Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konta Barbara show

Torolt_felhasznalo_784698
Torolt_felhasznalo_784698
Létrehozva: 2004. október 1. 03:19
vélemények pliz
  1. Torolt_felhasznalo_395957
    Torolt_felhasznalo_395957
    2004. október 1. 08:5751.
    És amit ebből nem vettél észre, az a "középréteg" és az "átlagos" szavak voltak.
    Bp-en és a városokban sem tartozik mindenki a középrétegbe és vidéken is vannak az átlagnál magasabb nívójú emberek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (45)
     
  2. 2004. október 1. 08:5750.
    Teljesen egyetértek Veled!!!!!
    Hol vannak azok régi idők, mikor a szünidőben jó kis gyermekfilmek mentek. Ma már hétvégén délelőtt olyan ócska gyerekrajzfilmek mennek nagytöbbségben, hogy nem engedem nézni a lányomnak. A kereskedelmi csatornákon már nézhetetlen a délutáni műsor, olyan emberek, élethelyzetek szerepelnek, olyan stílusban beszélnek, amit jó lenne, ha a gyerekek még csak véletlenül sem látnának meg. A Balázs-ban olyan fiatalok szerepelnek, akiket azt hiszem negatív példaként kéne inkább bemutatni.
    Még szerencse, hogy a lányom ezeket nem nézheti. Két-három ilyen műsort láttam, aztán úgy döntöttem, hogy soha többet délután nem nézzük a két kereskedelmi csatornát, még tévedésből sem kapcsolok oda.

    előzmény:
    banyoc@ (36)
     
  3. Torolt_felhasznalo_395957
    Torolt_felhasznalo_395957
    2004. október 1. 08:5449.
    Nem a várost és a vidéket állítottam szembe egymással, hanem a szellemi színvonalat jellemeztem, aminek Mo-on az átlaga a gagyisók szintjén van.
    A hangsúly a nagy átlagon van.
    előzmény:
    banyoc@ (43)
     
  4. 2004. október 1. 08:5448.
    juuj! naggggyon gagyi!! Mégha valami nivosat akernának utánozni, akkor még ok. . . . de a Monika vagy a Balázs showt???!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. október 1. 08:5247.
    pontosan! A kamasz fiam Duna Tv-t és Flimmúzeumot néz. . . Mert szerinte ott igaz, régi, néha fekete-fehér, de jó filmek vannak, amik az emberekről, a valós életről szólnak.
    és teljesen fel volt dobva, amikor a Liliomfit látta a Filmmúzeumban, hogy milyen szép volt régen a Balaton:)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200244 (39)
     
  6. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 1. 08:5146.
    Ehhez semmi köze, ki hol lakik szerintem. Hidd el a falusiak többsége sem nézi ezeket a gagyi müsorokat. . . .
    előzmény:
    SLaura (40)
     
  7. Torolt_felhasznalo_761018
    Torolt_felhasznalo_761018
    2004. október 1. 08:5045.
    "Mi nagyrész bp-i vagy városi középréteg vagyunk, de az eldugott vidéki falvak átlagos szellemi színvonala izsonyú messze van tőlünk, és ők vannak többen. És ezek igénylik az ilyen műsorokat, mert saját magukat látják benne. "

    ezt írtad
    előzmény:
    SLaura (40)
     
  8. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 1. 08:4944.
    Persze, mert értelmes ember gyomorrontást kap tőle jobb esetben. . .
    előzmény:
    Arduinna (38)
     
  9. 2004. október 1. 08:4943.
    Ne haragudj, de nincs ebben a Városi-Falusi felvetésben igazad, sőt felvetni sem kellett volna. . . . . .
    Nem földrajzi kérdés a gagyiság!
    Sőt! menj el egyszer egy kis faluba, és majd meglátod, hogy mennyire másabbak az emberek ( most mondom, hogy egy nagyvárosban élek) de amikor rokonoknál járok, igaz kis faluban, haza sem akarok jönni.
    Van minden, van közösség, törődnek az öregekkel, van szüreti bál, van kultúrház, ahol van mozi, könyvtár, stb, stbs. Minden ott van, csak kicsiben, és nem olyan "dizájnnal" mint egy nagyvárosban. És hidd el, hogy ezek az emberek NEM ülnek délutánonként a TV előtt és idétlen show-kat néznek, hanem vagy a munkahelyükön, vagy a házuk táján dolgoznak, vagy beszélgetnek egymással, és nem a Barbi show-ban elhangzottakról.
    Azt sem tudják mi az:)))
    előzmény:
    SLaura (31)
     
  10. 2004. október 1. 08:4942.
    sziasztok!! végigolvastam a topikot. . . érdekes volt. . . .

    Én már ott tartok, be sem kapcsolom a tévét. Ha a tévé nálunk bekapcsolva van, akkor a párom épp meccset néz.
    hiradót sem nézek. minek? itt a net.
    komolyan van egyáltalán értlemes müsor?
    esetleg a "legyen ön is milliomos" De ott néha falra másztam, mennyire alapvető kérdéseket nem tudnak emberek. Igy marad az origo kvizjátéka. . . agytornának.
    annyi minden más van. . . . a tévé lüke müsora helyett. Lehet olvasni esténként, a különböző idétlen sorozatok és ezerszer játszott filmek bambulása helyett. Vagy kártyázni, beszélgetni. . .
    Megveszem mindig a tvrhét ujságot. Elolvasom. . lesz e valami érdekes. aztán vagy megnézem, vagy elfelejtem.

    Akik nézik ezekez a gagyiságokat, azoknak nem akad jobb programja.
    amig falun laktunk, én is sokkal többet néztem a tévét, De nagyon utáltam, hogy nincs más! nincs könyvtár, internet. . . semmi. hiába lenne rá igény, nincs. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_761018
    Torolt_felhasznalo_761018
    2004. október 1. 08:4841.
    Én mondjuk nem vagyok értelmiségi és be is engedném azt a mérőt, de eléggé visszadobná az átlagukat. Az a napi 4-5 óra amikor megy a tévé, nem sokat mozgatná a dolgot. Ráadásul leginkább mese DVD-k mennek a gyerekeknek. Van 2 szomszédom akiknél szintén ugyanez van. Itt a faluban pedig kábeltévé is van, de a rajzfilmcsatorna is rémes.
    :-))))
    előzmény:
    Arduinna (38)
     
  12. Torolt_felhasznalo_395957
    Torolt_felhasznalo_395957
    2004. október 1. 08:4440.
    Én azt írtam, hogy a nagy magyar átlag a gagyisók szintjén van (akár BP-en, akár vidéken), és akik lázadoznak ellene (pl. itt az nlc-n), azok vannak kevesebben, ezért kicsi pl. a Jakupcsek nézettsége. Vagyis itt mi szvsz az átlag fölötti réteget képviseljük (márcsak amiatt is, hogy van internetünk, vagy olyan helyen dolgozunk) akár Bp-n, akár vidéken.
    Elnézést, nem szándékoztam senkit megsérteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (34)
     
  13. Torolt_felhasznalo_200244
    Torolt_felhasznalo_200244
    2004. október 1. 08:4439.
    National geographic, spektrum, discovery. . . tudom plusz pénz, de megéri.
    előzmény:
    banyoc@ (36)
     
  14. 2004. október 1. 08:4238.
    Olvastátok Árpa Attila könyvét??? Ő világosan leírja, hogy a nézettségi mutatók nem reálisak, mert a paneleket, amik mérik, hogy mikor milyen műsort néz a család, csak bizonyos réteg (kevésbé iskolázottak, kispénzűek. . . ) engedi be az otthonába. . . Az értelmiségi réteg szinte teljesen kimarad ebből. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_200244
    Torolt_felhasznalo_200244
    2004. október 1. 08:4137.
    pardon: bár
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200244 (35)
     
  16. 2004. október 1. 08:4136.
    Sziasztok!

    Remélem, hogy a TV csatornám műsorszerkesztői is néha olvasnak efféle fórumokat. . . Rájuk férne.
    Itt szépen le van írva, hogy mit ér és kit érdekel a műsoruk.
    Tudom: nem kell nézni. . . . . szabad választás elve alapján.
    Csakhogy bárhova kapcsolsz, mindenhol ezt látod, hallod. Az a kevés épelméjű, értelmes műsor mind éjjel van olyan időpontban amikor már nem tudom megnézni sem én sem a kamasz fiam.
    Ami az itteni hozzászólásokon kívül még fleháborít: ezt kapom a pénzemért! A kutyát sem érdekli, hogy én ezt meg akaro-e venni.
    Hiszen úgy vannak összeválogatva a csatornák előfizetési lehetőségei, hogy ezt a sok szart is meg kell vennem ahhoz, hogy értelmes csatornát is tudjak nézni.

    Szóval agyrém az egész, egy szinvonaltalan, értelmetlen, undorító, időnként az idegeket is korbácsoló gagyi szemét az egész.
    Jelentéktelen emberek jelentéktelen tudáukkal ontják a szemetet. Értelmes emberek is lessüllyednek erre a szintre.

    Nem nézem, csak néha látok belőlük, amig másik csatornát keresek, vagy esetleg megvárom az adott csatornán azt a műsort amit majd meg szeretnék nézni, de ennyi is elég. . .

    Valahol visszasírom a "Szünidei matinés" Cicavíziós korszakot. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_200244
    Torolt_felhasznalo_200244
    2004. október 1. 08:4135.
    Pár pesti vagyok, ezzel egyet kell értenem. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (34)
     
  18. Torolt_felhasznalo_761018
    Torolt_felhasznalo_761018
    2004. október 1. 08:3934.
    Na menjél már a budapestiségeddel meg a városiságoddal valahová léccike!!! Jártam ám a tesómnál aki az ötödik kerületben bérelt lakást és zengett a gang a gagyisóktól. Mindig az a hülye aki vidéki meg falusi?
    előzmény:
    SLaura (31)
     
  19. 2004. október 1. 08:3833.
    Konta Barbika szörnyű, azok a semmitmondó mondatai. Pl: "igeeen, és te is úgy gondolod, ühüm, persze. Szerintem egyetlen épkézláb saját mondata nincs. Affektál, és szerintem nem tudja, hogy kell egy-egy áthidaló mondatot, egy-egy bevezető mondatot mondani, a saját kis fejecskéjéből.
    Jó lenne, ha a fiatalok nyíltan tudnának beszélgetni olyan dolgokról amik érdeklik őket. Amíg ilyen műsorok lesznek, addig ez csak vágyálom marad számukra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. október 1. 08:3632.
    Ugye ezt Te sem gondolod komolyan????? Városban és vidéken is vannak intelligens és kevésbé intelligens emberek. . . Nehogy már aszerint ítélkezzünk, hogy hol él valaki!!!!
    előzmény:
    SLaura (31)
     
  21. Torolt_felhasznalo_395957
    Torolt_felhasznalo_395957
    2004. október 1. 08:2831.
    Szerintem ha lecserélték a Jakupcsek műsorát erre, akkor az azt jelenti, hogy kicsi volt a nézettsége, ettől meg azt várják, hogy nagy lesz. Mert a ker. -i TV-kben csak a nézettség számít.
    Sajnos nem olyan a nagy magyar átlag, mint mi, vagyis azok, akik itt az nlc-n a gagyisók ellen lázadunk.
    Mi nagyrész bp-i vagy városi középréteg vagyunk, de az eldugott vidéki falvak átlagos szellemi színvonala izsonyú messze van tőlünk, és ők vannak többen. És ezek igénylik az ilyen műsorokat, mert saját magukat látják benne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 1. 08:1930.
    A Jakupcsek müsora komoly mindennapi problémákkal foglalkoztak. Persze mindenki igényessége szerint válogatja mit néz a tv-ben. . . . .
    előzmény:
    anita18 (25)
     
  23. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. október 1. 08:1729.
    Biztos sok gagyishowt nézett. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771506 (24)
     
  24. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2004. október 1. 08:1428.
    Biztos van nézettésge ezeknek a műsoroknak, és ha valaki panaszkodik rájuk (pl. magazinok olvasói leveliben9, a válasz: nem kötelező nézni. Megnyugtató, mi? :/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771506 (26)
     
  25. Torolt_felhasznalo_771506
    Torolt_felhasznalo_771506
    2004. október 1. 08:1327.
    JA és nem csak sztár vendégek voltak ennyire nézted a műsort!

    Végülis ha te jobban szereted a kamu témákat kamu szereplőkkel, ha szereted hogy hülyének néznek. . .
    előzmény:
    anita18 (25)
     

Címlap

top