Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kedves c@fésok!

azott
Létrehozva: 2003. június 28. 01:13
Zsu, nem nezned meg, bele van-e irva a csillagokba, hogy leszek-e en valaha urino, vagy inkabb ezt szokjam meg, ami van???
  1. 2015. január 22. 08:2327451.

    Szia!


    Kell a GPS, mert párom szerint jó befektetés. Az autópályára felhajtás büntetési összege, pont fedezi az árát. A benzinről nem is beszélve, meg aztán sem volt egyszerű, míg visszanavigált a megfelelő útra. Az én párom is rendszeresen felül bírálja, néha aztán nem jön be. Hétfőn rendes voltam elmentem a jógára. Igaz, hogy lelkére kötöttem a barátnőmnek, hogy szóljon előtte, mert előző héten elfelejtettem, hogy hétfő van. Mindenkinek kiosztom, hogy mit kell fejben tartania, mert az enyém lukas. Ha nincs rá jelentkező akkor nagy papírokon kifüggesztem a lakásban. Aztán vagy észreveszem vagy nem.


    Vejem nagy erőkkel tanulja a nyelvet, mert anélkül nem megy a munkahely keresés.


    Kicsik jól vannak.


    Azottom a tököm tele van a fogorvossal és azt vettem észre, ahogy múlnak az évek egyre kevésbé tűröm a dokikat.


    Pusz mindenkinek.  Egy kis ébresztő!!!!!!!!!


    Rózsám szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    azott (27450)
    2015-01-21  17:14
  2. 2015. január 21. 17:1427450.

    Ugyeske :))) Azt hittem, Vali, hogy a sziget volt a karacsonyi ajandek ;)))) A Sziget ! :)) Na persze, kell az a GPS, a Jancsi es a Juliska sem tevedtek volna el a boszorkahoz ha lett volna GPSuk. Persze azt is tudni kell idomitani, a nyaron amikor Chichagoba mentunk, Halaszom elaludt en meg a szoke fejemmel csak kovettem az asszisztenciat es igy szepen behajtottam Chichago leges- leg kozepebe , direkt szedultem a nagy forgalomtol amikor kicsit szetneztem :)) Aztan visszafelere mar megokosodtam, kikerultem nagy ivben. Azota meg a hajamat is atfestettem ;))


    Nalunk is mindenfele virusok tarolnak, Vali, meg az influenza Bt is emlegetik, karanten van a munkamon, megjegyzem hogy mesterseges, generalt;  az ijesztgetos program fajtajabol :)) Remelem jobban vagy mar azota. A fogorvoshoz en is jarok, nagy eloszeretettel.... A hat evet en is beprogramozom, jo hogy mondod! :))


    Kellemes napot kivanok, Rozsam, ha benezel,

    előzmény:
    coryk (27449)
    2015-01-20  08:55
  3. 2015. január 20. 08:5527449.

    Sziasztok!


    Hát nem volt egyszerű megtalálni, hova is írogatunk. Már azt hittem nem tudok belépni. Rózsám szorítok érted, hogy minden rendbe jöjjön. A lányomék lebetegedtek mikor mentünk nekem is sikerült egy kis osztrák vírust hazahoznom. Szerencsére elég hamar túl voltam rajta. Karácsonyra GPS-t kértem, hogy egyedül is ki tudjak tavasszal menni hozzájuk. Kisebbik lányomék 2 hét múlva beköltöznek a házukba. Indul a baba projekt.Már nagyon várják.


    Mi meg most fogunk neki az eladásnak. Fő is a fejem rendesen.Szerencsére az idő nálunk elég kedvező.Na mikor esett a hó ? Amikor jöttünk haza. 


    Tegnap megint fogdokinál voltam. Meg is kínzott szépen, de már csak egyszer megyek. Azt mantráztam kezelés közben, ha túl vagyok ezen akkor legalább 6 évig nem látom.


    Pusz mindenkinek

    előzmény:
    azott (27448)
    2015-01-19  03:46
  4. 2015. január 19. 03:4627448.

    Szia Rozsam, szoval elerkezett az ido, hat joszerencset kivanok neked, sikeres mutetet, gyors  felepulest,  ideultetek ket angyalkat is hogy vigyazzanak rad es sugdossanak a fuledbe minden szepet es jot, ok tudjak legjobban miket kell ilyenkor hallani. Mar hetprobas vagy, igaz, de akkoris :) Nekem nagyon biztonsagosnak tunik ez a 8 napos bennlakas, nalunk altalaban harom nap utan hazapateroljak az embert. Gondolom, rehabilitacio is jar a mutet utan, ugye? Na, gondolom hogy ezt majd kesobb fogom megtudni :)  Nem is tudom hogy jutott eszembe az oskori jelszavam hogy belepjek, Halaszom uj gepet vett es a jelszavaim elszalltak a szelbe, a laptopokon  automatikusan be tudok lepni mindenhova, de itt most meggyult a bajom persze. A gepekhez csak annyi kozom van amennyit muszaj teljesiteni :) Tudom hogy otthon mar tavasz van :) Nalunk jo hideg, de konnyu kis telunk van ezidaig, keves hoval, amit nagyon dijazok es  remelem igy is marad  - tavaszig ;)


    Remelem mindannyian jol vagytok ,nekunk nagyon laza hetvegenk volt nem is foztem, hol van mar a vasarnapi husleves meg a tavalyi ho! :)) Egyik filmet a masik utan neztuk Halaszommal, a gyerekek keszitettek a kajat en meg nem gyoztem halalkodni a magassagosnak! :))) A telefonom meg sem szolalt, ez sem tortent mar par honapja, alig gyoztem csodalkozassal , hogy ket napig tartott ki az elem rajta vagy benne vagy hogy is mondjam...  Remelem, tul vagyunk az eszeveszett temponkon es egy ideig nyugtunk lesz itten. Majd ulok es varom a tavaszt ;)


    Na es most megyek szoritani Rozsam, elkezdem idoben. Minden jot!

    előzmény:
    rozalindaa (27447)
    2015-01-17  12:58
  5. 2015. január 17. 12:5827447.

    Boldog  új évet! Sziasztok !


    Bekukkantok, mielőtt kés alá fekszem. Holnap megyek és hétfőn műtenek. Lassan már egész rutinos leszek


    Remélem most sikerülni fog, elegem van a rám szegező késekből.


    kb 8 napig leszek bent, utána pedig egy jó darabig szobafogságban. Tavaszra futok mint a nyúl... remélem. Ez most egy kötelező pihenés lesz.


    Ili szerencsére nálunk elolvadt a hó, elég is volt belőle. Frász kerülget a csúszós járdákon. Gratulálok és örülök, hogy jó lett az eredményetek. Így kell csinálni! Küldhetsz kínait, nagyon szeretem. Ha lusta vagyok főzni elugrok és hozok magamnak egy adagot.


    Unokák nőnek teszik a dolgukat. Kornél szépen olvas élvezi, hogy már önállóan el tud minden olvasni, nincs ránk szorulva. Izabella egy kicsit a hisztis korát éli, de majd kinövi. Flóra felállva nézi a világot :-) szépen körbejárja kapaszkodva a kanapét.


    Judittal beszéltem, nagyon örültem, hogy felhívott


    Vali veletek mi van? Hogy sikerült a karácsony? Gyerekeknek jól alakul a sorsuk?


    Tudom mindenki el van havazva, de néha jelentkezzetek.


    Csók a homlokotokra, legyetek jók, szorítsatok.

    előzmény:
    azott (27446)
    2015-01-03  19:40
  6. 2015. január 3. 19:4027446.

    Boldog Ujevet! Erot, egeszseget, bort, buzat, bekesseget! :)


    Hoztam egy kis kinait ;) Mar nem nagyon birunk enni, pedig nalunk ez meg csak a szunet ideje, jon a szerb Karacsony, Ujev.....


    aztan jon a kinai is ;))


    Remelem jol vagytok lanyok, hogy teltek az unnepek? Enkicsit tobbet dolgoztam a kelletenel, ugyhogy a csalad megtamasztott, minden kajat , etelt italt szepen elkeszitettek, talaltak, csudajo volt :)) Leesett az idei elso ho is, azaz esik most is rendesen, reggel elmentunk a boltba szep szaraz idoben, visszajottunk lepesben, horakasok kozott :)  Nem hianyoltam, nekem jo volt a zold Karacsony is, de mondja mindenki hogy ez is szep. Kellemes hetveget kivanok, boldog uj napokat, heteket, honapokat mindannyiotoknak vegre itt egy angyalka is ;)

    előzmény:
    rozalindaa (27445)
    2014-12-24  11:53
  7. 2014. december 24. 11:5327445.

    Sziasztok!


     


    Egy kis szünet a sütés főzés között :-)


     


    Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek.


    Két ünnep között "szabadságot" veszek ki, majd jövök és beszámolok az ünnepekről.


    Ili copyzni kell én már sokszor megjártam. Szavaiddal élve csók a homlokotokra


     

    előzmény:
    azott (27444)
    2014-12-23  14:55
  8. 2014. december 23. 14:5527444.

    Biztosan ti is hianyoztok nekik Vali. Milyen orom lesz majd a sok kilometer tavolsag ellenere is talalkoznotok. Gondolom mar be vannak pakolva a csecsebecsek! :))

    előzmény:
    coryk (27443)
    2014-12-23  06:27
  9. 2014. december 23. 06:2727443.

    Itt pötyögök a sötétben. Fenyő kibontva, fel kell díszítenem. Nincs karácsonyi hangulatom. Hiányoznak az uncsik akikért mindenfélét kitaláltam. Most lazára vettem az egészet. Majd velük kint ráhangolódom, de olyan rövid lesz a találkozás.


    Viszem nekik az utánpótlást, amit nyáron elraktam. 

    előzmény:
    azott (27442)
    2014-12-22  14:43
  10. 2014. december 22. 14:4327442.

    Irtam az este egy litaniat aztan elveszett a sok hirdetes kozott, tul kellemetlen lett ez a sok reklam itt, nem tudok kozottuk atfurakodni. Varazslo letemre sem ;)))

    előzmény:
    azott (27441)
    2014-12-22  14:38
  11. 2014. december 22. 14:3827441.

    Hoztam egy szepseges notat nektek :)





    https://www.youtube.com/watch?v=YTwq--LsOYM

    előzmény:
    coryk (27440)
    2014-12-20  13:24
  12. 2014. december 20. 13:2427440.

    A csirké 5-en voltak.

    előzmény:
    coryk (27439)
    2014-12-20  13:23
  13. 2014. december 20. 13:2327439.

    Sziasztok!


    Jó kívánságból sosem elég.


    Tegnap meg volt a céges buli. Lányom és a fogadott lányom főztek, nekem csak a sütit kellett vinnem, meg a fél konyhát.  


    Ráadásul tegnap jelezte a csirkés, hogy mehettek a csirkéért és a tyúkért. Jó kis roham munkában szétbontottam őket. (viszem őket az uncsikhoz). Aztán futottam befele bulizni. Estére olyan fáradt voltam, hogy hányingerem volt. Mára már jobb.


    Nálunk sem lesz nagy karácsony kisebbik leány jön a párjával és párom legkisebbik fia.


    Most is könnyítenek a sorsomon, mert a tyúklevest Krisztinám főzi, én meg Wellington szüzet és töltött karajt készítek.


     


    26-án megyünk uncsikhoz és 28-án jövünk vissza. Már nagyon várom.


    Skypon már uncsikkal nagyon jókat beszélgetünk. Petukám nagyon jó tanuló, voltak egy gimnáziumban, mert az eredményeik alapján ők odamehetnek. Mesélte, hogy egy kastély az iskola.


    Tami is Petu is a nevelők szerint kivételesen hamar megtanulták a nyelvet. Petu stájerül is tud. Anyjáék nem értik.


    Vejemnek még mindig nincs munkája, nyelvtanfolyamra jár, mert anélkül nem megy.



    Idén jelképes ajándékok lesznek, mert a párommal nekünk a sziget volt az ajándék. Kisebbiknek meg kifizettük a lakás a fent maradt lakáskölcsönét. Így aztán lapos lett a pénztárca. Szép ajándékok voltak ezek nem kell más.


    Azottom csuda talpraesett lányaid vannak. A jó eredménynek szívből örülök.



    Igyunk is. Egészségetekre!!!!!


     


     


     

    előzmény:
    azott (27438)
    2014-12-19  05:32
  14. 2014. december 19. 05:3227438.

    Elkestem mi? Nahat Vali ezt sem talaltuk el. A jokivansag csak hadd maradjon azert, visszavonhatatlanul :) Egyebkent tudjatok-e hogy miert duplazodnak egyes nevnapok, pl a nyari Istvan - nap meg a teli.... az en apam teli volt, Karacsony masnapjan unnepeltuk a nevnapjat. Rozsam pont egy honap mulva lesz a muteted... Mi is korhazban voltunk ma, nagyon jok  lettek az eredmenyek. Viszont a novert aki kilenc even at asszisztalt a klinikan, athelyeztek  az intenziv idegsebesz osztalyra, olyan lehangolo volt, meg is latogattuk, sirt amikor meglatott bennunket.


    Rozsam hogy sikerult a bejgli? Nahat  en biztos nem sutok az iden. Legfeljabb veszek egyet / kettot :) Es az nagyon jo lesz ha csopostazol is egy kicsit  :) Ugy latom, a lanyok atveszik a keszulodes nagy reszet a konyhankban, jaj de jo..... A Pipi ma is sutogetett miutan hazaertunk, holnap lesz az utolso nap a karacsonyi szunet elott es mindenfele csodas sutiket keszitett, nemreg fejezte be, majd a FB on megmutatom oket.


    Kepzeljetek, nalunk alig esett ho, nagyon kegyes hozzam az idojaras,  legalabb nem kellett havat lapatolni a sok melo mellett ami a nyakamba szakadt az utolso par honapban.


    Remelem jol vagytok, Roz, itt is sok a nathas, ideges ember :) A virusok jonnek- mennek, hala az egnek, mi jol vagyunk,  en megtanultam a mexikoi lakomtol hogy csak megrazom magam es minden nyavalya lepereg rolam, legalabbis amig sietek :) nem ernek utol, szallok mint a szel :))


    Csok a homlokotokra, megyek  lassan aludni, kellemes szep hetveget kivanok


    Nekem is tetszenek ezek a jelek :)

    előzmény:
    rozalindaa (27437)
    2014-12-16  13:32
  15. 2014. december 16. 13:3227437.

    Elkéstél, elkéstél  :-)))))


    Judit nyári mikulás:-), július végén a születésnapjával együtt tartja a névnapját is. De azért: még egyszer és sokadszor,  Judit boldog névnapot


    Egyre katasztrofálisabb a belépés, mindenféle reklám oldalak jönnek nekem fel. Valamit azért fejlődött az nlc, végre van karácsonyi és mikulásos szmájli


    Minket  a mikulás futólag látogatott, majd a karácsony lesz egy kicsit izgalmasabb. Sikerült az összes ajándékot begyűjteni, kártyát nem adok a kezükbe, van nekik sajátjuk, használják azt :-))) én már főleg az unokákra koncentrálok.


    Kicsit megnyirbálom a karácsonyi tennivalókat, nem főzök annyi félét, kímélem magamat és a család gyomrát. 


    Átvonult valami köhögéses vírus rajtunk, Flórát még a kórházba is be kellett  vinni. 3 napig bent voltak mire csillapodott a köhögési rohama. Az uram már 10 napja húzza, persze orvoshoz nem akar menni, hiába ijesztgetem, hogy a Kaméliás hölgy is így kezdte ....


    Kornél  pöttyös lett, valami torok vírus csak pöttyökben jön ki. Így neki már elkezdődött a téli szünet. Velem van, én meg nagyon élvezem, már olyan nagyfiús.


    Meg van az új időpontom, január 18-án megyek vápa cserére. Mire tavasz lesz remélem rendesen tudok járni.


    Na megyek diót, mákot darálni, ne maradjon minden az utolsó napra. Sütök egy adag beiglit, repítek csőpostával .....

    előzmény:
    azott (27436)
    2014-12-11  05:19
  16. 2014. december 11. 05:1927436.

    En is boldog nevnapot kivanok Judit


    Nalunk meg szerda van es igy idoben ideertem.


    Hogy vagytok lanyok? Lattam am a szep gyerekeket, unokakat, amott.... :) Rozsam, Eszter ugy hasonlit rad! :) Vali, a lanykak meg gyonyoruek :) Egyik szebb mint a masik :) Gondolom hogy hianyoznak, ugye? Mikulas nagyon ugyes volt... hogy is csinalja ;))))


    Hat nalunk erdekesre sikerult a Mikulas... mivel tisztan lattam hogy nem lesz idom bevasarolni, Halaszom meg ilyesmivel ugyebar nem foglalkozik, hat odaadtam a lanyoknak a kartyamat hogy menjenek el es keressek ki a sok csoki kozul amit szeretnek.Nagyon orultek a nagyvonalusagomnak, de  este , amikor hazaertem a munkabol  sopankodva  meseltek hogy nem sikerult a tura, minden nagyon draga! ;)))) De majd holnap is elmennek es megegyszer utananeznek. Halasszal jokat nevettunk titokban. Aztan masnap amikor megint hazaertunk, tele voltak a hocipok ajandekkal, csudaszepen. Megorultunk beleeszegettunk a csokivacsoraba egyszercsak behivtak a szobaba es kozoltek  hogy felet kifizetik, mert  tul borsosnak talaltak az arat. :) Es meg azt is kerdeztek hogy anyu te hogy csinaltad hogy minden evben teleraktad a csizmainkat sok jo csokival ?? :) Mondtam hogy majd megtanuljak ok is amikor sajat gyerekeik lesznek, igy van? Nekem mindenesetre minden penzt megert a csoki is meg a kis musor is :))


    Nekem is annyi dolgom van mar lanyok hogy tobb nem lehet, ugyanis mar ennyire se figyelek oda... amikor eszrevettem hogy tulcsordult a vodor akkor egy lepessel hatrebb mentem hogy legyen helyuk a tobbieknek is dolgozni :) De nem uszom meg a Karacsonyt munka nelkul, Szentesten is meg Karacsony napjan is be vagyok tablazva a kisoregeimnel. Valikam ha lesz egy gorbe es felesleg beiglid, dobjad man at  csopostaval vagy postagalambbal, azt sem banom.


    Csok a homlokotokra az Operenciason tulrol, megyek aludni mert beesek az asztal ala



     

    előzmény:
    coryk (27435)
    2014-12-10  18:35
  17. 2014. december 10. 18:3527435.

    Boldog névnapot Juditkám!

    előzmény:
    azott (27434)
    2014-11-17  15:52
  18. 2014. november 17. 15:5227434.

    Tessek Rozsam, akkor neked is ajanlom a Franklint, megkerestem az oldalat


    http://franklinmethod.com/blog


    Megmondom oszinten hogy sosem mertem elmenni egy ilyen csontkovacshoz , nekem kulonleges viszonyulasom van a fajdalomhoz, hacsak lehet, kikerulom :) Meg nem is szeretem amikor piszkalnak, inkabb megtanulom magam helyrerakni a testreszeimet, bar ez hol igy alakul, hol amugy.... de egyenlore jol vagyok :) Rozsam azert tartsad eszben, nemhogy eszben, hanem a homlokodban hogy meg mindig sokkal tobb dolog stimmel veled, benned es korulotted, mint ami nem....  Megneztem hogy mit jelent a zsaner szo :) Es rajottem hogy a ferjem laptopjanak ugyanilyen zsaner baja van, de o is hasznalja tovabb, en ra sem merek nezni mert  tudom hogy ha hozzanyulok, szetesik az hetszentseg, ennyit mar megtanultam tortenelembol ;)


    Vali, amit emlitettel, tudod.... hogy nem boldogit *** azota is ezen gondolkodom.... persze hogy nem boldogit, de akkor meg mit csinal az ember hogy nyugta legyen?  Te hogyan nyugodsz meg? Megmondom hogy en hogyan: eldontom hogy nyugodt vagyok es passz.Van erre egy varazsgondolat, meghozza az hogy nem eri meg eromon felul idegesiteni magam, mert kit erdekel hogy en hogy erzem magamat? Csakis engem A Ghandi nem viccelt amikor azt mondta hogy legy a valtozas amit latni akarsz a vilagban.

    előzmény:
    rozalindaa (27433)
    2014-11-17  13:30
  19. 2014. november 17. 13:3027433.

    Sziasztok!


    Radírgumi  nálam állandóan készenlétben van. Feledékenységem már engem is aggaszt, Azuram agya meg, mint valami lexikon, apró dolgokat is képes megjegyezni.Véleményem szerint időnként feleslegesen terheli az agyát Jó dolog amikor a gyerekek önállóak lesznek, nem kell állandóan soförködni. Már csak azt kell velük megjegyeztetni, hogy a gázpedált nem kell mindig tövig nyomni.


    Vali nagyon szuper a sziget, nem csodálom, hogy inkább ott töltenétek az időtöket. Jó a csend, nyugalom. Itthon soha nem kapcsolom be a rádiót, tv-t is csak időnként, olyan jól el vagyok magamban. A laptopom haldoklik, szegény meg lett erőszakolva eltörött a zsanérja. Utána olvastam, ennek a típusnak ez a hibája. Az unokáknak játszani még jó lesz. A fiamtól kapok egy hiper-szuper iPadot, már csak meg kell szoknom.


    Egyébként ne tartsd magad vissza, amit ki kell mondani, mondd ki!!!!! Nem jó valamit visszatartani. Nálam ez váltotta ki a pajzsmirigy gyulladást.


    A vállammal olyan fájdalmam volt, hogy végül én is - igaz fenntartással - elmentem, csontkovácshoz.  Magyar volt, nem orosz, de nekem sem jött be. A műtött lábam úgy megrántotta, hogy azt hittem elájulok. Hiába mondtam, hogy azzal óvatosan. A vállam már nagyon sokat javult, de inkább a gyógymasszőrnek köszönhetően.


    Ma voltam vérvételem a műtétem az eredménytől függ. Ha nem lesz felülműködés akkor engednek műtétre. Januárra szeretnék időpontot kérni. Úgy gondolom az jó, mire tavasz jön újra tudok rendesen járni, remélem. Télen legalább van ürügy, hogy ne lépjek ki a lakásból.


    A hétvégén itt volt az egész csapat unoka. Flóra nagyon barátságos lett, hatalmas nagy baba. Szerdán megyek Pestre, ki vettem néhány nap szabadságot :-) Hidegben úgy se mozdulok ki, meg lassan készülődhetünk a karácsonyra.


    Az nlc-sek meg ne reklamáljanak, hogy a fb-ot reklámozzuk. Ez az átalakítás nem tett jót az oldalnak ...



     


     

    előzmény:
    azott (27432)
    2014-11-15  17:23
  20. 2014. november 15. 17:2327432.

    Kozbejott a csalad... ;) szoval nem fejeztem be a mondanivalomat  de nem jo lenyelni mert az en emlekezetem a radirgumi segitsegevel mukodik, amit nem mondok meg most, az megy a sotet lukba ;) Van a FB on egy Eric Franklin nevu terapeuta, ha van idod meg kedved nezd meg, foleg a regebbi posztjait ajanlom figyelmedbe, en nagyon erdekesnek talaltam . Mindjart megkeresem hogy ne veszodj vele ;)


    https://www.facebook.com/franklinmethod


    Biztos orul az NLC hogy  aFB ot reklamozom ;) A sok tanfolyam reklam mogott , mellett , alatt  fel fogod ismerni azt  a tartalmat amire en celoztam :)


    Csok a homlokotokra, na most keszulodhetek dolgozni , mar itt sem vagyok :)

    előzmény:
    azott (27431)
    2014-11-15  16:33
  21. 2014. november 15. 16:3327431.

    Rajottem hogy amikor  a derekam faj akkor a tartasommal van baj , felaldozom az egyensulyomat annak erdekeben hogy tobbet birjak cipelni, van ennek ertelme? Amig tudom a funkciojat, addig van.Szia, Vali, reklamalj csak nyugodtan amikor kell, en ezt helyenvalonak tartom :)  Micsinalt veled a csontkovacs, hogy igy megsertett? ;) Az oroszok eleg darabosak  amugy is.... Halaszomnak is helyrerakta egy x egy a derekat aztan sok sok evig jol volt, de neki sem tetszett :) Eszrevettem hogy itt a mi kontinensunkon legtobbszor a csontkovacsokbol lesznek gyogyitok, valami koze lehet hozza annak hogy ok a mozgast figyelik, a tartast, a teherbirast  az egyensulyt es mindennek az osszhatasat a testre es persze a lelekre....

    előzmény:
    coryk (27430)
    2014-11-15  11:21
  22. 2014. november 15. 11:2127430.

    Sziasztok!


    Na tudtam, hogy megjelensz. Kicsit reklamálok, máskor többször fogok. Az az igazság, hogy lenne mit írnom, de így nyilvánosan nem szeretném. Másnak nincs köze hozzá! Valamit biztos nagyon rosszul csináltunk, hogy kapjuk a pofonokat. Nem kicsit. Azt is tudom, hogy aki adja, majd visszakapja, de ez engem nem boldogít. Lányok a szigeten sokkal jobb volt, ott tv sincs, kevés az ember és nyugi. 


    A kg-okat szívesen dobom, nekem nem kell.


    Most éppen vacakolok a fülemmel és torkommal, azt is tudom, hogy miért. Bennem van valami amit már rég ki kellett volna mondanom és nem akarok valamit hallani. Na majd megoldjuk. 


    Örülök, hogy a lányok jól vannak, már nagyon szerettem volna hallani róluk. 


    Rózsám mikor lesz a műtét? Láttam (az új uncsidat) tündéri kislány.


    Nekem is vacakol a forgóm, meg a derekam. Elmentem egy orosz csontkovácshoz, de valamiért nekem nem tetszett.Párom jár hozzá a derekával, neki bejött. 


    Időnként röhögünk magunkon, hogy itt fáj, ott fáj nyögünk, mint az öregek.


     


    előzmény:
    azott (27429)
    2014-11-08  19:11
  23. 2014. november 8. 19:1127429.

    Hello hello  nem ugy van az eppen Valikam, csak egyszeru lustasagrol beszelunk, ami engem illet legalabbis ;) Eszrevettem hogy egyre lustabb vagyok,  kulonben is, de irni meg plane, mire lezavarom a napjaimat es leulok egy kicsit a gep ele, mar ugy erzem hogy semmi ami szora erdemes nem tortent velem ... mar megint :)  Az en szigetem az agyam, Vali :)))) Az aktiv pihenesnek a gondolatatol is borsozik a hatam es sokszor attol felek hogy esetleg mast is hajlamos vagyok lebeszelni rola :))) Nekunk eleg rutinosan telnek a napjaink,  hala az egnek mindannyian jol vagyunk,  a gyerekek ugy megvaltoztak amiota Anna autot vezet; sajat bevasarlo turakra mennek, vagy csak jonnek- mennek, hipp hopp athidalnak minden  akadalyt, amig en taxiztam oket addig elegge redukalt volt a mozgasuk mert   az en idobeosztasomba valami extrat belekalkulalni muveszet :) Ti ezt mar ertitek ugyebar de szamomra meg mindig ujsagnak szamit,  ugy felszabaditott :) Az epuleteim total transzformacion mentek keresztul az elmult honapokban, ugyanis minden elromlott itt ami elromolhatott, mar nem is emlekszem ra tisztan hogy milyenek voltak azok a boldog idok amikor egy mester sem jott a tajamra hetekig, honapokig :) Ujabban ilyen kenyszerkepzeteim voltak hogy amint meglatok egyet, mar azt is hiszem hogy azert jott hogy engem idegesitsen :) Szoval igy latom magam nyavalyogni  - tisztan latom A masik munkam, hat az is megy a maga modjan, tudjatok mar... kibujok ebbol a borombol es belebujok a masik kosztumbe , valtogatom az allurjeimet.....  Vali, megmondom  oszinten hogy nekem nagyon ijeszto es amit a batyadrol irtal, mert igazsagtalannak erzem azt hogy az ember ne egye azt amit szeret....  tudod hogy nekunk is mekkora gond volt ez es az etrend valtoztatasa nem jarult hozza a boldogsagunkhoz, sot... :( Remelem, hogy a batyadnak segit.... Rozsam, remelem hogy te is  jobban erzed magad mara mar, orulok hogy Flora is jol van Vali atdobhatnad a lerazott kilokat ide az en derekamra :)


    Itt az osz es en mar megint elkezdtem sutni a kenyereket, kalacsokat, mintha taviranyitoval bekapcsoltak volna :)


    Kellemes hetveget kivanok nektek,  majd jovok am meg  :))

    előzmény:
    coryk (27428)
    2014-11-05  17:58
  24. 2014. november 5. 17:5827428.

    Szia Rózsám!


    Már lassan nem tudok belépni,mert azt sem tudom hogyan kell. Október 25-én hazajöttünk a szigetről. Hétvégén még 1 napra lemegyegetünk hazahozni a dolgokat, de már hideg van. Itthon meg azt sem tudom, hogy mit hova rakjak.


    Párom fia költözik albérletbe a sulihoz közel és most azt festi. Amíg ő el nem viszi a holmiját, addig én sem tudom elrendezni a dolgokat. Most be kell hoznom a munkahelyemen a lemaradásomat.


    Uncsik jól vannak, Tami szeret oviba járni. Már barátai is vannak. Petut a vejem mindennap viszi-hozza az iskolába, mert egy férfi leszólította és kiderült, hogy régóta keresik ezt az embert. A rendőrség előtt sem ismeretlen. Szóval volt idegeskedés. A gyerek is megijedt. Pont augusztusban beszélgettem vele arról, hogyha valaki leszólítja, mit csináljon.


    Karácsonykor, lehet, hogy mi megyünk a gyerekekhez.


    Lányok már rég nem kíváncsiak a pofánkra. 


    Pusz majd jelentkezem.

    előzmény:
    rozalindaa (27427)
    2014-11-04  14:21
  25. 2014. november 4. 14:2127427.

    Sziasztok Lányok!


    Ki merre? Jó ideje senki nem ad életjelt. 

Címlap

top