Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi a divatos idén ősszel?

Dema
Létrehozva: 2004. augusztus 28. 18:18
Sziasztok!

Lassan el kellene dönteni mindenkinek mit vegyen őszre.Mivel nem tudok dönteni nálam a divaté az utolsó szó.Tényleg a safariidén a menő? Remélem nem.
Várom az ötleteket :-)
  1. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. augusztus 29. 01:3057.
    UGYE DIVAT A HEGYESS ORRRR??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_633068
    Torolt_felhasznalo_633068
    2004. augusztus 28. 21:4556.
    Mert kell igy lehurrogni ezt a kislanyt???????? :(

    Ugyanugy divtos a hegyes orru, mint a tompa orru cipo, a mini tusarok es a rendes tusarok, a lapos talpu, meg a nem-tudom-hogy hivjak teli magassarok, hosszuszaru csizma, stb. Szoval eleg nagy a valasztek. (Vannak szines cipok is. ) Szinekben sotet zoldet, malyvat, lilat, bordot, feketet, barnat, szurket, rozsaszint. Anyagban kordbarsony, barsony, gyapjuszovet, muszlin, (muanyag-szeru)csipke. Szep premgalleros telikabatokat lattam. Engem is erdekel a divat, bar nem majmolom, megsem tartom magam, uresfeju, sekelyes libanak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. augusztus 28. 20:3755.
    a BALETTCIPOK. . . , megtalaltad a helyes szot!:-) Ezeket emlegettem, amikor a 80-as evek oszi cipodivatjara gondoltam. . . Ezek a legdivatosabbak, de en kihagyom oket. . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_685003 (54)
     
  4. 2004. augusztus 28. 20:3254.
    Én úgy tudom a mályva lesz divatos és a balettcipők, vagyis a hegyes orrnak annyi. Most a tompaorr lesz a menő!:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 28. 20:2753.
    Meg a lilás, bordós árnyalatok és a barna is divat lesz. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. augusztus 28. 20:2752.
    Szia Dema, en az olasz divatról írhatok neked. 10 éve a divatszakmában dolgozom. Szafari nincs. AMi Olaszorszagban tetszik nekem Magyarországgal ellentétben, hogy mindenki önálló egyéniségként öltözködik. A divat éppoly sokszínü amilyenek mi vagyunk. Mindenki megtalálja a neki megfelelő csinos darabot. Az alapvető szín idénre a mályva a lila, sötét zöld. A cipő orra is szerencsére változatos van hegyesorrú, ahogy a böbe baba orr is megtalálható. Itt Magyarországon szerintem kisarkítják a divatot. . :-(
    előzmény:
    Dema (1)
     

Címlap

top