Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sims 2

Torolt_felhasznalo_490024
Torolt_felhasznalo_490024
Létrehozva: 2004. október 5. 12:57
Tudom, hogy már van ilyen topik, de teljesen ki van halva, ezért úgy gondoltam kezdek egy újat. Játszatok már a Sims 2-vel? Én kb 1 hete nyomom. Arra gondoltam hogy osszuk meg a tapasztalatokat, véleményeket, tippeket. Gyertek Sims rajongók! :-)
  1. 2005. január 7. 15:53101.
    Uppsz, sajna nemtom. . . rengeteg oldal van a Sims-szel kapcsolatban, köztük egy rakás magyar is, ott vannak a megoldások, mindent nemtok fejből. . . :(
    előzmény:
    Mnory (99)
     
  2. Torolt_felhasznalo_510905
    Torolt_felhasznalo_510905
    2005. január 5. 18:40100.
    Nem tudjátok honnan lehet megszerezni a Sims2-tőt úgy, hogy minden működik rajta?Nekem 3x van meg, de egyik verzió sem jó!Pedig imádok simsezni!Segítsetek, légyszíves!
    Bogi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. január 5. 13:4699.
    Aditte!
    A bútorcsináló programnak mi a neve?
    előzmény:
    aditte (97)
     
  4. 2005. január 5. 12:5198.
    Ezt vágjátok?

    EZT PRÓBÁLJÁTOK KI!!!!!

    CTRL + SHIFT + C

    boolprop testingcheatsenabled true

    kikapcsolásához a true helyére false szót kell írni. Ezután, ha a shift billentyű lenyomva tartása mellett kattintasz Simekre vagy tárgyakra, érdekes dolgokat művelhetsz. Például:

    -a "Laugh at" menüpontot választva egy kijelölt Simmel saját magára való kattintáskor, megnevettetheted őt:

    Mosdók, fürdőkádak, vécécsészék tisztasága beállítható dirty (piszkos), clean (tiszta) vagy ultra-clean (szupertiszta) szintre

    -Érdekes dolgokat lehet Simekkel tenni: megölheted, szülinaposra állathatod, beállíthatod maximumra a hangulatát, terhessé teheted. . .

    Az újságra kattintva megszerezhető az összes karrier-jutalomtárgy:

    -Vagy akár elvitetheti magát a Sim az ufókkal:

    Sorolhatnám még a lehetőségeket, de nem lövök le minden poént. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. január 5. 12:5097.
    nincs hozzá még szinte semmi, csak fejek, hajak, szemek, ruhák, de asszem le lehet tölteni bútorkészítő progit. . . azzal olyat csinálsz, amilyet akarsz és van tapétakészítő és padlókészítő is. . .
    előzmény:
    petunia (95)
     
  6. 2005. január 5. 12:4996.
    Köszi, ezt ki fogom próbálni, persze csak vizsgaidőszak után. . . (sajna)
    előzmény:
    Mnory (94)
     
  7. 2005. január 5. 12:4895.
    hm, ez szomorú. A 2-höz még nem nagyon találtam jó kis kiegészítőket, Te esetleg tudsz forrást? Vagy hogy lehet csinálni? Az 1-hez az ember maga is tudott kreálni dolgokat. Az arcalakításhoz nem értesz?
    előzmény:
    aditte (92)
     
  8. 2005. január 5. 12:4894.
    Petunia!

    A sims1-es falak és padlók olymódon használhatók fel, hogyha van homecrafterPlus-od (sims2-ős homecrafter)
    Ekkor a sims1-es tapéták képét kell elmenteni a netről, és a program segítségével meg lehet csinálni őket sims2-es verzióra.

    Az arccsinálásra tipp: a bodyshop program Build Sim menüjével könnyebben lehet fejet csinálni. Ott nem csinál belőle krumplit. És ha onnan importálod a játékba, akkor asszem a 2-es pont alap-fej-kiválasztásnál meg is találod.
    előzmény:
    petunia (91)
     
  9. 2005. január 5. 12:4793.
    Sztem baromi jó arcokat lehet csinálni a 2-ben, nekem még nem sikerült 2-szer uazt, akárhogy próbáltam, nagyon-nagyon részletes. . .
    Miért nem töltesz le? Brad Pitt és hasonlók. . .
    A Sims függők topikban is vagyunk egy páran, rengeteg 5lettel, kukkantsatok be! :)
    előzmény:
    petunia (91)
     
  10. 2005. január 5. 12:4692.
    Nem lehet használni az 1-hez készült dolgokat a 2-ben. . .
    előzmény:
    petunia (91)
     
  11. 2005. január 5. 12:4191.
    Azt nem tudjátok esetleg, hogy hogyan lehet fejeket csinálni a SIMS"-höz? A program elején tudom, hogy van olyan alakítós rész, de az olyan durván változtat, hogy csak amorf krumplikat lehet vele csinálni. Nekem a Sims1-hez voltak Jóbarátok fejeim, ilyesmiket szeretnék most is.
    És az 1-hez készült padlók, falak, tárgyak felhasználhatók a 2-ben? Eddig nem mertem kipróbálni, nehogy összebarmoljam a programom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. január 5. 12:3790.
    Jézusom, emberek!
    Azért egy kicsit óvatosabban hirdessétek, hogy kalózkodtok a szoftverekkel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. január 5. 10:3189.
    Dodo2!

    Nemtom te hogy vagy vele, de én nem venném rossz néven, ha majd sims2-höz is lenne állattartós, nyaralós kiegészítő.
    Sőt, hiányolom a parkból a romantikázós lehetőségeket, mint a piknik, stb. . .

    Mások véleménye???
    előzmény:
    dodo21 (88)
     
  14. Torolt_felhasznalo_837127
    Torolt_felhasznalo_837127
    2005. január 5. 09:5988.
    Vajon még milyen kiegészítők lesznek hozzá??
    Olyan ász lesz a Sims 2:University grafikája!!
    Nagyon pofás!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_837127
    Torolt_felhasznalo_837127
    2005. január 5. 09:5487.
    hi!!!
    Itt az első Sims 2 1. KIEGÉSZÍTŐJE!!!!!!!!!!!!!
    JAJA!!
    NEVE:
    The Sims 2:University
    Képek róla:
    www. pcdome. hu
    The Sims 2: University

    Az Electronic Arts bejelentette az első kiegészítőt a Sims 2-höz, a The Sims 2: University-t. A kiegészítő kibővíti a játékot a fiatal sim-ek egyetemre menetelével és ottani életükkel. Nem csak szervezeteket hozhatnak létre, a Simek választhatnak a 11 fő tantárgyból, melyeknek jegyeiért meg kell dolgozniuk, fel kell készülniük a vizsgákra és 4 új karrierutat is megnyithatnak. A játékosok örömére a Simek vágyai és félelmei is alkalmazkodnak az új környezethez, társasághoz és egyetemi célokhoz, amelyek teljesülése új jutalmakhoz és tulajdonságokhoz vezet, kiteljesítve az egyetemi és utána következő élet céljait. Az egyetemi élet izgalmaihoz hozzájárulnak a fergeteges bulik, átverések és további kapcsolatfelvételi lehetőségek a társalgóban, uszodában, tornateremben és kávézókban. Csakúgy, mint a valóságban, a leégett Simek itt is vállalhatnak részmunkát, korrepetálást vagy kockázatosabb vállalkozásokban is részt vehetnek, mint a pénznyomtatás vagy „titkos társaságok” összejövetelei. A kiegészítés 2005 márciusában kerül majd a boltokba, hazánkban a Sims sorozat történetében először magyar nyelven.
    na ennyit tudtam leszedni róla. . .
    (gondolom elég. . . . !)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_850776
    Torolt_felhasznalo_850776
    2005. január 4. 21:4486.
    Nekem másolt van és mindent tudok vele csinálni
    előzmény:
    Charmedfan (85)
     
  17. Torolt_felhasznalo_510905
    Torolt_felhasznalo_510905
    2005. január 4. 21:3585.
    Azt mondják a sims 2nél azért nem lehet házat épiteni, mert úgy csinálták, hogy az eredeti cédét lehet másolni, de kénytelen leszel megvenni a másoltat mert hiányzik a ház építés. én ezt hallottam. lehet, hogy nem igan.
    van még itt valaki?
    előzmény:
    lyalya (83)
     
  18. Torolt_felhasznalo_510905
    Torolt_felhasznalo_510905
    2005. január 4. 21:3584.
    Azt mondják a sims 2nél azért nem lehet házat épiteni, mert úgy csinálták, hogy az eredeti cédét lehet másolni, de kénytelen leszel megvenni a másoltat mert hiányzik a ház építés. én ezt hallottam. lehet, hogy nem igan.
    van még itt valaki?
    előzmény:
    lyalya (83)
     
  19. 2005. január 4. 17:3783.
    Szia!
    Sajnos nem jó a cédéd. Ehhez a simmetria. hu-oldalon: http://simmetria. uw. hu/ , találsz egy jó crakket, az majd segíteni fog. Amúgy a jó másolt cédével is előfordul, hogy néha nem működik az építés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_954083 (82)
     
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. január 3. 12:5182.
    Tudnátok segíteni? Nem tudok házat építeni. Az első részben fogtam a fal elemet, aztán húztam vontam és meglett a ház körvonala. Itt nem működik. Van egy új elem, az alapozás a háznál, arra rákattintok, akkor sincs semmi. Szóval, hogy lehet építkezni?
    j
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. január 2. 22:1981.
    Szaisztok!
    Leírom akkor részletesen mit kell tenni másolt sims2-vel.
    Szal elöször is amikor felraktad, akkor az 1 cd-n van egy crack nevü fájl, azt egyszerűen másold bele a feltelepített sims2 mappába. Egyik fájlba se, csak úgy a mappába.
    Ha ez kész, akkor jön a daemon tools. A 4. cd-n van rajta, telepítsd. Amikor kész, újraindítás, ezt kérni fogja.
    Újraindítás után alul a tálácn megjelenik egy ikon, arra katt jobb egér gombbal, virtualcd-dvd rom-->set number of devices-->1 drive.
    Ha kiválasztottad, hogy egy meghajtó legyen, akkor ismét jobb egér gomb az ikonra, megint virtulacddvd rom-->mount image.
    Erre kijön egy ablak: select new image fájl. Nah itt kiválasztod a 4. cdről az olyan nevüt, hogy:ind virtual disk, és ezen belül lesz sims2 mds. nah erre klikk, és kész. Indul a sims.
    Ha nem tudsz így sem építkezni, akkor a cd-vel van abaj, nálam hálistennek nincs ilyen, én jó helyről kaptam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_867895 (69)
     
  22. 2005. január 1. 21:0880.
    Virtuális modell/dollz nevelde!
    Válaszd ki a neked legjobban tetsző dollzt és vidd el vásárolni, bulizni, öltöztesd kedved szerint!
    Sőt akár Sztár is lehetsz! Legyél modell, divattervező, táncos, vagy amit csak akarsz! Nézd meg és nem bánod meg!
    Divatbemutatók és egyéb érdekességek várnak rád!
    Érdemes rákattintani
    www. mistycalstar. gportal. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Zee
    Zee
    2005. január 1. 17:0479.
    A szóközöket vegyétek ki.

    Sims függők: http://www. nlc. hu/forumkifejt. php?forumid=15053&id=134
    előzmény:
    Zee (78)
     
  24. Zee
    Zee
    2005. január 1. 17:0378.
    Magyarosítás: simmetria. uw. hu (nincs még teljesen kész)

    Cuccok: www. thesims2. thesimsresource. hu (regisztrálni kell, de ingyenes, és szerintem az egyik legmegbízhatóbb oldal)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_166259
    Torolt_felhasznalo_166259
    2005. január 1. 15:3277.
    imádom a Sims 2őt!mindig gótikus családokat csinálok, a tesőm a királylányos családokat szereti!hol/hogy tudnék hajakat, ruhákat stb letölteni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top