Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baba előtti teendők..

Torolt_felhasznalo_905880
Torolt_felhasznalo_905880
Létrehozva: 2004. október 20. 08:28
Sziasztok,

nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik belevágunk...tegnap órákig könyvesboltban nézelődtem, de olyan könyvet, ami a babásodás ELŐTTI teendőkről szól nem találtam.

Tudom, egészséges táplálkozás, no cigi, no kávé....már jó ideje így élek :) sejtettem vmit? :) lehet...

De pl nem tudom hogy gyógyszer után vajon mennyit kell várni? Nőgyógyászom semmi különöset nem mondott erről. Régen szedtem 6évig, aztán volt 2 év kihagyás, szépen helyreállt GYORSAN minden, Most 3hónapja szedem. Tegnap hagytam abba.

Tudom mi a lényege a dolognak, hogy a méhnyálkahártya legyen elég vastag, hogy a baba bizton megtapadhasson.
Azt gondolom 2 év kihagyás után 3 hónap alatt nem vékonyodhatott túlzottan el.
szerintetek egy decemberi projekt kezdés korai?

Azt hiszem megosztottak lesznek a vélemények de minden jótanácsra fogékony vagyok..

Ja és a folsavról mi a véleményetek?

Írjatok, előre is köszi...

Chris (a nevem utáni 82 csak azért van mert ezt fogadta el a gép, mikor nevet választottam. Amugy 79-es vagyok)
  1. 2004. november 8. 12:18376.
    Csinálj egy tesztet holnap.
    Mikor kéne megjönnie? Akkor már azt hiszem biztos ki kell mutatnia.

    Drukkolunk!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (373)
     
  2. 2004. november 8. 12:03375.
    A helyedben én is megőrülnék:)))
    De olyan izgatott vagyok!!! Drukkolok neked nagyon!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (373)
     
  3. 2004. november 8. 12:00374.
    Szia!

    Szerintem ha már ilyen tüneteid vannak , akkor nem túl korai. Szerintem akkor a tünetek is koraiak lennének.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (373)
     
  4. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 8. 10:58373.
    Szia Lipkat,

    már a hasam is fáj. . . . én nem tudom mi van :))

    Most nem tudok sokat írni, csak azért be-benézek. . .

    teszt még nem korai? ma lenne a fogantatástól a 10ik nap. . . . holnap reggel? sokaknak mutatta már tudom. . . .

    húú megbolondulok :)))
    tudni akarom
    előzmény:
    gszil (372)
     
  5. 2004. november 8. 09:43372.
    Sziasztok lányok!

    NEm voltam már pénteken , mert elutaztam. ÉS most látom csak a fejleményket. Elolvastam mindnet és nagyon örültem a sok jó hirnek.

    Chris
    NAgyon drukkolok , hogy legyenek az érzéseid. Nekem is voltak ilyen tüneteim, amikor terhes voltam. Szerintem vegyél egy tesztet, hogy tudjad mi a helyzet.

    Mackaj
    NEked is nagyon köszönöm az infót. MEg fogom nézni. ÉS neked is nagyon drukkolok , hogy ne jöjjön a mikulás.

    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 8. 08:26371.
    Szia Lipkat

    most még van időm írni, aztán ahogy főnök, már nem lesz. . .

    nekem kis folyásom van, de sűrű fehéres picit sárgás ami belül van . . . (bocsiii)

    cici fáj, fejem fáj, széfeültem reggel. . . émelygés még nincs
    derekam derekasan fáj. . . nem kicist. . . ki is sugárzik a lábaimba. . .

    Na ma jöttem vissza betegácsiból. . . szép fejmosásra számíthatok kedves (aljas) főnökömtől :(((

    lehet mától nincs munkahelyem. . . grrrr

    megpróbálok ma dokibácsihoz elmenni emiatt az alváz viszketés miatt. . . aztán megnézheti akkor már azt is van e megvastagodott méhnyálkahártyám. . .

    pusz szép napot
    előzmény:
    lipkat (370)
     
  7. 2004. november 8. 08:17370.
    Sziasztok!

    Klavi nagy-nagy gratula neked! Vigyázzatok magatokra:)

    Chris! Drukkolok neked, hogy babás legyél:)
    Amikor terehes voltam nekem volt folyásom, és a dokim vett tőlem kenetet, ami szerint volt valami bacim. Azt kikezelték, de most megint van folyásom, de semmi más tünetem nincs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 7. 18:34369.
    Sziasztok

    Klavi: köszi a bíztatást és is bíztatónak találom a tüneteket. Ma felpróbáltam egy régi melltartóm, amit megvettem de nagy rám és láss csodát majdnem tökéletes. . . viszont kényelmetlen. MINDEN melltartóm vhogy kellemetlen viselni. . . pedig muszáj. . .

    A tesztelésre a 10ik n apot mondtad min. az nekem a holnapi nap, de mivel legkorábban holnap tudok tesztet venni így kedd lesz az első tesztlehetőségem. . . . HÁTHAA :)))) (bcsak. . )

    már kismamagagytókat nézegetsz? tényleg tők jó lehet azokban "feszíteni". . de nekünk majd a nyári-tavaszi ruhácskák is bejátszanak. . . ill nektek. . . bocsi . . .

    Szusza: óriási grat a terhességedhez. . . nekem is 36, 9 a hőm de ez mensiig ilyen állítólag, régebben már egyszer egyszer mértem és valóban leesett előző nap, így lehet csak minden másnap fogom csak mérni. . . minek. .

    lehet tőletek 2 indiszkrét kérdésem?
    ha túlzás bocsi és ne válaszoljatok

    1. hüvelyváladékotok milyen?

    2. nem vagytok véletlenül szelesebbek (bél szintjén) mint azelőtt?. . .

    bocsi a kérdések miatt. . .

    Később besz
    pusz nektek. . . és mégegyszer grat !!!

    ui. köszi ha válaszoltok és bocs ha hosszú lett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_451435
    Torolt_felhasznalo_451435
    2004. november 7. 15:52368.
    sziasztok,

    mostanában sajnos nem tudtam és tudok jönni, mert a munkahelyen kissé visszafogták a lehetőségeket és a munka is jóval több (új helyzet állt ugyanis elő), este pedig nemigazán jutok hozzá. De:

    KLAVI nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

    Azért olvaslak titeket és amikor tudok benézek majd:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. november 7. 12:19367.
    Sziasztok én most vagyok itt először révén. hogy most vettem először Kismamát amiben ezt címet megtaláltam. Annyit szeretnék elmesélni, hogy mi 6 hónapig próbálkoztunk mire össze jött. én maj 8 évig dfoháányoztam és egy éve hagytam abba, akkor még nem gondolva gyerek nemzésre. Tavaly szilveszterkor fogalmazódott meg bennünk először h gyereket szeretnénk kicsit később már biztosak voltunk benne. Ekkor már nem szedtema fogamzás gátlót és kiegészítő megoldással védekeztünk. Áprilisban volt az első "éles bevetés" negatív eredménnyel az orvosok szerint mind ketten alkalmasak voltunk. Ezt a csalódást az oldal látogatók gondolom megértik és így folytatódótt júliusig amikor is elmentem egy mindenki által ajánlott orvoshoz aki meglehetősen leereszkedően és ridegen bánt velem annak ellenére h nem egy olcsó kategóriás volt. Ő azonnal petesejt állag javító ezzel a szóval mondta azonnal hormon kezelést írt fel a következö hónapban még PE-em sem volt. Úgy gondoltam hogy a következő lépés(hormon injekció sorozat)előtt adok magunknak még egy kis időt. És lám akövetkező hónapban nem folalkoztunk az AKKOR IS GYEREKET csinálunk kijelentéssel és az orvosok által ellen javallt gyakori szeretkezés mellett fogant meg első gyermekünk. Amikor nem foglalkoztunk görcsösen a dologgal még a szex is más volt. A fogamzás után bb egy héttel bedurrantak a melleim és még örjöngtem is h na biztos m4egint menzes lesz. Rá 2 napra minimális vérzésem volt (utána olvasva :amikor a petesejt bemarja magát a méhnyélka hártyába néha vérzéssel járhat) ezután majdnem biztos voltam az eredménybe teltek a napok nem akartam orvoshoz menni mert éreztem h ez most más. Végül is részéntam magam akkor voltam 3 hetes igazán felfogni nem tudtam de negyon boldog voltam. Most már van hányingerem émelygek is amire az elején annyira vágytam. Múlt csütörtökön voltam uh-on és most már eltudom hinni, mindenkinek kívánom hogy sikerüljön és szerintem a titok a görcsös akarás elhagyásában van. A hőmérőzésről, saját tapasztalat alapján: a terhasséget igazolandóan 36. 9 ill 37 alá egyszer sem süllyedt de most már nem is nézem. Még egy biztos jel akinek fájenak a mellei menzes előtt az tudja milyen érzés a terhesség elején mert a menzes alatt gyakorlatilag "kellemes" a fájdalom én nem bírok hason aludni és nem a hasam miatt mertaz még nem igazán van. Üdvözlet mindenkinek:Kori
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339672 (364)
     
  11. Torolt_felhasznalo_339672
    Torolt_felhasznalo_339672
    2004. november 7. 11:08366.
    Szia Chris. Igen, en is lattalak a 2005. juliusi babasok kozott:-)
    De en nem aggodom miattad, biztos te is kozenk fogsz tartozni napokon belul:-)
    En hiszek abban, hogy a fog. gatlo abbahagyasa utan sokkal konnyebb teherbe esni + a rengeteg tuneted is nagyon arra utal:-)
    De a tesztelessel szerintem is erdemes lenne varnod legalabb a pe. koveto 10-dik napig. Csak, hogy ne csalodj!!!
    En a varhato mensi utan teszteltem es ket teszt is olyan halovany csikot adott, hogy nem voltam biztos benne egyaltalan, hogy pozitiv. Bar a tuneteim meg mindig nem tul erosek, lehet csak azert, mert a fogamzas nem is akkor volt, mnit en gondolom, hanem joval kesobb. Na majd ket het mulva meglatjuk, ugyanis en csak akkor megyek dokihoz.
    A cigi nem-kivanas meg szerintem majd csak a hanyingerrel egyutt jon. Remelem hamarosan:-)
    Jaj, egyebkent tegnap mar elmentem kismama boltba:-) Megneztem a nadragokat, amiknek tobb pontosan allithatos a derekuk. Meg nem vettem, de mar szemezgettem veluk. Olyan kis csinosak.
    Ja, meg vettem egy furdoszoba merleget is. Csak, hogy megprobaljam kordaban tartani a hizasomat:-) Nem szeretnek 20 kilot felszedni, az tuti. Bar etvagyam meg nem lett nagyobb, de van meg 9 honapom:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (365)
     
  12. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 6. 16:48365.
    De jó, hogy ilyen sokat írtál.
    LÁttalak ám a 2005. júliusi babák topicban. Bátortalanul én is beköszöntem. Nagyon fájnak a cicieim :) borzasztóan drukkolok, csak azt nem tudom mikor teszteljek. Kizártnak tartom hogy még több mint 2 hétig tudok várni vele. . . pedig addig lehet, hogy csak a tesztforgalmazókat gazdagítom :(

    Mivel nem középen volt a PÉ-m hanem valszeg a ciklus 7ik napján elég rendhagyó a helyzet. . . . no mindegy egylőre türelem. . . . az az ami ilyenkor nincs . . . ááááá :)

    Nagyon helyes ne is cipekedj, ez a minimum!!! Vigyázni kell még a vegyzserekkel rovarirtókkal ilyesmikkel is.

    Azért jó lehet hogy ennyien tudják már, így biztos azért jobban odafigyelnek rád.

    A cigi kérdés meg. . . hát én előrelátóan már a nyáron leszoktam. . . gondoltam később ez duplán jó lesz vagy inkább triplán, elég drága, szennyezem magam, büdös a kezem stb , és hát ha baba lenne . . . .

    érdekes hogy KíVÁNOD!! anyum úgy vett észre engem és a bátyám hogy nem kívánta a cigit, sőőt hányinger. . . .

    na bocsi ha hosszú lett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339672 (364)
     
  13. Torolt_felhasznalo_339672
    Torolt_felhasznalo_339672
    2004. november 6. 15:47364.
    Sziasztok!
    Koszonom a gratulaciokat:-) Hogy milyen erzes? Nekem meg mindig csak a melleim erzekenyek, meg kicsit fajdolgal a pocim, de nem allandoan. De en ezt is annak tudom be, hogy szorulasom lett:-( Etvagyam nem nott, viszont ettol a szorulastol majd jol meghizok:-(
    De egyebkent minden ok. Annyira vagytam mar babara, most meg fel sem tudom fogni. Olyan hihetetlen, hogy no valaki bennem:-)
    Szoval emelyges, hanyinger meg nem jatszik, de en szeretnem. Eloszor is, mert akkor konnyebb lenne elhinnem, hogy terhes vagyok, masodszorra meg nem kivannam ugy a cigit:-) En ugyanis cigiztem, amig ki nem derult (jo, nem sokat), es most elege hianyzik:-( Nembaj, majd csak tulelem.
    A homersekletem pedig fenn van egesz nap. Most ujra kezdtem merni reggel, mert ilyenkor fenn kell maradnia 3 honapig, ha jol sejtem. Na, nekem fenn van egesz nap.
    Chris, szerintem a pe. utan nekem is fenn volt egesz nap a hom, de ez normalis. Szoval barmi lehet meg, de a tobbi tuneted miatt, inkabb babat gyanitok:-)
    Parom nagyon boldog, mar o is nagyon varta babszemet. :-) Es nagyon segitokesz is.
    Azt eldontottem, hogy nehezet emelni nem fogok ezentul. Szoval kenytelen velem jarni most bevasarolni, meg pakolni, ilyenek. Mast mindent tudok csinalni, de emelni nem vagyok hajlando.
    Ja, nyers hushoz sem akarok nyulni, szoval most a konyhalany szerepet is neki kell betoltenie:-)
    De, mint irtam, en meg mindig nem fogtam fel, mi is tortenik velem. Foleg mert meg orvos sem latott, de arra raerek meg 2 hetig, csak azt nem tudom, hogy birom ki addig. Feleslegesen nem akarok most elmenni, hogy ne lassanak semmit Uh-n, aztan jol megijesszenek.
    Szoval Chris, Mackaj hajra, remelem mar ebben a honapban elkerul benneteket is a mikulas.

    Ja, es megvalami. Mar tudja 3 baratnom, a ferjem, anyukam, aposom, sogornom, ti, szoval szinte mindenki:-( Kivetel kollegak.
    Nem orulok neki, hogy tudjak, de en a baratoimmel egyutt terveztem babazni, igy persze rogton el kellett nekik mondani, hogy sikerult. Ha ok mar tudjak, akkor a szuloket is illik beavatni nem? Foleg, hogy en mar anyukamnak nyivalkoltam, hogy nem sikerult a masodik honapban sem, ezert mar o is kerdezgetett, hogy mi van? Szoval nem tudom, en tenyleg nem orulok, hogy mindenki tudja, de ha mar ugyis tudjak, akkor nem lehet semmi baj, nemigaz? Ennyi embert nem tehet szomoruva a babszemem, igy bizti vagyok benne, hogy minden ok lesz:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 6. 13:31363.
    Hajrá Mackaj és többiek!!!!

    Klavi, azért remélem nem tűnsz el teljesen.

    Nekem rendületlenül fáj a cicim és az eddigi legnagyobb melltartómat is alig bírom elviselni. Őrületesen álmos vagyok és fáradt :))) Azért bíztató nem?

    Képzeljétek legjobb barátnőm tetnap azt álmodta hogy sátáltunk vmi patakparton és megálltam hányni, párom meg ma reggelre, hogy együtt szültünk és elvágta a köldökzsinórt :))))

    Állatira várom, hogy tesztelhessek. . . .

    Mackaj +++++++++++++Nekünk!!!! :)

    Ti tudtok arról valamit, hogy a kismamák pulzusa emelkedik e a normál állapothoz képest? és a normál (nem ébredési és nem hüvelyi ) testhőmérséklet is magasabb nem?

    Írjatok
    szió
    Chris
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_464433 (362)
     
  15. Torolt_felhasznalo_464433
    Torolt_felhasznalo_464433
    2004. november 5. 20:15362.
    Klavi! Ez fantasztikus!!!!! :)))))
    Hatalmas GRATULA!!!!!
    Lipkat:
    Küldök Neked sok-sok pozitív mensi meghozó energiát, hogy mielőbb
    próbálkozhassatok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    Gszil:
    A hőméréssel és a nyák vizsgálatával kapcsolatban találtam egy viszonylag részletes cikket a www. szexinfo. hu oldalon, itt az oldal közepe táján lévő felvilágosító anyagokra kattintva a természetes családtervezésnél lehet megtalálni.
    Több példát is hoz a lehetséges hőmérséklet görbékre /rajz is van/ és a nyák vizsgálatára is. Azért szerintem nézzd meg. Hátha segít.

    A jövő héten végre szabin leszek! :))) Már baromira elfáradtam és nagyon hiányzik a lazítás! Gyakrabban is tudok majd jönni a fórumra, mert és csak itthonról tudok netezni, így normál esetben jobbára csak estefelé van lehetőségem bekukkantani.

    Mi most már kiváncsian és feszülten - nem -várjuk a mikulást. Jaj annyira bízom benne, hogy most sikerült !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 5. 19:54361.
    Szia Klavi,

    óriási érzés lehet. Remélem 1-2 hét múlva én is tapasztalom. . .

    nem akarom beleélni magam de HATÁROZOTTAN feszül a mellem, és mostanra már nagyon fáj!!! Soha ilyet nem éreztem. Egyszer már fájt a cicim, egy fogigátlótól de az teljesen más volt. Most úgy érzem, hogy majd kipukkad :))) Nagyon remélem ez annak a jele, amit várok!!!!

    A teszteléssel nem tudom meddig várjak. . . nagyon szeretnék már, de tudom, ahhoz hogy már most kimutassa elég extra sok HCG-nek kéne a szervezetemben lenni :))

    Írj még Klavi. . . mesélj, milyen érzés, párod mit szólt? bárki más tudja már?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339672 (360)
     
  17. Torolt_felhasznalo_339672
    Torolt_felhasznalo_339672
    2004. november 5. 18:00360.
    na itt vagyok, ujra, megint elszallt az elozo levelem:-( Nem ertem ezt!

    Koszonom lanyok a gratulaciot. Szoval utolso mensi okt. 6 volt. A kovetkezot en hetfore vartam, de meg csutortokon is ok lett volna, ha megjon. Olyan 26-30 napos szokott lenni. De szerdan mar nem birtam es megmertem reggel a homet, es meg mnidig magas volt. (ebben a hoban direkt nem mertem, mert feltem, hogy emiatt is gorcsos vagyok es azert nem jon ossze). Szoval a 29-dik napon meg magas volt a hom, pedig nekem mensi elott 2 nappal leesik. Plusz, 3 napja fajt a mellem ejszaka, eloszor azt hittem a vasarnapi teniszezestol, de a 3-dik ejjel utan mar fura volt, hogy meg mnidig izomlaz szeru volt a melleimben. Ezert, plusz egy baratnom nyaggatasara, a csutortok reggeli tesztelest attettem szerda du-ra:-) Megerte:-)
    Egyebkent en tobb, mint 9 evig Marvelont szedtem, majd 3 honapig vartam a tisztulast. Plusz 3 honap mire sikerult. De azt el kell mnodanom, nekem rogton pontos lett a ciklusom. Na csak azt akarom ezzel mnodani, hogy bar nagyon sok rosszat hallottam errol a gyogyszerrol, szerencsere nekem nem igazolodott be.

    Szoval lanyok, hajra!!!!!!!!!!!!!! Mindegyikotoknak nagyon drukkolok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (358)
     
  18. 2004. november 5. 14:40359.
    GRATULA!!!!!!:-)))))))))))))))))))
    És Chris, nagyon remélem, hogy követed Klavi példáját:))) Csak aztán majd ne tessék azon sírni, hogy folyton hányingered van:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339672 (356)
     
  19. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 5. 14:14358.
    Bocsi lavi = Klavi természetesen. . .

    te lányok, fáj a mellem, nem is kicsit. . . . nemrég vettem észre amikor legrasszáltam a lépcsőn az emeletről, mintha külön életet élne. . . és nem kicsit fáj ám. . . és határozottan nagyobbnak tűnik. . .

    hjaaaj bárcsak . . . bárcsak nem attól a 3000lehetésges októl lenne ez hanem attól az egy édes októl amire vágyom :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 5. 13:58357.
    Kedves lavi

    ez ÓRIÁSI HÍR !!!!!! :)))) nagyon nagyon örülök, boldog vagyok veled, veletek. . .

    Hanyadik héten vagy? illetrve szóval a mensid már kimaradt vagy előtte teszteltél? és mióta fájt a cicid???

    Én is rettentően reménykedem. . . . de el ne tűnj ám megint, csak mert babás vagy. Tessék fertőzni minket :)

    Pusz és írj

    nagyon nagy grat !!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339672 (356)
     
  21. Torolt_felhasznalo_339672
    Torolt_felhasznalo_339672
    2004. november 5. 13:45356.
    Sziasztok lanyok, Klavi vagyok, nem tudom emlekeztek-e meg ram?
    Kb. ket hete eltuntem errol a forumrol, eloszor mert elutaztam, azota meg meg mnidig nem akart eszhez terni a noklapja website nalam. Nem tudom leirni, milyen lassu a netem, de csak ez az oldal, mire a forumos oldal betoltodik, eltelik fel ora, en meg megbolondulok.
    Na, a lenyeg amiert irtam, mert szeretnem kozolni veletek a jo hirt es batoritani benneteket, mert TERHES vagyok:-)))))
    Tegnapelott du. mar nem birtam tovabb es teszteltem 3x is:-) Es mindharom pozitiv lett!!! Amit meg tegnap reggel is megerositettem megegyszer:-)
    Azert teszteltem 3x, mert az elso ketto marha halovany volt, nem tudtam, hogy akkor ez most igen vagy nem. Ezert elrohantam venni masfele tesztet, ami fel perc alatt hatalmas pozitivat adott. -)))
    Meg annyi, hogy onnan sejtettem hogy terhes vagyok (bar nem voltam bizti benne), hogy nem tudtam hason aludni, mert fajtak a cicijeim, amit eddig meg sose ereztem:-) Azota is ez az egyetlen tunetem, de inkabb kellemetlen, mint fajo. Kicsit olyan, mintha leegtek volna. Szoval ez az en jo hirem, a 3-dik honapban csak sikerult, pedig en mar nagyon elkenodtem a masodik kudarc utan is:-)
    Mindegyikotoknek mielobbi babazast kivanok tiszta szivbol es kitartast!!!
    Jo hetveget, Klavi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 5. 09:30355.
    Helló lányok!

    Örülök, hogy itt vagytok. . . .
    ma reggel már hányingeren is van . . . bleee. . . de egyáltalán fél pillanatig sem akarom beleélni magam. . . bár olvastam már itt vmelyik forumon olyat, hogy vkinek már az adott aktus után 4nappal hányingere volt, és babás volt.
    Nem merem azt hinni. . . . a lényeg, hogy máris aludnék, hányingerem van, gombóc a torkomban és ég a gyomrom. . . . ez a gyomorégés is kb ugyanazóta tart mint a derékfájás, ciciérzés. . . de még olyan sokat kell várnom, hogy tesztelhessek :( ma lehetek a ciklus 14ik napján "papíron" még csak most kellene PÉ-mnek lenni. . . remélem azok közé tartozom, akiknek rögtön PÉ-jük lesz gyógyi abbahagyás után. . .

    Drukkoljatok, és köszi!!!

    Atteco, szerintem hagyd abba a gyógyit és védekezzetek máshogy. . tudom ez borzasztó de ha nem akarod, hogy párod azt higyje sürgeted akkor ez a megoldás. .
    Tényleg jobb mielőbb abbahagyni. . .

    Azért hagytam abba középen, mert ahogy elhatároztuk magunkat 1 szem gyógyszert sem akartam többé bevenni. Tudom rosszul tettem, de korábban mikor már egyszer abbahagytam ugyanígy csináltam és nem lett semmi gond!!! omst csak 3 hónapig szedtem, így remélem nincs semmi átállás, hanem azonnal babásodhatok :))))

    Lipkat neked meg drukk drukk, hogy hamar megjöjjön és kezdődhessen a projekt!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. november 5. 08:10354.
    Chris! Szoritok neked:)
    De azért vigyázz, nehogy csalódj. Az nagyon rossz lehet. Bár biztos én sem bírnám ezt másképp csinálni.

    Atteco. Szerintem nem azon az 1 hónapon múlik, hogy abbahagyod a gyógyszert. Nekem sem állt be a menszim a gyógyszer abbahagyása után.
    Kiváncsi vagyok most mikor fog megjönni, mert most sem tudom (ugyebár a műtét miatt) A doki azt mondta, kb. 4-6 hét múlva jön meg. Abból már eltelt 2 és fél hét. Nagyon várom, mármint, hogy meglegyen a menszim:), mert addig nem lehet próbálkozni, és utánna is szerintem még megvárok 1-et. Remélem 2-3 hónap múlva, majd azt várom, hogy nem jöjjön meg:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. november 4. 22:30353.
    Szia Chris, és lipkat:))
    Délután besűrűsödött a meló, ezért tűntem el.
    Lipkat, hát lehet, hogy én is abbahagyom most a bogyót, mármint ha beszedtem ezt a levelet. . . Csak a párommal decembert beszéltünk meg, és nem akarom, hogy azt érezze, hogy sürgetem vagy ilyesmi. . . De olyan ijesztő a gondolat, hogy esetleg úgy járok, mint régen, mikor egyszer abbahagytam a bogyót, és egy év alatt összesen 3x látogattot meg a miki. . . . Az kemény volt:((

    Chris a tüneteid nagyon hasonlítanak valamire, de azért várj még!!! Nehogy elkiabáld. És hogyhogy a közepén hagytad abba a fogigátlót????
    Mellesleg persze SZORÍTUNK NEKED!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (352)
     
  25. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2004. november 4. 18:57352.
    Sziasztok

    én is sajnálom hogy nem jár már ide senki. . . bár amennyire tudom olykor olykor olvasgatni még be-bejárnak egyesek. . . igaz bübike?

    Tessék itt beszélgetni!!!

    Én örülnék ha megosztanánk egymással tapasztalatainkat. . .

    Tessék máris írok is ezt azt. Ugyebár mi már 3 hete nem védekezünk. Elvileg ebben a fura ciklusban is volt PÉ-m, mert felment a hőm egyértelműen. . . (fura ciklus= középen hagytam abba a gyógyit és rá 3napra megjött. . . elmúlt 3-4nap után és erre 4napra mér fel is ment a hőm 36, 9re múlt csütörtökön azóta kitartóan próbálkoztunk. . . illetve "csak" szerettük egymást. . . hátha :)) )

    Jelenleg 4napja kitartóan fáj a derekam, olyan furán!!! a nappali testhőm is 36, 9 (sosem szokott még csak hőemelkedésem lenni, betegen sem!!! ) a cicim "érzem" nem fáj, nem tudom máshogy kifejezni. . . és borzalmas álmos, fáradt vagyok, ma el is nyomott a buzgóság, de beállítottam az órát 45perccel későbbre, hőt mérni dőltem le azonnal elaludtam, de szerencsére ugyamabban a pózban ébredtem í]y nem történt baleset a hőmérővel. .

    azért ez elég bíztató nem??? :))))))

    Én úgy de úgy drukkolok magunknak!!!!!!!!!

    Perzse tudom, nem kéne álomvilágba ringatnom magam, meg amúgy is akármi is lehet. . . de mintha érezném, hogy ez más!! (tudom sokan csalodtatok már. . ti mind óvva intenétek, de olyan jó reménykedni nem? )

    Írjatok csajok
    pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top