Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

OLIMPIA ATHÉNBAN

csupim
Létrehozva: 2004. július 18. 20:40
Remek. De ha már ilyen címmel topicot indítottál, akkor folytathatnánk is. SPORTBARÁTOK IDE!
Hány érmünk lesz szerintetek?????
  1. Torolt_felhasznalo_182610
    Torolt_felhasznalo_182610
    2004. augusztus 3. 21:5176.
    nagyon kevés ilyen ember van, sajnos
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728184 (73)
     
  2. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. augusztus 3. 21:4975.
    Kézis lányok. . . . amint írjátok, sajnos az aranyat vesztették el, és nem megnyerték az ezüstöt. Ez van, ezen nincs mit szépíteni. De reméljük lesz még jobb is. Nagyon szurkolok mindenkinek. Jó éjt!
    előzmény:
    csupim (70)
     
  3. Torolt_felhasznalo_830889
    Torolt_felhasznalo_830889
    2004. augusztus 3. 21:4674.
    Igazatok van, tényleg legfeljebb a győztesekre emlékeznek, pedig erre az olimpiára a kijutás is nehéz volt, nagyon sok sportágban alig van versenyzőnk. Szerintem az is csodálatos, ha a több tízezer magyar sportolóból a 216 közé tudott valaki kerülni. Szóval mindenkinek örüljünk, aki egyáltalán eljut az olimpiára.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182610 (72)
     
  4. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. augusztus 3. 21:4673.
    Vannak akik sok mindenkire emlékeznek. Az apukám például ilyen volt. A kitűnő memóriájának köszönhetően nehezen lehetett tőle olyant kérdezni, hogy ne tudta volna, hogy xy ki az. És nem kellett aranyérmes legyen, elég volt ha "csak"kiváló sportoló volt az illető. Ez lesz az első olimpia, amit nem fog látni. De én nézem helyette is. Én is bőgök a himnusznál, és sokszor az infarktus kerülget az oda vezető úton. Teljesen beleélem magam, egyedül szoktam üvöltözni a tévé előtt, és kérem a férjem, hogy na most ebben a pillanatban kell nagyon szurkolni. És nagyon értékelem már azt is ha valaki kijut az olimpiára, dehát ugy-e aranyat nyerni, ebben a kiélezett helyzetben ami most van, valami egészen mást jelent.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182610 (72)
     
  5. Torolt_felhasznalo_182610
    Torolt_felhasznalo_182610
    2004. augusztus 3. 21:1672.
    igen ez így történt egy szemszögből. de ki tudja hogy 1988-ban a Takács, Leikep páros hanyadik lett, azt meg hogy milyen sport már meg sem merem kérdezni. de nemcsak ez a baj, az is, hogy akik nyernek azokra sem emlékszik senki pár hét múlva
    pedig ha azt nézzük, hogy mi egy kis ország vagyunk mégis sportnagyhatalomnak számítunk. az örökös listán is az első 10 között vagyunk, megelőzve nálunk sokkal népesebb és fejlettebb nemzeteket.
    én a Himnusz alatt nem csinálok mást csak borzasztó büszke vagyok, miközben ráz a hideg:)és ez egy kurva jó érzés::))
    előzmény:
    csupim (69)
     
  6. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 3. 20:5571.
    Igazad van, maga a kijutás is nagyon nagy dolog, pláne a pontszerző hely, pláne az érem, pláne az arany:)) Én amúgy trenírozom a körülöttem lévőket, hogy ne így gondolják, hogy mekkora kudarc az ezüst, de a legtöbb embernek még mindig csak az arany számít. . . :((
    Emlékeztek "szegény"Szabó Tündire? Nyerte szép sorban az ezüstöket Egerszegi mögött, de senki le se bagózta.
    És emlékeztek, mikor 4 éve egyszerre volt a kézi és a pólódöntő? Kapcsolgattunk ide-oda hajnalban, és egyik szemünk sírt, a másik nevetett. . . . Hogy én akkor mennyire drukkoltam a pólósoknak!!!! Utána hajnalban kellett kelni, mert mentünk a Ligetbe tömegfutásra. . . . . . A fél mezőny a nyelvét öltögette a futáson a dán résztvevőkre:)) Nagy hepaj volt:) De látjátok? A kézis lányoktól ez egy csodás eredmény volt, mégis talán nagyobb lett volna az öröm, ha a bronzmeccsen nyernek és ezzel harmadikok, mint hogy a döntőben kikapva másodikok.
    Én is bőgök a Himnusznál. . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182610 (66)
     
  7. 2004. augusztus 3. 20:4970.
    Én is bőgök. Már most ezen a nyálas Király Linda-Gáspár Laci féle számon is kijöttek a könnyeim, főleg, mikor 0, 1 mp-re láttam a sógoromat is a klipben.
    előzmény:
    AnyaLeóka (62)
     
  8. 2004. augusztus 3. 20:4669.
    Hát Sidney-ben a kézislányok inkább elvesztették az aranyat, mint megnyerték az ezüstöt, nem? Egyébként igazad van!!! Ki emlékszik 6-8 év múlva 2. v. 3. helyezettre?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182610 (66)
     
  9. 2004. augusztus 3. 20:4368.
    Jóvanna! Lefagytam:( Nemtom mi van ezzel a tetű géppel, 10 percenként kiír vmi hibaüzenetet és ilyenkor ki kell rántani a konnektorból! (Gondolom, aki ért hozzá, most fogja a fejét. . . . ) Namindegy.
    Szóval, ott tartottam, h. mivel addig nem ismerték ezt a szerkezetet, 2 koma nem jól becsülte fel a sebességét és összeütközött vele! Na, remélem, most érthető???!:)
    előzmény:
    Piperr (65)
     
  10. 2004. augusztus 3. 20:3867.
    Mert mi mar csak ilyen nagyravagyo, nacionalista emberek vagyunk. Mi masert? De igazad van. Ezzel egyutt azt mondom, orulunk mi a kevesbe fenylo ermeknek is, csak vhogy maskepp.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182610 (66)
     
  11. Torolt_felhasznalo_182610
    Torolt_felhasznalo_182610
    2004. augusztus 3. 20:2166.
    Sziasztok sportszeretők:)

    valaki mondja meg nekem, hogy a magyar ember miért csak az aranynak tud örülni??pedig a többiek is keményen készülnek, hajtanak csak lesz/volt náluk jobb. mi meg már nem is örölünk, mert nem nyert aranyat
    ( pl 1988 Güttler egy századdal maradt le az aranyról, 2000 Sidney női kézilabda válogatott és a sort lehetne folytatni
    DE HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. augusztus 3. 20:1565.
    Vmit mar kapisgalok a sztoribol, de meg mindig nem kerek. Most egy "n"-nel ert veget a mese. ????:)))
    előzmény:
    csupim (63)
     
  13. 2004. augusztus 3. 20:1464.
    En aztan kinyitom a zsilipet ilyenkor rendesen. Nekem arra sincs szuksegem, hogy megszolaljon a himnusz. Eleg, ha vegiguvoltok egy uszo, kajak-kenu, stb. versenyt, es ha mienk a gyozelem, bogok, mint egy pisis. :))) De ez olyan jooooo! Emlekszem, mikor anno Szoulban volt az olimpia, x ora idoeltolodas miatt ejjel 2-kor uszott Egerke, Darnyi. Felhuztuk Anyuval a vekkert es orditottunk egyutt a teve elott. Hasonlo elmenyeket szeretnek a sajat kislanyommal is atelni. :)))
    előzmény:
    AnyaLeóka (62)
     
  14. 2004. augusztus 3. 20:0663.
    Bocsi, igazad van!!!!!!!!!! (Siettem. ) A lényeg, hogy kb. 14 km-es villamoshálózatot hoztak létre, kimondottan az olimpikonoknak és mivel ilyen szerkezet addig n
    előzmény:
    Piperr (58)
     
  15. 2004. augusztus 3. 19:4862.
    Sziasztok!
    Én Kovács Antinak szurkolok ezerrel, mivel közös a városunk. Szerintem iszonyú nagy megtiszteltetés, hogy ő viheti a zászlót. Azt hiszem, meg fogom könnyezni rendesen a nyitó ünnepséget.
    Na, meg az "aranyos" eredményhirdetéseket. ( remélem, lesz bőven, ha nem az se nagy katasztrófa )
    Ti is így vagytok vele? Ha meghallom az első akkordokat, már sírok is.
    Az aranyéremről meg úgy vélem , hatalmas dolog, de ma már annyira szoros a mezőny, hogy már az olimpiai részvétel is hatalmas eredmény. A kedvenc sportágamban például, lehet , soha nem fogjuk tudni kiharcolni, hogy ott legyünk. a Nem a focira gondoltam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. augusztus 3. 19:4461.
    fogogom-fogom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728184 (60)
     
  17. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. augusztus 3. 19:3460.
    Mivel én se élek Magyarországon én az Eurosportot fogogom nézni. No és a Magyar 2-en az összefoglalókat. Tényleg maradandó élmény lehetett, ott ülni a stadionban és drukkolni a vízipolós fiúknak.
    előzmény:
    zskr (51)
     
  18. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. augusztus 3. 19:2659.
    Sziasztok lányok! Újból itt vagyok. Képzeljétek nagy bánatomra, lekésem az első 3 napot az olimpiából. Persze a férjemet ez nem érdekli. Valahogy így hoztuk össze a nyaralást. Ráadásul társas utázás, és pont ezen a napokon jövünk hazafele. Én is megnéztem a ruhákat és nagyon nevetségesnek találtam. Amúgy tényleg égő olyant mondani egy sportolónak, hogy ha nem tetszik mehet a kínaiakhoz. Csupin, nagyon drukkolok az emberednek :-)), meg mindenki ismerősének. Én is 6 aranyat tippelek, de legyen több és több. Munkahelyi tévézés: most váltottam munkahelyet és ott nem leszek mindig tévé közelben. :-( de valahogy megoldom. 4 évvel ezelőtt nagyon szuper volt (volt tv). . . . . úszott Kovács Ági, bejön az ügyfél és még csak rá se néztem :-)) mondtam, hogy én most nem tudok másra figyelni. Képzeljétek az illetőt nem érdekelte, de engem se a csaj.
    előzmény:
    csupim (48)
     
  19. 2004. augusztus 3. 16:2158.
    Szia Csupim! Lehet, hogy nem beszelni jol magyar, de ezt az utolso mondatodat nem nagyon tudom ertelmezni. Kisegitenel? Koszi
    előzmény:
    csupim (56)
     
  20. 2004. augusztus 3. 15:1857.
    Engem inkább az zavart, mikor olvastam, hogy a versenyzőknek tilos egyedül kószálni, mert terrorveszély van. . . Álítólag Mo a II. kategóriába tartozik. Hogy ez mit jelent?. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. augusztus 3. 14:4256.
    Nehogy azt hidd! Nem nagyon ontják az infókat!!! (vajon miért??) Legutóbb az volt, h. kiszivárgott a nyitóünnepség forgatókönyve és ezen nagyon berágtak a görögök! Meg h. karambolozott a villamos, akit most adtak át, mert nem ismerték az athéniak!!!!!
    előzmény:
    Piperr (50)
     
  22. 2004. augusztus 3. 14:3955.
    Újságról még nem tudok, de én is nagyon várok vmi hasonlót. Mint pl a foci EB előtt is volt. Mindig írtam az eredményeket:)
    De a neten jó összefoglalók vannak! olimpia. nol. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (49)
     
  23. 2004. augusztus 3. 13:3354.
    Szia berny!
    Az enyémnek is van lapátja! :)

    És igen, tényleg vasalhatatlanok az ingek. Erre jegyezte meg Vargas úr kedvesen a ruhapróbán, hogy vásároljon a kínain, akinek nem tetszik. . . :(

    Szóval ti hogy oldjátok meg, hogy minél több versenyt lássatok? Szabi? Vagy csak este nézitek az összefoglalókat? Az azért nem ugyanaz. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_830889
    Torolt_felhasznalo_830889
    2004. augusztus 3. 11:4353.
    Sziasztok!

    Az, hogy nem a legjobban néz ki, csak egy dolog, de vasalhatatlan is. Ma kb. 1 órát szenvedtem a két blúz vasalásával, de még így is elég ronda maradt.
    előzmény:
    csupim (48)
     
  25. 2004. augusztus 3. 03:4652.
    Én az úszóknak, és vizipólósoknak drukkolok, de az úszófiú, Cseh Laci maitt elkenődtem nagyon, remélem sikerül helyrejönnie annyira, hogy jól szerepeljen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top