Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Visszaszerezni Őt

Torolt_felhasznalo_563059
Torolt_felhasznalo_563059
Létrehozva: 2004. augusztus 16. 16:02
Hogyan szerezhetném Őt vissza? Hat év után szakított velem, de 8 hónapja nem tudom elfelejteni. Rájöttem, hogy tényleg Ő az igazi. De állítása szerint Ő már talált valakit, kb. 3-4 hónapos lehet a friss kapcsolat. Szerintetek van még esély arra, hogy visszahódítsam Őt? Ha igen, akkor hogyan? Őszinte véleményeket várok!
  1. Torolt_felhasznalo_671582
    Torolt_felhasznalo_671582
    2004. augusztus 16. 18:0028.
    Sztereotípiázol. . . :-)))) Különben is, nem a saját beállítottságomból indultam ki, én nyilván húznék szörért a harapásomra, de nem az én problémámat tárgyaljuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988421 (26)
     
  2. 2004. augusztus 16. 17:2227.
    hát nyolc hónap alatt igencsak tovább lehet lépni szerintem. . . ha már új kapcsolata van, hagyd békén.
    ha veled akarna lenni, veled járna.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_563059 (1)
     

Címlap

top