Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anális szex

moira
Létrehozva: 2004. augusztus 27. 11:48
Sziasztok!
Erről a témáról már ezer gondolatot hallottam. Nektek mi a véleményetek?
Élvezetes? Undorító? Fájdalmas? Kellemes? Veszélyes? Perverz? Teljesen normális?
  1. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. augusztus 28. 00:2976.
    most igaza van Nórának
    előzmény:
    i.nora (75)
     
  2. 2004. augusztus 27. 23:0275.
    Nem vagy Te egy kicsit beteg?

    nem kampányolok mellette, sem ellene! Mindenkinek szíve-joga, hogyan él szexszuális életet. Csak annyi az ostoba ember, azt hiszik ez új keletű, divat, az utóbbi időben állandó téma szinte, hgoy felvilágosítottam csak őket, hogy ősidők óta van. Annyira buták a lányok, hogy még azt sem tudják, hogy a szex nem korfüggő, azt hiszik, hgo ya szüleik nem élnek szexuális életet. Pedig a szülőknek azlenne a dolguk, hogy felvilágosítsák a lányaikat, ne itt beszélnének hülyeséget.

    Nem szoktam a szexaszuális életemet kiteregetni, nem is fogom, mert az mindenkinek magánügye.
    előzmény:
    Főniksz (74)
     
  3. 2004. augusztus 27. 22:3674.
    Mi van, megtetted te is, hogy kampányolsz itt mellette? Egy hete még aberráltnak minősítettél :-)))))
    Ideírom egy írótárs kellemes megfogalmazását, ami egybecseng az enyémmel, csak ő finomabban fogalmazott:
    "Lehet benne némi igazság (sőt inkább sok), hogy akinek az eszecskéje folyton az anál-szex körül forog, az nem véletlen. Némi elfojtott vágyak. . "
    Erre írtam én, hogy látens buzik. Szartúrók-
    előzmény:
    i.nora (73)
     
  4. 2004. augusztus 27. 18:0473.
    Olyat szerinten senki nem írt, hogy minden valamire való ember csinálta!!!

    Rosszul olvastál!!!

    Azt írták, hogy volt mindig és ez nem új taéálmány.

    És mond, miért elképzelhetetlen, és undorító, hogy esetleg, sőt jó, hogy a szüleid szerették egymást, az abból is látszik, hog yTe megszülettél.

    Vár vannak olyan szülök sajnos, akik a gyereküknek ha egyáltalán beszélnek róla neki, akkor rossznak, tehernek mondják, talán azért , hogy idejekorán visszatartson a szexuális élet korai elkezdésétől, de azokat az az eszméket, vagy elképzeléseket gyirsan vetkőzd le, mert nagoyn elronthatod az életedet.

    Nem azt írtam, mielőtt megint felháborodsz, hogy jó az amiről a topic szól, csak vannak párok azik szeretik.
    előzmény:
    Infrapiros (56)
     
  5. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. augusztus 27. 17:5872.
    ja, vagy igazi szex is lehet, de utána elmennek nődokihoz hártyát csináltatni, vagy nászéjszakán bikamájat tesznek a hüvelybe, vagy megvágják az ujjukat és ügyesen bevérezik az ágyat, esetleg a levágott állat vérével kenik be előre van varrriáció kérem, ezeket a móccereket nem ma találták, ki igen régen is szexeltek az emberek bűnös okból is és a papák is szexeltek a mamákkal:)
    előzmény:
    Lia2004 (71)
     
  6. 2004. augusztus 27. 17:4971.
    Az arab lanyok is igy csinaljak. Ezt "mindenki" tudja. A szuzhartya miatt. . :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (69)
     
  7. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. augusztus 27. 17:3370.
    még az is jó amikor a pasi egyik ujja a hüvelyben másik a popsiban van
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (69)
     
  8. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. augusztus 27. 17:3069.
    van egy könyv a szerelem imaszőnyegén cimmel, bban is szó van benne a kora középkori kinában jászódik, állitolag azért találták ki ezt a fajtát, hogy a szüz lányok is szexelhessenek, anélkül, hogy elvesztenék
    előzmény:
    i.nora (37)
     
  9. Torolt_felhasznalo_615334
    Torolt_felhasznalo_615334
    2004. augusztus 27. 16:1968.
    Nem tudom mit nem értetek?:-) Van ilyen! Hogy a gyerek annyira felnéz a szülőre , hogy nem tudja elképzelni sem , hogy azok még esetleg 50 - urambocsá' 60-70 évesaen is ilyen "csúnya " dolgot művelnek!Mert ezeket CSAK kizárólag fiataloknak "találták ki"! :-DDDDD
    előzmény:
    SalsaNyusz (64)
     
  10. 2004. augusztus 27. 15:1767.
    Gondolom majd visszajön egy másik nick-kel:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873438 (65)
     
  11. 2004. augusztus 27. 15:1666.
    Ez a világon a legviccesebb!!! Any+apa azért szülők, mert van gyerekük, nem? Sőt! Valaha ők is gyerekek voltak, és nekik is volt anyukájuk és apukájuk! Tehát éltek szexuális életet, mert anélkül aztért valljuk be, nehezen menne a dolog. Fura, hogy egyes emberek roppant okoskodva azt feltételezik, hogy a Föld lakosságának kb. 95%-a, aki felnőtt korú, és már rendelkezik 1-2 poronttyal, az szent, és már meg se kívánja a másik nemet!!! Kissé feloldhatatlan ellentét, nemde?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. augusztus 27. 15:1465.
    64
    Szerintem őt már nem látjuk viszont. . .
    előzmény:
    SalsaNyusz (64)
     
  13. 2004. augusztus 27. 15:0764.
    Persze hogycsinálja apánk anyánkkal. Mi ebben az undorító?
    előzmény:
    Infrapiros (56)
     
  14. 2004. augusztus 27. 15:0463.
    Ezt tényleg nagyon jól megfogalmaztad! :)
    Infrapiros! Én például a szüleimről azt sem tudom elképzelni, hogy egyáltalán éltek szexuális életet, de hogy mégis arra itt vagyok én és a testvérem példának! Az pedig, hogy mit és hogyan csináltak/csinálnak nem rám tartozik.
    Csak azt tudom, hogy elég buta dolog valamiről azt állítani, hogy hú de gusztustalan dolog, ha nem is ismered! Mert ennyi erővel gusztustalannak kellene lennie a hagyományos szexnek is, az orálisnak meg főleg!!! Téged ezek is undorral töltenek el?
    előzmény:
    hemming (59)
     
  15. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. augusztus 27. 14:5862.
    61
    Ezzel megnyugtattad. . . :o)
    előzmény:
    FHB (61)
     
  16. FHB
    FHB
    2004. augusztus 27. 14:5661.
    Mi abban olyan szörnyű, ha apu anyuval? Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem szűznemzéssel születtem, így természetesnek tartom, hogy a szüleim egymással nemi életet élnek. És nem hiszem, hogy csak misszionárius pózban és csak a gyerekgyártás kedvéért. Nyugodj meg, a te szüleid is mocskos állatok az ágyban, legalábbis, ha jó a szexuális életük :)
    előzmény:
    Infrapiros (56)
     
  17. Torolt_felhasznalo_296817
    Torolt_felhasznalo_296817
    2004. augusztus 27. 14:3760.
    teljesen egyetértek. . . . . . . ez így kerek.
    előzmény:
    hemming (59)
     
  18. 2004. augusztus 27. 14:3159.
    Az ember könnyen elítéli azt, amit nem ismer. Ha tapasztalatból beszél, és negatívak az élményei, elfogadom a megvetést. De egy elképzelt dologról mondani lesujtó véleményt, az szerintem a legnagyobb emberi butaság. A félelem érthető. Ha az ember nem próbálja. A távolságtartás és egyfajta "undor" is. De igazi véleményt szerintem senki ne mondjon addig, amíg nincs személyes tapasztalata. Én is féltem, kezdetben elég sok ellenvetésem volt, de a szerelem, a másikba fonódás vágya mindent le tud győzni. És mindent lehet emberi módon, értelmes lényekhez méltóan csinálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_296817
    Torolt_felhasznalo_296817
    2004. augusztus 27. 14:2558.
    Nem azt vitatjuk most, hogy kinek jelent undort vagy ki élvezi. . . . . . aki nem szereti vagy ilyen-olyan oknál fogva nem is próbálta hát ne éljen vele. Akik próbálták azok adják tovább a tapasztalataikat olyanoknak akik érdeklődnek. Ez is undorító ? Nem arról van szó, hogy bárkit meg akarnánk győzni ennek a helyességéről. Mindenki más neveltetést kapott és más az izlése. Ez a szeretkezési forma terjedőben van miféle okokból most nem vitatjuk, de ha már élünk vele akkor nem mindegy hogyan és milyen feltételek betartásával. 20 évvel ezelőtt én sem tudtam még mi ez és azt sem, hogy ebben is meg lehet találni ugyanazt az örömöt mint a normális szeretkezésben. . . mi több itt nem kell félni a teherbe eséstől. De senkit nem lehet erre kényszeríteni. Mint ahogy arra sem, hogy naponta ugorjon le egy gumikötélen a hídról. Aki kipróbálta és megtapasztalta az érzést és jó volt neki leugrik újra és újra. . . . . akinek halálfélelme volt az soha többet. Ez is ilyen. Ha fájdalommal jár nem kell csinálni. De ha élvezettel akkor hálószobán belül már senkinek semmi köze hozzá. Két emberre tartozik. És a szex is olyan ami folyamatosan fejlődik, kiköveteli a változatosságot. De vannak emberek akik ezt nem igénylik és ezt is el kell fogadni mint a homoszexualitást vagy leszbikusságot. Ezért elítélni valakit nem szabad. Nekem ez a véleményem függetlenül attól, hogy én használom-e ezt a fajta szexet a párkapcsolatomban vagy sem. Ami jó és ami mindkettőnek jó az miért undorító ? Mert a társadalom elítéli ? Mert ugye erről van szó. Ha valaki előáll egy új dologgal első reakció tuti biztos az ellenszenv. . . . . csak kevesen kezdenek el gondolkozni és kipróbálni. . . onnantól két táborra szakad a dolog. . . az ellenzőkre és a kedvelőkre. . . . . miért épp a szex lenne kivétel ?
    előzmény:
    Infrapiros (56)
     
  20. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. augusztus 27. 14:2057.
    56
    Bocs, szerintem olvasd el még egyszer a topicot.
    Hányan mondták, hogy nem undorító? Voltak páran. Ennek ellenére azt mondod: elismertétek. Nem. Nem ismertük el. Voltak, akik elismerték, voltak, akik nem.

    "KÉPZELJÉTEK EL".
    Elképzeltem és még mindig nem találok benne semmi undorítót. Azért, mert a szülők is csinálták?
    Nem értem, szerintem ott próbálsz összefüggéseket találni, ahol nincsenek. Inkább mondd azt, hogy szerinted undorító.
    előzmény:
    Infrapiros (56)
     
  21. Torolt_felhasznalo_794205
    Torolt_felhasznalo_794205
    2004. augusztus 27. 14:1256.
    Helló,

    Elolvastam a topicot, és látom: annak ellenére, hogy szörnyen undorító dolog (ezt elismertétek), amit nem is lenne muszáj csinálni, mégis szinte mindenki azt mondja, hogy teljesen oké.

    Ezek szerint tehát teljesen elfogadott, mindig is szokás volt, és minden valamirevaló ember csinálja. Hát köszi. Ezek szerint tehát a szüleink is. Apánk, anyánkkal. Vagy mással. KÉPZELJÉTEK EL! Na, még mindig nem undorodtok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. augusztus 27. 14:0055.
    54
    Még valami. Szerintem ha valaki izgul, hogy mit hozott ki, akkor nem kell feltétlenül nézegetni kihúzás után, milyen lett :o)
    előzmény:
    hemming (53)
     
  23. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. augusztus 27. 13:5854.
    52
    Szerintem arra célzott tomika47, hogy akkor hozhat ki valamit, ha nem voltál előtte vécén és nem tisztítottad ki magadat. Ez teljesen logikus egyébként. Miért ne hozna ki valamit, ha az benn van?
    Ha alaposan kitisztítod magadat, nem lesz ilyen gond szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771506 (52)
     
  24. 2004. augusztus 27. 13:5553.
    Sziasztok!
    Én még sose tapasztaltam, hogy "kihúzott volna valamit". De ez is testalkati kérdés szerintem.
    A másik: annyira bensőséges kell legyen az egész, és az élmény is akkora, hogy egy esetleges baleset, vagy utólagos "mosakodás" nem fogja elvenni a párod kedvét sem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_771506
    Torolt_felhasznalo_771506
    2004. augusztus 27. 13:4952.
    Szerencsére én még sose kaptam beöntést !

    Kihúz valamit? Atya ég kezd elmenni akedvem és szerintem ha ez történne neki is elmenne a kedve. .

    Neked olyankor nem szokott ?
    Mert az még hagyjám , hogy olyan lesz kicsit de ez , hogy kihúz valamit !

    Nem tudom elképzelni , hogy tudnék beöntést adni saját magamnak !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_296817 (50)
     

Címlap

top