Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kedves c@fésok!

azott
Létrehozva: 2003. június 28. 01:13
Zsu, nem nezned meg, bele van-e irva a csillagokba, hogy leszek-e en valaha urino, vagy inkabb ezt szokjam meg, ami van???
  1. 2015. március 18. 04:1227476.

    Hahh!  Tudtam am Vali hogy lehet meg valami az angyalkaid  kabatujjaban ,  na akkor most tessek visszabeszelni mindent amit lemondtal, csokrokat, ettermet,  a penztarcadat meg jol nyisd ki mert ruhacska is kell am meg cipello ; nehogy a lanyok lemaradjanak mogotted :))) Ugyes, ugyes ez a robotgep manipulacio, mi is igy szoktuk harmonizalni a dolgainkat! :)) 


    Vali, mondtam mar szazszor hogy ez itt egy mas vilag, a gyerekeket dolgoztatjuk ;)) 12 eves korukban elvegzik a babysitter tanfolyamot meg az Iszinek megvan a Voroskereszt kartyaja is, az elsosegelynyujtasi kepesitese . Az anyukak meg nem am ilyen idegbajosak mint mi vagyunk. Szemrebbenes nelkul rabizzak a gyereket gyerekre.Sokszor irigykedtem az idegeikre ;))  Idonkent meg vacsorat is kell fozni, ami rendszerint makaroni sajttal, de nincs mese, a kicsinek meg kell enni amit a babysitter kotyvaszt nagy  buszken :)))


    Na elkoszonok, huzok az agyba en is mert mindjart fel kell kelni.


    Jo ejt!

    előzmény:
    coryk (27475)
    2015-03-16  19:33
  2. 2015. március 16. 19:3327475.

    Sziasztok!


    Jelentem uncsik lányommal itt lesznek, főnöknője mondta, hogy olyan nincs, hogy ne legyenek itt. A vejem az nem lesz itt. Nem baj, április 2-án megyek ki hozzájuk 1 hétre, mert lányom a helyettesítő munkát, nem mondhatja még le. Én leszek a bébiszitter. Majd megforgatom a vejemet a konyhában. Én meg vetettem a lányommal egy robotgépet, mondtam neki, hogy ez legyen a nászajándéka. Így be tudom adni a páromnak. A másikat meg neki ajándékozom. 


    Ja mosógépet mentünk nézni neki. Vasárnap megcsináltam a próba tortát, már meg is ettük a munkatársak is besegítettek. Nem szerettem volna ha akkor derül ki, hogy valami nem működik. Aztán kezdhetem elölről. Azt mondták, hogy gyakoroljam csak, ők szívesen feláldozzák magukat a cél érdekében. Tegnap barátnőmmel shoppingoltunk, mert bolerót kellett vennem és egy melltartót. Aztán jól kibeszéltünk mindenkit, ahogyan kell.


    Azott milyen érdekes, hogy kint egy gyerekre rábíznak egy kisbabát. Nálunk nem merné senki. Tiszta ideg lenne mindenki.


    Na csók mindenkinek.


     

    előzmény:
    azott (27474)
    2015-03-15  14:22
  3. 2015. március 15. 14:2227474.

    Szep vasarnap reggelt  kivanok nektek visszafele kivangatva :) Mondjak a tudosok hogy sem ido sem ter nem letezik, tehat hadd hasznaljam en is :)) Nalunk ma 5 fok lesz, plusszban, majd irom hogy erzem magam , hozza kell szoknom eloszor :) Vali, ne is mondd, hogy milyen kusza gondolatok viszik el az embereket neha a birosagra, nekem is megallt az eszem egy par napra. Nagy huho semmiert, bukvalisan,  a mi ugyfelunk is , mint kiderult, jobban jart amig velunk egyezkedett, de kellett neki az igazat bizonygatnia , a serelmeit hajtogatni , folyamatosan uj formakba ontogetni, egyeszen  addig amig magatol  at nem fordult a semmibe. Az idegeinkre ment mar. A birosag csak leemelte a nyakunkrol, tiszteletem erte ;))))))


    Na most mondd, micsoda helyzet, amikor ket jo fordulat talakozik egy helyen, aranymetszet ;)))  Uncsik biztos sajnaljak hogy nem lehetnek jelen az eskuvon , dehat felnott esszel teljesen maskeppen gondolkodik mar az ember es veszi a lapot . Majd kitalalsz te valami karpotlast szamukra, ugye?  ennyire mar ismerunk :)


    Rozsam, en is olvastam azt a hurkas dolgot regebben, egy japan orvos hasznalta es szepen helyrerakott vele gerinceket, en is elhataroztam hogy kiprobalom, aztan annyi, amikor az en fejemben megszuletok az otlet, mar attol jobban leszek, quantum szintem mukodom , nem pazarlom az idomet a folyamatra ;) Bar a karomat most megquantumozhatnam, mert jo ideje jelezget nekem hogy elege van.


    Jo kifogas  hogy Florat emelgetni kellett mert edes es akarta :))) Az Iszi tegnap egy kisbabara vigyazott, uj babysitter munka, olyan izgatott volt es orult, hogy fel oraval elobb elment , nem gyozte kivarni :) Aztan kesobb uzenetet kuldott nekem hogy nem akar aludni a baba, jatszani akar :) Hat  ez csoda ???



    Jaj hat hogy milyen ruham volt Rozsam, tudod, a hanyag elegancia garderobom, ami ott lapul a szekrenyben es sosem veszem fel ;) De jo hogy szoltal, majd eloveszem, jon a tavasz amint te is mondtad meg az idojosok is..... remelem nem vonjatok vissza .....


    Na megyek, Halaszom porszivot akar venni, jobb ha odafigyelek  es megyek vele, mert o renszerint nagy es sulyos dolgokat vasarol, ilyen az izlese. Leapritom rola a kilokat . En kicsi, konnyu monsztrumokat szeretek :))


    Szep napot es estet kivanok nektek kedveskeim !

    előzmény:
    coryk (27473)
    2015-03-12  10:59
  4. 2015. március 12. 10:5927473.

    Sziasztok!


    Hozok majd képeket. Lehet, hogy az uncsik mégsem lesznek itt, mert hála a jó égnek, vejemnek lett munkája. Mégsem kezdheti úgy a munkát, hogy "anyós" meghülyült, férjhez megy 21 év után. Nem érdekes, az a lényeg, hogy már munkába állt. Nagyon sok támogatást kellett küldenem, hogy átvészeljék ezt az időt. Tegnapelőtt elhagytam a kocsi kulcsot, még szerencse, hogy anélkül nem indul az autó, így aztán gyorsan visszamentem a boltokba ahol jártam.


    Pénztáros csaj vigyorogva fogadott és rázta a kulcsomat. Kérdezte: ezt keresem? Leizzadtam rendesen.


    Kis csajoknak rendeltem csokrot azt most lehet, hogy vissza kell mondanom. Az étteremben is kevesebben leszünk így. Azért várok még a hét elejéig.


    Ma itthon maradtam, mert van mit rendezgetni, pakolni. Nyáron lefagyasztottam szedret és most egy részét felfőztem lekvárnak a szeder tortához. A piskótát  már megsütöttem a kávé tortához, a fagyasztóban didereg. Zserbó is kész, majd csak a csokival kell bevonnom. 


    Telek véglegesen lerendezve, most már a teljes ár kifizetve. 


    Azottom, de jó, hogy a kicsi lány szeret sütni. Szép szakma ez. Sikerélményt ad amikor kikerül a kezed alól egy finom süti.


    Rózsám Te meg ne ugrálj, óvatosan. Már én sem ugrálok, csak szépen lassan.


    Azott a bíróság nem a legjobb hely, nekem is kell mennem majd, mert egy pályázatíró cég átvert.


    Aztán életünkben először feljelentettük a szomszédot, mert a ereszcsatornáját csak a mi oldalunkról tudja elérni és amikor nem voltunk itthon (telken voltunk) átjött és egy szál szőlő ráfutott a háza tetejére, ezért az egész szőlőt megcsonkította. A szélső tujánkat meg leágazta. Mi kerítést húzattunk ez után, emiatt a régi kutyakerítésből le kellett vágnunk egy darabot. Amikor szigetelték a házát, az okosok körbeszigetelték ezt a részt. Így aztán keletkezett egy 30 négyzet-centiméteres luk. Írt nekem egy levelet számla másolattal kísérve, hogy neki ez a javítás 110 000 Ft-jába került és én ezt fizessem ki. Ennyi pénzért a házat körbe szigetelik. Én nem akartam pereskedni, mondtam a páromnak még előtte, hogy le van ejtve, ne foglalkozzon vele. Na, de amikor megkaptam ezt az ügyvédi felszólítást, akkor elszállt az agyam.


     


    Szóval nem unatkozunk, tesznek róla egyesek.


    NA majd jövök. Sziasztok!

    előzmény:
    rozalindaa (27472)
    2015-03-11  13:24
  5. 2015. március 11. 13:2427472.

    Már fel is keltünk :-)


    Sziasztok! Kicsit bice-bócásan, de alakul a járásom. Az elmúlt hiten nagyon fájt a lábam, egyszerűen nem tudtam ráállni. Igaz emelgettem Flórát, de muszáj volt mert olyan cuki. Folyton nyújtotta a karját, hogy vegyem fel.


    Voltam kontroll vizsgálaton, az orvosom szerint mindkét csípőm ok. szögek jól állnak, a  nem műtöttet békén kell hagyni, úgy jó ahogy van :-)  a fájdalom a gerincemből jön, meszesedett a csigolyám az sugárzik ki a csípőbe. Javasolta, hogy egy kemény összetekert plédhurkára feküdjek. Ez olyan mint a Meckenzi torna. Sokat javult a napokban, a lakásban már bot nélkül is mászkálok.


    Jó volna már csavarogni egy kicsit, kezd az agyamra menni ez a bezártság. Süt a nap, jó idő van, én meg itthon gubbasztok. Jövőhéten bejelentkeztem fodrászhoz, úgy hogy autózni fogok. Bot helyett majd a kormányba kapaszkodok. :-)


    Ili milyen ruhád volt, hogy ilyen hatással voltál a bíróra


    Jó, hogy Pipit érdekli a konyha, Eszter még a mai napig se lehet rábeszélni, valahogy mindig talál kibúvót. Villő az ellenkezője, kezd tyúkanyósodni :-)


    Vali mikor lesz a "lakodalom van a mi utcánkban"? Fotókat kérünk, mindenre  kíváncsiak vagyunk :-)  Képzeld mi idén júniusban lesz, hogy 10 éve vagyunk együtt, hivatalosan. Azuram 50-dik születésnapjára kapott engem :-) Mi is így kezdtük, új ruha, új, lakás, aztán költöztünk egy még újabba :-) Borzasztó volt az a sok lépcső! Most sokkal jobb, kevés lépcső, jóval nagyobb a lakás.


    Ili ezeknek az időjósoknak, nem midig lehet hinni. Csak jósolják a jó időt, aztán be üt a hideg... kezdődik a magyarázkodás.


    Na most ki írogattam magam. Főleg a tableten netezek, azon meg írni macerás, lassú.  Laptopot ritkán használom, szegény már igen viseltes, bármikor széteshet. Neki kell állnom a sok adatot átmásolni cd-re


    Mára ennyi, legyetek jók, szép napot, tavaszt

    előzmény:
    azott (27471)
    2015-03-11  03:24
  6. 2015. március 11. 03:2427471.

    Szep estet kedveskeim, remelem agyban vagytok mar :)


    Vali, olyan kivancsi vagyok,remelem, mutatsz majd egy par fotot. Milyen erdekes, eskuvo, uj haz, minden indul elolrol :)  Kepzeld, en meg birosagra mentem tegnap, na ott meg nem jartam az eletemben, izgultam is eleget, reggel 9re jott ertem a fonokom, mondtam neki, epp ideje, mert mar 8 ota nemtom hanyszor oltoztem at. :) Erdekes volt, megnyertuk szepen, a szep ruhamban ;)) ma  pedig spanyol szel tortat sutottunk a Pipivel probakeppen, mivel megrendeltek tole :) Cukrasz lesz a lanyom, de jo :) Rozsam, hogy vagy, remelem minden rendben.  Nalunk szepen maszik felfele a homerseklet, 4 fok van es mindenkinek faj a feje, elszoktunk a nulla C feletti luxustol. Mostmar kezdem elhinni hogy jon a tavasz. Mondta az idojos hogy meg egy kicsi es elolvad a ho. Jo ejszakat kivanok nektek'

    előzmény:
    coryk (27470)
    2015-03-09  19:53
  7. 2015. március 9. 19:5327470.

    Sziasztok!


    Hát Azottom az az igazság, hogy nincs időm töprengeni. Szerencsére. Kicsit azért furcsán, utoljára 41 évvel ezelőtt történt meg velem. Ruhám cipőm meg van. Virág megrendelve. Étterem szintén lerendezve. Meghívókat a lányom tervezte. Most a ház tervezés megy, de lehet, hogy a passzívház nem lesz meg. Alacsonyenergiájú ház lesz helyette. Vannak húzós tételek az előbbiben. Annyi, hogy nem minősített lesz.


    Most futok, mert még munka van.


    Rózsám mi újság?

    előzmény:
    azott (27469)
    2015-03-07  04:38
  8. 2015. március 7. 04:3827469.

    Ja, igyunk :)


    Isten eltessen mindenkit! :)


    Vali, hogy erzed magad? Menyasszonykent. El ne felejtsd majd a lagzira hogy egy regi, egy uj es egy kolcsonkert darab azert legyen nalad, 21 ev baratsag ide vagy oda! :))


    Something old, Something new


    Something borrowed, something blue


    And a silver sixpence in your shoe


    Passzivhaz? Logikus szamomra :)) Biztos nagyon szuper lesz.


    Valogasd majd ki a legjobb szakertoket ;))) Meggugliztam a kinezetuket, talaltam jopar kedvemre valot kozottuk :)


    Idegbajom elmult lassan, Valikam, a kovetkezo referenciahoz hozzad iranyitom majd az igenyloket, ha mar ilyen jol vagyok kodolva nalad. De majdcsak belemegy a fafejukbe lassankent hogy ilyen apolokat mint mi vagyunk, csak a bevandorlok kozott talalnak, mert nagyjabol mindannyiunknal ervenyes az a hozzaallas, hogy ha mar nem gondozhatjuk a sajat szuleinket, akkor legalabb  oveiket apoljuk. De kulonben meg nem is fontos, tulvagyok rajta, elinteztem magamban a dolgot, a sajat szemszogembol nezve.


    Sutottem egy kis gyumolcstortat amig a villanyszerelore vartam, kertek?


    Rozsam, hogy vagy, Bice-Boca korszakod tart meg?

    előzmény:
    coryk (27468)
    2015-03-05  19:12
  9. 2015. március 5. 19:1227468.

    Sziasztok kislányok!


    Jó szülinapozást az ünnepelteknek. Nőnek a gyerekek!


    Telket vettünk, kezünkben a kulcs. Le van foglalózva. Építkezünk. Passzívház épül. Annyi futni valóm volt, hogy estére az energiák elfogytak. Szervezem az esküvőt. Nagy részt már elintéztem mindent. Az éttermet és a vacsorát, ma lefoglalóztam. Virág megrendelve.


    Rózsám csak óvatosan. Örülök, hogy kezdesz rendbe jönni.


    Azottom jaj, de jó, hogy minden rendben van. Remélem felismerik a munkahelyeden, hogy Te pótolhatatlan vagy.


    Ha nem akkor csak jelezd, majd én megmondom nekik.


    Igyunk. 


     

    előzmény:
    azott (27467)
    2015-02-28  05:28
  10. 2015. február 28. 05:2827467.

    Szia Rozsam, le a kalappal, egy orat mankozni egyfolytaban! :) Hogy ti mikre vagytok kepesek. Gondolom, nagy lelkiero kellett a setahoz. Gratulalok a szulinaposoknak :)Erezzetek jol magatokat :) Ti mar tavaszban beszeltek, de jo nektek, remelem, nalunk sem tart mar sokaig ez a nyuzas. Halaszomnak mondtam hogy akkor hivjon amikor tancolni mennek, ne pedig a befagyott Niagara mellett setalni a minusz 25 fokban :)


    Mi is a korhazban voltunk tegnap, hala az egnek minden rendben van. Anna baratja vitt bennunket es neki nagyon magas truckja van, alig fertunk be a parkoloba, szoval kiengedte a levegot a gumikbol, hogy ne hagyjuk mar ott az auto tetejet valamelyik csovon logni ;) Mondjuk a gazvezeteken ;)) Mondhatom, nem voltam felkeszulve ilyen kalandra, Halaszommal is ernek meglepetesek idonkent, de ezek a fiatalok messze tullonek a varakozasomon :)


    Rozsam, ez a munkahelyi valtozas elegge razos volt. Tobben kimaradtak a paklibol es meg nincs is vege a torturanak. Ahhoz kepest hogy folyamatosan a nyugalmamat keresem, jol gatyaba razott  es felebresztett engem is.   Aprilisban kezdodik az uj orarend, majd meglatjuk mi sul ki belole. Majd ertesitelek ;)))


    Kellemes hetveget kivanok lanyok, kuldok egy kis muviragot mert nekem csak ilyenem van a jegviragon kivul ;)))

    előzmény:
    rozalindaa (27466)
    2015-02-27  09:12
  11. 2015. február 27. 09:1227466.

    Helló Lányok!


    Ili látod kiderült, hogy szükségük van rádcsak az ilyen próbák nem igazán tesznek jót az idegeknek. A mínusz 30 fokot még kimondani is borzasztó! Már csak pluszokról szeretnék hallani, várom a tavaszt, a megújulást. A Niagaráról láttam pár fagyos fotót, hát szépnek szép de túl hideg.


    A műtött csípőm szépen alakul, nem fáj. A nem műtött agyon begyulladt, de már az is sokkal jobb mint egy hete. Jövőhéten megyek kontroll, akkor ezt is megnézetem. Tegnap elsétáltam a patikába, igaz mankóval és a 300 méteres út 1 óra hosszat tartott.


    Vali gratulálok a gyerekekhez. Egyértelműen nagy részed van abban, hogy ilyen sikeresek. Belevágtok az építkezésbe vagy már kész házat veszek?


    Vasárnap jönnek a fiamék pár napra, együtt ünnepeljük Flóra és Izabella születésnapját. Izabella ma 5 éves :-)


    Kellemes hétvégét, napocskát, meleget és tavaszt

    előzmény:
    azott (27465)
    2015-02-24  05:30
  12. 2015. február 24. 05:3027465.

    Hello lanyok, szep estet, csikorognak a szavaim ahogy szallnak a fagyos-jeges levegoben, lehet hogy megtevedtunk es meg csak most jon a Karacsony???


    Valikam, gratulalok a gyerekek eredmenyehez, bizony tudom hogy  jol kivetted a reszed a nevelesukbol, es most buszkelkedhetsz!Akkor mostmar  biztosan tudjuk hogy mibol lesz a cserebogar, ugye? Es a  salata fuzetbol kituno fuzet :))))


    Rozsam, hogy s mint ? Hogy van a szep uj csipod?


    Amiota nem talalkoztunk, en mar elveszitettem a munkamat meg vissza is kaptam ma, jot tett az idegrendszeremnek ez a kis tortura. De igy is valami csoda tortenhetett a hatterben, mert a jozan szamitasaink szerint nem fertem bele a pakliba, aztan az angyalkak  megcsinaltak hogy megis, ugyhogy most kalauzolom magam vissza a kerekvagasba, meg nem vagyok vele keszen :)))


    Visszaterve az idojarasjelenteshez, most minusz 30 van es ez nem segit.... Halaszom a befagyott Niagarahoz akar vinni a hetvegen kirandulni, mondtam hogy elmegyek ugyan, de arra mar nem kotelezem el magam hogy elvezzem is. El kellett volna engednem ezt az embert idejeben Alaszkaba, mert addig csuri- csavarja amig a vegen idehozza nekem a helyembe.


    Kellemes ejszakat, jo pihenest kivanok nektek lanyok a messze tavolbol orszagbol

    előzmény:
    coryk (27464)
    2015-02-19  14:44
  13. 2015. február 19. 14:4427464.

    Sziasztok!


    Itthon vannak a gyerekek a lányommal együtt. Én mentem a határhoz értük. Apuka csak 2 nap múlva jött utánuk. Ma Petukám sütötte az almás-dióst. Az almát kellett csak nekem belekeverni. Most már hűl, várjuk, hogy mikor vághatjuk meg. Még 2 napig lesznek. A kicsi időnként már németül kotyog nekem is. Szóval ha valamit nem akarják, hogy értsek, akkor bajban leszek.


    Rózsám csak óvatosan. Minden megvár, ne félj. Itthon napközben egész kellemes az idő, az éjszakák hűvösek. Dobozolunk már. Ami nem fontos már csomagolom is. Izgulok már nagyon. 


    Petu kitűnő bizonyítványt kapott. Hétfőn iratkozik be a gimnáziumba. Nagyon büszke vagyok rá, mert a osztrák gyerekek között is kevés a kitűnő tanuló. Olyan szép a füzete, hogy a tanárnő példaképpen mutogatja.  Itthon meg olyan saláta volt, rossz volt ránézni.


    Na kihűlt a süti megyek meózni. Pusz

    előzmény:
    azott (27463)
    2015-02-16  13:07
  14. 2015. február 16. 13:0727463.

    Aha, megvagy! :) Szia Roz, de orulok hogy tul vagy a muteten, mostmar tudod... naprol napra, minden szempontbol jobban es jobban.... :) Jaj, ezek a korhazi latogatasok ...  bonyolultak tudnak lenni.....  remelem, az a harom szog rendesen tartja majd a szep uj csipodet ;) Varazslok is tudnak lenni az orvosok idonkent, ugye? :)


    Kerlek szepen, a hovihar elmaradt, jol kicseszett velunk :)) Viszont most mondja eppen  Halaszom, hogy az elmult 21 ! ;)) ev leghidegebb februar 16 aja van ma. Jobb lesz ha lottozunk ezzel a 21es szammal, nem gondoljatok? :))


    Lattam a fotokat Flora szulinapjarol, szeretem a fb.ot, mondtam mar? :)


    Nalunk ma unnep van, csaladi nap vagy hogy is nevezzem, bezartak a boltok is, nincs iskola, szoval nem trefalunk. Kivetelesen nem dolgozom en sem, H. viszont rahuz egyet..... A Pipi meg en sutogetunk, ez a tervunk, vagyis inkabb o sutoget, en elo lettem leptetve asszisztensse meg tanacsadova, ez mindig jobban ment nekem hogy mas csinalja, es en meg vagyok a hangulatjavito  ;))


    Kozben ugy fogom kidugni az orromat hogy kozben futok, ez a hideg mar a *** hegyen jon ki :)


    Kellemes hetfo delutant kivanok nektek, Rozsam, vigyazz magadra es kivanom hogy gyorsan javuljon az allapotod!


    ( jegvirag ;))

    előzmény:
    rozalindaa (27462)
    2015-02-13  10:03
  15. 2015. február 13. 10:0327462.

    Sziasztok Lányok!


    Kicsit kiteszem a lábam és mennyi minden történik :-)


    Egyébkét folyamatosan követtelek benneteket, az okostelefonon, csak azon kicsit körülményes az írás. Vittem a flancos tabeltemet, de ebben a kórházban még nem ismerik a wifit, ahogy az akadálymentesítést sem.


    Vali gratulálokÚgy látszik ez a 21-es bűvös szám. Mi is 21 éve vagyunk együtt, ebből lepapírozva júniusban lesz 10.


    Ráckevére hogy esett a választás? a sziget közelsége? Egyébként nagyon szép hely, ott a Duna, mi kell még....


    Túl vagyok a műtéten 10 napig kellett a kórházban maradni. 2 hete vagyok itthon és elég jól javul az állapotom. A gyógytornász nagyon dicsér, hogy jól mozgok. Kicserélték az egész vápát, a 3 szöggel megszögeltekmondta az orvosom. Kicsit  tudott javítani a lábamon, hogy ne legyen akkora a különbség. Talán most nemfog már zavarni. Na, meg fájt tőle a gerincem.Ez már a harmadik műtét ugyan ott, remélem, többet nem kell. Egyelőre nem akarnék kés alá feküdni.


    A kórház tramatológia osztálya egy katasztrófa. Az akadálymentesítést nuku, zsúfolt, szóval borzasztó.


    Itthon el vagyok, megszerveztem a takarítást, ebédet hozatok, így nem vagyok teher a családnak. Flóra születésnapján sajnos nem tudtam részt venni, majd jönnek a hónap végén, akkor megszorongatom. Kornél szépen veszi az akadályokat az iskolában, dícséretes lett a félévi értékelése. Izabella, nagyszájú, cserfes, imádom, hogy ilyen, remélem marad is.


    Dúl az influenza nálunk Azuram is valamit elkapott. Én a vitaminjaimmal és a mindennapi gyömbérteámmal védekezek. Remélem megúszom.


    Ili megérkezett a menetrend szerinti hó? Nálunk kétszer esett , de szerencsére el is olvadt. Most tavaszias idő van, jó volna már kicsit sétálni.


    Kellemes hétvégét, pihenjetek pussssz

    előzmény:
    azott (27461)
    2015-02-12  04:52
  16. 2015. február 12. 04:5227461.

    Valikam, szivbol  gratulalok!!!


    Uj haz, uj statusz :))


    Mondhatom, te sem veszel zsakbamacskat, 21 ev alatt gondolom kitanulmanyoztad a volegeny jeloltet! :)) Uncsik tudjak mar? A koszoruslanyok.... hmmm.... :)


    Mi pont ennyi eve vagyunk hazasok. Es elotte meg egy par evet egyutt voltunk.Szinte nem is emlekszem az eletemre H. nelkul :) A lanyok neha belekerdeznek, de mintha egy mas vilagbol jonnenek a valaszaim, nem ebbol amit elek :)


    Rozsam te is jelentkezz, kerjuk szepen a beszamolot, hogy vagy, hogy erzed magad.Tessek irni.


    Az elobb beszeltunk Andival, nala sem nyilik hovirag, jegvirag annal tobb. Varjuk a havat, nalunk mar 1 orat es 51 percet kesik. Az idojosok mondtak hogy 9kor jon.

    előzmény:
    coryk (27460)
    2015-02-11  11:27
  17. 2015. február 11. 11:2727460.

    Szia!


    A csomagolás elkezdődött, de mivel építkezni fogunk ezért csak szeptember a kiköltözés dátuma. Persze azért már rakom össze a dolgokat, hogy nyáron ők is meg tudják csinálni a változtatásokat.


    A hír még az, hogy bekötöm a párom fejét. A héten lesz időpont kérés a nagy napra. 21 év után hozzámegyek feleségül.


    Kis lagzi lesz. pár emberrel.


    Majd hozok képeket. Azottom nálam nem nyílik a hóvirág, de van ahol már igen.


    Most sem fogunk unatkozni egy darabig.


    Pusz

    előzmény:
    azott (27459)
    2015-02-10  19:05
  18. 2015. február 10. 19:0527459.

    Vali :) Tokeletes! :)))


    Akkor kezdhetsz csomagolni. Ja meg vasarolni :))


    Modern szigetlako


    Nyilnak-e mar a hoviragok?


     

    előzmény:
    coryk (27457)
    2015-02-09  17:59
  19. 2015. február 9. 18:2727458.

    Kedves Fórumosok!
    Segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz, szeretném ha kitöltenétek a kérdőívemet, hatalmas segítség lenne!
    Kérdőívem témája az egészségre nevelés 0-3 éves korú gyermekeknél, első sorban Anyukák, Apukák kitöltését várom!
    Segítségeteket nagyon köszönöm!
    B.Molnár Zsófia



    http://goo.gl/forms/zK9DBrKrXJ

  20. 2015. február 9. 17:5927457.

    Sziasztok!


    Meg van a vevőnk. A legjobb barátaink veszik meg a házat. Majd írok a részletekről is.


     

    előzmény:
    coryk (27456)
    2015-02-05  18:50
  21. 2015. február 5. 18:5027456.

    Szia!


    A látszat néha csal. Nem veszem annyira könnyen, de ez már nem új téma, most érett meg. A város tetszett meg. Nagyon kedves és szép város. Közel van a szigethez. 5 perc kocsival. Egyenlőre úgy néz ki, hogy építkezünk. A hét végére valami kiderül, de nem kiabáljuk el. Tánja már Rozsdival ugatják kint a holdat, meg mindenkit. A lányomék szombaton költöznek az új házukba. Nagyon izgulnak. Aztán indulhat a baba projekt.  Hét végén jövök és beszámolok a fejleményekről.


    Pusz

    előzmény:
    azott (27454)
    2015-01-29  01:54
  22. 2015. január 31. 17:4827455.

    Sziasztok! 

    Kérnék minden allergiás fórumozót, hogy legyen szíves kitölteni a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe! 
    Előre is köszönöm! 

    https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOE zMbfVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/viewform?usp=send_form

  23. 2015. január 29. 01:5427454.

    Wow... Vali, hogy te milyen lazan kezeled a valtozasokat, gondolom, gyakorlat teszi a mestert. Megneztem hol van Rackeve Bp. hez kepest, aztan azt is megneztem hol van hozzam kepest, mit mondjak, meg mindig messze laktok. Valasztottatok mar hazat is, vagy a varos tetszett meg?


    Nalunk kurva hideg van lanyok, igaz, napsuteses; szep tisztak az utak is, szoval kozlekesesi szinten semmi gond, de a lakast nem lehet rendesen felmelegiteni, valahol mindig fazom , alig varom a tavaszt :) Halaszom egy kis kubai kiruccanast fontolgat hogy felmelegitsuk a csontjaikat.


    Rozsdi kerdeset jogosnak tartom, szerintem is magyarazatot + vigaszdijat erdemel.


    Rozsam mizujs, remelem minden ok. Csok a homlokotokra, Vali, joszerencset a fogorvossal, ha letezik ilyen egyaltalan ;)))

    előzmény:
    coryk (27453)
    2015-01-28  16:50
  24. 2015. január 28. 16:5027453.

    Sziasztok!


    Úgy döntöttünk eladjuk a házunkat. Nekiálltunk a nagytakarításnak és a felesleges holmik szortírozásának. Ráckevén veszünk házat. A fennmaradó összeget, meg nyugdíjas korunkra beletesszük "dunsztos " üvegbe. Mára kicsit elfáradtam. Tánja kutyusunk túl van az ivartalanítási műtéten és most bent van a lakásban, nehogy a varratokat kiszedje. Tölcsért nem adok rá. Csőkötözővel védem a sebét. Majd hozok képet róla. Rozsdi nem érti mi az, hogy a Tánja bent lehet, ő meg nem. Kutya ápolási szabin vagyok.


    Holnap megint fogorvos remélem már aztán elfelejthetem.


    Pusz mindenkinek


     

    előzmény:
    azott (1)
    2003-06-28  01:13
  25. 2015. január 24. 00:4727452.

    Szia Vali,  hat ebben a doktorosdiban egyezunk. Nekem is mar reg atfordultak a turokepessegem hataranak a masik oldalara  akkor amikor beleilleszkedtek a betegseggyarto ideologiaba, divatba vagy minek is nevezzem. Tisztelet a kiveteleknek, persze. Pont a mult heten kellett megvennunk az influenza elleni gyogyszert, vagy nem dolgozhatunk - ezt uzentek. Influenzas betegunk persze nincs, de az nem baj. Gondolom, kevesebb vakcinat nyomtak be mint amennyire szamitottak es valahol be kell hozniuk a lemaradast. Anyagiakban. Megkerdeztem hogy valaszthatom akkor azt hogy ne dolgozzak amig ez a ceco be nem fejezodik? Errol baratsagosan lebeszeltek ;)))) A szegeny oregeknek meg a vakcina utan beadtak a gyogyszert is kerdezes nelkul, nagyon megviseli oket... Ugy sajnalom hogy letezik ez a gepezet....


    Vali, a lanyod ezek szerint mar jol beszeli a nyelvet? Le a kalappal elottuk.Ha fejlodni akar a vilag, szerintem az imigransok agyat kell tanulmanyoznia, ahogyan adaptalodni tudnak, az nem semmi. Nagyon szepek a lanyok.Lattam az ujabb kepeket.


    Rozsam, remelem sikeresen tulvagy a muteten.


    Kuldok erolevest


    Csok a homlokotokra  kellemes hetveget kivanok, nem pedig melosat mint amilyen az enyem lesz :)))

    előzmény:
    coryk (27451)
    2015-01-22  08:23

Címlap

top