Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológia

éva1960
Létrehozva: 2004. augusztus 30. 20:13
Sziasztok! Én 5 éve végzett asztrológus vagyok, nagyon szívesen és sokat foglalkozom asztrológiával. Úgy vettem észre, hogy sokan érdeklődnek iránta, és sok tévhit van vele kapcsolatban. Szívesen beszélgetek érdeklődökkel, és szívesen válaszolok, már amire tudok. Ha valamire nem tudok, azt meg szoktam mondani. Némely dolog rejtve marad előttünk, mert lehet, hogy nincs itt az idő, vagy jobb ha nem tudjuk. Viszont vannak dolgok , melyeket nem árt előre tudni,hisz így tehetünk ellene.
  1. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 28. 18:502201.
    Ó nálam még annyi sem mint nálad. Herceg lehet,hogy éppen most született meg és cirka 30 év múlva találkozunk (addigra lehet,hogy feladom az elveim a fiatalabb pasikat illetőleg),vagy esetleg egy szanatóriumban kúrálják a bácsit,de remélhetőleg legalább miliomos ha mán öreg (kérdésedre a válasz tehát :zabothegyezek továbbra is.)  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_122871 (2200)
    2005-09-28  13:16
  2. Torolt_felhasznalo_122871
    Torolt_felhasznalo_122871
    2005. szeptember 28. 13:162200.

    Jó ötlet ez a 20. feleség dolog! Eddig eszembe se jutott, de lehet, hogy lassan ez marad az egyetlen logikus megoldás!... :)

    (bár val. színű állandóan féltékeny lennék a többi 19-re!

    És veled mi újság herceg-fronton D@lma?..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (2197)
    2005-09-28  12:22
  3. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 28. 12:242199.
    Istenem..ennyire lelki deffektusos pasit..mindegyik anyafóbiás. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_122871 (2195)
    2005-09-28  10:54
  4. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 28. 12:232198.
    egyetértek, olyan pasi kell akire fel lehet nézni.Vagy ezért-vagy azért de ne legyen egy kis nyikhaj akit nekem kell anyuka szárnyai alól kivezetni. 
    előzmény:
    asztrogida (2194)
    2005-09-28  10:41
  5. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 28. 12:222197.

    Szia!

    Hát nekem elég votl egyszer az a négy évvel fiatalabb.Nálunk is csak engem zavart a dolog, őt nem.Mondjuk nekem nincs lakásom,se kocsim szóval itt egy szinten álltunk,csak éppen elképzelésekben meg érettségben nem(érzelmi érettség..nagyon gyerek volt még).Azért remélem nem haltak ki az egyedülálló 30-as pasik mert sírva fakadok..Vagy elmegyek egy arab országba 20.feleségnek 

    Reméljük legközelebb több szerencsével jársz herceg ügyben. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_122871 (2192)
    2005-09-28  09:29
  6. 2005. szeptember 28. 11:252196.

    Sziasztok!

    Győrben tudtok ajánlani asztrológust? 

    Ysike

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_122871
    Torolt_felhasznalo_122871
    2005. szeptember 28. 10:542195.

    szia!

    Jaj, tök jól megfogalmadtad: "bölcsebbek" - igen, igen, igen!!!!! Ez az!!!! :) - és "vezetnek" - igen, igen, igen!!!!!! ::)) 1000 százalékosan egyetértek, pont erről van szó pasi-téren!!!!!

    Amúgy, igen tudom, hogy ez sem véletlen: töröm is a fejem a tanulságon!... ?.... Arra jutotta, hogy nem kell többet olyan pasi, aki "anyukaként" bánik velem - lsd. előző kapcsolatom.. - mert én A NŐ szeretnék lenni a pasi életében!!!!

    Sajnos ugyanis az előző barátomnak az anyjával nagyon komoly lelki problémái voltak, ezért egy idő után én "helyettesítettem" az anyát az életében!... Ennek elég vacak "megnyilvánulásai" voltak, főleg pl. szexuális téren: havonta max. 2-szer voltunk együtt - és ezt 6 évig., t.hát nem csak az elején!!.. Hát ezt nem kívánom egy felnőtt egézséges nőnek sem! Nagyon imádott, meg szeretett, meg ragaszkodott, meg minden, csak nem KÍVÁNT meg, mint nőt!.... Egy idő után elég komoly önértékelési zavaraim alakultak ki... na mindegy nem traktállak ezzel titeket!...

    Szóval: mindezek után tudom, hogy ez az édes 23 éves mit is akar nekem tanítani!...

     

    előzmény:
    asztrogida (2193)
    2005-09-28  10:39
  8. 2005. szeptember 28. 10:412194.

    Szia!

    Volt szervezve egy olyan tali is, ahol állítólag 25-30 fő volt, csak én ott még a nicknevüket sem ismertem volna az emberkéknek, sőt azt sem tudom milyen témában beszélgettek előtte.....így azért én sem mentem volna  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (2191)
    2005-09-28  09:14
  9. 2005. szeptember 28. 10:392193.

    Szia!

    Hogy mik vannak  pedig állítólag véletlenek nincsenek, úgyhogy te sem véletlenül botlottál ebbe a 23 éves legénykébe. Azt azért megértem, hogy nincs kedved neked vezetni és irányítani, meg tényleg nagy a különbség, de arra majd neked kell rájönni, hogy miért került az utadba  

    Én is azokat a férfiakat szeretem, akikre fel lehet nézni, akik ha nem is intelligensebbek, de bölcsebbek mint én, és szeretem ha tudnak vezetni az életben (nem irányítani!!) 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_122871 (2192)
    2005-09-28  09:29
  10. Torolt_felhasznalo_122871
    Torolt_felhasznalo_122871
    2005. szeptember 28. 09:292192.

    sziasztok!

    Hát képzeljétek most meg belebotlottam egy 23 éves pasiba...!

     Igazán nem értem őt miért nem zavarja 7 év korkülönbség , ha egyszer engem BAROMIRA zavar!!! ... És igazából az a legnagyobb probléma, hogy miközben én itt állok lakással, kocsival, állással ("egzisztenciával", közben ő még anyukájával lakik, és kvázi semmije nincs: állást is most keres, mert fogalma sincs,hogy mit akar kezdeni magával.... !

    Ne értsétek félre, nem "leszólásból" írtam ezeket, mert pl. 23 évesen még én is bőven nem-dolgoztam, meg semmim nem volt, mert még egyetemre jártam...! - Csak az a baj, hogy már NEM ITT tartok (és ezért keményen megdolgoztam!!), szóval, azt várom egy pasitól, hogy ha nem is jár "előttem" (bár ez lenne az ideális...!), legalább ne "mögöttem" járjon, mert nem akarok én lenni a "húzóerő"...! Miért olyan nagy baj, ha fel akarok nézni egy pasira, és szeretném BIZTONSÁGBAN érezni magam, és azt szeretném, ha ő lenne A FÉRFI!?.....

    (és nyilván nem is konkrétan a korával van baj, hanem azzal, hogy még nagyon az "elején" jár az életének!... Mert pl. biztos van, aki már 23 évesen önálló céget vezet és tök érett, stb... de azért ez a ritka kivétel...!) 

    De lehet, hogy én vagyok a bolond/ vagy az is lehet, hogy a világ már csak 23 évesekkel van tele, mert a 30 éves pasik mind elkeltek.....!!!

    Na mindegy, szegényt majd v.hogy leépítem/persze kedvesen, nem vagyok szenya...

    Hát gondoltam megosztom veletek a legfrissebb tapasztalataimat pasi-fronton...!

    És tudjátok az az érdekes, hogy megint tanultam v.mit: mert azt vettem magamon észre, hogy olyan "anyukás" érzéseket váltott ki belőlem ez a srác, és ez hasonlít ahhoz, amilyen a volt barátommal volt a viszonyom 6 évig....! És ez szörnyen elrettentett, mert egyet már megtanultam: ILYEN szitut nem akarok többet!!!!

    - vagy szerintetek túl sokat várok az élettől?!...

     puszi,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 28. 09:142191.

    azt hittem voltatok vagy 20-én .Bár igazán jót akkor lehet beszélgetni ha nincsenek túl sokan.Akkor mindenki szóhoz jut és így jobban megismeritek egymást. Automata van  két helyen is, csak elég hamar kifogy a zseton,így nem csodálom,hogy kóválygott az illető...

    Jaja nem  az autóvezetéstől parázom,hanem a vizsgától.Akkor még az a tudásom is elszáll ami addig volt...Utálom amikor teljesíteni kell.Az egész vizsga egy baromság.Miért ne állhatnék meg szlalom közben?A való életben amúgy is ritkán szlalomozol max.kikerülsz valamit és vissza.Na meg,hogy tolatás közben miért csak egyszer állhatok meg?Ez is egy baromság.A többinek azért van értelme,de kicsit szörszálhasogatás(minek kettesbe váltani a pályán mikor a forgalomban úgyis tudnom kell sebességet váltani..).na mindegy majd kisül.

    előzmény:
    asztrogida (2190)
    2005-09-27  16:00
  12. 2005. szeptember 27. 16:002190.

    Összesen 6-an voltunk a végén. De úgy négyen állandóan  Az 5. emberke az sokat kóválygott, mert automatát kereset, hogy pénzt vehessen ki, ezért mindig vissza-visszatért, és egy másik srác meg csak később jött, úgy a tali vége előtt fél órával....de ők ketten valakinek az ismerősei voltak, tehát nem tagok  és ők nem voltak rákok, de azért szívesen láttunk mindenkit.... 

    És ne parázz a vezetéstől  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (2189)
    2005-09-27  15:49
  13. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 27. 15:492189.

    én meg örülök neki,hogy ilyen jól sikerült a tali.A vízesésnél mindig van találkozó így a rizikó is elég nagy,hogy nem ahhoz mész akihez(megint magamból indulok ki). .Voltl már olyan,hogy egyik barátommal találkoztunk ott és akkor még nem kontaklencséztem,a hemüvegem meg levettem mert bepárásodott és idegesített.Na gondolhatod,hogy gúvasztottam a szemem,hogy felismerjem az illetőt.

    Elég alapos vagy,hogy mindekitől fotót kértél,én tuti csak a telószámát kértem volna el mindenkitől.Valahogy a kézenfekvő dolgok nem szoktak eszembe jutni.Hányan voltatok összesen?

    jaja már megint kezdem a parát a vezetéstől,de most igyexem nem túlzásba vinni.Csak nem vágnak már megint meg.  

    előzmény:
    asztrogida (2188)
    2005-09-27  08:19
  14. 2005. szeptember 27. 08:192188.

    Hali!

    A tali úgy zajlott, hogy előtte kértem mindenkitől, hogy küldjön egy képet magáról, én is küldtem. Aztán megbeszéltük a westend bejáratánál a vízesésnél a talit. Egy lány ott volt, szerencsére őt felismertem képről, egyből oda is mentem hozzá. Erre utána megcsörgettek telefonon (számot is cserélt mindenki), és így rám is rámismertek  úgyhogy nem kérdeztél hülyeségeket.... 

    Pont az volt a jó benne, hogy hamar feltaláltuk magunkat, és ment a beszélgetés magától.  Úgy néz ki olyan jól sikerült a tali, hogy már októberre egy kirándulást szervezünk, valószínű Visegrádra  Lehet oriknál is ugyanilyen simán ment volna minden, max. mindenki egyszerre akart volna beszélni, hogy mindenki más ráfigyeljen  

    Örülök, hogy jól megy a vezetés, csak így tovább, és koncentrálj, akkor meglesz biztos a vizsga is  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (2187)
    2005-09-26  16:10
  15. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 26. 16:102187.

    jaja királyfinak tábla..hát nemtom én már tűzjátékkal is próbálkoztam de valahogy direkt másfelé megy a piszok..na mindegy majd a saját különbejáratú királyfim szerez magának egy térképet és majd szépen megtalál magától különben így járt (én meg úgy )

    Na a fagyiért már megérte a tali. A pasik amúgy is jobban feltalálják magukat ilyen szituban,de azért gondolom idővel felolvadt a légkör és ment a csevej.

    Megbeszéltétek,hogy x órakkor y helyen a nemtom milyen cukrászdágban(étteremben,kávézóban)találkoztok és akkor?Ahogy magamat ismerem tutira rossz asztalhoz léptem volna hehehehe.Vagy volt valami kitűzőtők,amiről felismertétek egymást?(bocsi ha hülyéket kérdezek de kivi vagyok.&nbsp.

    Na egy oroszlán találkozó nemtom hogy zajlott volna(lehet,hogy volt csak én nem tudok róla és már volt).Csomó egomán alig bírta volna túlharsogni a másikat 

    rutin..hát sajna  a mulkorira is a fél friss jogsisok pompomozott nekem és nem jött össze.Le is törtem mint a bili füle.Hátha az asztrológiás topik több szerencsét hoz.Szóval pénteken délelött fogok vezetni.Most pl tök jól ment múlt pénteken(csak egyszer indítóztam rá az oktató kocsijára amítől menten megőszült).De ettől a kis malőrtől eltekintve magamhoz mérten szuper voltam 

    előzmény:
    asztrogida (2186)
    2005-09-26  15:19
  16. 2005. szeptember 26. 15:192186.

    Szegény, nem irigyellek, én tavaly nyáron jártam így, de kolleganőm is, vagy 2hetente elkaptunk valami vírust, vagy fertőzést, aztán egy hétig gyomorfájás...

    Hát majd leszel oly kedves kitenni egy táblát annak a hercegnek, biztos azért nem talál oda, tessék megcsinálni a táblát  

    Egyelőre nem tervezek semmit, ha lesz is valami, majd csak hét vége felé úgyis. 

    Ez az, hogy én is tartottam a talitól a vadidegen emberek miatt, de szerencsére jól sült el. Végül is velem korabeli volt mind, mindegyik iskolázott, dolgozó ember, aki érdeklődő is...mondjuk az egyik srác találta fel legjobban magát, mi meg sokszor csak hallgattuk, meg bólogattunk, de így volt jó  Na meg ugye a csokiöntetes fagyi, amit kaptunk  

    Majd szorítunk a rutinra, melyik nap lesz???

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (2185)
    2005-09-26  15:03
  17. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 26. 15:032185.

    na ez jó hétvégi programnak hangzik.Én összeszedtem valami nyavaját és felváltva fájt a fejem meg a gyomrom .

    Na meg pöntyögtem a szakdolimat bár nem haladok vele inkább csak retrográd(nekem ez a szó baromira tetszik&nbsp

    Persze közben várom a szőke herceget aki barna de úgy látszik marhára eltévedt.Juszt sem fogok tenni érte semmit(mármint nem kezdeményezek)mert szokás szerint elmenekül... Na hát ennyi dalmóca eseménydús élete.

    Erre a hétre egy rutinvizsgát(második próba)tartogatok valamint...ezt mind.Ha kapnék fizut akkor tudnék menni fodrászhoz vagy kozmihoz így viszont be kell sűrítenem jövőhétre ami persze már így is elég sűrű..hüle Murphy.

    Neked?TErvek a hétre?

    Érdekes lehetett a találkozó,én valahogy hülyén szoktam érezni magam idegen emberek között ezért nem is nagyon preferáltam eddig az olyen csoportos talikat.Mert gondolok valakiről valamit aztán kiderül,hogy tök más.Egy internetes társkeresőnél is gáz,de itt is kb ugyanaz a szitu.Persze nem ebből kéne kiindulni,hanem hogy milyen szimpi emberkék vannak itt a netten

    előzmény:
    asztrogida (2184)
    2005-09-26  10:08
  18. 2005. szeptember 26. 10:082184.

    Sziasztok!

    Szép napot mindenkinek! Hogy telnek a napok? 7végén mi volt?

    Én pénteken taliztam másik fórumosokkal, rák-tali volt elvileg bár egy mérleg, meg még nem tudom milyen jegy becsúszott.  De nagyon jót beszélgettünk. Azt hittem kicsit visszafogott lesz a társaság rákok lévén, de olyan igazi jó kis családias lett, pedig még nem látta senki a másikat, most volt az első ilyen tali....

    De már várom a következőt, nagyon kellemes pozitív csalódás volt  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 23. 08:132183.
    Mindjárt elolvasom a privit.Na igen az étkezésre én is igyexem odafigyelni,bár tegnap pl a pénztárosnő mondhatni kiröhögött mikor bio joghurtot vettem-nézegette,hogy mi a fene ez..és hogy miket találnak ki.Csak tudnám miért én éreztem hülyén magam ezután a beszólás után.. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_122871 (2180)
    2005-09-23  07:59
  20. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 23. 08:112182.

    Szia!

    Mondjuk úgy kimondottan télieket nem vettem mert inkább rétegesen öltözködöm télen is.Vettem két inget az Orsay-ban,és egy felsőt a Mangóban(olivazöld,V nyakkivágással).Na meg két piacos farmert-nagyon babák .Jaaa meg cipőt őszre(Daichman-ban,vagy hogy a túróba írják).Kb ennyi.Így meg jól elvertem a pénzt(bár felsőt kellett vennem mert nem sok volt),szóval jövő hónapban pl nem megyek vezetni. 

    előzmény:
    asztrogida (2179)
    2005-09-22  15:46
  21. Torolt_felhasznalo_122871
    Torolt_felhasznalo_122871
    2005. szeptember 23. 08:022181.

    Ja azt meg el is felejtettem megkérdezni D@lma, hogy milyen felsőket meg pulcsit vettél? Téliket?...

    Én most a Promod-ban néztem ki ezt tök jó felsőt - meg néhány bizsut, de azt most tutira nem fogom megvenni..! - / a Mangóba meg már be sem merek menni!! ...

    (Nem vagyok ám sznob liba, nyugi: szoktam pl. az Ázsiában is vásárolni...!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_122871 (2180)
    2005-09-23  07:59
  22. Torolt_felhasznalo_122871
    Torolt_felhasznalo_122871
    2005. szeptember 23. 07:592180.

    szia! írtam neked privit arról amiről beszéltünk!...

    Kiscit megnyugodtam, hogy nem csak én szórom el állandóan a pénzem hülye ruhákra...! (meg stb.-re:)  Bár most már iszonyúan próbálok arra figyelni, hogy beosszam valahogy és tényleg maradjon mindig jó minőségű és egézséges (meg FINCSI) kajákra is!!! pl. itt ez a hihetetlen ősz, és rengeteg gyümölcs van a piacon - olyan szép most a piac, nem?!

    Ezért igyekszek TUDATOSAN figyelni ezekre!... Hát nem mindig sikerül...!

    a.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (2176)
    2005-09-22  12:15
  23. 2005. szeptember 22. 15:462179.

    És milyen rucikat vettél???

    Én is vettem 2 felsőt, + 1 pulcsit  meg majd cipő is kell (na az tényleg nincs, csak sportcipő) csak nem fogok kapni....mert szeretnék csinosat, de hát ugye a 176 centi mellé már nem igazán vehetek magasabb sarkút, márpedig mindegyik szinte olyan, ami kicsit is nőies....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (2178)
    2005-09-22  15:27
  24. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2005. szeptember 22. 15:272178.

    Sziaaa!! 

    Na csak összeröffenünk.Jó,hogy mondod a feketeerdőt..erről eszembe jutott a vakondtúrás és a kilimandzsáró amiről múltkor beszélgettünk de aztán jól elfelejtettem megcsinálni.Asszem fizuig várni kell,hogy megvegyem az alapanyagokat mert szokás szerint a küszöböt rágom(nana aki olyan hüle,hogy inkább rucikat vesz mint kaját..az megérdemli).Fú most úgy ennék tortát (kívánósdalmi)

    előzmény:
    asztrogida (2177)
    2005-09-22  13:09
  25. 2005. szeptember 22. 13:092177.

    Sziasztok lányok!  

    Én is rég jártam erre. Nekem holnap lesz suliban beiratkozás Miskolcon....legalább egy nap távol a megszokott munkahelytől  

    Sajnos lottó ötöst még én sem nyertem, különben nem itt ülnék  

    Ma vettem Dr. Oetkeres feketeerdő tortát, azt fogom szombaton megcsinálni, és bár azt mondják hogy nem lehet elrontani, én még életben semmilyen sütivel nem próbálkoztam, csak főzéssel, így vannak némi aggályaim....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top