Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anális szex

moira
Létrehozva: 2004. augusztus 27. 11:48
Sziasztok!
Erről a témáról már ezer gondolatot hallottam. Nektek mi a véleményetek?
Élvezetes? Undorító? Fájdalmas? Kellemes? Veszélyes? Perverz? Teljesen normális?
  1. Torolt_felhasznalo_296817
    Torolt_felhasznalo_296817
    2004. augusztus 27. 13:4851.
    a normális szeretkezés közben érzett pisilő inger igazából nem pisilő inger kivéve ha előtte a hölgy nem pisilte ki magát és a ffi épp a hólyagot nyomkodja. . . . . . ez is természetes. . . de ettől eltekintve az orgazmus sok nőnél ilyen ingert vált ki és közben folyás észlelhető ami ugyanonnan jön mint a pisi csak éppen más mirigyek termelik. . . . . ez a női ejakuláció terméke. . . . . . . akinek van ilyen az tudja miről beszélek. hasonló mint a sperma csak kevesebb. . . (általában)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848111 (49)
     
  2. Torolt_felhasznalo_296817
    Torolt_felhasznalo_296817
    2004. augusztus 27. 13:4550.
    Te még nem kaptál beöntést ? Itt épp azt kellene. . . . . . szappanos langyos vízzel 2x-3x egymásután. . . . . . . amíg a visszafolyt folyadék tiszta nem lesz. . . . . . . egyébként valóban hogyis mondjam csak. . . . . . kakis lesz a párod szerszáma. . . . . . sőt. . . . . többször is előfordulhat, hogy kihúzáskor kihoz valamit. . . . . . (bocsánat de ezek emberi dolgok mégha nem is gusztusosak). . . de épp ezért kell az alapos tisztálkodás. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771506 (48)
     
  3. Torolt_felhasznalo_848111
    Torolt_felhasznalo_848111
    2004. augusztus 27. 13:4149.
    kyri, nekem orgazmus közben van a pisilhetnék érzésem. az análisnál személy szerint nem láttam csillagokat a gyönyörtől, semmi extra. (de lehet hogy azért mert tudat alatt nem vágyom erre a dolgora)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_771506
    Torolt_felhasznalo_771506
    2004. augusztus 27. 13:3948.
    És hogy öntesz be ?

    Mert pont ezt akartam kérdezni, hogy nem lesz a pénisz "koszos" ?

    Mert attól, hogy én jól megfürdök, belül mi lessz ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_296817 (47)
     
  5. Torolt_felhasznalo_296817
    Torolt_felhasznalo_296817
    2004. augusztus 27. 13:3747.
    van mert a neten egészen részletesen leírják ennek technikáját. . . . . . itt csak pár szóban. . . . . . két gyűrű van egymás mögött. . . . . a külsőt Te magad képes vagy ellazulással és rásegítéssel megnyitni. . . . (amikor a párod lassan kezd behatolni kicsit nyomni kell kifelé éppúgy ahogyan székelés közben. . . akkor a zárógyűrű kitágul és könnyedén be lehet hatolni. . . . a második zárógyűrű akaratlagosan nem lazítható el. . . . . . de nincs kizárva, hogy vannak nők akiknek ez is megy. . . . . tehát emiatt a gyűrű miatt kell elsősorban a pasinak óvatosnak lennie mivel ez a gyűrű sokkal sérülékenyebb mint a külső. De ez is tágulni fog ha kellő sikosítást kap. . . . . . ehhez nem elég egyszer kenni hanem a péniszt ki-kihuzogatva kell ismét sikosítót feltenni és mindig beljebb tolva lehet elérni, hogy teljes hosszában a végbél sikossá váljon. . . . . csak ezután lehet normálisan közösülni. . . . . ha ezt így csináljátok akkor élvezetes lesz és nem fájdalmas. . . . de mint előzőekben mondtam a méret fontos. . . . . ha ezek mellett is fájdalmat érzel akkor hagyjátok abba mert a popsi károsodni fog. . . . . . és fontos az előtte való alapos mosdás. . . és legyen a feneked üres. . . lehetőleg tiszta (esetleg érdemes beönteni és kimosni bár öntisztuló azért egy kimosott popsival sokkal jobb).
    előzmény:
    radírgumi (42)
     
  6. Torolt_felhasznalo_771506
    Torolt_felhasznalo_771506
    2004. augusztus 27. 13:3346.
    Most komolyan kérdezem attól a nőktől akik már tapasztalták. . . közben nem olyan mintha wc -ni kéne ?
    Nincs olyan érzésetek ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 27. 13:3345.
    Szia!

    Neked, valamelyik topicban van valamilyen tartozásod! Emlékszel?????????

    Sicc oda!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_296817 (41)
     
  8. Torolt_felhasznalo_447834
    Torolt_felhasznalo_447834
    2004. augusztus 27. 13:3144.
    próbáld meg először csak ujjal:))
    előzmény:
    radírgumi (42)
     
  9. Torolt_felhasznalo_296817
    Torolt_felhasznalo_296817
    2004. augusztus 27. 13:2843.
    hát igen. . . . . . az urológus felnyúl, jó erősen megnyomja a prosztatáját a pasinak amitől ő csillagokat lát. . . . élmény volt nekem is amikor kivizsgálásnál el kellett mennem urológushoz és előtte én dőre jól kipisiltem magam. . . . . . mmondja a doki, hogy mit fog csinálni és utána pisilnem kell majd. . . . . . én megnyugtattam, hogy nem fog menni mert 5 perce voltam. . . . erre ő: nyugodjon meg fog tudni pisilni. . . . . igaza lett. . . . . .
    előzmény:
    i.nora (37)
     
  10. 2004. augusztus 27. 13:2442.
    Üdv!
    Engem a dolog technikai mint inkább erkölcsi része érdekel jobban. Hogyan lehet elkerülni a fájdalmat?Van valami tuti tippetek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_296817
    Torolt_felhasznalo_296817
    2004. augusztus 27. 13:2241.
    bár korábban már részleteztem egy másik topicban azért megismétlem hátha valaki nem olvasta.
    Az anális szex majdnem ugyanolyan örömforrás mint a vaginális egyszerűen azért mert azok az idegvégződések amelyek a hüvelyben is megtalálhatók fizikailag is nagyon közel helyezkednek el egymáshoz, átviszik az ingereket és orgazmushoz is juttathatják a hölgyet. Hogy ezt sokan elutasítják úgy, hogy nem is próbálták csak sajnálmi tudom mert olyan lehetőséget nem használ a testéből ami ingyen és bérmentve rendelkezésére áll. mi több a normális szexuális életet színesíti. Tehát nem helyettesíti hanem színesíti ! A méret valóban sokat számít. Itt határozottan ellenjavallt a nagyobb méretű pénisz mint amire a végbél záróizmai képesek tágulni. A belső szakasznál mindegy. . . . . . A két egymás mögötti zárógyűrűt is csak lassan és komoly sikosítás alkalmazásával lehet tágítani. Aki ezeket figyelembe veszi és a partnere is alkalmas méretileg az nem szenved károsodást hiszen nem arról van szó, hogy állandó jelleggel és naponta hosszabban kell ott tartózkodni. . . . . . . akkor valóban lehet visszamaradó izomlazulás. . . . . ha belegondoltok pl. akinek rendszeresen kemény székletet van (ez ide tartozik bármilyen fura is) annak a popsija tágulékonyabb és könnyebben áthatolható, mi tőbb az izomgyűrű is ehhez van szokva ergo hamarabb össze is húzódik. . . . . . tehát edzésben van. Aki sosem csinálta az persze szűk és nehezen tágítható. A fájdalom ilyen esetben nem rendkívüli. . . . tehát a méret nagyon számít itt és a türelem is fontos. . . . . . ha viszont már könnyedén fájdalom nélkül csúszik akkor az élvezet majdnem biztos. . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_720829
    Torolt_felhasznalo_720829
    2004. augusztus 27. 13:2040.
    Ha szuper anális szexre vágytok, ajánlani tudom az athéni doppingellenőrző-bizottságot.
    Bocs, ez kicsit durva lett. . . :))
    Az anál-szexszel az a bajom, hogy mostanában divat. És ha egy pasinak eszébe se jutna, de úton-útfélen azt hallja, hogy az milyen hiperszuper, akkor nyilván ki akarja próbálni.
    Az pedig, hogy egy nő csak azért "hagyja", hogy megtartsa a partnerét, a szememben egy színvonalon van a kapcsolaton belüli erőszakkal. Undorító lelki kényszer.
    Szerintem sokan azért mennek bele, mert a hülye tv-műsorokban állandóan azt nyomatják mostanában, hogy aki trendi, az imádja az anált.
    Viszont akinek jól esik és szereti, az csinálja nyugodtan szerintem, semmi elítélendőt nem látok benne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_848111
    Torolt_felhasznalo_848111
    2004. augusztus 27. 13:1339.
    miért lenne undorító? már bocs, de ennyi erővel a csókolózás is az, hiszen a szádon keresztül hánysz. BOCS !
    ha kölcsönösen benne van mindkét partnert semmi gond vele, bár én sem túlzottan kedvelem, de a pasim majd megőrül érte. mindenesetre ez amolyan karácsonyi ajándék, eddig 2 év alatt 2x jött össze fájdalommentesen.
    Meg mi az hogy erkölcsi kérdés? az a rossz erkölcs ami nem egyezik az enyémmel :-)
    Akkor erkölcsi a kérdés, ha már kényszer valamelyik (nőnek) félnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. augusztus 27. 13:1338.
    Csak annyit mondok: intimtorna! És akkor az eredeti nyílás is tökéletesen használható, lehet olyan szűk, mint a hátsó. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. augusztus 27. 13:1137.
    Azon gondolkodtam, (most lehet, hgoy sokan megköveznek majd!) hogy ez olyan régi lehet, mint az emberiség megjelenése a Földön. Mert gondoljatok csak bele, akár a bibliához megyünk vissza, akár a darwini elmélethez, az embereknek meg kellett egymást ismerni. Gondolom úgy fedezték fel egymás testét, hogy mindent kipróbáltak, mert nem tudták, hogy mit kell csinálni áés közben felfedezték, hog születik a gyerek, hogy mi szerez nekik örömöt, stb. Ahogy a homoszexuálisok is kitalálták az örömforrásaikat. Tehát ez biztos nagyon régi eredetű, de az biztos, hogy én már fiatal koromban is hallottam róla és az anyukámtól, tehát Ő is ismerte. Most a pronó filmek megjelenésével, sokan azt hiszeik, ez egy új örömforrás, vagy nevezzétek akárminek, (báár ott undorító, mert csak a fájdalmas níüszítések jajgatások hallatszanak!) de az orvostudomány is használja, azaz az urológusok a férfiak gyors ondó vizsgálatánál.

    Lehet ezen szőrnyülködni, lehet élvezni, egy dolog biztos, ha két ember szereti egymást minden belefér a szerelembe, ami mindkettőnek jó. De csak akkor! Ha bármeklyik is tiltakozik bármi ellen, akkor az tilos!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. augusztus 27. 13:1036.
    A pasik valszeg azért szeretnék kipróbálni, mert egymás között hallják, hogy mekkora élvezet:) (Hiszen ez a nyílás szűkebb, mint a "hagyományos". )
    A nők pedig azért nem szeretnék kipróbálni, mert félnek a fájdalomtól (egy kicsit jogosan, mert ha a pasi rosszul csinál valamit, akkor az nagyon fájhat!).
    előzmény:
    moira (32)
     
  17. Torolt_felhasznalo_139606
    Torolt_felhasznalo_139606
    2004. augusztus 27. 13:0135.
    Én egy korábbi pasimmal kipróbáltam, de csak kétszer, mert azután fájdalmat éreztem, ezért többet nem is csinátuk.
    Jelenlegi párommal megpróbáltuk, de megint fájdalmat éretem, ráadásul elég jelentős méretekkel rendelkezik, feltehetően ez is hozzájárult a blokkhoz. Ő azóta sem erőlteti, amikor felajánlottam neki azt mondta, inkább nem, mert nem akar nekem fájdalmat okozni, vagy hogy bármi kellemetlen legyen. Viszont igyekszem orálisan kárpótolni, azt imádja.
    Férfi ismerősöm azt mondta, azért szereti, mert az átlag nőnek, aki nem gyakran tágítja emódon a popsit olyan szűk a nyílás, hogy szinte szorítja a szterszámot, ami extra élvezetet nyújt neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_771506
    Torolt_felhasznalo_771506
    2004. augusztus 27. 13:0034.
    Én pl nem húzódok tőle , de eddig nem igen ment sajna! Nem egy jó érzés így elsőre ezért is nem történt meg igazából. .
    előzmény:
    moira (32)
     
  19. Torolt_felhasznalo_771506
    Torolt_felhasznalo_771506
    2004. augusztus 27. 12:5933.
    Sziasztok!

    Bár én még nem csináltam de szerintem sem undorító!
    Ez nem tartozik a mai világ felfordulásához! Szerintem ha két ember szeret valamit azt nyugodtan csinálhatják!
    Kettőjükre tartozik!

    Amúgy akkor pervez két ember között valami ha az egyik fél már nem akarja!

    Nekem csak egy bajom van az anális szexel, hogy egy iő után a végbélnyílás már nem áll vissza a normális állapotára mivel nem rugalmas annyira mint a hüvely és így egy idő után "úgy " marad . . . . erről mit gondoltok ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. augusztus 27. 12:5332.
    A pasik miért szeretik/szeretnék kipróbálni? A csajok miért húzódoznak tőle?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_276105
    Torolt_felhasznalo_276105
    2004. augusztus 27. 12:4031.
    Hehe. . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430227 (30)
     
  22. Torolt_felhasznalo_430227
    Torolt_felhasznalo_430227
    2004. augusztus 27. 12:3630.
    hehe. . . vajon miert?:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_276105 (29)
     
  23. Torolt_felhasznalo_276105
    Torolt_felhasznalo_276105
    2004. augusztus 27. 12:3629.
    Jó, de én azt egy konkrét embernek írtam, mert sztem igaza van abban, hogy nem lesz aljadék valaki attól, hogy ezt csinálja. Sztem nem lesz, sztem erkölcsileg ez nem elítélhető. De azt egy szóval sem mondtam, hogy kötelezően mindenki gondolja így. De az aljadékság érzékenyen érintett:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430227 (28)
     
  24. Torolt_felhasznalo_430227
    Torolt_felhasznalo_430227
    2004. augusztus 27. 12:3028.
    te irtad h ez nem erkolcsi kerdes. . . . en meg azt mondom van, h az
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_276105 (24)
     
  25. 2004. augusztus 27. 12:2927.
    ez mondjuk egy érdekes kérdés. . .
    előzmény:
    iszlipók (17)
     

Címlap

top