Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Londonban szulni?!

nicole24
Létrehozva: 2004. november 8. 13:43
Sziasztok!

Masfel hete tudtam meg, hogy babat varok. Aminek a parommal egyutt nagyon orulunk. Csak egy kis nehezsegbe utkoztunk..., ugyanis egy eve Londonban elunk es semmi tapasztalatom sincs sem a terhesseggel sem a kulfoldon szulessel kapcsolatban. Itt szeretnem megszulni a babat mert nem szeretnenk feladni itteni eletunket.
Olyanok segitseget varom, akik itt elnek Angliaban babat varnak, vagy kis gyermekuk van, vagy barmiben ugy erzi segiteni tud. Minden aprosag erdekel, baba klub, korhaz, orvos nev, papirok, szoval minden.

Elore is koszonjuk!!
  1. 2009. május 21. 10:3861201.

    Kriszta, a multkor kerdezted, de elfelejtettem valaszolni ra, hogy Jade meg nem is kapott joghurtot?

    De most mar kap. Akkor amikor a HV mondta, egy eves kora korul, akkori s megprobaltuk, de nem nagyon szerette.

     

    Most mar neha adok neki, de jobban kedveli a joghurt italokat. MIndig a mi actimelunkre palyazik amit meg nem lehet innia (ra van irva, hogy 3 eves kor felett lehet), de talaltam ugyanilyet nekivalot es azt nagyon boldogan itta. Nem mellekes korulmeny, hogy utana jatszhat a kimosott flakonnal.

     

    Egyebkent itt van par kep az elso onalloan elfogyasztott joghurtrol is. Teljesen friss, szombati kepek.

     

    Itt lenne, ha az nlc hagyna feltenni.

    Na probalgatom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. május 21. 10:3361200.

    Egyebkent en is beneztem a M&S-hez tegnap, de nalunk se tomeg nem volt, se semmi nyoma az akcionak. Ami lehet, hogy mar lecsengett mire odaertunk. Bent az aruhazban nagy learazasok vannak. De nem nagyon volt kedvem nezelodni. Alapvetoen nem nagyon szeretem oket. Nincs ra kulonosebb okom, ha csak az nem, hogy nagymeretu ruhakat nem arulnak.

     

    TEgnap el kellett mennem vervetelre a korhazba. Elkuldott a GP, mert egy hete permanensen faj a fejem es vasarnap meg valami nyomas is volt benne.

    Persze jol kifaggatott. Az elso kerdese az volt, hogy nincsenek-e alvas problemaim.

    Majdnem felrohogtem. MOst mondjam el neki, hogy a gyerekem rossz esetben masfel-ket orankent sirva ebred es kovetkezo egy oran at kell ringatni mire talan visszaalszik, jo esetben csak ketszer ebred es csak a cumijat keresi.

    Hogy minden reggel fel hatkor ebren van, ehes, es eves utan 10-bol kilencszer mar nem akar visszaaludni.

    Nem mondtam. Csak annyit, hogy van egy 18 honapos gyerekem aki folyamatosan fogzik es sokszor ebred ejjel.

    Megkerdezte mikor jartam szemesznel utoljara. Mondtam neki, hogy ez a szemuvegem kb. 6-7 eves, akkor voltam latasvizsgalaton, de az is az uzletben volt es nem szemorvosnal.

    Megmerte a vernyomasom, ami persze rendben van mert gyogyszert szedek.

    Lathatoan teljesen tanacstalan volt. Ugyhogy jobb hijan elkuldott vervetelre.

    Csak nehogy ugy jarjak, mint a viccben az oreg Kohn.

     

    Kohn elmegy a rabbihoz.

    - Rabbi baj van, doglenek a libaim.

    - Adjal nekik tobbet enni.

    Kohn elmegy. Masnap vissza.

    - Rabbi baj van, meg mindig doglenek a libaim.

    - Adjal nekik tobbet inni.

    Kohn el, masnap...

    - Rabbi baj van, meg mindig doglenek a libaim.

    - Tartsd oket melegen.

    Kohn el, ... igy megy ez hosszan mikor megy nap

    - Rabbi baj van, megdoglott az utolso libam is.

    - Kar, pedig olyan sok jo otletem lett volna meg.

     

    Na, hat itt tartunk most.

     

    Egyebkent tegnap Jade a delutani alvasbol korabban ebredt es nem tudtam bent tartani az agyaban, hogy aludjon meg egy kicsit. Kihoztam magammal a nappaliba ugy takarostul. De nem akart lemaszni es jatszani. Szepen elhelyezkedett a mellkasomon es aludt tovabb. Ugyhogy itt a nagy csendben en is szundikaltam vele. Kb. ket orat aludtunk igy.

    Amikor felebredtunk, en eppen asitottam egyet amikor Jade ramnezett es kozolte jegege.

    Ez szerintem a jo reggelt baba-megfeleloje, mert en szoktam neki reggel mondani amikor felebredt, hogy jo reggelt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. május 21. 10:1361199.

    Jo reggelt kislanyok

     

     

    megneztem az osszes kepet.

     

    Henikenek Boldog szulinapot kivanok en is igy utolag! Az az ora nagyon csinos. Biztosan orult neki.

     

    Kekszemuek!

    Vera, eloszor is ne beszelj zoldsegeket. Igaza van Eszternek, nagyon szep szemed van!

    Tina, a ti szemetek meg egyszeruen elragado. En egyebkent is titkos Marci-fan vagyok. Imadom azt a huncut kis fejet!

     

    Kriszta, pont en is azt akartam kerdezni amit Szandra, hogy bolcsit akarsz nyitni?? Mikor?? MEGYUNK JELENTKEZNI!!!!

     

    Tunde, remelem Domi jobban van. Tok jo, hogy itt van anyukad. Megdobbenve olvastam, hogy mennyiket alszik Felix. Akkor igazabol en nem is szolhatok egy szot se, mert hozzad es Tinahoz kepest nalunk sokkal jobb a helyzet. Bar teny, hogy nalunk is alvas-gondok vannak.

     

    Eszter, szinte el sem hiszem, hogy elmult egy ev miota Karin szuletett. Nagyon szepek a gyerekek. Az egyik kepen felfedezni veltem a vonasaidat Karinon. Ami persze nem nagy cucc hiszen te vagy az anyukaja, csak eddig inkabb mindig abban gyonyorkodtem, hogy a ket gyerek mennyire hasonlit egymasra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. május 21. 08:1861198.

    Hú, pedig én elvileg megjegyeztem a múltkor hogy tegnap volt neki csak elfelejtettem, úgy látszik a TAH nálam úgy maradt.

     

    Utólag boldog szülinapot Henike!!!

     

    De édes, hogy ragyog az arca a virágcsokor mellett, nagyon klasszul megszervezted neki. Az óra is csudaszép!!! Sikerült ezek szerint emlékezetessé tenni a napot.

     

    Végül eljutottatok tegnapelőtt balettra? Milyen volt?

     

    Én valahogy éreztem hogy ez lesz a nagy M&S felhajtásból. Úgy látszik elég régóta élek már itt.

     

    Akarom majd oltatni, mondjuk ha 10 éves koráig nem képes elkapni. Nekem a természetes a legbiztosabb, így reménykedek. Mi voltunk mind a ketten.

    előzmény:
    teacska (61197)
    2009-05-20  23:44
  5. 2009. május 20. 23:4461197.

    SZiasztok!

     

     

    Drága kicsi elsőszülött lánykám ma 6 éves lett. Reggel szülinapi dalt énekelve ébresztettem és aa reggelihez betettem neki Halász Judit Boldog szülinapot c. számát. Nagyon-nagyon örült én meg annyira meghatódtam, hogy elkezdtem pityeregni.Kapott az egyenruhályára egy Today 6 felíratú kitűzőt, amit nagyon büszkén viselt. :)  Vittünk be sütikét is a suliba a gyerekeknek.  Ezután Helgát beadtam a pre schoolba, majd robogtam a M & S-be London Colney-ba, nehogy lemaradjak valamiről. Mire odaértem már a parkolóban kígyózott a sor. Beálltam, gondoltam fél órát rászánok, aztán meglátjuk. Öt perc múlva jött egy csóka, aki szórólapokat osztogatott, hogy miket árulnak 1 P-ért. AMikor megláttam, azt hittem, nekimegyek az ürgének. EZek ugyanis bögrét, strandlabdát, dobozos üdítőt meg zoknit árultak csak 1 P-ért!!!! Rá egy percre jött egy öltönyös majom, aki közölte, ne is álljunk sorba, mert már minden elfogyott, hisz csak 1000 termékük volt egy napra.   Persze a szórólap után már eszemben sem volt sorban állni, de nagyon pipa voltam!!! A kör e-mailben persze egy szót sem ejtettek arról, hogy a termékek említésre sem méltóak. Sok embert behülyítettek a semmire!!! Nem is értem, hogy itt nincs Fogyasztóvédelem??? Mo-n ezért több milliós büntit kapnának!

     

    Így a Henikének elmaradt vásárlásokat már Helgával kellett végigjárnom, történetesen egy virágcsokrot és egy karórát vettem neki. ( karóra szóra klikkelve megláthatjátok melyiket). Az iskolába előtt a csokor virággal vártuk. Nagyon örült neki és annyira hálás volt a szép napért. Egyfolytában köszöngette a tökéletes szülinapját, pedig az ajándékait meg sem kapta!!!   A szülinapi vacsi kívánsága palcsinta volt, így nekiálltam sütni, de kikötöttem, hogy előtte valami sósat is kell enni. English breakfast-ot kértek, ezután még Henike benyomott 6, Helga pedig 2 palacsintát.  AZ ünnepelt már egy falatot sem bírt enni a tortából, de Helga még bepróbálkozott. Mindezt úgy, hogy épp telefonáltam, és nem volt felvágva a torta. Nem esett kétségbe, egyszerűen beleharapott...  Henike az órán kívül földrajzi és tudományos témájú könyveket kapott, amiknek szintén nagyon örült. Jó érzés volt látni az őszinte örömét. De persze mondanom sem kell, hogy az óra vitte a pálmát.

    Egyszóval, nagyon szép napunk volt a M&S-t leszámítva és nagyon megható volt, hogy az én pici babám már 6 éves!!! Ide klikkelve láthatjátok a szülinapi képeinket. 

     

    Vera!

     

    Én mindkét lányt beoltattam bárányhimlő ellen. Nem is akarom, hogy elkapják...

     

    Eszter!

     

    Nagyon szépek a gyermekeid! Gyönyörő a szemük (is).

     

    A torta meg csúcs! Nagyon ügyes vagy!!

     

     

    Kriszta!

     

    EZt most nem értem. Bölcsit akarsz nyitni? Én is egyedül voltam a két lánnyal Mo-n. Az is igaz, hogy a Te gyerekeid még jóval kisebbek..

     

    Tina!

     

    Tényleg nem semmi a szemetek. AZ én Helgám is kék szemű, de nem világít neki. Apja zöld én meg barna szem vagyok. Én még ilyenen nem is gondolkodtam, hogy milyen szemszín tetszik. Én az összhatást nézem. 

     

    Ágota!

     

    Nem történt valami az oviban? 

     

     

    Bocsi, most önzőztem egy kicsit, de elfáradtam. Jó éjt!

     

     

     

    előzmény:
    barackmano (61196)
    2009-05-20  22:39
  6. 2009. május 20. 22:3961196.

    De aranyos vagy

     

    Én is csak arra emlékszem hogy régen hogy bele voltam zúgva. Mostanra gondolom hozzáöregedtem az akkor TH-hez.

     

    Tomi ma beszélt Kieran-nal telefonon, le is fotóztam annyit röhögött. Kereste Pierce is, de akkor már lefeküdt. Örülök hogy ilyen kiterjedt társasági életet él.

     

    Pierce-nek bárányhimlője van, de Tomi tuti most sem volt képes elkapni.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Avocado2 (61195)
    2009-05-20  21:33
  7. 2009. május 20. 21:3361195.

    Tina, tok jo hogy legalabb az elmaradt penzt megkaptatok. Biztos jon meg valami jobb melo is. Nem haragudtam meg, Siofokot en sem szeretem (meg a deli partot altalaban nem) mert olyan nagy a nyuzsi es tenyleg pici a viz. Mi Akarattyara jarunk, ott hamar melyul es szep tiszta. 

     

    Szegeny Kata, biztos most ilyen anyas hangulata van. Nem visz magaval valami babat v macit amit ott szeretgethet?

     

    Vera, nagyon szep szemeid vannak neked is, ne mond mar hogy ronda. Nekem Terence Hill mar annyira nem jon be mint regen. nem is tudom ki jonne be, mar regen voltam moziban, a tv-t meg nem neztem ezer eve. 

    előzmény:
    rintintin (61192)
    2009-05-20  16:13
  8. 2009. május 20. 17:2961194.

    Tina, szupi hogy utalt a cég, így most várhat jobb ajánlásra.

     

    Épp azt tárgyaltuk a bank előtt hogy biztos így csalják be az embereket akik esetleg be sem mennének mert drága. Hátha mégis költenek ott valamit.

     

    Nekem annyira nem jönnek be a kék szemű pasik (azért Terence Hill kéne), de lányban szerintem is tök szép. Nekem ugyan ronda van, meg igazándiból szürke, de ha épp belesüt a nap akkor tud szép is lenni.

     

    De édes Kata. Jó az oviban, de azért nagyon szeret veled lenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. május 20. 16:4261193.

    Tina, apósodnak igaza van! Marci szeme tényleg olyan, de a Tiéd is nagyon világít.

    Eszter, a gyerekek    Enzo annyira szép fiú, Karin meg hihetetlen cuki kis Tahiti-lány a virággal a hajában. De jó, hogy van Nagymami a Balcsinál! Az északi part jobb/tisztább, nem? Én elvagyok a tóval, de nekünk meg a Velencei-tó volt (van) közel, nekem az a kedvenc.

    Enzo de ügyes volt!

    Tina, voltam ám nyaralni a Tiszánál, és az is nagyon jó volt!

     

    Vera, szorítunk még H.-nek az álláshoz!

     

    Kriszta, jó utat hazafelé, drukk, hogy a lányok jók legyenek. Ez a ház-ügy, mármint a saját, hogy jóval több pénzt kellene letenni! A kinézett ház merre van?

     

    Tünde, Wandus is májusi csaj. Dominak jobbulást!

     

    Noémi, hajrá, csapj bele a lecsóba! Mármint az ügyintézés-tengerbe, hidd el, ha meglesz a babád, nagyon fogsz örülni, hogy mindent elintéztél!

     

    Nekem mindenféle színű szem tetszik, az nem, ha nem élénk és kifejező valakinek a tekintete.

     

    Képzeljétek, Kata mostanában el-elpityeredik a német oviban - ő meséli -, merthogy hiányzom neki. Ma reggel konkrétan úgy sírt, mint ahogy a beszoktatás legelején. Már előre mondja, hogy sírni fog, mert nagyon fogok neki hiányozni.  Még a magyar ovira is mondja, pedig ott imád lenni. Holnap itt munkaszüneti nap lesz, remélem, utána helyrebillen a lelkivilága. Pénteken csak a magyar oviba megy, aztán hétvége.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. május 20. 16:1361192.

    na, en is voltam a Marks and Spencernel!!! itt is hatalmas sor allt, tulekedtek az emberek. nekem sikerult egy eladot elkapnom,h. megkerdezzem,mit adnak egy pennyert:hat eleg csalodott voltam,mert eloszor is egy kuponert kell harcolnod/sorban allnod orakat.  ( a brent Crossos tomeg reggel 7:30 ota volt ott) ezzel a kuponnal mehetsz csak oda a  1 Penny bazar-hoz. ami eleg gagyi, szerintem. kacatokat lehet venni, pl. bogret, amiert en nem allnek sorba 5 orat es az egesz kb. 12-15 termekre ervenyes. persze azert nagyon kedves toluk. a M&S 125 eves evfordulojara van az egesz es a Brent C.-os M&S pl. a helyi iskolanak is gyujt.

    erdekes volt,h. ott tolongtak az emberek, elkeritett sorokban,egy csomo biztonsagi orrel. a tobbi boltban csak lezengtek az emberek. igy kedvemre nezelodhettem a H and M-ben. tegnap kaptam egy vasarlasi utalvanyt nell szuleitol.

     

    Eszter, GYONYORUEK  gyerekek!!!!! ezer puszi a kis hajpantos-viragos tunderkere!!!nagyon edes.

    remelem,nem haragudtal meg a Balcsis megjegyzesemre!!! en tavaly voltam Siofokon es sajnos nem tudtunk ugy uszni,h. ne lett volna doglott angolnaa viz is tul meleg volt es budos-engem sosem frissit fel ugy a balcsi,mint a jo oreg hideg Tisza vize. (de a gyerekkori uttorotaborokat le nem csereltem volna a balcsin soha)

     

    Batun,nem mondod,h. Felix 30- perceket alszik??!! Panni rekordja tovabbra is 45 perc (de az is ugy,h. kozben vagy2x felriad) ma eddig 2x 30 percet aludt. most is nagyon nyugos, kohog-taknyos-kezben sirdogalos.

     

    erdekes,amit irtal, Kriszta. nekem a barna szem pl. 'unalmas', ha nem eleg szep vagy kifejezo. Marcie gyonyoruen vilagit,az enyem 'csak' atlagos kek.aposom mindig azt mondja,h. a marcie olyan 'terence hill'-es.

     

    na,indulok nellert.

    G.-t ket ugynokseg is hivta melozni, gatya penzt ajanlottak de legalabb a cege atutalta a penzet. 6 het utan.

    előzmény:
    barackmano (61191)
    2009-05-20  15:05
  11. 2009. május 20. 15:0561191.

    Addig azért még jelentkezz, az még odébb van.

     

    Ezt a házasat nem igazán értem, de remélem sikerül minden úgy ahogy szeretnétek.

     

    Köszönjük a szorítást, most már össze kell jönnie neki.

     

    Jó utat nektek holnapra!!!!

     

    Ezt klasszul megfogalmaztad, a nagylányok a kész szépcsajok, a picikék meg majd lesznek.

     

    Ma jártam a Marks felé, nyitás előtt vagy 100 m-es sort állt, meg sem kíséreltem esetleg bemenni. Ha valakinek sikerül mesélhet. A bank előtt megtárgyaltuk párn mire is volt jó ez az egész.

     

     

    előzmény:
    bluebell (61189)
    2009-05-20  14:39
  12. 2009. május 20. 14:4761190.

    Sziasztok Kislanyok

     

    csak gyorsan akarom mondani hatha erdekel valakit, hogy a Sainsburysben 1 font a Johnson and Johnson popsitorlo.

    Majd jovok, csak most ertem haza, es ehen halok.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. május 20. 14:3961189.

    Vera, én is nagyon szorítok, hogy megkapja Hari az állást. Plusz még így utólag is boldog szülinapot kívánok Neki.

     

    Eszter, hihetetlen milyen édes mindkét kicsi.  Karint meg kell zabálni a fejpánjával, és ahol Enzo puszilja Karint az is .

    Sajnálom, hogy tolódik a nyaralásotok. Akkor tudunk találkozni?  Mi jövő hét hétfőn megyünk fel Pestre, hogy találkozzunk Zsuzsiékkal. Te nem ismered őket véletlen itt valakin keresztül, mert akkor háromasban is lehetnénk. Állatkert vagy libegő a terv. Az utóbbi akkor, ha egy felnőtt felülhet két gyerekkel (nem tudom, hogy megoldható-e, Zsuzsi kinyomozza.)

     

    Tina, nekem pont azért nem tetszik ÁLTALÁNOSSÁGBAN a kék szem, mert ritka a szép kék, nekem akkor már inkább barna. Na a tiétek, és még Ágota-Kata párosé gyönyörü.

     

    Szandra, nálatok is legalább akkora különbség van a két lány között, mint nálunk. Nekem Heni-Rubin tökéletes szépségek, Coral-Helga pedig még alakulóban lévő gyönyörüségek.

     

    Tünde, további jó családozást. Olyankor is pörögsz, amikor anyukádék vannak itt, vagy inkább többet pihensz?

     

    Az elmúlt hónapokban állandóan kijut valami fontos ügyintéznivaló. Már úgyis mindenki tudja. Először a bölcsöde-nyitási ügyintézés. Ott sajnos a szuper házat nem mi kaptuk meg, valaki más megvette családi háznak.  Most ezerrel újabb épületet keresünk, lehet hogy egy évbe is beletelik, mire találunk.

     

    Ennek a tetejére a hétvégén ajánlatot kaptunk a házunkra. Azt már nem is mondom (tapasztalatból), hogy eladtuk. Most keresgélhetjük magunknak is. Ez már magában is stresszes, erre tegnap közölte a financial adviser-ünk, hogy nem úgy megy ám ebben a gazdasági helyzetben, hogy csak upgradelünk. Erre a házra anno mi csak 10% előleget tettünk le. Most ha költözni akarunk, nemhogy többet nem nagyon adnának, hanem MIN. 25% deposit kell.  Elvileg találtunk egy házat, ami tetszik, de még nem döntöttünk.

     

    Noémi, neked drukkolok, hogy sikerüljön mindent a következő 1-2 hétben elintézni.

     

    Most megyek pakolni. Délután átjönnek Ágiék, meg egy kismama ismerősöm. Holnap reggel repülünk haza (egyedül a két lánnyal  ). Nikiék esküvője után jövünk. Addig azért még jelentkezem.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. május 20. 12:4261188.

    Tünde, tök ari hogy te is kérdezed ,lesz második forduló, ha érdekli őket majd szólnak.

     

    Ha vírusos akkor épp végigfertőz vele mindenkit, micsoda GP ez is? Neked van igazad. Az óvónők sem biztos hogy örülnének neki.

    Félix ilyen keveseket alszik? Hányszor szokott 1 nap? És miket csinál már? Ha ráérsz tegyél képeket is.

     

    Tomiéknál is mindenki beteg (forgórendszerben) valami gyomornyavaja, azt várom rajta mikor jön ki. Kopp-kopp.

     

     

    előzmény:
    batun (61187)
    2009-05-20  12:31
  15. 2009. május 20. 12:3161187.

    haho,

    Ari vagy Tina, hogy hianyolod a velos beszolasaimat

    Sajna most egy sem jut eszembe

    Domi ma itthon marad , mert ugat rondan. A GP szerint nyugodtan mehet oviba, ez csak egy virusos megfazas, de en nem szeretnek senkit megfertozni, igy itthon tartom...

    Nem nagyon tudok irni, mert ugyan eppen nincs vendegunk, de amit Felix ossze porog...nem gyozom elkapni. Csak addig van nyugtom, amig alszik 15-30 percet egy alkalommal, akkor gyorsan mosogatas, fozes, hajmosas...

    szoval nem unatkozom, nem is nagyon tudok olvasni. Biztos hamar tulleszunk ezen a korszakon es akkor tobb idom lesz. Panni miket csinal mar? neked sincs sokidod mar hogy netezz sztemMegyek is, mert megy a nyuglodes.

    JA meg kerdezni akartam Verat, hogy mi lett a Hari allasaval? MEgkapta?

    Es KArinnak nagyon boldog Szulinapot! Multkor Wandust irtamNEki nem mostanaban volt? LEhet, csak figyelmetlenul olvastam, bocsanat! Kicsit szetszort vagyok! TAH!

    NA csok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. május 20. 11:5461186.
    en csak diszitettem, a nagymamam sutotte. de tenyleg nyami volt 
    előzmény:
    barackmano (61185)
    2009-05-20  11:46
  17. 2009. május 20. 11:4661185.

    És milyen klasszak. Egy ilyen szép kis hölgyikén minden jól áll.

     

    És a torta, aztam, te műved? Irtó szép. És biztos nyami is volt.

    előzmény:
    Avocado2 (61184)
    2009-05-20  11:44
  18. 2009. május 20. 11:4461184.
    igen, ad hoc fejdiszeket talaltam ki a virag a kertbol, a szalag az egyik csomagrol 
    előzmény:
    barackmano (61183)
    2009-05-20  11:41
  19. 2009. május 20. 11:4161183.
    Jaj de édesek ketten!!!!!!!!! És olyan kis szépek, nem is tudom eldönteni ki a szebb. Karin-nak annyira jól áll a virág
    előzmény:
    Avocado2 (61181)
    2009-05-20  11:36
  20. 2009. május 20. 11:4161182.
    a legfontosabbat majdnem elfelejtettem 
    előzmény:
    Avocado2 (61181)
    2009-05-20  11:36
  21. 2009. május 20. 11:3661181.
    meg egy par
    előzmény:
    Avocado2 (61180)
    2009-05-20  11:34
  22. 2009. május 20. 11:3461180.
    Fotok Karin szulinapjarol
    előzmény:
    Avocado2 (61179)
    2009-05-20  10:22
  23. 2009. május 20. 10:2261179.

    Tina, szuper ez a kep! Annyira hasonlitotok! Szerintem a Balaton nem budos es mar doglott angolnak sincsenek de ha a Tiszanal nottel fel persze hogy azt szereted. En kicsi korom ota a Balcsira jarok, ezert en ott erzem magam otthon.

     

    Koszonom a gratulakat, persze ejjel azert volt pisi sot kaki is, de legalabb nem unatkozik a mosogep.

     

    Noemi, es meg add hozza, hogyha most ugy gondolod hogy sokat jarsz pisilni az semmi ahhoz kepest ami meg a vegen lesz.... En legszivesebben mar ki se mozdultam volna. Noemi - tojasrantotta? Mi tegnap lecsot ettunk.

     

    Nahat Vera, micsoda banya. Miert nem olvastal jol be neki hogy micsoda lelki pasztor ha nem elerheto 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    rintintin (61176)
    2009-05-20  08:58
  24. 2009. május 20. 09:5461178.

    Jó reggelt

    Igazatok van igyekszek is eljutni a councilhoz a héten,jövő héttől meg lakást keresni. Elég nehéz munka mellett szaladgálni de muszáj lesz. Már nem sok időm van. Tegnap egy kicsit (nem kicsit) kibuktam mert nem vidit a gondolat hogy lehet egyedül leszek a nagy napon otthon.

    Tina nagyon tetszik a képetek amin világit a szemetek MarcivalFőznöm kéne valamit de ötletem sincs mit. Két órám van vásárlásra elkészitésre evésre. De utálok egyre járni dolgozni

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. május 20. 09:0361177.

    Úgy bírom, úgy világit a szemetek!!!

    De klassz lehetett a party.

    Nahát hogy csak 2 nap van köztetek.!!! 

     

    Nem hallottam akcantust, aztán lehet itt él már vagy 40 éve, a hangja alapján túl fiatal sem volt.

     

    Tominak a legújabb hogy neki mikor hulllik ki a foga? Mert tegnap Kieran-nek kiesett egy, erre ő is nézi folyton. És sorolja kinek esett már ki az osztályból. Szerintem még nem kéne. Remélem ő nem is sieti el, nincs kedvem fogakat huzigálni.

     

     

    előzmény:
    rintintin (61176)
    2009-05-20  08:58
  26. 2009. május 20. 08:5861176.

    sziasztok!

     

    Eszter, nagyon ugyes Enzo!!! nahat, de irigyellek,h. ti csak igy leugrotok a balcsira!!! hallottam,.h. otthon 30 Fok van! amugy en nem vagyok egy nagy balaton rajongo, de a kornyeket es a tajat szeretem, csak magat a budos allovizet nem a doglott angolnakkal...en Tisza-parti vagyok, biztos azert.

    Eszter, az en sznapom tegnap volt, viszont Tesome Karinnal egy napon, 16-an,azert emlekeztem. tesom most volt 25, kozos unneples volt.

     

    Szandra, milyen 1 penny akcio??!! en ma tuti arra nezek akkor, nagyon erdekel,miket arulnak annyiert...

     

    Vera, ez a no angol volt vagy akcentusos? az angolokra ez nem jellemzo

    tegnap akartam irni noeminek, hogy ha koltozol is, siman visszajarhatsz meg a regi korhazba. nalunk pl. 5korhazbol lehetett valasztani,h. hol akarok szulni es a tobbi 4 eleg messze volt es megis a vonzaskorzethez tartozott. ha most nem intezed ezeket a dolgokat,kesobb meg nagyon macera lesz. nekem a vegen nagy pocakkal mar semmihez se volt kedvemfoleg nem nyaron, sorba allni hivtalokban meg benefitert kilincselni...koltozkodni meg plane! idegeskedni, aztan rendezkedni...jobban jarsz,ha egy szep uj keroba varod a babat.

     

    Szandra, megertelek,h. a kezukre csaptal,szerintem abban nincs semmi gaz...en is rancigaltam mar meg marcit nyilvanosan, a terrible two alatt,amikor mar nem lehettt vele birni!

     

    Batun mikor jon erre? itt vannak meg a szulei? hianyoznak a velos beszolasai

     

    itt csatolok  kepet a vasarnapi kozos sznaprol. ja es tesom baratnoje is sznapos!

    előzmény:
    barackmano (61175)
    2009-05-20  08:12
  27. 2009. május 20. 08:1261175.

    Juj. De jó Kriszta hogy végül nem vettünk jegyet, ez valami égi jel volt biztos.

     

    Épp azon agyalok hogy ma én sem megyek be, annyit kell intézni úgyis, viszont akkor eljutok még reggel. Majd megyek pénteken helyette. Tegnap azt mondták OK.

     

    Képzeljétek tegnap úgy döntöttem felhívom a papot, van egy otthoni száma a templomi Newsletter hátulján. De valami nyanya vette fel és eléggé fel volt háborodva hogy ez egy magánszám és hogy képzelem hogy ezem hívom őket és nem tud segíteni. Ezen kicsit én is kiakadtam, ha ennyire magán miért kültölik szét a Newsletter hátulján? Meg különben is ki volt ez a nyanya? Nem úgy volt hogy nem lehet nőjük? Meg különben is ebben az országban még nem beszélt így velem senki. Otthon fel sem tűnt volna, de most rosszul esett. Úgyhogy kergethetem tovább.

     

    De ma elvileg jó idő lesz, kopp-kopp, suli után parkozunk.

    előzmény:
    teacska (61174)
    2009-05-20  01:45
  28. 2009. május 20. 01:4561174.

    Bravo Enzo!!!!!

     

     

    Vera!

     

     

    Igen, komoly, én kaptam tőlük kör e-mailt. Megyek is holnap London Colney-ba. Remélem, lesz még valami.....

     

    De ezt is láttátok????  Overdose nem indul Ascotban!  itt olvashatjátok .

    előzmény:
    Avocado2 (61172)
    2009-05-19  22:58
  29. 2009. május 19. 23:1861173.
    Enzo, nagyon ügyi
    előzmény:
    Avocado2 (61172)
    2009-05-19  22:58
  30. 2009. május 19. 22:5861172.

    Meg annyit, hogy kepzeljetek Enzo ma a delutani alvasbol ebredve egyedul elment pisilni aztan ment vissza jatszani. Szoval ha ejjel nem is de a delutanival van haladas Megyek is mindjart szagolgatni hogy van e termes 

     

    Balcsira most ugy jarunk hogy csut/pentek lemegyunk a nagymamamhoz, aztan hetfo/kedd korul fol. Most nem koltoztunk le folyamatosan mint tavaly, bar lehet hogy juli augusztus lemegyunk. Egyebkent eszmeletlen meleg van viszont a lakas jo huvos 

    előzmény:
    teacska (61169)
    2009-05-19  21:23
  31. 2009. május 19. 22:5461171.

    Tina, boldog szulinapot! Nem is tudtam h Karinnal egyutt van, pedig biztos irtad akkor. 

     

    Mar megint a Verae lett a kerek? a 60000 is azt hiszem az ove volt.

     

    Hu egy ilyen baranyt en is elfogadnek! Jajj de edes Jade ott bent befeszkelve, latszik h marha jol erzi magat. 

     

    Noemi, zona taxit lehet gyerekulessel hivni. De biztos mas taxit is. Esetleg szolj nekik elore hogy kb mikor szallsz le es hogy majd ilyet fogsz rendelni.

    En ugy tudom hogy ilyen hordozoban azert nem jo orakig tartani a gyereket mikor kicsi, mert nem eleg sik. Nem tudom Nyulcsi milyen magas vagy, de hordozoban vinni a gyereket rendkivul kenyelmetlen - talan aki magas nem annyira mint nekem de marha nehez. 

     

    Szandra, nagyon edesek a lanyok a kepeken. Foleg a strandos!

     

    En is baba elott koltoznek. Szerintem mivel ugy sincs valasztott dokid (hm... lehet h doki bent sem lesz a szulesnel, na mindegy) szoval egyik korhaz olyan mint a masik. Es szerintem is amit tudsz most intezz. Most meg nagyon jol erzed magad de meglatok h az utolso 2 honap meg hetek mar egyre nehezebb.

     

    Szegeny Kata. De legalabb hamar megvigasztalodott. Igen vitorlazos. De csak Juni 2-an tudunk indulni mert tovabb tart athozni a hajot. Ugyhogy Ken is meg vagy 2 hetig tavol lesz. 

     

    Tina te mar megint miket fozol nyami. Egyebkent nem lehet hogy a "nem szeretem Pannit" az csak ott es akkor valami konkret dologra vonatkozott? pl elvette a jatekat v ilyesmi? 

    előzmény:
    Nyulcsi (61159)
    2009-05-19  10:32
  32. 2009. május 19. 21:2661170.

    Ja, H mesélt valamit, akkor ez most komoly? Bár mire én odajutok holnap tuti nem lesz már semmi.

     

    Köszi neked is Szandra

     

     

    előzmény:
    teacska (61169)
    2009-05-19  21:23
  33. 2009. május 19. 21:2361169.

    Sziasztok!

     

    Akkor én is boldog szülinapot kívánok Harry-nak így utólag is!

     

     

    Tina!

     

    Köszönöm a Henike-dicsit.   Én nem érzem ezt problémának, ha valaki a családon kívül egyik vagy másik lány mellett tesz le a voksát. Ez természetes, szerintem. Pláne két ennyire különböző gyereknél.

     

     

    Ma annyira kiakasztottak a csajok... az Asda kellős közepén elkezdték egymás arcát marni... én biz'a rácsaptam a kezükre. Ilyen mégsosem fordult elő nagy közönség előtt. De annyira elszaladt a ló velük, hogy az őrölet.

     

     

     

    Lányok!

     

    Láttátok, hogy holnaptól 1 penny-s akciót tart a Marks & Spencer???

    előzmény:
    barackmano (61168)
    2009-05-19  14:22
  34. 2009. május 19. 14:2261168.

    Hahó, hazajöttem, megjártam Londont is, de nem intéztem még el mindent. Pedig ma akartam. De az oviból van ajánlásom.

     

    Látos Szandra itt vannak azért Henikerajongók is, én sem értem anyósodat hogy viselkedhet így, mit képzel hogy érzi magát a másik?

     

    Nekem egyszer a nagyim titkon megsúgta hogy én vagyok a kedvence, de ha nem mondja észre nem vettem volna, nem is mutattam soha senkinek utána sem.

     

    Tina, de rendi vagy, H-é vasárnap volt, de itthon hagytuk a nagy napon, Tomi inkább Wandához vágyott. De annyira nem érezte magát rosszul. Előtte lévő nap kapott tortát.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2009. május 19. 12:3561167.

    Jó reggelt!

     

    Tina, nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!! Jól telt a vasárnapi közös szülinapozás? Tesód örült az ajándéknak?

     

    Noémi, totál egyetértek Szandrával. MOST KÖLTÖZZ, mert utána babával sokkal nehezebben fogsz mozdulni. Csak elhatározás kérdése az egész. Ne halogasd az ügyintézni valókat sem, hanem vedd nyakadba a hivatalokat, és rendezz le mindent a héten. Ki tudja, mikor szülsz. Augusztusi kiírással szülhetsz te simán június-júliusban is.

     

    Van itt egy magyar ismerősünk, ők top minőségü gyapjótermékekkel foglalkoznak. Árulnak gyapjú gyermekgarnitúrát és babának gyapjú alátétet is. Magyaroknak, barátainknak mindig kedvezményt adnak. Szólj, ha érdekel. Mi most vettünk mindenkinek 1-1 szettet (alátét-párna-takaró). Babáknak persze csak a kis alátét van.

     

    Szuper a babakocsi, és milyen rendes Melanie, hogy így ismeretlenül is neked ajándékozta. Tényleg egy önzetlen nő, Tina nem csodálom, hogy ilyen jó barátnők lettetek. Nem egy tipikus német.

     

    Én egyszerüen nem értem, hogy Marci mitől féltékeny. Szerintem se fogd vissza magad. Puszilgasd Pannit is, amennyit csak jól esik. Légy természetes minden téren, hátha az segít Marcinak is elrendeznie az érzelmeit. (azzal biztos, hogy nincs gond, hogy keveset vagy vele.)

     

    Rubin is énekelget velem sok dalt. Olyan mint én. CD mellett tudom a szöveget, de egyedül már nem. Ő pont ugyanez. Ha én abbahagyom, akkor kihagy egy csomó szót, akár sorokat is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2009. május 19. 12:3161166.

    sziasztok!

     

    koszonom mindenkinek a koszontest!!

     

    Harinak is nagon boldog sznapot!!! (ha jol emlekszem, ma vagy holnap van)

     

    Szandra, ez a tengerpartos kep annyira jo!!! ugy mennek is nyaralni! mikor keszult? nagyon jol neztek ki rajta! a Marks and S-es uniformokrol en is jokat hallottam.bar en imadom a M&S-et amugy is. lakberendezes, konyhai dolgok, gyerekruhak stb. kiveve a mi korsztalyunknak valo ruhakat nem szeretm ott, sose lattam meg semmi jot, csak olyan 'asszonyos' cuccaik vannak,meg olyanok,mint otthon anno a Skala Kope konfekciojaban volt. bar a multkor volt egy klassz bikini,amit megvettem volna,ha nem 49 Font

    Szandra, en sem akartam mondani,de nekem is heni tetszik jobban,ha mar -ahogy Agota irta- lehet ilyet mondani. olyan szep szinu a haja es mar most latszik,h. milyen kis csinos. amugy en nem azt irtam,h. nagyon visszafogom magam, hanem azt,h. 'probalom' magam visszafogni. persze Pannit ejjel-nappal gyomyoszoljuk,olyan kis husimusi es olyan edes kis pofija van, meg mostanaban elkezdett dumalni is,amitol meg jobban meg lehetne zabalni. marcival meg allandoan kergetozunk,aminek az a vege,h. o bebujik az takaro ala es ott kell elkapni es megcsikizni. szoval egyikojuk sem menekulhet elolempersze,h. nem lehet kulonbseget tenni-hogy is lehetne?

     

    Eszter, de jo nwektek a Balcsin,tavaly is kb. ilyenkor voltatok,ugye? kedves Enzoltol,h. leellenorizte a jatekokat,eleg biztonsagosak-e Karinnak

     

    na, P. nem hagy irni,itt van az olemben es nyomkodna a billentyut.

    nalunk bableves lesz es sajtos pőogacsa, ha P. engedi,h. begyurjam a tesztat.

    előzmény:
    Nyulcsi (61163)
    2009-05-19  12:18
  37. 2009. május 19. 12:2861165.

    Tina, nagyon boldog szülinapot kívánunk!!

     

    Itt állítólag normálisan adnak Hepatitis B-t is, ezért javasolta a múltkor a doki. Mondjuk, nem bánom. A többi mind oké, amit még Angliában kapott. Lesz még egy ismétlője fél év múlva.

     

    Tudom, persze, hogy nincs Marci elhanyagolva, inkább úgy értettem, hogy ha erről beszélgetsz is vele, és nincs gyorsan lezárva a téma, akkor talán elfogadóbb lesz. De hát minden nagytesónak nehéz lehet, ha a Kicsi is már tud dolgokat.

     

    Szandra, bocsi, hogy megkavartalak! Úgy értettem, hogy ha akkor is külföldön élnénk, amikor Kata iskolás lesz (persze, most Németo.-ban vagyunk), stb. De mi addigra hazamegyünk.

     

    Azért Heni a favoritom, mert - bár Helga is annyira édes - minden képen olyan kisugárzása van.

     

    Eszter, ez a nyaralás vitorlázós lesz?

     

    A TAH e fórum termése.

     

    Nálunk Kata kezdettől fogva nem komálta a sütőtököt, sajnos. Én imádom. Amúgy ő is mindig üveges kaját kapott, és szerette is nagyon. Őszintén szólva nekem nem volt kedvem kutyulgatni.

     

    Volt haaataaalmaaas ordítás az oltáskor, úgy kellett szegényemet lefogni. Aztán megvígasztalódott gyorsan, a könyvesboltban meg már semmi baja nem volt. A könyv, amit kapott, az állatok állatkertbeni életéről szól, etetés, orvos, stb.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2009. május 19. 12:2661164.

    Haliho,

    Tinanak es Wandusnak nagyon boldog szulinapot kivanok!

    Elmentek szuleim, penteken jonnek anyosek. Nagy a forgalom nalunk, nincs semmi idom forumozni.

    Remelem mindenki jol van. Domi mara elkezdett csunyan kohogni, tovabbra is alig hall, jovo heten megyunk vegre hallasvizsgalatra.

    puszi

    Batun

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2009. május 19. 12:1861163.
    Persze ugy akarom,hogy lehetőleg július végével már újba legyek. Csak nem lesz könnyű munka mellett még ez is. A szabimat meg tartogatom szülés előttre.
    előzmény:
    teacska (61162)
    2009-05-19  11:48
  40. 2009. május 19. 11:4861162.

    Én nem itt szültem, így nem tudom, hogy mi újság kórház-ügyileg. Ha elköltözöl a környékről nem mehetsz a régi kórházadba?

    Én a helyedben mindenképpen szülés előtt rendezném le a lakhatásomat, mert a pici babával ez sokkal nehezebb.

    előzmény:
    Nyulcsi (61161)
    2009-05-19  11:30
  41. 2009. május 19. 11:3061161.
    Igyekszem magam visszafogni vásárlásügyileg.  Főleg most hogy azt sem tudom hol fogunk majd lakni. Nem kéne felhalmozni egy csomó cuccot aztán meg költöztetni. Szerintetek mi van ha elköltözök erről a környékről? Gáz szülés előtt egy hónappal új kórházat kesresni? Próbálok itt maradni de már semmi sem biztos.
    előzmény:
    teacska (61160)
    2009-05-19  11:00
  42. 2009. május 19. 11:0061160.

    Tina! Nagyon boldog szülinapot kívánok!!! 

     

     

    Jó reggelt Lányok!

     

    Mi szobafogságra vagyunk ma ítélve, mert rendeltem egy kerti garnitúrát a Tesco-ból és kiszállításnak reggel 8 és este 6 közötti időintervallumot jelöltek meg.  Persze, amilyen szerencsém van, biztos, hogy pont akkor fognak jönni, amikor épp indulni kell a suliba vagy épp balettozunk. 

     

    Noémi!

     

    Szerintem ne lendülj bele ennyire a vásárlásba, mert akkor nagyon könnyen öszevásárolhatsz egy csomó -számodra- használhatatlan cuccot. AMi szükséges, az már megvan, a többit meg ráérsz akkor megvenni, amikor itt a baba és Te magad tapasztalod, hogy mi is hiányzik még nagyon. Szerintem ezt mindenki saját maga tudja és érzi. Persze, érdemes meghallgatni mindenki tapasztalatát, és levonni a konzekvenciát.

    Én úgy tudom, hogy lehet bébihordozót kölcsönözni. Valahol hallottam róla, de most meg nem mondom hol. Esetleg a tanácsadód tudja. Én személy szerint nem szeretem, ha valaki hordozóban sétálatja a gyerekét, mert az ő kis gerincüknek nem egészséges az állandó kényszer ültetés. Amit Gabi mond, pont azért vettem én anno a Peg Perego Venezia kocsiját, mert annak átfordítható a tolókarja, így ha akartam, szemben volt velem a baba, ha akartam, akkor nézelődött.  Ja, és testvérfellépője is volt. Teszek róla képet, ah megtalálom...

     

    Gabi!

     

    Köszönöm szépen a lányokra a dícséretet. 

    A Te babád is olyan édes... én úgy szeretek nosztalgiázni a képekkel.

    Nekünk a könyvelő pont a Barcleys-t ajánlotta. A Lloyds-nál valószínű bármelyik jobb.

     

     

     

    Vera!

     

    Most, hogy írtad, beugrott, hogy olvastam. Bocsánat...

     

    A lányokról én is így gondolkodom. Egyformán szeretem őket és mindkettőben mást és mást lehet szeretni. Én képtelen lennék különbséget tenni közöttük, ezért is bosszant, hogy anyósom megteszi... 

     

     De tény, hogy nem tudod őket egyidőben szidni vagy szeretgetni és ebből mindig konfliktusok vannak... Dehát ha az egyik jó, a másik épp rosszalkodik, akkor nem szidhatod le a jót is...

     

    Tina!

     

    Engem megdöbbentett amit írtál, hogy visszafogod magad Marci előtt, hogy ne lássa, hogy szeretgeted Pannit. Szerintem pedig jót tesz neki, ha látja, hogy szereted, így ő is látja, hogy anya sem "fúj" rá, hanem szereti. Persze, ilyenkor rögtön utána őt is meg kell szeretgetni, ha lehet ugyanazzal a gyömöszköléssel, mint a kistesót. Így érzi, hogy attól még őt is ugyanúgy szereted. Legalábbis nálunk ez vált be. De ennek ellenére Henike minden nap elmondja, hogy inkáb bölcsis akar lenni, mert Helgának sokkal jobb...

     

    előzmény:
    Nyulcsi (61157)
    2009-05-19  09:59
  43. 2009. május 19. 10:3261159.
    Én is gondolta rá hogy veszek mert ott volt a boltban csak félek hogy nem fogom kihasználni rendesen. Azért megnézem majd mennyibe kerül és ha nem vészes lehet beruházok rá később. Hordozókendőbe inkább utazáshoz szeretnlm rakni. Bevásárláshoz,parkban sétához babakocsit használnék.
    előzmény:
    ch@tnoir (61158)
    2009-05-19  10:22
  44. 2009. május 19. 10:2261158.

    Szivesen mondanam, hogy odaadom a mienket, de addigra mire neked szukseged lesz ra, remelhetoleg sikerul eladni az egesz kocsit a tartozekokkal egyutt.

    Talan valakinek lesz itt a forumon egy hordozoja, amit atmenetileg oda tud adni.

     

    Bar ha en lennek te, akkor megprobalnek venni a kocsihoz egy hordozot. En jobban szerettem abban tartani a kocsiban, ha mentunk valahova. Egyreszt magasabban volt mint az utcaszint, es nem kozvetlenul rafujtak a kocsik a kipufogogazt, masreszt, amikor a hordozo ra volt szerelve a kocsira, akkor szemben volt velem, tehat folyamatosan lathattam ot. Igaz, relative eleg gyorsan kinovik es tenyleg nem lehet jol kihasznalni, kulonosen ha az ember nem sokat megy vele, de en szivesen hasznaltam.

     

    De ez persze mindenkinek a sajat erzese, elkepzelese es persze anyagi helyzete. Ebbe nem lehet beleszolni. Kulonosen, ha - ahogy mondtad - hordozokendobe akarsz vele kozlekedni.

    előzmény:
    Nyulcsi (61157)
    2009-05-19  09:59
  45. 2009. május 19. 09:5961157.

    Jól néz ki ez a szörme. Lábzsákot nem veszek mégegyet már de lehet veszek egyet alárakni. Végülis télen még pici baba lesz.

    Hordozóról jut eszembe hogy miben kellene a babát hazavinni. Nem vennék hordozót csak azért hogy egyszer utazunk kocsiban. Viszont félek nem visz haza a taxi ha nincs ilyen. Tina mondta hogy kézben vitte haza de nem emlékszem hogy a saját kocsijukkal mentek e

    előzmény:
    ch@tnoir (61154)
    2009-05-19  09:12
  46. 2009. május 19. 09:5261156.
    Ja, Vera neked akartam mondani, hogy jot mosolyogtam a multkor mikor olvastam vissza. A nagy traccspartiban eszre sem vetted, hogy tied volt a 61000. hsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. május 19. 09:2761155.

    Kerestem ket 2007 decemberi kepet.

    Talan latszik a kepen is, hogy ott van pelussal letakarva a baba alatt a kisagyban.

     

    Na jol van befejeztem a szor ajnarozasat, mielott teljesen unalmassa valna.

    Csak annyit akartam kihangsulyozni hogy nagyon hasznos es minden hideg evszakban ki lehet hasznalni amig a gyereket babakocsiba kell ultetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. május 19. 09:1261154.
    Na itt van a szor. Hatulrol is lefotoztam neked, ahol latszanak a lyukak a rogziteshes. Ez jo babakocsiba es a hordozoba is. Bar abba a mienk egy kicsit vastag volt, de ettol fuggetlenul beletettem. Nekem nagyon megnyugtato volt, hogy a gyerek alulrol is vedve van a kocsiban es nem fazik sem a veseje, sem a hata.
    előzmény:
    ch@tnoir (61153)
    2009-05-19  09:05
  49. 2009. május 19. 09:0561153.

    Szia Noemi, igen, labzsakra gondoltam. Le is fotoztam neked, de ez a nyomorult NLC megint nem enged fotot csatolni valamiert. Talan kesobb.

    Jade novemberi baba es bar nem mentunk sehova nagyon sokaig a GP-n kivul, de januartol mar nagyon jo hasznat vettem a szornek. Egyebkent ez is baranyszor.

    A felso reszet betettem a kisagyba a gyerek ala, ugyhogy mar eredetileg is a szoron aludt. Aztan kesobb teljesen felszereltem a babakocsit.

    Sajnos nekunk minden kezeslabas nagy volt amink volt. Aztan mire belenott addigra mar nem volt olyan az ido. Ugyhogy mi inkabb ezt a baranyszor labzsakot hasznaltuk.

     

    előzmény:
    Nyulcsi (61150)
    2009-05-19  08:51
  50. 2009. május 19. 09:0161152.

    Ez aranyos.

    Nálunk a sétálón szinte minden Bank képviseli magát, remélem ma lesz időm besétálni.

     

     

    előzmény:
    ch@tnoir (61151)
    2009-05-19  08:51
  51. 2009. május 19. 08:5161151.

    Szia Vera,

     

    oket nem ismerem. De ha H azt ajanlotta akkor o biztosan ismeri oket es jok a tapasztalatai.

    Olyan bankot valassz ami aranylag elerheto kozelsegben van. Tudod mint a Takarekszovetkezet, utba esik jovet menet.

     

    előzmény:
    barackmano (61147)
    2009-05-19  08:31
  52. 2009. május 19. 08:5161150.

    Sziasztok

    Tina boldog szülinapot kivánok

    Gabi a bárányszőrösre lábzsákra gondoltál? Mert azt már rendeltem hozzá. Viszont láttam bárányszőrt amit alá lehet rakni a babának. Kb 40 font volt ha jol emlékszem. Azt vajon érdemes venni?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. 2009. május 19. 08:4761149.

    Jo reggelt Kislanyok!

     

     

    Tina! BOLDOG SZULINAPOT 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2009. május 19. 08:3761148.

    Jaj majd kifelejtettem, Tina BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2009. május 19. 08:3161147.

    Tényleg Gabi, ti is lesztek augusztusban? Mi is otthon leszünk.

     

    H a Nationwild-ot mondta, én meg aztán annyira nem értek hozzá. Épp ideje beletanulni.

     

    Noéminak augusztus végi babája lesz, lehet pont lemaradok az érkezéséhez, hacsak Noémi benn nem tartja nekem addig.

     

    Noémi, már nincs sok, szorongathatod a sajátodat. Panni tényleg olyan nyomorgatnivaló kis cukibaba, imádom a pampuskáit.

    előzmény:
    ch@tnoir (61146)
    2009-05-19  01:09
  56. 2009. május 19. 01:0961146.

    Eszter, en is boldog szulinapot kivanok Karinnak. Irigyellek hogy a Balcsin vagytok. Mi is megyunk haza augusztusban, de csak remenykedem, hogy lesz meg strandolni-valo ido.

     

    Szandra, tenyleg nagyon szepek a lanyok! Gratulalok!

     

    Vera, tok jo, hogy mar most osszejonne valami kis munka. Szerintem inkabb kulon szamlat nyissal, bar teny, hogy nekunk is kozos a szamlank W-vel, de a dolgozos penzeket a kulon szamlamra utalta a cegem.

    Mindharom banknak, akikkel kapcsolatunk van, a NatWest, az HSBC es az Abbey, eleg jo az online bankingja is. Szoval csak ajanlani tudom.

    A Barclays kicsit megbonyolitotta, de nyilvan van akinek ok felelnek meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2009. május 19. 00:5261145.

    Sziasztok Kislanyok,

     

    Noemi, most olvasom, hogy kaptal egy babakocsit. Nagyszeru. Gratulalok. Ez igazan rendes volt Melanie-tol.

    Neked is teli babad lesz, ugye?

    Vegyel neki egy olyan baranyszoroset. Nekem Greenwichben vette valahol az anyukam, pontosabban az o megbizasabol a testveremek, akik anno decemberben a keresztelore jottek.

    Nagyon szeretjuk. Ugyanugy megvannak a lyukak a hevederhez tehat siman bele lehetett fektetni az aljat a babakocsiba es a tetejet meg racipzarazni. En az elso babakocsiba is azt hasznaltam az elso telen, meg most is a Cosattoba. Mindkettobe belement siman. Szerintem ezeket ugy csinaljak, hogy a legtobb kocsiba jo legyen. Ha erdekel a dolog akkor megkerdezem, hogy pontosan hol van az a bolt Greenwichben es egy szep napsuteses napon el is setalhatok Jadeval megnezni, hogy van-e, meg hogy mennyibe kerul.

    előzmény:
    Nyulcsi (61119)
    2009-05-17  11:30
  58. 2009. május 18. 23:3661144.

    Még akartam irni hogy nehéz lehet egyenlően kezelni két gyereket. Mikor megláttam Panni babát rögtön gyömöszkölni akartam. Annyira édes. Marcival is foglalkoztam de persze lehet látta hogy PAnni hogy fel van kapva általam. Mondjuk nem hinném hogy Marci birta volna ha őt is megszorongatom.

    Panni pont beleférne az uj babakocsimba . Tina nekem adod?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2009. május 18. 23:2861143.
    Nem nem igényeltem még semmit. Voltam már érdeklődni de semmit nem tudtak mondani ami lényeges lett volna. Be kell mennem a councilhoz. Csak most azon filózok hogy mi legyen. nem mennék el a környékről ha nem muszáj. Itt a kórház amit ismerek, összes isdőpontom megvan előre, gp-m stb. 3 hónappal szülés előtt elkezdeni máshol keresgélni,mire odajutnék hogy elköltözök majdnem szülök és akkor keresni egy kórházat stb stb. Szóval be fogok menni és megkérdem hátha maradhatok itt ahol vagyok. Erre meg azt mondta valaki hogy lehet később meg nem mozdulhatok egy másik jobb környékre de szerintem ez nem igy van.
    előzmény:
    teacska (61140)
    2009-05-18  22:27
  60. 2009. május 18. 22:4161142.

    Aha, nalam ez a TAH meg mindig tart...

    Felnott fejjel mar nekem is tetszenek az egyenruhak. Kulonosen ahol van zako, nadrag v szoknya mert olyan elegansak benne.

    előzmény:
    barackmano (61139)
    2009-05-18  22:12
  61. 2009. május 18. 22:3761141.

    Remélem is hogy a bankszámla pikk-pakk lesz, már csak egy bankba kéne eljutnom valahogy. H azt mondte elvileg nem lehet joint, de kérdezzek rá. Viszont megvan a házassági anyakönyvink, azért ez is nagy szám. Csak legyenek meg holnap az ajánlások, azt terveztem be.

     

    Szerintem írtam mi volt az interjún, lehet beleszőve valamibe, azt mondta szerinte jól ment, de volt másik kettő is, majd visszaszólnak mehet e második "felvonásra". Köszi hogy kérdezted.

     

    Én nem tudnék a lányaid között dönteni Szandra, nekem mind a kettő tetszik valamiért. Más a kettő, de mind a kettőben "van valami".

     

    Jó hogy mondod ezt a Marks-ot, Tomin is minden olyan mint tehénen a gatya, lehet jövőre onnan kap.

     

     

     

     

    előzmény:
    teacska (61140)
    2009-05-18  22:27
  62. 2009. május 18. 22:2761140.

    Sziasztok!

     

     

    Köszönöm a sok dícséretet a csajaimra.

     

    Tina!

     

    Én nagyon elegánsnak találom az uniformist, de az is igaz, hogy nem mindegyik ilyen. Nekem is beletelt egy kis időe, mire rájöttem, hogy a Marks & Spencer iskolai ruhái a legjob szabásúak. Pont Henikével küzdöttem sokat, mert ő nagyon vékony az itteni méretekhez és az először Asda-ban meg az iskolai egyenruha boltban vásárolt uhák úgy néztek ki rajta, mintha egy seprűnyélre akasztottam volna egy zsákot. Nekem ez a kedvencem, amiben a képeken is vannak, szerintem ez a legcsinosabb. Helgának ugyan szeptemberre vettem a közelgő pre school-ba, de ő szerette volna felvenni, én meg nem gátoltam meg benne. 

    Egy sötét szín szerintem önmagában nem öregít. Az én lányaimnak volt fekete felsőjük is diszkrét ezüst flitter díszítéssel. Többen meg is jegyezték, hog ymilyen csinosak benne. Tudom, hogy jelenleg nem látszik rajtam, de alapvetően az legáns öltözködés híve vagyok. Már nagyon várom, hogy legyen annyi pénzünk, hogy magamnak is vehessek ruhákat és a gyerekek már elég nagyok, hogy végre én is ismét nőieseb darabokat viselhessek.

     

    No, ezt jó hosszan kifejtettem... bocsi...

     

    Mi a szakmája G-nek?  

     

    Nálunk is nagyon erős a féltékenység. Henike még nem mert ennyire csúnyát mondani, de sokszor benne volt a levegőben, hogy azt kívánta, bárcsak ne lenne hugicája. Nekik jót tett ANglia, itt egész szépen egymásra találtak.  De vigyázz, mert a ló túloldalára sem szabad esni, hogy túl nagy hangsúlyt fektetsz Marcira és Panni meg a háttérbe szorul, mert ez egyikőjüknek sem tesz jót.

     

    Vera!

     

    A bankszámla megy pik-pak. De nem jó nekik egy join account?

    Mi volt az interjún?

     

    Noémi!

     

    Egyre csak bővül a baba holmik kelléktára! Szuper! Tudsz már valamit a támogatásokról? Megigényelted már?

     

     

    Ágota!

     

    Persze, hogy lehet ilyet mondani, pláne,hogy a családunkban mindenki csak Helgát favorizálja, mintha Heni ott sem lenne... Neked miért ő a "favorit"?

     

    Szegény Kata... én is úgy utáltam ezeket a szurikat. És az izomba adott nagyon tud fájni.

     

    De most teljesen megzavartál... Te is külföldön élsz, nem?

     

     

     

     

    előzmény:
    rintintin (61129)
    2009-05-18  12:40
  63. 2009. május 18. 22:1261139.

    Tina, most hogy mondod ezt a játékot akkor ez lehet az oka, nehéz lehet ezt elfogadni. De te tényleg annyit foglalkozol Marcival, látom én is mikor ott vagyunk. Ez tuti nem az ok.

     

    Egyébként az csajok nyári egyenruhája ami Nell-en is volt a múltkor nekem sem annyira jön be. Tomiéknak is kék szürke, az szerintem még nem is olyan béna, bár nem épp a leglányosabb színek. Én az itteni Marlborough School-étól vagyok rosszul, az piros sötétkék, hát az ténylegMeg az utca végi iskoláé ami bordó, szürke.

    Tomiékéban az tetszik hogy jövőre már inget kapnak nyakkendővel.

     

     

    Eszter, Terhességi AgyHalál, nem tudom ezen a fórumon hallottam e vagy a másikon használtuk ahol a Tomival egyidősök voltak.

     

     

    előzmény:
    rintintin (61135)
    2009-05-18  21:37
  64. 2009. május 18. 22:1161138.

    Karin bulija egyebkent jol sikerult sok aranyos jatekot kaptt, amit Enzo nagyon keszsegesen mind kibontogatott neki Egyebkent o is kaptt egy konyvet de szerintem nem erezte magat rosszul, minden jatekot kiprobalt es utana odaadta h tessek Karin jatszal vele.

     

    En most nagy bodza-szorp keszitesi lazban vagyok, imadom, csak probalom eltalalni a helyes aranyokat.

     

    Enzo egy par napja a delutani alvas utan szaraz marad viszont ejjel bepisil. Eleg valtozo, van hogy csak reggel mikor felebred, de van hogy ejjel agyat kell huzni. A kaki korabban mar ment jobban is, most kb 10 percenkent szol h kakilni kell, majd mire hozom a bilit mar nem kell... Azert este csak produkalt valamit, de van h csak lefekves utan a pizsibe. Egyenlore meg birom cernaval bar tegnap est emikor mondtam neki h ha pisilni kakilni kell akkor szolj felalomban megkerdezte h " anyu van mosogep?"

     

    Tina, tok jo h a sutotok igy csuszik, az nalunk is slager volt, bar Karin mikor nagyobb lett valahogy kiabrandult belole, Enzo meg most is imadja. Tok jo ha szereti Panni mert keverhetsz bele mindenfele nemszeretem dolgot. Fott almaval is isteni egyebkent.

     

    Ugy nez ki csak Juni 2.-an megyunk nyaralni, mert Ken csak ugy tud hazajonni. Kicsit lelombozodtam mert mar szivesen mentem volna.

    előzmény:
    rintintin (61136)
    2009-05-18  21:57
  65. 2009. május 18. 21:5961137.

    haho haho,

    meg itt vagyunk Balcsin de elkertem anyu laptopjat.

     

    Kriszta, milyen aranyos Rubin hogy igy elvezi a kicsiket!

     

    Tina en az avocadot leturmixoltam es pl joghurttal v narancslevel vagy valami semleges izu zoldseggel adtam. Egyebkent ha sokat fozol es lefagyasztod a bbeteles uvegekben azt lehet mikrozni is es akkor nem olyan maceras a kotyvasztas. En adnek valami Panni koruli "fontos" feladatot Marcinak hogy ugy erezze hogy most o a nagy es gondoskodik rola. pl bekremezze vagy etesse vagy ilyesmi.

     

    Koszonom a jokivansagokat! Majd ha hazamentunk teszek fel fotokat.

     

    Vera nagyon szorgalmas vagy h ennyit toltogetsz meg tanulsz.

     

    Minek a roviditese a TAH?

     

    Noemi tok jo hogy van bbkocsi! A mienk sem volt teljesen sik. Sot nekem labzsakom sem volt egyikhez sem, en mindig siruhat adtam rajuk meg takarot. A Dora nagyon szep nev!

     

    En sajnalom hogy mikor kulfoldon eltunk anyuek nem kezdemenyeztek hogy tanuljam az itthoni irodalmat meg tortenelmet. Felnott fejjel mar sokkal nehezebb volt. Es szerintem ha valaki magyarnak szuletett azert illik ismernie az irodalmat tortenelmet kulonben nagyon sokszor kinosan erezheti magat. Szoval ha mi kulfoldre megyunk tuti hogy en fogom veluk a magyar tananyagot tanulni.

     

    En utaltam a suliegyenruhat, de mondjuk en mar gimnazista voltam. ugy ereztem elnyomjak az egyenisegemet  De a fiatalabb gyerekek ott is szerettek.

     

    Szegeny Kata, biztos nagyon sirt az oltas miatt. milyen konyvet kapott?

    előzmény:
    rintintin (61109)
    2009-05-15  10:25
  66. 2009. május 18. 21:5761136.

    na,megyek tvzni.

    kivancsi vagyok,milyen ejszakank lesz, vmi bantja Pannit,mert tegnap hajnal 2-tol sirdogalt es nappal se nagyon volt jokedvu. ugyhogy ma is tuti elalszom a tv elott

     

    ja, P. kapott sutotokot es mind bedormogte, olyan edesen dumalt hozza, majd' megettem a kis husi labacskaitsokszor vissza kell fognom magam marci elott, nehogy jobban feltekeny legyen.

     

    na, jo ejt!

    előzmény:
    rintintin (61135)
    2009-05-18  21:37
  67. 2009. május 18. 21:3761135.

    Agota, ez melyik oltas? nem is emlekeztem masik hep. B-re.

    hivtalak ma du. 2 -kor, nalatok 3 korul lehetett, kicsit dumalni akartam, senki se vette fel. majd meg probalkozom a napokban.

    Agota, marci nincs hanyagolva (szerintem), sot, szoktunk kettesben is jatszani, menni ide-oda, + rengeteg meseolvasas van, hiszen csak ugy tudom 'megfogni' eves kozben,ha kozben olvasgatok neki... ami reggeli-ebed-vacsinal kb. 10-15 perc. aztan meg este is van mese, de arra nem mindig jutok, pl. most is G. altatja. furodni is szoktunk, meg epiteni, vonatozni, rajzolni, enekelunk stb. (Kriszta,en most 'leteszteltem marcit: 3 dalt is velem enekelt, viszont rajzolni semmit se tud meg)  szoval sztem nincs hanyagolva. reggelente csak ketten megyunk oviba,akkor beszelgetunk. G. itthon van addig pannival. olyan hirtelen jott ez a feltekeníkedes,amiota panni is 'tud' jatszani a jatekokkal es Marci jatekai is erdeklik.

     

    tobben kerdeztetek: G. tobb CV-t kuldozgetett mar szet, alig jon valasz...kozben a ceget ostromolja,meg mindig lognak nekunk penzzel. Melanie ferje felajanlotta,h. G. mehet hozzajuk kerteszkedni, de azt G. nem szeretne...ugyhogy varunk...jobseekers allowance-t nem akarunk igenyelni.

     

    Szandra, Vera,nem azt irtam,h. nem praktikus az uniformis,hanem kicsit oregiti a gyerekeket. de vera jol fogalmazta meg: tenyleg olyan elegansak benne a fiuk. a Szandra kislanyai meg kifejezetten csinosak benne. en a Nell uniformjabol indultam ki,ami olyan bena, csunya szinekkel: szurke-kek, raadasul rajta ugy lognak a ruhak es sokszor az egyebkent csinos ruhahoz is fekete tornacipo van rajta

    huha siras van

    előzmény:
    barackmano (61134)
    2009-05-18  19:32
  68. 2009. május 18. 19:3261134.

    Juj szegény Kata, de egy klassz mesekönyvre biztos hamar vigasztalódik majd. És melyiket kapja?

     

    Az tényleg jó az egyenruhában hogy nincs divatolás. Tomiéknak volt egy olyan nap mikor utcai ruhában lehetett menni, hihetetlen miket vettek fel a csajok. Ha valaki csini mondjuk ez is jól áll rajta, a fazonon lehet kicsit variálni csajok esetében. Pasiké mind egyforma.

     

    Ma meg voltam elégedve a gym-mel is, Tomi összehaverkodott egy nagyobb fiúval aki ügyesebb is volt és utána volt a sorban, így mindig megtett mindent hogy ne ő se legyen rosszabb.

     

     

    előzmény:
    Deme71 (61133)
    2009-05-18  17:46
  69. 2009. május 18. 17:4661133.

    Sziasztok!

     

    Boldog szülinapot

    Wandusnak és Karinnak! Millió puszi Nekik!  

     

     

    Verus, drukkolok H.-nek! Azért a több pénz, jobb poszt sosem jön rosszul.

    Nekem is tetszenek az egyenruhák, leginkább azért, mert a gyerekek így nem versenyeznek, hogy kinek van márkásabb cucca. Ez szerintem jó benne. Meg az is, hogy nem kell annyit mosni.

     

    Tina, szerintem ne foglalkozz túl sokat Marci megjegyzésével, egész biztos, hogy minden nagytestvér tesz hasonló kijelentést. Ha agresszív lenne Pannival, az más. Ha többször mond ilyet,  esetleg beszélgess vele a témáról. Pld. megérted, hogy nem mindig kellemes, hogy már nem csak körülötte forog a világ, és dícsérgetném, hogy mennyire ügyes, stb., és persze törekednék arra, hogy heti 2-3 alkalommal csak vele töltsek el 2-3 órát. Most, hogy G. otton van - by the way, nincs valami meló kilátásban?? - talán meg lehetne oldani.

     

    Szandra, gyönyörűek a lányok. Meg kell mondjam, hogy nekem Heni a favoritom, ha lehet ilyet mondani. De tényelg mindketten olyan szépek!

     

    Ha külföldön élnénk, én az elemi magyar-töri-ének ismereten túl talán kicsivel többet tanítanék itthon, de nem vizsgáztatnám (hacsak nem az a cél, hogy otthon minél zökkenőmentesebben felzárkózzon és beilleszkedjen a gyerek, mint Noémi ismerősééknél).

     

    Hétvégén mi mászkáltunk, állatkerteztünk. Ma újráztunk, mert az egyik közeli kisváros állatkertje annyira jó, több játszótér is van benne. Katának szombaton nagyon bejött, ezért mentünk ma is.

    Holnap kihagyjuk az ovit (és a németet), délelőtt megyünk oltásra, már beígértem utána egy új mesekönyvet. De nagy sírás lesz, az tuti, ezt combba adják (Hepatitis B - ismétlés).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2009. május 18. 16:3061132.

    Ahogy setettem tul nagy a kép.  A kocsi sikságával kapcsolatban már megnyugodtamÁt kéne neveznem magam nyulcsiról paraanyának

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2009. május 18. 16:1661131.

    Szandra nagyon aranyosak a lányok az uniformisban. Nekem tetszik hogy nem kell minden nap divatosan kiöltöztetni a gyerekeket hanem mindenki egyformában van. Bár az is igaz hogy egy kicsit komolyak ezek a ruhák általában lehet  a szinük miatt.

    Sikerült lábzsákot vennem a kocsihoz ugyanahoz a tipushoz. Az ebayen nem találtam és bár lehetne bele más tipust is venni nekem csak a csokiszinű kelettMegrendeltem,nem volt olcso.de még igy is jol járok van egy komplett kocsim.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2009. május 18. 15:1761130.

    Tina, nem tulajdonítánék neki nagy jelentőséget, szerintem a legtöbb tesó szájából elhangzik ez a legelején. Marci nagyon aranyos bátty, nem hiszem hogy gond lesz belőle.

     

    Ez ua. amit csinál csak kicsit magasabb poszt lenne. Most gondolkodnak, mert hárman is voltak, ha őt húzzák majd behívják másikra.

     

    Nekem pont tetszik az egyenruha, mondjuk óvodás gyerekre még nem kérnék, de a legtöbb helyen van tudom. Tomi is rögtön 2 évet öregszik mikor felveszi, de olyan kis smart benne. A másik amit szeretek benne hogy nem kell minden nap azon gondolkodni mit adjak rá, és 2 póló 2 gatya elég 1 hétre.

    Szandra, a te lányaid is csodaszépek, Helgus kész nagylány benne és Henike irtó szép, olyan jól áll a klassz alakjára.

     

    A suliba kell az oviból ajánlás, ma odaadtam az vezető csajszinak, de csak holnapra írja meg, menjek be érte, de kell a paptól is ajánlás (katolikus cucc), még azzal is kell időpontot egyeztetnem. Hari nem találja a házassági papírunkat ami kéne az új CRB-hez, a suliból meg várjék vissza a papírokat. Kicsit kiidegel a dolog, de majd csak meglesz. Ja, bannkszámlát is kéne nyitnom, mert az is kell nekik. Ha minden meglenne már azonnak lehetnék beugrós dinner lady, azaz ha valaki épp nem ér rá, akkor megkérdezik nekem nem jó e.

     

     

    előzmény:
    rintintin (61129)
    2009-05-18  12:40
  73. 2009. május 18. 12:4061129.

    sziasztok!

     

    Wandusnak tolunk is nagyon boldog sznapot!olyan kar,h. Judit ilyen ritkan jon erre.

     

    Szandra, nagyon aranyosak a lanyok. amugy en szemely szerint nem szeretem az uniformist ilyen kis gyerekekeken,olyan 'koravenne' teszi oket. melanie kisfia is csak 3,5 eves es uniforumjuk van.

     

    Vera, ez milyen melo lenne H.-nak? en is szoritok neki.

     

    Eszter,hogy sikerult a Karin bulija? majd tegyel fel kepeket!

     

    Noemi, ha nem sikerul bemasolnod a kepet,akkor keress ra a weboldalra. itt a Mothercare-ban is van ez a b.kocsi,amit kaptal. http://www.mothercare.com/Graco-Mosaic-One-Pushchair-Ocean/dp/B001PT6A8Q/sr=1-5/qid=1242643021/ref=sr_1_5/276-9910325-0152151?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=76404031&mcb=core 

     

    szerintem jo kis b.kocsi, a Noemie barna szinu,nem kek. ne aggodj,az pont eleg sik. a tobbi itteni is ilyen 'vizszintu', csak a melykocsik nem (amikkel mozeskosar jon egyutt)

     

    nekunk tok jo hetvegenk volt. Marci amugy mar kezd elegge feltekenykedni es kepzeljetek, tok sokszor mondta,h. 'en nagyon szeretem anyat es apat,de pannyikat nem szeretem' sokat foglalkozunk vele,nincs hanyagolva, viszont pannit is egyre tobbet gyomoszoljuk,neki sem lehet am ellenallni! volt vkinel hasonlo jellegu kijelentes stb?

    előzmény:
    teacska (61128)
    2009-05-18  10:45
  74. 2009. május 18. 10:4561128.
    Jaj, ez kimaradt. Drukkolok H-nak, hogy sikerüljön a meló!
    előzmény:
    barackmano (61125)
    2009-05-18  08:30
  75. 2009. május 18. 10:4461127.

    SZiasztok!

     

     

    Vera!

     

    A party nálunk lesz, Henike szülinapi zsúrja és nagyon-nagyon remélem, hogy akkor nem fog úgy esni az eső, mint most!   Annyira utálom ezt a vacak időt. Angliában ez az, amit nagyon nem bírok...

     

     

    Persze, örülök, hogy dícsérik, de azt sem akarom, hogy elszálljon, ezért én a poroszos módzserrel tanítom. Szerintem a kettő együtt jólkiegészíti egymást és el fogom érni vele, hogy biztosabb lesz az olvasása. Legalábbis remélem....

     

    Persze a nagy ágy csak fél éjszaka volt az enyém, mert jött Helgus... pedig a múlt héten már 2 éjszakát is a saját ágyában aludt végig. Nekem már ez is haladás és nagyon örültem neki! Remélem, lesz folytatás. 

     

     

    Ma nagyon büszke volt magára Helga, mert ő is iskolai ruhában mehetett. Le is fotóztam őket.

     

     

    Noémi!

     

    Szerintem nagyon sokat követel az az anyuka a gyerekétől. Én is maximalista vagyok, de ez az ért nekem soknak tűnik. Én is meg fogom tanítani őket írni-olvasni magyarul meg szemezgetek majd a magyar tananyagból de nem számonkérés szinten. 

     

    No, megyek takarítani. Délutánra meghívtam Carina barátnőméket palacsintázni.

    előzmény:
    barackmano (61123)
    2009-05-17  23:14
  76. 2009. május 18. 09:3361126.

    Jó reggelt

    Igen a kolléganőm valószinüleg haza szeretne majd menni egyszer. És én sem vagyok biztos benne hogy nem mennék e haza egy napon. Bár majd látom hogy alakul az életünk itt. Egyébként ha eljön majd az idő valószinüleg én sem terhelném szegény gyereket annyi mindennel csak valami alapvetővel mint te is. Azért irni olvasni tudjon magyarul. Most pedig megtervezem az egyetemi életét a kis drágámnak

    Drukkolok H-nak

    A nap pedig erősebben is süthetne. Otthon nyár van.

    előzmény:
    barackmano (61125)
    2009-05-18  08:30
  77. 2009. május 18. 08:3061125.

    Ne csukd, az enyém is ott állt kinyitva, anno még hatalmas szobám volt. Jó érzés ugye?

     

    Szerintem maradj meg a D-nél ha kisfiú, így kicsit beszűkülnek a dolgok, de szerintem most már kiscsaj marad.

     

    A kolléganőd haza szándékozik majd menni hogy ennyira szinten tartatja a kislányát? Mert akkor talán megértem.

    Én biztos nem fogom Tomit még ezzel is terhelni, épp elég lesz neki az itteni. Nekem bőven elég ha beszél, ír, olvas, esetleg pár nagy nevet ismer a történelemből.

     

    Süt a nap!!!!!!!!!!!!!!!!!!Annyira más a kedvem ilyenkor.

    H állásinterjúra megy. Kicsit magasabb poszt lenne meg több lóvé. De nem lesz az sem katasztrófa ha nincs meg.

    előzmény:
    Nyulcsi (61124)
    2009-05-17  23:47
  78. 2009. május 17. 23:4761124.

    Nem nem ebben nem lenne félig ülő helyzetben a háta egyenesben van nincs benne törés. Tele van a babacuccokkal a szoba de nem akarom összecsukni a kocsit mert olyan jó nézegetni.

    Itt sokan már a suligondokkal vannak elfoglalva. Nekem még ki sem bujt de már azon agyalok hogy mi lesz ha ő is megy. Egy kolléganőm itt kinn megvette a magyar tankönyveket otthonról és tanitja a lányát magyar irodalomra, törire stb. Félévente hazajár a kislány vizsgázni hogy otthon is szinten legyen. Szegénynek biztos nehéz a dupla tananyag de megértem az anyukáját. Lehet én is szeretném majd ha képben lenne a kiscsajszim. De hol van ez még.

    Nevem már van a kislánynak. Dóra. HA mégis kinöveszti a kukacát akkor bajban leszek mert fiunevem nincs

    előzmény:
    barackmano (61120)
    2009-05-17  20:32
  79. 2009. május 17. 23:1461123.

    És hol lesz a party?

     

    Élvezem hogy a nagy ágy az enyém.Én is ezt az egyet szeretem benne mikor H máshol van.

     

    Ne próbálj logikát keresni az angol olvasni tanításban, otthon tanítani sem nagyon lehet. Egyszerűen örülj neki hogy Henike ilyen szép dícséreteket kap.

     

    Minnél többet olvas annál inkább menni fog neki. Én is ledöbbentem az elején, Tomi sokáig csak azokat a szavakat tudta kiolvasni amiket már ismert. De most már rájött néhány összefüggésre és néha olyan is megy amit nem ismer. Figyeld meg majd Henike is belejön nagyon hamar, ha ilyen ügyi pláne. Olyan szorgalmas kislány.

    Én az iskolai könyvek mellett megveszegetem neki a Read at Home sorozatot és azokból gyakorolunk,. ugyanúgy szintekre van szedve mint az iskolai.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    teacska (61121)
    2009-05-17  22:44
  80. 2009. május 17. 22:5661122.
    Boldog szülinapot Karinnak és Wandusnak!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. 2009. május 17. 22:4461121.

    Nagyon boldog szülinapot kívánok Karinnak!

     

     

    Gábor ma reggel repült Mo-ra egy hétre. Irigylem a meleget. Azt mondja, 26-30 fok van!!!  Ma már sikerült a fiával is találkoznia. Nagyon hiányzott neki, hisz már tavaly szeptember óta nem látta.

     

    Mi egész nap itthon lustálkodtunk. Nagyon nem is tudtunk volna mást csinálni ebben a vacak időben. 

    Este meg a szokásos nagygenerál, hajmosás és 20 köröm vágása.

     

     Az elkövetkezendő egy hetet megpróbálom kihasználni és igyekszem rendet tenni. Ha Gábor is itthon van, akkor az a 3x3 órám sem szabad, mert akkor ő is itt van és nem lehet tőle semmit sem csinálni.

    Szombaton meg party!  

     

    Noémi!

     

    Gratulálok a babakocsihoz! Nekem is az volt az egyik legkézelfoghatóbb jele, hogy a pocakomban bizony baba van, meg a kiságy volt ilyen. Egyfolytában nézegettem őket, meg rendezgettem, simogattam és alig vártam, hogy már benne szuszogjon valaki.   Mikorra is vagy kiírva? Találtál már neveket?

     

    Tina!

     

    Én egyik gyereknél sem főztem, hanem üveges kaják voltak, mert nem is szerették a házi kajákat. Nekem meg egyszerűbb volt és sokkal változatosabb. 

     

    Kriszta!

     

    Itthon, a mi kis kertecskénkben voltunk BBQ-n.   Csirke mell, comb és bárány sish volt. Ez utóbbi Helgusnak csak "harapós husi" néven futott, mert egy pálcára volt felszúrva. Ez ízlett neki a legjoban. 

     

    Igyekszem a lányaim bizalmába férkőzni és nagyon örülök, hogy elmeséli a szerelmi történeteit meg a kis anekdótáit az iskolából. 

     

    Aranyos lehet Rubin, amint anyáskodik. Szerintem ez tipikus nagyobbik testvér viselkedés, bár nálunk Helga is iszonyatosan anyáskodó néha még Heni felett is. 

     

    Vera!

     

    Egész kis helyes krapek ez a Harry és nekem az a legfontosabb, hogy nagyon udvarias, nem verekedős. 

    No, ezen teljesen ledöbbentem, amit írtál, hogy versenyeztetik a gyerkeket. Kiváncsi lennék, hogy miben, mert már jó párral találkozott Gábor is és megdöbbentően nem tudnak semmit. Én meg a kismamák tudásából szűröm le, hogy nem sok mindent tanulhatnak. Henike az olvasást tanulja és számomra megdöbentő módszerrel tanulnak. Először megtanulják a sound-okat és egy-két rövidebb szót olvasni. Így az a pár szó megy kapásból, de az összeolvasással még így is gondjai vannak. Hiába olvassa ki egyenként jól a betűket, a szavakat már nem tudja összerakni. Ma is jó sokat szenvedtünk vele, nem is értem miért mondják, hogy ő a star of the week meg, hogy brilliant reader....  persze megkérdeztem, hogy ugye, a tanárnénik mondják helyetted és ő mondta, hogy igen. Így nem nehéz brilliantnak lenni.... Próbálom itthon rávezetni a helyes olvasás  technikára, de nem egy hálás feladat.

     

    Eszter!

     

    Henike 128-as ruhákat hord. Én is örülök, hogy végre szóba álltak velem, bár kapásból lengyelnek néztek. Henike legjobb barátnőjének az anyukája meg elmesélte, hogy az ő anyukája Ciprusról jött, de ő már itt született és nem akar Ciprusra menni...   Én lehet, hogy mennék... imádom azt az országot.

     

     

    No, megyek és élvezem, hogy az egész nagy ágy az enyém!

     

     

    előzmény:
    rintintin (61111)
    2009-05-16  16:11
  82. 2009. május 17. 20:3261120.

    Noémi, bár otthon mindenhol azt javasolják, szerintem nem kell totál síknak lennie, itt nincs is túl sok olyan kocsi, ha nagyjából sík az már teljesen jó. A lényeg az hogy ne terhelje meg a gerincét azzal hogy tartania kell magát. Ha jól alá is párnázod később ott ahol a törés van észre sem lehet venni.

     

    Mindenek ellenére én látok az utcán újszülőtteket félig ülő helyzetben a kocsiban, rosszul is vagyok tőle, de ott valahogy nem csinálnak akkora ügyet belőle.

     

    Gondolom azóta megetetted a halat.

     

     

    előzmény:
    Nyulcsi (61119)
    2009-05-17  11:30
  83. 2009. május 17. 11:3061119.

    Annyira idegesitő hogy szinte minden hozzászólásom elszáll. Le kéne menteni de mindig azt hiszem hogy most nem fog

    Szóval  a babakocsi nagyon szupi csak egy kicsit fura hogy nem olyan sik mint amiket otthon megszoktam ezért 10 percenként simogatom az alját hogy elég sik lesz e a babánakSzép csokiszinűMajd egy lábzsák kell hozzá de ilyen tipust szerintem nem csinálnak már és nem tudom más graco mosaicos lábzsák jo lenne e hozzá. Kell azokat egyáltalán csatlakoztatni a kocsihoz? Képet csináltam de lehet tulé nagy lesz ide berakni.

    fél orája sütöm a halat amit 15 percig kell

    előzmény:
    barackmano (61118)
    2009-05-17  09:24
  84. 2009. május 17. 09:2461118.

    Ezek szerint megy az a szétszedés

    Ez a TAH Noémi, így hívtátok itt többiek nem? A baba megérkezéséval elvileg elmúlik, úgy látszik a szervezet minden erejével rájuk koncentrál, inkább az ő agyacskáikat növeli.

     

    De klassz Noémi, lassan összegyűlnek a cuccaid. Milyen érzés a babakocsi? Emlékszem mikor H hazahozta a mienket (használt volt egy kollégától) betoltam a szobámba és nézegettem és annyira szerettem volna ha van már benne valaki. Mivel Tomi sem siette el egy darabig bűvölgethettem.

    előzmény:
    Nyulcsi (61117)
    2009-05-17  00:42
  85. 2009. május 17. 00:4261117.

    Közben sikerült egész eddig telefonon beszélni szóval nincs még kép de majd inkább akkor csinálok ha visszarakom rá a tetejét mert azt már leszereltem mosáshoz.

    Tina remélem megkaptad az sms-t. A telefonom a táskámban volt pedig még gondoltam is rá hogy a nadrágom zsebébe tegyem hogy ne hagyjam lenn. Annyira elfelejtek mindent.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2009. május 16. 22:0261116.
    OK. Nyitogatni még gyakorolhatod. Mondjuk naponta egyszer, mire odajutsz profi leszel. Az első kocsinkat én sem tudtam.
    előzmény:
    Nyulcsi (61113)
    2009-05-16  21:28
  87. 2009. május 16. 21:5461115.
    mindjárt csinálok képet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  88. 2009. május 16. 21:4361114.

    Jaj de szupi ezek szerint megvan? Én tudtam róla

     

    Nem mutatod meg?

     

     

    előzmény:
    Nyulcsi (61113)
    2009-05-16  21:28
  89. 2009. május 16. 21:2861113.

    Mért is ne szállt volna el az üzenetem

    Szóval mégegyszer. Boldog szülinapot Karinnak

    Ma kaptam egy babakocsit Tina közvetitésével Melanietól. Nagyon szupi. Akartam valamit vinni neki hálából de persze csak ott jutott eszembe . Rákenhetem a terhességi feledékenységre de akkor isRemélem sikerül még találkoznunk és akkor bepótolom. Tina neked mégegyszer köszi.Marci és Panni pedig nagyon aranyosak voltak. Panni olyan nyugis volt pedig sokat mentünk.

    Ja a kocsit sikerült összecsukni nagy nehezen aztán meg ujra kinyitni nagy nehezen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2009. május 16. 17:1361112.

    Igenigen, boldog szülinapot kis szépség

     

    Neki ma van vagy neki is holnap???

     

    H ma elvitte Tomit, de már jöhetnének, széttanultam az agyam, de most már unom. Meg papírokat töltögettem.

    előzmény:
    rintintin (61111)
    2009-05-16  16:11
  91. 2009. május 16. 16:1161111.

     

     

    Nagyon boldog szulinapot Karinnak!!!!!

    előzmény:
    barackmano (61110)
    2009-05-15  19:50
  92. 2009. május 15. 19:5061110.

    Manó folyton eszik?

     

    Szegény Marci biztos tök fáradt volt, az oviban alszanak egyébként? Frédi Béni autó, képzelem mekkora sikere volt.

     

    Én azt hallottam még hogy azért iskolája is válogatja mennyi a követelmény, van ahol többet kell tanulniuk, de a tutor akkor is nagy divat. Biztos nagy a harc a középiskolába. Bár jövőtől eltörölték azt is, volt valami link az általános és középiskolák között (nem értem hogy) de most már a középiskolák is távolság alapján vesznek fel.

     

    Ma bementem megint a recepcióba Tomiékhoz, mert nem kaptam semmit, erre megdobtak valami 15 oldal paksamétával+megint beszélnem kellett valakivel. Pedig azt mondták ez nem is rendes munkaviszonynak indulna csak ilyen as and when (azaz beugrós alapon) de ha valamelyik dinner lady felmond (ami azért gyakori) akkor én kapnám meg a helyét. Valószínűleg új CRB check is kell nekik, mert 3 hóig érvényes a régi ha valaki új helyre megy és az holnap jár le.

    Hát ez nem túl jó, azaz ki tudja mikor lesz belőle rendes meló, de most már nem mondhatom nekik hogy bocsi meggondoltam magam, biztos szeretnének érte.

     

    Rubin és a babák

     

     

    előzmény:
    rintintin (61109)
    2009-05-15  10:25
  93. 2009. május 15. 10:2561109.

    sziasztok!

     

    koszi, eszter. a cukkinit el is felejtettem. kozben eszembe jutott meg a sweet potato es a sutotok. most mar veszek ilyeneket es elkezdek fozocskezni. amihez semmi kedvem...Marcival nagy lelkesen pancsoltam a kajat, most meg inkabb eddig csak jar food-ot adtam...gyumolcsbol pl. friss almat, de az nem nagyon ment neki. ma pl. megette, de ilyen edes grizzel volt keverve. Eszter, avokadot csak ugy, nyersen?

     

    koszi, vera, en is ugy emlekszem,h. eleg koran adtam manonak joghurtot. en a Greek Style joghurtot vettem,amit osszeturmixoltam gyumolccsel, imadta.

     

    Kriszta, de edes lehet Rubin a 'babakkal' tenyleg kis anyaskodo.  atkuldened nekem legyszi azt a listat,h. hany honaposan mit lehet adni a babaknak?  koszi. de jo nektek,h. berniekkel taliztok! mi is raertunk volna, ma nell karatezik es csak 5-re kell menni erte.

     

    tegnap du. Connaught Street Festival volt a Marble Arch-hoz kozel, a az egyik haverunk pubja kore volt szervezve. elmentunk. regi kocsik voltak kiallitva, nagyon jopofa volt,le volt zarva 1-2 utcasarok, rengeteg lufi volt, gyerekeknek Fredi es Beni autoja, 2 is, marci vegig benne ult. Eszter, en steaket ettem

    Marci nagyon jol elvolt. viszont ugye hosszu napja volt az oviban, utana nem aludt,hanem indultunk rogton es este 8-ra nagyon elfaradt. elkezdett sirni,h. nem akar meg hazamenni. a sirasbol hullafaradt bombolos-orditos hiszit lett,amitol G. nagyon merges lett, total kiakadt! nem is ertem,mit kepzelt,h. majd marci boldogan fog hazafele szaladni??!!raadasul marci annyit ult a Fredi-Beni kocsiban,h. nem kajalt velunk,igy addigra ehes is volt. + Frediek allandoan edesseggel kinaltak a gyerekeket,azzal tomte magat.

    ugyhogy nem lett tul jo vege a napnak, a buszig uvoltott, ott beletettem a b.kocsiba es azonnal elajult...itthon csak attettuk az ágyába, tiszta koszos volt a ruhaja.ejfelkor kelt fel, akkor megpisiltettem, de hajnalban megint becsurrant par csepp.

     

    na,indulunk melaniekhez,ma nem megyunk oviba.

     

     

    Mano kuldi:

    előzmény:
    bluebell (61108)
    2009-05-15  10:06
  94. 2009. május 15. 10:0661108.

    Jó reggelt!

    Eszter, el tudom képzelni a gyerekeket Karin körül, meg Enzot is védelmezőként. Olyan édesek tudnak lenni.

     

    Erről jutott eszembe, hogy Rubinékhoz is jöttek most babák (ahogy R mondja, egyébként 2 évesek), és Rubin azóta szinte csak velük játszik. Imádja őket, gondolom, mert Coralt helyettesítik egy kicsit, meg talán azért is, mert ők még nem beszélnek, így nincs hátrányban.  

     

    Sajnos én is hallottam, hogy itt mindenki (aki megteheti, és még az is, aki alig) tutorhoz járatja a gyerekét. Engem totál kiakasztott, hogy olyan tananyag a felvételi a középiskolákban, amit nem tanulnak általánosban. De én totál egyetértek Szandrával. Szerintem is nekünk nagyobb a lexikális tudásunk, mint az átlag angol anyukának, így talán még sokáig tudunk nekik segíteni.

     

    Ma jönnek Berniék ebéd után, délelőtt meg elmegyünk egy közeli Pottery Caffee-ba. Festünk valami szépet.

     

    Szandra, hol voltatok BBQ-n? Ez aranyos, hgoy így mesél Henike is a szerelmeiről. Fő a bizalom.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  95. 2009. május 15. 08:3661107.

    Majd mesélj mi volt a pelussal Eszter. Nahát Karinnak is a hétvégén van? Melyik nap? Ilyenekre sosem emlékszem.

    Jaj de édes Enzo hogy így védi a hugit

    Itt is londoni idő van

     

    Szóval a Harry. És milyen jóképű?

    Az angol kissrácok között vannak egész helyesek. 

    Van egy a Tomiék sulijában is, igaz 8 éves, már meg is állapítottam, ha 30 évvel fiatalabb lennék tuti halál szerelmes lennék belé

    A 2 csaj aki Tominak tetszik is mindkettő 1 fejjel nagyobb nála. Ilyenkor ez tök normális. De Tominak Lilla a szerelme.

     

    Én is úgy gondoltam hogy egy darabig elboldogulok én is, meg is lepődtem mikor ez a csaj mesélte, nem azt mondta hogy kell, hanem hogy mindenki aki megengedheti oda küldi hogy az ővé legyen a legjobb. Nekik épp nem tellik, így ő foglalkozik a fiával de elég keményen. Mindig mikor jöttek gymbe is, a kiscsaj lenn edzett a kissrác meg matekpéldákat oldott meg 1 óráig vagy épp valamit le kellett írnia és a csajszi elég keményen leellenőrizte. Azt mondta muszáj mert szinte verseny van náluk.

     

    Mondjuk ő egy másik iskolába járt, lehet hogy ez is másképp van mindenütt. Majd kikérdezek párat a Tomiékéból is.

     

    Ma tényleg úgy néz ki esni fog.

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Avocado2 (61106)
    2009-05-15  00:10
  96. 2009. május 15. 00:1061106.

    hu ez a bbq nagyon jol hangzik Szandra! Mit sutogettetek? Most en is be tudnek vagni egy steak-et jo veresen 

    Most fejeztem be a csomagolast, megyunk holnap a Balatonra5 napra. Alig birtam lecipelni a taskat a kocsihoz..

    Kepzeljetek Enzo ma a bolcsiben szarazon ebredt, nagyon buszke volt a fejere, es este csak ennyit kerdezett, hogy akkor ma este megint pelenka nelkul? Kinvancsi vagyok mi lesz reggel.

     

    Szandra, ilyen magas Henike? Es hogy elmondja ki a szerelme nagyon kis nyitott kislany. Tok jo hogy a szulok igy befogadtak!

     

    Ma rohangaltam a varosban (a dugoban) egesz nap ugyhogy Enzo is Karin is bolcsiben volt. Enzo nagy bodyguard, ha barki elveszi Karin jatekat (vagy akarcsak a pillantasa ezt a szandekot fejezi ki) Enzo raugrik es menedzseli a dolgokat. Egyebkent az osszes gyerek kistestverkent kezeli Karint, kozponti tema hogy akkor most evett meg aludt meg mosolyog...stb nagyon edesek.

     

    Tiszta londoni ido van hideg es esik. A hetvegen unnepeljuk Karin szulinapjat 1 eves lesz 

    előzmény:
    teacska (61105)
    2009-05-14  22:43
  97. 2009. május 14. 22:4361105.

    Hát igen... ebben a korban már vannak szerelmek... eddig akárhányszor megkérdeztem, hogy ki a szerelme, mindig azt mondta, hogy a Raffai Marci és kb. egy hónapja van Harry. Szerencsére a legudvariasabb kisfiú az egész osztályból, jól választott a csajszi. A magasságával nem foglalkozom, mert ő a legmagasabb, így esély sincs magasabb fiút találni.

     

    A BBQ isteni volt! Egy kis borozgatást is adtunk mellé, meg jó kis zenével fűszereztük, a lányok is nagyon éltek. Csak most tudtam őket lenyomni. 

     

     

    Vera!

     

    Tényleg szükség van tutorra? Mármint nekünk? Mert nekem az az érzésem, hogy a mi kis magyar tudásunkkal még igen sokáig sikeresen korrepetálhatjuk a gyerekeinket. 

    előzmény:
    Avocado2 (61103)
    2009-05-14  19:23
  98. 2009. május 14. 20:0661104.

    Akkor te is megértesz. A gymben mesélt egy másik nőci (neki year3 a fia) hogy micsoda verseny van, a fél osztály tutor-hoz jár, így aki nem engedheti meg felkötheti.  

     

    Milyen klassz, az külön szupi hogy meg van hívva half-term-re. Meg hogy most már veled is dumálnak. Hol lesz a partyja? A csajok közül hányan mennek? Hogyhogy a szerelme nem ér rá? Sejti egyáltalán hogy az?

     

    Tomi sem ment volna szerintem Megan partyjára ha az anyukája nem súgja meg M mennyit beszél Tomiról. Így viszont úgy éreztem illik ott lennie, H meg ragaszkodott hozzá. Aztán persze le sem tojták egymást.

     

    Remélem jót BBQ-ztok, majd mesélj!!!

     

     

    előzmény:
    teacska (61102)
    2009-05-14  19:12
  99. 2009. május 14. 19:2361103.
    A SZERELME? Na errol meg nem is meseltel!!!
    előzmény:
    teacska (61102)
    2009-05-14  19:12
  100. 2009. május 14. 19:1261102.

    Sziasztok!

     

     

    Kriszta!

     

      A Vámpírok bálja ide kattintva elérhető. Én még láttam helyeket, igaz, csak júniusig vannak fent az előadások. Nincs itt,tudod, erről beszéltem, hogy nem értem, miért nincs. Németországban hosszú évek óta megy teltházzal.

    Én is szeretnék egy-egy diplomát kisajtolni a lányokból. Nálam hasonló a helyzet, mint Veránál volt. Én sem voltam akkor (sem ) hülye gyerek, de a szüleim nem hajtottak eléggé, elkallódtam. Pont az érettségi előtt jött az életembe a nagy szerelem, az meg teljesen elvette az eszemet.    Nagyon remélem, hogy a lányaim nem járnak így. 

     

     

     

    Vera!

     

    EZzel én is így vagyok mostanában engem is jobban izgat, hogy az iskolában helyt álljon a lány. 

     

     

    Képzeljétek, elkezdtek velem kommunikálni az iskolai anyukák. Persze ennek az apropója Henike jövő heti szülinapi partyja. Két fiú is jön, nagy bánatára a szerelme pont nem tud jönni....   Viszont már meghívta őt az egyik anyuka a half termre.

     

    Megjött G. megyünk BBQ-zni!!!

    előzmény:
    bluebell (61095)
    2009-05-14  10:12

Címlap

top