Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvőre keresekhelyszín t

nuti33
Létrehozva: 2004. augusztus 28. 11:33

Sziasztok! Hugom jövő nyári esküvőjére keresnénk lehetőleg Budapesten, vagy közvetlen közelében egy normális árakon dolgozó éttermet vagy vendéglőt, amit jó szívvel ajánlanátok kb. 70-100 főre. Tisztaság, hozzáértő pincérek, üzletvezető, finom ételek, nem luxus ár. Előre is köszi.
  1. 2004. szeptember 8. 13:3932.
    Elérhetőség??
    előzmény:
    Éva/Kisp. (31)
     
  2. 2004. szeptember 7. 14:4731.
    Nem tudom megnézed-e még a topicot, de azért elmondom, hogy Sláger Rádiós zenét játszó együttest ismerek, akik nem játszanak drágán most volt egymás után két esküvő is amelyen játszottak. Az egyik Kispesten, a másik pedig Rákosborzasztón ( azért írtam ezt, mert nem tudom pontosan csak azt hogy a Pesti út vonalán volt) egy foci pálya éttermében (nagyon rendes, kulturált hely, jó kajával) A Kispesti étterem is jó, csak kicsit borsosabb, viszont frekventáltabb helyen van. Ez a zenekar elsősorban 60-70 évek külföldi és magyar számait játsza, meg is lehet őket hallgatni ha érdekel. Idei áron 60-70 eFt. + kaja és ital négyen vannak. És azt tudni kell hogy a Sláger R. zenéje élőben az igazi.
    előzmény:
    nuti33 (7)
     
  3. 2004. szeptember 7. 14:3830.

    Nagyon köszönöm a segítségeket. Megsasolom a rendezvényszervező oldalt, és 1virág22 Nektek hol volt az esküvőtök? Itt Pesten? Megfelel 70-100 főre? Árak? Zene? Ízletes étkek? Felszolgálás színvonala? A hely tisztasága? Írj róla légyszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_774178
    Torolt_felhasznalo_774178
    2004. augusztus 31. 15:1329.
    www. rendezvenyszervezes. lap. hu
    Itt minden van, kategóriákból tudsz választani. Külön van rendezvényhelyszín kat. És van egy kereső, ahova ha beírod a város és a létszámot, kiad egy csomó helyszínt fényképekkel és telefonszámmal együtt. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 31. 13:5928.
    Szasztok, msot léptem be erre az oldalra és ha bárkinek segítség kell a lagzival kapcsolatban kérdezzen nyugodtan, mert a mi esküvőnket teljes egészében szinte én intéztem én jártam utána a helynek stbstb egy fél évvel előre elkezdtem szervezni, de tuti is lett minden:-)Szóval ha van valami akkor kérdezzetek nyugodtan!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_430227
    Torolt_felhasznalo_430227
    2004. augusztus 31. 12:2327.
    milyen fura h egyetlen pasi sem szol hozza :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top