Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Londonban szulni?!

nicole24
Létrehozva: 2004. november 8. 13:43
Sziasztok!

Masfel hete tudtam meg, hogy babat varok. Aminek a parommal egyutt nagyon orulunk. Csak egy kis nehezsegbe utkoztunk..., ugyanis egy eve Londonban elunk es semmi tapasztalatom sincs sem a terhesseggel sem a kulfoldon szulessel kapcsolatban. Itt szeretnem megszulni a babat mert nem szeretnenk feladni itteni eletunket.
Olyanok segitseget varom, akik itt elnek Angliaban babat varnak, vagy kis gyermekuk van, vagy barmiben ugy erzi segiteni tud. Minden aprosag erdekel, baba klub, korhaz, orvos nev, papirok, szoval minden.

Elore is koszonjuk!!
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 3. 11:4260901.
    hali, csak mindenkinek kellemes anyaknapjat akartam kivanni! remelem jol telik.. mi ez a pangas? remelem mindenki valami spa hotelban tolti a napot es kenyeztetnek... he he 
    előzmény:
    barackmano (60900)
    2009-05-01  08:28
  2. 2009. május 1. 08:2860900.

    Tiramisu, juj de szeretjük!!!!!!!!!!!

     

    Szerintem Tominak jóval egyszerűbb ez mint nekem volt anno, minnél többet olvas annál jobban rájön mik is az általános szabályok, még persze hibázik sokat (mert kivételek mindig vannak), de egyre kevesebbet.

     

    Én sem gondoltam volna hogy megtanítják őket olvasni az elején. Ahogy elnézem ők inkább az angolra gyúrnak, gondolom jövőre majd beindul a matek is jobban. Nekik csak 1-10-ig kell tudni elszámolni és könnyebb műveletek ezen belül, de ezt már kivégezték.

     

    Ma is nagyon szépnek indult az idő, remélem marad is. Nekem annyira más kedvem van ha süt a nap.

     

    előzmény:
    Avocado2 (60898)
    2009-04-30  23:12
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 1. 00:3060899.

    sziasztok

     

    itt a bagoly 

     

    enzo beszolasai.. nagyon edes 

     

    nekunk volt most egy nagyon aranyos egy magyar kisfiutol aki most koltozott.. aaron mikor lesz teljesen magyar??? az en draga fiam mar nemetul is probalkozott, de ugye meg nalunk tart hogy o nem eleg 'magas' hogy magyarul beszeljen, bar ert mindent.. szoval a kisfiu se angolul, se nemetul nem beszel (egy hete elnek itt..) szoval ez jo moka lesz

     

    kellemes anyaknapjat amugy mindenkinek

     

    tomi mar milyen ugyes! itt mindenki lehasal mikor mondom hogy angliaban aaron mar suliba menne... es hogy 4-5 evesek mar olvasnak.. pedig nem hazudok.. 

     

    hmm... tiramisu. szoval ez azert kegyetlen hogy csak egy   jut belole nem?? 

     

    nalunk nem sok uj. voltunk nemet csoportban ma. erdekes.. es olyan furan beszelnek meg egy ev utan is. aaron keni vagja egyemmeg. az en agyam ehhez mar tul oreg.. (meg elvezem huszoneveim utolso par napjat..) es voltam nemet nogyogyinal.. na az viszont tuti jobb mint az angol volt... az egeszsegugy itt egy teljesen mas vilag az nhs-hez kepest. 

     

    megyek nezem a hairy bikers-t  jo hetveget mindenkinek es sok megerdemelt napsutest!

    előzmény:
    Avocado2 (60898)
    2009-04-30  23:12
  4. 2009. Április 30. 23:1260898.

    Kesz a tiramisu 

     

    Tok ugyes Tomi! Es siman elolvassa az angol szavakat? Olyan furcsa lehet hogy nem ugy irjak ahogy olvasni kell. Bar gondolom neki ez nem furcsa, mert igy tanuljak. Es vajon azt hogy tanitjak meg hogy az i az mikor "ai" es mikor "i"? Nem szokta keverni?

    előzmény:
    barackmano (60896)
    2009-04-30  21:22
  5. 2009. Április 30. 21:2360897.
    Jaj, ezt kifelejtettem, Enzo megintde hát nincs igaza???
    előzmény:
    Avocado2 (60895)
    2009-04-30  21:09
  6. 2009. Április 30. 21:2260896.

    Tényleg, otthon most lesz, mi már itt ünnepeltük.

    2 lapot is kaptam az egyiket az iskola íratta, a másikat H.

     

    Tomi ma kapott beírást az olvasófüzetébe hogy "Lovely and clear reading and understanding the story" Úgy örültem neki, el is  mentünk a Mekibe mert azt kérte. Mondjuk nagy olvasóbuzi, a fél utcát kiolvassa ha megyünk valahova, We are open on Sundays, Keep feet of seats, Mind a gap on the platform (Mami mi az a mind the gap???)

     

    Biztos nagy élmény mikor az ember képessé válik ilyenekre. Én már nem emlékszem, annyira rég volt

    előzmény:
    Avocado2 (60895)
    2009-04-30  21:09
  7. 2009. Április 30. 21:0960895.

    most van a hetvegen Anyak Napja. Megyek tiramisut csinalni az anyukaknak.... Enzo azt mondta legyen Enzo napja is. 

    Ha addig nem tudnek jonni, minden anyukanak sok sok boldogsagot kivanok. Nincs is ennel jobb dolog a vilagon. 

    "Serkenj fel kegyes nep..." (Eszter dalolaszva el a konyha fele)

    előzmény:
    barackmano (60894)
    2009-04-30  14:37
  8. 2009. Április 30. 14:3760894.

    Gondoltam Tina hogy beindul itt az élet ha visszajössz.

    Ezek szerint Marcinak csak hiányzott a garázs.

     

    Enzo

    előzmény:
    rintintin (60892)
    2009-04-30  11:59
  9. 2009. Április 30. 14:0060893.

    haho haho

     

    Koszonom a sok kedves hozzaszolast a gyerekekrol en is imadom oket de ezen a forumon minden gyerek olyan gyonyoru h nehez lenne valasztani 

     

    Engem rovid hajjal??? Nekem mindig kb ilyen hosszu volt. Vagy legalabbis vallig ero.

     

    Nagy pakolasban vagyok probalok rendet rakni jatekokat szortirozni.

     

    Erdekes ez a TB dolog, en mondjuk fizetem magunk utan, de pl ha valaki ideiglenes kulfoldre valtoztatja a lakhelyet akkor GYESt meg ezeket sem kaphat. Szerintem keptelenseg kiszurni h ki fizet ki nem.

     

    TIna de jo lehetett nektek itthon, jol hangzik a bogracsos birkapori.

     

    Enzo "Pisi utan mit csinal az ember?" 

    En "milyen ember?"

    Enzo "hat az Enzo ember!" 

    előzmény:
    rintintin (60892)
    2009-04-30  11:59
  10. 2009. Április 30. 11:5960892.

    nahat, batun,micsoda fantaziaja van Dominak!ezek a festmenycimek! meg hogy te mikor lettel dagadt?? a festmenycimeket felirtad??? szetrohogtem magam itt egyedul

    nahat, felix nagyon ugyes es vegre Coral is elindult!

    el sem hiszemh,. itt 30 Fok volt

     

    Agota,ugy irigyellek,h. ennyi nemzetkozi kajat eszegetsz allandoan!!! es tk jo fejek a sulitarsaid! jo kis csapat!

     

    moat latom eszter kepeit, nagyon gyonyoruek a gyerekeid, Eszter!!!! Enzo tovabbra is nalam a legszebb kisfiucska,akit valaha is lattam (persze Marci utan ) es olyan edes,ahol Tomi sebet vizsgalja!  neked meg milyen hosszu a hajad! tavaly utoljara rovidhajuan lattalak.

     

    huha ugy hallom,ebredezik P.

    előzmény:
    rintintin (60890)
    2009-04-30  11:34
  11. 2009. Április 30. 11:4860891.

    Hello, Tina!

    Bocs, talan nem voltam egyertelmu, igaz! Nem a topikinditora gondoltam, mint infora, hanem magara a topikra, mert ott bennefoglaltatik kesobb, hogy 2fele modon lehet a 4500Ft-t alol mentesseget szerezni:

    ha allando lakcimet ideiglenesre valtoztatod, vagyis csak ilyennel rendelkezel otthon, illetve, ha megteszed ezt a bejelentest aprilis 30-ig, avagy mar reg megtetted. En erre irtam, hogy annak ma van a hatarideje, szoval azt hiszem, total egyforman tudjuk!;-))

     

    (Az 57. hsz-ben masolta be valaki a konkret rendelkezeseket, szerintem az a mervado.)

     

    Tovabbi szep napot!

    előzmény:
    rintintin (60890)
    2009-04-30  11:34
  12. 2009. Április 30. 11:3460890.

    na,visszajottem az ovibol,tok meglepodtem,Marci mar a kapuban toporgott,h. mikor engedik be oket,aztan meg se szo se beszed elviharzott, de elotte elkunyizta a buszt meg leult a garazshozugyhogy kellemesen csalodtam.

     hello kati, ez nem igazan igy van,mert egyaltalan nem vagy koteles fizetni azt a havi 4500 Ft-ot, viszont ki kell jelentkezni a TB-tol,ha nem fizeted. en tudtam rola, az IWIW-en is szoltak. de amugy mindenki mast mond,meg az otthoniak se tudjak pontosan,h. a kulfoldiekre mi vonatkozik...

     

    Noemi,szia,hogy vagy? vegul nem mentunk gyoparosra furodni aznap,mert atjottek a volt foiskolas barataink Szegedrol!!! es bogracsban foztunk birkaporit.

    viszont hetfon de. aposek atvittek oda marcit furodni,de azt mondtak, tok ures volt az egesz es meg a csuszda se volt beinditva,ugy kellett kerni,h. vmi spriccelos jatekot beinditsanak,persze a belepo ugyanayyni volt,mintha telthaz lett volna

     

    na, megprobalok visszaolvasni, G. elaltatta Pannyit.

    előzmény:
    Nyulcsi (60888)
    2009-04-30  09:53
  13. 2009. Április 30. 10:3760889.

    Sziasztok, Lanyok!

     

    Nem tudom, ti tudtok-e errol, vagy erint-e benneteket?

     

    Ma van a feladasi hatarido, ha igen.

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=227597

     

    Udv mindenkinek!

    előzmény:
    nicole24 (1)
    2004-11-08  13:43
  14. 2009. Április 30. 09:5360888.

    Helló

    Tina végül nem értetek rá? Mondjuk délután már sejtettem hogy nem fér majd bele az időbe. Hiába voltunk közel. Lehet közelebb voltunk egymáshoz itt mint Londonban . Légvonalban.

    Vera . Még szép hogy nélküled nem volt az igazi.Egyébként meg a tészta nem is volt jó. Ahol szoktunk enni sokkal jobb. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. Április 30. 09:1960887.

    Nem nagyon jar erre senki mostanaban, majd te biztos felrazod a dolgot. Kriszta a hetvegere mondta hogy mennek de nem tudom mikor indulnak.

     

    Tomi sem akart visszajonni, aztan mikor itt volt mar jo volt.

     

    Majd du osszefoglalok neked ha valaki meg nem eloz. De most rohanni kell.

    előzmény:
    rintintin (60886)
    2009-04-30  09:00
  16. 2009. Április 30. 09:0060886.

    sziasztok!

     

    mar innen jelentkezem.

    meg nem olvastam vissza,majd kesobb probalkozom a ket heti termessel...

    mi ujsag, vki irjon egy osszefoglalot!

    Krisztaek mar elmentek Frankfurtba?

     

    mi jol ereztuk magunkat, marci nem akart visszajonni, a repteren nagyon sirt, azt hajtogatta,h. nem akar Londonba jonni es oviba menni...aztan lenyugodott es itthon meg mar minden  a regi. mi egy hetet nalunk voltunk,aztan 4-5 napot G. szuleinel (en hamarabb eljottem pannival), voltunk Eegerben a varban, meg uszodaban, marci ult igazi traktoron es kis piros Bzmot vonaton (azt elvezte a legjobban hehe), meg ami nagyon tetszett neki, mamanal a Tisza-part

     

    en szinte semmit se tudtam pihenni,mert P. allandoan engem akart,annyian jottek megnezni,meg aposom megint ugy megnyaggatta szegenyt,h. ugy kellett kikapni a kezebol...

    anyukammal jol elvolt,anya meg el is tudta altatni,addig en fodrasznal ultem 2 orat, melirozas, vagas stb.

     

    na,ennyi,megyek oltoztetni-reggeliztetni-ovi stb.

     

    G. meg itthon van, munkat keres....

    előzmény:
    barackmano (60885)
    2009-04-29  11:22
  17. 2009. Április 29. 11:2260885.

    Mondd hogy csak velem az igaziEgyébként dehogy baj, tudom neked jöhet mindig. Én is mennék ha lenne kivel. Tomi nem számít.

     

    Tök szép idő van. Elmentem megint futni. De sokkal jobb volt a múltkor mikor a mérget futottam ki magamból mert most ugyanabba majd belehaltam. Látszik hogy télen nem voltam.

     

    Suli után kutyázni megyünk Tomival. H mondjuk nem örül neki. Reggel már egy csomót bőgtem mert a volt kutyámmal álmodtam, erre felkelek és tök rossz kedvem lett. Úgyhogy joggal fél ha erre még rájön a du-i dolog. Most már tényleg kezd elegem lenni, már tisztára lejjebb adtam az igényeimet és találtam egy icipici kis max. 7 kilós kutyát amit most szeretnék, csak legyen már valami.

    előzmény:
    Nyulcsi (60884)
    2009-04-29  09:38
  18. 2009. Április 29. 09:3860884.

    Sziasztok

    Köszönöm a virtuális ölelést. Meg minden biztatást. 

    sokat gondolkodom azon hogy majd kit fog hivni szegény kis babám apukájának.Ez csak rosszabb mikor boldog családkat látok.

    Na de elég a nyavajgásból mert csak depissé teszem magam mikor éppen nagyon happynek kellene lennem. ha nem apuka jár az eszemben akkor az is vagyok. Reggel felébredek és várom hogy babám rugdosson és akkor jól is indul a napom.

    Vera bocsi én ettem kinait szegeden. De nem volt az igazi. Tényleg Hazamegyek és annyit zabbantunk mig ferde nem lesz a szemünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (60879)
    2009-04-28  10:33
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 29. 00:0960883.

    haho

    latjatok, megint vagyok! kicsit keson, de heroest fogunk nezni mindjart allitolag.. es mar nagyon varom! utolso resz talan?? 

     

    csak akartam valaszolni, nemetezni eljarok orara, csak lehet vinni eddiet. aaront meg arra a masfel orara beveszik az oviban. de neha jon velem.. csak ket gyerekkel meg abszolut nem tudok tanulni valahogy. 

     

    na, mindegy, szep estet mindenkinek.. :) 

    előzmény:
    barackmano (60882)
    2009-04-28  15:23
  20. 2009. Április 28. 15:2360882.

    Még a kezelhető lányokról jutott eszembeTomi abszolút meghülyül ha megjelenik valami haverja a színen, és mondhatok neki amit akarok. Pedig önmagában olyan kis engedelmes. De ezt már mondták mások is.

     

     

    előzmény:
    Deme71 (60880)
    2009-04-28  12:37
  21. 2009. Április 28. 15:1360881.

    Tegnap itt is szemét idő volt, de ma még nem esett, kopp-kopp.

     

    Noémi, mikor jössz már vissza? Ki vagyok éhezve a kínaira!!! Nélküled nem buli.

     

    Ma jön Tomi is velem a kiscserkészekhez  (nem tudom hova rakni).

     

     

    előzmény:
    Deme71 (60880)
    2009-04-28  12:37
  22. 2009. Április 28. 12:3760880.

    Noémi, a döntésed mindenképpen nagyon bátor és felelősségteljes!  Természetes az érzelmi támogatás hiányzik a vér szerinti apukától. De remélhetőleg találsz magadnak egy kedves embert, aki majd a babádat is sajátjaként szereti. A hazaköltözése szerintem nem tényező. Ha valaha is kíváncsi lesz a közös gyereketekre, nem lesz akadály a távolság, a fejében benne lesz.

     

    Szutyok egy idő van, de nincs hideg. Eseget, de nem meggyőzően. Kriszta, péntektől 22 fok lesz újra, túlnyomórészt napos!  Csak a mai-holnapi napok esősek, utána még felhős, aztán javul.

     

    Tünde, hogy Félix milyen kis igyekvő! Nehogymár lepipálja őt a bátyja.  Miket sütsz?

    Rubin és Kata együtt valamelyest intenzívebbek talán, mint normál állapotukban, de abszolút kezelhetőek. Lányok, ugye.

     

    Vera, nagyon édes Tomi a régi képen!  Azt a fejecskét!

    Évi, a németóra Nálatok van, házhoz megy a tanár?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 28. 10:3360879.

    haho

     

    csak bekukk (hajtogatas vasalas helyett) ( szunet) 

     

    szoval apukatema... ((((((((((((((nyulcsi))))))))))))))) virtualis oleles megy. en amondo vagyok hogy teljesen mindegy hogy alakul, te igy dontottel, es biztos felmertel mindent, es ugy dontottel ahogy neked es a gyereknek legjobbnak tartod! slussz passz.. az hogy o mit csinalt, vagy mit hogy csinaltatok, vagy ki a 'hibas' szeritnem lenyegtelen. a fontos hogy mindig probald szem elott tartani amit te tehetsz - mi itt vagyunk meghallgatni ha ki kell eresztened a gozt, mert szerintem egyedul az a legnehezebb... (ok, ferjestul is baromi nehez neha, mert mikor kene sosincsenek itt! csak nyafognak hogy a napi 24 oraba nem tudunk 48 oranyi tennivalot belegyomoszolni... ) 

     

    szoval meg tobb virtualis oleles es kalappal az egeszhez szivem.. igy hozzavetolegesen ismeretlenul is :) tudom te 'engedted el' ot, de a mikor ez ugy tenyleg megtortenik ez azert most rohadt nehez lehet. 

     

    most mennem kell vissza galyazni. aaron kohogott reggel es nem vittem oviba, mert 'beteg' gondoltam en, de mar kutya baja! de szerintem kellett neki a plusz alvas meg a doglodes itthon, tegnap egy szal poloban volt az udvaron mikor ertementem (sport utan ami  a pinceben van tartva.. szoval izzadtan ment ki.. nagyon jo!!!) 

     

    nezzuk dorat. a nemet dora nemetul es angolul beszel hehehehe.. legalabb en is tanulok valamit

     

    na, szebb napot nektek mint nekunk van. (szakad az eso) 

     

    ja, batun.. eddie is 7-8 honaposan mar allt, de jarni 12 honapos kora utan kezdett.. tenyleg van hogy csak allnak de nem mennek sokaig. ed csak szeretett nezelodni ugy 

     

    na, zavarjatok dolgomra...

    előzmény:
    Nyulcsi (60878)
    2009-04-28  09:35
  24. 2009. Április 28. 09:3560878.
    Egyébként mégcsak nem is haragszok rá csak néha elkeseredéssemben kiakadok. Néha még azon is hogy tényleg tönkretettem volna az életét azzal hogy megszülöm a gyerekét. De neeeem tudtam megtenni és kész. Ő meg nem egy szemét ember. Tény hogy ő is vigyázhatott volna. Mert persze másoknak azt mondja hogy én nem vigyáztam. Mért is nem szed minden nő fogamzásgátlót. Mindenesetre mire visszamegyek már nem lesz ott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. Április 28. 09:3060877.

    Sziasztok

    Most végre volt egy kicsi időm olvasni és látom téma az apuka. Nem olvastam vissza mindent de Krisztának igaza van nem lehet semmit kérni mert tényleg az én döntésem volt hogy megtartom. Mindig is azt mondtam hogy nekem ne fizessen gyereketartást mert én egyedül dönötttem amellett hogy megtartom. De ugy örültem volna ha megismeri és foglalkozik vele de tényleg nem várhatom hogy megtegye. A hazaköltözésen azért akadtam ki mert igy téyleg esélye sincs hogy esetleg lássa valaha is az életben és olyan rossz arra gondoni hgy nem lesz apukája.Meg ugy érzem hogy azért megy haza hogy ne kelljen fizetnie pedig megmondtam neki hogy nem kell a pénze ne izguljon de lehet nem bizik bennem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2009. Április 28. 09:1960876.

    haho,

    Kriszta, kivancsi vagyok min dolgozol annyira!

    Jo lenne beszelni, mert kezd telitodni a hetvegenk...

    HA felreertheto voltam, felix meg nem all kapaszkodas nelkul, csak eppen felallt kapaszkodva. Domi is ilyenkor kezdte es 11 hosan tette meg elso lepeseit kapaszkodas nelkul, ugyhogy az meg messze van. 

    VAra, nagyon edi Tomi, mennyire ra lehet ismerni! NEm sokat valtozott, csak nagyfiusodott.

    KEpzeljetek, miota irtatok a futast, es eszembe jutott, hogy anno fajt a terdem ha sokat futottam, azota faj a terdem...

    DE ari Rubin es Kata, hogy szamoljak a napokat! Ok hogy viselkednek ha egyutt vannak napokig? Kezelhetoek? Gondolom nem olyan intenzivek, mint nalunk volt a 3 fiu...Azon gondolkoztunk tesommal, milyen lenne, ha 4 kislanyunk lenne, bizti konnyebb lenne veluk.

    Miota ittvoltak tesomek allandoan sutogetek, nem lesz ennek jo vege. Tesom ilyen, aki allandoan alkot valamit a konyhaban. 6 napja mentek el es mar 3x sutottem azota...es a nagyreszet en eszem meg. Mondjatok mar vmi szenhidrat alapu dietat!

    előzmény:
    bluebell (60874)
    2009-04-27  23:20
  27. 2009. Április 27. 23:3360875.

    Rubin is de édesMár nincs sok.

     

    Tominak is ez a mindene, mennyit kell még aludni??? Eddig meg addig.

    előzmény:
    bluebell (60874)
    2009-04-27  23:20
  28. 2009. Április 27. 23:2060874.

    Tünde, megkaptam a prividet, de azért nem válaszoltam, mert hívni akartalak. Foglak is, de nagyon el vagyok csúszva. Valamin nagyon dolgozom, de még nem publikálnám, mert lehet, hogy nem is lesz mit.

     

    Gratula Felixnek. Nagyon kis ügyes. Coralhoz képest nagyon gyorsan csinál mindent. Rubin is 8 hós kora körül indult el kapaszkodva. Coral meg olyan ráérős, mint Tomi volt. Annyira édes ezen a képen.

     

    Rubinnak 3x kellett felolvasnom azt a mondatot, amit Ágota írt. Végig szégyenlős mosoly ült az arcán. Annyira édes volt, majd megzabáltam. A végén mondta, hogy én is számolom a napokat. (de így is van, tényleg).

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2009. Április 27. 23:0560873.
    Jaj, nosztalgia, Tomi először áll kapaszkodás nélkül, itt már 11 hós.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2009. Április 27. 23:0060872.

    Nem korai még állni 7 hósan? Bár tudom vannak babák akik korán mennek.

    Ja, az ült úgy értetted hogy mászásból ül le.

     

    Hú, Tomi akkor nagyon le volt maradva, ennyi idősen max. úgy ült hogy odaraktam, ő mászni is 10 hósan kezdett, ekörül is állt fel. De valahogy behozta végül.

    előzmény:
    batun (60871)
    2009-04-27  22:53
  31. 2009. Április 27. 22:5360871.
    FElix 7 honapos mult 23-an. Pont aznap kezdett maszni es rendesen felallni, bar mar nagyon regota probalkozott. Domi kb 1 hettel kesobb kezdte anno es o is kb 1 hettel ra tudott csak felulni rendesen. Anno Domi mindent nagyon koran csinalt es nagynovesu volt a korahoz kepest, Felix most mindenben lepipalja egy kicsivel:)
    előzmény:
    barackmano (60870)
    2009-04-27  22:28
  32. 2009. Április 27. 22:2860870.

    Félix mennyi idős is? Tomi előbb jóval előbb ült mint mászott vagy felállt. Bár gondolom kinek mi fontosabb.

     

    Most máshogy kell majd mennem az oviba mert van másik tanulócsaj. Újabban hétfő, kedd pénteken kell, de talán nem is baj, így középen lesz egy lyuk.

    előzmény:
    batun (60868)
    2009-04-27  19:00
  33. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 27. 19:5860869.

    hali

     

    csak egy nagyon gyors - koszi az uszasos infot! en is kb igy gondoltam. most egyenlore igy ahogy van elvezi, itt mar van 3 evtol utszasoktatas, biztos koruknak megfelelo, csak a 90 euro azert szerintem borsos picit, foleg hogy itt ketten jarunk 2.50 alatt aaronnal a familienkarte-val (euroban!) 

     

    sajna ennyi idom van, meg nem vacsiztunk csak aaronnak olvas a ferjem es ed aludt nemetoram alatt masfel orat egyemmeg (akkor az nagyon jol jott, mert mostanaban nem szok ilyesmit napkozben!) most meg persze nem almos es csendbe kene legyen... es van egy rahedli hajtogatni valom! 

     

    jadenek jobbulast amugy.. nanny ugyre nem is tudok mit mondani. egyetlen dolog ami nem hianyzik angliabol. itt kepzeljetek ddorfban 3 ev felett ingyenes lesz az ovi augusztustol. az egy dolog hogy bejutni egy szinte lehetetlen (pont ezert??) de legalabb az ember mellette tud ugy dolgozni hogy marad hovegen egy kis aproja 3 ev alatt is joval kifizethetobb mint nalatok... 

     

    na tenyleg megyek dolgomat csinalni.. szep estet es ha nem jonnek sokaig akkor szep nyarat

    előzmény:
    batun (60868)
    2009-04-27  19:00
  34. 2009. Április 27. 19:0060868.

    haliho!

    Agota, jot nevettem Kata aranykopesen! Gondolom hogy nezett Jozsi!

    En Krisztaval ertek egyet a lenti temaban. Nem mondom, hogy nem felelos az apa, de szerintem sem lehet kenyszeriteni es penzt kiszedni belole ebben a szituban. Amugy teljes mertekben Noemi mellett allok es becsulom a donteseert! A legnagyobb ajandekot kapja az elettol, fuggetlenul attol, hogy van-e apukaja a babanak vagy nincs. Drukkolok, hogy talaljon egy igazi apukat a picinek, aki a sajatjakent fogja majd szeretni!

    Multkor irtam, hogy FElix mar majdnem maszik es felall, na mostanra ,mar nagyon ugyesen maszik es felall es mar majdnem ul isNAgyon kis draga, ugy orul maganak! Kriszta, nem kaptad meg a privimet? Azt hittem erre a hetvegere beszeltuk meg, hogy meglatogattok, de ha Agotaekhoz mentek, akkor gondolom elszamoltam magam:( 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2009. Április 27. 14:2360867.

    Majd a 2 csajsziról tessék képeket feltenni.

    Micsoda szupi hétvége, ezek szerint jó időtök volt.

     

    Ezek szerint csak én vagyok ilyen gonosz ApukaúgybenÉn viszont akkor nem lennék rá kiváncsi a jövőben sem, ha ő nem akar résztvenni, ne 10 év múlva bukkanjon fel és követelje ami neki (nem) is jár. A filmekben az ilyen gyerekek úgyis mindig nekiállnak felkeresni az apjukat. Az más.

     

     

     

     

    előzmény:
    Deme71 (60866)
    2009-04-27  13:50
  36. 2009. Április 27. 13:5060866.

    Nekünk is szuper hétvégénk volt, szombaton Pálmakertben voltunk és utána a német-angol baráti párnál vacsira, tegnap pedig délután sétáltunk, utána hajóztunk egyet és végül játszótereztünk egy nagyot. Kata jól elfáradt. Már számolja a napokat, hogy mikor jön Rubin.

     

    Kriszta, én teljesen egyetértek Veled. Még ha jogilag lenne is anyagi kötelezettsége az apának, az előzmények ismeretében biztosan nem kérnék tőle semmit - nekem konkrétan ilyen esetben nem lenne hozzá arcom, hiszen én egyedül akartam a babát, vállalva, hogy egyedül nevelem fel a másik fél kérése ellenére - és elfogadnám a döntését.

    Énmég mindig azt mondom, hogy a jövőben, esetleg ha lesz 'tervezett'  gyereke, lehet, hogy felébred benne a kíváncsiság az első iránt is. Sosem lehet tudni.

     

    Vera, szuperjó Tomi a képen!

     

    Ah, Gabi, de kellemetlen. Most aztán mi lesz? Anyukád nem tud kimenni segíteni, egy ideig?

     

    Kriszta, de jó, hogy megírtad Ági szakvéleményét úszás-ügyben. Én úgy tudtam, hogy 4 előtt nem érdemes elkezdeni, de így még pontosabb infónk van.

     

    Évi, de jó, hogy jelentkeztél!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2009. Április 27. 13:5060865.

    Szia Gabi, és mi lesz  most a munkáddal? Várnak rád? Valahogy el tudsz menni dolgozni? Emlékszel, hogy írtuk, hogy elviheted magán nursery-be is, vagy bízhatod "drágább", de képzett, és regisztrált nannyre is, és visszakapjátok a költség max. 90%-át. Hívd fel az illetékeseket. Ha kell szám, segítek.

    előzmény:
    ch@tnoir (60862)
    2009-04-27  13:34
  38. 2009. Április 27. 13:4060864.
    A szóismétlésért bocsi!!!!
    előzmény:
    barackmano (60863)
    2009-04-27  13:39
  39. 2009. Április 27. 13:3960863.

    Jaj szegényke, jobbulást neki

     

    Egyébként a nanny egy 3 éves gyerekkel sem járna jobban, de ez csak az én véleményem. Egy 8 hós és Jade ellenének egymással, egy idősebbet meg hurcolászni kéne folyton. De ez csak az én véleményem. Vagy van több gyerek nála?

     

     

    előzmény:
    ch@tnoir (60862)
    2009-04-27  13:34
  40. 2009. Április 27. 13:3460862.

    Sziasztok Kislanyok,

     

    na itt allok nanny nelkul. Egyelore nem tudom mi lesz. A no akinel voltunk a hetvegen nem vallalta, mert kiderult azt hitte Jade idosebb es mivel neki van egy 8 honapos babaja, ertheto, hogy nem akar meg egyet melle.

     

    Jade kozben megfazott, tiszta natha szegeny kicsi bocsom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2009. Április 27. 11:4960861.

    Igenigen, tökéletes!!! Még akkor beleférünk. Addig próbálok még én is összeszedni, 10 csak összejön. Muszáj menni, Apukám is azt mondta ki ne hagyjam. 

    Majd utána megdumáljuk.

     

    Juj de jó, mentek Ágotáékhoz? De klassz lesz, gondolom Rubin is milyen boldog.

     

    Az tetszett amit leírtál az apukásról is, ebben megegyezhetünkHa az apuka valóban nem kíván részt venni, nem tudom mennyire illő kötelezni, még ha törvényes is lenne. Ha azonban valaha is kiváncsi lesz a lányára, szálljon be a dologba. Rajta áll a döntés.

     

    Noémi szerintem is csak nyer a dolgon, micsoda haverok lesznek majd a lányával.

    előzmény:
    bluebell (60860)
    2009-04-27  11:33
  42. 2009. Április 27. 11:3360860.

    Valóban igazad van, két ember felelős a baba fogantatásáért. De az elején ott volt a nagy kérdés, hogy akartuk-e, megtartsuk-e. A fiú kérte, hogy ne. Noémi úgy döntött, hogy ennek ellenére megtartja. (én is így döntöttem volna a helyében). Ezzel a nő szerintem azt vállalja, hogy magának megszüli a babát, és az apa nem vesz részt a gyereknevelésben. De persze, ahogy írod, ez soha nem fekete, vagy fehér. Nem lehet egyféleképp vélekedni egy ilyen dologról. Már ott kezdődik, hogy sokan az abortuszt is teljes mértékben elítélik. Mindegy, nem szeretném itt szítani a tüzet. Drukkolok, hogy apában felébredjenek az ösztönök, és kíváncsi legyen a kislányára. Noémi meg mindenképpen a nyertese a dolognak, mert ott lesz neki egy tündéri kisgyerek, akit majd csak szeretni lehet.

     

    Ascot! Persze, hogy megyünk. Néztem, hogy elővásárlás esetén 46 font a jegy, 10 fő felett pedig 41. Május közepe után pedig 65 körül. Szóval ha nincs meg a 10 fő, még akkor sem olyan gáz. Persze nem lenne rossz családonként egy tizest spórolni. A lényeg, hogy 2-3 héten belül meg kell venni a jegyeket. Mi most hétvégén elutazunk Ágotáékhoz. Ha visszajöttünk, akkor elintézzük. Így jó, Vera?

    előzmény:
    barackmano (60859)
    2009-04-27  10:50
  43. 2009. Április 27. 10:5060859.

    Én úgy tudom jogilag kötelezhető rá ha bizonyítottan ő az apa.

    Én lehet ilyen esetben meg is próbálnék lenyúlni róla mindent amit lehet, megérdemli. Végül is ő csinálta azt a gyereket. Ha ennyire nem akart Noémitól, miért nem biztosította be magát?

    Ezt úgy bírom, ilyenkor a pasik a nőt okolják hogy terhesek lettek, és nekik mi a legegyszerűbb megoldás? Kiiktatni a babát. Így sem lelkiismeret, semmi más nem kötelezi őket és a becsületükön sem esett csorba. Végül is nem ők hordozzák a testükben,nem nekik lesz rossz.

     

    Én meg így gondolom, de hát nem vagyunk egyformák.

     

    Kriszta, mi lesz ezzel az Overdose-zal? Mert én már totál beleéltem magam, ha nem lesz itt valami a fórumon belül én akkor is szeretnék. Neked jó mert csapatostul mentek, de nekem még be kell szerveznem ahhoz valakit, kettesben én sem szeretnék menni.

     

    Semmi gond csak ahhoz nem szóltál semmi, az idő viszont telik, én meg szeretnék tudni mire számítsak.

     

     

    előzmény:
    bluebell (60858)
    2009-04-27  09:36
  44. 2009. Április 27. 09:3660858.

    Jó reggelt!

     

    Évi, te aztán jó kis éjjeli bagoly vagy. Ági barátnőm, aki csak olvas bennünket, de már 1x írt is (személyesen többen ismerik őt) úszásoktató. Épp a hetekben tettem fel ugyanezt a kérdést neki. Azt mondta, hogy bármikor jó elkezdeni a vízhez szoktatást, hogy ne legyen számára fura a közeg, de a konkrét úszásoktatást csak 4, de inkább 5 évesen szabad kezdeni, mert akkor lesznek érettek arra, hogy összehangolják a mozgásfolyamatot, levegővételt, stb. Nemrég felajánlotta, hogy kijárna a két lánnyal (Rubin és Szonja) az usziba, én meg vigyáznék a két kicsire, akár a parkban, akár kismedencében. Jó lenne, ha nem csak ötletszinten állna meg a dolog.

     

    Most egy kicsit lehet, hogy bunkó leszek, de kikívánkozik belőlem. Remélem, hogy Noémi sem haragszik meg rám. Van olyan, hogy valaki nem akar gyereket, és olyan is van, hogy nem attól akar, akitől éppen véletlen összejön. Ilyenkor dönthet úgy, hogy abortusz. Szerintem, ha a nő ennek ellenére megtartja (jogában áll), akkor nem szabadna, hogy igénye legyen gyerektartásra. (Ezt nem is Noémi írja, hanem többen mások). Ezt nem érezném fair-nek. Ha van abban a fiúban épp érzés, akkor most szenved, mint a kutya, és nem biztos, hogy egy érzéketlen disznó,azért mert hazaköltözik. Persze ez is előfordulhat, mert ugye nem ismerjük a teljes történetet. Ettől függetlenül még meggondolhatja magát, de szerintem nem kötelessége támogatni a babát, amikor ő már az elején kérte, hogy nem szeretné megtartani.

     

    Jó kis hétvégénk volt. Tegnap Szonja szülinapját ünnepeltük. Szandráék is eljöttek családostól. Az 5 lány olyan jól eljátszott együtt a korkülönbségek ellenére. Édesek voltak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2009. Április 27. 08:3760857.

    Ő legalább halad előre. Tomi is kapálózik ezerrel de egy helyben áll. Itt csak hetente egyszer van, de egy vagyon. Aaron anyukája talált valami olcsóbbat, Ł17 egy hétre, oda esetleg megy szeptemberben, nekem csak annyi kell hogy a Balcsiban tudjon úszni ha odakerülünk. Majd ha nagyobb lesz még mehet.

     

    Ki mondta hogy én szeretek futni??? Utána olyan jóleső érzés vesz erőt rajtam, meg látom jótékony hatásait, magát a futást ÚTÁLOM!!! De hát sajnos ez szükséges része a dolognak.

     

    H ma Birmingham-ben alszik majd, de őszintén szólva most nem bánom, tegnap elintézteTominak meg gym van suli után remélhetőleg hamar kiüti és élvezkedhetek itt este. Bár gondolom a TV előtt fogok dögleni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (60856)
    2009-04-27  08:14
  46. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 27. 08:1460856.

    he he.. most aaron bezzeg meg alszik! mindjart menni kell kindergartenbe.. tipikus

     

    uszas - azt beszeltuk ferjemmel hogy o mikor mar tanitottak uszni utalta meg az egesz uszodat. szoval nem tudom, aaron mar halad elore olyan muanyag izevel mint az uszogumi nagyon ugyesen, de ez egy tegnapi attores. masik tenyleg a penz, meg itt olyan a tanfolyam hogy 5 het heti 3 delutan 4 utan kezdodik. na o kg utan tiszta hulla. szoval mi is meg varunk. 

     

    amugy mi is csak mint 'eletmento' szuksegletet akarjuk megtanittatni uszni, mert szerintem sose lehet tudni, aztan ha elvezi usszon. en is szeretek... ugy mint te futni egy ures medence esteli orakban mikor mar legtobb ember hazament... 

     

    hmm.. na megyek roham van es esore all.. tiszte sotet van kint a tegnapi hetagranapsutes utan! gyonyoru.. 

     

    hol van mindenki?

    előzmény:
    barackmano (60855)
    2009-04-26  23:15
  47. 2009. Április 26. 23:1560855.

    Én képtelen lennék 1-ig fennmaradni, most sem sokáig bírom már. Örülhettél a 7 órás ébresztőnek. Nálunk is ez megy, hétköznap elig lehet kirángatni, bezzeg hétvégén.

     

    Elrontani nem fogod, Tomi sok barátja jár már, én még nem vittem, mert nincs még arra is pénzünk/jól elvan a Balcsiban is, de nem halad előre semmi soha ha úszógumit rakok rá. Úgy döntöttem ha idén nyáron nem tanul meg szeptemberben megy. De én nem akarok úszóbajnokot belőle, tanítsák meg úszni, annyi elég lesz.

     

    Ja, semmi extrém, mi mindig veszekszünk

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (60854)
    2009-04-26  23:01
  48. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 26. 23:0160854.

    haha.. mit csinaltam fent meg ejfelkor?? 1ig ebren voltam aztan persze ed jott reggel 7kor hogy 'MUMMY!!! UP TIME!!!!'  orultem nagyon.. hetkozben 8 utan kelnek mindig. ferj mar reklamalt hogy 9kor kidoltem szinte minden nap aheten, szoval probaltam ebren maradni legalabb szombatra..

     

    tomi nagyon jol nez ki - mar tiszta nagyfiu (a ket kis szokevel meg......) remelem nem vesztetek ossze semmi komoly dolgon..

     

    tenyleg nagy a pangas amugy, en meg nem tudom miert vagyok meg ebren. ferj focit nez.. gyerekek agyban. de jo hogy futni voltal! en meg sose ertem odaig, de ma voltunk usziba aaronnal. en persze ismet jobban elfaradtam mint o! 

     

    akartam kerdezni, ti uszast mikor tanittatnatok nekik? aaron imadja az uszodat, oktatasra 3 evtol lehet vinni, de en nagyon hajlok ra hgoy megvarom mig talan  5 eves is lesz? most olyan jol elvezi a vizet es magatol mar csinal sok dolgot, nem akarom 'elrontani'.. 

     

    olyan jo csend van nalunk amugy.. 

     

     

    előzmény:
    barackmano (60853)
    2009-04-26  22:26
  49. 2009. Április 26. 22:2660853.

    Te mit csinálsz még fenn éjfélkor?

     

    IvartalanításGondolom magától is óvatosabb lesz a pasi, hacsak nem akar egyik országból a másikba vándorolni.

     

    Remélem mindenki üdült a hétvégén és holnap lesz egy kis élet.

     

    Ez egy arányleg jól sikerült kép Tomiról, felpakolom ide, hétfő fodrász után van.

     

    Ma este megint sikerült összevesznünk de tulajdonképpen még hálás vagyok H-nek, mert magamat nem voltam képes elrugdosni futni de most úgy felhúztam magam hogy jót kifutottam magamból az egészet. Most sokkal jobb. Gondolom ő sem haragszik már.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828011 (60851)
    2009-04-26  00:26
  50. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 26. 00:4560852.

    na, meg vagyok..

     

    szoval.. guruloscipo - a majusi junior mag.ban van rola, nekem ami megfogta a szemem hogy nincs rajta fek! szoval igen, veszelyes, valszinu ha valamelyik fiam nagyobb lesz es akar akkor kap.. de nekem az hogy nincs rajta fek nem tetszik.. hogy all meg vele?? szoval nagyoknal mas, de kisebbeknek.. 8-9 alatt.. szovla nem tudom. 

     

    hmm.. tomi a ket szokevel. no comment.. 

     

    hmm tina.. primark. tudom kicsit etikatlanok, de ott olyan jol lehet cuccokat kapni olcson. hianyzik

     

    kicsit random: DE allitolag nyilt itt nem messze egy tk mexx.... kivancsi vagyok (kivancsi vagyok lesz e valami gucci napszemuveg 10 euroert hihihihihi)

     

    nyulcsi - gyerektartas stb, en nem aggodnek! ha nem megy el veled anyakonyveztetni, akkor az allam segit (egyedulallo anyanak lenni baromi nehez, de anyagilag egyenlore angliaban szerintem nem fogsz ehenhalni) VISZONT ha valami oknal fogva utanajarnak es megkeresik.. es megtalaljak, akkor ezt behajtjak rajta. szoval TE ezen ne idegeskedj. ha neki van ehhez arca, akkor csak o jarhat porul! szerintem iszonyu. mindegy, nem en dolgom, csak bokdoste az orrom bocsi hgoy hozzaszoltam.. 

     

    na, mar csak vagy 40 hsz van :) errol az oldalrol.. most huzok aludni, mindjart 1 ora

     

    szep idot holnapra (mara!) es aki utazgat annak jo utakat es a tobbi es a tobbi...

     

     

     

     

    előzmény:
    barackmano (60770)
    2009-04-17  21:29
  51. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 26. 00:2660851.

    sziasztok

     

    na, megis jovok, bar mar ejfel mult

     

    szoval probalok reagalni 

     

    figyeljetek, vicces lesz, csak vagy x honappal maradtam le, de ambiciom az van am!

     

    nyulcsi -fektess be egy elemtoltobe :) mi 3-4eve ugyanazokat hasznaljuk, draga votl de olcsobb.. a pocid apjaval nincs semmi praktikus tanacsom ivartalanitas talan... de tudom az teljesen illegalis hgoy most valaki atmenjen hozza felelosegre vonja es megtegye. plusz embert talalni ra.. mikorra vagy kiirva? 

     

    jaroka - nekem van egy babyden(babydan?)-em es a vilag legjobb dolga. draga de havercsaj carbooton 10 fontert vett egyet! stabil es mi most castle time-ra hasznaljuk.. a fiuk ulnek benne es az a var.. nagyon szeretjuk, de nalunk a time outnal ez fontos resze, sz'al nem vettunk volna de jo hogy van. 

     

    most kuldom ezt aztan meg olvasok

    előzmény:
    barackmano (60850)
    2009-04-25  13:51
  52. 2009. Április 25. 13:5160850.
    Szerintem mindenképp, Kriszta is tán örül majd.
    előzmény:
    arrival (60849)
    2009-04-25  13:44
  53. 2009. Április 25. 13:4460849.

    Sziasztok!

    Szoktalak olvasgatni titeket néha- néha , most látom, hogy mennétek Ascot-ba, és ha min. 10 ember összejönne, akkor lehetne csoportos jegyet venni.  Én is szeretnék menni, úghogy ha tényleg mentek, akkor mehetnék veletek, hátha hozzásegítek a 10 főhöz is!

     

    előzmény:
    bluebell (60842)
    2009-04-24  20:04
  54. 2009. Április 25. 12:5760848.
    Egy childminder gondolom. Majd mesélj milyen volt. Végül is Jade már elvolt otthon mással, most csak a helyszín változik. Ott lesznek más gyerekek is nem?
    előzmény:
    ch@tnoir (60846)
    2009-04-25  12:51
  55. 2009. Április 25. 12:5660847.
    Most latom, hogy a kerdesedre nem valaszoltam. Nem megy haza. Talalt egy masik munkat. Egesz heti, tobb penzert. Nem hibaztatom. A mai vilagban ha valami adodik akkor el kell fogadni. En nem tudok neki tobbet fizetni, abbol viszont nem tud megelni.
    előzmény:
    barackmano (60845)
    2009-04-25  12:18
  56. 2009. Április 25. 12:5160846.

    Egy ismeros ajanlotta, mert o is ahhoz a holgyhoz hordja a gyereket. Itt van Woolwichban es allitolag olcsobb mint amit mi fizettunk 3 napra.

    Meglatjuk.

    előzmény:
    barackmano (60845)
    2009-04-25  12:18
  57. 2009. Április 25. 12:1860845.

    És milyen helyre mentek Gabi? Hogyhogy felmondott a bébiszityó, csak nem hazamegy?

     

    Hari is kiakadt tegnap hogy lóversenyre is menni akarok meg Tominak asztalt és hogy......erre odaadtam neki a 100 fontot amit a sulira gyűjtögettem idáig, erre abbahagyta. Minden olyan drága, ez igaz.

     

    Holnap azért megnézzük azt az asztalt Watford-ban is, kizárt hogy nincs olcsóbb.

     

    Ma megint birthday party, a héten már a második, de hát szegény Tominak ennyi kell ha már itthon egyedül van gyerek. Szerintem.

    előzmény:
    ch@tnoir (60844)
    2009-04-25  11:07
  58. 2009. Április 25. 11:0760844.

    Sziasztok Kislanyok

     

     

    Vera, aranyos vagy, hogy kerdezted, de mi sajnos nem tudunk menni. Beindul a gyerekszoba-prioject es minden fillerre szukseg van.

    Korul neztem gyerekbutor ugyben, hat nem mondom jo aruk van.

    Mindegy. Egyelore csak egy szekrenyke kell es/vagy egy komod.

    Padloszonyegezni es festeni kell es van nemi asztalos melo is.

    Ugyhogy most ez lesz a nyari program.

     

    Ja, tegnap felmondott a bebiszityo, ugyhogy holnap du. megyunk egy helyet megnezni. Valaki ajanlotta.

     

    PumaB.

    Szerintem, ha rendes munkaszerzodesed van, akkor abban benne kellene lennie, hogy mi a teendo ha terhes vagy. Elvileg minden cegnek van valamifele Policy-ja. En is megkaptam eddig mindket munkahelyemen. Igaz csak az volt  benne, hogy azonnal ertesiteni kell a munkaltatot.

    Szerintem ki nem rughatnak, es szerintem kotelesek elhelyezni olyan munkakorbe (pl. portara, recepciora, telefonkozpontba stb) ahol biztonsagban vagy te is es a baba is.

    De ha aggodsz akkor menj el a legkozelebbi Citizen Advice Bureau-ba es kerdezd meg, hogy szerintuk mire szamithatsz, mihez van jogod, es mi a munkaltato kotelessege ilyen esetben.

     

    Penzt 6+33 hetig kapsz (6 hetig a fizetesed 90 szazalekat, tovabbi 33 hetig azt ami a torvenyben meghatarozott minimum 123 font korul van havonta)es 26+26 hetig maradhatsz otthon.

    A gyerek megszuletese utan kapod majd a Child Benefitetet ami most havi 80 font (vagy 82?) nem emlekszem pontosan, de ha erdekel megnezem mennyit utalnak.

     

    Itt egy weboldal. Ebben teljesen korrekt infok vannak egyebkent mindenrol.

    Amikor kezdo voltam baba-ban is es a forumon is itt valamelyik leanyka ajanlotta ezt a weboldalt. Nagyon jo. Azota is hasznalom ha valami fontos infora van szuksegem.

     

    http://www.direct.gov.uk/en/Parents/Moneya ndworkentitlements/WorkAndFamilies/Pregnancyandmaternityrigh ts/index.htm

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_791872 (60840)
    2009-04-24  14:52
  59. 2009. Április 24. 20:1760843.

    Kriszta, ebben nem vagyok még biztos hogy mivel a gyerekjegy ingyen van az is beleszámít e a disccount-ba, már ami a létszámit illeti. Ezt kéne még biztosra tudni, ne az utolsó pillanatban derüljön ki. Ha mégsem akkor a 4 nem elég, ha mégis akkor velünk együtt kilenne a 10.

     

    Ezt egyébként képzeld egy pasi rakta be egy kutyás topikba ahol pont ezt tárgyaltuk és pont beírtam hogy nem is tuti hogy megy mindkét nap. Ez most jól jött. Nem is szokott egyébként hozzászólni, de most segített.

    előzmény:
    bluebell (60842)
    2009-04-24  20:04
  60. 2009. Április 24. 20:0460842.

    Vera, de ügyes vagy, hogy ezt megtaláltad. Mi közben eldöntöttük, hogy mindenképp megyünk, így valószínüleg akkor szombaton, bár nekünk majdnem mindegy, mert Norbinak mindenképp egy szabinap. Ja, és 8-an vagyunk, amiből 4 felnőtt. Két héten belül meg kell venni a jegyeket.

     

    Nagyon nagyot csavarogtunk ma. Hulla fáradt vagyok. Reggel 9-kor bementünk Kingstonba, és fél órája értünk haza. Vásárolgattunk, söröztünk (azt azért nem Rubinékkal, bár ők meg koktéloztak), hattyúkat etettünk. Jó kis nap volt.  Most meg indulok gyantáztatni.

     

     

     

     

    előzmény:
    barackmano (60841)
    2009-04-24  19:07
  61. 2009. Április 24. 19:0760841.

    E szerint fogadni már mindkét napra lehet Overdose-ra, ezek szerint kicsit furán venné ki magát ha szombaton nem is indulna, nem?

     

    http://www.fn.hu/sportmix/20090424/overdose_favo rit_mindket_ascoti/

    előzmény:
    bluebell (60837)
    2009-04-24  09:02
  62. Torolt_felhasznalo_791872
    Torolt_felhasznalo_791872
    2009. Április 24. 14:5260840.

    Kedves összeszokott társaság!

     

    Ide irányítottak hozzátok,reménykedem ,hogy valamelyikőtök tud picit segíteni!

    Van egy személyes problémám,amivel tiszta is hogy nem vagyok vele egyedül.Viszont engem sajnos nem érintenek az otthoni eljárársok ebbene az esetben,kíváncsi lennék az ittenire!

    Szóval!Itt élünk egy jó ideje angliában a párommal és most érkeztünk el arra a pontra ,hogy családot szeretnénk.Na már most én fizikai munkát végzek,ahol 20 kg tömegű dolgokat kell olykor cipelnem...Ezzel eddig nem is volt baj,de hát most joggal merült azért fel bennem a kérdés,hogy mi lesz ha babát várok.A legfőbb problémám hogy a cégen belül sajnos nincs is más munkakör,tehát az szóba sem jöhet hogy áttesznek valahova a terhesség idejére.Kérdem én,ilyenkor mi a teendő???Kihez forduljak?

    Valamint igaz az,hogy itt a támogatások amik összességében nagyjából a fizetésem háromnegyedét fogják kitenni,azt összesen 9 hónapig fogom a baba megszületése után kapni?Neketek mik a tapasztalataitok,támogatják itt a családokat?

    Nagyon szépen köszönöm előre is ha valaki válaszol,kérem szépen priviben tegye!

    További szép napot kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2009. Április 24. 10:5060839.

    sziasztok!

     

    Noeminak uzenem,h. itt vagyunk Oroshaza kozeleben, ha tud,jelentkezzen mar! a szamom 30/387-1436

    apos munkahelyerol irok,iszonyu lassu a gep, Marci turelmetlen. 

     

    jol utaztunk, Marci nagyon jol erzi magat a mamakkal-tatakkal, Pannyit megzabalja mindenki.

     

    megyek is, nagyon gaz ez a gep itt!!!

    előzmény:
    bluebell (60837)
    2009-04-24  09:02
  64. 2009. Április 24. 09:1360838.

    Győzögessed Kriszta, én Overdose nélkül tuti nem megyek, a kedd nekünk is problémásabb, de nekem megér egy igazolatlant Tominak. H-nek sem fog tetszeni az tuti. Neena már meg is ígérte hogy elvisz egy  boltba ahol olcsón lehet venni designer ruhákat.

    Bízom bennedDe kéne még embereket összeszedni a 10-ig nem? A gyerekek szerintem nem számítanak bele ha nekik nem kell fizetni.

     

    Gabi, te nem jössz? Kalapod már van, szerintem a ruhád is tök jó.

     

    Végre péntek!!!!!!!!! Nem mintha holnao tovább aludhatnék

    előzmény:
    bluebell (60837)
    2009-04-24  09:02
  65. 2009. Április 24. 09:0260837.

    Jó reggelt!

     

    Gabi, üdv újra itthon? Ezek szerint Wale nem volt veletek Mo-n? A sebed még mindig szörnyen hangzik, nagy szerencse, hogy begyógyult. (anyukádat megértem, hogy kiszedte a kezedből a késeket  ).

     

    Eszter, annnyira szépek a gyerekeid. Már a múltkor is megdícsértem őket, amikor Vera rakta fel a képeket. Kár, hogy nem hoztál Finnországos (táj) képeket.

     

    Ascotba én is csak kalapban mennék. Erre mondtam, hogy úgysem jutunk ki oda minden évben, akkor már adjuk meg a módját. A gond most az, hgy N mondta, hogy ő kedden tuti nem jön, mert ő dolgozik. Meg is értem, meg nem is. Ha akarna, ugye ő nem dolgozna. Na mindegy, még van két hetünk, hogy eldöntsük (meggyőzzem).

     

    Tünde, ma valamikor majd hívlak.

     

    Lonáékkal beszélt mostanában valaki? Mi lehet velük? Amíg a világ végén laktak, még többször hallottunk róla. most, hogy visszaköltöztek, teljesen felszívódtak.

     

    Éva sem ír mostanában. Kanadában vajon most milyen idő van? Gondolom, hogy már nem havazik ott sem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. Április 24. 08:5660836.

    Most ez a szexepiled. Időben biztos szebbül.

     

    Én kerítést festettem Apukámmal otthon és a rózsabokor körül is kellett, nekem is nagyon csini kezem van, inkább rejtegetni szeretem, roppant nőies

    előzmény:
    ch@tnoir (60835)
    2009-04-23  23:14
  67. 2009. Április 23. 23:1460835.
    Nos, szepsegrol nem beszelhetek. A szurt seb az szurt seb. A rohej az, hogy a korhazi tapasz utan a patikaban csak Hansaplastot katptam mert az volt az egyetlen olyan, hogy meretre lehetett vagni.  Na az meg ugy felszivta a seb korul a borom, hogy azt is kulon kellett a vegen kezelni. A seb mar szemet se szurna senkinek, ellenben azonban a korulotte levo nagy piros udvar az messzirol ordit. 
    előzmény:
    Avocado2 (60834)
    2009-04-23  22:26
  68. 2009. Április 23. 22:2660834.
    Hu Gabi ez eleg vadul hangzik. En egyszer avokado pucolas kozben jol megvagtam a kezem de szerencsere nem volt mely Azota tartok otthon komoly kodszert is. Es szepen begyogyult?
    előzmény:
    ch@tnoir (60828)
    2009-04-23  22:04
  69. 2009. Április 23. 22:2160833.

    Jaj de ari vagy Gabi.

     

    Még itt elesett bringával, ronda sebe lett, otthon kétszer leszedte a vart. így elég nehezen gyógyult, ott gondolom épp elesett megint és azt vizsgálta.

    előzmény:
    ch@tnoir (60831)
    2009-04-23  22:09
  70. 2009. Április 23. 22:1360832.
    Utolso!
    előzmény:
    Avocado2 (60830)
    2009-04-23  22:08
  71. 2009. Április 23. 22:0960831.
    Mi tortent Tomi terdevel? Elesett?
    előzmény:
    Avocado2 (60830)
    2009-04-23  22:08
  72. 2009. Április 23. 22:0860830.
    Keszthely 2
    előzmény:
    Avocado2 (60829)
    2009-04-23  22:05
  73. 2009. Április 23. 22:0560829.
    Veraekkal Keszthelyen
    előzmény:
    barackmano (60827)
    2009-04-23  21:53
  74. 2009. Április 23. 22:0460828.

    Nem Jadenak volt balesete szerencsere, hanem nekem. Ki akartam nyitni egy doboz epitokockat amit anyukam akkor vett es mivel lusta voltam felallni egy olloert a kezemugyebe akado papirvago kessel kezdtem el nyiszalni es azzal a lendulettel ahogy elvagta a muanyagot beleszaladt az alkaromba.

    Eloszor azt hittuk, hogy az utoeremet vagtam el, de kesobb kiderult, hogy "csak" egy masikat.

    Ugy nezett ki hogy osszevarrjak, de mivel szurt sebet nem varrnak azonnal, varni kellett masnapig, hogy mi lesz vele. Aztan masnap se varrtak.

    Hat ennyi.

    Ez az elso heten tortent. Kedden megerkeztunk es csutortokon vagtam eret magamon. Attol kezdve anyu minden kest kivett a kezembol.

     

    Vera, nem ez volt az elso hogy bevittem. Tulajdonkeppen mindig bemegyunk ha ottnon vagyunk.

    előzmény:
    Avocado2 (60826)
    2009-04-23  21:49
  75. 2009. Április 23. 21:5360827.

    Én már tettem.

    Azt már észrvettem Tomi szereti húzni a jónépet, de csak otthon csinálta, itt nem alkalmazza.

     

    Gabi, milyen rendesek a kollégáid, még jó hogy nem neked kellett fel-le menetelni, klassz érzés lehetett végre bevinni.

     

    A cica nem annyira

    előzmény:
    Avocado2 (60826)
    2009-04-23  21:49
  76. 2009. Április 23. 21:4960826.

    Szia Gabi, de jo hogy ujra itt vagy! Milyen balesete volt Jade-nak? Nem csodalom h megzabaltak a kollegaid, nagyon edes lehet!! En egyebkent nagy Betadine fan vagyok, szerintem a fertotlenites mar fel gyogyulas, en mindig mindent kenek vele.

     

    Agota, nagyon jo vegyes a csoportotok, nagyon exotikus! Biztos erdekes lehet egy ilyen tarsasagban tanulni.

     

    Nahat Coral is mar megy egyedul! Egyebkent annnyira Norbi, hogy eszmeletlen, tiszta mini.me, persze latszik hogy kislany, de a szemei nagyon hasonloak.

     

    Noemi, szerintem ne buslakodj az ex miatt - igaza van a Veranak ezt nem lehet eroltetni, es a jovore nezve neked is jobb ha elmegy mintha folyton emlekeztetne a jelenlete...

     

    Tok jol hangzik az Ascottos kirandulas, vegyetek csak kalapot! Mikor maskor lenne erre az embernek alkalma? En tuti kalapban mennek!!!! 

     

    Tok jot taliztunk a Veraval Keszthelyen, a molon, fagyiztunk meg hattyukat etettunk motoroztak a fiuk meg versenyeztek. Tomi neha ellopta Enzo  motorjat, Enzo olyan merges volt h majd meg pukkadt 

     

    Majd teszek fel kepeket.

     

     

    előzmény:
    ch@tnoir (60823)
    2009-04-23  21:37
  77. 2009. Április 23. 21:4460825.

    Szia Eszter,

     

    olyan szepek a gyerkocok. Enzo a szankoval, edes emlekeket ebresztett bennem. A tesom kisfiarol keszultek hasonlo kepek anno....  ma mar 21eves

    előzmény:
    Avocado2 (60824)
    2009-04-23  21:38
  78. 2009. Április 23. 21:3860824.
    Ezek voltak a finnorszagi kepek. Most dobbentem ra hogy milyen keves havas kep van, foleg bent csinaltunk roluk. Meg a 4. nap elkezdett olvadni a ho es mar nem is lehetett szankozni tobbet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2009. Április 23. 21:3760823.

    Otthon egyebkent nagyon jo volt.

    Leszamitva azt a kis balesetet. Vegul is nem varrtak ossze, mert veromleny volt alatta, ugyhogy kotozni kellett minden nap es betadinnal kezelni.

    Eleg gyorsan gyogyult.

     

    Jade nagyon jol erezte magat. Elvezte hogy kergetheti a cicat ( a cica nem annyira), rengeteget ult az ablakban nezte a forgalmat az utcan. Sokat voltunk hintazni, setalni, shoppingolni

     

    Voltunk bent a Babszinhazban is, ahol felfedezte a lepcsonjaras oromet. Ugyhogy a fogadoorat a folyoson tartottuk es a kollegak egymast valtva lepcsoztek a kisasszonnyal. A repuloutunk oda is es vissza is eleg jo volt. Kicsit paraztam hogy mi lesz visszafele, mert egyedul jottem vele, de szerencsenk volt a hellyel, es Jade igazan nagyon szepen viselkedett. Mondtam is neki, hogy nagyon buszke vagyok ra. Viszont nagyon  elfaradt. Ma is meg akkorakat aludt delelott is es delutan is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. 2009. Április 23. 21:3460822.

    1. Enzo es Aron

    2. Eszter es a 4 gyerek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. 2009. Április 23. 21:2960821.
    fotok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. 2009. Április 23. 21:2860820.

    Sziasztok, itt vagyok.

     

    Igaz Jade most ebredt fel, de eppen a jatekait fedezi fel. Harom het nagy ido, mindennek ugy orul mintha eloszor latna oket.

     

    Vera, tok jo lehet az a lego, gratulalok a jo fogashoz!

    Agota, jo kis nemet oraid vannak. Fozocske de okosan.... hm,

    egyebkent en is nagyon szeretem a kinai kajakat, bar en csak az ettermieket ismerem.

     

    Latom keszultok Ascot-ba. 2007-ben pont Ascot tajan kezdtem el kalapot keresni az eskuvomre. A verseny heteben voltam a Debenhams-ben es hatalamas kalapvasarba csoppentem. Szoval ha valaki megis kalapot akar venni akkor erdemes oda is benezni. Valaki akkor egyebkent azt tanacsolta nekem, hogy Ascot utan lemennek a kalap arak ugyhogy en vartam vele, de hat ugye nekem masra kellett....

     

    Tunde fantasztikus hogy Felix mar maszik! hogy rohan az ido! es Tina, Pannika olyan tunci abban ahajpantban, hogy majd megzabaltam.

     

    Kriszta, gratulalok Coral lepegeteseihez! hamarosan kergetheted te is mint en Jadet, aki ha elszabadul hangosan kacagva rohan elore. Azt hiszi jatszunk....

     

    Noemi, fantasztikus hir, Kislany!!!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  83. 2009. Április 23. 20:2660819.
    Meg hogy repkednek szerte, ez olyan szép!
    előzmény:
    barackmano (60818)
    2009-04-23  20:24
  84. 2009. Április 23. 20:2460818.

    Én inkább a nos-ra céloztam. Valahogy én is úgy sejtettem hogy a másodikat a tévéből tanulta, nem tőled.

    előzmény:
    Deme71 (60817)
    2009-04-23  20:06
  85. 2009. Április 23. 20:0660817.
    Az "eldobod az agyadra" mondod a választékosságot?  J. meg is gyanusított, hogy tőlem tanulja a gyerek a 'kocsmaszlenget', de szerencsére Kata kihúzott a csávából és közölte vele, hogy a Cápameséből tanulta.
    előzmény:
    barackmano (60816)
    2009-04-23  19:31
  86. 2009. Április 23. 19:3160816.
    Micsoda választékosan fogalmaz a csajsziAzért milyen szépen beszél magyarul így idegen szövegkörnyezetekben is, látszik jó kis magyar "otthon" van nálatok.
    előzmény:
    Deme71 (60815)
    2009-04-23  18:59
  87. 2009. Április 23. 18:5960815.

    Tünde, nem is írtam, hogy Domi milyen fantáziadús címeket talál ki!

    Nem überelni akarom - ezt a repülőgépeset és Darinka rolleren fekve történő lábbal dobolását meg főleg!  -, de ma pont Kata is hosszabb címet adott két képének, egy virágosnak és egy lufikkal telinek: "Ez egy virágmezőt ábrázol, nos, ezen pedig Lufik repkednek szerte a levegőben".

    Sütöttünk délután lekváros piskótatekercset, amit J. nagyon szeret. Kata így fogadta a lakásba lépő apját: "Apa, olyan meglepetéset főztünk, amitől eldobod az agyad!"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  88. 2009. Április 23. 18:0660814.

    Ha mindenki 20-án megy én nem megyek külön 16-án, az a másik kérdés Tomit hogy kérem ki a suliból. (Bár ha a Crufts-ot igazolták) De ha jól értettem Kriszta Norbi is örülne Overdose-nek. Kiváncsi vagyok rá is lehet 1 Ł1-tól fogadni, az lehet nem érné meg nekik ha tuti nyer.

     

    Tünde, nekem is csak olyan kicsike úszógumim van, de azért van. Látok másokat háromszor akkorával, de engem ez magában nagyon zavar.

     

    Vettem Tominak egy hatalmas 330 darabos LEGO-t, 7.50-ért, azaz csak benéztem a TKMaxxx-be és megláttam és gondoltam ennyiért nem hagyom ott. Rendőrség házzal. hajóval, helikopterrel, hát volt öröm, most rakja össze.

     

     

     

     

    előzmény:
    bluebell (60811)
    2009-04-23  09:58
  89. 2009. Április 23. 16:3260813.

    Sziasztok Kislanyok,

     

    visszajottunk.

    most megprobalok visszaolvasni kicsit es este, ha W elment dolgozni es Jadet leraktam jovok es irok. Vannak kepek is.

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2009. Április 23. 12:3260812.

    Tünde, gratula Félix mászásához  , ahhoz meg, hogy feláll!  Nem semmi! Azért egyelőre ne sokat segíts neki, nehogy megterhelje magát.

    Akkor most van egy kis pihi a nagy családi élet után, mi?  Nagyon szimpatikus Domi ovija - ismét.

     

    Kriszta, én azt nem értem, hogy Te miért nem sportman Tesódat kérdezted eddig a torna-fogyasztás praktikákról?! Ugyan már régen láttuk egymást, de azóta nem hiszem, hogy olyan sok úszógumid nőtt volna, akkor meg egyáltalán nem volt. Pont arra gondoltam, hogy talán visszaadhatnám a kedvenc farmerodat, ami nekem kicsit nagy, Te viszont újra beleférsz.

     

    Meg lehet nézni a neten, hogy a tizenfontos jegyek hol helyezkednek el? Nekem az túl olcsónak tűnik. Igaz, vannak hatalmas kivetítők, de mégiscsak a pályát jó látni. Fogadni meg 1 fonttól lehet, azt hiszem. Szerintem nagy élmény.

    Ma németen megint nemzetközi konyháztunk.   Annyira finomakat csinálnak a kínai csajok, egész mások, mint amiket kapni lehet, vagy akár étteremben enni. Sokkal finomabbak.

    Holnap szünet lesz, ma befejeztük az 5. szintet, hétfőn kezdődik a következő. Kicsit kezdek izgulni a vizsga miatt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  91. 2009. Április 23. 09:5860811.

    Akit érdekel, egy kicsit nyomoztam (google).

    Overdose Ascotban június 16-án biztosan fog futni. A 20-i (szombati) nap van még tervben, de a tulajdonosa még nem döntött biztosan, hogy kétszer indítsa-e egy héten a lovat, ezért az még kérdéses. Ha valaki (Vera) a ló miatt megy, akkor 16-án kell menni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. 2009. Április 23. 09:3460810.

    De ugyi Coral! Gratula a jarashoz, nemsokara mar kergetozni fognak Rubinnal

    Jo lenne futni, de most meg nekem sincs ra idom, majd ha kirepulnek a gyerekek...ja meg mikor regen futottam, mindig bedurrant a terdem es jarni alig tudtam:( NA majd erot veszek magamon es elkezdek ugrabugralni a wii fit-el. Arra is olyan nehez idot szakitani.

    előzmény:
    bluebell (60807)
    2009-04-23  09:04
  93. 2009. Április 23. 09:1860809.
    Nekem az levitte, Sajnos ahogy jött a rossz idő, egyre kevésbé volt kedvem menni, meg is látszik, azaz én látom. Próbáld ki, hátha neked is bejön.
    előzmény:
    bluebell (60808)
    2009-04-23  09:08
  94. 2009. Április 23. 09:0860808.
    Afutás tényleg leviszi? Mert akkor kijárhatnék futni, vagy biciklizni esténként tesómmal. Ő jól meghajtana. Szinte minden este megy.
    előzmény:
    barackmano (60806)
    2009-04-23  08:54
  95. 2009. Április 23. 09:0460807.

    Jó reggelt! Tünde, de jó, hogy te is jöttél. Domi szövege . Mind nagyon jó. A festménycímek is szuper fantáziadúsak, és te is nagyon dagadt lehetsz. Nekem is van úszógumi, ami az őrületbe kerget, de én úgy gondolom, hogy ez fogyókúrával nem megy le, hanem torna-torna-torna. Én csak akkor tudom kezdeni, ha már nem járok angolra, vagy ha mindkét gyerek bölcsiben lesz. Itthon nem vagyok rá hajlandó, nekem az halálunalom.

     

    Gondoltam, hogy ennyi gyerek egy házban megterhelő lesz. Biztos szuper volt, de azért gondolom elég is.  Egyébként nem lesz ilyen szerintem két fiúval, mert 1. most sem ketten voltak, 2. akkor mindennapos lesz, és nem próbálnak meg minden pillanatot élvezni.

     

    Az meg hogy Félix áll, egyenesen fantasztikus. Coral is csak nemrég áll fel. És tegnap indult el. Jobb későn, mint soha. 9 napja megtette az első lépéseket, de tegnap mert először hosszabb sétára indulni.

     

    Vera, köszi az infókat. Közben én is megnéztem. Ha megyünk, akkor június 20-án, szombaton mennénk. Overdose-ról még addig érdeklődni kellene.

    Ágota, kétféle szekció van. Az egyik a 62 fontos (ami elővételben 42), a másik pedig a tizenvalahány fontos, ahová még farmerben is lehet menni. Plusz van egy harmadik a honlap szerint, ahová vagyonokért lehet bejutni, az olyan királynői meghívásos, de lehet rá "jegyet" igényelni. (gondolom mennyiért... van olyan étterem, ahol asztalt lehet foglalni 12.000 fontért.)

    előzmény:
    batun (60805)
    2009-04-23  08:47
  96. 2009. Április 23. 08:5460806.

    Nekem egyedül a futás vitte le, bár gondolom bármiféle intenzív testmozgás megfelel. A nemsokatevés nem csinál vele semmit, azaz már mindenhonan lement, de az maradtÚgyhogy most mehetek megint futni.

     

    Állítólag péntekig ilyen idő van, hétvégén fog csak megint esni.

     

     

     

    előzmény:
    batun (60805)
    2009-04-23  08:47
  97. 2009. Április 23. 08:4760805.

    Sziasztok,

    LAtom nagy pangas van. Mindenki elvezi a szepidot vagy elutazott?

    Tolunk kedden mentek el tesomek. Jo volt, hogy itt voltak, kicsit intenziv volt a 3 kisfiu. Domi nagyon elvezte, de abszolut kezelhetetlen volt. MEg sem hallotta ha fegyelmeztuk. Ilyen lesz, ha Felix kicsit nagyobb lesz

    Felix egesz jol birta a gyurodest. Most viszont van vmi baja, mert ejjel kb fel orankent kelt A fogat meg mindig nem erzem, hogy jonne. Viszont megint nagyon sokat fejlodott, mar maszik par lepest, aztan hasraesik es folytatja. Odajon hozzam es felall a kezemet fogva. En csak tartom, hogy ne essen el, de o tartja a sulyat. PErsze par masodperc mulva leul, de akkor is nagyon ugyi! Domi a heten 4x megy oviba, mert ugy lattak, hogy meg nem szokott be, igy mondtak hogy vihetem tobbszor es nem kell rafizetni, amig be nem szokikEzen a heten mar egesz szivesen ment. Mindig kitalalja, hogy miket fog aznap alkotni nekunk es multkor is 3 festmennyel es egy gyurmaval jott haza. Festmenyei cimei: 'DArinka rolleren fekszik es a labaval dobol'(G terhes novere)

    '3 repulo osszeutkozott es a darabjai szanaszet estek' jo kis fantaziaja vanTegnap a tv-ben latott egy fogyasztoszeres reklamot erre megkerdezte 'anya te mikor lettel dagadt?' REmelem ezt ugy ertette, hogy mikor voltam dagadtAmugy most vagyok a legdagadtabb...VAn valakinek tippje, hogy lehet ledolgozni a szules utani uszogumikat?

    Szep napot, ugy latom ma is jo meleg lesz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. 2009. Április 22. 22:1860804.
    Kriszta, közben az adott weboldalon megtaláltam, 16 év alatt nem kell fizetni és a Királynő mind a 4 nap jelen van. Volt még más kérdés is?
    előzmény:
    bluebell (60802)
    2009-04-22  19:52
  99. 2009. Április 22. 20:0060803.

    Noémi hívott tegnap a reptérről, majd jelentkezik otthonról. Mesélte hogy az Apuka nem kívánt elköszönni tőlük.

     

    Gabi mostanában jön nem?

     

    Még nem írtam, szerintem nyugi itt akkor lesz ha Tomi alszik.

     

    Hol volt 30 fok Kriszta, ott nálatok? Itt csak 21 volt, reggel azt mondta a rádió is, bár többnek tűnt nekem 30-nak azért nem. De nem is baj, nekem az már a tűrőhatárom teteje,  én abban már izzadok. Ez inkább kellemes langyi volt. Nekem több nem is kell most épp.

     

    Tök jó lehetett a színház. Már nem emlékszem mikor volt utoljára spicces.

    előzmény:
    bluebell (60802)
    2009-04-22  19:52
  100. 2009. Április 22. 19:5260802.

    Hello. Tényleg nagy pangás van. Vera, legalább te tartod a frontot. Mondtam Norbinak. Overdose-tól tényleg lázba jött. Annyit mondott rá, hogy még fogadni is fog.  Szóval azt hiszem, hogy ez egy igen a részéről. Írtál nekik?

     

    Tegnap is és ma is szuper napunk volt. Ez az időjárás...  30 fok volt, felhő nélkül. Sajnos holnaptól már nem mond ennyire naposat.

     

    Tegnap itt volt Zsuzsi és Lucababa, meg áthívtuk Szonját (a majdnem szomszéd Ágiék 2 éves kislánya), hogy legyen kivel játszania Rubinnak, mi meg tudjunk Zsuzsival beszélgetni. Bevált a terv. Később Ági is csatlakozott, este pedig színházban voltunk (Ági, Szandra és én). Az előadás is szuper volt, meg utána vacsoráztunk is és még puboztunk is. (Garath Gates játszotta Josephet, és egy mellettünk ülő lány - első sorban középen ültünk - sikítozott, meg sírógörcsöt kapott az elején.  ) A hazautunkon elég spiccesek voltunk. Hihetetlen kreatív előadás ez a Joseph. Elég fura módon mutatja be a bibliai történetet, ami nem hiszem, hogy sok müvésznek eszébe jutna. Pont ezért is tetszett.

     

    Többiek merre?

    Gabiék mikor jönnek vissza? Tináék majd csak a jövő héten. Már alig ír valaki. Nélkülük így aztán tényleg üres a fórum.

     

     

    előzmény:
    barackmano (60801)
    2009-04-22  19:38

Címlap

top