Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konta Barbara show

Torolt_felhasznalo_784698
Torolt_felhasznalo_784698
Létrehozva: 2004. október 1. 03:19
vélemények pliz
  1. 2004. október 1. 09:2275.
    Te biztos nem éltél falun munkanélküli segélyből. Vagy tévedek??
    előzmény:
    Lillaréka (71)
     
  2. 2004. október 1. 09:1974.
    Barbara - dobáljuk meg!

    Ezt a tizenéves fiamtól hallottam, és benne van a lényeg!
    előzmény:
    miamiu (69)
     
  3. 2004. október 1. 09:1973.
    Mondjuk az tény és való hogy akik faluban laknak azoknak jórészt kertes házuk van és egy kertes házban azért tényleg több a tennivaló mint tömbházban.
    előzmény:
    Lillaréka (67)
     
  4. 2004. október 1. 09:1872.
    Állítólag nem nagyon érdeklik a kritikák, vélemények. . . mert hogy még alig volt "pár" adás, és ebből nem lehet levonni következtetést. . . . aha. . . :)))))
    előzmény:
    miamiu (69)
     
  5. 2004. október 1. 09:1671.
    Nem a pénzen mulik. . . kizárolag. . . . moziban mi sem voltunk kb 1000 éve.
    De egy nagyvárosban is lehet találni akár ingyenes gyerekprogramot. . . . bármit.
    És bocsi. . . miért nem járnak az emberek könyvtárba?? Éves tagdij, bár nem tudom mennyi. . . de nem lehet olyan sok. . . . Olvasni miért felejtettünk el?
    előzmény:
    Arduinna (64)
     
  6. 2004. október 1. 09:1670.
    Szerintetek nem lehetne valahol (pl. tv2-n) véleményt írni, vagy nem érdekel senkit, hogy a tv nézők mit szeretnének nézni leginkább ???
    De azért kiváncsi vagyok meddig húzza a kiscsaj. . . :)))
    Kb. mint a KOKO abba a játékműsorban, hát valami szörnyű volt a nevére már sajna nem emlékszem :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. október 1. 09:1469.
    Sziasztok! Éppen tegnap gondolkoztam azon, hogy irok a Barbarának, miért nem maradt inkább a Barátok közt-ben. Ott még középszerű szinészként sokkel természetesebb és közkedveltebb volt. Utána jött a gyenge, unalmas Lazac, amiben ki akart ugrani, de most kapott egy még nagyobb lehetőséget. Amennyire csak lehet megjátssza magát, úgy érzi ő a főszereplő, a műsor rossz, a kamasz gyerekeim akiknek a téma szólna lazán kikapcsolják a TV-t, amint meglátják.
    Persze az újságok, meg sztárként emlegetik a csajt. Szerintem kész röhej az egész.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. október 1. 09:1368.
    Sziasztok! Éppen tegnap gondolkoztam azon, hogy irok a Barbarának, miért nem maradt inkább a Barátok közt-ben. Ott még középszerű szinészként sokkel természetesebb és közkedveltebb volt. Utána jött a gyenge, unalmas Lazac, amiben ki akart ugrani, de most kapott egy még nagyobb lehetőséget. Amennyire csak lehet megjátssza magát, úgy érzi ő a főszereplő, a műsor rossz, a kamasz gyerekeim akiknek a téma szólna lazán kikapcsolják a TV-t, amint meglátják.
    Persze az újságok, meg sztárként emlegetik a csajt. Szerintem kész röhej az egész.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. október 1. 09:1367.
    szoval Falu. . . . . Nagyon lelkes védönön. . . egy gyógytornász (Pesti származású) Anyuka segitségével, ingyenes baba mama tornát szervezett. Kik vettek részt rajta?? Lehet találgatni. . . a városi gyüttmentek. . . . akik még erre is ráérnek. Senki aki tösgyökeres falusi volt el nem jött. . . . Mert hogy van otthon elég torna. nos ! nem a torna , hanem a 4 fal közük kimozdulás és a beszélgetés miatt mentünk.
    előzmény:
    inmélius (63)
     
  10. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 1. 09:1166.
    Szorakoztatnak engem eleget a sarjaim, és szinvonalasabban mont a Mónika, Balázs vagy a Barbi. l
    előzmény:
    Lillaréka (62)
     
  11. Torolt_felhasznalo_761018
    Torolt_felhasznalo_761018
    2004. október 1. 09:1165.
    Azt hiszem ilyenkor mondja az öreg indián, hogy uff.
    előzmény:
    Lillaréka (62)
     
  12. 2004. október 1. 09:1064.
    Pesten is van kispénzű, aki nem engedheti meg a mozit, színházat magának. . . . .
    Ezeket a műsorokat az nézi, ai különben is vevő rá. Tök mindegy, hogy vidéki, vagy városi. . . .
    előzmény:
    Lillaréka (62)
     
  13. 2004. október 1. 09:0863.
    Vidék-nagyváros? Többen nézik ezeket a műsorokat vidéken. Szétnéztem szülőfalumban: egyszerű, iskolázatlan parasztemberek, kispénzűek, a minőségi éhezés mindennapos körükben (gyümölcs nyáron, tészta nap a hét 5 napján, mozgászegénység, stb. . . ). Telefonból csak az előfizetés nélküli, internetről az a vélemény, hogy jó lehet az, csakgép sincs, kezelni se tudom és drága; lenéznek és úri huncutságnak tartják, ha tornázni megyek, vásárlásaiknál cél a minél kevesebbe kerüljön kategória.

    Törődnek a másikkal - így van. És kedvenc műsoruk: a Mónika show, meg társaik, de ezek valamelyike feltétlenül. Meg valamelyik szappanopera tutira. Több személy egybehangzó véleménye (és tájszólása) szerint a "való életbül van merítve kislyányom a műsor".

    Nem ítélkezni kívánok - tényeket soroltam.

    Természetesen vannak a faluból olyan ismerőseim is, akik hánynak az ily műsoroktól:) Velem együtt. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. október 1. 09:0762.
    Azt mondtam. . . . . . Laktam 10 évet falun. . . életünk legnagyobb marhasága volt. . . . 3 honapja lakunk Győrben. hogy mennyi mindenröl maradtunk le. . . azt 1 óráig gépelhetném. . .
    előzmény:
    Lillaréka (58)
     
  15. 2004. október 1. 09:0661.
    Azért, mert ott is és városon is vannak értelmes, intelligens emberek. . . .
    Én is Zalából egy faluból származom és a közeli ismerőseim közül senki nem nézi a gagyisókat. . . . Természetesen, ismerek olyat aki nézi, de itt Pesten is. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (56)
     
  16. 2004. október 1. 09:0660.
    Biztosan elég fiatal vagy még, nem???
    Később majd talán más témák is érdekelni fognak :))
    előzmény:
    anita18 (25)
     
  17. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 1. 09:0660.
    Talán azért mert az ott lakó emberek a háztájival vannak elfoglalva inkább. . .
    Legalábbis az én rokonaim.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (56)
     
  18. 2004. október 1. 09:0659.
    Mint irtam a fiam már nagyon kamasz 15 éves, de fel van háborodva, hogy vasárnap délelőtt milyen rajzfilmek vannak. . . . .
    Én is fel vagyok háborodva. . . .
    Teljesen példa értékűnek veszik a kamaszok ezeket a műsorokat, vagyis az ott elhangzottakat!
    Butítják a népet, már akit lehet. . .
    előzmény:
    maszi (50)
     
  19. 2004. október 1. 09:0558.
    Azt mondta. . . hiába van igénye egy falusinak másra. . . . nem nagyon kap mást! a legtöb faluban nincs mozi. . . szinház sehol nincs. . . . Könyvtár se nagyon. . . . . intrnet se nagyon jellemző. . . . Ha nincs munkája, vagy csak keveset keres. . . . mit tud csinálni? Semmit. NBem engedheti meg magának, hogy moziba szinházba menjen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (56)
     
  20. 2004. október 1. 09:0357.
    nem, állítottad szembe egymással, hanem csak simán legagyiztad a vidékieket.
    Nem kérdezem, hogy honnan jöttél. . . . . .
    előzmény:
    SLaura (49)
     
  21. Torolt_felhasznalo_761018
    Torolt_felhasznalo_761018
    2004. október 1. 09:0256.
    Ha már te is kezded akkor lehet, hogy tényleg így van. De akkor miért nem ismerek ilyen embereket? Még a nagyon mély vidéken, Bács-Kiskun megyei kis faluban lakó anyósom háza táján se???
    előzmény:
    Lillaréka (52)
     
  22. 2004. október 1. 09:0255.
    Sziasztok!!
    És azt az adást láttátok amikor a Konta Barbarán saját arcképes felső volt?????

    Egyébként szerintem is eröltetett nagyon!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. október 1. 09:0054.
    Szerintem, ne magyarázkodj. . . . . Írtad, ahogy írtad, azon már úgysem tudsz szépíteni.
    Bocsánatkérés elfogadva, de most már csak magad alatt vágod a fát a további magyarázkodással. . . . . ;-)
    előzmény:
    SLaura (51)
     
  24. Torolt_felhasznalo_761018
    Torolt_felhasznalo_761018
    2004. október 1. 08:5953.
    Minden szót észrevettem és semmit nem emeltem ki. Egész konkrétan hülyeséget írtál, nincs mit magyarázni rajta.
    előzmény:
    SLaura (51)
     
  25. 2004. október 1. 08:5852.
    Hát én sikitófrászt tudtam vona kapni, amikor buszon, boltba, oviban, fodrásznál a valóságsó aktuális baromsága volt a téma, mindig. . a faluban.
    És a legtöbb emberrel nem is lehetett másról beszélni. . . . esetleg azokkal akik, mint mi városból mentek ki a falura, és volt igényük másra is. De hiába volt. . . jöhetett győrbe, hogy kielégitse az igényét. De ehhez ugye pénz is kell. egy munkát már nem találó, falusi. . . hiába akarna mást is csinálni. . . nem nagyon van rá lehetösége . . . . igy marad a tévé. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (45)
     

Címlap

top