Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Londonban szulni?!

nicole24
Létrehozva: 2004. november 8. 13:43
Sziasztok!

Masfel hete tudtam meg, hogy babat varok. Aminek a parommal egyutt nagyon orulunk. Csak egy kis nehezsegbe utkoztunk..., ugyanis egy eve Londonban elunk es semmi tapasztalatom sincs sem a terhesseggel sem a kulfoldon szulessel kapcsolatban. Itt szeretnem megszulni a babat mert nem szeretnenk feladni itteni eletunket.
Olyanok segitseget varom, akik itt elnek Angliaban babat varnak, vagy kis gyermekuk van, vagy barmiben ugy erzi segiteni tud. Minden aprosag erdekel, baba klub, korhaz, orvos nev, papirok, szoval minden.

Elore is koszonjuk!!
  1. Torolt_felhasznalo_242558
    Torolt_felhasznalo_242558
    2009. augusztus 29. 08:5062501.

    Szia!

     

    2 év simán megvan, de volt 2 hónap szünet áprilisban és májusban. Így nem tudom, hogy számolják.

    Szerintetek hogy számolják?

    előzmény:
    arrival (62496)
    2009-08-28  13:49
  2. 2009. augusztus 29. 07:2962500.

    Szandranagyon sajnálom, tudom hogy készültél. De ahogy írtad is, ez nem a te világod, nem is érezted volna magad jól benne. Valószínűleg többet is vártak volna tőled mint amire a család mellett képes lennél.

     

    De egyáltalán nem kell megszégyenültnek érezned magad, te inkább egy mindennapi nő vagy, ami nekem pl. sokkal szimpatikusabb mint a pénz és csillogás.

     

    Mint írod vannak még négyen, egész biztos hogy lesz valaki olyanabb aki a "mai világban él" és akivel talán szolidabb keretek közt, de visszatalálsz a tánc világába.

     

     

    A szemüveget meg tegnap óta nem lelem, nekem is ilyen kedvem van, egész éjjel nem aludtam miatta, nagyon remélem hogy meglesz, vagy csak otthagytuk a szállodában. Úgy kiborított, nem mintha nem lehetne neki venni kinn is, de nekem az kell. Tominak nem is mondtam, totál odalenne.

     

     

     

     

    előzmény:
    teacska (62499)
    2009-08-29  00:05
  3. 2009. augusztus 29. 00:0562499.

     

    Hát igen...  sajna nincs táncpartnerem (még). Ahogy megérkeztünk a srác által megadott helyre vagyis a Canary Wharf-ra egyből éreztem, hogy itt nekem nem terem babér. Nem tudom, voltatok-e már ott? Elevel egy sorompón lehet bemenni az egész kerületbe, minenhol őrök és rendőrök, nem tudom mi lehet ott? Talán a világ kincsét őrzik ott, mint abban a bizonyos filmben, ahol a föld alatti kincstárakból vitték el az aranytömböket? De lényeg az, hogy mindenhol nagyon elegáns emberek, elegáns üzletek, és úgy egyáltalán érezni lehetett a pénz szagát. Annyira de annyira szegénynek éreztem ott magam....    Aztán felhívtam Greg-et, mondtam, hogy itt vagyok. Mire az egyik csodapalota második emeletére kalauzolt egy baromi elegáns gym-be. Ő a bárpultnál várt. Úgy nézett ki, mint a tv közvetítésekben látott angol táncosok. elegáns és visszafogott.  Elbeszélgettünk majd egy órát, közben elmondta, hogy 7 éve ő volt a brit bajnok és jelenleg is Sir Marcus Hiltontól órázik. No, itt dobtam egy hátast, mert a Hilton házaspár 12-szeres amatőr  és háromszoros profi világbajnok. Már itt egyre erősebben éreztem, hogy kevés vagyok ehhez a palihoz, mint kempingsajtban a sátorvas. De ő tipikus angol lévén nem mond nemet, de egyre éreztem rajta, hogy nem ezt a lovat akarta, így kierőszakoltam belőle a véleményét és jól sejtettem, egy profibbat akar. Így megszégyenülve eloldalogtam a milliárdosok világából. Ez van.... 

     

    De van még 4 fiú, akik írtak, hátha az egyikkel összejön.

     

     

     

    Vera!

     

    Nem siklottam át a szemüveg fölött, de gondoltam, ha így belejöttetek a vásárlásába hétha kiszúrta, hogy melyik a profi és most azt szeretné.

     

    Tina!

     

    Én nem a holnapra gondoltam, mert az már nekünk nem jó, hanem esetleg a jövő héten?

    Tényleg nagyon tuti ez a bunker! A gyerkőcökön is látszik, hogy élvezték a programokat.

     

     

     

    Ma hazafelé beugrottunk a magyar boltba és sok finomságot vettünk. Így bánatomban jól bezabáltam kolbászos meg párizsis, vajkrémes zsömlével hozzá magyar kakaóval.   A túró Rudi még a hűtőben sorakozik. Nesze neked futás.... 

    előzmény:
    rintintin (62497)
    2009-08-28  18:05
  4. 2009. augusztus 28. 19:5962498.

    Azta, Marci akkora már mint Chris. Neki meg milyen hosszú haja van már.

     

    Tomi szept. 27.

     

    Ezt ma csináltam, Apukám barátjánál voltunk. Tomi most már igazi kutyás. Mostanra érett be.

     

    Szandra?

    előzmény:
    rintintin (62497)
    2009-08-28  18:05
  5. 2009. augusztus 28. 18:0562497.

    sziasztok!

     

    meg mindig benazok

    Sz, meg nem tudom a holnapot

    V, nikiek nem voltak parkozni. tominak hanyadikan van sznap/ probalom a kepeket ujra

     

    előzmény:
    teacska (62491)
    2009-08-27  23:09
  6. 2009. augusztus 28. 13:4962496.

    Szia Gabi!

     

    Attól függ, hogy mennyi (bejelentett) munkaviszonyod van. 1 évnél kevesebbnél sajnos nem jár semmi. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_242558 (62494)
    2009-08-28  13:13
  7. Torolt_felhasznalo_242558
    Torolt_felhasznalo_242558
    2009. augusztus 28. 13:1362494.

    Sziasztok!

     

    Birminghamben élek, 16 hetes terhes vagyok és szerdán megszünk a munkahelyem.

    Így már nem nagyon tudok munkát találni...

    Milyen lehetőségeim vannak segélyek terén, és hol tudom ezeket elintézni?

    Köszönöm a válaszokat!

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_242558
    Torolt_felhasznalo_242558
    2009. augusztus 28. 13:1262494.

    Sziasztok!

     

    Birminghamben élek, 16 hetes terhes vagyok és szerdán megszünk a munkahelyem.

    Így már nem nagyon tudok munkát találni...

    Milyen lehetőségeim vannak segélyek terén, és hol tudom ezeket elintézni?

    Köszönöm a válaszokat!

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. augusztus 28. 07:4762493.

    Igaz kisbetűs is. De most jobban néz ki akkor is.

    Remélem gyorsan lesz új.

    előzmény:
    barackmano (62492)
    2009-08-28  07:41
  10. 2009. augusztus 28. 07:4162492.

    Nekem végül is az is bemutató, be kell mutatnod mit tudsz. Dehogy lépsz, biztos nagyon ügyi már, akkor jól is vezet. Meg csak az öregeknek vannak tyúkszemeik nem? Gondolom ő nem az ha srác?

    Hajrááá Szandra!!!!!

     

    Úszószemüveget már kapott, biztos átsiklottál felette, a LEGO beletrafált.

     

    Tina, nekem nem volt egyértelmű, a múltkor olyan furcsán néztek ki a hozzászólásaid, most max. annyiban furcsa hogy rövid és angol betűk. A képek viszont azok voltak, egyet kétszer tett fel.

    Most mi történt? Az új elromlott?

     

    előzmény:
    teacska (62491)
    2009-08-27  23:09
  11. 2009. augusztus 27. 23:0962491.

    Én is egész nap sajnáltam, aztán Gábor hívott 7-kor, hogy jött még egy foglalása, így 3/4 10-ig dolgozott. Még csak most jön hazafelé, no az már tényleg hosszú lett volna.

    De ez a bunker nagyon tuti!!! Ha szombati tali is szóba jöhet nálad, akkor bepróbálkozhatnánk mégegyszer,mert akkor csak 5-ig dolgozik 2-től, így nem gáz a hazajutás. 

     

     

    Nagyon aranyosak vagytok, hogy drukkoltok! Nagyon jól esik, remélem hasznos lesz.

     

    Vera!

     

    Ez társastánc, így nem bemutatnom kell, hanem a sráccal fogok együtt táncolni és remélhetőleg nem lépek a tyúkszemére.

    Mit kért Tomi? Lego vagy úszószemüveg?

     

     

    Noémi!

     

    Csak most láttam a súlygyarapodásos hozzászólásodat, így látszik elsiklottam felette, bocsi.   Szal nagyon szép kis husi-musit gyűjtött Dorka, így aggodalomra semmi ok!  A szopival kapcsolatban én is ugyanebbe a hibába estem és az első hetem másból sem állt, csak végeláthatatlan szoptatásból. AZtán jól lecseszett a dokinő meg védőnő, hogy így nem lehet és megtanítottak a "rendre". EZért a mai napig hálás vagyok nekik. Ők azt mondták, hogy 10 perc egyik mell, 10 perc másik mell büfi, fejés és kész. A következő etetést mindig a másik mellel kell kezdeni (vagyis, ha ballal szoptattál utoljára, akkor a jobbal). Nekem nagyon bevállt. Levegőn gondolom még nem voltatok?

     

     

    Tünde!

     

    Azt hogy lehet elérni, hog yitt is legyen jele a gyereknek az oviban?

    előzmény:
    rintintin (62487)
    2009-08-27  22:25
  12. 2009. augusztus 27. 22:4862490.

    basszus lehagyott 6 kepet

    vera, nincs bill! annyira egyertelmu...

    előzmény:
    barackmano (62488)
    2009-08-27  22:34
  13. 2009. augusztus 27. 22:4462489.
    tovabbra is meg kell allapitanom,h. magyaro.fenyevekre van az itteni gyerekdolgoktol ;( ezen kivul kezmuves-foglalkozasok,jurtak,kinti zongora
      stb stb a bunkerekben kanape!!!
    előzmény:
    rintintin (62487)
    2009-08-27  22:25
  14. 2009. augusztus 27. 22:3462488.

    Hello Tina, ezek szerint csak van billentyűzet (bár ez angol vagy te mindig azzal írsz?)

     

    Panni de édes abban a kis ruciban, Marci meg olyan jóképű vagány csávó!!! A barna lány Margit? Niki gyerekei miért nem látszanak sehol? Alfie hatalmas már.

     

    Tomi most már menne nagyon haza, igaz főleg a szülinapjára készül, megvan már a nagy kívánság is (tuti nem találnátok ki mi az) meg lesz party meg minden.

     

     

    előzmény:
    rintintin (62487)
    2009-08-27  22:25
  15. 2009. augusztus 27. 22:2562487.

    sziasztok!

     

    szandra,olyan karh. nem jottetek 100 fok volt szuper du.!talaltunk egy nagyon jo helyet,kornyezetvedok csinaltak 2 bunkert a fak tetejere,baromi szuper!benne madaretetok berendezve,vilagitassal!!!amultunk-bamultunk

     

    N,szepen hizik dori! kis husi

    K,baracklekvar,imadom ugyes vagy hozzal juditnak belole;)

     

    BBQ jo volt finom sokan voltunk

     

     

     

    előzmény:
    barackmano (62485)
    2009-08-27  21:44
  16. 2009. augusztus 27. 21:4462485.

    Még elvileg nincs neki porszívója, én viszem majd. Már bekészítettem.

     

    Kriszta, nagyon ügyi vagyAzért ez nem kis meló. Egész biztos elfogy majd. Elég nehezen szánom rá magam mindig, bár készültem hozzátok is ha visszamegyünk, de most hogy...imádom a baracklekvárt...majd besegítek. Nyami!

     

    Szandra, most éjjel tuti nem alszol majd. Hányra mész holnap? Részletes beszámolót kérünk. Szerintem tuti sikered lesz. Elő kell valamit adnod vagy csak beszélgettek? Nagyon fogok szurkolni.

     

    Tináék tegnap ezek szerint jót BBQ-ztak

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Avocado2 (62484)
    2009-08-27  19:34
  17. 2009. augusztus 27. 21:4462485.

    Még elvileg nincs neki porszívója, én viszem majd. Már bekészítettem.

     

    Kriszta, nagyon ügyi vagyAzért ez nem kis meló. Egész biztos elfogy majd. Elég nehezen szánom rá magam mindig, bár készültem hozzátok is ha visszamegyünk, de most hogy...imádom a baracklekvárt...majd besegítek. Nyami!

     

    Szandra, most éjjel tuti nem alszol majd. Hányra mész holnap? Részletes beszámolót kérünk. Szerintem tuti sikered lesz. Elő kell valamit adnod vagy csak beszélgettek? Nagyon fogok szurkolni.

     

    Tináék tegnap ezek szerint jót BBQ-ztak

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Avocado2 (62484)
    2009-08-27  19:34
  18. 2009. augusztus 27. 19:3462484.

    Szerintem ez a Lego tok jo osztonzo. Jobb mintha edesseget kapna es igy legalabb tudsz neki ajandekozni valamit ev kozben is de megsem "csak ugy"

     

    Noemi tok ugyi vagy h ennyit hizott! Biztos jol eszik akkor. Te is egyel sokat es igyal sokat!

    en meg ilyen bolyhos pledtol szorcsogesrol nem hallottam, viszont Karin is szorcsogott, mert szopi kozben/utan atfolyt kicsit a tej, meg ott Londonban nem szivjak ki rendesen az orrukat szuleteskor es lehet benne meg cucc bentrol. Esetleg probald kicsit kiporszivozni de en nem aggodnek nagyon miatta. 

     

    Kriszta, Enzonak a londoni oviban is volt jele, a busz. en valasztottam neki  Tok ugyes vagy hogy lekvart foztel!

     

    Szandra, megy a drukk! 

    előzmény:
    barackmano (62471)
    2009-08-27  13:41
  19. 2009. augusztus 27. 18:0062483.

    Vera!

     

    Tomi nagyon ügyes! Ne hagyjátok veszni, hagy járjon itt is tovább!

     

    Kriszta!

     

    Igen, nagyon izgulok. Úgy dolgozik az arenalin, hog ymár éjszakák óta alig tudok elaludni. 

     

     

     

    Ma majdnem találkoztunk Tinával és Nikivel. Nagyon sajnálom, hogy nem mentünk, de annyira kiszámíthatatlannak tűnt reggel az idő, Gábornek meg este fél kilencig vannal órái és nem akartam esőben olyan későn bent hobózni. De nálunk egész nap ezerrel sütött a nap. Elcsesztem.. ez van.. 

     

    Tina üzeni, hog yismét nincs billentyűzete. Hogy mekkora bulik lehetnek náluk... 

     

    No, befestem a hajam, nehogy az legyen holnap a kifogás, hogy az hagyjám, hogy kövér vagyok, de ősz is....

    előzmény:
    bluebell (62481)
    2009-08-27  17:01
  20. 2009. augusztus 27. 17:0462482.
    Eszter, egy kicsit irigykedek a magyar ovira. Én nem is a magyar gyerekek miatt, hanem a tisztaság és a tágas hely, illetve az óvódai jel miatt. Nekem az úgy hiányzik itt. Teljesen elérzékenyültem, amikor írtad, hogy Enzo jele a fenyőfa lesz. Szerintem ez olyan jópofa dolog a gyerekeknek is. Egy életen át emlékszik az ember, hogy mi volt az óvódai jele.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. augusztus 27. 17:0162481.

    Sziasztok.

    Noémi, hogy telt az elmúlt éjszakátok? Jól alszik Dórka? Szerintem ez a súlynövekedés nagyon jó, mert az első napokban a babák veszítenek a súlyukból és utána kezdenek el hízogatni. Nagyon szép a képeken, amiket Vera feltett. Előbb-utóbb remélem, hogy életben is láthatjuk, bár ti is elég messzi laktok tőlünk. Költözéskor átnézem a kinti cuccokat. Sajnos a babaruhák többsége már itthon van, pedig azokból is szívesen adnék, de nincs helyem visszacipelni. Esetleg ha lenne valami konkrét igényed, hogy miből van hiányotok, akkor szívesen beteszem. Kis kardigán, body, pizsi, felső,vagy inkább alkalmi ruha....

     Habos-babosom nincs.

    Szandra, izgulsz a holnapi találka miatt?

     

    Vera, hogy Tomi milyen ügyes! Innentől már csak gyakorlás kérdése, szerintem. Az alap bőven megvan. 

     

    Képzeljétek, ma életemben először lekvárt főztem. Teljesen egyedül, na jó, be kell valjam, egy kis segítséggel, mert a őszibarackszedésben Coral és Rubin is segédkezett. Szóval a barackszedéstől kezdve, a pucoláson át az üvegbe tevésig mindent én csináltam. Olyan büszke vagyok magamra. Most már csak várni kell, hogy megmarad, vagy megromlik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. augusztus 27. 15:0962480.

    Vannak kinnt is jobb ovik. Idejében elkezded keresni biztos találsz.

    Otthon viszont a családod többet tudna segíteni, vigyáznának Dórira néha. Nehéz lehet így hogy ott nincs senki közvetlen rokonod. Apukád mit szólt az unokához?

    előzmény:
    Nyulcsi (62478)
    2009-08-27  15:03
  23. 2009. augusztus 27. 15:0362479.
    Ja ezt el is felejtettemAkkor remélem itt is ilyen szuper ovik vannak. vagy megyünk mi is haza. Jo lenne ha otthon élhetnénk mert hiányzik a család de sajnos otthon elég kilátástalan lenne nekünk  ahelyzet.
    előzmény:
    barackmano (62477)
    2009-08-27  14:12
  24. 2009. augusztus 27. 15:0362478.
    Ja ezt el is felejtettemAkkor remélem itt is ilyen szuper ovik vannak. vagy megyünk mi is haza. Jo lenne ha otthon élhetnénk mert hiányzik a család de sajnos otthon elég kilátástalan lenne nekünk  ahelyzet.
    előzmény:
    barackmano (62477)
    2009-08-27  14:12
  25. 2009. augusztus 27. 14:1262477.

    hazajöttek

    előzmény:
    barackmano (62476)
    2009-08-27  13:59
9 10 11 12 13

Címlap

top