulcsi (62238)
    2009-08-05  23:13
  64. 2009. augusztus 5. 23:1362238.
    igyekszem pozitivan gondolkodni. Szugerálom Dórinak hogy mit hogyan csináljon majd. Tényleg Vera a nagyid jobban van? Kiengedték a kórházból?
    előzmény:
    barackmano (62237)
    2009-08-05  22:51
  65. 2009. augusztus 5. 22:5162237.

    Noémi gondolj bele, azért ilyen nem esik meg olyan gyakran, a legtöbb szülés inkább sima és komplikációmentes. Én is biztos vagyok benne hogy veled nem lesz semmi baj. Ne is gondolj ilyenekre.

    előzmény:
    Nyulcsi (62236)
    2009-08-05  22:46
  66. 2009. augusztus 5. 22:4662236.
    Valszeg én már mostanában nem nagyon látom majd Pannyi babát pedig biztos nagyon cuki. Nagyon jók azok a képek amin anyukáddal vagytok meg Pannyival. Még Marci kellett volna oda és akkor 3 pár kék szem meg egy 1 pár barna.Szegény barátnőd. Csak reménykedek hogy nekem simább szülésem lesz.
    előzmény:
    rintintin (62233)
    2009-08-05  20:53
  67. 2009. augusztus 5. 21:3362235.

    Kis húsos testét, ez nagyon édes

     

    Már pénteken megyünk is 2 napra a barátnőmékhez, Szolnokra is készülünk. Azért a nagyimat még nem akarom itt hagyni több napra, de tuti elleszünk. Bár H-nek dolgoznia is kell, hoz majd melót, nem fejezett be valamit és azt szeretné. De legalább itt lesz karnyújtásnyira.

     

    Nincs Tominak semmi baj a fülével, csak a dokinő próbálja kitalálni hogy az orrmandulától van hogy hol hall hol nem, vagy mástól. Ezt meg ilyen módszerekkel kell, ma megnézték, 1 hét kezelés után megint letesztelik. De nem fáj neki meg semmi, akkor úszni sem engedném.

     

     

    Kriszta, én is remélem itt vagytok már. Akkor majd jelentkezz, Tominak már mondtam hogy Rubin is idejött.

    előzmény:
    rintintin (62233)
    2009-08-05  20:53
  68. 2009. augusztus 5. 21:2462234.

    haliho,

    mindenkinek koszonom a kedves szavakat. HA hazaerunk vegre, csak akkor tudok most mar lazitani...

    Tina, nagyon sajnalom a baratnodet! REmelem, hogy gyorsan felepul es minel elobb tud majd felhotlenul orulni a gyonyoru babacskajanak!

    MAsik GAbinak is sok-sok gratula! NEki is gyors felepulest es jo egeszseget  babanak mamanak!

    Noemi te pedig ne izgulj, minden rendben lesz nalad! Nem kellemes ilyen esetekrol hallani szules elott:(

    Bocs lanyok, most nem tudok masra reagalni. NAgyon faradt vagyok es meg ossze kell kapnom megegyszer a lakast, mielott elmegyunk.

    Puszi

    BAtun

    Kriszta koszi a segitseget megegyszer! ha Bp-en lesztek mindenkeppen fussunk ossze!Domi amikor felebredt az autopalya kozepen allva es megmondtuk neki, hogy nem utazunk, rogton azt kerdezte, hogy es Krisztaek?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2009. augusztus 5. 20:5362233.

    nahat, Timi, Ealing szuper hely, gyonyoru hazakkal, G. mindig oda  

    akart koltozni!az ealing Broadway-en pedig minden van! csak penz kell hozza... tolunk sincs messze. azt hiszem az Ny-London.

     

    Batun,mekkora pech!!! ketszer is igy megszivtatok! koran indulni,felpakolva,micsoda balszerencse! nagyon sajnalom, remelem,otthon nagyon jol erzitek majd magatokat!!! rad fer a pihenes,gondolom!

     

    Eszter,de jo,h. jelentkeztel! jol vagytok? en az elso babaval a 39. hetig heti 2x usztam, a 2. babaval minden nap Marci utan rohangaltam...gyaloglas detto. Marcival meg ket helyen dolgoztam, az egyik egy 4szintes haz volt,na,ott meg lepcsoztem is ket hanyas kozott.

     

    Gabi, akkor a masik Gabi ugyanakkor szult,amikor az en baratnom is,tegnap este 9 elott lett meg a baba.

    Noemi, o a St. Marysben szult,ahol en is. ez szuperjo korhaz es tovabbra is ertetlenul allok,h. tudtak igy elszurni a dolgokat es hogyhogy nem vettek eszre,h. rovid a koldokzsinor???!!!

      a baratnom mar a 3.liter vert kapja es iszonyu gyenge. annyira sajnalom.

     

    Vera,de jo,h. megy Hari! ket hetre??!! nahat! csinaljatok kettesben is programot. mi nem csinaltunk megint semmit...pedig anyukam egy rakas udulesi csekkel halmozott el minket ajandekba. Tominak jobbulast a fulere!

     

    Kriszta, remelem,ti rendben hazaertetek! naGYON rendes vagy,h. probaltal segiteni batuneknak! hogy vannak a lanyok?

     

    mi ma pihiztunk, delutan parkoztunk, paddling pool, homokozo. Pannival meg szinte sosem voltam jatszohazban,pedig tuti elvezne, nem gyozott orulni a sok gyereknek a jatszoteren meg lopkodni masok jatekat. majd' megzabaltam. ma este meg jol meggyomoszoltem a kis husos testet

    előzmény:
    barackmano (62232)
    2009-08-05  20:33
  70. 2009. augusztus 5. 20:3362232.

    Én is gratulálok másikgabinak, képeket remélem majd hoz!!!!

     

    Noémi már kérdezte, mi mindig külön megyünk vissza, asszem egyszer játszottuk meg hogy együtt, de akkor a reptéren kellett parkolni a kocsit, egy vagyon volt, így nem csináljuk még egyszer.

    2 hétig marad H, az azért jó sok, ahhoz képest hogy eredetileg úgy volt nem is jön.

     

    Szerintem is igaza van Noéminak, pont a végére nem szabad ellustulni, mert aztán kemény munka vár az emberre. Persze pihenjen meg ne erőltesse meg magát, messzire sem menjen, de könnyű sétákra a közelben vállakozhat. Valamilyen szinten fittnek kell maradni. Én mindig csodáltam mondjuk Ágotát meg Tinát akik a legnagyobb pocakkal is totál aktívak voltak az utolsó napokig. Én sem voltam képes rá.

     

    Örülök Gabi hogy jobban vagy, majd ha elmúlik az első trimeszter még jobb lesz. Jadesolának mikor mondjátok el? Vagy vártok még?

     

    Tünde, majdnem egyszerre írtunk tegnap, nem is olvastam, sajnálom hogy így alakult, elég kellemetlen érzés lehetett. Én is remélem hogy az itthoni élmények kárpótolnak majd.

     

     

    előzmény:
    ch@tnoir (62230)
    2009-08-05  18:28
  71. 2009. augusztus 5. 20:0862231.

    Gratula Gabi Ibe-nek. Ő ugye abban a kórházban szült ahol én is fogok? Majd remélem beszámol,kiváncsi vagyok. De jó neki már babázik bár még biztos ki van nagyon fáradva.

    A councilhoz bemegyek holnap mégsem adom fel az utlevelem meg az értékesebb cuccokat. A neten volt egy kitöltési utmutatószerüség és ott ki volt emelve hogy ne postázzuk az értékes dokumentumokat mint utlevél.

    Boltba azért lejárok meg majd próbálok parkozni is mert nem tunyulhatok el pont a végére.

    előzmény:
    ch@tnoir (62229)
    2009-08-05  17:54
  72. 2009. augusztus 5. 18:2862230.

    Na most elkezdetem visszaolvasni ezt az oldalt.

    Igen Tina Gabi_Ibe az a lany akinek az a nagy babakocsija van.

     

    A padlolap az csak olyan komolyan hangzik, de nem annyira veszes. Csak az az ontapados fajta, es csak egy reszen raktam meg le, mert ott nagyon ronda volt a padlo es nem lehetett tisztan tartani. Nagyon utaltam mar, mert Jade most mar mindenhol ott van es ha nem lehet rendesen tisztitani akkor nem orulok neki, ha ott van.

     

    Megnezegettem a kepeket is. Nagyon edesek a gyerekek. Es hogy Marci bicajozik! Gratulalok!

     

    Gratulalok a babacskahoz. Remelem a baratnod is jobban van mar.

     

    Noemi csak szepen lassan. Vigyazz magadra! Es ha nem muszaj, akkor tenyleg ne mozdulj ki.  Ott van mar az a lany aki veled fog lalkni? O akkor tud vasarolni meg minden.

     

    Azt  szerzodes dolgot nem ertem. Elvileg ket eredetinek kene lenni, nem? Egy a te peldanyod, egy meg az ugynoksege.

    Az irataidat mindenkeppen Special Mail-lel kuldd el. Visszakuldik hamar, mert ok sem szeretik tartogatni. Nekem amikor a HomeOffice-nak kellett elkuldeni akkor szinte postafordultaval jott vissza az utlevelem.

     

    Szandra, koszi a kerdest. Az tulzas hogy jol vagyok, de most hetfo ota jobban. Aktivabbnak is erzem magam. Van egy allando emelygesem, ami hol erosebb, hol gyengebb. Es allandoan nagyon almos es faradt vagyok. Ha leulok barmikor el tudnek aludni.

     

    Vera, meddig marad H? Egyutt jottok vissza? Szerintem Tomi ezek utan tuti ovatosabb lesz. Tok jo hogy tanul uszni. Gondolom majd apukajanak is megmutatja mit tud mar.

     

    Tunde, sajnalom, hogy ilyen pechesek voltatok a jegyekkel, illetve, azzal a balesettel. De remelem, hogy holnap mar minden rendben lesz es lesz egy nagyon jo vakaciotok otthon!!!!

    előzmény:
    rintintin (62198)
    2009-08-04  12:27
  73. 2009. augusztus 5. 17:5462229.

    Sziasztok Kislanyok,

     

     

    Kriszta, Boldog nevnapot! 

     

     

    Golyahirrel jovok, Gabi Ibe kuldott sms-t:

    "Tegnap 21.24-kor megszuletett Mark. 50 cm, 3230g. Nagyon nehez es hosszu volt, de a fiam gyonyoru!! Ma du hazamagyunk." 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. 2009. augusztus 5. 17:3462228.

    Nem semmi micsoda kalamajka. Nem is tudtam hogy ilyen drága az átiratás. Tulajdonképpen meg kell venni  a jegyet másnapra gondolom. Nem átiratni. Majdnem én is jártam igy de én hasmenés miatt. Kb háromszor álltam sorba check innél (már biztos furcsálták) mire sikerült becsekkolnom de már én is azon gondolkodtam hogy veszek másnapra jegyet.

    Eszter én nagyon szeretek sétálni és van is egy park a közelben de egyszerüen nem megy. Régebben volt hogy metro helyett sétáltam órákat egyik helyről a másikra. Ez ami nekem van egy kicsit más szerintem mint egyszerű tágulási folyamat. Olvastam róla de nem jut eszembe  a neve és szerintem ez az majd mondom a midwife-nak legközelebb. A szeméremcsont fáj de nagyon. Nem elviselhetetlenül de nagyon kellemetlen. Lementem a boltba ma és alig tudtam hazajönni. Csak csusztatgatom a lábaimat egymás után. A net azt irja pihenni kell meg nem szétrakott lábakkal ülni. Egyébként 3 hetem van hátra a kiirt időpontig. Izgi
    előzmény:
    batun (62226)
    2009-08-05  16:49
  75. 2009. augusztus 5. 16:5162227.

    És nekem nem is szólsz hogy itt vagytok, enyjebejnye

    Tominak kinn vették észre hogy gáz van a fülével, ennek a vízhez semmi köze.

     

     

    előzmény:
    Avocado2 (62225)
    2009-08-05  16:44
  76. 2009. augusztus 5. 16:4962226.

    sziasztok

    meg mindig Oxfordbol jelentkezem...

    REggel elindultunk 6 utan a repterre, es az autopalyan volt egy tok nagy baleset, kigyulladt egy kamion. lEzartak az egeszet es 2 es negyed orat alltunk egyhelyben. Kozben konzultaltunk Krisztaval(egy geppel mentunk volna) O nagyon kedves volt es rohangalt nekunk a repteren megerdeklodni, hogy milyes lehetosegeink vannak. VEgul kimentunk mi, mire engedtek es ott helyben potom 2,5 ora alatt atirattuk a jegyet holnap reggelre. A  ma esti gepre 700 font lett volna az atiratas, erre `csak`255 font volt. ahhoz kepest, hogy mar masodszorra irattuk at, osszesen eddig 1000 fontot fizettunk ki ezert a jegyert es meg mindig itt vagyunk....

    JA es anyukam felhivta nekunk az otthoni MAlevot ahol kozoltek, hogy buktuk a jegyet oda-vissza, mert mar felszallt a gep. Ezek utan itt at tudtuk iratni, erdekes... REmelem Krisztaek epsegben hazaertek!

    Gyerekiek a korulmenyekhez kepest nagyon jol viselkedtek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2009. augusztus 5. 16:4462225.

    Noemi, mikorra is vagy kiirva? mindig elfelejtem. A tobbiek talan emlekeznek ra en nagyon fanatikus gyaloglo voltam a terhesseg utolso honapjaban, szerintem nagyon fontos hogy az ember ne nehezuljon el. Nekem a tempos gyaloglast javasoltak, 1-2 ora (!) naponta, en emellett meg 20 perceket lepcsoztem is ... persze az elso par alkalommal 5 percenkent pihennem kellett, de mire szultem marha fitt voltam es jol is jott. Biztos azert faj a medenced mert furakodik lefele a baba es fesziti szet a csontokat.

     

    Szandra, a ti kepeiteket is megneztem, nagyon szupi az utanfuto, de nem nagyon nehez? En eddig csak 1-2 eves gyerekenel lattam es egy ismeros mondta hogy o 2 gyerekkel a dombon mar nem tudta felhuzni.

     

    Krisztaek ma repulnek ha jol emlekszem. Milyen edes lehet h Rubin fordit Coralnak!  

     

    Nekunk most Balcsin van a fohadiszallasunk pont tegnap romlott el az ido, edd olyan meleg volt h meg lehetett kukulni. Ma mar esik is. Vera gondolom nalatok is ez van. HOlnap megyunk a vedonohoz Bp-re oltasra mindket gyereknek.

    előzmény:
    Avocado2 (62224)
    2009-08-05  16:35
  78. 2009. augusztus 5. 16:3562224.

    Sziasztok!

     

    Gabi gratulalok a terhesseghez, remelem minden siman zajlik majd!

     

    Tina, gyonyoruek a gyerekek, az tenyleg nagyon jo ahol anyukaddal vagytok.

     

    Timi, én Eszter vagyok, ket gyerekem Enzo 3 es Karin 1 eves, regebben Londonban laktunk most mar fel eve Budapestre koltoztunk.

     

    Tunde a te fotoid is nagyon szepek!

     

    Vera, gondolom h Tomi megremult a mely viztol, en is folyton rettegek hogy mikor esnek bele akar a Balatonba akar medencebe. A fulevel mi van? Az uszastol lett ilyen?

    előzmény:
    barackmano (62223)
    2009-08-05  14:21
  79. 2009. augusztus 5. 14:2162223.

    Ealing pont alattunk van, szupi!!!

     

    Ez a méhlepényes nagyon durva, ilyet még én sem hallottam hogy szakad. Anglibában nem szívesen császároznak, az már feltűnt, pedig most olcsóbban megúszták volna ők is, tiszta bolondok. Gondolom mikor szakadt a lepény ők is máshogy látták.

     

    Tomi nem rettent, 5 percig láttam rajta hogy óvatosabb, aztán újra a régi volt, max. ilyen hülyeséget nem csinál egy darabig.

     

    Ma voltunk a fülészeten, nagyon köszönöm a nevet KrisztaEgy fiatal aranyos vörös cicababa dokinő, nem kért egy fillért sem, viszont írt fel orrcseppet meg antihisztamint, meg a fülét kell melegíteni (azért a gyógyszertárban fizettem). Ő az orrmandulára gyanakszik, a hallását is megnézték, most épp rendben volt. Ő se vizet, se zsírt nem látott a fülében. 1 hét múlva megint megnézi, ha tényleg az orrmandula, majd ki kell venni. Majd azt akkor megtárgyaljuk mi mikor hogy. Azt mondta az az otthoni füles vágás nem old meg semmit, csak enyhíti a tüneteket átmenetileg.

     

    Apukám felesége okoskodott, hogy ő már régóta hallja a Tomin hogy nagy az orrmandulája, szerintem meg hülyeség, az angolok mind így beszélnek, Tominak meg van egy erős akcentusa azért, nem ejti olyan tisztán a dolgokat mint egy magyar kisgyerek.

     

    Azért jó tudni.

     

     

    előzmény:
    franktimi (62221)
    2009-08-05  13:59
  80. 2009. augusztus 5. 14:0462222.

    Boldog Névnapot Krisztáknak!

    Tina milyen édesek a képek a babóról..:)

    Jó egészséget Margitnak, remélem már jobban van. 

    Na megyek lakást nézni a neten Ealingben.

    pusz  mindenkinek,

    Timi

    előzmény:
    franktimi (62221)
    2009-08-05  13:59
  81. 2009. augusztus 5. 13:5962221.

    Sziasztok!

     

    Megvan a végső (remélem tényleg az is marad) döntés: EAILING-et választottuk, és a közeli környéket.

     

    Még egy hét és meglesz szerintem a lakás is kb.

    puszi mindenkinek,

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. 2009. augusztus 5. 12:1562220.

    Jézus Mária. Ez nagyon durva. Melyik kórházban szült? Azt hogy a köldökzsinor rövid nem lehet látni uh-n? Mármint a 20. hetin pl. Szinte hihetetlen hogy a köldökzsinór elszakadhat. Ilyenről még nem hallottam.  Szegény jól megszenvedett

    előzmény:
    rintintin (62219)
    2009-08-05  11:38
  83. 2009. augusztus 5. 11:3862219.

     

     

    sziasztok!

     

     

    megtudtam a reszleteket. sajnos eleg rosszul sultek el a dolgok. a koldokzsinor extra rovid volt es a baba nem tudott emiatt kibujni, neki meg mar nyomni kellett, a baba is durodott kifele es egyszercsak a koldokzsinor elszakadt!!!! a mehlepeny darabokra szakadt, o pedig nagyon megrepedt es elkezdett verezni. annyi vert vesztett,h. elajult es rohantak a mutobe vele, ket mutetje is volt, de szerencsere mostmar minden rendben.

    en nagyon aggodom es egyaltalan nem ertem,h. miert nem csaszaroztak meg vagy csinaltak gatmetszest,ha lattak,h.o mar szakad szet, a baba meg nem fer ki. ugy sajnalom, nagyon szenvedett. az anyukajat is sajnalom, ejjel 1-kor beszeltem vele es ugye nagyon aggodott,mert angolul nem beszel es ott izgult a folyoson.amugy a baba 3 kilo 10dekaval szuletett,ami ugye normalis meret,en megis csaszaroztam volna,ha mar ilyen problemak voltak!!!

     

    Noemi,en is kuldtem mar dokumentumokat es utlevelet is, pl. a nagykovetsegre, nem is volt baj, de a benefitesek tobbszor hibaztak nalunk,pl. egy 1400 Fontos csekkunk sose erkezett meg...aztan megerkezett,rossz nevet irtak ra,na onnantol fogva es nem biztam az o admin.-ban.

     

    Szandra, a masik ket lany Judit es Yvett volt + az o 2-2 gyerekuk-.hogy van henike,amiota szomorkodott,h. o nem szep? vagy vmi ilyesmi volt, ugye otthonrol nem olvastam vissza,csak emlekszem,h. aggodtal miatta.

     

    Vera, orulok,h. nem lett semmi komoly Tominak! azert a viztol meg igy sem retten el,ugye? :)

     

    Vera, nekem tovabbra sem mukodnek a smileyk! azert a 'hehehe'

     

    na,megyek, ma itt van nell.

    előzmény:
    Nyulcsi (62218)
    2009-08-05  10:53
  84. 2009. augusztus 5. 10:5362218.

    Csak vicceltem Vera

    Tomi remélem nem fog majd félni a viztől ezek után. Nekem is volt egy hasonló élményem. Nagyon rossz volt utána.

    Majd tényleg nekem kell eldöntenem hogy aggodok e. A councilnál már lassan meg fognak ismerni. mindig ugyanahoz a pasihoz kerülök.Egyébként már küldtem dokumentumokat postán és nem volt baj persze sosem lehet tudni.

    előzmény:
    barackmano (62217)
    2009-08-05  10:23
  85. 2009. augusztus 5. 10:2362217.

    Én a helyedben akkor aggódnék ha jönne.

    Az enyémnek végül is örülök hogy nem a kánikulában, így Tomi sem nagyon akar menni Balatonozni. Úszni meg megy este. Tegnap a kis hülye elengedte a szélét és belökte magát a mély vízbe. Persze elmerült, kapálózott, de láttam hogy gondban van. Szerencsére nem volt messze így a kezemet kellett csak nyújtani, nem szívesen ugrottam be volna ruhástul. Utána ért csak oda az oktató néni, azaz látta. Le is szidta kedvesen hogy ilyet nem szabad. De láttam ő is kellően megrémült, tuti vigyáz majd.

     

    Holnap kimegy Apukámékkal Daddy elé, én maradok szerintem, előkészítem a terepet, meg gondolom 2.5 óra Tomi után H esetleg rám is kiváncsi lesz

     

    Ezt neked kell eldönteni Noémi mi éri meg jobban, gyalogolni vagy aggódni.

     

    Kriszta, ma ünnepled? Akkor Boldog névnapot!!! Ma megyünk a füldokihoz.

    előzmény:
    Nyulcsi (62216)
    2009-08-05  09:54
  86. 2009. augusztus 5. 09:5462216.
    Holnap jön az urad.Akkor teljes lesz a család. Tomi biztos nagyon örül meg várja már. Meg te is. Lehet szegényt sokként érné a kánikula az itteni idő után. Én már nem is emlékszem milyen az mikor meg lehet sülni. Nekem most ez is épp elég meleg. Megjött, Nekem már megint nem . Kicsit aggodok
    előzmény:
    barackmano (62214)
    2009-08-05  08:06
  87. 2009. augusztus 5. 09:4662215.

    Jó reggelt

    Gratulálok én is a babához. Remélem ez a méhlepény dolog rendben van azóta.

    Tegnap rendbe tettem a kiságyat ha előbb jönne a baba. Majd ma kipróbálom a légzésfigyelőt is.

    Bemennék én a councilhoz a cuccal de nem is az a baj hogy fáradt vagyok hanem hogy alig tudok menni. A posta meg itt van a sarkon. De még kiagyalom egyenlőre a papirokat rakom össze de az meglesz ma és délután meg eldöntöm hogy bemegyek e vagy feladom.

    Ja és boldog névnapot Krisztának

    előzmény:
    rintintin (62211)
    2009-08-04  23:15
  88. 2009. augusztus 5. 08:0662214.

    Én Juditra meg Anitára tippelek még, így meglenne pont a 8. Fotók nem lettek Tina?

     

    Ez a hehehe ez olyan Nikis Tina.Ő is rég nézett már beChris már iskolába megy nem?

     

    Noémi, bár nekem még mindig minden megérkezett rendesen, lehet bevánszorognék tényleg az útlevelemmel, hova kéne menni?

     

    Szandra, már tegnap sem volt az a nagy meleg, ma pláne nincs, de nagyon nem bánom, nekem épp megjött most úgysem Balcsiznék. Holnapra H-nek sem kéne a 35. Majd lesz itt még meleg.

    előzmény:
    teacska (62212)
    2009-08-05  01:01
  89. 2009. augusztus 5. 01:3962213.
    Nagyon boldog névnapot kívánok a Krisztináknak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2009. augusztus 5. 01:0162212.

    Sziasztok!

     

     

    Gratulálok a babához! 

     

    Tina!

     

    Akárhogy is számolom, fejenként két gyerek még csak négy... ki volt a plusz kettő?

     

     

    Noémi!

     

    Huh igen, én is emlékszem, hogy az utolsó hónap volt a szó szoros értelemben vett terhesség. De ennek is hamarosan vége lesz és jön az édes teher.... 

     

    Kriszta!

     

    Végül eladtátok a házat, vagy most mi az állás?

     

    És én is takarítom a fürdőszobát..... 

     

     

    Gabi!

     

    Nekem nagyonkeményen hangzik ez a padlólap-lerakás... ez biztos neked való most???  Jól vagy????

     

    Vera!

     

    Holnaptól már hidegfrontot mondanak Mo-ra is, így élvezd ki az utolsó Balcsis napokat! 

     

     

     

    előzmény:
    rintintin (62211)
    2009-08-04  23:15
  91. 2009. augusztus 4. 23:1562211.

     

     

    csak beugrottam egy jo hirrel, ma este megszuletett margit babaja!!!!!!!!!!!!::::)))))))) Maya Izabella. a babarol nem tudok reszleteket, a ferjevel beszeltem, aztan megszakadt a vonal. most Margit a mutoben van,mert eltort a mehlepeny es nem tudtak kiszedni, igy gyorsan kimutik belole,o meg sok vert vesztett. egy ora mulva tudok biztosat. remelem,minden rendben lesz!!!!annyit tudok,h. a Birth centre-ben szult es delutan 5 korul mentek be 3 perces fajasokkal.

     

    Noemi, en nem adtam nekik oda semmi eredeti dokumentumot. en szemelyesen bevittem az utlevelet, megvartam,amig lefenymasoltak es aztan inkabb hazavittem...biztos,ami biztos...nem bizalmatlan vagyok,hanem sajnos rengeteg negativ tapasztalatom van az itteni adminisztracioval kapcsolatban es ha elirjak-eltevesztik a cimemet,akkor ok tuti nem fognak az en utlevelem utan rohangalni...

    elhiszem,h. faradt vagy! en Pannival voltam iszonyu faradt a vegere. mar csak vonszoltam magam de meg ugyis egy csomot parkoztam Marcival. de szerencsere minden nap tudtam pihenni vagy aludni delutan.

     

    mi ma Nikieknel voltunk. jo volt talalkozni,csak epp dumalni nem lehetett 8 gyerek mellett hehehe 

     

     

    miert nem mukodnek a smileyk nekem??? ::((

     

    jo ejt!

    előzmény:
    Nyulcsi (62209)
    2009-08-04  17:08
  92. 2009. augusztus 4. 23:1562210.

     

     

    csak beugrottam egy jo hirrel, ma este megszuletett margit babaja!!!!!!!!!!!!::::)))))))) Maya Izabella. a babarol nem tudok reszleteket, a ferjevel beszeltem, aztan megszakadt a vonal. most Margit a mutoben van,mert eltort a mehlepeny es nem tudtak kiszedni, igy gyorsan kimutik belole,o meg sok vert vesztett. egy ora mulva tudok biztosat. remelem,minden rendben lesz!!!!annyit tudok,h. a Birth centre-ben szult es delutan 5 korul mentek be 3 perces fajasokkal.

     

    Noemi, en nem adtam nekik oda semmi eredeti dokumentumot. en szemelyesen bevittem az utlevelet, megvartam,amig lefenymasoltak es aztan inkabb hazavittem...biztos,ami biztos...nem bizalmatlan vagyok,hanem sajnos rengeteg negativ tapasztalatom van az itteni adminisztracioval kapcsolatban es ha elirjak-eltevesztik a cimemet,akkor ok tuti nem fognak az en utlevelem utan rohangalni...

    elhiszem,h. faradt vagy! en Pannival voltam iszonyu faradt a vegere. mar csak vonszoltam magam de meg ugyis egy csomot parkoztam Marcival. de szerencsere minden nap tudtam pihenni vagy aludni delutan.

     

    mi ma Nikieknel voltunk. jo volt talalkozni,csak epp dumalni nem lehetett 8 gyerek mellett hehehe 

     

     

    miert nem mukodnek a smileyk nekem??? ::((

     

    jo ejt!

    előzmény:
    Nyulcsi (62209)
    2009-08-04  17:08
  93. 2009. augusztus 4. 17:0862209.
    Az biztos hogy én is regisztráltatom.
    előzmény:
    barackmano (62208)
    2009-08-04  16:53
  94. 2009. augusztus 4. 16:5362208.

    Egész biztos vissza fogják küldeni, de akkor is, addig meg rághatod a körmöd? Mondjuk elég sok helyen szereti látni az eredetit mielőtt lefénymásolják maguknak. Csak nem lesz semmi gond.

    Én elküldeni is félnék, biztos Special Deliveryvel adnám fel, bár a kinti postán még nem veszett el semmim, a fene tudja.

    előzmény:
    Nyulcsi (62207)
    2009-08-04  16:45
  95. 2009. augusztus 4. 16:4562207.
    Eredetit kérnek. Én is utálom elküldeni. Most oda kell adnom minden eredeti papiromat ha elvesztik akkor nagy bajban leszek.
    előzmény:
    barackmano (62206)
    2009-08-04  16:14
  96. 2009. augusztus 4. 16:1462206.

    Nem elég másolatot elküldeni? Ha nem muszáj nem küldeném el az útlevelemet, még odaadni is útálom, úgy hogy elviszik előlem. Tőlem nem kérték, de te mint egyedülálló anyuka vonulsz be, esetleg mást kérnek.

     

     

    előzmény:
    Nyulcsi (62205)
    2009-08-04  15:09
  97. 2009. augusztus 4. 15:0962205.
    kelleni fog nekem majd az utlevél szülésnél? Mert azt is be kellene küldeni az igényléssel.
    előzmény:
    barackmano (62204)
    2009-08-04  14:47
  98. 2009. augusztus 4. 14:4762204.

    Noémi, ne ad fel, a vége felé mindenkinek nehezére esik a járás, meg mindenféle dolgokat nyomnak a babák, de azért próbálj meg naponta rövid sétákat. Mondjuk ne járd le a lábad mint ma, csak könnyűket.

    Nagyon ügyi voltál, sok mindent intéztél

     

    Tina, de édes ez a Panni itt is!!!! Marci irtó ügyes, innen már csak egy lépés a pótkerék levétele, meg gyakorolni kell sokat. Én Tomiét mindig feljabb pakoltam kicsit, a végén szinte már alig értek le, akkor leszedtem. Marci nagyon ügyes kisfiú, biztos nem tart sokáig neki.

    előzmény:
    Nyulcsi (62201)
    2009-08-04  14:41
  99. 2009. augusztus 4. 14:4762203.

    Na közben itt vannak a képek is. De cukik a gyerekek. Nagyon ügyes Marci. Látom jó meleg volt mert ruha nem sok van rajtuk. Pannyi hogy durja be  a kajákat. Kis édes baba. Jó hogy ilyen jó étvágya van. Vattacukrot de ennék. Kukoricát is. Meg ugy mindent

    Barátnődnek drukkolok. Hamarosan én is sorra kerülök és akkor elkél nekem is a drukk.

    előzmény:
    rintintin (62200)
    2009-08-04  14:40
  100. 2009. augusztus 4. 14:4562202.

    azt nem is irtam,milyen csokibarnak a sracok, ha latnatok eloben oket, foleg P.,mint egy kis csokibaba a gyonyoru nagy szemeivel:)

    nem is vagyok elfogult hehe

     

    na megyek keszulodni ezer eve nem lattuk Nikieket.

    előzmény:
    rintintin (62200)
    2009-08-04  14:40

Címlap

top