Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Érzékeny bőr smink???

Sügérke
Létrehozva: 2004. szeptember 8. 10:50
Sziasztok!!!

Totál ki vagyok akadva, mert rendkívül érzékeny a bőröm...úgy két hónapja hámlik a szemhéjam és viszket, nagyon kellemetlen :-((( rászántam magam elment bőrgyógyóhoz és egyértelműen ilyen kozemetikumok okozzák az allergiát nálam.
Na most, nagyon karikás a szemem és nem tudom..ill. akarom megtenni, h ne használjak dekorkozmetikumokat...na értitek :-))
Viszont már a következők nem jöhetnek szóba: Astor, Maybelline, Clinique(!!!), Oriflame, Avon, Max Factor..kb. ennyit próbáltam, de egyik sem vált be :-(( és most el vagyok keseredve....ha valaki tud még ajánlani vmit, tegye meg!!!
Köszönöm

Ui: és ne gyertek a hiúsági kérdéssel...harminc fele már nem változik meg az ember lánya :-)))
  1. 2019. Április 1. 22:1732.

    Bőrgyógyásszal beszéltél már? Dr. Bálint Ágnes tudom ajánlani. 

  2. 2005. Április 5. 14:4131.
    La Roche Posay-t próbáltad már? Írtad, hogy a Vichy nem jó, de ez talán. . . Ha külföldön jársz, nézz körül gyógyszertárakban vagy nagy bevásárlóközpontokban, ahol van önkiszolgáló gyógyszertár, mert neki is vannak dekorkozmetikumai.
    előzmény:
    Sügérke (25)
     
  3. 2005. Április 5. 11:3630.
    A smink pontos neve

    i. d. Bare Escentuals Makeup
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. Április 5. 11:3329.
    Bare Escentuals dekor kozmetika van Magyarorszagon? Ugy tudom az szuper erzekenyeknek is jo. . . Legalabbis mar hallottam nagyon erzekeny börut aki agyon dicserte.

    En magam nem tudom milyen, az en böröm nem reagalt meg eleteben sminkre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. Április 5. 11:3128.
    Az Oriflamenek van egy új kráme:Swidis Care érzékeny bőrre. Azt próbáltad már?Nincs benne se tartósítószer, se színezék, se fényvédő pontossan az iritációk és allergiás panaszok miatt.
    Szia, klandika.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_780571 (27)
     
  6. Torolt_felhasznalo_780571
    Torolt_felhasznalo_780571
    2005. Április 5. 11:2127.
    Sziasztok, én már rengeteg arckrémet kipróbáltam, Vichyket, Amwayt, Avon, Lorealt, Garniert, mindegyiktől kiütéses lettem.
    Ajánljatok valamit, de csak úgy, ha ki lehet próbálni és nem kell megvenni súlyos ezresekért, hogy utána vagy a kukában landoljon vagy valamelyik barátnő élvezze:)))
    Legutóbb egy 6300. -Ft-ot Vichyt (Myokine)próbáltam ki, két percen belül kiütött, pedig állítólag hipoallergén. A gyógyszertári krémek is csak ideig-óráig használtak. . .
    Várom a tanácsokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_838440 (20)
     

Címlap

top