Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Balea termékek

Vivibaby
Létrehozva: 2004. szeptember 13. 20:15
Sziasztok!

Szeretitek a Balea termékeket? Melyiket próbáltátok már? Mik a tapasztalatok? Én eddig a kézkrémjüket és az ajakápolójukat próbáltam csak, azok jók. Dezodorok, krémek, feszesítő krémek milyenek?
  1. Torolt_felhasznalo_848111
    Torolt_felhasznalo_848111
    2004. szeptember 27. 13:3451.
    csak csatlakozni tudok a többiekhez, én is szinte már mindent kipróbáltam, majdnem minden csúcs.
    A Jessa tampont nyugodtan lehet használni (egyébként nem értem miért az OB a sláger, a Jessa TÖKUGYANAZ, ugyanúgy bordás, selymes felületű, stb)
    A tiszt. betétek ragasztója gyenge, de szerintem tangabugyiban NINCS betét ami nem csavarodna össze.
    Fogkrém, lábkrém, testápoló, fogkefe, vatták, tamponok, öblítő, vízlágyító, WC spray - már minden tesztelve, minden szuper.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_484973
    Torolt_felhasznalo_484973
    2004. szeptember 27. 13:0950.
    Köszönöm! Minden véleményre kívácsi vagyok!
    előzmény:
    vuk79 (49)
     
  3. 2004. szeptember 27. 13:0449.
    Szia!

    Bár nem engem kérdeztél, de válaszolok én is. Nekem nagyon bevált a Balea hajdúsító hajhabja nagyon szerettem (most egy másikat használok ugyan, de nem a minősége miatt)
    Viszont kipróbálásóta használom (már a harmadik dobozzal fogy) a Balea hajformázó krémje, ami nekem nagyon bejött, mert sokszor piszkálom a hajam, de a többi nem zsíros formázót mindig sikerül kisimogatnom a hajamból, ez viszont tartós és nagyon jó!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_484973 (48)
     
  4. Torolt_felhasznalo_484973
    Torolt_felhasznalo_484973
    2004. szeptember 27. 12:5448.
    Sziasztok!
    Írtad, hogy jó a Balea hajhabja. Én még nem mertem venni, de tényleg olyan jó? Nekem vékonyszálú, tartás nélküli hajam van, elég macerás. Szerinted van olyan jó, mint a márkásabb nagy nevek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149180 (16)
     
  5. Torolt_felhasznalo_917773
    Torolt_felhasznalo_917773
    2004. szeptember 21. 05:3147.
    A fórum elején kérdezte valaki, hogy milyen a feszesítő testápoló: nekem nem jött be. Miután bekentem magam, kb. 20 percen keresztül kellett volna mozdulatlanul állnom, akkora talán beszívódik. . . . . és olyan nagyon ragacsos. . . . . .

    Egyébként én is szeretem a Baleát, amit eddig kipróbáltam, mind szuper. (legutóbb például WC tisztító rudat vettem, DenkMit-citromos 99 Ft, és az egész nap érezni lehet a citromos friss illatot, nem úgy mint a Bref-nél, ami kb. 400-500 Ft-ba kerül. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. szeptember 21. 00:4346.
    Sziasztok!
    Én is nagyon szeretem ezeket a termékeket. Én évekkel ezelőtt ismerkedtem meg velük, itt nálunk még nem lehetett kapni, de egy ismerősöm Németo-ból rendszeresen hozott mindenféle eladnivaló dolgokat és akkor vettem először Balea termékeket.
    Én szeretem a tusfürdőt, a Jessa tampont én is rendszeresen használom, a papírzsepi és a Wc papír csak innen való nálunk, és nagyon szeretem a nedves törlőlendőt, ami abba a kék-fehér dobozkában van. Én az autóban tartom, meg utazásoknál is hsznát veszem. AZ 1. számú kedvencem viszont a mosogatószer : csak 1 csepp kell 5 l vízbe, nem szárítja a kezem, nem foltos az edény (pedig az egyéb mosogatószereket egyáltalán nem bírom, csak a zöldbékást: Cif, Ajax, PUr BRRRRR).
    A tisztasági betétekkel mindig csak szemezek, de sosem próbáltam még. Talán majd most.
    Viszont jól nézzétek meg, hogy milyen termékben mi van, mert a múltkor olvastam egy cikket az E számokról és ha jól emlékszem Baleás termék is volt a listán. Nem akarok - reklámot csinálni, de ha jól emlékszem vmi arckrém volt. Vhol a neten van egy lista, ahol le van írva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. szeptember 20. 21:5245.
    Sziasztok! Én is mondtam még az elején, hogy a papírszepijük ugyanolyan jó, mint a zewa, de nemrég feldedeztem, hogy van tízesével csomagolt zsepi is, annak soft und sicher balsam a neve, kicsit illatos és nem piros, hanem sárga csík van a csomagolásán. Naaaa, hát az valami isteni! Még náthásan is. Meg jó a sminklemosó korong, bébi fültisztító-pálcika is. Ha náthás vagyok, a babakrém csodákat tesz az orrommal. A tampon és tisztasági betét szerintem is ugyanolyan jó, mint a nagy márkák.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. szeptember 16. 08:2744.
    Sziasztok!
    Meg tudjátok nekem mondani, hogy a Denk Mit mosóporból milyen kiszerelések vannak? Tegnap voltam a DM-ben, de nem volt csak 1, 5 és 2 kilós. Szokott lenni nagyobb is? Néztem a polcokat és nem láttam üres helyet, hogy csak ki lett volna fogyva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_957626
    Torolt_felhasznalo_957626
    2004. szeptember 15. 16:3743.
    én is szeretem a Balea termékeket :)
    Most ezek vannak itthon:
    testradiros tusfüdő, testápoló spray, bőrradír, pattanásra való kence, szőrtelenítés utáni nyugtató kém, arctisztító tej
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872520 (41)
     
  10. Torolt_felhasznalo_479599
    Torolt_felhasznalo_479599
    2004. szeptember 15. 15:4842.
    Jaj, ne is beszéljünk e szuper DM termékről. :( Pont tegnap vettem a Westendben egy Balea hajwaxot.
    Ma reggel használtam a használati útmutató szerint egy babnyi mennyiséget. És olyan lett a hajam, mintha bekentem volna libazsírral. Iszonyú. Megyek haza, és hajat mosok. Reggel sajna nem volt időm erre.
    Egyébként nem rossz a Balea. Pl. a samponja, és hajpakolása kifejezetten jó. DEEEE Balea wax NO!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872520 (41)
     
  11. 2004. szeptember 15. 14:4241.
    Sokféle Balea-t próbáltam már, és mind jó volt:
    hajlakk (szuper jó)
    zselé
    kézmosó
    wc papír
    pzs
    arclemosó zselé
    tusfürdő
    fürdőolaj (ez nagyon jó volt)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. szeptember 15. 14:3940.
    Igen, olyanom nekem is van. -))) Télen csodákat művelt a számmal . . . nagyon jóóó:-))) (és nem is kerül 2 millióba:-))))
    előzmény:
    B_Noemi (39)
     
  13. 2004. szeptember 15. 14:3539.
    Nekem a Blistex nevű ajakápolójuk jön be, a legjobb. Krémes, és ha ki van száradva a szám, és bekenem, szinte érzem, ahogy feltölti a szám. Szuper.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_702075
    Torolt_felhasznalo_702075
    2004. szeptember 15. 12:0438.
    Szerintem is nagyon jó a papírzsepi és a wc-papír, és én szemfestéklemosóból és arclemosó tonikból is csak Baleát veszek, mert sokkal olcsóbb, mint a többi, és tök jó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. szeptember 15. 11:4537.
    Nem ezt a márkát, hanem a Rossman felíratú gyógyszertári üveges cuccait használom. a szemránckrémei( vitaminos, hypoallergén)nagyon jók.
    Nekem jobban beváltak mint a nagy márkák. Fiatalabb korban szerintem bőven elég. A lemosója is jól tisztít, és nem szárít.
    előzmény:
    iszlipók (36)
     
  16. 2004. szeptember 15. 10:4936.
    tarmékek=termékek
    előzmény:
    iszlipók (35)
     
  17. 2004. szeptember 15. 10:4735.
    Igaz hogy ez a topik a baleról nyílt, de használ valaki rossmanos saját tarmékeket? Asszem rival de loop névre hallgat és egész dizájnos. Vannak azok is ilyen jók vajon?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_804528
    Torolt_felhasznalo_804528
    2004. szeptember 15. 10:3834.
    Az ilyen sajátmárkás termékeket ugyanazok a cégek gyártják, mint a márkás termékeket. Hogy ez a DM esetében a Nivea gyártója, arról biztosat nem tudok, de nagy rá az esély, hisz mindkettő német. Az áruházak, boltok (DM, Spar, Tesco) a sajátmárkás termékeket olcsón adják, pl. maguktól nyilván nem kérnek polc- és reklámdíjat, valamint a márkát sem kell megfizetned, így a beszerzési ára is alacsonyabb kell legyen. Ezek a termékek nagyon jó vevőcsalogatók, hiszen csak náluk, az ő boltjaikban kaphatók.

    Más: a Jessa tamponok tényleg jók, szerintem minőségük megegyezik az OB-val és valóban féláron van ahhoz képest.
    előzmény:
    iszlipók (30)
     
  19. 2004. szeptember 15. 10:3733.
    Sziasztok!
    Ajakírból én is Baleat használok, szerintem is jobb mint a Labello.
    Szeretem a mini termékeket is, mert pl. ha fitnessbe megyek, legalább nem kell egy nagy tusfürdőt cipelni, hanem csak azt a kicsit.
    Most vettem egy Balea kristálydeót, próbálgatom, elég jónak tűnik, bár már nincsenek nagy melegek.

    Ha tényleg ilyen jó a papírzsepijük, akkor én is kipróbálom, mert abból egyedül a Zewat szeretem amikor meg vagyok fázva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_678821
    Torolt_felhasznalo_678821
    2004. szeptember 15. 10:3032.
    Akkor most említem az ajakírt. Az egyetlen, amitől nem szárad ki jobban a szám (mint Labello, Bebe, stb. ) a fehér, érzékeny bőrr evaló ajakír. Szuper és olcsó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. szeptember 15. 10:2631.
    a carefree is nagyon jó. . .
    előzmény:
    iszlipók (29)
     
  22. 2004. szeptember 15. 09:5830.
    Az is elhangzott már egy másik topikon, hogy a ezeket a dm-es saját termékeket a nivea gyártja. Ez tényleg így lehet? Hogy mondjuk ugyanolyan jó, csak nem kell a márkanevet megfizetni?
    A denkmit-es tisztító és takarító szerek, öblítők tényleg abszúl megérik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. szeptember 15. 09:5529.
    Arról tud valaki nyilatkozni, hogy ezek a jessa tisztasági betétek (csakis azok), szóval ragadnak-e rendesen. Mert nekem az a tapasztalatom hogy a legtöbb talán az allways/alldays nem, fél nap múlva bizony leválik a bugyiról és nem csak nyáron pl izzadság miatt, egyszerűen szarul ragad már elnézést és adott esetben elég kellemetelen ha az ember nem tudja megigazítani. Mondjuk erobikon. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_900863
    Torolt_felhasznalo_900863
    2004. szeptember 15. 02:1128.
    Nostehát, a Jessa termékek ugyanolyan jók mint a többi "márkás" cucc. Kb amióta lehet kapni én azokat használom. Tusfürdőik és a krémszappanjaik verik a nagyobb márkákat, a testápolóik is jók, és vannak babaápolási szerek is (sárga a csomagolásuk), és a popsikendőtől a fürdetőig okésak. A Dontodent fogápolási kollekciójuk is szuper. Vannak még a DM-nek háztartási tisztítószerei is és azok is remekül beváltak. Az áraik meg nagyon kedvezőek. Én csak ajánlani tudom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_887150
    Torolt_felhasznalo_887150
    2004. szeptember 15. 00:1627.
    aleszka és Vivibaby!

    Szerintem nyugodtan próbáljátok ki! Én már több mint egy éve használom a Jessa termékeket (miután az előtte csak OB-t használó nővérkém is átszokott rá :-), és csak jót tudok mondani róla. És ahogyan azt vmargo is említette, a többihez képes gyakorlatilag féláron adják. . .

    Az ajakírjukat még nem említette senki, de én azt is szeretem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_750540 (25)
     

Címlap

top