Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sheckers cipő!!!

baja7
Létrehozva: 2004. augusztus 11. 08:27
S.O.S!!!

Igen, sürgős lenne, hogy ha segítenétek.. Szóval június elején vettem egy zöld színű Sheckers spoertcipőt (lapostalpú) & szinte "beleestem", eddig életem talán legszebb cipője.. DE kivittem ANGLIÁBA, ahol irtó sokat gyalogoltam (szerintem ezért) & belül kikopott az orra. Így visszavittem & most várom, hogy KERMI mit lép. Én pénzvisszafizetést kértem, hátha vehetek egy másik ilyen cipőt, amely talán tartósabb!! Amúgy kb. 3 hetet hordtam. Tegnap viszont nem bírtam & +néztem másik ugyan ilyen márkaboltokat, DE sehol sincs már 37-es méret:(( Igen elszomorított!! Kérem segítségetek, abban, hogy hol találok ilyen üzletet Westend + Mammut áruházokon kívül?? Köszönöm Beja;)
  1. Torolt_felhasznalo_715174
    Torolt_felhasznalo_715174
    2007. szeptember 27. 17:3232.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_981734
    Torolt_felhasznalo_981734
    2004. augusztus 11. 12:5331.
    Szerintem is!
    A sarkánál azért szokott kiszakadni, mert nem kötik be a cipőt!
    De tényleg idegesítő, h nem minőségiek a cipők!
    előzmény:
    baja7 (30)
     
  3. 2004. augusztus 11. 10:4130.
    Én viszont utálom, ha szakadt cipőt kell felvennem. . MÁr legkisebb hibára allergiás leszek!!
    Szerintem egy cipőnek legalább 3 évet -elvileg- ki kell bírnia. .
    előzmény:
    baja7 (29)
     
  4. 2004. augusztus 11. 10:3929.
    Egyébként sok olyan cipő van, amelyiknél pár hónap hordás után kikopik az anyag sarok résznél belülről. . Szerintem ez sem normális!!!
    előzmény:
    baja7 (28)
     
  5. 2004. augusztus 11. 10:3728.
    Hááát igen!! Én szintén +döbbentem mikor tapasztaltam, hogy tönkrement. .
    Orránál belülről nagyon kikopott, először úgy hittem, hogy ha tovább hordom kilyukad. De miután észrevettem nem hordtam tovább!! Kívülről amúgy ebből nem látszott semmi, csak Én éreztem belülről.
    Biztos belső anyag nem bírta a strapát, bár szerintem egy cipő arra való, hogy hordjuk!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981734 (27)
     
  6. Torolt_felhasznalo_981734
    Torolt_felhasznalo_981734
    2004. augusztus 11. 10:3227.
    Ha a KERMI igazat ad neked kötelesek visszadni a pénzed! Ez hivatalos papír! Ha akadékoskodnak, akkor emlegesd a fogyasztóvédelmet! Sőt, akár most is felhívhatnád, h hogyan van ez! De kötelesek a pénzed visszaadni. Pontosabban, ha megjavítható a cipőd, akkor megjavítani. De ahogy írtad, ezt már nem lehet magjavítani! Amúgy stámomra elképzelhetetlen, h 3 hét után szétmejen egy cipő! Még akkor is, ha sokat sétálsz benne! Egyébként 3-4 km nem sok!!!
    előzmény:
    baja7 (26)
     

Címlap

top