Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Narancsbőr és társai

Torolt_felhasznalo_141091
Torolt_felhasznalo_141091
Létrehozva: 2004. augusztus 31. 19:23
Sziasztok!
Tudom, hogy sokan szenvedünk narancsbőrtől, striáktól, és túlsúlytól! Azt is tudom, hogy sok pénzt áldozunk ezek megszüntetésére. De mit kapunk a pénzünkért? Ebben szeretnék segíteni! Rengeteg olyan fogyasztó szalon müködik ahol csak a pénztárcánk lesz vékonyabb, de mi nem, sőt van ahol az egészségünket sem kimélik! A legtöbb módszert ismerem, tudom, hogy kell helyesen alkalmazni és mit várhatunk tőle. Az ismert 1 alkalommal 1 konfekció méretet fogyhat reklám szlogent felejtsd el! Most kérdezheted, hogy miért írom mindezt és honnan a tudás!
A saját fogyasztó szalonom védelmében! Sokan azért nem mernek már semmilyen valóban hatásos módszert kipróbálni, mert már sok pénzt dobtak ki feleslegesen! Nem a saját üzletembe akarlak becsalni, azt szeretném, hogy ha valamit ki akarsz próbálni úgy menj bárhova, hogy tudd mi kell, hogy történjen veled, mit várhatsz a kezeléstől! Így nem " vághatnak át " és talán visszatér a szakma becsülete amiből a végén én is profitálhatok!
Kérdezzetek szivesen válaszolok!
Ha valakit érdekel részletesen leírom a kezeléseket!
  1. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. szeptember 2. 18:4226.
    :((((( lehet, hogy hetekig, vagy egy-két hónapig?? jééézusom. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (24)
     
  2. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. szeptember 2. 17:5825.
    Szia Szilvinyu!
    Az én vélemenyem az, hogy minden mozgást érdemes kipróbálni, sose tudhatod, hogy neked mi az ami bevállik! Nem lehet (sajnos ) semmire azt mondani, hogy ez aztán mindenkinek egyformán tuttira bejön.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214857 (21)
     
  3. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. szeptember 2. 17:4924.
    Szia kismac!
    Amíg nem méregtelenítődik a szervezeted addig számíthatsz erre a melléktünetre! Tudom, hogy kellemetlen, de megéri. Azt nem lehet előre tudni, hogy meddig tart, felgyorsíthatod a folyamatot ha valami méregtelenítő kúrát tartasz.
    Szia
    Mónika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324955 (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. szeptember 2. 13:2923.
    szia Mónika!!
    nagyon köszi a választ, végre kiderült, hogy miért nézek ki úgy egy hete, mint egy tizenhárom éves:((((((((
    szóval ez elmúlik? azóta - időhiány miatt - nem voltam újra, de mennyi ideig számíthatok ilyen kellemetlen tünetekre? mert ha sokáig, akkor nem veszem meg a bérletet! Pedig amúgy nagyon szimpi a dolog. . .

    várom a válaszod!!! köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (7)
     
  5. 2004. szeptember 2. 08:5922.
    Szia!
    Én caleneticseztem, de sztem igazából nem formál :-(
    A kondi termet ajánlanám neked is! Mert sokféle gépen, sokféle gyakorlatból ki lehet hozni egy olyan edzéstervet, ami nem terheli túl a szóban forgó problémás részeket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214857 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_214857
    Torolt_felhasznalo_214857
    2004. szeptember 1. 22:5421.
    Van egy kis porckopás a térdemben, nagyon kattog ha tornázom, sőt a csípő-izületem is iszonyú hangokat hallat időnként :-(
    Nekem milyen sportot tudnál javasolni?
    Úszás kizárva a pocsék bőröm miatt :-((
    A hastánc bejött, de attól valszeg nem fog lemenni a cellulitiszem. A calanetics milyen? Érdemes kipróbálni?
    előzmény:
    dirnixx (20)
     
  7. 2004. szeptember 1. 21:5120.
    Sziasztok!
    Az én véleményem szerint a narancsbőrön CSAK a sport és a megfelelő táplálkozá segít!
    A hugom manő kozmetikai szalonban, jó gépekkel, jó anyagokkal dolgozik és szerinte is maximum kiegészítének jók ezek a dolgok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. szeptember 1. 21:2419.
    Szia Mónika! Engem is érdekelne, hogy hol vagy megtalálható, mert egy korábbi munkahelyemről egy kolléganőm már járt ilyen kezelésre, és tényleg sokkal szebb lett a bőre. Akkor még nekem nem volt rá szükségem , de most már igen. Én is Próbálkoztam már a cellulit elleni krémekkel, nem sok sikerrel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (13)
     
  9. Torolt_felhasznalo_354741
    Torolt_felhasznalo_354741
    2004. szeptember 1. 14:2518.
    Szia Mónika!

    Sürgősen tennem kell valamit saját magamért, amíg nem késő; kérlek írj priviben tájékoztató anyagot, s ha Budapesten, vagy környékén vagy; már indulok is Hozzád!
    köszi
    Üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. szeptember 1. 13:2617.
    Szia Mónika!

    Kérlek nekem is válaszolj az email címemere: aiida@freemail. hu
    Szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerül ez a vákumos kezelés, tényleg olyan jó-e?, hány alkalom kell, hogy használjon, és még azt is szeretném megtudni, hogy az infraszauna árthat e nekem, mivel sajnos elég sok vékony ér van a lábamon, (seprűvéna vagy mi) amit lézereztetek is. Szóval hogy a meleg levegő nem e hoz elő több ilyen kis eret. Köszönöm a válaszodat! Ja és hogy hol van a szalonod. Én újpesti vagyok. . . ! Szilvi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. augusztus 31. 22:1916.
    rendben, bocs ha sürgetően hatottam, de olyan izgatott vagyok :))))
    szm már csak holnap olvasom el, de előre is köszi a válaszod
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (15)
     
  12. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. augusztus 31. 22:1615.
    Rögtön válaszolok! de csak 2 kezem van és gépem :)))
    előzmény:
    lina29 (14)
     
  13. 2004. augusztus 31. 22:1314.
    engem érdekel, miért nem válaszolsz privire???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (13)
     
  14. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. augusztus 31. 22:1013.
    Sziasztok! boszimnak is.
    Szerintem. amit több éves tapasztalat támaszt alá, a narancsbőrre a leglátványosabb SPM vákum. MÁr 2 -3 alkalom után látható a javulás, de csak akkor ha legalább a 2 liter folyadékot ( leginkább szénsavmentes ásványvíz vagy gyógyteák formájába ) megisztok! Ez azért fontos, mert hiába vákumozunk, minden salakanyag bekerül a nyirokrendszerbe, de ha nem isztok onnan már nem tud kikerülni! Fontos tudni, hogy egy teljes test kezelés 1 óra időtartalmú, van 40 és 25 perces kezelés is, de ezek csak egy-egy testrészre számolt idők!
    A stríák is halványodnak az SPM-től, de nem túl mérvadóan. A stríákra az ultrahang nagyon hatásos, lévén a legmélyebbre ható kezelés, illetve a kontúr fásli is nagyon hatékony. Ezekről amit tudnit kell az az, hogy az ultrahang 1 alkalommal max 15 perc időtartalmú lehet, ahol ennél több ott valószínű, hogy a gép alapvetően arc ultrahang kiegészítve test kezelésre alkalmas programmal ami kisebb teljesítményű, hát? mindenki döntse el maga! Minden test tekercselésnél, kontur fáslinál a felhasznált alapanyagok nagyon lényegesek ( ha olyat akarnak rád kenni amit te is megtudnál venni valamelyik illatszerben azonnal gyere el, mert biztos rossz helyen jársz)
    Ha címre, árakra vagytok kiváncsiak priviben kérdezzétek úgy válaszolok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_259731 (2)
     
  15. 2004. augusztus 31. 21:4012.
    szia
    Írtam neked privire, megkaptad? Repesve várom a válaszod:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. augusztus 31. 21:3111.
    Ahogy már írtam, elfelejteni a nikotint, koffeint, szénsavas üditőket! Minden zuhanyozásnál speciális szivacs vagy kefe segítségével jól átmasszirozni a próblémás területeket, hogy a vérkeringés jól beinduljon, legalább 15-20 percig!
    Vannak már egész jó otthon használható készitmények, a vérbőséget okozó krémek jók!
    A méregtelenítés elengedhetetlen és a sok folyadék, mert a méreganyagok vízelettel és verejtékezéssel távoznak.
    előzmény:
    Krisie (4)
     
  17. 2004. augusztus 31. 21:2710.
    Szia! Tényleg elárulhatnád, hogy hol van a szalonod, és mivel foglalkozol! Érdekelne a dolog. Én 27 leszek, vékony vagyok, de a narancsbőröm sajnos nem múlik. Pedig sportolok és kencézek. Tavaly jártam vacu stepre, az egy fél évre rendbe tett, de most megint csinálnom kellene valamit. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (1)
     
  18. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. augusztus 31. 21:199.
    Szia!
    Csak kitartás, menni fog!
    A méregtelenítés elengedhetetlen! Aki jobban hajlamos rá az elfelejthetti a nikotint, koffeint, szénsavas üditőket ha látványos javulást szeretne!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_353573 (6)
     
  19. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. augusztus 31. 21:128.
    Szia!
    A te korosztályodnak még semmi kezelést nem ajánlanék, krémeket használhatsz, vannak nagyon jók!
    De sajnos ez eléggé alkati kérdés. Zsiros testápolók és leginkább gyógyszertárban kapható speciális krémek, megelőzésként is használni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392114 (5)
     
  20. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. augusztus 31. 21:057.
    Szia kismac!
    Nyilván nem fogok sírva könyörögni, hogy ne gyere az én üzletembe, de elsősorban azt szeretném, hogy helyre tegyem a dolgokat az emberek fejében!
    Nem fogok semmi olyat írni ami ugyan még senkivel nem történt meg, de nagyon jól hangzik.
    Szóval, infraszauna: itt az infra sugarak hatnak, tehát semmi köze gőzös szaunákhoz, nem terheli a szervezetet. Az infra sugarak 4 cm mélyre hatolnak a bőr alá, 50-60 fokon fejti ki a hatását gyakorlatilag a "gyógyító láz " állapotába hozza a testet sejt szinten. Mint mindent ezt javasolt kúra szerűen használni.
    Méregtelenítésre nagyon jó, de mellékhatásként előfordul, hogy az első időben tele leszel pattanásokkal ( a méreganyag igy is ürül a szervezetből), a bőr nagyon látványosan javul, bársonyossá vállik és a narancsbőr is javul! A szakirodalom említi a az alakjavulást, fogyást, de én ezt nem tudom alátámasztani!
    Ami szalonokban elképesztő hiba, hogy tekercsben küldik a vendéget az infrába! 1, a jó tekercselés elég szoros, mi lesz a vérkeringéssel?, 2, ha laza a tekercs és krémeket használnak az meg teljesen fölösleges, mert a szaunának a lényege, hogy belülről kifelé hat, a hatóanyagokat meg bejutatni szeretnénk, ez így ellent mondás. , nem? Ha csak simán az a cél, hogy a fólia alatt jobban beinduljon az izzadás az rendben van, de akkor csak az infrát kéne fizetni, de nem még egy komplett test tekercselést!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324955 (3)
     
  21. Torolt_felhasznalo_353573
    Torolt_felhasznalo_353573
    2004. augusztus 31. 20:556.
    szia!

    31 éves vagyok, van egy kislányom. A szülés előtt is volt narancsbörőm a combomon, most a hasamon is van. Az Avon narancsbőr elleni krémjét használom naponta, és emellett hetente 2x alakformáló tornára járok.
    KÉrlek, mondd, hogy hamarosan híre-hamva sem lesz a nararncsbőrnek!!!!!

    Kriszti
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (1)
     
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. augusztus 31. 20:335.
    Szia!
    Én még csak 13 éves vagyok, egyébként nagyon vékony, de az utóbbi 1 évben a hirtelen növéstől kicsíkozódtam. Lehet ez ellen tenni valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. augusztus 31. 20:094.
    nekem a lábamon +a popsimon kezd el narancsbőr féleség lenni meg lehet ettől otthoni modszerekkel valahogy szabadulni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. augusztus 31. 20:023.
    Szia Mónikaa!

    Attól függetlenül, hogy nem tudom, Te most reklámozni szeretnéd magad, vagy sem, nagyon örülnék, ha írnál az infraszauna hatásairól!

    Köszi előre is:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (1)
     
  25. 2004. augusztus 31. 19:332.
    Szia!
    Fiatal korom ellenére sajnos már én is tapasztalom a narancsbőrta fenekemen és striákat a belső combomon. . már nagyon szeretnék megszabadulni tőlük. . tehát elárulod, hogyan tudnátok segiteni rajtam, és természetesen, milyen árért?
    Előre is köszi!
    Ja, és merre van ez a szalon?Budapesten?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141091 (1)
     

Címlap

top