Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"antidoha ny"

tutegál
Létrehozva: 2004. augusztus 10. 22:27
Sziasztok! Az édesapám holnap megy egy ilyen nikotinfüggőségtők megszabadító kezelésre... Szeretném megtudni, van-e valamelyikőtöknek tapasztalata... NAgyon féltem... AZ zavar a legjobban, hogy ha tényleg olyan jó a módszer, akkor miért nincs nagyobb hírverés körülötte? VAgy csak én vagyok ilyen gonosz, kapitalista világunk korcs gyermeke? :-) SZeretném, ha megosztanátok velem tapasztalataitokat, véleményeiteket (és persze együtt szurkolnánk az apukámnak:-) )
  1. 2007. augusztus 10. 17:5527.
    mit na neee???,

    amúgy sikerült neki, azóta nem gyújtott rá.. napi négy doboz(!!) után most semennyi. és nem számít, hogy ez az egész tényleg humbug, és csak a lelkét segített megerősíteni, vagy tényleg csinál valamit, mert akkor is megérte. (amúgy sztem cisnál, mert rögtön a kezelés után eltűnt a bőrének az az undi cigiszaga)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384931 (26)
    2007-07-23  13:10

Címlap

top