Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nők Lapja Iskolája

Torolt_felhasznalo_561585
Torolt_felhasznalo_561585
Létrehozva: 2004. október 19. 12:46
Kedves Fórumozók!

Az elmúlt két hétben jónéhányan részt vettünk a Nők Lapja Iskolájában. Új kapcsolatok, barátságok szövődtek. Sok újat tudtunk meg magunkról és egymásról is. Kaptunk egy kis önbizalmat, mertünk megnyílni egymás előtt. Erőt adott, hogy nyíltan beszéltünk, beszélhettünk problémáinkról, talán segítséget is kaptunk a megoldásukhoz. Sírtunk és nevettünk is.
Tanultunk sminkelni, öltözködni. Kaptunk személyreszabott tanácsokat: hogyan éljünk egészségesen, hogyan kezeljük problémáinkat. Önismereti tréningen vettünk részt. Hallgattunk előadást az intimtorna hasznosságáról. Egyáltalán, örülhettünk annak, hogy nőknek születtünk. Az előadók, illetve szakértők között olyan jól ismert emberek szerepeltek (néhány név csupán, a teljesség igénye nélkül) mint Diós Kati, Kertész Zsuzsa, Sinkó Andrea.
Azért indítom ezt a topicot, hogy akit érdekel ez az iskola és kérdései vannak az feltehesse, aki már elvégezte, és szeretné leírni a tapasztalatait az megtehesse, és esetleg felvegye a kapcsolatot azokkal akik szintén elvégezték már.
Szeretném, ha leírnátok, kinek milyen változást hozott az életében?
Születtek-e barátságok? Ötletetek,kérdésetek, javaslatotok van-e a tanfolyammal kapcsolatban?
Várom a hozzászólásaitokat!
Üdv: Csalány
  1. 2004. november 15. 17:3832.
    Hűha! Azt hiszem teljesen meggyőztél!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455480 (31)
     
  2. Torolt_felhasznalo_455480
    Torolt_felhasznalo_455480
    2004. november 15. 12:2231.
    Folytatom ám!
    A második foglalkozás vasárnap az Életmóddal foglalkozott. Lugosi Dóra tartotta. Én még életemben ilyen szép és fiatalos 42 éves nővel nem találkoztam :c)))))), nagyon megdöbbentő volt, amikor közölte, hogy ennyi idős, és három gyereke van :c)!! Ő a táplálkozásról és a mozgásról beszélt. Az volt a jó az előadásában, hogy végre helyére került a fejünkben az a sok-sok információ, ami a témával kapcsolatban ránkzúdul a médiából. Tényleg egy csomó mindent tud már az ember, csak nem tud vele mit kezdeni, ezt ő nagyon jól megoldotta, hihetetlenül jól felépített, értelmes, érdekes előadást tartott.
    Aharmadik foglalkozást egy fiatal fodrász srác tartotta, Zsemle György. Bezélt pár percet a fejbőrtípusokról, hajápolásról, utána pedig mindenkinek egyenként csinált egy hajanalízist (ezt is papíron megkaptuk), elmondta, hogy milyen ápolást, milyen színt és milyen frizurát javasol. Nem sajnálta senkitől az idejét, nagyon aranyos és nagyon profi volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_455480
    Torolt_felhasznalo_455480
    2004. november 15. 12:1530.
    Naszóval :c). Voltam hétvégén. Nekem nagyon tetszett, és nem mondhatnám, hogy nem tanultam semmi hasznosat. Kor szerint három csoportra voltunk osztva. A mi csoportunkban 10 lány van. Szombaton volt smink óránk. Egy európabajnok sminkmester csajszi volt az "oktató", nagyon aranyos, szimpatikus, vagány csajszi. TArtott egy hosszabb előadást a bőrítisztításról, bőrápolásról, majd a sminkelésről. NAgyon jó és részletes volt. Utána mindenkinek kisminkelte a fél arcát, a másikat magunknak kellett. Közben kaptunk egy lapot, arra valaki mindig felírta, hogy milyen termékekkel mit festett ki rajtunk, ezt a lapot haza is vihettük. Egyrészt jót szórakoztunk (mindenki ugyanolyan bénaság volt mint én :c) ), másrészt szerintem tényleg tanultunk egy csomó mindent. Persze mindenki úgy ment haza, hogy az arca egyik fele szebben volt kifestve, mint a másik, dehát kit zavar? :c). Utána intimtorna előadás volt. Erre én nem mentem, mert nekem a könyv is megvan, és tanfolyamra is jártam. A többieknek nagyon tetszett, még vasárnap is kapacitáltak, hogy mégis menjek el a másik csoport előadására, mert nagyon-nagyon hasznos és jó volt.
    Vasárnap mi mozgáskultúra foglalkozással kezdtünk. Diós Kati mindenkit megnézett, hogyan jár, és utána elmondta, hogy miről árulkodik a járása. Érdekes jellemrajzokat csinált, és a legtöbbször nagyon eltalálta. Azért volt, akit nem. Nagyon pozitívan állt mindenhez, mindenkit dícsért, tanácsokat adott nem csak a járásra, tartásra vonatkozóan, hanem az élet minden területére. Olyan jó, pozitív értelemben átszellemült igazi nő, mindenki kicsit izgult előtte, de a végén már nagyon oldott volt a hangulat :c).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_455480
    Torolt_felhasznalo_455480
    2004. november 15. 12:0729.
    Szia! Csak a Nők Lapjában volt hirdetés, máshol nem láttam.
    előzmény:
    csele2 (26)
     
  5. 2004. november 14. 12:0328.
    Már megint szidják a női vezetőket! Az mtv. hu nyitóoldalán. Írjunk véleményt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. november 14. 11:4827.
    Jó lenne, ha részletesen írnátok tapasztalatot, mert nagyon kíváncsi vagyok! Én is gondolkoztam, hogy megyek egy ilyen tanfolyamra, de félek, hogy nem olyan hasznos. . . . . Tényleg van személyre szabott smink-tanácsadás, meg használható öltözködési és frizuraötletek, vagy inkább jó kikapcsolódás??!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top